Arama sonuçlarınız

1. DarKeN

Mi 9 veya P30 Pro

Fiyat olarak bakıyorsan Mi 9 al ama bir telefonda aradığın ilk şey kamera kalitesi ise P30 Pro almalısın, tartışmasız. Diğer özelliklere girmiyorum aşağı yukarı aynı bir fark göremezsin
  2. DarKeN

İPhone 7 hala alinirmi

Alınmaz tabi ki 3 (üç) sene öncesinin telefonu şaka gibi :D Ne telefonlar çıktı o üç senede
  3. DarKeN

Okumak insanı yalnızlaştırır mı?

Yapılan araştırmalar sonucu zeki insanların zaten yalnızlığı tercih ettiği ve yalnız olmaya meyilli olduğu kanıtlanmış bir şey
  4. DarKeN

Çok gezen mi bilir, çok okuyan mı?

Çok okuyan daha çok bilir tabi ki. Gezerek edinebileceğin bilgi sadece gezdiğin yerlerle sınırlıdır oysa ki okuyarak çok daha çeşitli ve kapsamlı bilgiler edinebilirsin dolayısıyla daha çok şey öğrenirsin
  5. DarKeN

Xs max renk seçimi

Telefonu kullanacak olan sensin neden milletin zevkine göre telefon alacaksın ki?
  6. DarKeN

6000 TL Bütçe İle Uzun Kullanımlık Telefon Arıyorum

Piyasaya en son çıkan ve bütçen dahilinde olan bir modeli al derim IOS yada Android olması önemli değil artık 2019 senesinde.
  7. DarKeN

Niçin yaşıyorsunuz ?

Hayata istemeden de olsa geldik ve genlerimizde kayıtlı olan yaşama ve soyumuzu devam ettirme içgüdüsüne göre yaşıyoruz, çoğu insanın bir neden ve amaç aradığı yok. İnsanlar tarafından eskilerde oluşturulmuş ve günümüze kadar süregelmiş olan çeşitli inanç sistemleriyle ilgilenmen meditasyon...
  8. DarKeN

SA. Hakkı Alkan’a ulaşmam lazım.

Fikrinin çalınmamasını istiyorsan Hakkı Alkan'a değil bir patent ofisine gitmen gerekiyor
  9. DarKeN

Yünlü Mamut'ların klonlanması doğru mu? Tehlikeli durumlar olur mu?

Haber doğru ama eksik. Tekrar hayata döndürebilmekten çok uzağız diyor bilim adamları: ''Hücrelere verilen zararın çok derin olduğunu öğrendik. Henüz hücre bölünmelerini bile göremiyoruz. Bir mamutu yeniden yaratmaktan çok uzak olduğumuzu söylemeliyim'' demiş haberde. Haber || Fox News
  10. DarKeN

Windows Orijinal Ürün Anahtarımı Nasıl Öğrenebilirim

Orijinal windows hesabını bilgisayarına kurarken mail adresinle senkronize etmiş olması gerekiyor hesabını (eğer bu seçeneği işaretlemişsen). Yani mail adresinle oturum açar açmaz otomatik olarak lisans anahtarını da aktive ediyor olmalı
  11. DarKeN

Xiaomi bütçe dostu modelleri artık üretmeyebilir!

Xiaomi'nin hisselerini halka arz etmesi bizler için kötü oldu. Haliyle Xiaomi hissesi almak isteyen biri, aldığı hisselerle para kazanmak ister aksi halde neden Xiaomi hissesi satın alsın ki? Fiyatları artmayan ve kar marjı hep belli bir oranda olan şirket hisseleri para kazandırmaz haliyle...
  12. DarKeN

ıntenetler yavasladı mı

İnternet hızımdan memnunum yavaşlık falan hiç olmadı zaten 16 Mbps'ye kadar sınırsız paket kullanıyorum ama başka bir şey soracaktım. Her hız testi yapışımda ping 0 ms çıkıyor bazen 5-6 ms falan geldiği de oluyor ama çoğunlukla 0 ms olarak görüyorum o değeri bunun tam olarak anlamı nedir? Upload...
  13. DarKeN

Çinlilerle Pazarlık :(

Bu nasıl bir ingilizce ? Toefl advanced seviye ingilizcem var anlamakta zorlandım nasıl anlaştınız bravo
  14. DarKeN

Flash Tv Yayın Hayatına Ara Vermiş...

Yau ne baskısı kendi kendilerine saçmalıyorlar. Medyada haberleri çıktı Bursa'daki binaları yıkılacakmış çok eski olduğu için yıkım kararı verilmiş bina ile ilgili o yüzden kapatmak zorunda kaldılar yeni yer buluncaya kadar. Flash Tv'nin muhalif olduğunu bile bilmiyordum ben burada duyuncaya...
  15. DarKeN

Asosyalim

Kardeş sana burada aklı verenlerin kendileri de çok yüksek bir olasılıkla asosyal :D Sen kendi başına aşmaya çalış bu durumu olmazsa bir psikologtan yardım al başka kimsenin ne dediğine de bakma ;) Kellerin ilacı olsa önce kendilerine sürer zaten
  16. DarKeN

Xiaomi Almak Pişmanlıktır

Bende hiç çıkmıyor reklam falan ben de mi6 kullanıcısıyım. Bu nasıl oluyor peki?
  17. DarKeN

Xiaomi 6 kullanıyorum Xiaomi 8 geçilir mi ?

Sanki Mi8'in kamerası harikalar yaratıyor :D Hiçbir fark yok eğer amaç sadece kamera ise zaten kesinlikle Xiaomi almamalısın Huawei yada Samsung'un üst modellerine bakmalısın veya Mi6'yı rootlayıp google camera yükleyerek bu sorunu çözebilirsin
  18. DarKeN

Xiaomi 6 kullanıyorum Xiaomi 8 geçilir mi ?

Tabiki geçilmez. Paranı boşuna harcamak istiyorsan sen bilirsin ama Mi10 gelene kadar Mi6'nın güncelliği devam edecektir bundan önce sürüm yenilemen tamamen zevk ve heves için olacaktır bence
  19. DarKeN

Turkcell den türk telekoma geçilir mi ?

Türk Telekom'la eğer şehir merkezlerinden uzakta yaşıyorsan çok büyük sıkıntılar yaşarsın, asla çekmiyor. Ama fiyatları da Turkcell'in yarısı nerdeyse. Ben de bu ikilem arasında kaldım ve en orta yol olarak Vodafone'a geçtim. Çok mu memnunsun diye sorarsan tabiki hayır ama ihtiyacımı karşılıyor...
  20. DarKeN

(Çok) Beklenen iPhone İndirim Tutarı (Tahmin)

Siz Iphone'nun 3000-4000 TL indirim yaptığını rüyanızda bile göremezsiniz bırakın gerçek hayatı :D İnsanlar Iphone'un pahalı olmadığını hissettikleri anda almayı bırakırlar çünkü, şirketin satış stratejisi tamamen pahalılıkla ilgili
  21. DarKeN

TRT World’ün Yılmaz Özdil’in 2500 TL’lik kitabını konu alan videosu

Yılmaz Özdil'in bu yaptığı tamamen fırsatçılık başka bir şey değil, net. Tarihi bir figürün adını kullanarak ve insanların kendisine olan güvenini suistimal ederek rant sağlamak, bunu istedikleri kadar süslü cümlelerle süslesinler, özeti budur. Ülkede geri zekalı çok kitap imzalatırken bile...
  22. DarKeN

Utanıyorum

Türkler genellikle hep böyledir. Tarih derslerinde çocuklara öğretilen aşırı milliyetçi eğitim sisteminin bir sonucu bu dünyada Türklerin çok önemli ve farklı, üstün, ayrıcalıklı bir ulus olduğu gibi absürd sanrılar empoze ediliyor gençlere. Dolayısıyla bu tür şeyleri yaşamamız normal. Avrupa...
  23. DarKeN

İos mu tercih edeyim Android mi

Iphone'un Android'e göre hiçbir üstünlüğü kalmadı artık. O eskidendi. Ancak Android alırken de gidip giriş seviyesindeki cihazları alıp amiral gemisi bir Iphone ile karşılaştırmaya kalkmayın bi zahmet. Iphone'ların dengi olan Android cihazlar Note 9, mate 20 pro, mi 8, s9+, pixel vb cihazlar...
  24. DarKeN

Neden Apple’dan Vazgeçemiyoruz?

Hiç kullanmadım Iphone şimdiye kadar ve hiçbir zaman kullanmayacağım, hiçbir zaman da eksikliğini hissetmedim. Milleti kazıklayarak haksız kazanç elde eden bir firma
  25. DarKeN

Kulağa iyi gelen enstrüman olarak sakin dinlendirici müzik tavsiyesi alırım

Ramin Djawadi'nin müzikleri 10 numaradır. Game of Thrones, Westworld ve daha pek çok popüler dizi ve sinema filminin müziklerinin bestecisi kendisi. Tavsiye ederim
  26. DarKeN

Android Güncelleme Konusunda Firmaların Puanları

Xiaomi'nin çok daha alt sıralarda olmasını beklerdim ben. Bir daha asla almayacağım ...
  27. DarKeN

Namaz kılmayanlara ne olacak ?

Bu tamamen sana bağlı, inanç meselesi. Bir şey olacağına inanıyorsan olur, inanmıyorsan olmaz. Bunun ispatı mümkün değil
  28. DarKeN

Sayıştay: Milli Piyango çekilişleri güvenli değil

Bu ülkede %100 güven duyabileceğimiz bir tek şey söyleyin ben de milli piyango güvenli diyeyim :)
  29. DarKeN

iPhone 7 plus mı — xiaomi Mi 8 mi

Bu iki telefon arasındaki karşılaştırmada tabi ki sorgusuz sualsiz her manada Mi 8 ama kişisel tercihler söz konusuysa bilemem
  30. DarKeN

Ali ağaoğlu aylık 50 milyon dolar kazanıyormuş

Tabiki 50 milyon dolar aylık uçuk bir rakam ve yanlış !! net, çok çok çok daha azdır aylık geliri
  31. DarKeN

Konu kızlar, uzmanlık alanı olanlar içeri girsin ( özgüven-saç dökülmesi )

Kesinlikle öyle. Ben aşk arıyorum para benim için önemli değil vs diyen bir kız bulabileceğini hiç sanmam. Vardır mutlaka ama çok nadir yani 10 kızdan 8'i para, mal, mülk ve rahat hayat peşindedir, isteklerini karşılayabilecek, satın alabilecek erkek isterler, net. O nedenle dış görünüşe...
  32. DarKeN

Konu kızlar, uzmanlık alanı olanlar içeri girsin ( özgüven-saç dökülmesi )

Paran varsa zenginsen saçlarını kimse dert etmez ama maddi durumu iyi olmayan bir delikanlıysan işin zor, Allah kolaylık versin.
  33. DarKeN

Google Pixel 2 XL alınır mı ?

Bu saatten sonra Pixel 2 alınmaz. Daha güncel telefonlara bakmalısın
  34. DarKeN

Sınırsız Mobil İnternet Platformu

Daha normal ev internetinde binbir zorlukla sınırsız internet veriyolarsa şebeke üzerinden hiç vermezler. Torrentçiler şebekeleri işgal edecek, hatları dolduracak diye :D
  35. DarKeN

S9 vs Note 8 Hangisini almalıyım ?

Millet nereden bilsin bunu her kafadan farklı bir ses çıkacak şimdi. Telefonu kullanacak olan kişi sensin buna senin karar vermen gerekiyor
  36. DarKeN

İphone 8 / s9 plus / p20

Aralarında en günceli P20 bence onu al
  37. DarKeN

Dolar ne olur? (5 TL altına düşer mi?)

