Arama sonuçlarınız

1. C

Samsung Galaxy Watch Arayan Numarası Bilinmeyen Gözüküyor?

Arkadaşlar merhaba, tüm izinleri vermeme rağmen arayan kişinin ismi çıkmıyor saatte. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu? sorun ne olabilir?
  2. C

C# uygulama kapanırken işlem yaptırma sorunu

@annttiigs ve @sdmh konuyu biraz hortlatmış gibi olacam ama. C# da normal kapatmalarda değilde. istem dışı kapatmalarda örneğin görev yöneticisinden işlemi sonlandır dediğin bu eventları çağırma yöntemi varmı peki?
  3. C

Türkiye'nin En Donanımlı Eğitim Portalı

Yeni açılmış güzel siteye benziyor tavsiye ederim. www.akademikport.com
  4. C

LG G2 Kullanıcıları Kulübü

merhabalar, galeri içinde sınıflandırma yapmam gerekiyor. Klasör içinde klasör açmam gerekiyor ama açamıyorum. Dosya yöneticisinden denedim ama iç içe 2 klasör açtım ama galeriye geçtiğimde farklı 2 klasör gibi gözüküyor. g2 için bu düzenlemeyi yapabileceğimiz bir yöntem yada uygulama varmı acaba
  5. C

WhasApp'ta Mavi İşaret Dönemi

benim tiklerde gri hala anlamadım bu işi
  6. C

LG g2 Şarj Ömrü

bundan eminmiyiz o şimşek işareti gitmiyor sanırım? ama fişi çekin uyarısı veriyor telefon.
  7. C

Anladım, tam da almayı düşünüyordum bu sorunu okudum bi kaç yerde kafamı karıştırdı. Ama dediğim gibi oyun oynamam bu yüzdende sorun çıkacağını pek sanmıyorum. Hiç yoktan telefonu alınca direk olarak güncellemem yeni bi güncelleme gelene kadar 4.2 kullanırım sanırım çok bi fark yok 4.4 ile...
  8. C

Merhabalar, bende lg g2 almayı planlıyordum fakat ısınma sorunu okudum kitkat güncellemesinden sonra, çok fazla oyun oynayan biri değilim ama normal olarak uygulamaları kullanırım. ısınma problemi çok sıkıntı yaratıyormu ? lg g2 kullananların tavsiyelerini bekliyorum.
  9. C

ElektrikPort Samsung Tab 3 Ödüllü Yarışma

Final zamanı çektiğiniz fotoğrafınızı bize gönderin, paylaşalım, oylamaya girin, dereceye girerseniz birbirinden güzel hediyeler kazanma fırsatı yakalayın. http://www.elektrikport.com/haber-roportaj/final-fotograflari-odullu-yarisma/12028#ad-image-0
  10. C

Selfie Türkiye'de 'Özçekim' Oldu

TDK ne yapsa suç oluyor. Çok biliyorsanız gönderseydiniz bir öneride onu seçselerdi, halka sordu halk en çok özçekimi istedi. En uygunu da özçekim oldu. Bence de gayet güzel.
  11. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Elalemin derdi biz olmuşuz demekki zamanında ......... Ne kuyruk acısıymış, ne eziklikmiş bu arkadaş... http://tr.eurosport.com/futbol/super-lig/2013-2014/galatasaray-ucaginda-fenerbahce-ye-kufur_sto4241223/story.shtml yazık çok yazıkk..
  12. C

Google Neden En Başarılı Arama Motoru?

Bu çok iyimiş :)
  13. C

Yandex genede bir Google değil bence, hala alması gereken çok yol var ama yatırımları göz ardı edilemez tabi :)
  14. C

copy-paste yaparken asıl video kalmış, Google kurucuları(Larry Page, Sergey Brin) 2004 de neler demiş neler olmuş ve verdiği ilginç bilgiler gayet güzel izlemenizi tavsiye ederim, video haberde
  15. C

Google Neden En Başarılı Arama Motoru? Başımız sıkıştığında her zaman başvurduğumuz "Google Amca"mız diğer arama motorlarının önüne nasıl geçti? En başarılı arama motoru olması, stratejik bir planmıydı? Yoksa parası olanın mı borusu ötüyordu? Ünlü araştırma ve geliştirme labaratuarlarının...
  16. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

peki canım.
  17. C

2013/2014 Sezonu Şampiyonu Fenerbahçe! | Fenerbahçe 0-0 Ç.Rizespor -Video,Maçın Özeti

burdaki mesajlardan hiç biri tartışma yaratmıyorda "vergi" ifadesi tartışma yaratıyor ilginç. İnadına ŞAMPİYON FENERBAHÇEEEE haa bide ha ilk ha son umrumuzda değil. :)
  18. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

19. C

2013/2014 Sezonu Şampiyonu Fenerbahçe! | Fenerbahçe 0-0 Ç.Rizespor -Video,Maçın Özeti

....... :) (çok şey var burda) Herkese nasip olmaz Nisan'da ŞAMPİYONLUK !
  20. C

TÜBİTAK Reddetti Almanya Burs Verdi!

Bilimsel yanıt: "Yaşın Yetmez!" Gerçekten denecek çok şey var galiba ama işte....
  21. C

TÜBİTAK Reddetti Almanya Burs Verdi!

İstanbul Erkek Lisesi öğrencisi Barış Paksoy, 2011’de Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu’nun (TÜBİTAK) liseler arasında düzenlediği matematik projesi yarışmasına katılmıştı. "Ramanujan Asallarının Genelleştirilmesi" projesiyle katılan Paksoy, birincilik hedefiyle başvurduğu...
  22. C

Okullar Yaratıcılığı Öldürüyor mu? | TED Hikayeleri

işte acaba eğitim ve öğretim bu çerçevede nasıl düzenlenmeli galiba cevaplanacak soru bu :)
  23. C

Okullar Yaratıcılığı Öldürüyor mu? | TED Hikayeleri

Tavsiye ettiğim bir yazı, videoları ekleyemedim siteye girip videoları izlemeniz tavsiyedir :) Üzerindede tartışabilir hatta :) İnsanın doğasındaki yaratıcılık aldığı eğitimle doğru orantılıdır. Küçük bir çocukken başlar sorular, “Büyüyünce ne olacaksın?”. Aslında her yaşta farklı cevaplar...
  24. C

Online Alışveriş sitesi: gencallar.com.tr

konuda alan arkadaşlar var sorun yaşadık diyen olmadı :) güvenilir bence rahatça alışveriş yapabilirsin bence.
  25. C

facebook sayfasını beğenenlere 150tl üzerine 15 tl indirim veriyor. Siteye girince solda çıkıyor. Alışveriş yapacaklara duyrulur :) http://www.gencallar.com.tr/
  26. C

beymen atlet ürününü silmemiş :O :D
  27. C

Evinde iki tane kaplan besleyen adam

bu nasıl ev l*n ! bizim bildiğimiz evler 3 oda 1 salon olur.
  28. C

Notebook Sırt Çantası Önerisi

yokmu kullanan ? :)
  29. C

Notebook Sırt Çantası Önerisi

Merhaba arkadaşlar, Notebook sırt çantası alacam ama karar veremedim. Kullananlar yada araştıranlardan varmı önerebilecek? 50-60 lira bütçem :) ucuz olsun iyi olsun (öğrenci işi :) ) Bilgisayarın yanında kitap defter gibi eşyalarımıda alacak büyüklükte olmalı. sadece bilgisayar için değil...
  30. C

