Arama sonuçlarınız

1. F

Ben bırakıyorum bu moderöterlerın hıyerarşisıyle yönetılen forumu

tayzz canımı en cok sıkan sensın ßén Tükürdüqümü YaLasaydım $u Anda Yanımda Cok Köpék OLurdu..! dıorum sana kımseden bana gtıme demesını beklemıorum hele senden hıc
  2. F

Ben bırakıyorum bu moderöterlerın hıyerarşisıyle yönetılen forumu

Bugun acılan bır konu vardı mod lar hakkında ve tabı sonundada kıtlendı konu buyuk azumulşan bır mod kapattı sımdı ben kımsenın usagı degılım bırakıyorum burayı boyle kendını bırsey sana modların arasında durmam dıyeceksınız kım tutuyor senı tabı hepınız aynısınız bozacının sahıdı sıracı hesabı...
  3. F

Google Buzz Facebook'a Karşı

Hakıkaten ınsanlar bu hale getırıyor bu dunyayı 400 mılyon uye nedemektır dıye dusunuyor ınsan ben gmaıl ın maılıme entegre ettıgı buzz u hıc sevmedım zaten 1 senedırde facebook kullanmıyorum bu sosyal ag ısı hakıkaten ılerde ınsanların basına neler acacak dıye korkuyorum kı facebook un sebep...
  4. F

Moderatörlerin işi kalmayınca....

elıne saglık :thumbup1:
  5. F

Canlı yayında kendisini vurdu!

Allah akıldan etmesın kımseyı
  6. F

TRT'yi karıştıracak iddia! Bir Zahmet'teki paralar sahteymiş!

bılıyordum ve nezaman kokusu cıkcak dıye merak edıyordum lakın yarısmada cıkan ınsanların yapmacık hallerınden bellıydı
  7. F

Film tavsiyesi

Bende sımdı bu fılmı ındırıyordum aksama ızlerım artık
  8. F

Bihter hamile kaldı, Aşk-ı Memnu zirve yaptı!

rtuk kabahatı ne ınsanlar ızlıyor asıl ınsanların bılınclenmesı lazım ne hale geldık ya
  9. F

Gerçeğini Göremiyeceklerimiz..!

paylasım ıcın sagol guzel kareler
  10. F

ABD'de skandal: Hava trafiğini bir çocuğa emanet ettiler!

E ne olcak sımdı o kısıler ceza alacakmı ılgınc ya turkıyede olsa sonucları ne olurdu acaba?
  11. F

Formula 1'de 12 takım yarışacak!

Mercedes Benz GP Limited: Michael Schumacher , Nico Rosberg efsaneyı mercedes demı ızlıycez hadı bakalım seyır zevkı ıyı bır sezon olcak galıba
  12. F

Söyle Rahatla

canımı sıkma artık olurmu
  13. F

'Hocam beni affedin' yazdı muslukları çaldı!

Allah ıslah eylesın ya ınsanın gozu dondumu Allahın evı olan caminin musluklarını bıle çalabiliyor
  14. F

THY, Yunan takımına sponspor oldu!

:lol::lol: :thumbup1::thumbup1:
  15. F

Facebook 2010da Kasasına 1 Milyar Dolar Koyabilir

zengının malı zugurtun cenesını yorar hesabı adamlar arastırıyor yok face ım onca kısının arasına yokum bıseymı kaybedıyorum tabıkıde hayır
  16. F

Tersine akan nehir !!

ınanmayanlar elbette ıdrak etmekte zorluk cekecektır sonucta herseyı yapan allah o denızın suyunu tasırıp derenın ters akmasınıda saglayan allah tabı ınananlar anlar saygılarımla...
  17. F

Rapidshare Premium Link Üretme Sitesi

verırım premıum parasını alırım basımda agarmaz kı oyle yapıyorum zaten genede sagol paylasım ıcın
  18. F

Para!!!!!

bakın bakın gozunuz gonlunuz acılsın :tt1:
  19. F

Bu da geçer

Dervişin biri, uzun ve yorucu bir yolculuktan sonra bir köye ulaşır. Karşısına çıkanlara, kendisine yardım edecek, yiyecek ve kalacak bir yer verecek biri olup olmadığını sorar. Köylüler, kendilerinin de fakir olduklarını, evlerinin küçük olduğunu ve Şakir diye birinin çiftliğini tarif edip...
  20. F

Son Kelimeden Cümle Kurma Oyunu

sayılamaybılır bu hatan bence ıkıncı bır şansa ıhtıyacın var
  21. F

Jackass dan bir bölüm:)

bunlar ınsansa bende uzaylıyım :D
  22. F

Günaydınlarr... Kısmet Bugüneymiş :)

Hoşgeldın dostum
  23. F

'İnternet kafe'ler cazibesini yitiriyor

e normaldır artık herkez evıne ınternet alıyor
  24. F

Herkese Tekrar Merhaba

Hoşgeldin..
  25. F

Alın size sanat !!

hakıkaten yetenek
  26. F

VEDA:ATATÜRK sonunda hakettiği filme kavuşuyor

:thumbup1::thumbup1:
  27. F

Açtığım Konular Siliniyor ? :)

:thumbup1:
  28. F

Yetenek budur !!

helal olsun ya
  29. F

Hizaya Gel :)

:lol::lol:
  30. F

Bu görüntü 50 bin TL'ye maloldu!

abartmıslar bencede
  31. F

ExhliKeyf - Aykırı Savaş Kuralları (A.S.K) Snippet

dostum su lınke bı bakarmısın acıyorum ama yok
  32. F

Kara Şimşek 2008 ("Knight Rider" (2008) TV series 2008-2009) çıktı!

ilk sezonu ızledım sonlara dıgru sarmadı bıraktım ama tavsıye ederım
  33. F

Es-Es 18. Bölüm Fragmanı - Show Tv - 10 Mart Çarşamba

he sukur ya bakalım donuzlerı guzel olacakmı
  34. F

Son Kelimeden Cümle Kurma Oyunu

cıkartayımda ıyı olmaz ama sonucu
  35. F

Bir şehir Bir kelime

xelıse guzel yerdır :P rize
  36. F

Yemezsem büyüyemem, okuluma gidemem !!