Dolar artık 5'in altını asla görmez
  38. DarKeN

2019 LİMİTSİZ İNTERNET; Engelli, Gazi ve Şehit Yakınlarına Yönelik İndirimli İnternet Tarifeleri Ve NORMAL TARİFE HESAPLAMA

Ama bu engelli, gazi ve şehit yakınları için diyor. Diğer kullanıcılardan bahseden yok (bizlerden) :(
  39. DarKeN

Sony Türkiye

Sony'nin amiral gemisi hiçbir telefonu ucuz olmadı ki bu ucuz olsun ;) Boşa beklemeyin ucuz falan olabilme ihtimali yok
  40. DarKeN

Türkiye Huawei İçin Önlem Mi Alacak ? ( Huawei Gerçekte Nedir ? )

Türkiye, sadece Huawei için değil Iphone, Samsung, Xiaomi, Google, Yandex, Facebook vs. hepsi için önlem almalıydı ama bunun için çok geç kaldık ne yazık ki
  41. DarKeN

ev telefonundan asus zenfone 5 e geçme

dağılın kızlar
  42. DarKeN

Niye diğer ülkelere göre fiber hızları çok düşük

Cevabı Basit. Türk Telekom tekel olduğu ve karşısında rekabet edeceği hiçbir firma olmadığı için (diğer firmaların hepsi Türk Telekom'un altyapısını kullanıyor ve ona para ödüyorlar kira bedeli ) bu sorunun net cevabı budur
  43. DarKeN

Iphone Xs mi Xs max mi alayim.

İyi de iphone almak isteyen birinin amacı bellidir. Ben de amacına uygun olacak bir öneride bulundum ne var bunda
  44. DarKeN

Iphone Xs mi Xs max mi alayim.

Kesinlikle Iphone XS Max almalısın çünkü daha pahalı ve ekranı daha büyük. Kafe'de masanın üstüne sigarayla çakmağın yanına koyduğunda insanların gözünden kaçmasının imkanı yok
  45. DarKeN

Şimdiye kadar tahminen kaç film izledin?

Avrupa ve uzak doğulular bu soruyu kaç kitap okudun şeklinde soruyorlar :D
  46. DarKeN

Çok yalnızım ve kafamda binlerce soru var yardım edin

Gerçekten istesen yaparsın bu isteklerin çok zor yapılacak şeyler değil; sen yeterince istemiyorsun bence
  47. DarKeN

SDN Televizyon Programı İçin Ödüllü İsim Önerisi!

Tekno Hakkı
  48. DarKeN

Servis Sağlayıcılarının Yeni Reklamları

AKN geri gelsin eski fiyatlar da :D
  49. DarKeN

İzmirin hanımefendileri neden güzeldir ??

Güzel falan değiller çoğunluğu kısa boylu bodur, tombul, balık etli yada sıska, cılız falan ortası nadir. Evlenince de dötler büyüyo direkt. Güzel kadınlar iskandinavya ve slav ırkından çıkıyor
  50. DarKeN

Türk Telekom limitsiz internet fiyatları geçmiş olsun şimdiden

Hani zam gelmeyecekti bakan falan da açıklama yapmıştı bu konuda kullanıcıları temin etmek için. Bu ne demek şimdi? Aptal yerine mi konuyoruz tekrar?
  51. DarKeN

General Mobile GM9 Pro alınır mı?

Herkesin telefonla yaptığı şeyler facebook, instagram,whastapp ve fotoğraf çekmek olduğu için fazlasıyla işini görür GM9 Pro merak etme :D İşini görmez diyenler aramızdaki NASA çalışanları xD onları kale alma pek
  52. DarKeN

Üniversite okumalı mıyım?

Yalan mı söylemiş? Güldürme adamı Nepotizm bu ülkenin en büyük sorunlarından bir tanesi. Avrupa ülkelerinde gizli saklı yapılırken ortaya çıktığında kişinin kariyeri bitiyor; bizde ise gizli kapaklı yapılmasına gerek dahi yok normal bir işmiş gibi herkes torpil peşinde bir de artık mülakat...
  53. DarKeN

İphone X VS İphone 8

İkisi de değil. Bu saatten sonra Iphone hiç alınmaz değmez yani boşuna o fiyatı vermeye. Çok daha iyi özelliklere sahip bir Android telefonu Iphone'un yarı fiyatına alabilirsin
  54. DarKeN

Bir tanrı neden sonsuza kadar cehennemde yakar?

Dostum bu tamamen bir inanç meselesi, dogmatik yani deney yaparak yada akıl yürüterek bir sonuca varabileceğini düşünme. İnanırsın yada inanmazsın bunun bir ortası yok ve sorularına hiç kimsenin tatmin edici bir cevap verebileceğini bekleme. Tartışmaya açık konular değildir dini konular bence...
  55. DarKeN

USB'den Windows 10 kurulumunda sorun (çözüldü)

Benimki de çok yeni sayılmaz 2008 senesinde almıştım :)
  56. DarKeN

USB'den Windows 10 kurulumunda sorun (çözüldü)

Rufus ile yazdırdığımda ben de aynı hatayla karşılaşmıştım sonra windows media creation tool ile tekrar yazdırınca usb'ye düzelmişti
  57. DarKeN

Telefonsuz yaşayabilir misiniz?

Nefes aldığı sürece insan her durumda, her şekilde yaşar. Zor durumlarda dahi beden ve psikoloji insanı hayatta tutmaya yönelik çalışmaya başlıyor
  58. DarKeN

Windows 10 şifresini öğrenme (çözüldü)

Şu adresten indirebileceğin program ile öğrenebilirsin product keyi dostum. Yukarıda kimse sorduğun soruyu anlamamış galiba
  59. DarKeN

Allahin kudret sifati hep bakimi kalacak?

Baki kalacağını düşünüyorum ben çünkü islamiyet öncesi arapların çoklu tanrı inançlarında da bahsi geçen Allah tanrısı diğer tanrılara kıyasla daha yüce bir tanrı olarak değerlendiriliyormuş veya tek başına bir tanrı olmaktan ziyade bir unvan olarak kullanıldığını düşünenler de var mesela Hz...
  60. DarKeN

1 ocak 2019 Akn

Kota falan getiremezler de fiyatları artıracakları kesin
  61. DarKeN

Okulu Bırakmak İstiyorum

Gerçekten bırakmak istiyorsan bırakmalısın. Başkalarının isteğine göre kendi isteğine göre yaşa ama bu konuda tereddütlerin varsa iyi düşün geri dönüşü olmaz bir daha
  62. DarKeN

iPhone X neden piyasada yok

Bu saatten sonra Iphone model cep telefonu alan birinin aklından zoru vardır bence. Paranı çöpe atabileceğin çok daha faydalı alanlar var bence onları bir araştır derim illede paramı sokağa atcam işte yaa diyosan :)
  63. DarKeN

gm 9 pro alınırmı

Bu telefonu hiç kullanmamış olanlar gelmiş alınabilir alınamaz diye yorum yapıyor:) Ülkemin vatandaşlarını çok seviyorum hiçbir fikirlerinin olmadıkları konularda bile insanları aydınlatmayı bir borç bilirler her zaman :D
  64. DarKeN

Kiyametten sonra ?

Eğer başka gezegenlerde kolonileşmeyi başaramazsak dinozorlar gibi neslimiz tükenecek. Dünyaya bir şey olacağını sanmam çünkü en kötü senaryolardan bile kendini bir şekilde yenileyerek çıkacağı söyleniyor ama içinde yaşayan canlıların büyük bir kısmının nesli tükenecektir bu da insanlığın kıyameti
  65. DarKeN

Hayatın aşırı pahalanması

Saçmalama Türkiye tabiki bir ortadoğu ülkesi. Avrupa ülkesi kesinlikle değil hatta şu haliyle isterse Fransa ve Almanya'nın ortasında olsun yine de Türkiye bir ortadoğu ülkesidir derim rahatlıkla. Çünkü Avrupalı olmak genel manada coğrafi konumdan ziyade demokrasi, insan hakları, basın...
  66. DarKeN

8000 TL Telefon Önerisi

Son kez cevap yazacağım sana dostum. İsteyen herkes istediği bir ürün için istediği fiyatı verebilir bu tamamen tercih meselesi. Huawei'ye o kadar verilmez Iphone'a verilebilir yada tam tersi diye bir tartışma söz konusu olamaz kimse de bana gülmez, gülemez. O senin yaşadığın sosyal çevredeki...
  67. DarKeN

AKN Yalanı

En azından bu da bir gelişme :D Fiyatlar artmasın da başka bir şey istemiyorum ben buna da şükür ne diyelim. AKN olmasından iyidir
  68. DarKeN

8000 TL Telefon Önerisi

Saçma sapan yorum yapmışsın. Neden veremezmiş? Almak isteyen her türlü fiyatı verebilir, kişiye kalmış bu. Ayrıca Iphone 15.000 TL civarlarında dolaşıyor buna takılmayıp yarı fiyata olan telefona mı takıldın? Türkiye'de yeni çıkan tüm amiral gemisi telefonlar o bantta olmaya doğru gidiyor daha...
  69. DarKeN

iPhone Xs Max mi Mate 20 pro mu

Kesinlikle Huawei Mate 20 Pro almalısın.
  70. DarKeN

8000 TL Telefon Önerisi

Şu anda piyasadaki en iyi Android telefon Huawei Mate 20 Pro tam aradığın fiyat aralığında sayılır. 8500 TL olarak belirlenmiş ama 8000'e düşer rahat alırsın bu fiyata Huawei Mate 20 Pro TR Fiyatı
  71. DarKeN

XZ1'e Android 9.0

Çoğu firma 8.1'i es geçiyor. Ben de Xiaomi mi 6 kulanıyorum ve 8.0 geldi; 8.1 gelmedi, bizimkine de ocak gibi android 9 güncellemesi gelecekmiş söylenene göre bekliyoruz yapacak bişey yok
  72. DarKeN

XZ1'e Android 9.0

Bu saatten sonra 8.1'i napcaksın. Artık 9 gelmeli bence
  73. DarKeN

Hazal Kaya ve Ali Atay Evlendikten Sonra Aynı Projede Yer Almamalı!

Ben de bu kafadan istiyorum
  74. DarKeN

xiaomi telefon önerisi

Bence bir yolunu bul, ABD'den getirt ve Android telefon alacaksan Pixel 3 al derim ama sakın Pixel 3 XL alma zira o çentiği korkunç büyük :D Xiaomi'nin de nasılsa Türkiye garantisi yok Pixel 3 daha mantıklı olur bence
  75. DarKeN

Hepsı burada sitesinden uzak durun

Üzücü bir durum eğer gerçekse. Ben defalarca o siteden alışveriş yaptım belki 10 senedir de yapıyorum. Bir kez bile bir sorunla karşılaşmadım
  76. DarKeN

2500-3000Tl kamera öncelikli android telefon

Sizi Buraya Alalım Efem
  77. DarKeN

Berna Laçin'in İdam Tweet'i Tepki Topladı!

Ön yargıları olan birini görmek istiyorsan bence aynaya bakmalısın zira benim yazdığım yorumdan işine gelen kısmı alıntılayarak ona yorum yapmışsın. Ama ne yazık ki ben söylediklerimin arkasında duracağım. Çünkü, Mekke ve Medine; İslam dinince kutsal kabul edilen şehirler, benim için de öyleler...
  78. DarKeN

Berna Laçin'in İdam Tweet'i Tepki Topladı!

Ne yazık ki bu doğru. Kadın haklarının ikinci plada olduğu -genelde bunlar islam ülkeleri oluyor- ülkelerde taciz, tecavüz ve kadına yönelik şiddet had safhada. Kadın doğru söylemiş, fikrini belirtmiş ne diye millet yükleniyor anlamak zor. İdam tabiki çözüm değil, değişen bir şey olmaz yani...
  79. DarKeN

Samsung neden bu kadar ucuzluyor ?