2020 Olimpiyatları Tokyo'da!

sunumları izleyenler zaten tokyonun önde olduğunu anlamışlardır. sonuç aşağı yukarı belliydi zatende, bizimkide bi umut işte.
  31. C

ne heycan oldu be arkadaş, haydi finaldede geçmişizdir inşallah.
  32. C

2030'da İstanbul'da 2020 Olimpiyatları Konuşulacak Mesajı Burayı güzel düşünmüşlerdi sevdim ben. https://www.youtube.com/watch?v=mtofMzduQCM
  33. C

Tokyo sunumlara göre baya önde. Güzel sunum yaptılar.
  34. C

Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO

Eline sağlık, içimizden geçenleri söylemişin. Ben Vestel'in bu işi yapabileceğine dair içimdeki umudu hiç kaybetmedim. Bence Türkiyede bir kesim dışında, forumdada görüldüğü gibi çoğu kişi Vestel'i ve bu telefonu destekleyecek. Bunun yanındada Vestel'in bizleri biraz düşünmesi gerek ilk...
  35. C

Vestel'in Akıllı Telefonunu Denedik! VİDEO

5 inçlik olanın her türlü gideri var. Bu fuara boşa gitmiyolar, geri dönüşler olmuştur illaki buna görede Ocak ayına kadar yani satışa sunulanana kadar geliştirirler daha fiyatta normal sevide olursa çok iyi olur.
  36. C

Vestel Yerli Akıllı Telefonlarını Duyurdu!

telefon bakımından herşeyi dört dörtlük yapan tek bi firma var oda apple, fiyatı 2000 lira. Şuna inanıyorumki Vestel aynı telefonu yapıp üstüne VESTEL yazsa 2000 liraya satsa gider iPhone alırsınız. Bu benim kendi düşüncem üstüne alınma lütfen. Ayrıca yazından teknik tasarım vs o şekilde...
  37. C

Üstünde Toshiba yazsa alırsın ama demi? https://twitter.com/hakki_alkan/status/375911520716480512
  38. C

3 tane dokunmatik tuş var orda :) Vestelin V site fena olmamış oraya bence :)
  39. C

C Programlama Boşluk Karakteri Sorunu

#include <stdio.h>int main() { char ad[5][50]; char soyad[5][50]; int i; for(i=0;i<5;i++) { printf("%d. Ad-Soyad :",i+1); scanf("%s%s",&ad[i],&soyad[i]); } }
  40. C

aha yakalandın beymen ! :rolleyes:
  41. C

Microsoft Nokia'yı Satın Aldı

bu satışların devamında hep güzel kampanya ve güzel ürünler çıkar oda bizim işimize gelir, beklemedeyiz :)
  42. C

http://www.gencallar.com.tr/erkek-giyim/erkek-giyim/g/beden/3xl al sana 3x :D
  43. C

Doğru dedin, uzaklaştık sanırım biraz. :) Gencallar'dan şaşmayın arkadaşlar :)
  44. C

2 bin liraya tişört var hacı naptın ya :O :O
  45. C

evet bende görmüştüm dedğin gibi +10 du, sen diyince baktım 4 lira imiş, güzel.. :)
  46. C

Kpss Ve Üniversite Taban Puanları Sorgulama Sitesi

güzel olmuş bence eline sağlık. php ile mi yazdın? bide verileri nerden çektin? elle girmiş olamazsın o kadar veriyi :)
  47. C

Güzel siteye benziyor inceleyelim bakalım :) Kapıda Ödeme Ücreti Tüm siparişlerinizde Kapıda Nakit ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.. Kapıda Nakit Ödeme hizmet bedeli sadece 4 TL'dir. http://www.gencallar.com.tr/teslimat-iade +4 Tl ek bi ücreti var bence çokta öenmli olmayan bir ücret...
  48. C

ÖSYM Artık Sınav Sorularını Yayınlamayacak

adamlarda haklı, herkesin gözü önünde o kadar oyun yapılmıyo ayıp yani sonuçta! kimse görmeden halledelim demişler, her zamanki gibi.
  49. C

Fenerbahçe - Arsenal | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçını Şifresiz İzle!

bu ne saçma işmiş, sadece avrupa kupası ve şampiyonlar ligi paketi yok :) 35 lirada verilmez arkadaş :)
  50. C

Fenerbahçe - Arsenal | Şampiyonlar Ligi Play-Off Turu 1. Maçını Şifresiz İzle!

adı nedir hocam tam olarak? bakalım bi detaylara :) 420 çok fazla gerçi digitürk un 2 katı :)
  51. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydınlar herkesee
  52. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydınlar herkesee
  53. C

ShiftDelete.Net Sitemiz ve Forumumuz Kapatılıyor

2 dk sonra konudaki hite bak sen şimdi :D
  54. C

Hep Birlikte Counter Strike Oynuyoruz

sw de çatışma bol beyler 10 kişiyi geçtik herkesi bekliyoruz :)
  55. C

Varmı gelecek beyler :)
  56. C

SGK'dan "Ölümcül" tasarruf !

resmi siteden olmayan tüm kaynaklar sağlıklı değildir bencede. peki site aktif kullanılmıyorsa basın açıklaması nerden yapılıyor? ya oturup basın toplantısı yapacan tvde yada site den bildiri yapacan. varmı başka yolu? bilmediğimden soruyorum.
  57. C

sxe yi açıp alta alma sxe aç ekranın ortasında dursun oyuna gir o kendi alır alta girersin. :)
  58. C

http://www.sgk.gov.tr/wps/portal/tr/e_sgk/diger_uygulamalar/basin_odasi/basin_aciklamalari/!ut/p/b1/hZLJkqJAFEW_pT6AAmTMJTIksyIzG4NEZBAEAQH5-rY7etUV1fV2L-LczbkXT_AIT-7pXBXpVHX3tPn9J-wZkhCCPSkQvEsQhEbu6IBwHZJm6DcQfw9oNPFTPsQjO34BqdMWKAfXU5wePHcGRczB5VRQmXszMbe4To4R8NKRBg_zxOYoyyg7efld1FCQsYiJztAwb...
  59. C

hocam bi kaynak verirmisin? olayın iç yüzü neymiş tam olarak bizde öğrenelim.
  60. C

giriyorum ben gelenleri beklerim.
  61. C

giriyorum ben geleni beklerim.. :)
  62. C

şifre isteyenler pm den ulaşsın arkadaşlar :)
  63. C

istersen değil, bence sw de 1 admin bulunmalı en az diyorum :) yani müsait olduğunda kontrol etsen iyi olur sw yi :) - - - Mesaj Güncellendi - - - ben girerim hemen
  64. C

http://www.oyunyoneticisi.com/amxkomutlari.txt şurdan komutlara bakabilirsin Ahbârî ayrıca bunların kısa yolları vardır sw ye eklenti vs bişeyler eklemek lazım sanırım o konulara pek hakim değilim ama. böyle uzun olur yoksa.
  65. C

yaklaşık 1 saattir oynuyoruz admin yok sw de sıkılan çıkıyor gelenleri tutan bişi yok. aynı map oynamaktan bıkıyoz çıkıyoız :)
  66. C

varmı oynayan? girelim hemen. bide admin sayısı az 1-2 kişiye daha yetki verilmeli
  67. C