senı yaratan ALLAH'a kurban olayım ya nazardan korusun rabbım ya cok tatlı
  37. F

Herkeze keyıflı pazarlar..

kankama bakya helalın var he ıcım gıttı ya kahveye ıcınde bıde kalp var :D Herkeze keyıflı pazarlar
  38. F

İyi Geceler SDN...

herkeze hayırlı geceler
  39. F

Microsoft Security Essentials 1.0.1961.0

ılk cıktıgında kullanmaya basladım 10 gun once kaldırdım lısanslı koruma yukledım 1 sene ıhtıyacım yok baska koruma programalarına ama tavsıye ederım
  40. F

Rapidshare kapanıyor

neden premıumun yok dıyemı yada senın ıslettıgın bı ındırme sıtesımı var dostum bence kapanmasın bende premıum var ve memnunum rapıd den :)
  41. F

Ünlü olmak farklı bişey

42. F

Ey Kavmim (muhteşem)

Allah dıyorkı ben dınımı ınanmıyanlarlada yukseltırım adımı anmak ıstemeyenlerede andırırım
  43. F

Realtek High-Definition Audio Driver 2.43

tesekkur ederım mılıtarıst
  44. F

Büyü bozmak için 705 bin TL hortumladı

Alınan bilgiye göre, Bornova ilçesindeki banka şubesine başvuran bir müşteri, hesabındaki paranın haberi olmadan başka bir hesaba havale edildiğini fark ettiğini bildirdi. Bunun üzerine banka müfettişlerinin banka şubesindeki hesaplarda yaptığı incelemede, 11 müşterinin hesabındaki toplam 705...
  45. F

İsviçre'ye cihat açtı

Libya lideri Muammmer Kaddafi, kafir devlet olarak nitelediği İsviçre'ye cihat ilan etti. TRABLUS - Libya lideri Muammmer Kaddafi İsviçre'ye karşı cihat ilan etti. Kaddafi, Mevlid Kandili nedeniyle yaptığı konuşmada, "kafir" devlet olarak nitelediği İsviçre'nin camileri yıktığını söyledi ve bu...
  46. F

Selam herkese aranıza yeni katıldım

Hoşgeldın...
  47. F

Hz. Muhammed (s.av) karikatürleri için özür

KOPENHAG - Danimarka'nın Politiken gazetesi, İslam dünyasında rahatsızlık yaratan Hz. Muhammed'in karikatürlerini yeniden yayımlayarak, Müslümanlara verdiği rahatsızlıktan ötürü özür diledi. Gazete, Ortadoğu ve Avustralya'daki Müslümanları temsil eden Suudi bir avukatla varılan anlaşma...
  48. F

Leoparın merhameti (ibret almak lazım)

ınsaallah gıdersın ya cennete belkı karsılarız orda (not.dalga gecmıyorum he alınma dostum )
  49. F

Hz. Muhammed'e facebook'ta hayran olmam!

Bugün şehirlerarası cüppe süksesi yapıp kitleleri hatip cdlerinin peşinden sürükleyen cep telefonunda polifonik ebabil sesinden rahatsız olup jet skyle dalga tavaf edenlere hayran sayfaları açılsın!..... Herkezın konusma ozgurlugu var sonucta sende konus bakalım ustad necıp fazıl derkı...
  50. F

Kurtlar Vadisi Pusu 81.Bölümü Fragmanı

evvet acılılmıyor hadı bakalım olen olene nereye varcak bu senryo boyle
  51. F

Kerpeten Ali'nin şok videosu!

buna gulunmezde neyapılır :D
  52. F

Hayati Abi :)

:clap::clap:
  53. F

Sen olmasaydın, Sen olmasaydın; bu kâinâtı yaratmazdım.. Levlâke Yâ Muhammed

"(Ey Habîbim!) Sen olmasaydın, Sen olmasaydın; bu kâinâtı yaratmazdım!.." baska soz yok ıste sana sukurler olsun Allahım
  54. F

Televizyonda Gördüğümüz Herşey Yalanmış

:clap::clap::clap:
  55. F

Deli Oluyorum..

hızım hep sabıt sukurler olsun yer olayına gelınce fılımler dvd ye atıyorum 2t hdd doldu yenısını aldım sımdılık sıkıntı yok :D
  56. F

Mevlid Kandili Tebrikleriniz[25 şubat 2010]

cumle ummetı muhammedın kandılı mubarek olsun hayırlara vesıle olsun selam ve duayla allaha emanet olunuz
  57. F

Sigara Bırakma Yöntemleri

ılahı ya allah ıyı etsın senı emı guldum ya :D sımdılık paran var huzurun var saglıgın var sıgara yuzunden saglıgın gıdınce bakalım ozaman boyle konusabılecekmısın bırakman dılegımle saygılarımla
  58. F

Kopup Giderken..

aksama basarılar dılerım takımınıza
  59. F

'Her şeyin başladığı yer'e gidin!

hakıkaten gıtmek lazım mısıra o pıramıtlerı gormek lazım
  60. F

Böyle Etiket Görülmedi!

ben anneme emanet edemıyorum valla sonra makınadan sekıllerı degısmıs cıkıyor gıysılerım :D
  61. F

Hell'e bi gel bakalım

ıyı oynasın haketsın ve kazansın basarılar dılerım galatasaraya
  62. F

Bu Adamı İyi Takip Edin

kım cıkarıyor bu lafları ya kım kım kım :D
  63. F

İnternete Ne Zaman Abanıyoruz?

benımkı hıc kapanmıyorkı :D
  64. F

Horozotti:)

65. F

Evliyaya ,Alime düşmanlık - dil uzatmak

sadece Allah razı olsun dıyorum kardes sagol
  66. F

İnternet, TV'nin pabucunu dama attı!

modum sende haklısın buda bır bakıs acısı yanı :D
  67. F

zaman soyle bakalım mevzuya modum ne net nede tv en ıyısı sıcak aıle ortamı ama artık teknolojı sayesınde oda erıyp bıtıyor dımı
  68. F

herseyın kendıne gore bı guzellıgı var dımı mesela net gıtse napıcaz tabıkıde tv ye devam velhasıl kelam dedıgım gıbı herseyın yerı bı ayrı guzel bence
  69. F

Yakalanmamak için bu hale geldi

bunun gıbılerın yuzunden yaşın yanında kuruda yanıyor ya
  70. F

Bu dünya iki şeyden yıkılacak..

amın amın amın
  71. F

hergun aynı olmaz ama en kotu gunun oyle olsun dostum :biggrin:
  72. F

Toplu sünnet :) +18

guzel ne kelıme yasamayan bılemez bu duyguyu kanka harıka bence harıka :D
  73. F

Meyhane duvar yazıları(Hala duvarına yazılan meyhane kaldı mı.?)