Arkadaşlar, Bu sorunuzun cevabı tabiki Iphone'un mübarek bi telefon olması, gökten inmesi :D Şaka şaka hemen açıklayayım; aslında cevap çok basit. Ekonomide basitçe her şey arz-talep dengesinde gizlidir arkadaşlar. Bir şeyin talebi ne kadar fazla olursa fiyatı o kadar artar. Yani; Iphone çok...
  80. DarKeN

Muharrem İnce İzmir'de Gövde Gösterisi Yaptı - En Az 2.5 Milyon Kişi Toplandı

Halk kimi isterse mentalitesi eksik ve yetersiz bir bakış açısı. Sebeplerine gelirsek tarihe bakalım Türkiye gibi demokrasinin ve laikliğin tam oturmadığı, dinle yönetilmeye meyilli az gelişmiş toplumlar Afrika ülkeleri örneğine bakacak olursak Uganda, Çad, Nijer, Togo, Burundi, Ekvator Ginesi...
  81. DarKeN

Muharrem İnce İzmir'de Gövde Gösterisi Yaptı - En Az 2.5 Milyon Kişi Toplandı

Akp ülke için güzel şeyler yaptı bunu inkar etmek haksızlık olur ama artık yeter diye düşünüyorum. 16 yıl iktidarda kalmak bir ülkenin demokrasisi için çok vahim bir durum. Saltanattan ne farkı kaldı bunun? Değişikliklere, farklı seslere kulak verme vakti artık. Hepimiz ülkemizin huzur ve...
  82. DarKeN

Xiaomi Mi 8 vs iPhone 8 Plus

Artistlik yapmak, hava atmak vs. önceliğinse tabiki Iphone alacaksın ama teknolojiden anlayan biriysen zaten cevabı biliyorsun
  83. DarKeN

telefon önerileri

Arkadaşlar ben de özellikler açısından iphone pek sevmem, ama android telefonlarda olmayan bir avantajı var ilerde 1-2 sene sonra elden çıkarmak istediğinde iyi fiyata satabiliyorsun, bu yabana atılamayacak kadar önemli bir özellik bence. Dolayısıyla, iphone modellerini de düşünebilirsin.
  84. DarKeN

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Bir Müjde Daha

Seçim öncesi müjde üstüne müjdeler hadi bakalım
  85. DarKeN

Millet Kıraathaneleri Kuracağız

Evet kaldı :D
  86. DarKeN

Xiaomi mi6

Düşeceği falan yok dolar her gün yükselirken bunu beklemek hayal olur para birimimizin değeri yerlerde sağolsunlar artık pahalı pahalı almaktan başka seçeneğin yok ya da başka alternatiflere yönelebilirsin ama fiyat düşecek de alıcam diye beklersen boşuna derim
  87. DarKeN

Hepsiburadadan telefon almak

Ben n11'den almıştım ve satıcı da başka bir firmaydı. 6 ay oldu hiçbir şikayetim yok
  88. DarKeN

Telefon için ideal boyut kaç inç'dir

Kesinlikle 5.0-5.5' arası en idealidir. 5.5'i aştıktan sonra konfor kaybolmaya başlıyor
  89. DarKeN

iPhone X mu iPhone 8+ mı?

İki model arasından seçim yapmak gerekirse tabiki Iphone X alman gerek. Sonuçta Türkiye'de bir bireyin Iphone almasının öncelikli amacı çevresine cool görünmek o nedenle Iphone X bu konudaki ihtiyacını 8+'a göre daha iyi karşılayacaktır. 8+ alırsan insanlar ilk bakışta eski model 'iyyy fakir' vs...
  90. DarKeN

Okulda dalgınım ve saldırganım

Şunu hiçbir zaman unutma bu ülkede ne kadar saldırgan, görgüsüz, kaba saba, etrafına bağırıp çağıran, kavgacı bir adam olursan o derece saygı ve hürmet görürsün; nazik, kibar, efendi biriysen şayet her fırsatta seni ezmeye çalışırlar gerek iş hayatında gerekse sosyal hayatta ellerine geçen her...
  91. DarKeN

En iyi kameralı telefonlar (2018) hangisi?

Huawei P20 Pro şu an piyasadaki en güncel telefon ve kamerası en iyi olanı. Ama Pixel 2 XL , Samsung S9+ ve Iphone X de gayet iyidir
  92. DarKeN

Google now launcher çalışmıyor

Varsayılanları temizle ayarlardan o şekilde tekrar dene
  93. DarKeN

Iphone X

Iphone X, Apple'ın şirket politikası gereği gereksiz ve aşırı pahalı bir cihaz. Yarı fiyatına aynı özelliklere sahip telefonlar bulabilirsin
  94. DarKeN

Önerilerinize ihtiyacım var

Oneplus ve Samsung istememe sebebini merak ettim gerçekten. Bu telefonları istemiyorsan Android alma zira hepsi aynı çünkü IPhone almayı dene
  95. DarKeN

BlackBerry Priv

Daha güncel ve bu fiyata çok daha iyi özelliklere sahip telefonlar mevcut. Mantıklı bir alışveriş olmaz bence bunu alman
  96. DarKeN

Sizce Apple satışları arttırmak için ne yapmalı?

Pek fazla yapabileceği bir şey kalmadı artık. Akıllı telefon piyasası doyuma ulaştı çünkü. Apple'ın sunduğu özellikleri çok daha uygun fiyata sunan envai çeşit model türedi piyasada. Ve en önemlisi de Iphone sahibi olmanın bir prestij, bir sınıf göstergesi olarak görüldüğü dönemler de kaybolmaya...
  97. DarKeN

Araplaştık mı?

Biz Türkler olarak islam dinini tercih ettiğimiz dönemden itibaren kendi kültürümüzü yitirip çoktan asimile olduk. Şimdilerde eski Türklerden, atalarımızdan kalma geleneklerimiz islamda böyle şeyler yok denilip hurafe denilip unutturuluyor. Atatürk'ün Türklüğü ortaya çıkarmak için yapmaya...
  98. DarKeN

gm 8 alınırmı rules ve sosyal medya için

Xiaomi Mİ A1 var bence daha iyidir
  99. DarKeN

iPhone’den Samsung’a geçilir mi?

Yine fanboylar basacak burayı. Geçmemen için hiçbir sebep yok s8'de s9'da son derece kaliteli ama iphone 8+ da gayet güzel bir telefon. Neden geçmek istediğini anlamamakla birlikte canın hangi modeli kullanmak istiyorsa onu gönül rahatlığıyla alabilirsin dostum, bu modeller arasından kimsenin o...
  100. DarKeN

Mi a1 hakkında..

Doğru bir seçim bence de üstelik Android One olması da büyük bir artı güncellemeleri herkesten önce alıyor ve Saf Android büyük bir nimet
  101. DarKeN

La Casa De Papel üçüncü sezonda İstanbul'a Geliyor!

Şu aralar da Fox Tv'deki Bizim Hikaye dizisinde oynuyor. Afet bi oyuncu güzel bir seçim bence
  102. DarKeN

WhatsApp güvenli mi sorusu cevap buldu!

Bu tür mesajlaşma uygulamalarının güvenli olabileceğini düşünmek büyük saflık. Tabi ki hepsi kendi uygulamalarının güvenli olduğunu söyleyerek güven kazanma peşinde arada daha inandırıcı gözüksün diye vay arkadaş bakın sizi bilgilerinizi ne FBI'lar ne CIA'ler istedi de vermedik diye medyaya...
  103. DarKeN

Türkiyenin doktorları neden kalitesiz ?

''Deveye sormuşlar senin boynun neden eğri diye nerem doğru ki demiş.'' Bu söz Türkiye ve Türkiye'ye ait olan her şeyin kısaca özetidir.
  104. DarKeN

Cloudflare DNS 1.1.1.1 neden engellendi?

Biz demokratik? bir ülkeyiz ya hani bağımsız yargımız vs de var falan. Şunu hatırlatayım dünyanın hiçbir demokratik ülkesinde yetişkin bireylerin internet üzerinde neyi izleyip izlemeyeceğine devlet karar vermiyor. Biz onlardan çok daha ileri bir demokrasi örneği olduğumuz için BTK bizim...
  105. DarKeN

S9 Plus Kullanıcı Deneyimlerim iphone 8 Plus ile Farkları

Şu saçma tartışmalar da bitmedi gitti hani. Yaw iki telefonun da birbirinden hiçbir farkı yok nerdeyse ikisi de canavar gibi yani neyin karşılaştırması bu anlamıyorum. Firmaların pazarlama taktiği tabi her neyse. Her ikisi de bir kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede telefonlar
  106. DarKeN

Hangi iPhone?

Bence X alma, 8 plus almanı tavsiye ederim
  107. DarKeN

Hangi 8 i almalıyım

Maşallah 6 yıl iyi kullanmışsın. Şu forumlarda falan sağda solda android ios tartışması yapan bazı tipler var ondoroid 3 yol bile doyonmoss son git ayfoon alll diyenlere kapak olsun :) Note 8 benim de tavsiyem sana
  108. DarKeN

Telefon ne zaman alınır?

Öncelikle 5g'yi aklından çıkar daha doğru düzgün 4.5g verilemiyor onu geçtim 3g verilemeyen yerler bile var bu ülkede. Neyse telefon almak için en uygun zaman tabiki dövizin düşük olduğu dönemler ki artık bu imkansız görünüyor bunun dışında firmalar yeni telefon çıkardıkları zaman veya...
  109. DarKeN

İntihar planı

Dünya tabi ki yaşanmaya değecek bir yer değil ama her şeye rağmen yaşamak gerek çünkü yarın ne olacağını bilemiyoruz, umudumuzu kaybetmeden gerek nasılsa bir gün gelecek ve öleceğiz. Ama kardeş kusura bakma da senin intihar sebeplerini okuyunca gerçekten çok güldüm yani bu nedenlerden intihar...
  110. DarKeN

Mi6 ve OnePlus 5T

Hayır donanımsal hiç bir sıkıntı yok. Benim derdim şu lanet güncelleme ile ilgili umarım bu son güncellemeyle düzeltirler
  111. DarKeN

Mi6 ve OnePlus 5T

Ben Xiaomi Mi 6 kullanıyorum. Donanım olarak çok güzel bir telefon ama oreo güncellemesi geldi akıllara zarar resmen telefondan soğudum 2 aydır. Tek kelimeyle berbat !!! Her güncellemede sorun üstüne sorun
  112. DarKeN

La Casa de Papel 2. sezon fragmanı yayınlandı!

Arkadaşlar biz netten izleyenler olarak zaten dizinin tamamını izleyip bitirdik bu yeni kısım Netflix'ten takip edenler için. Netflix diziyi iki sezona bölmüştü onun devamı sadece. Karışıklık olmasın ;)
  113. DarKeN

Popüler korsan film izleme sitesi kapandı!

Tabi ki telif hakları sahiplerinin bastırmasıdır başka niye kapanabilir korsan bir site?
  114. DarKeN

Xperia XZ1 vs Nokia 8

One Plus 5T düşünebilirsin
  115. DarKeN

One Plus 6 sizce nasıl olmuş ?

Ben de Iphone 15 nasıl olacak diye merak içinde bekliyorum :D şunun şurasında ne kaldı ki 5 sene falan
  116. DarKeN

Xperia XZ satılıp Mi Note 3 Alınır mı veya mi 6

Mi 6 iyidir. Şu son oreo güncellemesi ile her ne kadar ortalığa sıçıp sıvasa da düzeltilecek inşallah bunun dışında donanım olarak ben memnunum
  117. DarKeN

Onlarca VPN servisine erişim engellendi!

En azından 10 yıl önce her şeyin düzelebileceğine dair umudumuz vardı. Şimdi o da kalmadı zaten en çok koyan da bu
  118. DarKeN

Onlarca VPN servisine erişim engellendi!