"cl_righthand 1" di sanırım sağ el için deneyin bi.
  68. C

ne kapıştık bee :D
  69. C

o zaman ben giremiyorum size iyi oyunlar.. :)
  70. C

varmı sw de kimse gelirim hemen ? - - - Mesaj Güncellendi - - - şu sxe olayını kaldıralım ya bende hata verip duruyor. not defteri açılıyor oyuna girdikten 10-15 sn sonra çıkıyor. zaten illaki sw de admin olur banlarız adamı. hileye hurdaya karışacaksa zaten şu forumun adamı hiç gelmesin arkadaş.
  71. C

Genel Af Çıkartılsın!!!

ilk konuyu görünce pek mantıklı düşünememişim galiba evet oyu vermiştim. Şimdi düşününce KESİNLİKLE HAYIR diyorum. Ben cezalı değilsem bu kadar senedir, ceza alanda düşünerek hareket etseydi ceza almazdı zaten. Giden geri gelmesin. oyumu değiştiremiyorum malesef ama :)
  72. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

ilk defa yapılan birşey değilki bu 1 değil 2 değil... bakalım buna kim dur diyecek. ama bu olaylar sadece bizim başımıza geldiği sürece kimse dur demez.
  73. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Bilgilendirme | Futbolcumuz Raul Meireles'in, Twitter hesabı bulunmamaktadır.
  74. C

Gezi Parkı Eylemi için açılan başlığı kapatalım mı?

Keşke konuyu açarkende bizlere sorsaydınız... !!
  75. C

Akıl Oyunları

buldumda bu seferde ben demiyorum (58 mi abi?) :D
  76. C

Akıl Oyunları

Abi ben kendi sistemimi oluşturdum :D bana göre doğru şimdi bi baştan bi sondan alarak gidince azalarak gidiyor. 12, 17, 23, 30, 34, 42, 49, ? 12+?= 67 olmalı 17+49=66 23+42=65 30+34=64 ?=55 :)
  77. C

Akıl Oyunları

|SeYYaH| abi 55 mi?
  78. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Korpe abi nörek ya takılıyoz işte :) Seni sormalı abi? :)
  79. C

Akıl Oyunları

80. C

Akıl Oyunları

işte soru burdada eksik. mesela sen 100 metreye 11 tane pano yerleştirebilirsin ben 10 tane yerleştirdim. şöyleki sen 0-10-20-30-40-50-60-70-80-90-100 ben 5-15-25-35-45-55-65-75-85-95 soru eksik :)
  81. C

Akıl Oyunları

Arabanın hızı V m/dk(birim verilmediği için kafama göre seçtim.) geçti pano sayısı p, panolar arası mesefa x olsun. V = p . x olur soruya göre V = p . 10 p.10=p.x mesafe 10m çıkar. neden bilmiyorum ama gece gece soru bana çok eksik geldi ama böyle bi çözüm yaptım. Ama soruda sıkıntı var...
  82. C

Alex: Kocaman'la hiçbir şey yolunda gitmedi!

işine gelince çeviri oldu demi! neyse şu resimleri koyuyumda kapışın mod arkadaş! bişey dediyse bile arkasından kötü şeyler diyecek kadar değildir, Alex. küfürlü kısımı sildim ban yemiyim!
  83. C

Alex: Kocaman'la hiçbir şey yolunda gitmedi!

Ben Alex'in geçmiş bir olay hakkında hala konuşmasını Alex'e yakıştıramıyorum. Bu haberinde pek doğruluna inanamadım bu yüzden..
  84. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

tısssssss :P :D mustang abim teşekkürler :)
  85. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Teşekkürler hocam, eyvallah :) Çok teşekkür ederim :) Seninde doğum günün kutlu olsun abim, nice mutlu senelere.. :) Çok Teşekkürler Banlı Abim :)
  86. C

SDN Üyeleri, Gezi Parkı Eylemi için ne düşünüyorlar? Tartışıyoruz!

güldürürken, düşündüren bi video. :) https://www.facebook.com/photo.php?v=10151619722254494 ortam sakinleşsin gülelim birazda :)
  87. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Bbugünde tükanımızı kapatmadan önce önemli bir bilgi vererek kapatıyım. İşte tam bugün oldu, Gencecik Fatih'in Koskoca İstanbul'u Fethi.. Konstantiniyye mutlaka feth olunacaktır.Onu fetheden kumandan, ne güzel kumandan; onu fetheden asker, ne güzel askerdir. Hz. Muhammed (s.a.v) Kutlu...
  88. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tükan kapanmıştır.. İyi geceleeer :)
  89. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Epeydir tükanı kapatan yok sanırım, geleneği tekrar başlatıyım. :) Haydi tükanı kapattım, iyi geceler herkesee :)
  90. C

Ne dinliyorsunuz?

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=zvCBSSwgtg4
  91. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Seni asla unutmayacağız!
  92. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahce bu sezon oynanabilecek maclardan sadece 1 tanesini kacirdi: 15 Mayis Amsterdam. Herkese Kapak niyetinde bi cümle...
  93. C

Fenerbahçe 1-0 Trabzonspor | Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı | Şampiyon Fenerbahçe

Bu kupanında tadı kalmadı.... :)
  94. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Yuvana Hoş Geldin ALPER POTUK! Ahanda buda resmi açıklama.. :)
  95. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Gençler boşa demiyoruz, Birgün Herkes Fenerbahçeli olacak! :) O değilde Alper'i napcaz ya bi Selçuk değil şimdi. Selçuk varken yedekte olur zor kapar formayı benden demesi :)
  96. C

İnternet Kotaları Artıyor

Limitsiz internette, kota her zaman SAÇMALIKTIR, 1TB bile olsa saçmalıktır. Bu haberde sadece göz boyamadır bence. :)
  97. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

şu hala konuşanlara klüpten gelen kapak üstüne bir adet MUZ ikram edelim. meyveyle beslenelim sağlıklı yaşayalım..! hadi iyi geceleer herkesee..
  98. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Karabükspor ilk 11imiz: Mert, Gökhan, Bekir, Orhan, Ziegler, Mehmet Topal, Emre, Cristian, Mehmet Topuz, Sow, Webo #Fenerbahce
  99. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Erman Toroğlu, bugünkü köşe yazısında, kulübümüzün, vefat eden genç taraftarımız Burak Yıldırım için taziye yayınlamadığını dile getirmiştir. Fenerbahçe Spor Kulübü, Burak'ı kaybetmemize sebep olan acı olayın gerçekleştiği gece, kulübümüz resmi yayın organımız Fenerbahçe.org'dan başsağlığı...
  100. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

mutahhar ve Banlıdamat siz yenisiniz galibaa :P :D akbil eksik kalmış :D
  101. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Burak Yıldırım kardeşimiz maç sonrası Edirnekapı metrobüs durağında Galatasaray taraftarları tarafından KAHPECE bıçaklanarak öldürülmüştür.!!! ........................ ........................ ........................ ........................ ...
  102. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

maçtan 1 hafta önce: 6 atacaz maçtan 1 gün önce: 4 olsun bizim olsun. maçın ilk yarı sonunda: tatile çıkmıştık zaten. maç sonu: sağlık olsun.. hıı papucumuza anlatın. 0-0 ken yerden kalkmamalar, paralel evrenden gelen çelmeler... gördük halinizi gençler. alın size alkışlama, KADIKÖYDEN 15...
  103. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

