Arama sonuçlarınız

1. M

Güncelleniyoruz, Bizi Özleyin!

Hoş olmuş tebrik ederim.
  2. M

Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

Tesadüfen denk geldim, görünce sevindim baya. Daha çok uğramaya çalışırım, webmaster kategorisini dolduralım biraz. :)
  3. M

Foruma yeni yönetici ve yeni strateji!

@by efsane Hayırlı olsun adamın dibi, çok sevindim.
  4. M

Samsung Galaxy Note 5 Kullananlar Kulübü

Dün itibariyle bende Note 5 sahibi oldum. Gerçekten çok memnunum telefondan S4'ten sonra ilaç gibi geldi. :)
  5. M

Wave serisine nasıl FW atılır? [Detaylı + Resimli anlatım!]

Arkadaşlar genel olarak bu soruya cevap vermek istiyorum. Eğer cihazınız hiç bir türlü "DOWNLOAD MODE" a geçmiyor ise, maalesef cihazı servise vermekten başka bir çarek yok, sanırım tamamen anakartı değiştiriyorlar diye duymuştum en az 250-300 lira masrafı olacaktır cihazın. Lütfen işlemleri...
  6. M

Sitemiz hacklenmedi!

Yeni tasarım güzel olmuş beğendim. Ancak responsive olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorum. :) Ellerinize sağlık..
  7. M

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Bu da benim cihazım :)
  8. M

Android 4.3 Jelly Bean [WAVE I - WAVE II]

Wave 3 için bir çalışma mevcut değil, maalesef ekran küçülür şu olur bu olur diye tahminler yapamıyoruz deneyenlerinde telefonu pert olabiliyor. :)
  9. M

Aynen öyle :)
  10. M

Galaxy S4 sahibi olduktan sonra, Wave 2 telefonumu babama devretmiştim. :) XDA forumlarında gezerken Wave ve Wave 2 modelleri için sorunları en aza indirilmiş ve oldukça stabil bir çalışma dikkatimi çekti. Android 4.3 Jelly Bean ROM'unu yüklüyorsunuz telefona. İşlem oldukça basit. Ben yükledim...
  11. M

Samsung Galaxy S4 Kullananlar Kulübü

Yaklaşık 10 gün önce bende Galaxy S4 kullanıcıları arasına katıldım. Şuana kadar çok memnunum telefondan. Önce ki telefonum Wave II'den sonra antibiyotik gibi geldi vallahi. :D
  12. M

Artık Kullanıcı Adınızı Değiştirebileceksiniz !..

Süper. :)
  13. M

Erdal Bakkal Kapak Fotoğrafı

Aylar önce Erdal Bakkal kapak fotoğrafı hazırlamış, .PSD dosyasını paylaşmıştım. Üşengeçliğime denk gelmedi açtım .PSD'yi birkaç yer düzelteyim derken bir baktım ki yepyeni birşey ortaya çıkmış. :) 15 dakikalık bir çalışmadır fazla detaya girmeden yaptım. İndirmek için tıklayın. Umarım...
  14. M

JellyBean HD Teması (Bada 2.0) - ÜCRETSİZ!

Umarım işinize yarar. :)
  15. M

JellyBean HD Teması (Bada 2.0) - ÜCRETSİZ!

Samsung'un Bada geliştirmekten vazgeçmesinden sonra, ücretli olarak uygulama, oyun ve tema satan üreticiler de bu durumdan mağdur oldu. Bir tema yapımcısı olan Andreas Reich, ücretli olan birkaç temasını kullanıcılara ücretsiz indirme seçeneği sundu! Bunlardan bir tanesini bu konumda sizlerle...
  16. M

SDN Forum'dan atılan gencin dramı! - Video

Ciddi bir mevzu değil zaten. :)
  17. M

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=xEb87JQ9CKQ
  18. M

Samsung, Ayda 1 Milyon Mega 5.8 Satabilir!

Aşırı büyük bir cihaz, Note ve Note 2'yi yadırgayan insanlar, bu cihaza hiç alışamayacaklardır. :) - - - Mesaj Güncellendi - - - Aşırı büyük bir cihaz, Note ve Note 2'yi yadırgayan insanlar, bu cihaza hiç alışamayacaklardır. :)
  19. M

Moderatör Olmak İster Misiniz?

Yeni moderatör olacak arkadaşları aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Herkes için hayırlısı olsun. :)
  20. M

Premium tema satın almak?

Verdiğim linkteki tema yapımcısının üyelik sistemi var, eğer kaynak dosyalarını istiyorsan 199 dolar ödemelisin. Ama sen atıyorum 1 liraya bile verebilirsin sana bağlı. :)
  21. M

Ücretli WordPress teması. Bu konuda uzman olan kişiler kendi temalarını çizip, kodluyorlar ve satışa sunuyorlar. :)
  22. M

Yok, PSD'lik bir konu görmüyorum zaten tema çoğunlukla renk vs. CSS üzerine kodlanmış bir tema. 4 ay muhabbetini yine anlamadım yalnız. :D 4 ay, 12 ay ve sınırsızda kaynak dosyalar yok. Peki bu ay muhabbeti nedir? 4 ay boyunca istediğin kadar indirebilirsin mi oluyor?
  23. M

Onun hocası benim aslında. :P :D
  24. M

İyi geceler forumdaş arkadaşlarım. :) Premium bir WordPress teması satın almayı düşünüyorum. Ancak sanırım firma üyelik sistemiyle çalışıyor. Burada belirtildiği gibi 4 aylık, 1 yıllık ve limitsiz üyelik çeşitleri var. Ben 4 aylık üyelik alırsam, temayı sadece 4 ay mı kullanabileceğim? 4 aydan...
  25. M

Wave II telefonunuza Android Jelly Bean kurun!

Mesajda da belirtmiştim, GSM özelliği çalışmıyor. :)
  26. M

İşlemde herhangi bir risk bulunmamakta. :)
  27. M

Sorununuzu tam olarak açıklarsanız, bir çözüme kavuştururuz belki. :}
  28. M

Tabii ki, Google Play'de bulunan tüm uygulamaları yükleyebilirsiniz.
  29. M

WordPress sitenizdeki kategorileri istediğiniz gibi sıralayın

Hem ülkemizde hem de dünyada en fazla tercih edilen içerik yönetim sistemi olarak bilinen ve genellikle bloglarda kullanılmasının yanı sıra şimdilerde kurumsal sitelerde de sıklıkla kullanılmaya başlanan Wordpress’te kategorileri standart kullanımda alfabetik olarak sıralama vardı. Bu...
  30. M

Zamanla düzelecektir. Sonuçta ilk denemeler. :)
  31. M

Samsung Wave İnternet Problemi

Açıklayıcı bir konu başlığı ve mesaj yazarsanız, yardımcı olabiliriz. Şebeke ayarlarını kontrol edin ve operatörünüze göre düzenleyin. Bu konudan operatörünüze göre ayarlara ulaşabilirsiniz.
  32. M

Biz alternatifleri sunuyoruz, olan var olmayanı var. :)
  33. M

Teamwiever ''bada,android'' destek topluluğu

S7233 Modeli için herhangi bir fw paylaşımında bulunmadım, nereden yüklediniz?
  34. M

SDN Forum Teması Yenilendi!

Çok iyi olmuş gerçekten. :)
  35. M

Samsung Wave II (Temiz - Aksesuarları Tam)

Konu günceldir. :)
  36. M

SDN torpil mi yapıyor?