Bu ülke her geçen gün daha da yaşanmaz bir hale geliyor. Gerçekten imkanı olan kaçıp gitsin yani modern, demokratik bir ülkeye insan gibi yaşamaya. İstanbul her yer Suriyeli artık sokakta, toplu taşımada Türkçe konuşan duyamaz olduk ne denir bilmiyorum gerçekten nasıl bu hale geldik
  119. DarKeN

Game of Thrones 8. sezon tarihi belli oldu

Yedinci sezonu berbattı (4. bölüm hariç). Kitaptan kopunca senaryo çuvalladı umarım bu kadar verdikleri araya değecek bir şeyle çıkarlar izleyicinin karşısına
  120. DarKeN

iPhone X veya Note 8

Bence her iki cihaz da çok iyi. Büyük ekranlı telefon seviyorsan Note 8 iyi bir seçim olacaktır. Fiyat konusunda Iphone X daha yüksek olmasına rağmen performans ve özellikler açısından aralarında dikkat çekici bir fark yok ancak iphone x tercih edersen ileride elden çıkarmak istediğinde daha...
  121. DarKeN

Iphone 8 Mi Galaxy note 8 mi

Her ikisi de iyi cihazlar zaten fiyat olarak da birbirine yakınlar ama Note 8'i bence IPhone X ile kıyaslasaydın daha doğru olurdu
  122. DarKeN

Xiaomi Mi6

Ben de iki gün önce aldım internetten mi6 biraz kurcaladım da doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum. Cihazda eksik olarak gördüğüm tek yön gece çekimleri onun dışında 2 katı fiyattaki modellerden aşağı kalır hiçbir yanı yok, net. Almak isteyenlere öneririm.
  123. DarKeN

iPhone X parasını hak ediyor mu?

Tabi ki hayır.
  124. DarKeN

Sony XZ Premium mu, Sony XZ1 mi, Samsung Galaxy Note Fan Edition mu?

Sony iyidir severim ama şu tasarımını bi değiştirse artık daha da sevicem
  125. DarKeN

Cep telefonu ile ne kadar konuşuyoruz? Avrupa'da rekor kırdık!

Bu alanda rekor kıranlar hep Avrupa'da geri kalmış ülkeler bizim de burda olmamız şaşırtmadı. Cep telefonuyla oynamada, televizyon seyretmede üstümüze yok dünyada ama nerede faydalı şeyler kitap okumak, futbol haricindeki spor dallarında başarılı olabilmek, sanatta, bilimde, insan hak ve...
  126. DarKeN

Dünyada internet fiyatları nasıl?

Saçma. Neye göre karşılaştırmışlar bu fiyatları? Ucuz olup olmadığını anlamak için ülkelerin asgari ücretlerini ve internet fiyatlarını mukayese ederek daha gerçekçi bir sonuç bulabilirlerdi. Misal; İngiltere'nin para biriminin değeri Türk lirasının 5 katı haliyle onlara göre biz ucuzuz tabiki
  127. DarKeN

S7 Edge mi iPhone 7 mi kararsız kaldım

O kadar bütçeyle s7 edge ne alaka?
  128. DarKeN

Yüzüklerin Efendisi dizi maliyeti dudak uçuklatıyor!

Yüzüklerin Efendisi'nin dizisini çekmek çok riskli bir iş olacak. Filmlerden sonra beklenti çok büyük haliyle dizideki yönetmen, senarist ve oyuncuların kariyerlerini katapultla fırlatabileceği gibi tamamen bitirebilir de. Bu kadar büyük bir bütçeyle umarım güzel bir iş çıkar.
  129. DarKeN

İngilizce Öğrenmek

Evet dizi/film izlemenin faydası olur gelişim için. Tamamen senin seviyene kalmış bir durum bu. İngilizce altyazıyla izleyebiliyorsan izle, altyazısız izleyebiliyorsan izle seviyene göre buna sen karar vermelisin. Bu şekillerde izleyemiyorsan Türkçe altyazıyla başlayabilirsin
  130. DarKeN

İnternette korsan film ve dizi izleme dönemi bitiyor!

2 sene önce de, geçen sene de aynı haber çıkmıştı her sene bu sene korsanı bitiriyoruz artık film izleyemeyeceksiniz diye haberler çıkıyor, seneye de sonraki sene de aynı haber çıkacak alıştık artık :) Neyse çok yazdım ben gidip film izleyeyim bari netten seneye aynı haberde görüşmek üzere :)
  131. DarKeN

Telefon Önerisi 2500 TL

Marka çığırtkanlığı yapmayı hiç sevmem ama iphone almak gerçekten de aptallık afedersiniz bilhassa sınırlı bütçesi olan kullanıcılar için. Tamamen parayı sokağa atmak olarak görüyorum. Iphone karşıtı android yanlısı falan kesinlikle değilim sadece sıradan objektif bir telefon kullanıcısı olarak...
  132. DarKeN

One Plus 5 S7 den çok daha iyi mi?

Offf abartmayın ya her zamanki gibi herkes uzman kesilmiş burda s7 de one plus 5 'te senin bir telefonda ihtiyacın olan her işi karşılayacaktır dostum. Karşılamazsa ben alıcam iade olarak. Sanki Mars'a çıkıyosunuz telefonla herkesin yaptığı şeyler aynı işte.
  133. DarKeN

İşte Android sürümlerinin güncel kullanım oranları!

Ben Google Pixel kullanıyorum telefonumdan çok memnunum. Pixel 2'nin çıkmasını bekliyorum. Son sürüm Android kullanma keyfi paha biçilemez:cool:
  134. DarKeN

Sibel Kekilli, Instagram hesabını Türkiye'ye kapattı!

İyi yapmış yazık yani bir ara haber olmuştu medyada yaptığı yorumlardan dolayı girip inceleyeyim profilini dedim Türk olduğum için utanmama neden oldu Türklerin kızın profiline yaptığı yorumlar. Bizim geleneğimizde var bu maalesef gerek youtube olsun, gerek instagramda olsun ünlülerin veya...
  135. DarKeN

Komşudan internet hattı çekmek

Ülkemizde maşallah her şey yasal, her şey olması gerektiği gibi usulüyle işliyor, devlette yolsuzluğun Y'si bile yok, Türk Telekom'un müşteriden kazandığı para anasının ak sütü gibi helal bi para, şirket içinde cebe para indiren de hiç kimse yok bence sen de yasal davranıp komşundan hat...
  136. DarKeN

İngilizceye nerden başlamalıyım?

Duolingo: Learn Languages Free - Android Apps on Google Play Duolingo - Learn Spanish, French and more on the App Store Duolingo diye harika bir program var ben de Almanca çalışıyorum burdan ve çok faydasını gördüm, tavsiye ederim
  137. DarKeN

Game of Thrones 7. sezon 6. bölüm sızdırıldı!

HBO İspanya'da yanlışlıkla yayınlanmışsa bölümün kalitesiz görüntüde olması imkansız HD görüntü mevcut ben seyrettim az önce de kitaptan kopunca senaryo biraz Hollywood filmlerine benzedi ya ona canım sıkılıyo. Ama heyecanlı bi bölümdü ışık hızındaki zaman geçişlerine takılmadan izleyince süper
  138. DarKeN

Game of Thrones 7. sezon 5. bölüm fragmanı!

8. sezon senaryosunun da tamamı sızmış reddit freefolks'ta 5 dakika kaldı kaldırdılar tabi ben hepsini okudum dizinin nasıl biteceğini, kimin ölüp kimin kalacağını hepsini öğrenmiş oldum keşke okumasaydım :(
  139. DarKeN

Yerli Shameless Bizim Hikaye'den ilk fragman!

Azcık yaratıcı olun hep kopya hep çalma çırpma Türklüğün hikayesi bu sanırım çalışmak bi şey üretmek yok hep bi yerlerden satın alıp başarısını zaten ispatlamış şeylerin üzerine konmak, orijinal bi şeyler üretmek hiç yok. Canım Shameless senaryosu görmek istediğinde açıp shameless seyrederim...
  140. DarKeN

Game of Thrones 7. sezon 4. bölüm sızdırıldı!

Olay bi bölümdü harika sezonun en iyi bölümü olmaya aday bence gözümü kırmadan seyrettim ne savaştı be :)
  141. DarKeN

HBO hacklendi, Game of Thrones sızdırıldı!

7. sezonun tüm bölümleri sızdırıldı ve ben inanmadım buna hepsini okudum, ilk 3 bölümde yaşananlar sızdırılan senaryo ile birebir örtüşüyor malesef sızıntı doğru benim gibi pişman olmak istemiyorsanız okumayın heyecanlı şeyler yaşanacak çünkü izleyerek öğrenmek en güzeli.
  142. DarKeN

Game of Thrones 7. Sezon 2. Bölüm Fragmanı

1. bölüm Arya'nın sahnesi dışında oldukça vasattı
  143. DarKeN

Yılın en iyi akıllı telefonu belli oldu!

Nerden biliyorsun sen bunu peki ? Tarafsızım diyen herkes tarafsız olsaydı şu an Türkiye basını dünyanın en özgür ve tarafsız basınıydı misal. Her söylenene inanmamak gerek. Bu tarz platformlarda parayı veren düdüğü çalar her zaman. Consumer Reports'un güvenilir olduğu zamanlar geçmişte kaldı...
  144. DarKeN

Yılın en iyi akıllı telefonu belli oldu!

Soru: Samsung Galaxy S8'in almış olduğu bu ödül hakkında ne düşünüyorsunuz? Cevap: Samsung'un reklam için yeni modelinde kesenin ağzını iyice açmış olduğunu düşünüyorum
  145. DarKeN

Aleyna Tilki'ye telif şoku!

Bizim gençlerimiz gerçekten çok boş bunu anladım bunun haber değeri ne? Resmen milli kahraman ilan edildi bu kız bide çağatay akman denen çocuk 2 günde 6 milyon kere izlenmiş yeni çıkardığı anlamsız şarkı . Türk gençlerinin ne kadar boş yetiştiklerinin tescilli kanıtıdır bence.
  146. DarKeN

iPhone 7'den 6s Plus'a Geçmeli Miyim?

Attan inip eşeğe bineyim mi diye sormuşsun
  147. DarKeN

6 GB RAM 128 GB'lık Dahili Hafızaya Sahip S8+ Hindistanda Satışa Başladı

2-3 sene kullanım için bu telefonlara bu kadar para verip alıp napıyorsunuz merak ediyorum. Sırf elimde olsun belki lazım olur hava atar çevreme gösteriş yaparım mantığı. Mesajlaşmak ve internete girmek dışında napıyosunuz??? Mantıklı bi açıklama yapın bu kadar fahiş bi fiyata telefon almanın...
  148. DarKeN

Doğar Doğmaz Yürüyen Adım Atan Bebek!

Yeni doğmuş değildir o ya altında başka bi şey vardır bence
  149. DarKeN

iPhone 7 Plus neden alınır?

İsteyen istediğini alır size soracak halleri yok parasıyla değil mi kardeşim herkesin hayatına kimse karışamaz deyip bu konuyu kapatalım
  150. DarKeN

Özge Ulusoy: Mankenler Fakirlerle Mi Çıksın?

Bunda şaşılacak bir şey yok bence. Herkes hayatını garanti altına almak ister, buna siz de dahilsiniz ben de. Yorum yaparken herkes aksini iddia ediyor Ekşide olsun, burda olsun ama iş faaliyete geldiğinde tam tersi hiçkimsenin Özge Ulusoy'dan farklı davranacağını sanmam. Ama iş lafa gelince...
  151. DarKeN

Vodafone'den Turkcell'e geçilir mi?

Neyin hesabını yapıyorsunuz anlamıyorum. Hepsi aynı işte operatörlerin temel amaçları müşteriyi soyarak en az hizmetle en çok karı elde edebilmek. Hangi operatöre geçerseniz geçin muhakkak bir problemle karşılaşacaksınız, kusursuz operatör henüz icat edilmedi. Sadece Turkcell'in tarife fiyatları...
  152. DarKeN

Whatsapp Çöktü Mü? Whatsapp'a Girebiliyor Musunuz?

Benimki çalışıyor. Hiç de çökmedi bugün :confused2: Yanlış bir bilgi olmasın?
  153. DarKeN

Tutuklanacak mıyım?

