Arama sonuçlarınız

1. Uyumsuz-Sami

Google üzerinden VDS satın alacağım en hızlı sunucu hangisidir ?

telefon yazıyorum ondan :) hetzner leaseweb online.net gibi yüzlercesi var :)
  2. Uyumsuz-Sami

hocam anlamadın kısım şu bu tarz forumlar bu tarz bilgileri paylaşmak doğru bulmuyorum :) ayrıca bir çok avrumada ülkesinde 7/24 çalışır Muhasebe biz TR kendimiz birşey sanarız o kadar. TR hizmet sağlayanların büyük kısmı çözüm değil sorun odaklıdır yani sorun = para = çözüm giderler örnek...
  3. Uyumsuz-Sami

bak kendi ağzınla dedin Muhasebe dışında dedin :) gündüz ödemesi unutulan sonra akşam kapatılıan :) bütün gece Muhasebe yok diyim sistemi aktif etmeyen bir firma diyorsun :) az öte oyna dostum :) tanımıyorsun beni lütfen.
  4. Uyumsuz-Sami

al al sonra gece 2 de sorun çıkdımı sabah 9 bekle :D cevap vermelerini.
  5. Uyumsuz-Sami

insanları yanlış yönlendirme kardeş görende uzman sancak seni :) 2 tane video izlemiş sözde anlıyor hafasında.
  6. Uyumsuz-Sami

Yine esnaf suçlu! Erdoğan'dan artan gıda fiyatlarına ilişkin açıklama!

Aynen bende çok Acıdım Canım migros batıyormuş tüh tüh vah vah 1611927070 biz buna magazin habercilik diyoruz yani kelimeleri seçip sadece o kısmı yayınlamak
  7. Uyumsuz-Sami

Mi 11 special edition Aldım 12/256

ben kendisine 1 kaç defa ulaşmayı denedim ama dönmedi :)
  8. Uyumsuz-Sami

Farkındaysanız suçlayıcı tavır yapmadım sadece bir konuya parmak basdım https://tr.investing.com/equities/migros-ticaret-income-statement bana göre marketler esnafı bitirdi bu kadar açık ve net 1 yumurta esnafda 1 tl ken migrosda 5 tl örnek bu sadece.
  9. Uyumsuz-Sami

İBB'den Kadınlara yönelik pozitif ayrımcılık

2016 ile 2018 arasında çok büyük sayıda Bayan alımı yapıldı bunu şimdi yapmış gibi algı yapmak doğru değil.
  10. Uyumsuz-Sami

bu tarz suçlayıcı başlık doğru bulmuyorum marketler esnaf değildir Marketlerin kar ortalaması %40 45 çalışırlar pantemi bu yana özellikle migros fiyatlar şişirdi b
  11. Uyumsuz-Sami

valla hocam ekran aşık oldum desem yeridir:) Harman/Kardon diyecek lafım zaten yok :)
  12. Uyumsuz-Sami

Teşekkür ederim Hakkı bey zaten normal versiyon incelemişti ondan gerek duymadım yanlız cihaz akıcılık inanilmaz cidden 60 hz ile 120 hz fark varmış bu arada süper zoom diye bir olay gördüm 1.5 kml ileri çok net cam gibi çekiyor ayrıca aynı anda hem ön kamera hem arka kamera çalışabiliyor ilk...
  13. Uyumsuz-Sami

Arkadaşlar cihaz 2 gün evel teslim aldım çinli arkadaşım Yang buradan teşekkürlerimi bir borç bilirim. bu arada bu cihaz TeknoMehmet bile ulaşamadı ben ulaşdım :) @Hakkı Alkan bilgin olsun.
  14. Uyumsuz-Sami

Tekno mehmet nekadar güvenilir?

Almıyor dostum Hakkı bey reklamını yapıyor oda çinli arkadaşına telefon getiriyor bu tekno mehmet uzak durulması lazım kendisi egoist bir yapısı var hakkı bey olmasa kendisi çöpden farkızdı.
  15. Uyumsuz-Sami

Xiaomi Pil tasarrufu

Eu geç gerek duymassın.
  16. Uyumsuz-Sami

Tekno mehmet nekadar güvenilir?

Çinden kaçak olarak Türkiye getirip sanki satış yapıyormuş gibi davranıp sonra Hakkı beye telefon verip sanki o telefon onlarda varmış gibi davranan bana göre güvensiz bir firma elinde toplasana 3 5 cihaz olan ama uzakdan bakında sanki binlerce telefon marka model varmış gibi algı yapan bir...
  17. Uyumsuz-Sami

R5 5600 hakkında ne düşünüyorsunuz

doğru ya :D Cehaletinle sende intel ile al yaşa dolumuş sana göre ne dolu biliyonmu :) intel i7 dolu Cehaletinle miş ne güldüm :) sana tek soru kaç bilsayar yönetiyorsun cevap yok ? kaç müşteri hizmet veriyorsun cevap yok ? kaç işlemci test ettin cevap yok sonra gelip Cehalet diyorsun (21) Amd...
  18. Uyumsuz-Sami

bende onu diyom nerede kafama taş atacaklar :) Amd 3800xt MSI Core Frozr S Stres Testi - YouTube buyrun buda video çekdim. böyle bir işlemci stres testi 77 78 derece bence gayet normal hemde hava sağutma ile yanlışmıyım.
  19. Uyumsuz-Sami

bence sen kusura bakma yıllardır intel sorunları bilen biliyor :) neyse tartışmaya girmem gerek yok sen gene git intel al biz amd almaya devam edicez. ha unuttum bu arada samsung amd anlaştı samsung grafik birimini artık amd yapacak ona ısınıyor diye almasınız artık:) intel eleman işden...
  20. Uyumsuz-Sami

Turkcell rezilliği

bence durman hatalı :) Hemen iptal et Telekom geç :)
  21. Uyumsuz-Sami

Turkcell rezilliği

Kanıtla ? ben tüm hattımı iptal edip 2 gsm 1 ev interneti hepsi taşısam ?
  22. Uyumsuz-Sami

zaten öyle :D intel 1 kaç model dışında tüm işlemcileri tokatlıyor amd :D ama diyom ya fanboy ::) Bu arada kurumsal Dell ve Hp amd anlaşma tamamladı rack sunucular 2021 Amd gelecek Xeon yerine :D intel acıyorum valla adam apple darbe yedi heryerden darbe yiyor :D 1607788220 buyur buda...
  23. Uyumsuz-Sami

Turkcell rezilliği

ttnet zamanında farklı değildi bana biri gelip ben telekom kullaıyorum 70 80 mbit internet görüyorum desin varmı öyle babalık ben internet çekmedikden sonra ne yaparım o gsm :) , 1607777299 kullanıyorsan rica etsem speed test alıp atarmısın ?
  24. Uyumsuz-Sami

Turkcell rezilliği

olmazmı iyyi süper ya :D 50 gb internet verim 2 - 3 mbit ile süründürme devam :D
  25. Uyumsuz-Sami

çıkartmak için çıkartıyor :) 7 8 9 nesil de öyle yapmadı :) amd çoşunca intel paniklemedimi ? amd olmasa hala biz 2 çekirdekler takılıyor olurduk 11 nesil geçemiycek 12 geçemiycek :) emin ol çünkü cache bellek dolayı geçemiyor amd bol bol cache verirken intel 2 3 4 10 mb takılıyor...
  26. Uyumsuz-Sami

Turkcell rezilliği

30 gb kullancak kadar hız varmı :D
  27. Uyumsuz-Sami

Kanıt ? sadece yazımı ? fan kapatıp mı yapmış bu testti :) bende sana gerçek hayatta test 1607776169 ayrıca i7 10700 bana göre çöpten farkı yok :) 16 mb cachemi olur :) hemde 2.9 ghz ile :D bende cpu 1.0 ghz düşürüm sıcaklık 1 derece olur :D
  28. Uyumsuz-Sami

Arkadaş İntelci :) yakında der P4 bile amd geçer :D diye intel hala eleman çıkartmaya devam ediyor :) satışları çakıldı :D 1607775012 3800xt hava ile :) soğutuyorum stres stresin 68 geçmiyor :) o işlemci nasıl olcak 85 90 derece olacak :D çok garip 1607775137 i5 10400f i Çekirdek Sayısı : 6...
  29. Uyumsuz-Sami

Bir daha Sıvı Soğutmamı ASLA !!!!!!!!

aynen ama şimdi 0 sesle msi hava sogutucu soğuyor :) üst resim attım:)
  30. Uyumsuz-Sami

3800xt :) hiç orta düzey bir işlemci değil :)
  31. Uyumsuz-Sami

Evet arkadaşlar test bitti msi sogutucu ek 2 fanı taktım çift fanla olarak boşda ve yükdek boşda 35 ile 38 derece arasında Stres testi 65 ile 68 derece arasında yorum sizleyin bu arada ses neredeyse 0
  32. Uyumsuz-Sami

o zaman bir dahaki sefere araba radyatör takalım:) daha iyi faydası olur
  33. Uyumsuz-Sami

sıvı soğutma blok üzerine elim değince resmen titiryordu bildiğin traktör
  34. Uyumsuz-Sami

çok istiyorsan sana hediye ederim :) kargo sen ödersen . bir daha evimin önüne geçemez sıvı sogutma msi fan %100 aldım ses 0 :S sıvı sogutma yanında.
  35. Uyumsuz-Sami

ben s modeli aldım :) 40 derece geçmiyor stres testtin 68 69 derecelerde 1607667875 anakart Asus TUF B450M-PRO GAMING
  36. Uyumsuz-Sami

Ryzen 3 5300X gelir mi?