Sizi w m a'dan tanıyorum sanırsam evet evet. :) İlk kim gönderirse diye biliyorum ben, ama editör arkadaş yoğun olacak ki benim şahsi görüşüm gözden kaçmış olabilir, küçük bir bölüm için torpil falan anlamsız olur.
  37. M

Shiftdelete forumun aynısı

IP.Board'a geçsin SDN. Daha şık daha kullanışlı. :P
  38. M

Leyla ile Mecnun 86. Bölüm Fragmanı | 18 Şubat 2013 Pazartesi | 21:35 | TRT-1

Çok hoş dizi ya hayranıyım, sırf Erdal Bakkal için blog açtım Cengiz Bozkurt'la röportajım da olmuştu. :D
  39. M

Yeni Moderatör Adayımız

HRNKC Hayırlı olsun. :)
  40. M

Bilgisayarınızda şuan yüklü olan Kies'i silin ve buradan en güncel Kies'i indirip kurun. http://www.samsungapps.com/venus/about/onPc.as
  41. M

Bada konusunda ilgiliyim yani araştırmadım hiç Monte için.
  42. M

Samsung Wave Internet Ayarları[Tüm hatlar]

Konuyu daha dikkatli okursanız yapacaklarınız yazıyor. :)
  43. M

Geri Döndüm SDN !

Hoşgeldin aramıza. :)
  44. M

Bada 2.0 Türkiye sürümü resmi olarak KİES’te! (İndirme linki içerde!)

http://forum.shiftdelete.net/bada/264661-wave-serisine-nasil-fw-atilir-%5Bdetayli-resimli-anlatim-%5D.html konuda anlatmıştım. Denildiği gibi yapın, herhangi bir hatada konunun altına hatayı yazın gereken yardımı yaparım. :)
  45. M

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Güzel bardak, tam bir anı olarak kalır. :D
  46. M

Cem Yılmaz 3 Ocak'ta Sinemalarda (FunDaMentals)

Gittim, korsanınıda dayanamadım indirdim. :D Aşırı komik bir gösteri ya, adam bu işi biliyor. - Hepiniz bana bırakın. + Sen napıcaksın? - Bende garsona bırakıcam. :D
  47. M

Galaxy S3'ünüzü En İyi Siz Anlatın, Ödülü Kapın !

Gerçekten de doğa harikası. Adamlar işi biliyor kardeş, yapıcak birşey yok. Akıllı diyebileceğim tek cihaz. :cool:
  48. M

Telefonuma gereken önemi gösteriyorum, istediğim fiyat bu. :)
  49. M

Celal ile Ceren Gişede Çakıldı

Mayıs 2012'den beri moderatörüm. Bada bölümünde çalışıyorum. :p Okul ders falan derken yoğundum pek aktif olamadım daha çok bölümümdeydim yani çokta demeyeyimde son anda hatamı fark edip hızlı bir dönüş yaptım. :D
  50. M

Celal ile Ceren Gişede Çakıldı

Neyseki son anda kararımı değiştirip Cem Yılmaz Fundamentals gösterisine gitmişim. :)
  51. M

Merhaba arkadaşlar Android bir telefon alacağım için telefonumu satıyorum. Telefonumda çizik yoktur, ancak bir kere düştü malesef telefonun sol kısmında çok ince bir kılcal çizik bulunmaktadır. Cihazın garantisi 1 sene daha vardır. Telefonun kutu içeriği tamdır aşağıdaki resimlerdede...
  52. M

Sizce nasıl hosting?

zoki gibi bende Guzel.net.tr tavsiye edebilirim, netinternet.com'da kalitelidir. Biraz uygun olsun diyorsanız da müşteri memnuniyeti açısından falan Ozkula'yı tavsiye ederim.
  53. M

Bu gece Mevlit Kandili

Kandiliniz mübarek olsun arkadaşlar. :)
  54. M

Yeni Süper Moderatörümüz Belli Oldu

Yine ben ve yine geç gördüm. :D Hayırlı olsun, erenberk. Görevinde başarılar. :)
  55. M

Facebook hakkında önemli bir sorun..

PM Uçtu yeterki silinsin şu meret.
  56. M

Kuruyemişciyi bile kapattırdım, tarayıcı değiştirdim ne yaptıysam olmadı. Hesabı silemiyorum işte çünkü giriş yapamıyorum.
  57. M

Merhaba arkadaşlar bundan 1 hafta önce Facebook hesabımı dondurmuştum, 2 gün sonra tekrar açtım daha sonra hesabı onayla diye bir bölüm çıktı. Herneyse onayladım. Profilime gireyim dedim yine onayla dedi. Mesajlara falan heryere girecekken hesap onaylatıyor. Bende hesabımı zar zor dondurdum...
  58. M

Bağlantı ayarlarını yaptıktan sonra "Uygulama Profilleri" kısmında İnternet bölümünü ayarlamanız gerekmekte. :)
  59. M

Uşak'lı SDN üyeleri var mı?

GsliKahraman Seni biliyorum evet. :) zoloman 7.42 Ne tarafta oturuyorsunuz? Mahsuru yoksa isimleriniz nedir? :)
  60. M

Orjinal Windows 7 Keyfi :)

2 yıllık hort yapmışsınız arkadaşlar, ergenlik günlerimi hatırlattığınız için teşekkürler. :D
  61. M

Sizdende razı olsun teşekkür ederim. :)
  62. M

Dosyaların doğru olduğuna emin olun, tekrar flashlayın telefonu.
  63. M

SDN Yönetiminde Görev Değişiklikleri

Forum SDN Bakkal'da yazılır. :D
  64. M

SDN Yönetiminde Görev Değişiklikleri

mr_rain ve deatmania başarılar arkadaşlar.. :) Furkan Abi için üzüldüm gerçekten. :( (Bu arada konu duyuru değilde muhabbet konusu olmuş. :D)
  65. M

Ben sana PM atmıştım abi, yükleyecektik sana senden cevap gelmedi. Okul,sınavlar, stres ama girdiğimde yararlı paylaşımlar yapıyorum. :) Bende düşünüyorum Galaxy S3 almayı, ama kararsızım. :)
  66. M

Bataryayı çıkarıp tekrar takın sorun çözülecektir. Ekran kalibrasyonuna gelince, beta sürüm olduğu için herşeyi tam olamaz malesef.
  67. M

İmkansız diye bişey yoktur ve buradaki anlatımda anlattım, gayet basit ve zevkli bir işlem.
  68. M

Yeni güncelleme geldiği için konu tamamiyle güncellenmiştir.
  69. M

Vestel akıllı tahta şifresi

Vestel akıllı tahta windows 7 admin şifresi tüm Türkiye'de aynıdır ve şifre ; "vesdijm@n1453"
  70. M

Vodafone Türkiye reklamları, tüketiciyi yanıltıyor mu?

Vodafone dolandırıcı bir firma zaten, inanılması imkansız yani ben inanmıyorum. Şuanda Avea'dayım geçen sene Vodafone faturalı 25 liralık bir paket kullanıyordum hız falan iyi neyse telefonda internette çok vakit geçiririm. Normalde internet paketiniz bitmiştir diye mesaj gelmesi gerekirken o...
  71. M

Evet bende beğendim. :)
  72. M

Google Play'e giremiyorsunuz malesef. Ancak .apk uzantılı android uygulama ve oyunları yükleyebilirsiniz manuel. :) Bu daha alpha sürüm olduğu için bu kadarı mucize gibi birşey. :)
  73. M

Kesinlikle tema vs değildir! Bildiğimiz Android 4.1.2 Jelly Bean! V0.06 Sürümü yayınlanmış ve konu tamamiyle güncellenmiştir, iyi eğlenceler! Video : http://www.youtube.com/watch?v=SBIsDMhuODk&feature=plcp (BadaTR'ye teşekkürler.) Önemli UYARI : Bu işlemi yapabilmek için telefonunuzda...
  74. M

Kim Milyoner Olmak İster? [v1.1] [Türkçe] (1000 Soru) - Bada 2.0

Rica ederim, iyi eğlenceler. :)
  75. M

Teşekkürler, bilmeyenler arkadaşlar için konu güncel. :)
  76. M

Kim Milyoner Olmak İster? [v1.1] [Türkçe] (1000 Soru) - Bada 2.0

Bada Türkiye ekibinin hazırladığı bu güzel oyunu sizlerle paylaşma gereği duydum. Genel kültürünüze güveniyorsanız sizde kendinizi test edin! Kaynak
  77. M

Konuşan Kedi "Clancy"