Maili baştan sona okudum. Öncelikle tebrikler lotodan 2.4 milyon dolar para kazanmışsın ancak parayı alabilmen için gümrük ve ulaşım masrafları olan 96 Dolar'ı adı verilen Mr. Ken Jackson'ın hesabına göndermen lazım :) Kendisi Amerika dışında yaşayan bir FBI çalışanı(ne mana) :) 96 Doları...
  154. DarKeN

Amerika vize işlemleri

Abartmayın hiç bir problem çıkmaz , zor alınan bi vize de değil ayrıca. Evraklarını olması gerektiği gibi hazırla bu kadar. Dikkat etmen gereken tek şey; oraya gittikten sonra geri döneceğine dair güçlü kanıtlar sunabilmek
  155. DarKeN

Vodafone'den Turkcell'e geçilir mi?

Ne reklamını yapmışsınız be Turkcell'in o kadar kazık fiyatlarla hizmet olarak da iyi oluversin bi zahmet
  156. DarKeN

Ev Kuracam Beyaz Eşya Tavsiyesi Lazım

Benim annemin kullandığı bi çamaşır makinesi var Beko markası 10 seneden fazladır kullanıyor. Anne hayrına değiştireyim şunu diyorum bozulana kadar kullanıcam diyor :)
  157. DarKeN

Turktelekom a geçmeyi düşünüyorum yorumlarınızı yazarmısınız

Bu hatayı yapma :) Şebeke çekim kalitesi en zayıf operatör Türk Telekom ama ben kullanıyorum maalesef :(
  158. DarKeN

Apple ingilizceyi değiştirdi!

Ahahah çok güldüm :) Harika bi kelime olmuş. Bu kelime ülkemizdeki bazı liderlerin hayranlarını tanımlarken de çok rahat cümle içinde kullanılabilecek bi kelime
  159. DarKeN

Windows Phone'un fişi çekildi!

Microsoft gibi bir işletim sistemi devi nasıl bu günleri öngöremeyerek mobil dünyaya bu kadar geç atıldı anlamak zor yani bu yazılım dünyasında işe ilk başlayanlar her zaman devleşir bu bilinen bişey. Kullanıcı alışkanlıkları dolayısıyla yarışa sonradan dahil olanların arayı kapatması çok zor...
  160. DarKeN

Wikipedia'ya erişim engellendi!

Lütfen şu engel kaldırılsın artık bu rezillik ve utanç haberiyle daha fazla anıldığını görmek istemiyorum bu ülkenin. İnternet üzerindeki her sitenin engellenebileceği aklıma gelirdi de Wikipedia'nın (bi ansiklopedinin) bir gün Türk hükümeti tarafından engellenebileceği aklımın ucundan geçmezdi...
  161. DarKeN

Wikipedia'ya erişim engellendi!

Düşünce ve ifade özgürlüğü adına endişe verici bir gelişme. Bakalım daha neler görecek bu gözler bu ülkede heyecanla devamını bekliyorum.
  162. DarKeN

Bacak Kıllarımı Nasıl Alırım?

Lazer epilasyon dışında hiç bir işlem kesin olarak engellemez kıl uzamasını. Tüy dökücü vs kullanmak da zahmetli en iyisi traş makinesi kullanmak bunların vücut için olanları var body trimming onlar işini görür fazlasıyla BRAUN CRUZER 5 BODY VÜCUT TÜY KESME MAKİNESİ | Teknosa Alışveriş Sitesi -...
  163. DarKeN

Galaxy S8 mi İphone 7 Plus mı ?

Düşünmene bile gerek yok tabi ki S8 almalısın
  164. DarKeN

Nusret şöhreti için 2 milyon dolar harcamış

1 sene sonra hiç kimse hatırlamıcak. İsterse 10 milyon dolar harcasın
  165. DarKeN

Fransa'da Le Pen Karşıtları Sokağa Döküldü

Avrupa Birliği'nin dağılma sürecini hızlandırabilcek fikir ve görüşlere sahip biri başa gelir inşallah amin :) Şu Avrupa'nın karıştığı günleri görmeyi çok istiyorum bakalım oturup konuşmaya ona buna demokrasi dersi vermeye benziyo mu olayları bizzat yaşamak
  166. DarKeN

İphone 6 3 Sene İdare eder mi?

Iphone'a bayılacağın o parayla şu an piyasadaki en iyi özellikli android telefonlardan birini alıp 5 sene bile idare ederdim ben olsam :) Iphone'un ismi dışında elle tutulur hiçbir artısı yok
  167. DarKeN

Nokia 6 almayı düşünüyorum. Önerir misiniz?

İyi satar bu Nokia'lar. Reklamı baya sağlam yapılıyor çünkü Nokia geri döndü, Nokia şöyle Nokia böyle Nokia efsane Nokia bilmem ne ... Teknoloji sitelerinde reklamlarla öve öve bitirilemiyor alın alın koşun :) bitmeden
  168. DarKeN

Ülkeden gitmek için geçerli sebepler

Bir Avrupa ülkesinde Türkiye'den daha iyi şartlarda yaşayabileceğin bir iş teklifi vs. aldıysan veya bulabilirsen arkana bile bakmadan git kardeş ben de aynı şeyi yapmayı düşünüyorum ama ordaki şartlarını hazırlamadıysan oraya gidince bi şekilde buluruz kafasındaysan ilk etapta zorluklarla...
  169. DarKeN

PornHub burs dağıtıyor!

Tamam habere lafımız yok da site adı vererek haber yapıyorsa bunun altında bi art niyet var gibi, bildiğin sitenin reklamını yapmışlar yani ilk kez de olmuyor pornhub hakkında düzenli haberler yayınlıyorlar.
  170. DarKeN

PornHub burs dağıtıyor!

İlerde çekecekleri konulu porno filmlere oyuncu adayları için yapılan ön yatırım bence. Okutup yetiştirdikleri eğitimli bireyleri filmlerde oynatıp yeni bir fantazi akımı yaratmayı planlıyor olabilirler. Aksi halde, oyuncularının hayatlarını sömürerek para kazanan bir sektörün sitesi neden...
  171. DarKeN

Galaxy S7 Edge mi İphone 6S Plus mu Almalıyım?

Hocam başka modelleri niye değerlendirmiyorsun? Millet sadece bu iki markaya takılıp kalmış reklamın gücü işte. Benim fikrime göre ikisini de alma hele çok paran yoksa Iphone hiç alma paranı sokağa atmakla eşdeğer çünkü fahiş fiyatından dolayı
  172. DarKeN

Köpek Beslenen Eve Melek Girmez mi ?

Değişik kafalar ...
  173. DarKeN

Şu dakikadan itibaren iPhone 7 alınır mı?

Dostum Android'de bi gelişme yok diyorsun da bu araştırmayı en son ne zaman yaptın merak ettim :) Sana en güncel durumu söyleyeyim. Ios ve Android arasında neredeyse hiçbir fark yok zaten birbirinin özelliklerini kopyalaya kopyalaya birbirinin aynı gibi bişey oldular son dönemde. İkisi de aynı...
  174. DarKeN

Kavga etmekten korkuyorum. Yardımınıza ihtiyacım var.

Hiçbir problemini kavgayla halletmemeye çalış diyalogla, tatlı dille alttan alarak çözmeye çalış baktın olmuyo insan gibi muameleden, laftan anlamıyo karşındaki Allah yarattı demeyip ağız burun dal, korkacak hiçbir şey yok ben kaç kişiyle kavga ettim kaşım yarıldı, dudağım patladı hiçbir şey...
  175. DarKeN

Deep Web küçülüyor!

Madem bu Deep Web'in %85 gibi büyük bir bölümüne hosting hizmeti veren bu Freedom Hosting biliniyordu. Burda dönen yasadışı şeylerle tek tek uğraşmak yerine niye bu sunucuyu kökten kapatmamışlar? Ben mi çok zekiyim acaba kimse düşünemiyo mu bunu :D Bu hikayenin haberde anlatılandan daha fazlası...
  176. DarKeN

Numaramı değiştirmek istiyorum

Ben almasam başka biri alacaktı sonuçta numaralar çok kafiyeli gelmişti 5 tane hat arasında bunu seçmiştim :)
  177. DarKeN

Normal bi cep shop'a gittim yeni numara almak istiyorum dedim rastgele adam çıkarıp vermişti bir paket işte daha 2012 sıralarıydı sanırım
  178. DarKeN

Benim şu anki kullandığım numarayı benden önce iki kişi kullanmış benden öncekinin önceki sahibi bi sürü borç yapmış benden öncekinin üzerine kalmış borçlar o da ödemeyince borç sarka sarka hattın şimdiki sahibi yani bana geldi tabi. Savcılığa ifade vermek için çağrılmıştım sebebini bilmiyordum...
  179. DarKeN

Google Assistant indirilebilir durumda!

Benim telefonuma bugün geldi indirdim kulanıyorum, güzel ve eğlenceli, pratik
  180. DarKeN

Skype Görüşmesinde Hakaret Ettim Bulabilirler Mi?

Evet çok kolay bir şekilde bulabilirler izini. Eğer öğrenmek istediğin buysa ama ceza falan almazsın, sanmıyorum. Gerçi ettiğin hakaretin boyutu önemli herhangi bir suç teşkil edip etmediğini soruşturmak gerek.
  181. DarKeN

WhatsApp'tan durum güncellemesi için geri adım

Geri adım atıldığı falan yok sadece metin özelliğini de aktifleştireceklermiş bunun geri atmakla ne alakası var, hikayeler yine kalıyor. Zaten insanlar yeniliklere kapalı olduğu için ilk başta her çıkan yeni şeye böyle tepki veriyolar 1 ay sonra aaaa ne güzelmiş aslında yeaaaaa demeye...
  182. DarKeN

Android kullanıcısı IOS'a Geçmesi

Tabiki iphone 7'ye geç imkanin varsa ama fiyat olarak biraz tuzlu gelebilir :) Şu her yerde IOS ile Android'i kıyaslayanlar bi bitmediniz. Size ne millet ne isterse kullanır yok o kısıtlıymış da bu daha iyimiş özgürmüş bilmem ne. Iphone da iyi Android de kardeşim keyfin ne isterse onu kullan ;)...
  183. DarKeN

Türkiyenin dini hristiyanlık olsaydı ?

Daha gelişmiş , insan hak ve özgürlüklerine daha fazla önem veren bir ülke olurduk bence. Dinin devlet işlerine etkisi yok gibi bişey olurdu ve din oy toplama aracı olarak görülmezdi.
  184. DarKeN

Trump, iPhone için Android'i bıraktı!

Güzel bi Apple reklamı olmuş. Burdan şu algıyı çıkarıyoruz Android'i bırakın Apple'a koşun çğnkü IPhone çok güvenliymiş yersen
  185. DarKeN

Google Pixel kullanıcılarını üzüyor!

Ahaha daha ne olacağdı dostum ağzıyla kuş mu tutacak sana
  186. DarKeN

Yerli bir arama motoru geliyor!

Yerli arama motorunda her şey sansürlü olacağından dolayı devletimize sesleniyorum burdan hiç gerek yok kullanılmıycak zaten gidin o parayla avm açın
  187. DarKeN

Android'den iOS'e Geçer misiniz?

Saçma sapan muhabbetler sorsan %90 ınız whatsapp, facebook dışında bi de birkaç oyun dışında hiçbi özelliğini kullanmıyosunuzdur ne farkeder ha android ha ios olmuş. Onlar ceplerini doldurur siz de konuşursunuz böyle ona mı geçsem acaba buna mı diye. Android güvensiz İos daha güvenli...
  188. DarKeN

Troy'dan Yılın Bombası :)

Giant Spider Crab molting = Dev örümcek YENGEÇ deri değiştiriyor demek insan bi araştırır sonra konu açar
  189. DarKeN

TV8 Bitiyor mu ?

size ne acundan, zenginin malı züğürdün çenesini yorarmış boş boş paylaşımlar
  190. DarKeN

Dabbe 5: Zehr-i Cin'den Korkmam Ben! - 10.000 Dolar Ödül - Başvuru Yap!

