Arama sonuçlarınız

1. wbmstr

Bimeks'te %25 indirim fırsatları

Ayrıca Haziran ayı boyunca bazı mağazalara özel tüm Televizyonlarda %25 indirim fırsatı var.
  2. wbmstr

Matshita DVD-RAM UJ-850S ATA dvd/cd yazma problemi.

Merhaba arkadaşlar; Benim ASUS F3SV bilgisayarım var ve Matshita UJ-850S ATA DVD-RAM kullanmakta. Ancak Win-7 x64 yüklediğimden bu zamana bir türlü Cd/DVD yazdıramadım. Hep aynı hatayı veriyor. Verilen hata ise de şöyle; "The write speed the recordable disc is either too fast or too slow for...
  3. wbmstr

Baglı ama görüntü yok

selam arkadaslar ben asus f3sv kullanıyorum 2.4 t7700 4 gb ram nvidia gfoce 8600 gs ekran kartı ve win 7 pro yüklü. bilgisayarı beko marka lcd tv ye baglayamıyorum projektöre felan baglayabiliyorum ama tv ye baglayamıyorum daha dogrusu baglı ama göruntu yok acaba ne yapabilirim bu konuda...
  4. wbmstr

İnternette dürüstlük....

İnternette Dürüstlük!!! 'Birbirimizi görmeden, tanımadan ve sadece 'hissederek' yürüttüğümüz dostluk ilişkisi yaşamımızdaki diğer ilişkilerden çok farklı geliyor.. Gerçek yaşamda önce fizikleriyle, giyim kuşamlarıyla, sonra da fikirleriyle ve yaşam görüşleriyle, zihinleriyle...
  5. wbmstr

GooGle Siyah Olsaydı ne olurdu....

GooGle Siyah Olsaydı ne olurdu biliyormusunuz..! İşte Cevabı.. Eğer google siyah olsaydı yılda 3000 Megawatt elektrik tasarrufu olacakmış.Beyaz olan bir ekran yaklaşık olarak 74 watt elektrik tüketiyormuş.Siyah bir ekransa yaklaşık olarak 59 watt.Google, günde yaklaşık olarak 200 milyon...
  6. wbmstr

Tesadüf mü , yoksa gerçek mi???

Açık Gökyüzü 11 Eylul olaylarinda ikiz kulelere carpan ucaklardan birinin ucus numarasiQ33 NY imis. Simdi bir word belgesi aciyorsunuz tertemiz, bu rakam ve harften olusan ucus numarasini kopyalıyorsunuz. Daha sonra bu yaziyi karakter buyuklugunu 72 (en buyuk) yapiyorsunuz. Yazi...
  7. wbmstr

Windows Kapanış Mesajları - extra comic

*Oturumunuz süresince bir hatamız olduysa affola.Şimdi bilgisayarınızı kapatabilirsiniz.Bill Gates 'İyi günler' diler.Nereye isterseniz oraya! *Kah güldük kah eğlendik, yeri geldi üzüldük,ağladık,kızdık...Ancak her güzel şey gibi bu oturumun da sonuna geldik... Yeni bir oturumda...
  8. wbmstr

Dünyanın tek katlanabilir lcd ekranı samsung'tan

Son yıllarda yaptığı teknolojik icat ve yeniliklerle öne çıkan Samsung bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Japonya'nin Yokohama kentinde düzenlenen teknoloji fuarında sergilenen bu ekran 4.3-inç ve 480x272 piksel çözünürlüğe sahip. Yatak altı televizyonunu daha önce görmüştük. Yakında...
  9. wbmstr

Mouse a tıklamayacak, göz kırpacaksınız....

Anadolu Üniversitesi öğretim görevlileri yeni bir buluşa imza attı. 3 öğretim görevlisi, mouse kullanmadan 'göz dokunuşu' ile bilgisayar kullanımını gerçekleştirdi. Proje sayesinde kullanıcı, üzerinde elektronik bileşenlerin olduğu ve bilgisayara bağlanan gözlük için yazılan...
  10. wbmstr

Elektrik prizinden internet erişimi .....

