Arama sonuçlarınız

1. S

Öylesine bir yazi iste

Yeni birgün, digerlerinden farksiz. Kalk elini yüzünü yika, kahveni al sigarani yak ve ya tv basinda yada pc basina otur. Televizyonda ki programlar iyice baydi, hergün hemen hemen ayni dertler ayni sikayetler, bilgisayar ise bunaltiyor artik beni. Saatlerce bos bos muzik dinle ve online oyun...
  2. S

Gidiyorum...

Gidiyorum... Bu kez farkli olacak gidisim, yeni yalanlarla eski yalanlarima bir son vermek için gidiyorum. Gitmek zor gelse de kalmak daha bi agir, tasiyamaz oldu yüregim buralari. Yeni ufuklara yeni bir dünya’ya, herseyi yeniden kesfetmeye, belki de kendimi bulurum ümidiyle gidiyorum. iyi...
  3. S

Onlarin da kurallari varmis

Biz erkeklerin de kurallari vardir. Hanimlar bilgilerinize.Bugüne kadar hep kadin kurallari duydunuz, alin size simdi de erkek kurallari ;1 - Tuvalet kapagi konusu artik netlesmeli.Bize yukarida lazim, size asagida. Yukarida bulursaniz asagiya indirin.Söylenmenize gerek yok. Biz asagida bulunca...
  4. S

Anneler için

-Ben anne olmasaydım eğer.. -Topuksuz ayakkabılarla da şık olunabileceğini bilmeyecektim. -Hamileliğim esnasında 80'li kilolara kadar çıkıp kendi çapımda ilk defa bir alanda rekorumu kıramayacaktım. -O küçücük ellerle renkli kartonlardan yapılmış bir kâğıt parçasının bu kadar değerli...
  5. S

Gitme

http://www.turklove.com/ani/Flash/SevgiAsk/Gitme007.asp %( %( %( bugün olmasa bile biliyorum bir gün gelcek ve gidecek
  6. S

Bi resimli/müzikli siir de benden olsun

http://www.turklove.com/ani/Flash/SevgiAsk/Gidiyorum006.asp bende alip basimi gidiyorum >X<
  7. S

Kadinlarin erkeklere verdikleri msj'lar

Amerika' da yapılan bir araştırma, erkeklerin, kadınların verdiği mesajları yanlış anladığını ortaya çıkartmış. Araştırma sonucuna göre erkekler, kadınların gülümsemesini 'cinsel birliktelik isteme' olarak anlıyorlarmış. Sevgili okurlar çok afedersiniz ama, ben buna klavyemin...
  8. S

Hasta esini balkondan atti

ABD Missouri: 47 yasindaki karisini balkondan asagi atti. karisinin hastalik masraflarini artik karsilamayan amerikali, son çareyi karisini balkon dan (sonu ölümle noktalanmak üzere)asagi atmakta buldu. Polisler ulastiginda adamin kurabildigi tek cümle: "kendisi atlamadi" NL...
  9. S

Tarzim degil, ama dehsett

hiç tarzim olmamasina ragmen parça bana çok dokandi, msn de ilerde sözlerini belkim kisisel ileti olarak kullanirim :*<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=490euKQVgWo
  10. S

Çalisan kadin

ÇALISAN KADIN Eskiden kadin olmak daha kolaydi. Kadinlar sadece evde olur, Yemek yapar, çocuk bakarlardi. Sadece esinin geliri düsükse kadin çalisirdi Ve çalisan kadina acinirdi. Kadin çalisiyorsa, evine bakamayacagi düsünülürdü, zaten kadin Bekârken çalisiyor idiyse bile evlenince...
  11. S

İtiraf edim bari:

sadece sedefcix nicki bazi uyelerinki gibi renkli olsun diye yeni konu actim :-[
  12. S

Alo sulama hatti

aksam bizimkiler haber bakio benimde bi ara dikkatimi çekti, ankarada alo sulama hatti varmis, bahçelerini sulatmak isteyenler için :D Bu konuda daha detayli bilgisi olan varmi?
  13. S

Burçlar ve ampül

BURÇLAR VE AMPÜL DEGISTIRMEK Bir ampulü degistirmek için kaç KOÇ gerekir? Bir tane yeter. Isi ciddiye alirlar. Hiç gerekmez, "Koç"lar karanliktan korkmaz. Bir tane yeter. Is ki elinizde bol yedek ampul bulunsun (hafif sakarlik). Bir ampulü degistirmek için kaç BOGA gerekir...
  14. S

MsXLabs

Arkadasim sayesinde tanistim site'le, çok manyak biseye benzio www.MsXLabs.org deneyin eminim memnun kalacaksiniz