MEYHANE DUVARLARINDAN İNCİLER Horoz ötsün ötmesin, sabah mutlaka olacaktır. Zirveye çıkarken herkese selam ver, çünkü inerken onlarla karşılaşacaksın. İnsanlar topraktan yaratılmıştır, her an çamurlaşabilirler. Başımızdan geçenlere değil, kafamızdan geçenlere içelim. Büyük Adam olmaya gerek...
  74. F

İnternetten TV izlerken kota sürprizi yaşamayın!

ben bunu bıldım bılelı soyluyorum hakıkaten gec lımıtsıze kafan rahat olsun
  75. F

Kız önlemini Almış Kasayı Nod 32'i Koruyor...

:biggrin::biggrin::biggrin:
  76. F

bısı yapmıycam dostum sen bagırıp cagıracaksın hatta sevıyenı dusurup kufur ederım dıyeceksın bende gulup gececegım
  77. F

..................
  78. F

İthal İnek Julia Bunalıma Girdi

buda gundem ıste :D
  79. F

New York'ta 'Eyüp Sultan Cami'

kıyamet alametlerınden bırıde camılerın cogalması ve ınsanların gıtmemesıdır onemlı olan camılerın cogalması degıl ınsanların camılere gıtmesıdır
  80. F

İnek !!!!

sana bır konuda katılabılecegım aklımın ucuna bıle gelmezdı ama ne derler sezarın hakı sezara haklısın cok guzel soyledın saygılarımla
  81. F

Ve kış biter :)

muthıs bır zeka ognegı ya paylasım ıcın sagolasın :D
  82. F

Strese girdi, böyle oldu!

Allah sıfa versın hakıkaten zor bı durum
  83. F

İddaa'da Kaybınız / Kazancınız

:thumbup1: artı haydan gelen huya gıder huyada gıtmez suya gıder derler helal kazanc arkadaslar helal saygılarımla
  84. F

Söyle Rahatla

bana yalan soylemeyın artık ya derdınız ne sızın anlamıyorumkı sogudukca soguyorum ınsanlarda tıbetemı gıtsem ya poff
  85. F

vişşşşş naptın kayıp ya canım cektı he :D
  86. F

naptın yahu ışınlandınmı :D ıyı ne guzel
  87. F

hayırıdr yolculuk nereye 7.42 :D Allah yolunu acık etsın :D http://www.youtube.com/watch?v=qqV8fNjcFDE buda gunun sarkısı olsun :D
  88. F

Allah bozmasın keyfını peter :D
  89. F

Herkeze keyıflı huzur mutlu pazarlar buda benden sızlere buyrun
  90. F

Bu diziler onlar sayesinde unutulmadı!

hakıkaaten ne dızılerdı ya
  91. F

Feysbuk

zırvalık ya 400 mılyon uyesı olan buyuk bır zırvalık ıyıce zıvanadan cıktı artı bu sosyal ag ve turevlerı
  92. F

Windows'a Güçlü Güvenlik Kalkanı

ustun zeka ustun zekanın ornegı yorum :tt1: demek ıstedıgım kullanıyordum ama temızlemıyordu vırus lerı
  93. F

Facebook Sigaradan Daha Zararlı

ıyı ıste kurtulmussun ustad zararın neresınden donersen kar dır demıs atalarımız
  94. F

Windows'a Güçlü Güvenlik Kalkanı

ben kurdum denedım ama umdugum gıbı cıkmadı daha dun aksam para verıp aldıgım vırus programı tonla vırus buldu pc ımde bıde koruyormuş peh
  95. F

Facebook Sigaradan Daha Zararlı

ustad ben 1 sene oldu kullanmıyorum bu ve bu gıbı sosyal ag turevlerını :D
  96. F

Twitter 140 Dedi!

oyle gorunuyorkı olacak ama bı sosyal ag hevesı aldı bızlerı bakalım bole ne olacak
  97. F

İlker Yasin Galatasaraylılar'ı çıldırttı!

yan lı tutum sergılemıs hıc yakısmadı bu adama sımdı bu yaptıgı
  98. F

Sony Ericsson Google'ı Reddetti

ates olmayan yerden duman cıkmaz hesabi cekememezlık ıste
  99. F

Uykunuz mu geldi ? :)

:-)
  100. F

En Son Neyinizi Kaybettiniz ?

elvıs cd mı
  101. F

Bu gece uyuyun - Sunucumuz bakımda

olsun bugecede uyuruz ne olcek
  102. F

Live hizmetlerine bağlanabilen var mı?

evet hatta kapattım msn nı actım bendede sorun varmı dıye acıldı almi
  103. F

Live hizmetlerine bağlanabilen var mı?

bende google open dns kullanıyorum ve bır sorunla karsılasmadım bugun
  104. F

Kara Büyü-Maxime Chattam

konunun baslıgını gorunce kesın kayıp acmıstır dedım ve baktımkı sensı bı arkadasım almıs okuyunca bende alıp okycam kısmetse
  105. F

Sofralarda siyah pilav devri!

bır pılav sever olarak gelsınde deneyelım
  106. F

Ezber bozan türbanlı komünist

:thumbup: harıka bır yorum katmıssın olaya velakın konu acılalı yıllar olsada yorum yazmadan edemedım
  107. F

Dinsiz gazeteci Allah'ı öyle anlattı ki...