Filmi iyi bir pazarlama yolu seçmiş. Ancak izlenen bir şeye tepkisiz kalmak imkansız insan vücudu dış uyaranlara muhakkak tepki verir hele de bu sinema gibi ses, ışık ve görsel efektlerin fazlaca kullanıldığı bir uyaransa mantıken çok saçma bir deney ama film için iyi bir pazarlama stratejisi...
  191. DarKeN

iPhone 6 Plus Ekran Kırıldı Güvenilir iPhone Ekran Değişimi yapan servis?

Yazık o kadar para vermişsin bir de tamir için telefon fiyatının yarısı kadar daha vereceksin Apple böyle zengin oluyo işte geçmiş olsun
  192. DarKeN

İnanılmaz Bitdefender Total Security 2015 1 YIL 3 PC(Kullanıcılı) Lisans Kampanyası

Hiçbir işe yaramaz bu antivirüs programları ücretsizler fazlasıyla yetiyor zaten
  193. DarKeN

Sony Z1 Camının kendiliğinden çatlaması ve garantinin cevabı (sizce ne yapmalıyım)

Dikkatli kullanmak lazım nasıl durup dururken kırıldı cam? Durup dururken nasıl kırılabilir ki bişey :) Sen kaza eseri herhangi bir şey yapmış olmadığına ve bunu garantiye yıkmaya çalışmadığına eminsin dimi?
  194. DarKeN

Sevgilisini 30 Kadınla Aldattı

Ahaha ne var ki bunda günümüzde facebook leyin sosyal paylaşım çağında herkese, her şeye ulaşmak bu kadar kolayken son derece standart bir rakam 30 kişi şaşılacak bişey yok adam hiç olmazsa dürüst
  195. DarKeN

En İyi Tarayıcı

En iyi web tarayıcı tercihe göre değişse de olaya objektif baktığımızda Google Chrome dur.
  196. DarKeN

Saç dökülmesi sorunum

Resmen saç uzmanı mübarek ben yıllardır saçlarıma jöle sürerim her gün duş alırım, şampuanlarım ama bir tane bile dökülme yok saçlarımda 26 yaşındayım her gün de hemen hemen çavuşu tokatlarım ahaha buna analizin nedir :)
  197. DarKeN

Saç dökülmesi sorunum

Saç dökülmesi %85 genetik. Engellemek için yapılabilecek şey yok gibi yani saçlarınız eninde sonunda dökülür yok ilaçmış, yok hapmış, vitaminmiş boşa zaman ve para kaybından başka bir şey değil. Sadece dökülmeyi yavaşlatıcı bir takım maddeler var piyasada kullanılabilir tabi saçlar henüz...
  198. DarKeN

iPhone Yeni Rekor 24 Saatte 4 Milyon

Allah akıl fikir versin. Bi de alabilmek için 2 gün önceden sıraya girip kuyruk oluşturuyorlar bu insanlığın gidişatını merak ediyorum. Dün Lady GaGa gelmiş delirdiler bi tanesi lady gaga ya dokundum diye çığlık atıp ağlıyodu cidden tek ihtiyacımız olan şey akıl başka bişey demiyorum Alt tarafı...
  199. DarKeN

iOS 8'e Geçmeden Önce Dikkat!

Madem yayına çıktığında indirilmemesi beklenmesi gerekiyor niye yayına çıkıyor ?
  200. DarKeN

Hiv infeksiyonu ve aids

Bende eskiden kızlarla ve erkeklerle korunmasız ilişkiye giriyordum ama aklım başıma geldi gerçekten bu hastalığın geri dönüşü yok dikkat etmek lazım. Test sonuçlarım negatif geldi ama o sonuçlar çıkana kadar benim ruh halim kabus gibiydi
  201. DarKeN

Boşanmak isteyen eşinin evini yıktı

Hı :confused1: ?
  202. DarKeN

General Mobile Şebeke Sorunu

Şimdi bunun telefonun ucuz olmasıyla alakası nedir söyler misin? Iphone'a dünyanın parasını verip alıyorsun ama binbir türlü sorunu var bu her marka ve model için geçerli. Hemen yargısız infaz yapmayın General Mobile Türkiye'de ve dünyada çok iyi bir satış potansiyeli yakaladı Türkiye için çok...
  203. DarKeN

General mobile discovery aldım pişmanım :(

Mis gibi telefon geçen arkadaşın elinde gördüm de ... Hem ince hem şık çok hızlı özelliklerini duyunca Türkiye fiyatına şaşırdım. Bence bu telefonu almakla en iyisini yapmışsın. Amacın arkadaşlarına hava atmaksa iphone alsaydın başka da bir işe yaramıyor zaten :)
  204. DarKeN

Eurovision'a Bu Yıl da Katılmayacağız

Yine her seneki gereksiz polemik. Katılsak nolur katılmasak nolur geçen sene katılmadık ne kaybettik ? Hiç bi şey
  205. DarKeN

SDN dil paketi

Eh o kadar ingilizce de biliver sende canım ingilizce bilmeyene kız bile vermiyorlar artık bu devirde :)
  206. DarKeN

Vücut tipinizi biliyor musunuz ?

benimki mezomorf
  207. DarKeN

Recep İvedik 4 Geliyor

Şu ana kadar izlediğim ve en çok güldüğüm Türk filmi serisi süper bi haber ne zaman çekileceğini merak ediyordum zaten :)
  208. DarKeN

Uzak dur, bunalıma girme!

Şaşılacak bir haber değil gerçek
  209. DarKeN

Türkler Google'da en çok ne aradı?

Omegle var işte porno sitesi geçen günlerde gireyim dedim penis görmekten mouse un tuşu bozuldu neredeyse çat çat kapatıp yeni konuşma penceresi açarken ...
  210. DarKeN

Türkiye'de Okuma Düzeyi

Bunun sebebi Türkiye'de kitapların pahalı olması ve Türk kültüründe kitap okuma alışkanlığının olmaması. Bu alışkanlık daha çocukken kazandırılmalı yoksa sonradan zorlamayla olmuyor hele bu devirde çok zengin multimedya içerikleri varken insanlar filmlere, dizilere, oyunlara yönelirken hiç olmaz.
  211. DarKeN

En yakın arkadaşıma aşık oldum!!!

Çocuğu Türkiye'ye çağır yada sen git bi kere tanışın buluşup seks falan yapın uyuşursanız evlenin uyuşmazsanız ayrılın böyle ergen işi uzaktan aşk, meşk saçmalıklarına lüzum yok bir şeyi gerçekten istiyorsan alırsın yoksa böyle lay lay lom kendi hayal dünyanda yaşayıp hayal kurarsın sadece
  212. DarKeN

İnternet aşkları daha istikrarlı!

Artık günümüzdeki her iki evlilikten birinin internet yüzünden veya benzeri sebeplerden dolayı boşanmayla sonuçlandığını da ben söyleyeyim bari bu da amerika birleşik devletlerindeki bir bilimsel araştırma sonucuydu
  213. DarKeN

İsrail tarihi camiyi sinagoga çeviriyor

Ya siz cemaat mensupları neden böylesiniz? Başkalarının düşüncelerine ve dinine hiç saygınız yok, gerçekten yok yani. Bir insan müslüman olabilir, hristiyan olabilir, yahudi olabilir bu tamamen doğduğu yere bağlı mesela sen Hindistan'da doğmuş olsaydın budist olacaktın gibi. Bırakın şu işleri...
  214. DarKeN

1TB'lık Kingston USB Bellek - Ön Sipariş

Benim 1 aylık maaşımın yarısı buna bu kadar para verilir mi hiç ? Ancak parayı sokağa atabilecek kadar çok kazananlar verir.
  215. DarKeN

Herkes Hız Testine

- - - Mesaj Güncellendi - - - Keşke 15 gün önce Tokyo dayken kullandığım internetin hızını buraya yapıştırsaydım 2 GBPS aylık 50 dolar ödüyoruz sadece.
  216. DarKeN

ODTÜ mezunları 2,5 ayda iş buluyor!

Üniversite adı sadece ilk işe girişte etkilidir torpilin varsa hariç. Üniversiteler insana hiçbir şey kazandırmıyor tamamen zaman ve para kaybı günümüz dünyasında zaten ticaret kapısı olmak dışında bir amaçları yok çoğu zengin ya üniversite terk yada hiç gitmemiş. İş her zaman insanda bitiyor.
  217. DarKeN

Mantıksız İdo Dansı

Ne var bunda benim anlayamadığım haber olacak olan çocuklar kendi aralarında dans ediyor eeee? uzaylı gören masum köylü gibi buna bu kadar şaşırmanın her yerde paylaşmanın amacı ne hayır ilginç bir şey olsa tamam diyeceğim ama dans mutlu insanların, herkesin yaptığı sıradan bir aktivite
  218. DarKeN

Canlı Fareyle Kedi Besleyen Sarışın Kız

Nereden bulmuş o fareleri acaba ben de kedime atmak istiyorum böyle canlı canlı
  219. DarKeN

Yoğurdu sofranızdan kaldırın

Söylediklerinin doğruluk payı olduğu muhakkak ancak bunu sadece yoğurda bağlamak saçmalık ve yanlış. Yoğurdun en çok Türkiye'de tüketildiği gerçek ama Türkiye'de görülen kanser vakalarına baktığımızda dünyadaki kanser vakalarından farklı bir seyir izlemiyor dolayısıyla yoğurdun çok az...
  220. DarKeN

DVD, Blu-ray ve VCD Çıkış Tarihleri

Bunları herkes internetten indiriyor artık günümüzde xD
  221. DarKeN

Ekşi sözlük ve inci sözlük Hacklendi Videosu[28 Temmuz 2013]

Cemaatçı hacker saldırılarına maruz kalmışlar. En tehlikeli hacker türü xD
  222. DarKeN

Google Glass ile porno film çektiler!

Google'ın rahatsız olduğu falan yok reklamını yapıyor sadece
  223. DarKeN

300 400 tl arasinda android'li telefon

Galaxy S3 Mini al çok güzel gerçi fiyatını bilmiyorum ama
  224. DarKeN

Blackberry 250 Çalışanını İşten Çıkardı

Blackberry'nin Android, Ios gibi devlerin hüküm sürdüğü topraklarda doğru düzgün uygulamasının olmadığı blackberry os ile ne yapmaya çalıştığını anlamıyorum göz göre göre kendi sonunu hazırlıyor, acilen android'e yada yeni yükselen wp8 'e geçmesi lazım toparlanmaya başlaması için blackberry nin...
  225. DarKeN

Diyanet'ten Ekşi Sözlük'e tepki!

Ekşi sözlük güzel ve okuması çok zevkli bir site bence tabi bazı kendini bilmezler çok ileri gidebiliyorlar bazen ama bunu genele mal etmemek lazım. Hoşlanmıyor olabilirsiniz, hoşlanmadığınızı siteyi kapatarak değil saygısızca bulduğunuz içerikleri gerekli yere şikayet ederseniz haklı olduğunuza...
  226. DarKeN

Nokia 3310 mu Galaxy S4 mü ? :)

Bundan bi 10 sene sonra da galaxy s4 ti ye alınır
  227. DarKeN

Kablosuz Mouse Pil Tüketimi

Benimki de ortalama 1-1.5 ayda kaliteli bir pili bitiriyor. Logitech M195
  228. DarKeN

Coca-Cola yeşil oldu!

Smirnoff 'tan sonra en sevdiğim içecek rengini yeşile döndürmüş ama yakışmamış, yadırgadım alışana kadar böyle :)
  229. DarKeN

Dijital Müzikte Yeni Dönem

Youtube varken diğerlerine hiç ihtiyaç duymadım gereksiz teferruat
  230. DarKeN

Windows 8.1 için bir kaç yorum istiyorum.