ve leptoplar için ::)
  37. Uyumsuz-Sami

Teşekkürler evet düşürdüm 3.80 ghz kullanıyorum gayet stabil ama ama gene tam stabil değil msi aldım pzt gibi elime ulaşır o zaman test edicem bakalım düşşekmi eski soğutucu balta ile parçayıp video çekip yayınlıycam 1607136434 msi s modeli aldım bakalım stabil olacakmı :) olmadı işlemci...
  38. Uyumsuz-Sami

hem çocuk ? hemde yaşı ufak hem büyükleri nasıl konuşcak bir haber ?
  39. Uyumsuz-Sami

var onu üstemi alayım? ve fanı hava dışarı atcak şekildemi ayarlarım ? yoksa tam tersimi?
  40. Uyumsuz-Sami

1606765791
  41. Uyumsuz-Sami

İnş o kadar para verip sende sorun yaşarsın
  42. Uyumsuz-Sami

CHA fan nedir anlamadım cpu fana yazan yere radyatör üzerinde fanı takdım.
  43. Uyumsuz-Sami

ama işin garibi 3.90 düşdü ghz :S bana hala anlamadım:S fan hızınamı göremi ghz artıyor çok saçma :S
  44. Uyumsuz-Sami

Sorunu çözdüm :) ben popmanın kablosunu cpu fan girişe takmışım ondan sürekli %100 çalışıyordu çünkü %100 12v veriyor şimdi tam tersi çevirdim cpu fan takıldığı yere radyatör üzerinde fanı takdım ses gitti sonunda sesden kuhtuldum sanırsm doğrusu bu. cpu fan 1128 dediği şey direk...
  45. Uyumsuz-Sami

abi otomatik hiç bios birşey yapmadım. 1606762126 düşmüyorki ? bir ayar yok öyle
  46. Uyumsuz-Sami

(21) Cooler Master Nepton 240M ses sorunu - YouTube bendeki ses aynısı ? birebir aynı
  47. Uyumsuz-Sami

O hata yapan İtopya daaa kendisi ben değil. Sonuçda bütün sıvı soğutma aynı sorunu yaşanmazmı ? yani bu ses çok kötü abi inanki. yani msi o hava soğutucu alsam hiç.bir işe yaramaz yani ? 1606761325 ayrıca Cooler master masterliquid 120 ses sorunu » Sayfa 1 - 1 (donanimhaber.com) aynı sorunu...
  48. Uyumsuz-Sami

anakart asus tuf serisi b450m serisi hem güncelledim hem sıfırladım bu arada reyzen 5000 serisi destek geldi :)(20) Sıvı Soğutma Nasıl Tamir Edilir? | GTA 5 Nasıl Oynanır ?? | CORSAIR H55 - YouTube bu aklıma takıldı sıvı azalması olabilirmi ? 2 ayda
  49. Uyumsuz-Sami

zaten itopyada aldım kutu açdırım kutu zedelenme ve 1 2 yerde ufak ezik vardır ciddiye almamışdım 2 ayda böyle olduysa vay halime en güzeli msi alayım bunu garanti yollayım sonra ya para iadesi yada sıfır yollarsa sizlerde birine hediye ederim :) bir daha sıvı soğutmamı asla ? şeytan diyor...
  50. Uyumsuz-Sami

abi tüm fanlar kapattım :) fanla kapalı olsada bile ses bildigin traktör komple sökdüm harici eletirik verdim popma eletirik yer yemez gür gür gür ses geliyor :) yani sıvı soğutma sizlere ömür :) msı araştırdım 3700 3800 falan 70 derece geçmemiş %100 yükde oda benim i.çi,n yeterli boşda 28...
  51. Uyumsuz-Sami

"R" Harfi

Ben 5 yaşında kadar emzik bırakmadım bundan dolayı dil kalın oldu
  52. Uyumsuz-Sami

Abi mesele sadece sıcak değil traktör gibi yemin olsun 5 kere söküp taktım işe yaramadı
  53. Uyumsuz-Sami

Sistem hakkında son yorumlarınızı alayım.

bu cpu yanıunda zaten kendi stock sogutuc geliyor ve eşimde var gayet yeterli yok dersen o işlemci bu yeter. Cooler Master A71C 120 mm Rgb LED Fanlı Am4 Cpu Soğutucusu Fiyatı (hepsiburada.com)
  54. Uyumsuz-Sami

o sese dayancaksan sana hediye ediyim:) 1606739794 İstanbuldamısın ?
  55. Uyumsuz-Sami

"R" Harfi

O işde master yapmış insanlar konuşdum ? beyaz benim bu çocuğun aynı neden ile kaynaklı dilin arka kısmın kalın olmasından dolayı R titrerek vurmasını engelliyor buda R çıkmıyor . 1606739527 Emzik kaç yaşında bırakdınız ?
  56. Uyumsuz-Sami

Önyükleme seçeneklerinde işlemci sayısını 4 yaparsak ne olur ?

Elinde mercedes 12 silindir araç var sen bunun 4 silindir düşüyorsun :) yakıt kullanım düşüyor aynı şekilde. o tik kaldırsan tümünü kullanır.
  57. Uyumsuz-Sami

"R" Harfi

Yaşım 35 ben alışdım sende alış dostum beyaz da R söyleyemiyor bende sende :) boşver gitsin. 1606710970 Bence senin Alman gerek ? İnsan farklı olunca nedense uzman diyor hayret birşey. 1606711043 Alakası bile yok temelde yatan neden emzik geç bırakılmasın kaynaklı dil kalınlaşması kaynaklı ...
  58. Uyumsuz-Sami

AMD RYZEN 7 3800X Aşırı Isınma Sorunu

3800xt var bende %100 yük de ken 65 70 arası boşda 40 48 arası bende buna çok diyordum :S 1606708390 alma 2 ay sonra çok fena ses yapıyor :S benim yaptığım hata yapma
  59. Uyumsuz-Sami

Merhaba arkadaşlar geçen ay aldırım bilgisayar itopya öneri üzerine amd 3800xt COOLER MASTER MasterLiquid Lite 120 120mm İşlemci Sıvı Soğutucu aldım ne yazikki şuanda boşda ve maksumum ayarda 40 48 derece çok öyle böyle ses yok resmen traktör çalışıyor sanki sizlere önerim ne olursa olsun sıvı...
  60. Uyumsuz-Sami

Sizce bilgisayarım yönetilebilir mi?

keşke onu atan ben olsaydım direk bilgisayar zombi çevirdim sonra e devlete saldırı yapardım direk sabah kalmadan :) ifadeye sonra oradan cezaevi :) ya arkadaşım saf mısın saftirik misin bilip bilmeden exe açmak nedir ya ? akıl var mantık var ben öz abim bile yollarsa telefon açar sorarım...
  61. Uyumsuz-Sami

Sizce bilgisayarım yönetilebilir mi?

Dünyada en çok o tarz exeleri açan Tek ülkeyiz o kadar meraklıyız bu yuzden dünyanın %65 botnet ağı Türkiye,de sonrada shiftdelete saldırı gelince acama neden geliyor diyorlar :) şu forum eminimki yarısında bilgisayar vürüs yada zombi %100 vardır.
  62. Uyumsuz-Sami

Maus Klavye sorunu

aynen öyle hocam maus böyle ara ara atlamalı ve donarak çalışıyor biraz araştırma yaptım 2.4 ghz çok oldugu ortamda donma oluyormuş ? sizce bu doğrumu
  63. Uyumsuz-Sami

Maus Klavye sorunu

merhaba masaüst bilgisayar aldım 3 tane 3 de farklı anakart ve klavye setine sahip ama nedense 3 de donma oluyor klavye ve maus arada bir donarak çalışışıyor neden bilen varmı sizde varmı ?
  64. Uyumsuz-Sami

Bundan kullanan var mı ? :D -> Longline 512GB Nvme M.2 Sata 2500/1700MB/S SSD LNG2500/512GN

Eminmisin kaç kere aldın ? kullandınmı ? https://www.n11.com/urun/longline-storm-lng3400nv-256-gb-sogutuculu-nvme-m2-ssd-1374687?magaza=elektromarka Aldım o ürün 1 üst modeli ? Ayrıca Longline kurumsal firmalara hizmet eden bir firma iken 2008 yılında bireysel yöneldi ve yerlidir Hakkımızda...
  65. Uyumsuz-Sami

Kablosuz Mouse Tutukluk Yapıyor

Bendeki logitech tutukluk yapıyor. daha 1 günlük set
  66. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

netflix full ekran yapınca gidiyordu ekran kartı driver sildim kurdum düzeldim ya ben böyle birşey istemiyordum aslında oradaki çalışan beni yanıltı işde :S chrome 4 k rahatca açıyor oyun test yapmadım henüz pug deneyecem işde bugün magazadan aldırım için iade olmazmış + dun kutularını attım...
  67. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

bende o niyetle gittim ama işde magaza çalışan salaklık bunu aldık elimde 2 ek ekran ve 2 k çalıştıramayan ekran kartı var çünkü RX 5600 XT 2 k kaldırmıyor ve görüntü gidiyor :) mecbur full hd kullanıyorum. 1601224886 sence 2 k çalıştırmak için ASUS DUAL GeForce RTX 2060 Advanced Edition...
  68. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

denedim 17 bin tl çıkdı fiyat :) 1 kaç yol daha denedim :D ayrıca hepsiburada alışveriş yapmıyorum kargomu her zaman 10 15 gun sonra yolluyor :) direk birebir magazadan almak istedim. görerek.
  69. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

maalesef hocam keşke ama keşke işde adamlar yogunluk dolayı hemenm verip gitmem için acele ettirler bende artık 4.5 saat ayakda beklemen yorgunluk aldım çıkdım inanki bezdirdiler 1601216484 hocam inanki amacım 11 12 çıkmamakdı ama böyle oldu :S maalesef
  70. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

dolar :) 7.50 geçmişken sanmıyorum hocam :) sürekli 4.20 ghz otomatik sabitledi kendisi işlemci :)
  71. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

Hocam inanki sistem almak için tam 4.5 saat sıra bekledik fiyatları anlık olarak sürekli 20 30 40 50 100 tl oynuyordu nasıl bir sistem anlamadım :) ama kasa 161 tl indirim yaptılar zaten para eden işlemci ekran kartı ve ekran 2 k :) bu arada
  72. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

INTEL Core i7 10700 2.9GHz 16MB Önbellek 8 Çekirdek 1200 İşlemci ghz düşük cache düşük bundan almadım ortadaki çalışanlar aynısı dedi reyzen alın daha iyi dedi :) işlemci fiyatı aynı aslında 3800xt ile 1601215765 maalesef link basıp toplayabilirsiniz. alışveriş yaparken bile sürkeli 20 30 tl...
  73. Uyumsuz-Sami

15000TL Sistem Topladım

Merhaba Arkadaşlar 2 gün önce bir sistem topladım bunu paylaşmak isterim ve yorumlarınızı almak isterim ayrıca normalde kasa 4 fan var ama nedense bana 6 fanlı model geldi kaldiki 6 fanlı model vardır o 900 tl civarındaydı neden böyle oldu anlamadım Anakart: ASUS TUF B450-PRO GAMING...
  74. Uyumsuz-Sami

Bilgisayar Valorantı Kaldırı Mı ?