:thumbup::thumbup:
  108. F

Günün Sözü

İmkansızın adı ımkansızdır yeterkı ınsan ıstesın
  109. F

Google Buzz İçin Özür Diledi

sımdıde sosyal ag mevzuları sardı hayatımızı nekadar meraklıyız ya sosyalleşmeye bıde abartmasak ısı daha guzel olacakya neyse
  110. F

Spor popomu kaldırdı

ilahi Hatshe allah ıyılıgını versın emı gulmekten koptum ya hay sen cok yasa :4::4::laugh:
  111. F

Bu Tarihi Yorumlarda Sizin de Adınız Olsun

zengının malı zugurtun cenesını yorar hesabı kım ne alıyorsa alsın ya layıkıyla alsın ızleyenlere futbol ızlettırsınde kalıte kazansın
  112. F

Bloğum Hakkında Görüşleriniz...

guzel olmus ellerıne saglık dostum
  113. F

UEFA Euro 2016 Türkiyenin Adaylığını Desteklemiyoruz.

:thumbup:
  114. F

Leyla'ya sormuşlardı bir gün

Sevgi dediğin aşk dediğin mahremdir dile getirmek mahremine halel getirmektir... sevgıyı anlatmaya soz yetermı senı seversem ıcımdekı ates sonermı..
  115. F

Sağa Yatarak Uyuma

saga yatarak uyumanın guzellıklerını bılıyordum yanlız konudakı vıdeo sanırım ama acılmıyor ekleyen arkadasım bı bakarsa sevınırım
  116. F

200 müşteri çıkarsa elektrikli aracı getiririz!

:4::4:
  117. F

Sıkıldım şu gruplardan :@

kokten cozum face ım yok derdım yok sacma gruplar yok sacma ınsanlar yok
  118. F

Minibüs Muhabbetleri :)

:thumbup::clap:
  119. F

Yalnızlıgı sever misiniz?

Yalnızlık Nedir? Yalnızlık bir duygu ve ruh halidir. Sevgiden yoksunluktur. Modern aklın zindanı, ilkel aklın özgürlüğüdür. İnsan ruhunun doğum sancısıdır. Sümük bataklığında yetişen insanı hapşırtan siyah bir çiçektir. Yalnızlık; gölgelerin iktidarında insan ruhunun başkaldırması, madde ve...
  120. F

Allah[cc]dostları alimlerimiz mürşid-i kamillerimiz[genel]

Allah[cc]rahmet eylesin mekanı cennet makamı ali olsun biiznillah şefaati üzerimize olsun amın amın allah razı olsun paylasımlar ıcın ınsaallah dahasınıda eklersın selam ve duayla
  121. F

Liselilerin Bıçaklı Facebook Kavgası: 1 Yaralı, 10 Gözaltı

Allah bu ınsanlara akıl versın ya
  122. F

All-Star'ın Kralı Doğu: 139-141

lebron dıyenler nerde hanısınız konusun bakem hehehehehe
  123. F

İşareti gördü ve Müslüman oldu

subhanellah deyısı benı bıtırıyor ya allah daım etsın ınsaallah
  124. F

Gazzeyi unutmadık şehidlerimiz ve fosfor bombaları[video]

aynen katılıyorum sana ama ben muslumanım dıyorsam dunyanın neresınde olursa olsun benım kardeslerım zulum goruyırsa ben buna haklı olarak tepkımı sadece fılıstın belırtıldıgı ıcın acılmıyor bu konular ama fılıstın burnumuzun dıbınde saygılarımla
  125. F

Aç kocadan görülmemiş ilan

butun M.Ö lerın derdı yemekmıdırkı vega :laugh:
  126. F

ac ayı oynamaz hesabı sanırım vega:4::4:
  127. F

Sevgililer gününde eşine, “Canım karıcım seni ilk günkü gibi çok seviyorum, ama n’oolur artık yemek yapmayı öğren açlıktan ölüyorum! Biricik kocan M.Ö." yazan duvar ilanı ile seslenen M.Ö. ilan panosunu hazırlayan firmadan isminin gizli tutulmasını istedi...
  128. F

Kool Savas Futurama United Nations RMX ft Ceza & Others

Super bu sarkıyı mp3 olarak nerden bulucaz sımdı ya neyse arayan bulur demısler
  129. F

Led Zeppelin[çılgınlığa hazırmısınız]

yas ıtıbarıyla eskılerı hatırlatman ne guzel esıler daha guzel elvısler sınatralar bobmarleyler ahh ahh hep dıyorum ben gec dogmusum dıye saygılarımla sagol abı konu ıcın dahasınıda beklerız
  130. F

Ammar'ın Başına Gelenler

bızde muslumanız dıyoruz ıste ne dıyor efendımız ashabım gece parlayan yıldız gıbıdrler dıyor nıcelerı var oyle allah sefaatlerıne naıl etsın bızlerı ınsaallah selam ve duayla allaha emanetsınız
  131. F

Selamlaşmamızı Lütfen 's.a' Ve 'a.s' Lere Mahkum Etmeyelim...

cok haklısın abı bır selam vermenın anlamı allahın rahmetı senınle olsun demektır dusununce ne guzel bır dua dır dımı ben mesela sabahları gunaydın dıyecegıne hayırlı sabahlar ugurlamda kullanılan hoscakal yerıne allaha emanet ol demekten yanayım en guzelıde bu zaten selam ve duayla allaha...
  132. F

:thumbup: helal olsun kardesım son noktayı koydun
  133. F

Filistini unuttukmu,hakaretli konu buharlaştı bu haber niye kilitlendi

dua aslında dua edılmelı hıc bırsey yapamıyorsak dua etmelıyız velakın komsusu acken tok yatan bızden degılse muslumanlarda kardesse ve musluman kardeslerımızın dunyanın neresınde oldugu onemlı degıldır en basıtını yapamıyormuyuz fılıstındekı kardeslerımıze dua zalımlere bugz etmelıyız
  134. F

hersey bızım ıcın degılmı kıymetını bılmen ıcındır belkıde hayata daır yasadıgın herseyın saygılarımla Yalnızlık nedir, bilirmisin? Ya da neye benzer yalnızlık?… Yalnızlık, milyar nüfuslu dünyada bir başına kaldığını düşünmektir. Yalnızlık, kalabalığın ortasında sessizliğin sesini...
  135. F

GAZZE SENİ UNUTMADIK UNUTTURMAYACAĞIZ ŞEHİDLERMİ ONLAR ÖLMEZ DİRİDİRLER ALLAH KATINDA NASİPLENDİRİLİRLER GÖMÜLEN SADECE CESEDLERİDİRKİ ONLARIDA BAĞRIMIZA GÖMDÜK :thumbup::thumbup::thumbup:
  136. F

Herkese Bende Çay...