bide bu konuya adeta ışık hızıyla geliyor yetkili arkadaşlar, bi tarafsız araştırma şirketine verinde inceleme yapsın kesin dünya birinciliğine oynar. :) sanki bildirim geliyor biz mesaj yazınca direk bildirim geliyor :D
  104. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

silip gidecem bende buralardan arkadaş...
  105. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

bt38 mesajımı neden sildin hala bi çevap yok. mesajımda herhangi bi hakaret, küfür, insanları küçük düşürücü vs bişey yoktu. bunu açıkla yada mesajımı geri getir.
  106. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

ne güzel be mod olmak, bak eğer çokmu yükleniyorlar sil gitsin sonrada tarafsızım ben hiç bişeye izin vermem, görüyoruz görüyoruz .. :) ney indiii neeey :D
  107. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Oo cümbüş varmış burada :) bt38 fb klübündeki tüm kişileri banlarsan sana üstün hizmet madalyasımi verecez dediler. Yazık olmuş senide doldurmuslar :)
  108. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Gunaydin herkesee :)
  109. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

bt38 "ekleyebilir misin" = "eklermisin" ikiside rica niteliğinde soru ve aynı şey 2 harfle kelimlerin anlamı değişmemiş zaten. Ayrıca sanal ortamdayız, iyi yerine " i " yazılıyor, yada Selamun Aleyküm yerinde s.a yazılıyor. yani 2 harfe takılınacak yer değil. iş hayatında değilsin resmi bi...
  110. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

“A’dan Z’ye ayırt etmeden hepimiz berbat vaziyetteydik.” dedi. demişya bende şaşırdımda, gerçi hep bu vaziyette olduğunu bilmiyomu acaba :D
  111. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

şu duruma tek takılan sensin, şu ana kadar gelen herkese bunu dedik, herşeyi takip edemiyeceğinizi biliyoruz zaten. Günde binlerde mesaj yazılan forumdasın, bizde yardımcı oluyoruz. Zamanı geldi deatmania ya dedik, zamanı geldi REDFOKS a , zamanı geldi kayıt ücreti aldık :P :D ama kusura...
  112. C

2012/2013 Şampiyonu Galatasaray! | Galatasaray 4-2 Sivasspor - Video

Tebrikler Galatasaraya.. :)
  113. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahceee hoşgeldiin :)
  114. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

İBB maçı ilk 11'i: Mert, Mehmet Topuz, Bekir, Egemen, Hasan Ali, Mehmet Topal, Emre, Cristian Baroni, Stoch, Sow, Webo
  115. C

Şampiyon Fenerbahçe !

8 kere üst üstemi :O hala nasıl karşına rakip diye çıkıyolar acaba... :) Tebrikler Potanın Kraliçeleri, Tebrikler Avrupa 2. si...
  116. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Aleyküm selam abi :) - - - Mesaj Güncellendi - - - ŞAMPİYON Bayan Basketbol Takımımızın giydiği tshirt'te ''Seni Unutmayacağız Serkan Acar'' yazıyor. Helal Olsun Sizlere
  117. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tebrikler Potanın Kraliçelerine...
  118. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

kötü bi durum işte üzülünür buna. :)
  119. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Mehmet Topuz gitmez ve bence gitmemeli, benfica maçında gördükkü, salih tende selçuktanda daha iyi bir yedek ayrıca sağ kanat bek de oynar bence tam joker. :) Webo dursun ama onun yanına Emenike gelsin forvet hattımıza dokunmayın. Bide Alex'in yerini doldursunlar artık. Stoch ve Krasic gider...
  120. C

Metrobüse özel şikayet sitesi açıldı!

http://www.metrobussikayetleri.com/ böyle bi site yok sanırım?
  121. C

"Fenerbahçe şike yaptı"

bizim için sıkıntı yok, işini yapsın diyoz zaten, sana göre hani sadece gslilere sataşıyorduk ya, artık gs lilerle değil doğru görmediğimiz şeylerin karşısında olduğumuzu bi zahmet anlarsın.
  122. C

"Fenerbahçe şike yaptı"

bt38 tartışma anlayışına hastayım.. :)
  123. C

Fenerbahçe'de Değişmesi Gereken Şeyler

Ali Koç gelsin başkanımız olsun tüm sorunlar çözülür :)
  124. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Atamızın Kulübümüzü ziyaret edişinin 95. yılı.. - - - Mesaj Güncellendi - - - Futbolcumuz, bugün kafilemiz ile İstanbul’a dönüyor. "Gökhan Gönül'e, birkez daha Geçmiş Olsun diyoruz." Dün,kafasına sert darbe alan Gökhan Gönül; tetkiklerin ardından tedbir amaçlı tutulduğu hastaneden...
  125. C

Xperia Arc-Arc S 4.1.2 Rom [Hız İsteyen Buraya Gelsin :)]

iyide telefon modeli NEO yazıyor ama rom arc s için demişin ne iş? :D Senin del Neo mu? Bide bu rom un tam adı nedir? :)
  126. C

Xperia Arc-Arc S 4.1.2 Rom [Hız İsteyen Buraya Gelsin :)]

yalancibahar nerden aldın hocam bu konuyu, direk senmi yazdın? bi yerden aldıysan orayı söylesende kullanan varsa yorumlarını okusak bi memnunlarmı.. :)
  127. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Salihin bu seviyeye daha gelemediğini görmüştük geçen hafta zaten. Ama mecburduk bu maç ona. Caner için mecbur değildik koy stoch u kaleye felan şut çeker bişey yapar..
  128. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Topuz oynasın işte ya gitmiş Selçuğu koyuyor, ne güzel oynadı Topuz ama iş işten geçmişti işte :) Ayrıca Caner'ede ayrı sinir oldum gitmiş orta sahadan kaleye vuruyor yav :) nasıl bi kafa bu :)
  129. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahçe'ye Selçuk'tan kötü haber Benfica maçının ilk yarısında sakatlanarak oyunu terk eden Selçuk Şahin'in durumunun ciddi olduğu öğrenildi. Benfica karşısında 44. dakikada sakatlanarak yerini Mehmet Topuz’a bırakan Selçuk Şahin’in durumun ciddi olduğu ifade edildi. Selçuk Şahin’in iç...
  130. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=IXJQutQF-iI Sonuna Kadar Biz Fenerbahçeliyiz !
  131. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, Benfica karşısında alınan mağlubiyetin kendilerini çok üzdüğünü, UEFA Avrupa Ligi’nde final oynamayı çok istediklerini belirtti. Maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulunan Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman, “Çok...
  132. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

aynen düşerkende kafayı yere vurmuş bide çok kötüydü.. bi oynayan oyuncumuz o vardı onuda sakatladılar...
  133. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

yok yok sayfanıza bakarsan anlarsın ;) bunu istemen normal yani ona benim bişey deme hakkım yok zaten :D
  134. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

konunun sizle alakası yok hocam :) Teşekkürler size. Üstüne alınması gereken gelir birazdan :)
  135. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