Amd reyzen 4800h ( 8+8 Core toplam 16 core ) yeterlimi:D
  75. Uyumsuz-Sami

Bilgisayar Valorantı Kaldırı Mı ?

Peki RTX 2060 kaldırımı ?
  76. Uyumsuz-Sami

Samsung Galaxy S8 2020'de yeterli midir?

Samsung artık eski samsung değil hiç bir cihaz önermiyorum Paran varsa iphone 8 plus para yoksa xiaomi redmi 9 pro ( tabi xiaomi düşmanı değilsen :) Sevgi ve saygılarımla.
  77. Uyumsuz-Sami

Bu eklemeleri yaparsam pubg kasmadan oynayabilir miyim?

benim telefon bile bu sistemden daha güçlü :S snapdragon 865 ( 8 çekirdek ) 6 gb ram ddr4 3 gb ekran ekran kartı :D ufs 3.1 ssd
  78. Uyumsuz-Sami

Sdn forum sunucuları

Kaç yıldır bu sektörseniz bilmiyorum yanlız layer 7 artık 8 10 dolar satın alınabilir bir hizmet çoluk çocuk banlanan gidiyor 7 8 dolar verip 1 saat karşılık siteleri kapatabiliyor bir müşterimiz yapmış bir atack mesela. buda saldırı alan bir sistem log kayıtı :) layer 7 tek çözümü...
  79. Uyumsuz-Sami

Sdn forum sunucuları

Sayın abicim ben çözümünü hakkı abiye ilettim ama kendisi sanırsam yoğunluk okuyamadı ben işim server sistemleri kurulum web server sistemleri vb.. bizim sistemlerde yüzlerce haber sitesi forum sayfaları var size yapılan saldırı bizede yapıldı cloudflare çözüm değil çünkü yapılan saldırı layer...
  80. Uyumsuz-Sami

Rus klavreli leptop Aranıyor

link varsa atarmısınız bulamadım ben ?
  81. Uyumsuz-Sami

ona bakıyorum :) hala bulamadım:) sanırsam rusya yolu gözükdü bize.
  82. Uyumsuz-Sami

bende öyle düşündüm hatta masaüstü toplayım dedim ama sürekli mahkemelerde ve adliyelerde dolaştırından bu klavre taşımak zor olur
  83. Uyumsuz-Sami

Eşim yeminli tercüman ? gunde 40 50 sayfa word çeviri yapıyor :) daha önce stickerlar denedik ama 48 geçmeden soyuldu :) 10 parmak uygun değil maalesef stickerlar
  84. Uyumsuz-Sami

Merhaba arkadaşlar, Eşim ukranalı olduğundan dolayı mevcut leptop ömrünü tamamladı ve eşime yeni bilgisayar gerekiyor ? açıksası bulamadım ya bilet alıp rusyaya gidip alıp gelecem yada türkiye bir şekilde bulacam etiket vb.. kesinlikle istemiyorum normal rus klavreli leptop gerekiyor bütçe...
  85. Uyumsuz-Sami

Konu silme

Aynen sadece sunucudan değil sql çok büyüdü normal. eninde sonunda çöp konuları silmek zorunda kalıcaklar.
  86. Uyumsuz-Sami

Konu silme

Hocam İT Teknisyeniyim forum hazır satılan bir script ortalama 100 konu toplamda 8 10 mb bir alan kaplar Mysql boyutu arttıkca bunu sorgulaması zorlanır yani yük arttıkca konular arası gezmeniz zorlanır bu tarz forum script leri belli bir boyuttan sonra patlayabilir örnek r10 7 kişilik dev...
  87. Uyumsuz-Sami

Konu silme

Hocam teknik olarak silmek zorunda kalıncak :) Veritabanı şişince :) sadece zaman
  88. Uyumsuz-Sami

Konu silme

çünkü google seo yüzünden silinemez ama illaki 8 10 sene sonra silinmek zorunda kalıcak:)
  89. Uyumsuz-Sami

Poco F2 Pro Aldım Yorumlarınız Alayım

Donanım haber linkleri saklamanızı öneririm :) kasım 2020 samsusng s20 çöp çevircek :) 5g siz diye istese s20 5g eklerdi ama eklemdi neden s30 s40 satmak için :) samsung yıllarca insanlara bu şekilde elinde tuttu kızcak bir olay değil. xiaomi oppo vb.. firmalar olmasa hala samsung 512 1 gb...
  90. Uyumsuz-Sami

Dediğm gibi konunun kilitlenmesi için talep oluşturdum samsung varsa adamsın :) samsung yoksa değilsin dönüyor konu çünkü.
  91. Uyumsuz-Sami

Anladım hocam dedigim gibi Samsung gibi cihazlar güvenim 0 :) sırf 2 el piyasası var diye ? çöp bir cihaz kullanmam çok saçma olur oppo gibi xiaomi gibi cihazlar olmasaydı hala plastik telefon 7 8 bin tl verilcekdi ama anladırım kadarıyla shiftdelete samsung ve iphone dışında cihazlar çöp...
  92. Uyumsuz-Sami

teşekkürler ama yıllarca plastik telefon bize kakalayan samsung Asla ios sevmiyorum zaten kapalı sistem ayrıca yukarda yazdım benim için marka model önemi yok wifi 6 + 5g olması + pil büyük olması https://www.teknosa.com/apple-iphone-xs-256gb-space-grey-akilli-telefon-p-125076916...
  93. Uyumsuz-Sami

çok basit geçmek :) 2 tane kod bakıyor birde şu ünlü reklam olayı eu onlar yok :D ,google servis dışında bir uygulaması yok :) yani google play + google servis geliyor diğerler yok istersen kurabiliyon :) 1592942212 her haftada yayınlanan beta https://xiaomi.eu/community/threads/20-6-18.56244/...
  94. Uyumsuz-Sami

fazlası var eksik yok :D zaten eu sürüm chin sürüm modifiye edilmiş hali ben 6 yıldır eu kullanıyorum :) tabi birde her hafta gelen güncelleme :)
  95. Uyumsuz-Sami

Onu Avrupa Birliği sormak lazım :) ses kayıt vb.. olmasından dolayı Xiaomi ya ülkede telefon satamasın dediler yada google bu uygulamarı kaldırcaksın baskısı yapıldı 1592941691 eu geç :D kafan rahat zaten eu geçersen birde hiç bir rom kullanmassın :D
  96. Uyumsuz-Sami

Yok hocam kurulmuyor 2 gündür tüm araştırma yaptım tek çözüm EU geçmek Google telefon ve mesajlar uygulaması çok gıcık abi 6 gün dişimi sıkcam işde :) apk bile kurdum yemiyor :D 1592941170 https://www.xda-developers.com/download-xiaomi-mi-10-pro-poco-f2-pro-official-android-11-beta-1-build/...
  97. Uyumsuz-Sami

Hocam almışken :) son model alayım o bakımdan dedim birde süper amoled oları var ondan bunu seçdim birde ben zaten üzerinde gelen os kullanmıyorum direk boot kilit başvuru yapıyorum alır almaz cihaz ve yaptım 6 gun sonra os komple silecem EU geççem Eu Oxygen daha iyi hız ve stabil olarak
  98. Uyumsuz-Sami

Bende öyle düşündüm ama 1 işlemci eski ? 2 bataryası ufak 3 2019 cihazı 4 ekranı ufak 5 Qualcomm Quick Charge 4.0+ 6 UFS 3.1 ( saniyede 1 giga okurma 450 mb/sn yazma. 5g ve wifi 6 bile saymıyorum
  99. Uyumsuz-Sami

Görkem abi:) zaten hep öyle cihazlar alıyorum:D farkında vardın demi:D aldırım leptop hatırlarsan :) hala dünyanın en iyi leptop :D ekranı 60 hz ama sanki 90hz keyfi veriyor.
  100. Uyumsuz-Sami

Aynen öyle abicim MI Band 4 hediyesi vardır ama bu hediye eden hepsiburada ben direk dükkanda aldım zaten MI Band 4 150 tl birşey ki ihtiyacım yok iphone ile anroid çok farklı bir dünya bence :) ben zaten neden aldım 1 5g olmasında 2 wifi 6 3 işlemci.
  101. Uyumsuz-Sami

Şimdi şöyle cihaz ilk parti çok az geldi bir kısmını hepsiburada aldı bir kısmını doğubank dükkanlara dağıltı önümde 20 kişi falan vardır gelen aldı gitti aldı gitti bende işimde dua ediyordum inş kalır bana diye bana gelince sıra son 1 tane gelmiş oda gri :) yani istedigim renk kalmışdı hemen...
  102. Uyumsuz-Sami