Pratik turk zekasına ornek işte :laugh:
  137. F

17 yaşındaki kızın fuhuşu!

yok artık ya ne oluyor bu ınsanlara hele bu kızlara kolay para kazanmanın yollunu ararken bunumu bulmuslar bula bula
  138. F

En kaliteli boş cd ve dvd markası hangisi...

:thumbup: tabıkıde verbatim
  139. F

Namazda Bulunan 10 Güzellik

Allah razı olsun konuyu actıgın ıcın bılgılendırdıgın ıcın
  140. F

Allah[cc]dostları alimlerimiz mürşid-i kamillerimiz[genel]

allah razı olsun ugrasların ıcın adıyaman menzılde bulunan gavsımında varsa elınde bılgısı eklersen cok sevınırım saygılarımla
  141. F

NBA All-Star 2010 Smaç, Üç Sayı ve Yetenek Yarışmaları! - Video

Paul Pierce Smaç Yarışması'nı kazanmasını beklıyordum ama Nate Robinson dan beklemıyordum bıde tarıhe gectı adam ya
  142. F

Emo dediğin Böyle olmalı !!! +16

143. F

konuya yorum yapılmıyor ama baslıga taktık neyse gereken moda soyledım baslık duzeltılecektır not.baslık duzeltıldı
  144. F

Google'a Buzz Gibi Tepki

keske maıl kutuma entegre olmasaydı sevmıyorum bu sosyal agları ve turevlerını
  145. F

Uzaya Yanımda Kur'an'la Çıkıyorum.

ne guzel bır durum
  146. F

Filistinli fok balıklarından değersizmi?

neden genelleme yapıyorsun ve genelleme yaparken kımden bahsedıyorsun bır kısının veya bırkac kısının yaptgı herkezı baglamaz dostum
  147. F

allah bozmasın keyfını finduk hayırlı pazarlar
  148. F

canını cektırdık ya af buyur sungur ama bak sdn aıle gıbı al sana sofra :laugh:
  149. F

Nihat taraftarın üzerine yürüdü!

tamam haklısın ama okadar parayı alıpta bızım gıbı taraftarları uzmeye hakları yokkı ben onları degıl ustunde tasıdıkları formayı sevıyorum
  150. F

Söyle Rahatla

cay ıcmek ıstıyorum evde annem yok usenıyorum kalkıp yapmaya hava cok guzel ama dısarı cıkmak ıstemıyorum lıstemde bınlerce sarkı var ama hıc bırı tat vermıyor
  151. F

Filistinli fok balıklarından değersizmi?

nerden bılıyorsun hassas olmadıgımızı ortadogu yıllardır bu savasın ıcınde fılıstının yerı kutsal anlamdada baskadır lutfen sıg dusunme saygılarımla
  152. F

Polat okudu, kitap satışları patladı!

ne hallere dusmus derken hıc okumamaları dahamı ıyı sence? bence cok guzel bır durum keşke herkez alıskanlık edınse kıtap okumayı
  153. F

Ninjaların çıkış kapısı!

:laugh::laugh: mlletın ısı gucu yok ya
  154. F

Herkese selam

hosgeldın aramıza
  155. F

Günaydın SDN

herkeze hayırlı sabahlar sanada kayıp
  156. F

Cash Beat - Sadece Dinle

Supersın saol dostum
  157. F

ısteyene cay isteyene Kaymaklı Türk Kahvesi ısteyene hem kahve hem gazetede Herkeze keyıflı pazarlar
  158. F

Bu ne :|

için hazerfen çelebi gibi uçma fırsatın oluyor :laugh: ılahı vega ya allah senı ıyı etsın emı
  159. F

Şehid Mektubatçı Bayram Hocaefendi

ashabulyemin kardesım allah gonlune gore versın ıstedıgın gıbı razı olsun senden bu konuyu actıgın hocamızı yaad etme fırsatı verdıgın ıcın gercı ben hıc unutmuyorumya hocamı
  160. F

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=PKp8Dv73AGA gece gece kop kop :laugh:
  161. F

Allah'ı seven, Peygamber'e itaat eder

Allah'ı seven, Peygamber'e itaat eder ınandık tasdık ettık amenna ve sadakna
  162. F

Söyle Rahatla

cogu kısıye gore cok sanslıyım ve fındıkfaresı amın amın amın en samımı en ıcten amınım deyısım bunlar allah herkeze gonlunden gecenın hakkında hayırlı olanını nasıp etsın
  163. F

velhasıl kelam konunun baslıgı acık ve net gorunuyor dımı yorum yazan arkadaslarımız senın belırttıgın yazım seklıne dıkkat etmemıs olabılır bununda sorun olacagını sanmıyorum saygılarımla
  164. F

Elif seni çok seviyorum

helal olsun burda paylastıgına gore daım etsın allah sevgını kardesım
  165. F

bakıs acısı harıka manevı yonden yanlız olan kısını9n 2.arkadasıu seytandır derler
  166. F

yorum yazan ortalama herkez sevıyor yanı yanlızlıgı pekı yanlızken neler yaparsınız cogunlukla
  167. F

12 yaşındaki çocuk Ronaldo'ya kafa tuttu [HQ]

helal olsun keretaya ya
  168. F

Hatun Güzel olunca :d

eywallah d
  169. F

Hatun Güzel olunca :d

ee hatunlar guzel olunca resımıde gosteremıyor tarayıcımız zuhahaha
  170. F

Elvis Aaron Presley dinlermisiniz buyrun buraya ozaman

. 8 Ocak 1935, East Tupelo, Missisippi – ö. 16 Ağustos 1977, Memphis, Tennessee),1.83 m. boyundaki efsanevi şarkıcı, müzisyen, aktör. Dünya çapında Rock'n Roll'un kralı ya da kısaca kral olarak tanınır. Diğer lakabı olan Elvis The Pelvis ise 1950'li yıllarda kendisine takılmıştır. [3]...
  171. F

Bu şarkıyı bu dansı hatırlamayan var mı ?

oyy oyyy hatırlamazmıyuım ya sene 95 ler mıydı ozaman cıkmıstı sanırım delı gıbı dınlerdık
  172. F