Android'te konuşan Kedi Tom'u bilmeyeniniz çok azdır sanırım. :) Ona benzer bir oyun, eğer minik bir çocuğunuz varsa onun için çok eğlenceli olabilir. :yes: Sadece 2,4 TL'cik. :) Uygulama sayfasına gitmek için tıklayın..
  78. M

Sorununuzu tam olarak yazarsınız daha iyi yardımcı oluruz. :)
  79. M

Windows 8 Promosyonunda Büyük Hata

Çok teşekkürler :)
  80. M

Allah Allah benden lisans kodu istedi 2 hazirandan sonra yazdım bilgileri. Off tek ben yukleyemeyecegim heralde.
  81. M

Acil cevap bekliyorum arkadaslar, benim bilgisayarimda lisansli win 7 var ama ben 2011 de aldim tarihi modeli falan salladım benden lisans anahtarı istedi girsem indirim kodunu verirmi?
  82. M

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramınız mübarek olsun arkadaşlar :) İlk defa rezil oldum SDN'de gülmek serbest :D
  83. M

Değerli Çalışma Arkadaşımız Power'ı Kaybettik

Allah rahmet eylesin. :(
  84. M

Hayırlı uğurlu olsun abi, Galaxy S3 çok kral telefon ya :)
  85. M

Uşak'lı çok ama sanalda pek görünmüyorlar :D
  86. M

Merhaba arkadaşlar, çok merak etmişimdir. Uşak'ta yaşayan, yada memleketi Uşak olan SDN üyelerini. Ben kendim Uşak'lıyım ve Uşak'ta yaşıyorum. Uşak'lı üyeler kimler ? Görmek isteriz :) Hatta çok olursak buluşma yaparızda nerde o günler :)
  87. M

İşlemi tekrardan deneyin, yada başka bir FW indirin. FW'lerden yada dosyalardan olabiliyor bu sorun.Brick olmaz merak etme.
  88. M

Doğum Günün Kutlu Olsun Mustafa

Özel Mesaj kısmını anlatmadığın için çok teşekkürler abi :D Sende iyiki varsın abi teşekkürler :)
  89. M

Teşekkür ederim abi :) Teşekkürler :)
  90. M

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar, iyiki varsınız. :) Soğuk bi espri yapim ; "Küçüğüm ama rütbe bende :( " Tamam vurmayın.
  91. M

Teşekkürler :) Teşekkür ederim :)
  92. M

@by efsane ; Abi sende iyiki varsın gerçekten iyiki varsın. Çok teşekkür ederim :) @CuMaAli ; Teşekkür ederim :) @Kenpachi ; Teşekkür ederiim :) @spybot ; Teşekkürler :) @aquess1999 ; Teşekkür ederim. :) @Alnair Alsad ; Teşekkürler, hep beraber nice güzel günlere.. :)
  93. M

Yeni iPod touch Hakkında Her Şey

Biraz komik olabilir, merak etmedim bu yıla kadar size sormak istiyorum iPhone ve iPod Touch arasındaki fark nedir? :)
  94. M

İphone 5 beklentilerinizi karşıladı mı?

Takip ettim dün lansmanı, büyük ekran dışında pek bir + özelliğini görmedim, beklentileri karşılamadı pek. Herkes değişik, ilginç özellikler beklerken birkaç özellik ve boyuttan başka birşey göremedim. Kulaklıkları beğendim ama. iPhone almayı düşünen varsa 4S almaları daha mantıkla bence.
  95. M

Bada Öldü

Bada'yı kötüleyenlerin %90'ı kullanmayandır. Bada, akıcı, sade ve basit bir işletim sistemidir. Ayrıca biraz araştırılsa ücretli uygulamaları (Angry Birds vs.) ücretsiz yükleyebilirsin. Bada'nın biraz kötü olmasının nedeni Samsung'un Anroide daha çok değer vermesidir. Samsung bugünlerde...
  96. M

Nokia Lumia 920 Hakkında Herşey

Yakında Windows Phone bölümünede talip olacam gibi gözüküyor hehe :D
  97. M

KİES'ten arkadaşım konuyu okumadan yorum yapmayın lütfen.. Malesef, garantisinin geçerliliği sürüyorsa garantiye gönderin.
  98. M

Moderatör Olma Şartları Hakkında Düzenleme

Biri Mustafa'mı dedi? :D Sanırım SDN tarihinin en küçük moderatörüyüm. :) SDN ailesinde olduğum için çok mutluyum, hatırlarsanız Nisan ayında başvurmuştum ve Moderatör adayı olmuştum. Tek şart kırmızı kart cezası olmaması olduğundan başvurdum ve burdayım :D
  99. M

Doğum Günün Kutlu Olsun mr_rain

mr_rain Mutlu yıllar meslektaş :P Daha nice yıllara inşAllah :)
  100. M

Cengiz Bozkurt röportajı (Erdal Bakkal!)

Merhaba arkadaşlar, hobi olarak açtığım bir blogum var koyu bir Leyla ile Mecnun hayranı olduğum için açtım ve karakterlerin ağzından yazıyoruz. Hiç bir para amacı gütmüyoruz. Herneyse benim gerçekleştirmek istediğim şeylerden biri Kireçburnuna gidip mekanları görmek, gezmek. Ve oyuncularla...
  101. M

Cihazı bilgisayarınıza bağladıktan sonra, KİES'i açın, daha sonra KİES güncellemesi varsa kabul edip yükleyin, daha sonra sürüm güncellemesi çıkar.
  102. M

Üye olup, MSN adresinizi PM atarsanız sevinirim :)
  103. M

K.bakma abi çok dalgınım bu aralar yoğunum birazda, gözümden kaçmış. "Bada 2.0 güncellemesi 2012′de Wave I, Wave II, Wave 723, Wave 578 ve Wave 575 için geliyor. Çoklu görev yöneticisi, ChatOn, Geliştirilmiş arayüz ve HTML5 ve Flash desteği ile daha fazlası Bada 2.0′da sizlerle...
  104. M

Wave 723/525 vb. modellere bada 2.0 sürümü gelmeyecektir.
  105. M

Ramazan Bayramı'nız Kutlu Olsun

Herkesin bayramı mübarek olsun arkadaşlar :) Video işini son gün gördüğüm için biraz geç çektim ve geç kaldım acemilik işte :D , Kurban bayramında olursa inşallah herneyse tekrardan iyi bayramlar :)
  106. M

Bada 2.0 Yeni Tema

Şık olmuş teşekkürler.
  107. M

Twitter'dan her tweet başına 125 $ kazanın!

Hayır hocam, ben başlamıştım takipçi kasmaya, sonra kendi hesabımı mahvetmeyeyim diye vazgeçtim :) Sanırım onaylama meselesi falan varmış :S
  108. M

Bada 2.0 Chaos Tema

Vay vay vay çok güzel olmuş gerçekten :)
  109. M

HTC One X Tema [Bada 2.0]

Başlıktada belirttiğim gibi, bada 2.0'da yani Wave I, Wave II,Wave III modellerinde çalışır :)
  110. M

Beta Bada 2.0 Firmware Güncel Linkler & Anlatım ! Wave II & Wave

Resmi sürüm çıktığına göre (http://forum.shiftdelete.net/bada/257954-bada-2-0-turkiye-surumu-resmi-olarak-kies%92te-indirme-linki-icerde.html) konu kilit.
  111. M

Wawe2 güncelleme

Forumda araştırma yapmadan konu açmayalım lütfen. http://forum.shiftdelete.net/bada/264661-wave-serisine-nasil-fw-atilir-%5Bdetayli-resimli-anlatim-%5D.html Konu kilit.
  112. M

Hysteria Project bada için Çıktı!