içimizdeki Basel'lileri tebrik ediyoruz. süpersininz gençler, İsviçre bayrağıyla fotonuzu koyunda, damarlarınızda hangi kan akıyor bilelim tam....! daha ağır konuşacamda sabrediyorum.
  136. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Bu seviyede bu kadar gol kaçmaz, hem içerde hem dışarda çok gol kaçırdır. Adamlar geldiklerini attılar. Böyle olacak zaten. Neyse Teşekkürler Fenerbahçemize bize bu heycanı yaşattığın için. Teşekkürler ve Tebrikler Sizleree...
  137. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Geçmiş olsun...
  138. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Son 55 dk...
  139. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Galatasaray-Fenerbahçe Bayan basket 4. maçı izlemek isteyenler: http://fbtvonline.com/ - - - Mesaj Güncellendi - - - ilk çeyrek sonu 17-15 öndeyiz.
  140. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

haydi ben okula kaçtım zaman geçmiyor yoksa :D
  141. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

o değilde Acun gibi olmak var arkadaş, şimdi FBTV de konuşuyor. ilk Madrid-Dortmun sonra Barca-Bayern sonra Benfica-FENER gecede Panamaya gidecekmiş ohh :D - - - Mesaj Güncellendi - - - erjan abi Selçuk yemeğinide yiyor, akşam bomba gibi olacak. Yarasın tosunumuza :D
  142. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

merak ettik şimdi neymiş acaba? :) bu arada lizbon sanki kadıköy arkadaş heryer sarı-lacivert :D http://fbtvonline.com/
  143. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

angel75 bu son :) http://www.youtube.com/watch?v=DKkBvi9csAs
  144. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Benficalı taksici: "Orda bir şey oynayamadık, burada bizden korkun!" Bedri Baykam:"çünkü sizi kilitledik de ondan!" Maçta stadın full çekeceği söyleniyor. Akşam havanızı alacaz merak etme taksici :D
  145. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=bU9yv75hJ9g Geçen haftayada bi dönelim.. Fenerbahçe 1-0 Benfica | Egemen'in golü ve sonrası | Tribün çekimi
  146. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

FBTV'nin takımımızın kampından ve Lizbon sokaklarından özel yayınları devam ediyor.Birazdan Dirk Kuyt yayında..
  147. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.ntvspor.net/video-galeri/nejat-isler-de-lizbonda Nejat İşler de Lizbon'da
  148. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

..... resepsiyondan bekleniyorsunuz.. bi resim çekecezde anı ölümsüzleştirelim :D
  149. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

sinir, stres, heycan tavan yapsın diyosun yani abi :D yok yani razıyızda Selçuk var ya o kadar insan var zararlı yani çok uzaması maçın :D
  150. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Madem başlattın maç skoru alalım herkesten :) bende 1-1 diyorum :)
  151. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://vimeo.com/65103355 - - - Mesaj Güncellendi - - - Görmedimkiii :(
  152. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Eski Asbaşkanımız Sayın Ali Koç, Kuyt ile sohbet ediyor. #Fenerbahce #BizBirAileyiz İnşallah Yeni Başkanımız Sen olursun ALİ KOÇ!
  153. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Aleyküm Selam abi, hoşgeldin.. :) https://www.youtube.com/watch?v=VynxfPibUJ4
  154. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Allah'ım nolur bitmesin bitmesin bu rüya, sonunda Amsterdam olsun uyandırma... https://www.youtube.com/watch?v=Xg4CA1trwfE GELİYORUZ! Fenerbahçe TV, Lizbon sokaklarından canlı yayın yapıyor. http://fbtvonline.com
  155. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahçeli Olmak Ne Güzel Bir Şey! https://www.youtube.com/watch?v=ONzMXXYqFFg
  156. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Islatmazlarsa bi ıslak havluda benden :D Tur için Saldır Fenerbahçem... http://www.youtube.com/watch?v=71eIbj3-I-c
  157. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=0H9k0YhqK9Q
  158. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Ercan Taner'in sesini duyarak okuyunuz...; "Hakeme baktım!!! Hakeme baktım!!! HakemeGOOOOLLLLLLL Fenerbahçe Tarihinin belkide en güzel perşembesi olacak bugün. Hadi Allah yardımcımız olsun... http://www.youtube.com/watch?v=tEliBtUWLcQ&amp;feature=share - - - Mesaj Güncellendi - - -...
  159. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Haydi Bugün Fenerbahçemize güvenimiz sonsuz, çubukluyu sonuna kadar ıslatacaklar ve sonuna kadar savaşacaklar buna inanıyoruz. İçimizdeki heycanı buralara vuralım biraz çoşturalım buraları; marşlar, resimler, tezahuratlar... :) - - - Mesaj Güncellendi - - - T.C. FENERBAHÇE! @ Lizbon - - -...
  160. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Sonunda Amsterdam olsun...
  161. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Sıra Hollandaya gelecek inşallah, şu benfica yı bi hayırlısıyla geçelimde. :)
  162. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.ntvspor.net/video-galeri/dev-mac-icin-geri-sayim-basladi benfica dan son gelişmeler..
  163. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Cem Yılmaz & 1907 Gençlik
  164. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Alkış tempo... http://gfb.web.tv/video/sixokeho0kk
  165. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Lizbon'dan son haberler! http://www.ntvspor.net/video-galeri/lizbondan-son-haberler
  166. C

Belhanda'da Şike Şüphesi

o başkanlarının elinde patlar inşallah.... :)
  167. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahçeli Olmak Ne Güzel Bir Şey! https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=ONzMXXYqFFg#!
  168. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahçemiz lizbon'a gidiyor canlı izlemek için: http://www.ntvspor.net/canliyayin
  169. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

maşşallah bayada kanal gösteriyor :)
  170. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=yLZ_7-UsAgo şu videoyu paylaşmış benficalılar :D çok manidar olmuş hangi maç öncesiydi bu :P :D
  171. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

İnşallaahh ...
  172. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

daha çok yav biran önce gelseydi iyiydi. :)
  173. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Alex mutlaka gelirde ne zaman ve nasıl gelecek onu merak ediyorum. :)
  174. C

Çaylaaarrrrr!!!!

kanalları kapatmak için bi aparat düşünmüşlerrdir heralde :D Gerçi eSa nın dediği gibi denge konusu muamma :) her türlü bi sıkıntı var :D
  175. C

Çaylaaarrrrr!!!!

Çay candır deme öyle. :) sevmem desende hergün mutlaka içersin 1 bardak, çaysız yapamaz Türk :)
  176. C

Galatasaray: 70 - Fenerbahçe: 71 | TKBL Final Serisi Üçüncü Maç 29.04.2013

şu resimde bi köşede dursun :)
  177. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=g6sH7VKS6L4 kaldı 1 maç, hadi inşallah diğer maça :)
  178. C

Fenerbahçe 2-1 Kayserispor - Video, Maçın Özeti, Golleri | 28 Nisan 2013 Pazar

siz hala burdamısınız yaa! :)
  179. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Cappie son saniyede atmış basketi, forumda sessizlik hakim :D
  180. C

Benfica rövanşı öncesi bomba iddia!

Emenikeyi tekrar alalım dahada bişey istemeyiz forvete :)
  181. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

perşembe günki maçı bi hayırlısıyla geçirelimde inşallah, chelsea yede sıra gelecek inşallah :)
  182. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Masa Tenisi Bayan Takımımız, ETTU CUP'ta Üst Üste 2.kez ŞAMPİYON oldu! #bizbirsporkulubuyuz
  183. C

Efes son sözü söyleyemedi!