Philips'in kablo çöplüğüne son veren ethernet adaptörü SKY5600, ev ve ofis içindeki birden çok PC'yi, elektrik kablolarını kullanarak internete bağlamaya olanak sağlıyor.Philips SKY5600, aynı ortamdaki birden çok PC'yi, elektrik kablolarını kullanarak internete bağlamaya olanak...
  11. wbmstr

En hızlı internette son sıralardayız .....

15 Avrupa ülkesindeki geniş ağ hızlarını karşılaştıran araştırmacılar, Türkiye'nin saniyede 2 megabit hızla (mbps) bu alanda 12'nci olduğunu açıkladı. *İngiltere'de faaliyet gösteren Enformasyon Teknolojisi Keşif Vakfı tarafından yapılan araştırmaya göre en yavaş...
  12. wbmstr

Mailinden bilgilerini bulma...

>>arkadaşlar benim bir sorunum var elimde bir kaç bilmediğim mail adresleri var ben bu adrelerin kimlere ait olduğunu nasıl bulabilirim bana yardımcı olursanız sevinirim... :L :L :L
  13. wbmstr

Windowsta Her Uzak Yolun Bir Kısayolu Vardır ...

*Çalıştır Komutları(+ms-dos)* compmgmt.msc - Bilgisyar Yöneticisi devmgmt.msc - Aygıt Yöneticisi diskmgmt.msc - Disk Yöneticisi dfrg.msc - Disk birleştirme eventvwr.msc - Olay Görüntülüyicisi fsmgmt.msc - Paylaşılan Dosyalar gpedit.msc - Grup Poliçeleri lusrmgr.msc - Yerel Kullanıcılar ve...
  14. wbmstr

Google'dan Mp3 Bulma

http://www.google.com.tr Yukarıdaki adrese giriyoruz. Arama çubuğuna aşağıdaki kodu kopyalayıp yapıştırıyoruz... intitle:index.of "mp3" -htm -html -php -asp "Last Modified" cem karaca Kodun sonunda cem karaca yazıyor oraya aradığınız sanatçının ismini yazıyorsunuz ve...
  15. wbmstr

Windows Tuşunun Marifetleri ...

>> *Klavyenizin alt kısımlarındaki genellikle Ctrl ile Alt tuşları arasında yer alan Windows logolu tuş ile pratik bazı fonksiyonları gerçekleştirebilirsiniz. Eğer kullanmaya alışırsanız göreceksiniz ki gerçekten pratiklik kazandırıyor. Windows Tuşu Kombinasyonlarından Birkaçı...
  16. wbmstr

Neden Nokia n95...

arkadaşlar görüyorum ki aramızda baya nokia n95 sever var acaba neden nokia n95 i seviyorsunuz. Nokia ürettiği için mi...Kaliteli telefon olduğu için mii...5mp kamerası olduğu için mii...Yoksa pahalı olduğu için o telefonu az kişi kullandığı için mii...Veya benim bilmediğim size cazip gelen...
  17. wbmstr

En iğrenç Espriler...

-Bir adam OMO ile yıkanmış ve maymuna dönüşmüş neden? Cevap: Çünkü OMO ile yıkanan her şey ilk günkü gibi olur * * * -Emaye tencere? Cevap: No, you are not a tencere. * * * -Osmanlılar Viyana'yı neden 4. kez kuşatamadılar? Cevap: Çünkü atacak kuş kalmadı. * * * -Muazzez Abacı neden...
  18. wbmstr

Kotamı aşmışım...

Arkadaşlar ben 3gb kotalı adsl kullanıcısıyım normalde 2gb felan internetten bilgi alırdım ama temmuz ayında nasıl oldu bilmiyorum kotamı aşmışım 11 gb veri alımışım internetten üstelik temmuz ayında sadece 15 gün internete bağlanmıştım acaba bunun sebebi nedir bunun çözümü varmı yardımlarınızı...
  19. wbmstr

Xp oturum açma şifresi yardımı.

Ben xp kullanıcısıyım ama xp'e koyduğum kullanıcı şifremi unuttum veya yanlış şifre girdim herhalde neyse bana bu şifreyi bulabilmem için bir yol gösterebilirmisiniz...Acil lazımm daaa... TONCE NOT: Başlıklarımızı daha açıklayıcı yazalım lütfen. DÜZELTİLDİ.Forum kurallarını okuyalım. Forum...