"Hysteria Project" , Kahramanı sizsiniz!Unutulmaz bir maceraya adımınızı atın! Acaba doğru kararlar alıp oyunu tek parça olarak bitirebilecek misiniz?Videoyu izlerseniz çığır açan bir oyun deneyimi yaşayacağınızı anlarsınız.Oyun esnasında arada çıkan videoları izleyerek ilerlemeli ve olayı...
  113. M

Merhaba, gösterdiğiniz kısımlarda dosyalar bulunmuyor tabiki boş kalacak bunda bir sorun yok, ancak işleme geçmeden önce USB driverlerı yüklemeniz gerektiğini konudada belirttim. Ayrıca bu konudada nasıl FW atılması gerektiği resimle anlattım...
  114. M

Apple Tema [bada 2.0]

Merhabalar :) Destekleyen telefonlar ; Wave 723 (Bada 2.0), Wave575 (Bada 2.0) , Wave I (Bada 2.0) , Wave II (Bada 2.0), Wave III Yapımcısı Wave 723 kullanıyor ve yukardada belirttiğim gibi tüm wave cihazlara uygun bada 2.0 için. Ayrıca Wave 723,575 gibi cihazlardaki bada 2.0 sürümünde 3'menü...
  115. M

Apple Tema [bada 2.0]

Merhaba arkadaşlar, bu konumda sizlere Apple iconlarıyla ve arkaplanıyla hazırlanmış bir temayı paylaşacağım tema oldukça güzel :) Destekleyen telefonlar ; Wave 723 (Bada 2.0), Wave575 (Bada 2.0) , Wave I (Bada 2.0) , Wave II (Bada 2.0), Wave III İndirmek için tıklayın.
  116. M

Bada 2.0 GPS Hızlandırma

Merhaba arkadaşlar, çoğu wave kullanıcılarının yani bada 2.0 kullanıcılarının şikayet ettiği durumlardan biride GPS'tir, bu konumuzda sizlere GPS'i hızlandırmayı,güçlendirmeyi göreceğiz. NOT:Bu işlemi yapabilmek için telefona debug ayarı yapılmamış olması gerekmektedir. 1.*#7092463*#...
  117. M

HTC One X Tema [Bada 2.0]

Merhaba arkadaşlar bir forumda rastladığım ve çok beğendiğim bir temayı sizlerle paylaşmak istiyorum, tema oldukça şık ve kullanışlı adı üstünde HTC One X duvar kağıtları ve iconlarıyla yapılmış, tema yapımcısı "hk632" 'ye teşekkürler. İNDİR (Türkçe) : İNDİR Kaynak
  118. M

Bataryayı çıkarıp, biraz bekleyin bağlantıyıda kesin. Sonra tekrar Download Modea alıp işleme devam edin.
  119. M

Ramazan Günlüğü

1 saat 7 dakika kaldı (Uşak) Şuan bu yazıyı yazarken bile baygın gibiyiö hatta yanlıslarımda olabilir :D
  120. M

Ne iş Yapıyorsunuz?

Grafiker Boş işler genel müdürü %50 Webmaster Loading :D Ve tabiki SDN Moderatör <3 He birde Lise öğrencisiyim :D
  121. M

Myst WordPress Teması (Türkçe)

Merhaba arkadaşlar, bugün sıkılmış bir şekilde dolanırken, bir forumda konu gördüm, bir arkadaş tema Türkçeleştirilmesini istemiş bende can sıkıntısına Türkçeleş'tirdim, yani tam anlamıyla türkçeleştirmiş gibi oldum. Tema panelinden tutun arama formu vs. hatta temanın orjinal fontları Türkçe...
  122. M

Hakkını helal et :D

Hergün sizi güldürücem. Herkes için SDN :D :D :D :D
  123. M

Siz gülmeyin diye açtım zaten konuyu :D
  124. M

Erdal Bakkal - Sahibi var mı bu çuvalın?

Başında kimse yoksa bana gelmiştir kime gelecek :D
  125. M

Erdal Bakkal - Sahibi var mı bu çuvalın?

Gece tekrarını izledikten sonra dilimde dolanan replik hala gülüyorum :lol: http://www.youtube.com/watch?v=l1uLV4PiWgs
  126. M

Ah şu galaxy s3 kullanıcıları :D Resimi büyütmek için buraya tıklayıntıklayın yazısınıdamı görmüyorsun :) http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/479793_412113682168754_1572253850_n.jpg
  127. M

Facebook'ta dolaşırken gördüm, çok güldüm :D Yemeksepetin'den sipariş veren bir adam online görüşmedeki operatörle konuştukları :D ;
  128. M

Bada 2.0 SDN CFW v1 - Öneriler..

Tam anlamıyla açık kaynak kodlu değil ancak tam anlamıyla değil, bizim yaptığımız CFW işlemi bir pwogram sayesinde CSC dosyasını program aracılığıyla açıp gereken özellikleri aktif ederek yapılıyor :)
  129. M

Bada 2.0 SDN CFW v1 - Öneriler..

Merhaba arkadaşlar, bada bölümünde genelde çok fazla paylaşım yapamıyorum bunların sebepleri var, hayalim olan CFW yapabilmek. CFW nedir? Örneğin bada 2.0 XXLA1 sürümünü bir program aracılığıyla düzenleyip, sürümde olan ancak kullanıcılara gösterilmeyen özellikleri aktif etmek ve ekten uyguluma...
  130. M

Samsung Galaxy S3 Theme [bada 2.0] - Wave I - II

Merhaba arkadaşlar, bada için tema paylaşımlarına başlıyorum çok güzel şeyler çıkacak, yalnız başlamadan önce söyleyeyim tüm temalar bada 2.0 sürümünden olacak. Yani bada 1.2 sürümlerinde çalışmaz. - Galaxy S3 Theme - Görselleri ; İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN :) Bu tema "ilbars07" adlı...
  131. M

Abi k.bakma görmemişim CFW işlerinden dolayı, PM at hemen yapalım :)
  132. M

Herkesin görmesi için, konu günceldir.
  133. M

Bada İçin Hareketli Samsung Galaxy S3 Duvar Kağıdı

Tema olarakta paylaşsaydınız daha iyi olurdu ama teşekkürler güzel paylaşım :)
  134. M

Forumunuza yeni üye oldum ama hayran kaldım :)

Hoşgeldiniz :)
  135. M

Günün Esprisi

Evdeki sinekler öyle bi hale geldi ki, aralarında sinek ilacını deodorant olarak kullananlar bile var.
  136. M

ShiftDelete.Net Forum Uygulamaları Yayında

"bada" ile de ilgilenseniz :(
  137. M

Nerede Oturuyorsunuz?

Uşak 64 <3 :D
  138. M

İlk blog teması tasarımım (Devam ediyorum)

2-3 yıldır webmaster dünyasındayım insan bi işten geliri olmasını istiyor :) İlerde inşallah kısmet olursa temalar çıkarmayı düşünüyorum :)
  139. M

İlk blog teması tasarımım (Devam ediyorum)

Merhaba arkadaşlar bir wordpress kullanıcı olarak Wp tema tasarımına merak sardım ve kitaplar aldım kendi kafamdan bir tema çizmeye başladım, footer bitmedi bu işte amatörüm ve bazı yerler alıntı. şimdilik tema şöyle ;
  140. M

Teşekkür ederim, beğendiyseniz ne mutlu bana :) Biraz öyle oldu :D Teşekkür ederim :)
  141. M

Bada için yepyeni oyunlar SamsungApps'te!

Merhaba arkadaşlar, bu konumuzda sizlere bada için çıkan ve SamsungApps'te ücretsiz veya ücretli satışa sunulan yeni oyunlardan bahsedeceğim. Bildiğiniz gibi mobil oyun sektörlerinden Gameloft bada oyunlarınada el attı denilebilir, Android veya iOS kullanıcıları için yeni gelmeyebilir ama bada...
  142. M

Merhaba arkadaşlar açtığım tüm FW konularında kısa anlatım vardı, sınavlarımdan dolayı vakit bulamıyordum ama sınavlarım bitti, sizlere "bada" bölümünü doya doya anlatacağım :) BAŞLAMADAN ÖNCE SÖYLEYEYİM BU İŞLEMDEN SDN YÖNETİMİ VE BEN HERHANGİ BİR BRİCK DURUMUNDA SORUMLU DEĞİLDİR! NOT...
  143. M

.İn domain bedava ! Yanında sınırsız hostuyla birlikte

Bende herhangi bir sorun yok tekrar deneyin. Yani yapabileceğim bişey yok :S İstediğin tüm scriptleri kurabilirsin, ama lisanlı olmasına dikkat et ;)
  144. M

Video bile çekmiştim, ancak dsoyalarım silindi. Bu akşam detaylı anlatım videosu çekeceğim :)
  145. M

Boot değil içindeki tüm dosyaları tanıtıp flaşlamanız gerekiyor ayrıca multiloader'da Full download ve LSI seçili olması gerek.
  146. M

Bu anlatım size yardımcı olacaktır ; BU İŞLEMDEN SDN FORUM VE YÖNETİCİLERİ SORUMLU DEĞİLDİR.! NOT: Yüklemeye başlamadan önce telefon şarjınızın tam olması, Multiloader programı ile çalışırken her zaman yararınıza olacaktır. Bu nedenle işlemlere başlamadan önce telefonunuzu şarja takın...
  147. M

Galaxy S3 alanlar bakabilirlermi?