Verilmeyen sportmenlik dışı fauller, yanlış kararlar vardı hakem o atmosferi çıkaramadı. Yazık oldu. İtiraz etsinler kural hatası diye Türkiyeden örnek alsınlar biraz.! ;) Genede Teşekkürler Efes'e
  184. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tünaydınlarr
  185. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Salih biraz kendine dikkat etmesi lazım. dün oyuna girdikten sonra görüldüki daha bu seviyelere gelememiş. oyunda gözükmedi hiç.
  186. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

portekizdeki mac cok zorlu gececek. Webo topal cezali. Kaldikmi caner ve selcuga :) mireles de sakat orta saha cok kotu kaldi. Selcugun İcindeki xavi ciksa bari :D
  187. C

Fenerbahçe 1-0 Benfica - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç

10 numara top oynadık ya, benfica yı fazla abartmışlar gene eze eze yendik resmen. Bide baroni o penaltıyı atsa tadından yenmezdi haaa. neyse haftaya işi bitirecez inşallah. :) Hadi iyi geceler herkeseee :)
  188. C

Fenerbahçe 1-0 Benfica - Video | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç

Yenilmeyen takım yoktur, FENERBAHÇE'yle maç yapmayan takım vardır! Hadi inşallah darısı diğer maça.... Daha maçın ilk yarısı bitti. :)
  189. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Şike parasını sayarken kameraya yakalandı Emenike, Sezer Öztürk, Ümit Karan ve Bülent Uygun'un Fenerbahçe'den para aldığına dair konuşmalar dinlemeye takıldı. Dinlemeye takılan görüşmelerden bir tanesinde Eskişehirsporlu Sezer Öztürk'e ve Karabüksporlu Emenike'ye "Hizmetlerinizden...
  190. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

yokta para sayma görüntüleri kanıttı işte. kanıtlı bi olayı nasıl beraat etmişler acabaa... ilginç. :)
  191. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Aç Kapıyı Veysel Efendi ! Hababam... Gümbür Gümbür... Efsane maraton günlerinin çocuklarıyız biz. Belimize kadar suyun içinde bilet beklediğimiz günleri yüreğimizin en sıcak yerinde saklarız hala. Kışın üç beş bin kişi kalmışlığımız var. Bir eser ki denizden, iliklerinde gezer. Ne...
  192. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Benfica maçı öncesi, taraftarlarımızın kendi emekleriyle ortaya çıkardığı koreografi hazırlıkları devam ediyor.
  193. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://vimeo.com/64670476
  194. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=wGj5seDFWkA sonu çok iyi :)
  195. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Bu inançla; yolumuz Amsterdam Sevgili Fenerbahçeliler;Yarın, onurlu tarihimizde çok önemli yere sahip bir maça çıkacağız. Bu gurura, Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda hep birlikte ortak olacağız. 90 dakika durmaksızın takımımızı destekleyecek, yarı finalin iki maçtan oluştuğunu...
  196. C

FB alkışlarsa GS'liler bunu yapacak!

deplasman yasağı kalksın dediğimizde maçtan 2 hafta felan önce sırf ortalığı karıştırmak istiyosunuz deniyordu. aynı şeyi şimdi yapanlarda iyi adım atmış oldu oda ayrı mesele:) Ortalalığı karıştırmayalım, konu kilit! :)
  197. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydın Dostlar... :)
  198. C

o değilde kendi yaptıklarını bunlara yapınca ne zorlarına gitti laaaa :D tamam gençler zaten biz hiç adım atmıyoz. Tek Fair-Play çerçevesindeki sizsiniz... !
  199. C

Samiyen'e de şampiyon çıkmıştık, yemediğimiz su şişesi yemediğimiz koltuk kalmadı. Bizi böyle karşılarsanız, ve bu açıklamayla istek yaparsanız bide, kusura bakmayın ama bi tarafımızla güldük... :)
  200. C

Bayern Münih 4-0 Barcelona - Video | Şampiyonlar Ligi Yarı Final 1. Maç

Bayern resmen tecavüz etti Barca ya... :)
  201. C

gözükürde iyilik yapacaklar... :)
  202. C

Yüksek Lisans Düşünüyor Musunuz?

Siz kimsiniz acaba? :) Merak ettik şimdi :)
  203. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Sahaya çıkacağımız tişört: Seni Unutmayacağız!
  204. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tarihte Bugün : 21 Nisan 2001 "RAPAIC ATIYOR 4 OLUYOR, RAPAIC ATIYOR 4 OLUYOR" FENERBAHÇE 4 - 3 GAZİANTEPSPOR http://www.youtube.com/watch?v=pXvxkYFfPZ8
  205. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Kombine Fiyatları Yüzde 100 Zamlanmadı Kulübümüzün yeni sezon kombinelerini satışa çıkaracağını açıklamasından sonra bir vaveyla koptu. Nedeni açıklanan kombine fiyatlarıydı. Bizim forumlarımızda ve sosyal medyada yeni sezon kombinelerinin yüzde 100 zamlandığı konuşuluyordu. İnsanlar...
  206. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Hayırlı cumalar herkesee :)
  207. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Benfica Deplasmanına Travelpark Tur Düzenliyor UEFA`nın Türkiye`deki resmi acentası olan Travelpark 1 Mayıs`ta Fenerbahçemizin Benfica ile deplasmanda oynayacağı yarı final rövanş maçına 2 uçak kaldırıyor. Şu anda birinci uçakta yer yok. İkinci uçak satışa açılmış durumdal. 1 gece 2 gün...
  208. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydınlar herkesee http://forum.shiftdelete.net/fenerbahce/315140-eskisehirspor-fenerbahce-%7C-ziraat-turkiye-kupasi-yari-final-1-mac-hangi-kanalda.html şu konuda ankete oy verenleri açında millet görsün bi sonucu tek bilen kimmiş..... :dirol:
  209. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

:D güzel şeyler oluyor Fenerbahçede :D
  210. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Eskisehirspor İlk 11'imiz: SerkanOrhan, Bekir, Serdar, Hasan Ali,Mehmet Topal, Selcuk, CanerKrasic, Stoch, Semih #Fenerbahce
  211. C

Her Yöne 500 Dakika + 1000 SMS + 1 GB İnternet 19 TL - Vodafone FreeZone

30 Nisana kadar uzamış kampanya.. Kampanya 19 Mart 2013 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında son 30 günde yeni hat alarak ya da numara taşıma yoluyla Vodafone'a geçişi tamamlanmış ve hattı aktif hale gelen bireysel faturasız hat aboneleri için geçerli olacaktır. Kurumsal hatlar bu paketten...
  212. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Günaydınlar herkesee :)
  213. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Adamsın Çocuk! (Eskişehirspor maçında Salih Uçan için açılan pankart) 3 Kulvardada yoluna devam eden Fenerbahçemize Teşekkürler, 3 günde bir maç trafiğine, temposuna rağmen, bu çaba bu uğraş göğsümüzü gere gere söyletir bize... EN BÜYÜK FENERBAHÇE ...
  214. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

@mustang abi zaten sizler için burdayım, diğer bölümlere bakmıyorum bile buraya girip çıkıyorum :) Gel görki şurda oluşturduğumuz güzel ortamın bile bozdular, ne yapmaya çalıştıklarını bilmiyorum. Zaten kupayı alsak ne olacak burdaki olacaklar belli kısaca bir atasözü var öyle açıklayım; it...
  215. C