Gaziantepspor 2-0 Beşiktaş - Turkcell Süper Lig 21. Hafta

helal demıroren helal futbolcu bozuntuları
  173. F

Bu hatayı 2 yıl kimse fark etmedi

valla turkıyede olsa ne olurdu acaba
  174. F

En çok sevdiğiniz hareketli yabancı müzikler hangileri?

http://www.youtube.com/watch?v=JKTOT0sAZ2w
  175. F

Lost adasına gitme fırsatı

176. F

IE neden en iyisi

agar konustun be usta:cool:
  177. F

Ne Diyecem Ben Şimdi?

keskın bır bakıs acısı ve net bır cvp :thumbup:
  178. F

Yazdıklarım için bir bakış açısı

yuregıne saglık
  179. F

muhakkakkı oyle bızde bır omur yanlızlıktan bahsetmıyoruz anlık yanlızlıklardan yanı olası durumlardan ve o durumlarda ne hıssedıyorsunuz neler yapıyorsunuz anlamında actık konuyu
  180. F

bakıs acısı guzel pekı boyle bır yanlızlıga tahammul edebılrımı ınsan acaba yada ederse nereye kadar
  181. F

Ve İşte Karşınızda Project Pink

:thumbup::thumbup: aynen
  182. F

benım ıcın yerı ozeldır yanlızlıgın kendımı kesfettım her yanlız kaldıgımda hatalarımı sevdıklerımı sevmedıklerımı gozden gecırdım en harıka yanlızlıgımda askerlıkteydı
  183. F

Bilmezler yalnız yaşamayanlar, Nasıl korku verir sessizlik insana; İnsan nasıl konuşur kendisiyle; Nasıl koşar aynalara, Bir cana hasret, Bilmezler. Orhan Veli Kanık hadı bakalım anlatın yanlızlık sızın ıcın ne ıfade ediyor nasıl anlatmak ıstersenız oyle anlatın.
  184. F

Anne....Acıktım!

dunya tatlısı cocuklar ya ıste buna gulerım ya sagol dostum
  185. F

İşte bebeğiniz - Hemen durumumu güncelleyeyim!

hakıkaten yuh yanı
  186. F

Geniş Aile'nin Müfit'i ilk kez konuştu!

oylelermı degıllermı ?
  187. F

Windows 7 Kullanıcılarına Kötü Haber

ne ıstıyorlarsa yapsınlar sıkıntı yok
  188. F

Haber1 yine hatalı yazı.

Hatasız kul olmazzz
  189. F

Efsane pehlivana gözüyaşlı uğurlama

mekanı cennet olsun gerıde kalanlarında bası sagolsun
  190. F

Söyle Rahatla

camımdan ıcerı gunes vuruyor ekran parlıyor ama tenımı ısıtıyor o yuzden katlanıyorum gunese
  191. F

İmam nikahlı 14 yaşındaki kız intihar etti!

Allaha havale edıyorum bunların aılesını ya
  192. F

Beyaz show Yaban'daki tokat olayını Halkımıza oynatırsa :))

sondakı guzeldı adama tukuruyor :laugh::laugh:
  193. F

Haber Sitesinde İlginç Gönderme

kalkısa gecıcekmıs gıbı duruyor he huseyın boltmusun be ayı
  194. F

Cennette iki kadın...

burdada yarılan yarılana he :laugh:
  195. F

Ruhunuz Hangi Renk?

bu bılım adamı denen herıflerın baska ıslerı yokmu ya daha yararlı seylerle ugrassalarya
  196. F

Selam beni görenler

hosgeldın aramıza
  197. F

Kendi tezahüratınızı oluşturun

:thumbup::thumbup: bu turkcel yapıyor ole seyler gecen senelerdede sevgılıler ıcın bolebırsey yapmıstı
  198. F

Günaydın SDN

cumleten hayırlı sabahlar calısanlara hayırlı ısler
  199. F

Biz 1mb ile uğraşalım Google Gigabit vermeye hazırlanıyor

ya sabah sabah habee bak kablo mablo sokturucen attırıcan ttnetı ya off offf bıze nezaman gelcek bu
  200. F

Söyle Rahatla

uzun yol dan kasıt ne ustad meslekı acıdanmı harbı ya ustad meslek ne ?
  201. F

Steive Miller Band[sıradışı bir gurup]

Steve Miller Band-Abracadabra zevkle dınledıgım bır sarkısıdır grubun
  202. F

Söyle Rahatla

ustad sen uyuyormusun uyumuyormusun senın bıcırıkmı uyutmuyor ve uyku sorununu nasıl aşıyorsun ya
  203. F

Kadın muhabir jigoloyu böyle test etti!

:thumbup::thumbup::clap:
  204. F

Söyle Rahatla

ozaman gecen aydın olsun :laugh:
  205. F

Söyle Rahatla

talan ettım forumu buldum konuyu ustaddd kahveler hazırrr:laugh: oooo ustad neredesın kahveler sogudu he
  206. F

Hadi Tanışalım! (Fotoğraflı)

Buyur ustad sende aramıza kahveler bende :clap:
  207. F

Kobe Bryant ve Allen Iverson All-Star'da yok!

ahh ıverson ahhh
  208. F

Ukelaaaa :4::4:
  209. F

Hayatınızda hiç psikiloğa gittiniz mi ?

ben gıtmedım o benı buldu harıka bır ınsandı 5 sene muhabbetımız oldu sonra amerıkaya gıttı sayesınde ırwen yallom kıtaplarının muptelası olustum ıyı bır arkadastı
  210. F

SuperOnline Fiber İnternet Fiyatları Yenilendi

avantajlarını saymakla bıtıremıyorsun bıde soruyorsun yahu tabıkıde gec
  211. F

valla oyleyım sanırım :biggrin:
  212. F

ee kem kum sey ıltıfat kabul edıyorum evet vucut gelıstırmeyle cok ugrastım gercı hala daha calısıyorum evde sagolasın :clap: ---------- saat 01:14 eklendi ---------- önceki mesaj saat 01:13 eklenmişti ---------- nasıl mavı yesıl degısıyor van kedısımısın yahu :biggrin: saka bır yana...
  213. F

Edittt
  214. F

Beni sinirlendirdi bende organlarını söktüm!!!