Merhaba arkadaşlar Galaxy S3 almayı düşünüyorum, ucuz ve garantili birşey istiyorum. İlan sitelerinde araştırma yaptım reklam olarak algılanmasın(sahibinden) 1 yıl uluslararası garantili 1590'a satanlar var, 2 YIL garantili 1550'ye satanlar var, böyle yerlerden alanlar varmı? güvenilirmi?
  148. M

Sizce ne yapmalıyım karar veremedim

Bencede evde kalsın Hasan, babandan falan izin aldığında bol bol oynarsın :)
  149. M

Merhaba Wave 723 için bada 2.0 güncellemesi değil, value pack verilecektir.İnşallah bugün vakit bulursam value pack güncellemesini paylaşacağım.
  150. M

Ağ bağlantılarını operatörünüzle iletişime geçerek veya Şebeke den ağ ayarlarını yaparak halledebilirsiniz. Ağ bağlantılarını operatörünüzle iletişime geçerek veya Şebeke den ağ ayarlarını yaparak halledebilirsiniz.
  151. M

Tüm bada 2.0 FW'ler sadece SDN'de hepsi tek listede !

En güncel TR resmi sürümü S8530 ve S8500 için bu konudan ulaşabilirsiniz ; http://forum.shiftdelete.net/bada/257954-bada-2-0-turkiye-surumu-resmi-olarak-kies%92te-indirme-linki-icerde.html
  152. M

Onlar Artık Moderatör!

SDN daha öncedende takip ettiğim bir forum ve bir haber sitesiydi. Bende SDN için bir miktarda olsa katkıda bulunmak istedim ve Moderatör seçildim.Mod.Adayıyken pek ilgilenemedim sınıfta kalma durumları falan ama bütün yaz birlikteyiiz bana bu görevi verdikleri için yönetici abilerimi...
  153. M

Hangi Akıllı Telefon SDN ?

Eğer uygulamayı falan çok seviyorsan,kalite istiyorum diyorsan iPhone 4S tek geçerim :)
  154. M

Bu Gece Biraz Kapalıyız! (Forum Güncellemesi)

Bende Uşak'lıyım ve Uşak'ta yaşıyorum ondan dolayı söyledim :)
  155. M

Bu Gece Biraz Kapalıyız! (Forum Güncellemesi)

Biri Uşak'lımı dedi ? :D desperado64
  156. M

iPhone 5'in ekranı 4.1 inç olacak gibi

157. M

Steve Jobs’ın Elinin Değdiği Son iPhone Olacak!

Bu yıl içinde duyurulacağına kesin gözüyle bakılan yeni iPhone için söylentiler aldı başını yürüdü. Gün geçmiyor ki altıncı nesil iPhone için çarpıcı bir detaya dair haber yapılmasın. The Wall Street Journal, Reuters gibi kaynaklar, yeni iPhone’un 4 inçlik bir ekrana sahip olacağı konusunda...
  158. M

Htc One X vs Samsung Galaxy S3?

Samsung Galaxy S3 :)
  159. M

Aylar boyunca beklenen Samsung Wave serisi için “bada 2.0&#8243; sürümü resmi olarak KİES’te güncellemeye sunuldu. Herkesin neredeyse 1 yıldır beklediği Wave serisi için Samsung, bada 2.0 sürüm güncellemesini Türkiye için resmi olarak yayınladı. Telefonlarınızı KİES’ten bağlayıp çok kolay bir...
  160. M

Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz sizlere bada,android ve bazende iOs işletim sistemleri hakkında yardım ediyorum, ancak üyelerin özel mesajdan bana yazmaları biraz kötü bir durum tamam yardım ediyorum ama bir konu açarak hem, diğer arkadaşlarda yararlanır hemde forumumuz gelişir.Herneyse konuya...
  161. M

Bada 2.0 Wave I ve Wave II için Kies'te!

Zaten son çıkan 2-3 sürüm resmi sürümlerdi ğek fark beklenemezdi,bendede donma olayı mevcut ancak telefonu 2-3 kez resetleyin düzelecektir :) --- Mesaj Güncellendi --- Ayrıca çok yakın bir zamanda bada 2.0 inceleme videosu tarafımdan yayınlanacaktır.
  162. M

SDN Forum'un zaferi ve Mü-Yap'ın skandalları!

Hehe kazanan SDN <3 Cahil MÜYAP gördü ne olacağını :D
  163. M

Bada güncellenememesi

Güncelleme bana yeni düştüğü için haberini geç yapabildim k.bakmayın, buyrun burdan alalım http://forum.shiftdelete.net/bada/257309-bada-2-0-wave-i-ve-wave-ii-icin-kieste.html#post2261737
  164. M

Bada 2.0 Wave I ve Wave II için Kies'te!

Merhaba arkadaşlar biraz geç bir haber olacak ama bende güncellemeyi yeni aldığım için sizlerle paylaşacağım yaklaşık 1 yıldır beklenen bada 2.0 Wave I ve Wave II sürümleri için KİES üzerinden yayınlandı.Size anlattığım konularda ve Multiloader işlemlerine gerek kalmadan sorunsuzca güvenli bir...
  165. M

41 megapiksellik Nokia satışa çıkıyor

Yok artık :D
  166. M

Merhaba demeden elveda

Robot :D asdfgh
  167. M

Bada güncellenememesi

Haklısınız Samsung, Bada'yı desteklemiyor hemde hiç daha yeni çıktı bada 2.0 kiese ama çıksa ne çıkmasa ne .. Ancak yukarıdaki arkadaşın sanki SDN Samsung'un sahibiymiş gibi "shiftdelete.net'ide kınıyorum." demesi yanlış...
  168. M

Merhaba demeden elveda

Aslında bende Robot Modum :D
  169. M

Samsung Galaxy S III'te uzun ömürlü olsun diye Pentile AMOLED ekran kullanılmış.

Mayıs başında tanıtılan Samsung Galaxy S III kesinlikle bir heyecan yarattı, ancak bazı teknik özellikleri de hayalkırıklığı yarattı, özellikle de Pentile teknolojili AMOLED ekranı. Ne var ki, Samsung’un her iki yeşil alt piksele karşılık bir kırmızı ve bir mavi alt piksel kullandığı, görüntü...
  170. M

Bada güncellenememesi

Sorması ayıp, SDN'nin bu konuda suçu nedir? Ben bada konusunda her üyeye yardımcı oluyorum.Sorunu belirtseydiniz yardımcı olurdum.
  171. M

SDN Forum hakkında son durum açıklaması

Haklı olan kazandı forever SDN :)
  172. M

SDN Forum için Twit Atıyoruz

Attım tweet
  173. M

SDN Forum Kapatılıyor

SDN'nin sunucusunda değilki? Ne yapmaya çalışıyor bunlar? Şakamı bu? :(
  174. M

Samsung Galaxy S3 Hakkında Her şey

Yok yok s2 alıcam ben :D
  175. M

Msn şifresi kirma hemde hiç program kullanmadan!!!!