Boliç: Yarı Final Çok Kişinin Çenesini Kapattı

kimileride hala konuşur burdakiler gibi ;)
  216. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Loki Rulez sen ne bakıyosun onlara onlara dediğini yapacak mod lazım, bu bölümü batırıp sonra iyi bişey yapıyorumuş gibi bu bölümü bırakıp gidenler utansın, gerçi utansalar şimdi onlar gitmiş olurdu! Benimde hiç hevesim kalmadı, zorla bi buraya bakıp gidiyorum o kadar. kısaca forumun ...
  217. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

yasir kaya &#8207;@yasirkaya50 sn Benfica,Portekiz'de alışılmış düzenin dışında hareket eden bir takım.Bizdeki Fenerbahçe Cumhuriyeti söyleminin bir benzeri onlarda da var+ yasir kaya &#8207;@yasirkaya35 sn Aynı zamanda müteahhit olan Benfica başkanı, kulübü Portekiz Ligi yayın havuzundan...
  218. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Egemene verin kırılmadık kemiği kalmaz :D o değilde adamların istatistikleri çok iyi :)
  219. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=tEliBtUWLcQ Sana olan bu sevdamız, götürecek bizi FİNALE!
  220. C

Fenerbahçe - Benfica | UEFA Avrupa Ligi Yarı Final 1. Maç Hangi Kanalda?

ilk maç içerde gol yemememiz lazım. 0-0 bile iyidir. :) ingiliz takımlarından daha zorlu gibi sanırım benfica :)
  221. C

Aykut Kocaman Fatih Terim'i geçiyor!

ahh medya ahh.... Geçse ne olur geçmese ne olur. Karşılaştırmaya bak :)
  222. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

:D bence ünifeb tasarımı ilginç ve güzel olmuş sevdim onu ben :) diğerleri standart kapaklar gibi :)
  223. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Geçmiş zaman geyikleri: "UEFA Fenerbahçe'ye çok ağır bir ceza verecek!" Yazık yav zamanında forumdada ne heveslenmişlerdi :)
  224. C

Fenerbahçe'nin muhtemel rakipleri

artık kimin geleceğinin önemi yok, iyi oynayalımda biz inşallah avantajlı skorları alacağız. :)
  225. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tünaydınlar herkeseee :) Aykut hoca kapağı yollamış gerekli kişilere ulaşmıştır umarım :)
  226. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Salih girmeli ikinci yarı hızlı hücuma çıkamıyoruz. bi kere çıksak adam akıllı golü atıp gelecez iş bitecek zaten :)
  227. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

İlk Onbirimiz: Volkan, Gökhan, Yobo, Egemen, Ziegler, Meireles, Selçuk, Kuyt, Cristian, Caner, Webo.
  228. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Sarı-lacivertli takımda Lazio maçı öncesi Gökhan, Mehmet Topal, Egemen ve Ziegler'in gribal enfeksiyon rahatsızlığı yaşadı.
  229. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

şu güzelliğe bak ... :)
  230. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Hadi inşallah akşam turlayacazz...
  231. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

hepsi üst bitmez bence bu maçların :D
  232. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tünaydınlar herkeseee :)
  233. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Iyi geceler herkeseee
  234. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

235. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tünaydinlar herkese...
  236. C

Lazio'lu oyuncudan ''Taraftarımıza yarı final...''

bu iş bize bakar, hep bize ters gelmiştir italyan takımları ama inşallah bu sefer bi aksilik çıkmaz ve yarı finale çıkarız. Önemli bir skor avantajı var bunu iyi değerlendirmeliyiz. 1 gol atarsak işi bitiririz büyük ihtimal :)
  237. C

"20 milyondan aşağı gitmez"

konuya girmeden ilk mesaji Fenerbahçelinin 2. mesaji gs linin yazmis olacagini bilerek girdim, tahmin etmekhic zor olmadi gercekten
  238. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=KC5C3Yp6hW4 Kısa ve Öz :)
  239. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Ne içiyorlarsa söyleselerde yasaklattirsak, belliki sağlığa zararlı bişey :)
  240. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Caner sen bizim herşeyimizsin :D :D Korpe biz şakasına takıldık ama adam hariben kafasına yabancı bir cisim yedi üzüldüm :( inşallah çok önemli bişeyi yoktur.
  241. C

Orduspor 0-2 Fenerbahçe - Video, Maçın Özeti, Golleri | 7 Nisan 2013 Pazar

o değilde Salih ne attı beeee :) MAŞŞALLAH...
  242. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

tükan onların abi sorun yok ;)
  243. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

FENERBAHÇEMİZ'İN İLK 11'i; Volkan, Gökhan Gönül, Bekir, Yobo, Hasan Ali, Mehmet Topal, Raul Meireles, Salih Uçan, Caner, Dirk Kuyt, Webo YEDEKLERİMİZ// Serkan Kırıntılı, Egemen Korkmaz, Miroslav Stoch, Cristian Baroni, Semih Şentürk, Mehmet Topuz, Beykan Şimşek...
  244. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

erjan abi ben ne diyosam tersini oynayın :D :D Hayırlı pazarlar bu arada herkese.. :)
  245. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Senaryonun farkında mısın büyük Fenerbahçe'nin büyük taraftarı? Adam gibi Adam AYKUT KOCAMAN... İyi geceler herkese...
  246. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

çok sinirlenince herşeyi yapabiliyorsa silahı çekip hakemin topuklarına 2 el ateş etmedi diye sevinelim o zaman napalım. al buda show un bir parçası 10sn de yalanı ortaya çıkıyor :) http://s14.directupload.net/images/130406/plq7pdlm.swf
  247. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

rıdvan dese onu yerden yere vurmuşlardı şimdi...
  248. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

senin görmediğin şeyler vardır hocam, sadece onların görebildiği şeyler...
  249. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

pis gitmiş kupon :D ummadık ankaragücü baş yarmış :)
  250. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

"Tarih yazmak istiyoruz" Fenerbahçe'nin Hollanda’lı yıldızı Dirk Kuyt, ülkesinin önemli gazetelerinden De Telegraaf’a Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'ndeki başarılı yürüyüşünü değerlendirdi. Kuyt, Avrupa Ligi'nde tarih yazmak istediklerini söyledi. Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi çeyrek final ilk...
  251. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

La Gazzetta Dello Sport, Osmanlı döneminde İtalyanların Türklere olan korkuyu ifade etmek için kullandığı "Eyvah anneciğim Türkler geliyor" deyimini başlığa taşıdı.
  252. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://vimeo.com/63389919
  253. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

sow haberi hiç iyi olmadı :(
  254. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Seninde mi doğum günündü... Nice mutlu senelereee, hediyen Fenerbahçemizden, pastan bizden... :)
  255. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Şu an 111 kullanıcı var. (7 üye ve 104 konuk) cobra11, muratteas, zoki, kosasker, engerex, mustang+, dajumrar
  256. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

|SeYYaH| abi 2. golden sonra Aykut hoca acayip sevindi bu sefer :D sevinirken kaçırmışın sanırım :D
  257. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