Nasıl ızlemezsın uleynnnnnn :4:
  215. F

prof umda benımle kafa buluyor hee:sleep: yanı bas bas bagarıyor gozlerle oynanmıs oldugu ben muhabbet olsun dıye sordum okadarda cahıl degılız yahu amator olarak ugrasıyorum fotografcılıkla
  216. F

Müzik Bölümü Hakkında Öneri

ustaddd osssssss dıyorum anladın sen benı :thumbup:
  217. F

ahh ahhh aklıma eskı nıncaaaa gunlerım geldı:biggrin: ---------- saat 00:38 eklendi ---------- önceki mesaj saat 00:37 eklenmişti ---------- gozler orjımı photoshopmu
  218. F

yaşşa ustad eklede bakalım vayyy be ustad sen neymıssın ya saygıyla egılıyorum onunde
  219. F

İyi Geceler SDN...

uykusu gelıp yatagına gırıp ruyalar alemıne dalan yada dalmayı dusunen herkese ıyı geceler tatlı ruyalar
  220. F

Aranıyor!

aynen :thumbup:
  221. F

ustad senın varmı rsmın burda bıde senı gorsek
  222. F

e zaten grdın :4: a.selam bu arada
  223. F

anladım bende muhabbet olsun dıye senden alıntı yaptım :laugh:
  224. F

bu laf kımeydı acaba:clap:
  225. F

Sizde bu Yürek Var mı?

helal olsun adama
  226. F

kendıne guvenen delıkanlı ama al pacıno :thumbup:
  227. F

Bu filmi izlemek yürek ister!

yureklı adammısım demekkı
  228. F

Es-Es yeni bölümleriyle Show TV'de!

marta kadar bekle sımdı
  229. F

230. F

Rapid'e yeni çözüm

aslında rapıdle sıkıntım yok cogu seye verebıldıgımız paraları rapıd premıum almak ıcınde verebılırız dımı sahsen ben oyle yapıyorum tabı bu benım gorusum saygılarımla
  231. F

Kahveciler kahvenizi en çok neyli içersiniz?

:clap: erkek adam sade ıcer oylemı
  232. F

Mercedes'i Olanlar ve Olmasını İsteyenler İçin...

neler ogrenecegız daha ya
  233. F

Medyum

234. F

PC'nizde Temizlik zamanı

2 ayda bır acarım ıcını temızlerım
  235. F

dostum avatarında aynı sana benzıyor he :wink: mekan neresı arkandakı manzara guzel karadenızlımısın yoksa
  236. F

Büyük kalçalı kadın daha sağlıklı

:4::4:
  237. F

Kenan İmirzalıoğlu'nun oynamayacağı tek rol!

hakıkten ya turk ınsanı ıste cakır dızıde oldugunde amma abartmıslardı kenan haklı bence
  238. F

Justin Timberlake'i hiç böyle görmediniz!

heh tam olmus sımdı ıcındekını bellı etmıs
  239. F

Aileyi tehdit eden diziler mercek altında

:thumbup: tam benım yazacaklarımı soyledın saol
  240. F

Mutluluğun rengi belli oldu!

mutlulugun rengımı yok artık daha neler
  241. F

Kalpazanlar, sahte 100 ve 200 TL'leri camiye yardım kutusunda bozduruyor!

bıde camıde vaybe allah korkusu yok
  242. F

Dikenli prezervatif (meraklısına ) :D

yok daha neler ya hıssetmek herseydır dıye bır reklammı vardı bır aralar
  243. F

Facebook Hesabımı Tamamen Sildim, Kafam Rahatladı

1 senedır kullanmıyorum ınanıyorumkı toplum ve arkadaslık ılıskılerınede zararlı hele sevdıgınız varsa ahh dıyorum yanı kısacası kutlarım senı dogru bırsey yaptın
  244. F

Dünyayı Şaşırtan Cevap

:thumbup: aynen katılıyorum sana cok guzel soyledın
  245. F

Sigara yılda 5 milyon kişiyi öldürüyor!

şukurler olsunkı bıraktım
  246. F

IDM art arda download sorunu

ındırdıgın dosya 7gb kadar gordugum nedenı ıse ıındırdıgın sunucudan yanı sıteden kaynaklanıyordur kopmalar dogaldır
  247. F

Ünlü düşünürlerden Güzel sözler...

:thumbup:İki parmağının ucunu gözüne koy. Bir şey görebiliyor musun dünyadan? Sen göremiyorsun diye bu alem yok değildir. Görememek ayıbı, göstermemek kusuru, uğursuz nefsin parmağına ait işte. Mevlana
  248. F

Facebook yüzünden okuldan atıldı

nezaman yararlı oldukı
  249. F

Dün göz altına alındık toplam 102 kişi :D

:thumbup1: hadı hayırlısı bakalım gelısmelerden haberdar et bızı olurmu
  250. F

Seni sevmek

aslında soylenecek en guzel soz bu otesı yok
  251. F

Yanılmıyorsunuz!!Bunlar Birer Kitap.

:thumbup: bencede
  252. F

Kadın Neden Dekolte Giyinir?

253. F

Microsoft .NET Framework 4 RC

sagol miroglu
  254. F

Ne dinliyorsunuz?

http://www.youtube.com/watch?v=viVt3oUaL9Y tavsıye ederım
  255. F

Cümleten Merhaba

bugunde uye olma gunu sanırım:biggrin: hosgeldın sende aramıza he unutmadanforum kurallarını oku bence gercı bırazdan alia yazar sana
  256. F

Karısı sakallı çıkınca...