Gülme taklidi yapıyoruz beyler. (Hahahah :()
  176. M

WordPress Tema Tasarımı ve Programlama kitabı

CSS,HTML,temanın ana yapısı vs. tek kitapla ve 198 sayfada pek sanmıyorum öğretici olduğunu.
  177. M

Wp kurulumu

İsteyene yardımcı oluruk :D
  178. M

Telefon önerileri

Hani şu sahibinden , GG'de satılan yurtdışı kayıtlı cihazlara ne diyorsunuz 1100'e bi S2 buldum güvenilir duruyor alan veya bilen varmı?
  179. M

Telefon önerileri

Arayüzü olsun heryeri olsun pek sevmiyorum bu telefonu.. HTC EVO 3D nasıldır arkadaşlar?
  180. M

Telefon önerileri

Merhaba arkadaşlar, mobil dünya bölümünün moderatörüyüm ve hergün onlarca kişiye telefon önerisinde bulunuyorum. Ancak telefonum (Wave II) satıyorum, ama alıcak telefona karar veremedim.Hani terzi kendi söküğünü dikemez derler ya ha işte o hesap :) Neyse aradığım telefon kesinlikle ve...
  181. M

Tizen OS 1.0 Çok Yakında Geliyor

Bu haberin 4 ay önce paylaşılması gerekmiyormuydu? :D
  182. M

Yeni nesil saatiniz...

İşçi bayramında çalıştılarmı acaba? :O
  183. M

Neo, Neo V mi Galaxy W mi?

Ehehe :D Wave'de alıcı çıktı :D Şimdi karar vermekte ya 1100'e S2 alıcam yada One x alıcam 1450'ye bakalım neler olacak :D
  184. M

Optimus 3D vs. Galaxy SII

S2 1100'e kayıtlı + garantili satılıyor S2 daha uygun bence.
  185. M

Neo, Neo V mi Galaxy W mi?

Neo V derim :) Galaxy W TFT ekran verdiğin paraya bile değmez,ancak birazcık görsel olarak Wonder daha şık duruyor karar senin :)
  186. M

R10.net Davetiye Dağıtımı

Merhaba r10 üyeliğine ihtiyacım var mail ; [email protected]
  187. M

Fazlasıyla :)
  188. M

Networksolutions 0.99 $ Domain Promosyon Kodu

Süper hemen alıcam teşekkürler :)
  189. M

Allah allah , ben deneme amaçlı bi site açtım bende olsu anlamadım sorunu :S
  190. M

cPanel'e çevirip Wordpress kurun, en mantıklısı :)
  191. M

PAN Number'da çoğunuz takılı kalacaktır, şunuda belirteyim AAAAA9999r mesela ,bunu kabul etmedi diyelim, AAAAA9979h gibi kafanızdan sayıyı veya harfi değiştirebilirsiniz. Süper fırsat kaçırmıyın , .tk ile sürünmeyin :)
  192. M

ARTIK SİZİN DE BİR İN DOMAİNİNİZ VE SINIRSIZ HOSTİNGİNİZ OLSUN... .İN Domainler artık bedava... http://my.hostgator.in/gibo/ Pan Number seçip alttakini yazın.Ve her girişte sondaki harfi değiştirin.Harfler de bittiyse sondan itibaren sayıları değiştirin. AAAAA9999r Yapamayan olursa pm yoluyla...
  193. M

En İyi Wave ( Bada ) Uygulamaları

Resimler ve linkler kırık konu kilit.
  194. M

Bada için slovoed deluxe

Hesabımda bi ara vardı ancak hesap kapandı falan derken kayboldu :( İstersen spoof yapabiliriz (Forumda bu işlem yasalmı bilmiyorum) .
  195. M

Ttnet İnternet Tüm Türkiye'de Koptu !

Smile kullanıyorum netim kesildi hoho :D
  196. M

SDN Twitter Kullananlar Buraya ! ...

Yo ye :D https://twitter.com/#!/MustafaaErdogan :)
  197. M

Yeni Nesil iPad Tanıtımını Buradan Yapacağım. 07.03.12 TR : 20.00

Konu ile arkadaş ilgilenmediği için konu kilit.
  198. M

İlk iPhone reklam filmi..

İlk iPhone 9 Ocak 2007 tarihinden Steve Jobs tarafından tanıtıldı. Ve 27 Haziran tarihinde ise satışa çıktı. iPhone ilk duyurulduğunda merak uyandırmıştı. iPhone tarafından yayınlanan bir reklam mevcut. Buda iPhone tanıtıldıktan sonra yayınlanan bir reklam oldu. iPhone’un ilk yaptığı reklamda...
  199. M

İşte Samsung Galaxy S3 (Bitmiş Hali)

S2 alıcam yakında inşallah pişman olmam :D
  200. M

Twitter'dan her tweet başına 125 $ kazanın!

Şöyle bir şey var ki ülkemizde Twitter takipçi sayısı kazanmak çok zor. #takipedenitakipederim saçmalığı cabası. Siz takip yaptığınızda 2 dk sonra bir bakıyorsunuz sizi takip etmeyi bırakmışlar. Bide biz zaten @Pucca veya @c e riLevis değiliz ki Turkcell veya Cappy gelsin bize reklam versin...
  201. M

Ais Ezhel & Red & Anıl - La Bebe

ASC hayattır, ama Ais bambaşka :D
  202. M

Ais Ezhel & Red & Anıl - La Bebe

Ais <3 <3 :D Anıl düşmanıyık :D by efsane adamı savunuyordun :D --- Mesaj Güncellendi --- Ais <3 <3 :D Anıl düşmanıyık :D by efsane adamı savunuyordun :D
  203. M

Samsung'un her zamanki hali, donanımı doldurur tam alıcam dersin tasarımda gider. Wave II'de tasarımda iyi donanımda ama işletim sistemi ''bada'' daha duymayanlar bile var.. :)
  204. M

Samsung'un 3 Mayıs'ta açıklayacağı yeni telefonunun son hali de kameralara yakalandı. İşte uzun süredir beklenen Samsung Galaxy S III. Samsung Galaxy S III'ü özellikle basına lansman davetiyelerigönderildikten sonra daha bir merak eder olduk. 3 Mayıs'ta dünyaya duyurulacak olan Galaxy serisinin...
  205. M

Hangi androidli telefon

Samsung Galaxy W tam sana göre :) 683 TL'ye bile bulabiliyorsun güzel telefon.
  206. M

Yeni Moderatör Adaylarımız ve Görev Değişiklikleri !

Cümleten hayırlı olsun arkadaşlar :)
  207. M

Yönetimde Bizimle Birlikte Olmak İster Misiniz?

Evet saat 18.02 sonuçlar nerdee :D
  208. M

Heyecanlı bekleyiş :D
  209. M

Android Telefon Tavsiyesi

500 TL'ye S3 vereceklerse 1 yıl bile beklerim :D Gio derim bende :)
  210. M

Bada 2 - S8530XXLA1 Resmi Sürüm

Thank you :) -- Arkadaşlar konu günceldir yükleyemenler profilimden bana ulaşıp yardımcı olurum :)
  211. M

Samsung Smart bada OS için Geliyor!

Wave 2'yi satıp wonder alacağım gibi :D
  212. M

Samsung Smart bada OS için Geliyor!

Android'İn Google Play'İ olurda Bada OS, Samsung Apps'le yetinirmi? Yetinmez tabikii :) Samsung Smart Club geliyor! Samsung Smart Club Nedir? Samsung Smart Club, Samsung Electronics Türkiye’nin yerel olarak geliştirdiği premium içerik servislerinin markasıdır. SMART SİNEMA Samsung Smart...
  213. M

Ask.fm soru soralım birbirimize :)

Merhaba arkadaşlar herkes bir ask.fm hesabı alıyor bende aldım bi tane can sıkıntısına :D Siz sorun ben cevaplıyım hatta bu konuya arkadaşlar varsa profil linkleri paylaşsın ve soru soralım birbirimize :D Sorular anonim oluyor ve üyelik gerektirmiyor. Eğer forum kurallarına aykırı bir durumsa...
  214. M

Ask.fm soru soralım birbirimize :)

215. M

Samsung Galaxy S3'ün Görseli Sızdı

Resimi görüntülüyemiyorum düzeltirseniz sevinirim..
  216. M

Doldurdum formu hayırlısı :)
  217. M

Basit Bir Program Rica Ediyorum!