İyi ki doğdun Aykut KOCAMAN ....
  258. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

rekor gecemiz :) Kayıtlara geçsin :) Şu an 102 kullanıcı var. (7 üye ve 95 konuk) cobra11, friendly, mustang+, |SeYYaH|, lord87, dajumrar, vlkn1907
  259. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Şu an 93 kullanıcı var. (6 üye ve 87 konuk) cobra11, mustang+, lord87, dajumrar, |SeYYaH|, vlkn1907 :)
  260. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=tEliBtUWLcQ Kan ağladı bu yürekler, Uykusuz geçti geceler, Başını öne eğme, aldırma Fener, Çok yakında güneşli günler. Sana olan bu sevdamız, Götürecek bizi zafere, Haydi sende, gel katıl bize, Şampiyonluk şarkısı söyle. - - - Mesaj...
  261. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

262. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

O zaman, Bağırın ul*n şimdi FENERBAHÇE ÇOK YAŞA DİYE .....
  263. C

Fenerbahçe 2-0 Lazio - Video | UEFA Avrupa Ligi Çeyrek Final 1. Maç

angel75 içindi bu galibiyet.. :) TEBRİKLER FENERBAHÇEMİZEEEE
  264. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

ilk yarı olmasada ikinci yarı ezdik lazio yu %100 hakettik maçıı
  265. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tüm Fenerliler aynı şeyi düşünüyor olsa gerek :)
  266. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

cristian yerine alex olsa şimdiye atmıştık golü ahh ahhh..
  267. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

hızlı ama bizimkiler kadar net pozisyon yakalayamıdlar hala, inşallah yakalayamazlarda tabi. iş gene bizde biter biraz daha iyi top çevirmeliyiz hücumda..
  268. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

yav biraz top yapsak atacaz. tam ısınıyoz maça top yapmaya başlıyoruz, adamların kaleci işi biliyor hemen soğutuyor maçı.. diğer konuya güzel yorumum vardıda, neyse yorumu yapıp korkudan kapatanlar utansın... bişey demeyecem artık..
  269. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

haydi Fenerim vurduğun gol olsun, bende kaçtım maça :) Sow dan bi rövaşata bekliyoruz inşallah :)
  270. C

UEFA Fenerbahçe'yi tebrik etti!

biz korkmuyoruz ve sakiniz zaten. şimdi sakin olmasak bu konu kapatılmıştı bile...
  271. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

BİLGİ: Lazio'nun Çek futbolcusu Libor Kozak, 10 gol ile bu sezon UEFA Avrupa Ligi’nde en çok gol atan oyuncu. (Serie A'da henüz golü yok) istatistiğe bak arkadaş :) Egemen tutsun bunu futboldan soğutsun :D
  272. C

UEFA Fenerbahçe'yi tebrik etti!

yok efenim sonra sabrediyorummuş, şu mesaja sabreden biziz, mod aday adayı arkadaşları korkutuyolar ama..... sabır...
  273. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Lazio Maci İlk 11'imiz: Volkan, Gökhan, Yobo, Egemen, Ziegler, Mehmet Topal, Meireles, Kuyt, Cristian, Sow, Webo l Başarılar #Fenerbahce!
  274. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.youtube.com/watch?v=tEliBtUWLcQ&amp;feature=player_embedded Kan ağladı bu yürekler, Uykusuz geçti geceler, Başını öne eğme, aldırma Fener, Çok yakında güneşli günler. Sana olan bu sevdamız, Götürecek bizi zafere, Haydi sende, gel katıl bize, Şampiyonluk şarkısı söyle.
  275. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Fenerbahçemizin 04 Nisan 2013 Perşembe günü Kadıköy'de oynayacağı ve tarihi önem arz eden maçlardan biri olan Lazio karşılaşmasında uzun süredir mevzu bahis Fenerbahçe olunca aleyhte her türlü karar ve eyleme imza atan UEFA’nın vermiş olduğu saha kapatma ve gelinen son noktada Avrupa...
  276. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

İyi geceelleer :)
  277. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Başınız sağolsun abii, Allah rahmet eylesin... :(
  278. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

:tt2::mrgreen::mrgreen:
  279. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Bekirede az sürttürsekmiki :D Kayseride yalnız bırakmıyoruz Fenerbahçemizi.. :) Erciyes de 1. şimdi oda çıkarsa seneye 2 kere gelecek Kayseriye Fenerbahçemiz. çok mutluyum :D
  280. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

sırf kadıköye canere daş atmak için gitmek istiyorum :D Tünaydınlar herkese... :)
  281. C

Moderatör Olmak İster Misiniz?

yeni adayları korkutmayın, yetkili olarak bu göreve yeni arkadaşları heveslendirmek yerine tam tersine asılsız şekilde yorumlar yapıyorsunuz. Hala dediğim gibi şu anki yetkili arkadaşlar görevini hala yapamıyor, beceremiyor bana göre. Sabırla vs alakası yok olayın, görevini düzgün yapsın, her...
  282. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

İyi geceler herkese...... :)
  283. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Kalbimiz Seninle Efsane Kaptan Fenerbahçe`mizde sekiz yıl forma giyen ve futbol hayatına Brezilya ekiplerinden Coritiba`da devam eden efsane kaptanımız Alex de Souza, sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden açıklamalarda bulundu. İlk maçına 2 Nisan 1995`te çıktığını söyleyen Alex, "Bugün...
  284. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Büyük Fenerbahçe’nin Büyük Taraftarı Takımımızın, 4 Nisan 2013 Perşembe günü Lazio ile yarı final yolunda oynayacağı tarihi maçta, bugünün ve yarının galibiyetlerinin en büyük payı olmak için hep birlikte Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda olacağız. Tarihinin en zor süreçlerinden en güçlü...
  285. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Hayırlı akşamlar herkese...
  286. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Gunünüz aydın olsun....
  287. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

288. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

tamda maç bitti herkes gitmiş budamı tesadüf :P :D
  289. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

senimi kıracaklar ;)
  290. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

yok olmaz tabi :D ama daha eksikler var onlarda gelsin :D
  291. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

alt yapıdan bir oyuncumuz. yeni salihler geliyor :D
  292. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

yok onlar yapmaz öyle şeyler, yanlış görüyosunuzdur.. Akhisar maçı ilk 11'imiz: Volkan, Mehmet Topuz, Bekir, Egemen, Ziegler, Meireles, Cristian, Caner, Kuyt, Sow, Webo #Fenerbahce
  293. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Tarihte bugün; FATİH SULTAN MEHMET'in doğum günü. İstanbul'u fethederek bir çağı kapatıp bir çağı açan ve bu fethiyle haçlı batının sırtına, acısı kıyamete dek sürecek, bir hançer saplayıp Türklüğün başını göklere kadar yükselten kutlu Türk hakanı Fatih Sultan Mehmet Han'ın 581. doğum günü Türk...
  294. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

iyi geceler....
  295. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

İyi geceler herkese... :)
  296. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Pondexter'dan İstanbul 2020'ye destek Fenerbahçe Kadın Basketbol Takımı'nın ABD'li oyuncusu Cappie Pondexter, İstanbul'un 2020 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları'na adaylığı için, ''Hiçbir aday İstanbul kadar sonuca yakın değil'' dedi. Kadınlar Euroleague'de aldıkları ikinciliğin...
  297. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

Hadi kapattım tükanı, iyi geceleeer. :)
  298. C

SDN Fenerbahçe Kulübü

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&amp;v=z_bXVo797d0 Ali Koç bir başkasın sen... :) ALİ KOÇ&#65279; diye yazılır ADAM diye okunur !!