Modem siparişi verdim işin garibi araçlar yoldan giderken bazen üst 5g yazıyor sonra 4.5 g geri düşüyor :D
  103. Uyumsuz-Sami

Sağollun hocam valla aldırım günden bu yana resmen beni taşlıyorlar :D 6500 tl verilirmi diye anlamamak mümkün değil.
  104. Uyumsuz-Sami

Merhaba Arkadaşlar Dün öglen gibi cihaz teslim aldım cihaz evet biraz büyük ve ağır 220 gram ama ilk bakışda o ekranı resmen aşık oldum Super AMOLED resmen hakkını veriyor İşlemci diyecek laf yok cihaz 6499 tl olarak aldım 128 gb olan model bence bu işlemci ile alınabilecek en uygun cihaz (...
  105. Uyumsuz-Sami

Şaçma sapan reklam yapıyorsunuz.

deme demekki +18 çok giriyon :D
  106. Uyumsuz-Sami

Ne yapcan hacı cahil çok :D
  107. Uyumsuz-Sami

bende böyle :D
  108. Uyumsuz-Sami

aynen sen gidip +18 sitelere girersen o tarz reklamlar çıkar senin karşına :) reklamlar google karar veriyor sdn değil.
  109. Uyumsuz-Sami

Amd Ryzen 4800h ? İntel i7 9750h ?sizce hangisi alalım ?

bu cihazlar oyun için dizayn edilmiş güç tasarrufun yapsan işe yaramaz zaten oyun çalışmazken amd aktif çalışıyor + nvdia denetim masasında ayarlar mevcut hangisi kulllanmak gerekdigi ama unutma bu cihaz çift fan var tek fan değil.
  110. Uyumsuz-Sami

Redmi Note 8 Pro Android 10 Güncellemesi sonrası cihazda yaşadığım %300lük yavaşlama!?

güncelle yapmassan banka hesaplar kullanıyorsan telefondan işleri boşaltılır tecrübeyle sabit.
  111. Uyumsuz-Sami

Yok hocam çalıştırdım fan 1 dışarı hava atarken diğer içeri alıyor ondan dedim :) fanları sökdüm bakdım ters takılmış illa tasarım benim yapmam gerekmezki bu işde ekmek yiyom sonuçda bilgim var 1591449166 hayırlı olsun hocam kasa çok sağlam emin ol :)
  112. Uyumsuz-Sami

Sürekli bu uyarı gelmesinden bıktım

ha şunu ekliyelim ? biz telefon 4000 mh başka bişey bağlarız kullanırız dersen olmaz ? mesela leptop 4000 mh pil ama kocaman telefon ufacık nedeni leptop pil işinde devre kartı vb.. elamanlar vardır telefon o parçalar anakart lehimlidir. güncelle leptop mac vb.. artık telefon gibi yapılıyor...
  113. Uyumsuz-Sami

Redmi Note 8 Pro Android 10 Güncellemesi sonrası cihazda yaşadığım %300lük yavaşlama!?

cihaz son versiyon güncelle mi hesapı sil google hesap çıkış yap sonra telefon ayarlar kısmında girip cihaz sil bas yani sıfırla sonra görceksini hız farkını cihaz anroid 9 dönmez artık o 10 dur.
  114. Uyumsuz-Sami

şöyle diyim size gerilim aynı olsada Kapasite düşüşünce gerilimde düşer. ayrıca bu sıcaklık etken mtk sıcak bir işlemci oldugundan daha fazla ısınır buda pili etkiler. Lityum iyon (Li-ion), bir çeşit yeniden doldurulabilir pildir. Cep telefonundan dizüstü bilgisayara kadar elektronik...
  115. Uyumsuz-Sami

Hocam zaten bundan sonra MTK sorun yaşanıyor ilerleyen zamanlarda. bundan dolayı bilindik markalar MTK kullanmıyor SNP göre MTK daha çabuk ömrünü tamamıyor bundan dolayı zaten 4000 mh değil 5000 mh pil kondu.
  116. Uyumsuz-Sami

Başı bozulmuş olan vida

Hocam yarın bekleyin tork tornavida seti alın 20 25 tl seviyesinde başlıyor onunla sökersiniz yada japon alın tornavida üzerine koyup yapıştırın sonra sökün.
  117. Uyumsuz-Sami

Davadaki avukatlar aynısı demişdi:) sonuç Apple ödeme yaptı.
  118. Uyumsuz-Sami

Başı bozulmuş olan vida

istanbuldamısınız ?
  119. Uyumsuz-Sami

Xiaomi Mi 9T/9T Pro Kullanıcıları Kulübü

ben 1 yılımı tamamladım şarj 1 gün çok rahat çıkartıyor günde 7 8 sefer asfalt oynuyorum sorunsuz şekilde mui12 geldi daha güzel oldu
  120. Uyumsuz-Sami

Redmi Note 8 Android 10 güncellemesi ne zaman alacak?

dun pro yayınlandı bir kaç güne normal gelecek. ayrıca MIUI ROM DOWNLOAD - Mi Community - Xiaomi sürekli burasını takip edebilirsin.
  121. Uyumsuz-Sami

cihaz guncelleme sonra mutlaka formatlanması gerek bunu biz 6 yıldır söyliyoruz dilimizde tüh bitti. Xiaomi konusunda her türlü bilgi ve istek bana iletebilirsin. ayrıca hangi marka olursa olsun MTK telefon almassın artık sanırsam. MTK telefon çabuk yavaşlar işlemcileri ısınır ve ömürleri...
  122. Uyumsuz-Sami

İnternet bankacılık kullanmıyorsanız apk yükleme kadar çok fazla uygulama yüklemiyorsanız guncelleme yapmayabilrisiniz yanlız internet bankacılık kullanıyorsanız mutlaka guncelleme yapmak zorundasınız yoksa telefon sızarla :) verilerinizi kayıp edersiniz. 1590901344 bu şekil evet hız alamasısn...
  123. Uyumsuz-Sami

Android Youtube'dan Video İndirme[Videoder] #Apk

bende ayda 16 tl verdim sınırdı video ve muzik indiriyorum :) hemde premum müzikler dahil.
  124. Uyumsuz-Sami

paypali turkiyede nasil kullanirim

Özelde iletişim bilginize yollayın hak edelim
  125. Uyumsuz-Sami

bende 6 ay önce açdım hesapı ve en para girdim kabul etti sorunsuz
  126. Uyumsuz-Sami

bende yapıyorum:) %5 ile.
  127. Uyumsuz-Sami

en para kabul ediyor :)
  128. Uyumsuz-Sami

Tabi aynen öyle :) eşim yabancı pasaport nosunu yolladık sorunsuz açıldı ve kullanıyoruz adres olarak annesi babası adresini verdik ve türk kartını en para bağladık:) ayrıca hem benim hemde eşimini ukrana numarası var aktif çalışıyor :) +38 050 867 45 59 ara istersen:D aktif numaram :) posta...
  129. Uyumsuz-Sami

Ben kullanıyorum hiç bir sorun olmadan :) hiçde pahalı olmuyor ? 1590774610 buyur ödeme yaptım:) bugün.
  130. Uyumsuz-Sami

Hocam ne alacan ? ne kadarlık bir ödeme ?
  131. Uyumsuz-Sami

Amerikan Siyahi Sosyalist partisi Twitter'da Erdoğan'a küfür etti

Bende bu forumda özgülük hakkımı kullanarak sana küfür ediyorum :) .....
  132. Uyumsuz-Sami

Tabletin ekranı kırık ama dokunmatik çalışıyor sizce tamir için ne kadar para gerekir

dün fön makinesiyle sökdüm :) 50 tl aldım dokunmatik değiştirdim komple. 1590773998 modeli ne cihazın
  133. Uyumsuz-Sami

Ryzen 5 3600 mü - İntel Core i5 9600KF mi ?

https://www.webtekno.com/amd-ryzen-6000-dunyanin-ilk-6-nm-masaustu-islemcisi-olabilir-h93453.html yazıyor abicim.
  134. Uyumsuz-Sami

Sonuç aynı kasa ? aynı bant üretim aynı sadece yeni modifiye edilmiş bir işlemci o kadar 11 nesil farklı olmayacak olay cazime değil intel kendisin başka kimse işlemci üretemez kafasında ? unuutma şuanda 10400F varsa amd sahesinde yoksa çift çekirdekli 200 dolar 300 dolar vermeye devam ederdik...
  135. Uyumsuz-Sami

Lütfen lütfen lütfen intel'in piyasadaki markalarla anlaşmalarından demiyelim tehtitlerinden dolayı diyelim hocam ? resmen tehti ediyor arge keserim diyor yardımı keserim diyor ? indirim keserim diye amd kullanırsa seni yok ederim diyor :) apple bir kafa tuttu ? intel çok fena kaşınıyor ama...
  136. Uyumsuz-Sami

oyunlarda önemli olan single coredir çoklu core değildir hocam bilginiz olsun yukarda puanları ve kanıtları paylaşdım.
  137. Uyumsuz-Sami

düşüremez hocam üretim bantı komple yenilemesi demek ? sistemi sil başdan yapması demek çok ama çok zor 2022 kadar amd 6 nm düşşek bu arada Jim Keller bilirsin belki amd reyzen yapan ve apple işlemcileri yapan :) kişi Jim Keller, AMD ve Apple'daki çalışmaları ile tanınan bir mikroişlemci...
  138. Uyumsuz-Sami

bununla alakalı mesut çevik videolar var izlerseniz anlarsınız 10400f olsa 11400f olsa 20400f olsa ana çekirdek silikon yapılarını değiştirmeniz düzelmesi mümkün değil hocam aynı skilon devre üzerine overlock yapıp yeni nesil diye millete kakalıyorlar izleyin hocamn lütfen dedigim gibi ne...
  139. Uyumsuz-Sami