İlgileniyorum abi :)
  218. M

Fetih 1453 Korsan Çekim İzle !

Adamlar okadar emek vermiş emeğe saygı duymak gerek ama vizyondan çıkan film , veya DVDRip vb. hali çıkan film indiririm izlerim yani :D
  219. M

Samsung wave 3 alınır mı?

Wave 2 kullanıcısıyım ve bada teknikçisiyim yani bu işe gönül verdim ancak alma derim , samsung ilgilenmiyor badayla hep arka planda oluyor bada. Uygulama falan pek fazla yok bada 2 çıkıcak yani ben yüklüyorum bazı arkadaşlara wave 3 te bada 2 var ancak çoğu işe yarayacak uygulamalar ücretli ...
  220. M

vBulletin 4 menü ekleyemiyorum :(

Merhaba arkadaşlar web siteme vBulletin 4.1.10 yükledim ancak üst menüde bir tane daha menü butonu oluşturmak istiyorum ancak heryeri aradım yapamadım varmı yardımcı olabilecek :(
  221. M

Vodafone'dan Avea'ya geçeyim mi?

Faturam 25 TL gelicekken 75 TL Geldi her ay artıyor bakalım neymiş dataymış 100 mb internetimde var bittiğine dair mesaj bile yok hep onlar haklı oluyorlar aveanın faturasız 19 TL lik tarifesine geçicem yeter artık !
  222. M

Mobil İşletim Sistemlerindeki Son Durum

Bada listede bile yok.
  223. M

Samsung Wave 3 Önerir misiniz?

Bir bada teknik destekçisi olarak belki konularımı görmüşsünüzdür . Hala wave 2 ve wave içib bada 2 güncellemesi bekliyoruz ancak kendi yöntemlerimizle yüklüyoruz falan falan ama işe yaramaz emin ol . Uygulama ve oyun bekliyorsan hayal kırıklığına uğrarsın . Ancak Wave serisi kadar kaliteli...
  224. M

9 Kişiye TW aracılığıyla sorunsuz yükledik isteyenler ulaşabilir :)
  225. M

Yeni Resim Upload Servisi !

DevTurkiye İmage Merhaba arkadaşlar , yeni bir proje ile karşınızdayız . Resim upload servisi yaptık ve çok iyi oldu. Resimler hiç bir şekilde site kapanana kadar silinmeyecektir. Yakında üyelik sistemimizde aktif olacak. http://devturkiye.com/image/
  226. M

Bada 2 İmza Kampanyası Başladı

En iyi Galaxy Note almak hem tablet hem telefon :D
  227. M

Kurayım isterseniz size :) Bende android bir telefon alacağım :)
  228. M

İmzaya gerek yok :D Bada 2 resmi sürüm kullanıyorum Wave 2 telefonum isteyen yükleyebilirim :)
  229. M

GoDaddy 1$ Domain Promosyon Kodları

Ziraat banka kartım var PayPal kabul etmedi bilgileri neden acaba :(
  230. M

DevTurkiye | Türkiye'nin tek geliştirici ve haber sitesi !

Türkiye'nin ilk geliştirici ve haber sitesi açıldı ! Hepinizi bekleriz.. :) DevTurkiye.com
  231. M

Wordpress üst menü kategori

süpersin abicim :)
  232. M

ha evet :D
  233. M

Merhaba arakdaşlar sitemdeki kategorilerin üst menüde açılır bi menü şeklinde gösterilmesini istiyorum menüler kısmında yaptım ancak menü üst kısımda değil nasıl yapabilirim ?
  234. M

SamsungApps'te Olmayan yeni ve ücretli uygulamaları ücretsiz indirin ! (BADA)

Merhaba arkadaşlar biraz hızlı davranmanız gerek. İlk önce kiesten veya appsten Quick QR Reader İndirin. Daha sonra alttaki kodu okutun ve appsteki o uygulamayı indirin . Menüye yeni bir apps gelicek onu çalıştırın ve istediğiniz Asphalt 6 , NFS Shift , Angry Birds , Ndrive 11 bu gibi...
  235. M

Merhaba arkadaşlar , bada 2'nin s8530(wave2) için yeni sürümü çıkmıştır isteyene TeamWiever aracılığıyla yardımcı olurum ! :) İNDİRMEK İÇİN : http://hotfile.com/dl/142847389/f461c42/GT-S8530_XEZ_1_20120107115224.zip.html Firmware Version: XXLA1 BADA Version: 2.0 Uyumlu Telefon Modeli: WAVE...
  236. M

PHP Hazır Script Kurma yardım

Merhaba arkadaşlar , ben bir haber scripti buldum ancak kurmasını bilmiyorum araştırdım ancak kafam almadı bana yardım edecek arkadaş varmı ?
  237. M

Ücret karsılıgında flash banner yapabilcek arkadaşlar aranıyor

PM kabul etmiyor profiliniz.
  238. M

Fatih Projesindeki İlk Okullar Belli Oldu

Uşak var heheh :D
  239. M

Notebook önerileri çok önemli :)

Merhaba arkadaşlar yeni bir notebook almaya karar verdim . Bütçem 1500 TL aralarında , core i5 falan düşündüm sizinde önerilerinizi almak istedim, Aklımda http://pcdepo.com/msi-fx620dx-041tr-notebook-urun6380.html...
  240. M

Samsung wave 8500 orjinal rom bada 1.2

badaturkiye.com du galiba deneyin birkere.
  241. M

En ucuz 4s hangi operatörde

Bayiye falan gerek yok , en kısıtlı pakette toplam ödüceğiniz miktar 1659 - 1700 gibi bir fiyat yapıyor . Ancak 8 ay avealı olma şartınız var.
  242. M

Samsung Wave internet Ayarlarınız silindiyse yada cfw ile yüklemeden sonra yeniden yazmak istiyorsanız operatörlerin ayarları aşağıdakiler gibidir. bu ayarları telefonunuza kaydetmek için: Ayarlar > Bağlantılar > Şebeke > Bağlantılar > Oluştur Diyerek gerekli bilgileri doğru yerlere yazmanız...
  243. M

Tüm bada 2.0 FW'ler sadece SDN'de hepsi tek listede !

Uyarı: Multiloader ile firmware yükleme işlemi sonrasında tüm bilgileriniz silinir.Lütfen anlatımları dikkatli okuyunuz! BADA Version: 2.0 Uyumlu Telefon Modeli: Wave GT-S8530 Pre-configuration Set İşlemi Nasıl Yapılır? Tuşlara basılarak *#272*ssdd# kodu girlir. Örnek: ssdd telefon saati...
  244. M

Bada Firmware TeamWiever DESTEK

Evet arkadaşlar bada firmware konusunda bilgi sahibi olamayanlar,tecrübesizler falan falan bunlara ücretsiz bir şekilde uzaktan bağlanıp yardım edicem yapmanız gerek facebook profilimden benle iletişime geçmeniz iyi forumlar dilerim Facebook : www.facebook.com/mustafaerdogan64 :) Kesinlikle...
  245. M

TheLast Man On Mars wave3 ücretsiz (Video)

Samsung Apps oyunda göründü Mars Last Man bada 2.0 çalıştıran eski badafonov yayımlanan tam versiyonu için. Oyuncular uzay yaratık ordularını ile uğraşmak zorunda ve kazanılan puan daha mücadelesinde yardımcı olmak için silah, yükseltmeler ve diğer öğeleri satın alabilirsiniz. En önemlisi, oyun...
  246. M

Rage B.C. yeni ve güzel bir oyun (Bada)

3d tower defans diye bir oyun fakat suan sadece wave 3 için ve ucretsiz konumda bada 2.0 ın wave ve wave2 icin acılmasından sonra bizde yükleyebileceyiz. SamsungApps:http://www.samsungapps.com/topApps/t...65838&listYN=Y
  247. M

Samsung wave 8500 orjinal rom bada 1.2

Full rom dur. SHP aktiftir ML si içinde Asphalt 5 içinde http://hotfile.com/dl/138116563/d2af...1-SHP.rar.html Pre-configuration Set İşlemi Nasıl Yapılır? Tuşlara basılarak *#272*ssdd# kodu girlir. Örnek: ssdd telefon saati anlamına gelmektedir yani telefonunuzun saati örneğin 11.25 olsun...
  248. M

2012'nin Yeni WordPress Temaları -1-

Çok iyi temalar var , elbette daha iyileri gelicektir . Teşekkürler :)
  249. M

Wave 3 Detaylı inceleme !

