Arama sonuçlarınız

1. O

Baby love

<br />ne özel bir anlamı var, ne benim hatunun videosu ne de diğer ihtimaller.. cumartesi için uygun bir parça diye düşündüm... isteyen istediğini yazabilir... :P<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=Xd_nYP5JQeo<br /><br /><br />ps: kainat güzelinden...
  2. O

Kulakların pası silinsin...

ben ne diyeyim ki...<br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=ON57OKE2dV0
  3. O

Aşkın Nur Yengi - Aşk'ın Şarkıları

90lı yıllarda dinlediğimiz o duygulu şarkıları yeniden yorumlayan Aşkın Nur Yengi yeni albümü ile müzik severlere merhaba dedi.. Aşkın Nur Yengi'nin 10. albümünün adı Aşk'ın Şarkıları.. Aşkın Nur Yengi'nin en sevilen onüç şarkısını akustik tarzda yeniden yorumladığı albümü...
  4. O

S.D.N TSM Kulübü

Arkadaşlar, Türk Sanat Musikimize gönül veren tüm dostların SDN'deki buluşma noktası olarak bu konuyu açtım. Konserler , yeni çıkan albümler, videolar ve daha bir çok şey... İlerleyen günlerde bilgiler ile buraya eklemeler yapacağım. [hr] [hr] ALBÜMLER HAKKINDA <a...
  5. O

Her mevsim içimden gelir geçersin

muhteşem bir uşşak şarkı..<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=iUggEdV-B2Q&eurl<br /><br />Mod. Müzik video içerikli konular, (yasal mp3ler) kategorisine açılırsa harika olur ;)<br /><br />Konu taşınmıştır..
  6. O

Paris'te striptiz dersi aldı

Şarkıcı Ebru Polat, striptiz dersi almak için gittiği Fransa'dan döndü. Bir hafta boyunca hem striptiz kulüplerini dolaşan hem de ders alan Polat, "Bu şovu ikinci klibimde kullanacağım. Striptiz, ülkemizde sadece soyunmak olarak algılanıyor, oysa işin sanatsal kısmı da var ve ben bunu...
  7. O

Biraz anlayış lütfen

http://www.youtube.com/watch?v=GKynNI8Wm80 saygı gösterelim..
  8. O

Ev telefonundan artık ucuza konuşabilirsiniz.

Artık ev ve iş telefonundan yaptığı aramalardan önce 1045 çeviren herkes şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonlarıyla çok daha ucuza görüşebiliyor. Artık ev ve iş telefonundan yaptığı aramalardan önce 1045 çeviren herkes şehirlerarası, uluslararası ve cep telefonlarıyla çok daha ucuza...
  9. O

Her şey ters yerde

merhaba, benim acer laptopum var. fan sağda dvd sürücü solda. usblerin 3ü sağda 1i arkada. bu terslik zararlı değil de var mı başka benim gibi ters işler yapan :D
  10. O

Opera sorunu

merhaba, önce şunu belirteyim (belki önemllidir) vista kullanıyorum. daha önce int explorer kullanıyordum.sürekli hata vermesinden bıkıp opera kullanmaya başladım. fakat son zamanlarda opera da sorun çıkarıyor. opera hata vermez int. explorer gibi dediler, bende bazen üstte opera cevap...
  11. O

SMF Forumda Onay E-postası Sorunu

merhaba arkadaşlar, benim sorunum; kişi üye olurken yazdığı mail adresine onay maili gitsin. onay maili gitmediği için üye olurken saçma sapan mailler yazılıyor. mail değişikliklerinde tekrar onay isteyecek(bunu yapabiliyorum). maile onay olayını nasıl çözerim? şimdiden teşekkür ederim..
  12. O

Mail yönlendirme

yahoo ve hotmail deki hesaplarımı gmaile yönlendirmek istiyorum. gmail şu an outlooka geliyor. nasıl yapabilirim? açtım okudum ama bulamadım yahoo ve hotmailde...
  13. O

Bazı şeyler bitmiştir

şu hayatta ailen ve yakın arkadaşların bile seni dinlemiyorsa, söylediklerini yanlış anlıyorsa, anlamadan-dinlemeden suçluyorsa, onlara verdiğin değeri bilmeyip saçma sapan işler ve hareketler yapıyorsa bazı şeyler için son demektir. ve hayatta gerçek yalnızlık başlamıştır... kendini nerdeyse 24...
  14. O

Birden fazla virüs spyware programı olmaz mı?

bilgisayarıma 1 virüs 2 spyware programı kuram sorun olur mu? bir yerlerde fazla program bilgisayara zarar verir diye okumuştum. mesela 2 virüs programı gibi. şu an avg free, avg anti-spyware kullanıyorum. ayrıca windows defnder kullanıyorum. ad-aware veya spybot search&destroydan birini...
  15. O

Mouse sorusu

arkadaşlar optical ile lazer mouse'lar arasındaki fark nedir? ayrıca wireless mı iyi yoksa bluetooth mu iyi kablosuz mouse'da?
  16. O

Patlamayan int. explorer istiyorum !!

bıktım sürekli patlıyor.. opera kullanıyordum avg ile tarattım bilgisayarı virüs çıktı opera dosyalarından.. ee napcaz biz? bu int. explorer neden patlar? beni deli ettim. 1 saat içinde 2 kez patlarsa ben de patlarım ama %( %( %(
  17. O

Thunderbird-Opera-Outlook

hangisi sizce en iyisi? ben operayı beğenmedim. thunder ile outlook arasına kararsızım? bunların eksileri artıları nelerdir?
  18. O

Office 2007ye rağmen olur mu?

merhaba, ben offie 2007 kullanıyorum fakat kısa süre için benim access 2003 kullanmam lazım. acaba 2007yi tamamen kaldırmadan 2003 cdsinden sadece access 2003 kurabilir miyim? madem böyle yapabildim. peki access 2007 kalkacak mı? bana bir aklı fikir veren olursa sevinirim.. şimdiden teşekkür...
  19. O

İstediğim formatta tarama yapmak için program arıyorum

excel çıktısını tarayıcıya tarattığım zaman bunu excel ile açmam mümkün olsun istiyorum.dataları alabileyim oradan. benzer şekilde yazıyı tarattığım aman word haline gelsin istiyorum.. acaba çok mu şey istiyorum? :(
  20. O

Outlook adres defteri

merhaba, gmail adresimi outlookta kullanıyorum. gmaildeki adresleri outlooka kaydetmek istiyorum. bunun nasıl yapabilirim? kurcaladım aradım ama bulmdım. :( bu konuda bilgisi olan var mı?