AMD Ryzen 5 3600 Cinebench testti 3785 puan alıyor I5 9600KF Cinebench testti 2835 puan alıyor gelelim yukarda bazı fonfon cu intelci arkadaşlara 10400F vb.. diyorda https://www.cpu-monkey.com/tr/cpu-intel_core_i5_10400f-1247 testlerde çıkan sonuçlara 3600 bir önceki nesil olmasına...
  140. Uyumsuz-Sami

Amd Ryzen 4800h Tek Çekirdek ve çoklu çekirdek test sonuçları

Merhaba arkadaşlar yeni aldırım asus marka leptopla bazı testler yaptım bunu sizlere iletmek istedim malum son zamanlar herkes işlemci alma derdin belki bir ip ucu olur diye düşündüm tek çekirdek testdinde yani single core test yaklalık 15 dakika sürdü ve 4.00 ile 4.13 arası gitti geldi...
  141. Uyumsuz-Sami

arka planda photoshop vb.. açık + oyun buyrun buda inteli tek çekirdekde nasıl ezdiğini kanıtı mesela sıcaklık değil mesela o sıcaklık size hissettirmesi hocam. var mı yarım saat yakın test de 4.00 ile 4.13 ghz sabitleyebilen leptop ? bütün bilgisayar yuksek ghz çıkar ama bunu sürekli...
  142. Uyumsuz-Sami

Samsung Galaxy Note 9 ve Galaxy S9'a Kötü Haber

:) birşey demedim zaten bunu dedim planlı eskitme bu işde.
  143. Uyumsuz-Sami

Buyrun oyunda girdim :) sıcak durum bakın çok normal
  144. Uyumsuz-Sami

Hocam güncelleme bazı insanlar takar bazılar takmak sen takmıyorsan iphone 3s al :) bak keyfine.
  145. Uyumsuz-Sami

abicim bak resme iyi bak fanlara duruşlar ters takılmış intel leptoplar sadece dışarı hava atar bu modelde ise 1 fan dışarı 1 fan içeri bu sahede ısınma olmaz ama ses yapar :) bak pil yanında sata yeri var ora sokup pil 90w gelince takıcam :D 1590408176 1 konu açdım alt üstü.D konu uzadı...
  146. Uyumsuz-Sami

Abicim hayatımda call of duty ile pubg lite aynı anda açıp oynadım:) desem ve sadece fan çıkış yerinde ısınma oldu desem ne dersin ? bilmem anlatabilimmi ? + o kadar resim paylaşdım o kadar yazdım çizdim hala inatla intel diye yazanlar resimlere iyi bakın fanlar tek yönde değil ? iyi bakın 2...
  147. Uyumsuz-Sami

14 nm işlemciyi neden bekleyecek ?
  148. Uyumsuz-Sami

Galaxy Note 9 ve Galaxy S9 için One UI 2.1 güncellemesinin yolda olduğu, haftalar süren dedikoduların ardından doğrulanmıştı. Güncellemenin gelmesinin birkaç hafta daha zaman alacağı anlaşılırken, kırpılacak bir işlev hakkında bilgiler ortaya çıktı. Sammobile'a göre Bixby Routines işlevi, bu...
  149. Uyumsuz-Sami

telefon önerileri (huawei ve xiaomi hariç)

yazılıımda meizu çökmüş yapısına :) onun dışında ise önerimiz sana Realme yönelmen :) 1587731702...
  150. Uyumsuz-Sami

Mi 9t(128gb) mi P40 lite mi A71 mi

oda çalıntı :D ios applemi yaptı :D sanıyon
  151. Uyumsuz-Sami

yalanmı :D ben nefret ediyorum samsung yemin olsun elime alıyorum magazadan yere vurmamak işin kendimi zor tutuyorum. Galaxy ler dışında.
  152. Uyumsuz-Sami

hocam iphone samsung zaten kardeş:) üvey kardeş
  153. Uyumsuz-Sami

Pubg oynuyorum evet yk takılma bn telefon alır almaz stress testi zaten yaptım güncelleme konusundan ayda 1 geliyoır bazı arkadaşlar ekran sürelerine takılmış ama lakin beni 1 gün götürüyor ki zaten amacımız bu değilmi ? sabah 9 çıkartıyorum akşam 8 9 kadar yetiyor ki zaten hızlı şarj var...
  154. Uyumsuz-Sami

Ben yaza doğru çıkması bekleniyor dedim :) türkiye gelecek demedim :)
  155. Uyumsuz-Sami

xiamoi mi9t mi oppo reno 2z mi

mediatek değilde snapdragon 765 yada 855 olsaydı okey ama mediatek gibi deli gibi ısınan bir işlemci ile 3 bin tl verilmesi mantıklı değil. 3000 bin tl fazla vermek istemiyorsan...
  156. Uyumsuz-Sami

mi9t tavsiye ederim 6/128 3 aydır kullanıyorum ekran kalitesi ve kasa cam olması çok güzel olmuş 1587693424 https://www.epey.com/akilli-telefonlar/xiaomi-mi-9t.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a71.html Duyurulma Tarihi arasında 6 ay süre var çok uzun bir süre değil...
  157. Uyumsuz-Sami

dell bekleniyor yaza doğru ama kesin değil
  158. Uyumsuz-Sami

TBMM Başkanının Çağrısına Neden Uyulmadı.

Aynen unuttum :)
  159. Uyumsuz-Sami

Hükümet istifasını vermelimi?

18 yıl değil 36 yıldır veriliyor hocam :) yanlışın var Örgütün 1985'ten bu yana gerçekleştirdiği baskınlar ve şehit sayıları şöyle: 25 Ekim 1985-Hakkâri-Serin Karakolu: 9 şehit 4 Ağustos 1991-Şemdinli-Samanlı Karakolu: 10 er şehit, 7 er kaçırıldı, toplam 9 yaralı 10 Eylül...
  160. Uyumsuz-Sami

TBMM Başkanının Çağrısına Neden Uyulmadı.

Türkiyedemi yaşıyorsunuz ?
  161. Uyumsuz-Sami

Teknosa

hiç bir gün açık olmayacak daki mayıs sonu haziran gibi açılması planlanıyor.
  162. Uyumsuz-Sami

teşekkürler aldım:D
  163. Uyumsuz-Sami

kasa ısınması istemiyorsan orada profil var onlar ayarlar fan maksumum al ki oyuında girince kasa klavre vb.. ısınması ne demek hocam elimden geldikce yardım ediyorum ama dedigim gibi fan turbo al .
  164. Uyumsuz-Sami

ama çok garipki kasa plastik olması rağmen klavre ve allt kısmında ısınma 0 sadece fan çıkışlar az bir ısınma oluyor.
  165. Uyumsuz-Sami

asus sitesinden bak dosyasını indir. abicim. myasus mutlaka kur ayarlar yap
  166. Uyumsuz-Sami

daha ileri söyleyim:D ,fn tuşu basarak yukar aşarı ve sağ saol yön tuşları renkleri sabit vb.. değiştirebiliyorum artık ayrıcsa pm almaya devamn ediyorum kasa kapak sökme garanti bozmuyor arkadaşlar işlemci üzeirnde bir bant var çok ufak ona dokunulmadığı sürece garanti bozulmaz. zaten öyle...
  167. Uyumsuz-Sami

klavre kısmı ve alt ısınma 0 şuanda lol açık ekran altında fan çıkışlar çok hafif var ısınma oda fan çıkışı dolayı normal buda işi sökmesi çok kolay ekran ile kasa arasında boşluk var orda hafif kastırdınmı tık diye ses geliyor ve kapak yerinden çıkıyor tabi vidaları söktükden sonra unutmadan...
  168. Uyumsuz-Sami

Ekran muhteşem hocam :) web kamerası var kaliteli orta iyi sayılır. 10g k Type-C var çift bas ses sistemi var kendi işinde . ekran ıps :D pubg lite 160 170 fbs alıyorum sanki gerçek gibi:) adamlar ölüyor.. çok güzel yönetim panel sistemi mevcut.
  169. Uyumsuz-Sami

konu açdık sonra çok sayıda pm aldım sadece bu forumda 9 kişi aldı abi.D ben dahil çünkü şuanda piyada en güçlü ve en uygun leptop.
  170. Uyumsuz-Sami

23 Nisan Etkinliği Çekilişli - İstiklal Marşı'nı Okuyoruz

Dalgalan sen de Şafaklar gibi ey sanli hilâl
  171. Uyumsuz-Sami

Kiraladığım Hosting Üzerine Kaç Tane Domain Alabilirim

Teşekkürler. Amin
  172. Uyumsuz-Sami

Karışık hocam hepsi mevcut yeni açdım https://vpssunucu.com.tr/ daha bitmedi. yapıyoruz birşeyler :)
  173. Uyumsuz-Sami

est hocam :) meslek bu benim ondan dolayı belirttim.
  174. Uyumsuz-Sami

Arkadaş ondan bahsetmiyor diyorki benim 1 domain var bunun altına alt domain kurcam diyor yapabilirim diye yani bunu adı sub domain evet yapabilirsin dostum cpanel yada plesk panel hangisi var ise girip sağ taraf menüden sana sınırlar söyler. sub.google.com sub2.google.com bunlar adı subdomain...
  175. Uyumsuz-Sami

Cihaz geldi abicim keşke 90w gelseydi ama nasip burda olur:) çift nvem ram yarın gelecek onu takacam : bios çok güzel yapmılar turbo fan sistemi mevcut fan hızlar arttırma kısma var ve çok sessiz. ama ekan muhteşem :) renk dolgunluk muhteşem tdn ekran ile ıps ekran arasında byaa fark varmış...
  176. Uyumsuz-Sami

Boyumun uzamasi icin ne yapmaliyim ?