Evet arkadaşlar , Samsung bada platformu için yeni çıkardığı modellerden birisi olan Wave 3'ü bu yazıda inceleyeceğiz. :) TASARIM VE DONANIM Samsung Wave 3 125.9 x 64.2 x 9.9 mm’lik boyutlara ve 122 gr. ağırlığa sahip. Tek kalıp metalden üretilmiş kasayla gelen bu cihaz sağlamlık hissini...
  250. M

Angry Birds Bada'da !

Herkesin bada platformunda merakla beklediği Angry Birds oyunu bada için SamsungApps'te ancak Wave 3 için çıkan oyun ilerleyen zamanlarda wave ve wave 2 modelleri içinde çıkıcak , Bu oyunun bada platformu için gecikmesi çıkmasına bazı kullanıcılar için sevindirici gelmedi.Ancak oyun çok...
  251. M

Color is life flash theme (İphone Kilitli) bada 2 temasıı !

İndir : http://www.mediafire.com/?dw28js2avvk2iyk
  252. M

SDN Çalışma 1 ! :)

Teşekkür ederim arkadaşlar :)
  253. M

Yeni çalışmam :)
  254. M

SDN Forum çok yavaş

Bende diyorum neden hızlı değil , baksana yavaşmış. Böyle gereksiz konular açmayın kaç bin tane üye var forumda tabi olucak okadarlık ama bende pek yavaş değil.
  255. M

Yeni bir çalışma yapıcağım önerileri bekliyorum. Font önerisinde bulunursanız çok iyi olur :)
  256. M

Orjinal Bada 2 İndir ! (Yükleme Detaylı Anlatım ! )

Evet arkadaşlar bada 2 Polonya ve Macaristan kieslerine düştü , bu sürümlerin ismi XXKL6 evet yüklemek isteyen varsa anlatıcam ve isteyen tw'den yardım edicem :) Önemli Not : Bu İşlem Hiç Bir Sorumluluk Kabul Edilmez ! S8530 (WAVE2) İNDİR ...
  257. M

Bu İnsanlar Ne İçin Kuyruktalar?

Türkiye'ye gelirmi bu ?
  258. M

IE7 Kullananlara Timeline Yok!

IE7 Yüklüyorum ben :D :D :D
  259. M

Telefon alacağım bir yardım !!!

Aslında S daha mantıklı gibi karar değiştirdim :D S te amoled ekran var i9001'de slcd . S te olabilir yani :D
  260. M

ShiftDelete.Net Ekibinden Yılbaşı Videosu

Mutlu yıllar SDN ailesi :)
  261. M

Buyrun söyleyin anında halledeyim :) --- Mesaj Güncellendi --- SDN logosundaki fontu söylersiniz onuda yapabilirim :)
  262. M

Çalışmalarımı daha önce yapmıştım umarım beğenirsiniz :
  263. M

Umarım beğenirsiniz :
  264. M

Telefon alacağım bir yardım !!!

i9001 sana göre :)
  265. M

Webdomain Tavsiyesi

isimtescil.net iyidir :)
  266. M

Kulaklığı takın,üç linki aynı anda açın ve...

Vaay çook iyi :)
  267. M

Cep telefonu öneriniz

Gio veya lg p503 olabilir ;)
  268. M

S8530XXKK5 (BADA2) Detaylı İnceleme + Resimler !

Bence çok stabil cihazım s8530 olduğu için s8500ü deneyemedim isteyenlere kuruyorum :)
  269. M

S8530XXKK5 (BADA2) Detaylı İnceleme + Resimler !

Merhaba arkadaşlar bu konuda sizler XXKK5 sürümünün Detaylı incelemesini yapıcağım. Öncelikle akşam indiremedim indirmede sorun çıktı . Sabah indirdim ve yükledim . Sabah şarj %85 ti şuan %60 larda. Diğer betalara göre geliştirilmiş ve daha iyi geldi bana . Neredeyse bütün özelliklerini denedim...
  270. M

Telefon önerisi olan arkadaşlar?

Gio al :)
  271. M

Bedava Kablosuz Ağ Veren Belediye Türkiye'de!

Bizim belediyede nerdee :) :D
  272. M

Modern Warfare 3 Oynayan var mı?

İniyor şuan :) ---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:20 ---------- kırekli :D
  273. M

Samsung Remote Control yardım!

Benim telefon bada varmıdır bunun için ? :D
  274. M

SDN heryerde :D

11 yaşımdan beri takip ettiğim site :D Yaşım 15 :D
  275. M

Güzel güzel :yes:
  276. M

Merhaba arkadaşlar bugün yeni aldığım Samsung 40D6510 modelini karıştırıyordum Samsung Apps'e girdim bi baktım direk karşıma SDN çıktı dedim içimden vay be SDN heryerde dedim uygulama güzelmiş :)
  277. M

iPhone 4S incelemesi iPhone 4 vs iPhone 4S

Bende yeni cihaz düşünüyorum ama 4S çok pahalı Türkiyede :S
  278. M

Beta Bada 2.0 Firmware Güncel Linkler & Anlatım ! Wave II & Wave

İsteyene teanwieverdan yükleyebilirim... ---------- Post added at 19:27 ---------- Previous post was at 19:25 ---------- Hayır sadece Wave ve Wave 2 için zaten Beta bu sürümler.
  279. M

SDN İyi Bayramlar Diler

İyi bayramlar SDN :)
  280. M

1500 TL arası notebook önerileri .

Merhaba arkadaşlar yeni bir notebook alıcam en fazla 1500-1600 TL arası Photoshop ve bazı oyunları çalıştırsın , hızı iyi olsun yeterli benim için Önerilerinizi bekliyorum teşekkürler :)
  281. M

AveA şaşırdı galiba :) Aramız düzeliyor.

Babamada gelmiş :D :D
  282. M

Bugün benim doğum günüm :D

Evet her geçen gün yaşlanıyorum :D Teşekkürler :)
  283. M

Hepinize teşekkür ederim :)
  284. M

Teşekkürler :) ---------- Post added at 00:52 ---------- Previous post was at 00:52 ---------- Gelirim abi tabi :) :D
  285. M

Hayır tabiiki güzel brşey teşekkürler tekrar :)
  286. M

Teşekkürler onlar yeni doğan bebeklere denmiyormuydu ? :D
  287. M

Merhaba arkadaşlar bugün benim doğum günüm 15ime girdim . Neden yazdın diceksiniz bilmem canım istedi :S İyi forumlar :)
  288. M

Windows 8 kurulumu videolu anlatim

Sanal pcde en az 608 - 512 MB ram ayırması gerekiyor :D
  289. M

Zaten şuan 7 yüklü :D
  290. M

Nasıl 2 işletim sistemi yapıyorsunuz?
  291. M

Windows 8'i İndirin, Deneyin!

İndiriyorum bakalım sanal pcde deniycem :)
  292. M

Windows 8 İncelemesi - Türkiye'de İlk!

Yeni notebook alıcam en iyisi Windows8 li almak yani beklemek :D
  293. M

Forumun Mobil Sürümü

İnternetin kotalımı ?
  294. M

iPhone 4'ün bittiği an! VİDEO

Süper gelsin alıcam seneye :)
  295. M

SDN Forum Kardeşliği

Ad : Mustafa Yaş : 14 İş : Öğrenci (AnadoluÖğretmenLisesi) Herkese başarılar :D
  296. M

SDN sakinleri nerelisiniz?

Uşak..
  297. M

Galaxy S2 mı IP4 mu?

Tabiki galaxy s2