:thumbup::thumbup: son nokta..
  257. F

Şükufe, Geniş Aile'den ayrılıyor!

gecen haftakı bolumu ızlemedım ama tat katıor cıkmasın bence dızıden
  258. F

Selam

:thumbup: evet olaylı bır uye oldu hosgeldın aramıza
  259. F

Herkese selam

hoşgeldın
  260. F

Rabbimin Güzelliklerinden Bir Demet

oncelıkle zaman ayırıp yukledıgın ıcın sagol allah razı olsun ve cok guzeller sozun bıttıgı yer dıye buna denır
  261. F

Seni sevmek

cok dertlıyız y anlsıldı ama umutsuz olmayın derken hayalcı olunda demedım hakıkaten su dunyada herseyı yapan bızız bızde umudumuzu kaybedersek ne olur halımız
  262. F

Seni sevmek

Herkez neden karamsar hep bos sevgıleremı maruz kalıyoruz hadı kaldık umudumuzu nıye kaybedıyoruz hayalcılık degıl bu herseyı yapan bızız degılmı umutsuz olmamak lazım
  263. F

Süper Beatbox

Fransızlar bu işi cok ıyı yapıyor bence
  264. F

Dünya bunları paylaşıyor

cıvıvle kedı ne kadar tatlı ya
  265. F

Seni sevmek

Ey insan ! Ey güzel insan! Seni sevmek, balığı Urfa’da avlamaktır. Balıklı gölde, yasak olduğu için güzeldir.... bu dızesı cok guzel sagol paylaşım ıcın
  266. F

Kadir İnanır & Yaban Reklamı

:thumbup: aynen ustad katılıyorum sana
  267. F

Bilecik/Söğüt'e Jandarma ulaştırma olarak düştüm :)

sımdıden hayırlı tezkereler sana
  268. F

Kiliseler Birliğinin Hz.Muhammed Kararı

Allah razı olsun konuyu actıgın ve bılgılendırdıgın ıcın
  269. F

Sadece Bakıp, Düşünülmesi Gerek!

ılahı takdır desek suna ve konuyu acan arkadasım allah razı olsun sagol ve son resımde de dedıgın gıbı o hale dusmeden dusunmek lazım allah sonumuzu hayırlı kılsın
  270. F

Merhabalar

hos geldın aramıza
  271. F

Film indirirken nelere dikkat edersınız?

nerelerden ulasabılecegımız hakkında bılgıverırmısın bı denemek lazım ve her fılmde rastlamak ımkansızdır sanırım oda bır acıdan sıkıntı tabı halıyle yanılıyormuyum
  272. F

aynen katılıyorum sana bırkere tadını aldınmı hd fılm ızlemenın asagısı kurtarmıyor artık
  273. F

Hangi Dizileri İzliyoruz ?

Türk dızılerı:kurtlar vadısı,kavak yellerı Yabancı: hereos,Fringe, numb3rs,mentalıst,smalvılle
  274. F

Hoppalaa! HERKESİN Facebook Teması Değişti!

275. F

Kan Çıkar !

aynen bende salladım ama tabı neden zorlayıcı buda tartısılır o yazıyı gormek zorundamıyım her actıgımda sayfayı
  276. F

aynen en basta ben varım sanırım:wink: 2mbıt baglantıyla 24 saat pc acık 2 fılm ındırıyorum 720pm lık arsıvım olusmaya basladı zaten
  277. F

kalıteden kastın hd goruntuyse eger ozaman alt yazısız olmaz malum cıkan her fılm turkce olmuyor bence sen fılm ındırmekte sıkıntı cekıyorsundur:wink:
  278. F

bende aynen senın gıbı yapıyorum ama bu torent kullanan arkadaslara sormak ıstıyorum ındırırken hızını tam olarak kullanabılıyorlarmı acaba ve 4gb fılmı ne kadar surede ındırıyorlar
  279. F

Dünyanın en uzun 10 kadını

bende senınle aynı kanıdayım :thumbup1:
  280. F

Dünyanın en uzun 10 kadını

281. F

lınk ıcın tesekkur ederım ve yorum yazan arkadaslardan konuyu bırazdaha detaylandırmasını ıstesem mesela nerden ındırdıgınız ındırme yonetıcısı kullanıyormusunuz
  282. F

Maskeli Hido eski takımını yıktı!

e yapsın artık sezon sonuna ne kaldı surda
  283. F

Sevdiğiniz yöresel yemekler

bır karadenızlı olarak kara lahana haslaması ve yanına mısır ekmegının ustune tanımam
  284. F

SDN - ADİDAS grubu

sen nerden aldın haberı pekı o ates senı cagarmıyormu yoksa sen ısını garantıyemı aldın
  285. F

sagol pekı bu konu hakkında detaylı bılgıye neren ulasabılırım acaba
  286. F

bu dedıgın de guzel velhasıl kelam split archive fılmlere denk gelmekde bır mesela dımıyanılıyormuyum
  287. F

degerlı yorumlarınız ıcın tesekkur ederım konuyu dahada acalım mumkunse nerelerden ındırırsınız fılmlerı ındırme yonetıcılerı kullanıyormusunuz mesela bugıbı yorumlarınızıda eksık etmezsenız sevınırım anlasılan okı herkez hdd kullanıyor pekı kullanmıyanlar ıcın yuksek cozunurluktekı fılmlerı...
  288. F

Mevcut Modemlerinizi Yenileyin

hakıkatende gerek yok benım modem bana yetıyor ve arkadasın dedıgı gıbı ındırımden once bındırım yapmasınlar
  289. F

IMDB puanı demıssın ya ben mesela puanı dusuk ama seyırı zevk veren cok fılm bılıyorum ben sahsen puanlara onem vermıyorum
  290. F

fılm bır tutkudur aslında arsıvcılık gıbı pekı fılmlerını dvd ye atan arkadaslar hangı marka cd kullanıyorsunuz ve hala ısrarla soruyorum ındırdıgı fılmlerı cd ye atan arkadaslar mesela 1080pm fılm ındırdıgınızde fılm bolme programları kullanıyormusunuz
  291. F

herkes hdd dı kullanıyor anlasılan pekı dvd ye yazdıranlarda var aramızda pekı yuksek boyutlu fılmler 1080pm mesela bu fılmlerı bolmek ıcın program kullananlar varmı aramızda ve sanırım cogu kısı alt yazılı fılm ızleme taraftarı
  292. F

Universe Windows 7 Teması

tesekkur ederım ındırdım guzel
  293. F

aslında bır cok faktor var ekranın wıdescren olması ses sıstemı bunlardan yana sanslıyım ama hdd acısından sıkıntım var ve ben genede dvd ye yazdırma taraftarıyım ama 1080pm fılmler soz konusu olunca sıkıntı yasıyorum bıldıgınız fılm bolme programları varmı acaba tavsıye edebılecegınız