o zaman izle :) 1587499337 profilin yaşın doğru ise daha 16 yaşındasın ? gelişim çağındasın bizim gibi 35 yaşında değilsin ki ? kilo dert ediyon biz su bile içince kilo alıyoruz. 1587499514 18 19 yaşına kadar boy uzamaya devam eder.
  177. Uyumsuz-Sami

hp leptop çıkan toshıba ssd çok ısınıyor ama :S samsung taktım o kadar stres testi yaptım ısınma 0 dır çok garip.
  178. Uyumsuz-Sami

Genelde firmalar zaten micron kullanıyor ki bu leptop tanıtan adam öyle söyliyor x2 ucuz ssd koymuşlar bu micron 2 inci depolama için kullanıp c diski samsung kullancam :) ram 16 olunca fişek olacak inş hanım daha haberi yok aldırımdan olursa vuracak sanırsam :D ondan eve gizli gizli sokucam...
  179. Uyumsuz-Sami

forumda 2 kişi olarak aldım:D 2 kişi bolca bilgi sahibi olursunuz ama bu leptop hakkı samsung evo plus ve ram 16 :) onu söyleyim
  180. Uyumsuz-Sami

yok hocam bizzat asus aradım sordum 1x8 var üstüne bedne 1x8 daha aldım:) bir ek nvem aldım:D hp leptop test ettim:)
  181. Uyumsuz-Sami

o cihaz üzerine https://www.hepsiburada.com/samsung-970-evo-plus-250gb-3500mb-2300mb-s-nvme-m-2-ssd-mz-v7s250bw-p-HBV00000HZUM6?magaza=Laptopf%C4%B1rsat%C4%B1 bunu aldım bugün elime ulaşdı :D birde...
  182. Uyumsuz-Sami

benim anlamadım yeni bir cihaz ne çabuk stok bitti 2 3 bin tl olsa neyse.
  183. Uyumsuz-Sami

öyle abi 16 sından verdim sözde 20 kargo verilcekdi yeni verdileri
  184. Uyumsuz-Sami

bugün verdileri kargoya :S
  185. Uyumsuz-Sami

bana yarın elime ulaşşacak sendemi hepsiburadan aldın ? 1587491625 ürün https://www.hepsiburada.com/asus-fa506iv-al064-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-rtx2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000SIP90?magaza=Hepsiburada satışdan kaldırıldı.
  186. Uyumsuz-Sami

xiaomi mi8 alınır mı

evet hocam garantili https://www.hepsiburada.com/xiaomi-mi-9t-128-gb-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBV00000KKJ4Z?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6804.shop.elk.telefon-cep-telefonu-ssc&gclid=CjwKCAjw7e_0BRB7EiwAlH-goJZ7G7jKJU9L_8HiAvSnVqtjzhgGdra2WDvt6xYpyLB-hD7aKWwZGRoCpqUQAvD_BwE zamlanmış ben...
  187. Uyumsuz-Sami

Hakkı Alkan Koronavirüs'e Yakalandı

Çok büyük geçmiş olsun Allah acil şifalar versin
  188. Uyumsuz-Sami

Yayıncı Bilgisayarı

sizin fikirleriniz önemli hocam 10 bin tl 11 bin tl arasında alınacak en iyisi bunu seçdim işlemci ekran kartı olarak
  189. Uyumsuz-Sami

xiaomi mi8 alınır mı

ya grafik kısmı ? hocam ne olacak 1587116553 2200 bin tl seviyesine kadar düşer hocam emin olun. ben aralık ayında kampanya ile 2800 tl aldım 6/128 olanı
  190. Uyumsuz-Sami

xiaomi mi8 alınır mı

O zaman Samsung S7 fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Galaxy S7 en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da. Ücretsiz kargo. Hemen satın al. al :) 1587116423 rica etsem geekbench indirio test yapıp ekran görüntüsü paylaşırmısınız ?
  191. Uyumsuz-Sami

Yayıncı Bilgisayarı

her iki kart gddr6 alt yapısı kullanıyor öyle olagan üstü fark görmek çok zorki 2 k ekran anca o görüntü alınabilir kaldıki 27 bin tl çok sağlam bir masaüstü toplanır. şuanda türkiyede en güçlü işlemci ve ekran kartı olarak f/p olarak...
  192. Uyumsuz-Sami

Yayıncı Bilgisayarı

17 bin tl fark değermi anlamına söyledim
  193. Uyumsuz-Sami

xiaomi mi8 alınır mı

dedigim gibi hocam arkadaşım mi8 var geekbench hemen hemen aynı puan hatta bende mi9t 1 tık daha iyi puan alıyor
  194. Uyumsuz-Sami

Iphone se 2 geçmelimiyim ?

yıl oldu 2020 adamla hala 4 inç telefonlar 720p hd ekranlarlar telefon 5 6 bin tl satıyorlar diycek söz bulamuyorum 7+ se2 döver her türlü hatta se2 arkasına bakmadan kaçar.
  195. Uyumsuz-Sami

Kasma

Aynı sorun Levent Pekcan (@leventp) | Twitter TeknoSeyir den levent abi geçen hafta başına gelmiş üsterse tw bir sor
  196. Uyumsuz-Sami

Yayıncı Bilgisayarı

aynen :D onu unuttum söylemeyi:) 1587110574 izlesene abicim efsaneyı :D
  197. Uyumsuz-Sami

Superonline-TTNET-TürkNet

mesela elinde 400 gb veri var bunu hemen şimdi google driver yükleyecen ? Turknet yada xxxx ararım sor bakam ben 400 gb 1 günde upload etcem yardım edermisiniz kesinlikle kabul etmezler ama süperonline turbo ile 24 saat 20 tl veripm upload hızınız 100 mbit yapıyorsunuz vb.. lazım olmaz deme...
  198. Uyumsuz-Sami

Yayıncı Bilgisayarı

Allahını seviyorsan Nvidia RTX2060 ile Nvidia RTX2080 çok büyük fark mı var ? 20 bin o leptop almam :) ki yerli mal hiç almam casper monsternotebook aynı kalitesiz dandik plastik parçaları...
  199. Uyumsuz-Sami

Yayıncı Bilgisayarı

o eskidendi hocam yeni leptoplar artık masaüstü bile dövüyor elektrik gider şat pc kapanır :) misafir gelir kalmak zorunda pc kapatmak zorunda kalırsın her zaman o odaya sabitsin :) kıbırdırma şansın yok şu günlerde mobilete çok daha önemli 10 bin tl rtx bir ekran kartlı leptop ile rtx masaüstü...
  200. Uyumsuz-Sami

xiaomi mi8 alınır mı

Eger oyun derdin varsa belki ama mi9t mi8 den daha iyi snapdragon 845 işlemci 730g ve 730 ile aynı puan alıyor testlerde bunu unutmayın. çünkü 730 ve 730g 845 aslında kullanıyor sadece ismi 730 yada 730g yapılıyorlar terkrar satıyorlar. mi9t neden en büyük olayı pil ve hızı ekran daha geniş...
  201. Uyumsuz-Sami

PTT Maske Eline Ulaşan Var Mı?

yok ulaşmadı bizede
  202. Uyumsuz-Sami

Salgın bittikten sonra ne yapacaksınız?

Salgın bitince ilk yapcam şey hakkı abi buluşmak olacak ofisine gitmek olacak ona olan hayranlarım çok fazla :)
  203. Uyumsuz-Sami

AYnen haklısın abicim işde bizim sabırsızlık :)
  204. Uyumsuz-Sami

https://ark.intel.com/content/www/tr/tr/ark/products/191045/intel-core-i7-9750h-processor-12m-cache-up-to-4-50-ghz.html 100 derece diyor sence normal değilmi:) 1587055018 şimdi anladım neden 9750h almayın diye :S fena ısınıyormuş. iyki 4800h almışım. 1587055455 Al şimdide bunu yazmışlar ne...
  205. Uyumsuz-Sami

aynen onuda yapcam windows 10 enterprise lisansım var onla baraber yapcam rufus ile 1587053797 ama bu 506 :) :D
  206. Uyumsuz-Sami

Aynen arkadaş link attı 3200 mhz ram aldım oda daha kargo vermedileri bütün gün firmalar kavga ediyorum 11 bin TL para harcadım hala ürünleri kargo verecekler
  207. Uyumsuz-Sami

Teşekkürler aldık bekliyoruz bakalım :)
  208. Uyumsuz-Sami

abi bu nasıl bir bios böyle :S leptoplar bios fan kontrol varmıki ? hatta mhz ayarı vb... normalde leptoplar bunlar sabit olur ve maus olmaz genelde.
  209. Uyumsuz-Sami

zaten bir anlamda ondan 4800h aldım :D
  210. Uyumsuz-Sami

https://browser.geekbench.com/v5/cpu/1811715 mesela şuanda leptop AMD Ryzen 5 3550H test bu premiere link varsa yollarmsın 3550h ile 4800h farkı görmek istiyorum:)
  211. Uyumsuz-Sami

RTÜK'ten Fatih Portakal'a ceza!