Windows 8, windows 7'ye göre daha iyi ve daha stabil ben kullanıyorum, memnunum. Arayüzü daha sade, google ürünlerinden fazlasıyla esintiler taşıyor ama başlat menüsünü ne akla hizmet yapmamışlar anlamıyorum o nedenle buradan kaybediyor. Windows 8.1 güncellemeyle gelene kadar kurmayın bekleyin...
  231. DarKeN

TTNET 16 mbps hız testi

Benim de paketim fibernet limitsiz 20 mbps'ye kadar
  232. DarKeN

Telefon Tavsiyesi (fiyat önem yok)

Aradığın özelliklere bakarak yani piyasadaki en uzun batarya ömrüne sahip smartphone, oyun ve müzik performansı iyi, android işletim sistemli, 8 mp led flaşlı kamerası var ve nispeten sony xperia z ve htc one vs. gibi rakiplerinden daha ucuz olan telefon ''Samsung Galaxy Note 2''. Batarya ömrü...
  233. DarKeN

Torrenti silip yeniden yükledikten sonra indirmeye devam etme [ÇÖZÜLDÜ]

:) şu videoyu dene bende işe yaradı. Hızım çok arttı. Tabi doğru videoyu bulmak da önemli youtube da bir sürü ayar var http://www.youtube.com/watch?v=7S26Vmq55TY
  234. DarKeN

Torrenti silip yeniden yükledikten sonra indirmeye devam etme [ÇÖZÜLDÜ]

Arkadaşın uğraştığın şey bu mu ? Aç youtube 'u yaz 'Utorrent speed up 3.3' videodaki adımları izle hızın artsın.
  235. DarKeN

Yabancı Dizi Tavsiyeleri | Ana Başlık

House of Cards, Rome ve Six Feet Under tavsiye ederim.
  236. DarKeN

Ayda 5 Bin Euro Maaş İster miydiniz?

Bir zamanlar Türkiye'de açılan pilotluk kurslarını hatırlattı bana. 55000 doları bayılıyorsun eğitim için iş garantisi var diyerek sonra ortada bırakıyorlar.
  237. DarKeN

Bikiniyle dolaşana para cezası!

Söylediğin doğru ama bakış açın yanlış Türkiye ile İtalya'yı yan yana koyamazsın. İtalya'ya irticanın gelmesi gibi bir ihtimal mümkün mü sence ama Türkiye'ye mümkün Atatürk kurtuluş savaşından beri o zihniyetteki insanları temizlemeye uğraştı hala daha uğraşıyoruz bu ülkenin çinde şeriat yanlısı...
  238. DarKeN

Sanatçı resimde ne anlatmak istemiş!!!

Bu resim Picasso'nun 1969 tarihli 'The Kiss' tablosu. Bence bu tabloda aşktaki çılgınlık ve tutku anlatılmak isteniyor. İki sevgilinin hissettiği hayal kırıklığı buna rağmen birbirlerinden ayrılmayarak dünyaya aşkları için meydan okumaları, birbirlerine bağlılıkları ...
  239. DarKeN

SBS kalkıyor, dershaneler kapanıyor!

Malesef bunlar da az gelişmiş ve hiçbir sistemi oturmamış bir ülkede yaşamanın sonuçları. Katlanılacak artık en iyiyi tutturabilmek için her sene yap-boz gibi milletin kaderiyle oynanıyor. Söylenecek çok şey var ama boşa değişecek hiçbir şey olmayacak seneye yada 2 sene içinde sistem yine...
  240. DarKeN

Aralıksız peşpeşe 12 bölüm izledim.

Konuya şöyle bir göz gezdirdim de millet çıldırmış. Hiç ara vermeden 14 bölüm nasıl izlenir ya yuuh. Dünyanın en mükemmel yapımı bile olsa kimse beni bütün gün dizi başında tutamaz. Benim rekorum max. 3 bölüm arka arkaya o da Game of Thrones dizisiydi geçenlerde son sezonun son 3 bölümünü...
  241. DarKeN

Gezi Parkı Eylemi için açılan başlığı kapatalım mı?

Kapatılmasın ! Kapatılacaksa neden açıldı ? Eğer kapatılması gerektiği düşünülüyorsa öncelikle açılmaması düşünülmeliydi ki siyasi bir konunun nerelere gidebileceği önceki örneklerden öngörülmesi zor bir şey değildi ancak sitenin muhafazakar çevrelerden oluşan bir okuyucu kitlesinin etkisi...
  242. DarKeN

'Arka Sokaklar'ın Zeynep'i öldü!

292 bölümdür bölüm başına ortalama 25. 000 TL aldığını hesap edersek 25000 X 292 = 7.300.000 TL nemalanmış diziden iyi para be.
  243. DarKeN

Başçavuşa 4 yumurta hapsi!

Ne demişler yılanın küçükken başını ezmeli büyüyünce zimmetine ferrariler, lüks villa ve daireler geçirdikten sonra değil bilmem anlatabildim mi ? Suçtur suçtur küçüğü büyüğü olmaz yapmaman gerektiği söyleniyorsa yapmayacaksın ha protesto hakkın saklıdır o ayrı ancak suçlar cezalandırılmalı ki...
  244. DarKeN

BimCell - Ana Konu

Vay ilk defa görüyorum bu operatör ne zaman çıkmış gerçekten çok hesaplı.
  245. DarKeN

Kimse dil öğrenmeden mezun olmayacak

Türkiye gerçekten bu konuda çok geri. Norveç'te 50 yaşından küçük herkes istisnasız ana dili gibi ingilizce konuşuyor. Danimarka, İsveç ve Hollanda da aynı şekilde. Türkiye'de daha doğru düzgün konuşan birine rast gelmedim henüz.
  246. DarKeN

Çok güzel insanı eskilere götüren bir şarkı

Berbat bi şarkı ve gitar çalma şekli. Kaçın ... :)
  247. DarKeN

Yabancı Nostalji Arşiv Lazım Arkadaşlar Bakarmısınız..

Neden illa yabancı Türkçe olmuyo mu ? Çok sıradan dimi sana daha 'cool' müzikler lazım :)
  248. DarKeN

Türkiye ve Eurovision 2014 - Yarışmaya Katılmalı Mıyız?

Bu zaten neyin yarışması senelerdir bir anlam veremiyorum. Müzik, tamamen bir zevk meselesi bir kere çok kaliteli dediğimiz şarkıların sonlarda yer aldığına hepiniz tanık olmuşsunuzdur. Yani bu 'yarışmada' tam olarak müziğin kazanmadığı açık. Politik, siyasi faktörler de işin içinde amacından...
  249. DarKeN

Mesleğiniz Nedir?

Birden fazla seçeneği işaretleyebilsek iyiydi. Ben doktorum ama çevirmenlik ve turist rehberliği de yapıyorum boş zamanlarımda
  250. DarKeN

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

bu insan, bu halk, bu millet öküz değildir. Cevap: Kimsenin böyle bir iddiası yok ben öyle bir cümle mi kullanmışım, sanmıyorum. BU senin çıkardığın anlam senin köylü diye aşağıladığın insan atom parçalamayı bilmeyebilir ama dünkü yaşam standartıyla bugünkü yaşam standartını ayırt edip...
  251. DarKeN

Eeee, sonuç ? bu söz her şey halletti tabi herhalde, siz böyle tribünlere oynayarak alkış , şakşak toplayın çözümün değil sorunun bir parçası olmaya devam. Popüler kültür sürü psikolojisi çok beğeni aldığında demek ki yaptığın ve söylediğin tartışmasız doğru ! Gururlanabilirsin, tebrikler çok...
  252. DarKeN

Kullansın bizim kimsenin kullandığı oyda gözümüz yok ah bir de bilinçli kullanabilseler keşke Boğaziçi üniversitesini bitirip Yale de master yapmış bir kişi ile dağda koyun otlatan bir vatandaş aynı düşünüp de oy verebilseler keşke inan ben de bunu çok isterim yada oyu karşılığında kömür, tarla...
  253. DarKeN

Bugünkü kullanılan yönetim modeli 'demokrasi' mevcut yöntemlerin en iyisi. Ancak uygulamada büyük sıkıntılar var.Siyaset ve toplum bilimciler biraz daha kafa yorup “demokrasi üstü” bir yönetim modeli bulmalılar. Bizler bugün gözlerimizi kapatmış “demokrasicilik oyunu” oynuyoruz!..Demokrasinin...
  254. DarKeN

Erdoğan hükümetinin artık istifa vakti geldi. Millet ikiye bölündü ülkede iç savaş çıkacak neredeyse o hala daha olayı park meselesi sanıp ona nazaran açıklamalar yapıyor. Enough is enough. Time to move out !
  255. DarKeN

İguana ile burun buruna gelen kedi :D

Çok komik ya ne güldüm :)
  256. DarKeN

[Kampanya] AVG Internet Security 2013 (1 Yıllık)

güzel ama sıralamada gerilerde
  257. DarKeN

The Çapulcu

Güzel oyun
  258. DarKeN

ABD'ye beş parasız gitti Pepsi'nin başına geçti

Beş parasız gittim diye bir şey yok bunu medya haberin çekiciliğini arttırmak için söylüyor. Adam Türkiye'nin en iyi üniversitesini bitirmiş belli ki potansiyeli mevcut tabi büyük oranda şansın yardımıyla çok iyi yerlere ulaşmış tebrik ederiz kendisini herkesin hayali büyük firmalarda CEO luk...
  259. DarKeN

Oyuncak pasaportuyla Türkiye'ye girdi!

Arkadaşım siz oturduğunuz yerden ne çok şey biliyorsunuz boş muhabbeti yapanlar ve gerçekleri görmek istemeyenler ve sırf kendi ülkesi diye burada yapılanlar sapına kadar yanlış bile olsa toz kondurmayanlar sizsiniz. Amaç Türkiye'yi karalamak değil amaç yanlışı göstererek açıklamak. Tabii ki...
  260. DarKeN

Londra Heathrow havaalanından çıktık ve sadece kimliklerimizi göstererek pasaport kontrolü yapılmıyor ya da bazen yapılıyor tamamen havaalanındaki memurların keyfine kalmış İngiltere'de ülkeden çıkış yaparken pasaport kontrolü yapmak bilmeden sallama iki taraflı olurmuş falan diye. Burada...
  261. DarKeN

Aynısı bizim başımıza geldi. Bilindiği üzere Türkiye sınırları yolgeçen hanıdır özellikle avrupa birliği ve amerikalı vatandaşlar için bir de suriyeliler için neyse şöyle bir olayı da biz yaşadık benim yakın arkadaşım Norveçli beraber Türkiye'ye tatile geldik havaalanında pasaport kontrolü var...
  262. DarKeN

Okuma zaten okusanda anlayabileceğin bir şey değildi. Sen at gözlüklerini takmaya devam et. Koyun gibi güdül efendin ne derse kabul ...
  263. DarKeN

Türk halkının çok büyük bir kısmı eğitimsiz, cahil bu kişiler aşırı derecede dindarlar iktidar partisinin de muhafazakar bir parti olması iktidar yarışını çok büyük farkla kazanmasına sebep oldu diğer taraftan ülkenin diğer kesimini temsil edebilecek nitelikte bir parti yok olsa bile...
  264. DarKeN

Ev içinde bile telefonla haberleşiyoruz!