Yazdırımı yorumu çok güzel bir şekilde altını çizip açıklamıssın öncellikle çok teşekkürler ve dediğim gene haklı çıkarttın fox tv yöneticileri Jan Köppen Gabriella Dore, Jeffrey Edward Palker, Adam Charles Theiler ve Engin Güner bu adamlar araştırınca internet ve diğer sayfalardan resmen Türk...
  212. Uyumsuz-Sami

Hangi ülkede olursan ol Türkçe klavre kullanmanızı doğru buluyorum. Türk aşık bir insan Türkçe klavye alabilir zor değil Bu yaptığını Atatürk görse asardı seni. Ne Mutlu TÜRKÜM Diyene. ???????????? madem objektif o zaman neden her akşam imamoglu ifade veriyor ? o ne derse onu yapıyor madem...
  213. Uyumsuz-Sami

Erkan Tan bırak portakalı dünyada ne kadar ....... gazeteci varsa alayını sollar. ya bir insan bu kadar taraflı olmamalı abicim. yanlış mıyım. resmen ben akp TAPIYORUM DİYOR.
  214. Uyumsuz-Sami

Hocam çok güzel örnek gösterdiniz mesele zaten burada Sağ kanallar bakıyorsun ? süper güçlürüz herkes çok mutlu örnek ( a haber ) sol kanalara bakıyorsun muz cumhuriyeti gibi ülkeriz kaos var hergün intihar lar var binlerce hemde hatta daha ileri Hükümete laf edenler asılıyor vb.... bunlar...
  215. Uyumsuz-Sami

düşünce özgürlük ? sence bu ülkede varmı ? bence yok kaldıki forumlarda bile yok
  216. Uyumsuz-Sami

sadece depolama için kullancam ? sence ne alayım ? yada mevcut depolama kullanırım samsung pro x4 ssdmi alayım ? windows kullanmak için
  217. Uyumsuz-Sami

eee bende sata disk takamıycam o zaman :D bir 256 daha m2 alcam o zaman :D yada buna x4 samsung m2 ssd alıp mevcut depolama için kullancam :D
  218. Uyumsuz-Sami

tamamdır verdigin linkdeki ürün sipariş ettim şimdi inş tek parça 8 gb ram ile gelir :) 1586987600 birde x4 m2 nvem ssd deste var deniyor :) inş ekran 144 hz ile gelir ki öyle yazıyor
  219. Uyumsuz-Sami

Abi şöylede düşünüyorum ürünü elime gelince hakkı abiye yollarım incelemesini yaparsa daha güzel olur diye düşünüyorum ? ne dersin elimde 16 gb ddr4 2666 mhz ram var onu takıp üzerine ramları çıkartcam diğer hp leptop takıcam :)
  220. Uyumsuz-Sami

Evet arkadaşlar sipariş verildi teşekkürler inş sorun yaşamam.
  221. Uyumsuz-Sami

işin garipini aynı leptop 3750h modeli var oda 10.199 tl ken bu 10.629 tl 500 tl bile fark yok arada
  222. Uyumsuz-Sami

İşde bir arkadaşım amd 4800h i7 9750h karşında şansı yok dedi bende şaşırdım:S
  223. Uyumsuz-Sami

Merhaba arkadaşlar, sizce amd 4800h mi ? https://www.hepsiburada.com/asus-fa506iv-al064-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-rtx2060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000SIP90?magaza=Hepsiburada yada i7 9750h...
  224. Uyumsuz-Sami

3 nisan 2020 Superonline Çöktü

bende düzeldi sayfalar gelmeye başladı şükürler olsun 1585869740 ilk defa böyle bir sayfa gördüm 3 yıllık abonesiyim :S
  225. Uyumsuz-Sami

twitter ne video nede resimler geliyor youtube zaten güm 1585869461 düzeliyor gibi 1090 ms ken pinler 450 480 lere düşdü toplayacak inş.
  226. Uyumsuz-Sami

Tahmin ettirim gibi Türkcell gitti
  227. Uyumsuz-Sami

Türkcell/superonline kullanan ben dahil sorun yaşıyor shiftdelete bile zar zor açdı için garip vpn sorunsuz iken vpnsiz siteleri açmıyor facebook vb.. sizlerde durum nedir son 20 25 dakika bu durum var bende eksisozluk konu açılmış bunla alakalı...
  228. Uyumsuz-Sami

5000 5800 arası telefon önerisi

boşver hocam :) tartışmaya gerek yok iyi geceler.
  229. Uyumsuz-Sami

ikiside UI 2.1 var demi ?
  230. Uyumsuz-Sami

peki Samsung Galaxy Note 10 Lite 128 GB (Samsung Türkiye Garantili) Samsung Galaxy S10+ 128GB (Samsung Türkiye Garantili) Sen olsan hangisi alırdın :)
  231. Uyumsuz-Sami

Samsung s10 lite Qualcomm Snapdragon 855 (SM8150) varmış doğrumu ? pili s10 göre daha büyük gözüküyor. Çok saçma s10 lite s10 daha göre daha iyi gibi:)
  232. Uyumsuz-Sami

En son dava açılmışdı güncelleme ile yavaşlattıkları diye telefon satın alanlara para ödemesi yapmıştı demi abi:) apple
  233. Uyumsuz-Sami

5 yıldır xiaomi kullanıyorum ailece :) yani sadece tavsiyem bu yönde. yoksa her marka kendisine göre + - var. 1585687957 aslında kullanıyor mesut abin video izle sadece abicim. 1585687975
  234. Uyumsuz-Sami

Arka planda çalışma sistemiyle alakası var iphone arkada planda kullanmayan otomtik kapatıyor ondan daha az ram kullanıyor. Mesut abin bunla alakası bir video var hatta. 1585687657 s10 :):p
  235. Uyumsuz-Sami

yeni farkettim kullanıcı adınız s10 bundan dolayı daha fazla yazmaya artık gerek görmüyorum iyi akşamlar.
  236. Uyumsuz-Sami

1585687200 İnanki şuanda hesap para hazır bugün 40 defa s10 almaya elim gitti hatta sepette şuanda ama samsung 1 sene sonra beni yolda bırakcağını dolayı vazgeçdim 2013 2012 bırakdıgı gibi.
  237. Uyumsuz-Sami

Teşekkürler bu arada s10 bir arkadaşım daha yeni aradım sordum pubg kasma varmı diye çok fena kasıyor dedi bilginiz olsun.
  238. Uyumsuz-Sami

peki mi 9t pro + ne çünkü konuyu arkadaş beni bayaa bilgisiz sandırı için siz daha bilgi oldurunuz düşündürü için söyledim :)
  239. Uyumsuz-Sami

iyi akşamlar size daha fazla söylenecek söz yok hocam sevgilerimle.
  240. Uyumsuz-Sami

mecbur hızlandırdı xiaomi sahesinde :) s4 s5 leren biliriz samsung plastik dandik kasa 450 500 tl ekran ücreti :) vb.... 1585683762 alsın hocam redm not 4 hala güncelleme alıyor :) ( 2017 cihaz ) güncellem hızında xiaomi yarışamaz
  241. Uyumsuz-Sami

xiaomi alıyor hocam :) zaten xiaomi kullasanız böyle demez bir daha samsung s bile anmassınız :) Dunyada en hızlı güncelleme alan firmalardan biri xiaomi dir.
  242. Uyumsuz-Sami

bana anroid 10 geleli çok oldu haziran temmuz gibi Android 11 beta gelmesini bekliyoruz. Galaxy S8 ne güncellemesi alıyor anlamıyorum ? hocam anroid güncellemesi en son 9 aldı diye biliyorum yanlış bilmiyorsam.
  243. Uyumsuz-Sami

s9 işinde aynısı dediler :) hocam samsung son derece düşmeye başlayan güncellemeyi zar zor savaş vererek veren bir firma sonuç ortata ? samsung eski samsung değil hocam benim telefo ayda en az 2 güncelleme alıyor ? samsung yılda 2 alırsa öp başına koy 1585682712 o zaman mi9 t pro tavsiye...
  244. Uyumsuz-Sami

Samsung uzak dur 6 7 bin tl sattıkları samsung s9 ve note 9 destek çekdiler ? yıl sonunda s10 ve not 10 çekecekleri kesin gibi. ha güncelleme umrumda değil diyorsan sen bilirsin. benim tavsiyem Xiaomi Mi Note 10 128GB = 4700 TL Xiaomi Mi 9T Pro 10 128GB = 4900 TL uzun bir süre güncelleme...
  245. Uyumsuz-Sami

DonanımHaber YouTube Kanalı Hacklendi!

Hocam Donanım haber DGN bulunan komple full kabinleri ağzına kadar sunucu bulunuyor bütün videolar zaten orada bulunuyor isterlerse komple hesapı silsinler. farketmez sunucudan yotube video yüklemek ? 15 20 sn leri alır en fazla. Zaten donanım haber videolar hepsi önce sunucu atarlar sonra...
  246. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Hocam bağış yaptım diye neredeyse linç edilcekdim :)
  247. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Konuda olan arkadaşlar gibi demi:)
  248. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Konuyu açan yönetici konuyu siyasete bağlarsa üyelerde bağlar hocam :) ABD’de sigortası olanlara 600, olmayanlara 1500 dolar ödeniyor kesa almanyada aynı durum. Türkiyede şimdilik ücretsiz.
  249. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

ÖTV Değil 1999 memur maaşları ödenemediği için çıkartılan vergi sonra ismi ÖTV oldu
  250. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Eğer yanlış bir söylemim varsa kusura bakma hocama ama dedigim gibi bütün ülkeler zor durumda o kadar çocuk kat edildi insanlar öldü bunlar elvet bir bedeli olacakdı. ki şuanda oluyor yaza kadar dünya nufus 1 milyar kayıp ederse şaşırma. özellikle almanyada ölüm daha fazla olacak.Türkiye göre...
  251. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

deprem vergisi çıkartana sormak lazım :) Sayın hocam 99 deprem gördük neyin ne olduğunu. kimse zorla yardım et denmiyor ? deniyorki zenginler vatan teknosa vb.. yardım etsin ülke kalkınsın diyor ? ha sen buna inanmıyorsan bundan yapacak birşey yok. 1585639802 Sizin anlamadırınız konuyu devlet...
  252. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Sana iyi geceler vatansız kardeş. 1585600832 Almanyada durum çok kötü :) ironi yaptı arkadaş
  253. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Toplam 10 Tane gönderdim 100 tl bagış benden herkese selamlar olsun iyi akşamlar.
  254. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Agzına Sağlık abicim Konuyu sende reportlarsan sevinirim bir anca silinmesi gerek çünkü. ARK niyet olarak açılmış bir konu.
  255. Uyumsuz-Sami