Evet ben mesela bir şey istediğimde alt kata inmek yerine evdeki yardımcıyı telefonla arayıp ihtiyacımı söylüyorum.
  265. DarKeN

Game of Thrones Sezon 3 - 2013

Durgun final beklenen bir şeydi çünkü Game of Thrones yapımcıları bunu bilerek yapıyor. Diğer tüm dizilerde vurucu sahne sezon finalinde olur ancak Game of Thrones dizisinde dikkat ettiyseniz ki etmişsinizdir en heyecanlı ve vurucu sahnelerin yer aldığı bölümlerin sezon finalinden bir önceki...
  266. DarKeN

Alkol reklamı tıklamada dünya rekoru kırıyor

Madem Türkiye'de alkol yasaklanıyor bence araç kullanımı yasaklansın trafik kazalarını kökten önleriz hatta kadınlar hiç kullanmasın araç malum iran'da devlet kadınların kötü araba kullandığını biliyor ve halkın sağlığını düşündüğü için kadınlar araba kullanamıyor. Türkiye'de de böyle bir hamle...
  267. DarKeN

İngiltere'de İslamiyet geleceğin dini oldu

İngiltere'de islamiyet hiçbir zaman geleceğin dini olamaz. Çünkü İngiltere'de yaşayan birisi olarak şunu söyleyeyim ki buradaki müslümanlar hiç sevilmiyor ve potansiyel birer terörist muamelesi görüyor. Bunu yüzünüze karşı hissettirmezler ama konuşulduğunu bilirsiniz. Bu resme gelince bu hiçbir...
  268. DarKeN

Game of Thrones (A Song of Ice and Fire) set

http://bit.ly/11kcPCx Eğer tabletin varsa (Amazon Kindle vs.) buradan bulabilirsin ;)
  269. DarKeN

Öküzlerin Efendisi

öküzler kendi aralarında konuşuyorlar tabi biz bir şey anlamıyoruz ahaha xD
  270. DarKeN

Eski sevgilimi bir başka erkekle gördüğümde

Söylediklerin çok doğru bu ego meselesi aslında her insanda biraz vardır. Ama bazılarında daha çok. Başkalarını ezerek kendi yüceltme, değerli kılma isteği ... Bunu istediğin eğitimi ver kişiye istediğin statüye getir zor değişir. Böyle olmamayı başarabilen insan zaten pek çok şeyi aşmış...
  271. DarKeN

Sizce Mısır Mitolojisi mi ? Yunan Mitolojisi mi ?

OKullarda yada dini yerlerde öğretilse herkes için kutsal olacaktı bu saçmalıklar dimi herkes inanırdı o zaman :) Bana savunmaya geçerdi millet hii sen nasıl yunan tanrılarına inanmazsın cehenneme gideceksin kafiiir olurduk. Çok garip bir dünyada yaşıyoruz ççoook
  272. DarKeN

YouTube'un Yeni Tasarımını Beğendiniz mi?

Gayet güzel olmuş yeni tasarımlarla zaten hiçbir zaman sorunum olmadı. Arada bir değişiklik iyi oluyor.
  273. DarKeN

Ben geceleri iyi çekerim!

Ben Londra yerlisiyim :) 2 senedir ülkemden uzakım Türkiye'de gurbette yaşıyorum buralarda ... 6 gün sonra dönüyorum İngiltere'ye son günlerim artık 2 yıl bitti burada ...
  274. DarKeN

Ben geceleri iyi çekerim!

Türkçe gerçekten çok garip bir dil öğrenirken çok zorlanmıştım bu konunun ne anlama geldiğini anlamadım ve arkadaşıma sordum her akşam çekeriz deyince meğerse mastürbasyon yaparız her akşam anlamına da geliyormuş o nedenle herkes bir şeyler geveliyor burada ... Türkçe'de kelime hazinesi az...
  275. DarKeN

Film tavsiyesi

Bana da önerin film lütfen gerilim korku türü öncelikli olsun olmazsa macera fantastik de olabilir ama dram aşk meşk sevişme gibi saçma sapan şeyler olmasın içinde sıkıcı da olmasın. Gözlerimi ayırmadan izleyebileyim ... Bekliyorum teşekkürler.
  276. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

Turab Garip Ben bilim adamları öyle diyor diye agnostik olmadım ancak tarihte çok önemli olaylarla adını duyurmuş bilim adamlarının görüşlerini sizinle paylaşıyorum ki belki beyninizde bir ışık yanar da dünyanın en zeki insanları olarak değerlendirilen insanların düşünceleri sizlere yol...
  277. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

Sizlerle Agnostik olan birkaç çok saygın bilim adamının düşüncelerini paylaşmaya karar verdim: Albert Einstein (14 Mart 1879 - 18 Nisan 1955), Alman fizikçi 20. yüzyılın en önemli kuramsal fizikçisi olarak nitelenen Albert Einstein, Görecelik kuramını (diğer adları ile İzafiyet Teorisi ya da...
  278. DarKeN

The Hobbit: An Unexpected Journey Yeni 2.Fragmanı Yayınlandı !

Millet Hobbit'e bağlamış bütün sayfa hobbit olmuş. Umarım hayal kırıklığı olmaz :)
  279. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

Arkadaşım buradaki herkes biliyor ki ben ateist değilim. Ben tanrının varlığı konusunda ne düşünüyorsam yokluğu konusunda da aynı şeyi düşünüyorum yani ben ne teistim ne de ateist. Agnostikim ... TAnrının varlığı yada yokluğu günümüz koşullarında asla ispatlanamaz, bilinemez tanrı var da...
  280. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

Şunu söyleyeyim ki bir doktor olarak sünnetin bazen artıları olduğu kadar eksileri de çok fazla. Mesela yanlış ve bilinçsiz sünnet tamiri mükün olmayan psikolojik ve fiziksel yaralara neden olabiliyor mesela sünnet izi kalınca görüntü çok kötü olabiliyor, ikincisi sünnet cinsel ilişkiden alınan...
  281. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

Ben neden burada team islamcılara karşı mübarek bir savaş, uğraş veriyorum yalnız başıma bu ülkeye ve bu siteye biraz liberal düşünen insan ve muhalefet lazım hani nerdesiniz? Ben burada yalnız başıma dimdik ideallerimden, ilkelerimden taviz vermeden dinsizlik savaşı vermekten yoruldum çıkın...
  282. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

İşte gerçek yüzünüzü ele verdiniz. Sen kimsin ki Ateistlerle savaşacaksın sana bu hakkı kim veriyor? Kendi iç dünyanda inandığın fantezileri diğer insanlar tınlamıyor diye savaşırsan cennete gidip 77 tane Huri kızıyla sonsuza kadar mutlu yaşamayı düşünüyorsun sanırım öyle bir ayet mi var...
  283. DarKeN

Sizce Mısır Mitolojisi mi ? Yunan Mitolojisi mi ?

Ben dinler mitolojisini seviyorum. Kutsal kitaplardaki fantastik olayları ve fantastik kahramanları okumak zevk veriyor. Yunan-Mısır-Kutsal dinler mitolojilerinin 3'ü de heyecanlı ve sürükleyici aslında birini seçmek çok zor :) Üçünü de severek okuyorum
  284. DarKeN

İşadamı, damat adayına talip oldu!

Reklam bu ya o kadar evlendirme programı arasından bir şekilde sıyrılıp kendi programlarını gündeme getirmek için yapılmış bir reklam stratejisi. Bütün haber sitelerinde var bu haber şimdi, program da adını duyurdu böylelikle.
  285. DarKeN

Fitness - Body - Boy uzatma

Yaş kaç senin? 20 yaşını geçince boy uzaması durur bu hareketlerin bir etkisi olmaz. Basketbolun boyun uzamasına katkı sağladığı doğru ama öyle ayda bir kez oynamakla olmaz. Düzenli ve sürekli oynaman lazım benim boyum 1.85 basketbola borçluyum galiba bunu
  286. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

İnsanı zorla güldürüyorsunuz. Yoruldum artık size laf anlatmaya çalışmaktan. Şimdi şöyle bir şey var şu anki teknolojik gelişmişlik koşullarında bu sorunun cevabının yanıtlanamıyor olması onu hemen görünmez bir varlığın yarattığı anlamına gelmez. Tıpkı bundan 100 yıl önce televizyonun icat...
  287. DarKeN

Avrupa'nın ilk 'gay' camisi Fransa'da

Sizin mideniz bulanıyor peki iyi hemen keselim ama dışarıda binlerce gay insan eşitlik, özgürlük , kabul edilme adına mücadele verirken din adı altında nefret ve hakaret suçlarına devam ... Görmedim duymadım bilmiyorum yada sorma söyleme ... Bir insan özürlü, sağır,dilsiz,eşcinsel, biseksüel...
  288. DarKeN

Siz istediğiniz kadar reddedin ama gerçekten eşcinseller kendi istekleriyle olmuyorlar. Benim tanıdığım pek çok arkadaşım var eşcinsel kadınlardan hiç hoşlanmıyorlar, hem de öyle sandığınız eşcinsel deyince akla gelen tipler değiller yani kendilerini kadın sanan, kadın gibi konuşup davranan...
  289. DarKeN

Hürrem Sultan'a bir de bu gözle bakın

Çok güldüm buna ya haklısın ben de aynı şeyi düşünüyorum okuduktan sonra.
  290. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

:) Peki ben nereye gideceğim benim için de yer var mı Allah katında onu da cevaplarsan sevinirim. Şimdi benim kötü bir insan olduğum söylenemez, arkadaşlarım tarafından sevilir, beğenilirim, trafik cezam bile yoktur. Seks yapmayı çok seviyorum yeni tanıştığım insanlarla. Genellikle kadınlardan...
  291. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

Ben zaten islama inanınca dört dörtlük bir hayat yaşayacaksınız gibi bir şey söylemedim ama sen benim sözlerimi hemen islama karşı söylenmiş gibi bir noktaya getiriyorsun. Benim islamla bir sorunum yok. Hiçbir zaman da olmadı. İslam yeryüzündeki binlerce dinden biri benim için hristiyanlıktan...
  292. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

İtiraf etmeliyim ki ben de bazen zor durumda olduğum ve kendimi kötü, yaşamaktan bunalmış hissettiğim zamanlarda beni koruyan ve istediklerimi gerçekleştirecek birinin olmasını istiyorum. Hayat o zaman ne kadar kolay olurdu hemen iste ve gerçekleşsin, kendini kandırarak yaşamak insanı gerçekten...
  293. DarKeN

Bu nasıl bir cehalet böyle :) İnsanlar bir sabah uyanıp ben bundan sonraki hayatımı eşcinsel olarak geçireceğim deyip mi olduklarını sanıyorsun ki lanetlenmiş olsunlar. Buraya yazdığım hiçbir şey sendeki bu şartlanmışlığı değiştirmeyecek ama hiç olmazsa olur olmaz yerlerde böyle konuşma.
  294. DarKeN

National Geographic İstanbul'u dünyaya rezil etti!

Türkiye'de bu olaylar çok oluyor uyanıklar benim de başıma geldi bir kere benim tipim klasik bir Türk tipi değil gören herkes yabancı olduğumu anlıyor ve ilk başta benle ingilizce konuşmaya çalışıyorlar. İşte böyle bir yerde alış-verişteydim yanımdaki Türklere 100 tl'ye verdikleri ürünü bana 100...
  295. DarKeN

Eşcinseller normal camilere alınmıyorlar mıymış ilk defa duydum bunu nasıl anlıyorlar eşcinsel olup olmadığını birinin alnında mı yazıyor sanki. Bir insanın eşcinsel olup olmadığını anlamak imkansız kendi söylemediği sürece tabi feminen tipler hariç :)
  296. DarKeN

Google Chrome 23.0.1271.95

Google Chrome kendi kendine güncellemiyor mu? Yoksa yanılıyor muyum? Böyle tek tek güncelendi diye duyurmaya ne gerek var hadi yeni güncellemede nelerin değiştiğini paylaşsanız neyse .
  297. DarKeN

Ben Allah'ın Eseriyim

Bu konu yine mi hortlamış tamam artık yorum falan yapmıyorum beni fikirlerimi söylediğim için troll ilan ettiniz ya. Kimseye düşüncelerimi söylemeyeceğim artık vazgeçtim. Tamam yendiniz pes Allah birdir, islam tek dindir diğer dinler uydurmadır müslüman olmayanlar cennete gidemezler . (nokta)...
  298. DarKeN

Sivas Esnafının İsyanı - Nereye tuvaletimizi Yapacağız

Çok içten konuşuyor bence bu adamda doğuştan oyunculuk yeteneği var.
  299. DarKeN

Derste uyuyan öğrenci kim vurduya gitti

Finalde uçan tekme geldi geç de olsa. Ben olsam yakardım orayı insanlarla birlikte :)