Covid-19 Bağış

Sayın modum sizşin destek bekliyoruz bir mod olarak Cumhurbaşkanımız bile 7 aylık maaş yatırdı sıra sizde bizde 1585596239 bir çok milletvekili maaşları tamamını yatırdı Sayın Cumhurbaşkanımız 7 aylık maaş yatırdı ? siz bu devlet ne faydanız oldu da bu yorum yapıyorsunuz ? Diyorki zenginler...
  256. Uyumsuz-Sami

[COVID-19] Yeni Koronavirüs Hakkında (Sürekli Güncel)

Bugün 12 kişinin hayatını kaybetmesi ile ülkemizdeki toplam can kaybı 21’e yükseldi. 1584834089 ne 1 haftası an meselesi abicim.
  257. Uyumsuz-Sami

Xiaomi mi wifi ac 1200 alınır mı ?

https://www.webdenal.com/tp-link-deco-e4-1200-mbps-tum-evi-kapsayan-mesh-wi-fi-sistemi-tekli_997158.html?gclid=Cj0KCQjw9tbzBRDVARIsAMBplx8-bEtg-YbD2zO7GYvZBICGh8abzuvjL4ryY4GS35MPFjTYsi6zx04aAtsPEALw_wcB 2 tane aldım artık evin her yerine full wifi çekiyor. 2 sin kablo ile bağladım 1 tanesi...
  258. Uyumsuz-Sami

Kablonet internet

Türkiye sadece Turkcell iyidir hocam gerisi fiiiss.
  259. Uyumsuz-Sami

Sistem iyileştirmesi için tavsiyeleriniz

ssd al 2 el tak pc bak keyfine :)
  260. Uyumsuz-Sami

65 yaş üstüne sonunda sokağa çıkma yasağı geldi!

Bana soracak olursan her mahalle polis konacak yada zabıta çıkan doğru cezaevine bak gör o zaman çıkabilrlermi ?,
  261. Uyumsuz-Sami

Netflix Özel Paket | Stok Mevcut

en para yada garanti bankası hesap nonuz iletirseniz hemen yollayım.
  262. Uyumsuz-Sami

Corona konusunda en az riskli şehirler

https://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-korona-dan-dezenfekte-edilmis-studyo-daire-703853496/detay Korona'dan dezenfekte edilmiş Stüdyo Daire :D
  263. Uyumsuz-Sami

İtalya'da insanlar sokaklarda ölüyor!

en büyük sorun KOAH hastası olanlar hemen yakalanıp ölüyor olması.
  264. Uyumsuz-Sami

Netflix Özel Paket | Stok Mevcut

peki sana bir soru her ayın 23 kartımdan çekiyor :) sende hediye kodunu alınca ayın 23 de çekecekmi bende :) extra 1584804935 alcam hemen yolla hesap nonu
  265. Uyumsuz-Sami

6GB ramı olan telefonun boşta iken 4 GB ram kullanması normal mi?

Hocam bende sizin gibi düşünüyordum cihaz kopmle format attım gen 3.5 gb ram kullanıyordu çünkü sistem bellek kullanmı arttı anroid 2 3 varken 512 mb ram telefon sorunsuz çalışıyordu ama artık yetmiyor cihazım sadece facebook ve 1 2 tane uygulama var 3 ve üstü kullanan size en 100 kişi...
  266. Uyumsuz-Sami

Yok hocam konrtol ettim süper amoled Samsung buldu ve mi9 t ekran samsung süper amoled
  267. Uyumsuz-Sami

Hocam amoled ekranı samsung yapmıyormu ? yada benmi öyle biliyorum samsung a kalite b kalite diye ayrı ayrı panel yapmıyorki ?
  268. Uyumsuz-Sami

Xiaomi değiştir uygulamasını nasıl yüklerim?

Onun yeni ismi Mi Taşıyıcı. hocam 1584758327 sms dışında öyle bir onaylama yöntemi yok olsa herkes sahte numaları ile onay yapar
  269. Uyumsuz-Sami

6GB ramı olan telefonun boşta iken 4 GB ram kullanması normal mi?

Anroid 9 dan sonra stabil çalışması için 6 gb ram ve üstü cihazlar artık çıkmaya başladı bunun neden anroid 3 gb ve altında artık takılmadan çalışmaması kaynaklı. şöyle düşünün windows 10 pc var 2 gb ram var çalışır ama takılır 2 3 program kurunca swap dedigimiz şey kullanır o yuzden 3 gb ramlı...
  270. Uyumsuz-Sami

Technopat Sosyal ve İslamofobi

Bu arada birşey daha dile getirmeyi unuttum eşim Hristiyan ve hiç bir zaman onun dinin kısıtlamadım eşim benim dinime saygı duydu bende onun kine ? bu böyle olması gerek
  271. Uyumsuz-Sami

Technopat Sosyal ve İslamofobi

ne olacak 20 25 yaşında veletlerın kurmuş olduğu bir site son günlerde shiftdelete teknoseyir gibi siteler sahesinde kendi adlarından söz eder oldular peş para etmez adamlar neymiş Türkçe yazarken dikkat etcekmişim eee ben r harfi konuşamıyorum bu suçmu ? konuşmuş oldurum gibi yazıyorum bu...
  272. Uyumsuz-Sami

3000-4300 TL arası Laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-15-ec0005nt-amd-ryzen-5-3550h-8gb-256gb-ssd-gtx1050-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-8bn44ea-p-HBV00000OGOUN?magaza=Hepsiburada geçen ay önce aldım çok memnun kaldım tavsiye ederim fiyat zam gelmiş biraz ama efsane bir cihaz ışıklı klavresi...
  273. Uyumsuz-Sami

kesinlikle bir sorun var.

CS GO internet üzerinden oynamuyormusunuz ? ben CS GO internet üzerinden oynuyorsunuz diye düşünmüştüm.
  274. Uyumsuz-Sami

bende yeni başladı superonline aradım internet şebekesi sıfırlatılar düzeldi.
  275. Uyumsuz-Sami

yenimi başladı bu ?
  276. Uyumsuz-Sami

Format atamıyorum

teamvier açın özelden yollayın ben hal ederim
  277. Uyumsuz-Sami

ROM Attıktan Sonra Sim kartım okunmuyor

izleyin eski ime bulmanız gerek ama
  278. Uyumsuz-Sami

ROM Attıktan Sonra Sim kartım okunmuyor

ime silinmiş sanırsam daha önce ime atılmış cihaz siz rom atınca gitmiş tekrar atılması gerek
  279. Uyumsuz-Sami

Format atamıyorum

gerek yok iso çift tıkla kur :)
  280. Uyumsuz-Sami

Xiaomi Mi9T ne zamana kadar güncelleme alır ?

kili ekranı saat :) geçen sene geldi bana redmi not 7 varken önce ana rom gelir sonra global geliyor hocam dedigim gibi reklamsız hızlı ve bir çok fark mevcut.
  281. Uyumsuz-Sami

Bi̇lgi̇sayarım durup dururken kasıyor, ne yapmalıyım ?

yok hocam ssd şart. böyle bir sistem ssd olmaması mercedes alıp tofaş jant takmak gibi :)
  282. Uyumsuz-Sami

Yeni sistemde donma kasma

Dvdrom yanına birde DVD kayıt cihazın eksik :D şaka bir yana aynısı bana oldu driver çakışması diye düşündüm format atınca düzeldi.
  283. Uyumsuz-Sami

evet var eu geçmek :) sadece o değil (Global'de olmayanlar): Çin İstikrarlı / Haftalık Yapılarına Göre Masaüstünde etkin arama hareketi (yukarı kaydırma) 3 yollu yeniden başlatma menüsü (geliştirici ayarlarında) 8.x / 9.x cihazlar için Karanlık Mod (Gece Modu) (9.x / 10 hariç geliştirme...
  284. Uyumsuz-Sami

attırım resim ayarlar kısmı sende yoksa global rom kaldırmışlar işde bu kaldırmalar beni gıcık etti rehber arama kayıt etme vb.. ondan eu geçdim her güncelleme global de cihaz bir yeri kıprtılar. Eu dayım kafam rahat :)
  285. Uyumsuz-Sami

Fişleme olayı mı başladı ?

1 kişi çıkıpda özür bile dilemedi ? ne bankalar nede kuruluşlar.
  286. Uyumsuz-Sami

Xenforo 2.1.8 çıkmış

az daha pc format atacaktım :) teşekkürler.
  287. Uyumsuz-Sami

Xenforo 2.1.8 çıkmış

bu sık sık olmaya başladı ve dakikalarca bekliyor.
  288. Uyumsuz-Sami

Fişleme olayı mı başladı ?

milyonlar kart çalıntı ? senin tüm bilgileri zaten fişlendi ? hala haberin yok sanırsam. internet gir biraz araştır ?
  289. Uyumsuz-Sami

Xenforo 2.1.8 çıkmış

Sadece omu ? iconlar bile default kalmış Allah rızası için biri photoshop siteye özel icon yapabilirdi.
  290. Uyumsuz-Sami

Yeni sistemde donma kasma

Birşey eksik ama :)
  291. Uyumsuz-Sami

Hangisini önerirsiniz ?

Amd reyzen 5 3550H Nvidia geforce gtx 1050 16 GB DD4 2666MHZ 256 gb Toshıba M2 NVME ssd 4 bin tl :) gta 5 den tut açamadığı oyun yok
  292. Uyumsuz-Sami

Xiaomi Eu 20.3.19 Güncelleme yayınlandı

Arkadaşlar malum Eu Sürümü kullanıyorum bugün bir update daha geldi. bazı hatalar ve bugları düzeltilmişler CHANGELOG 20.3.19 System Optimization - Updated Android Security Patch to March 2020. Improved system security. Optimization - Added Widevine L1 libs from Android 10 Global ROM for Mi 9...
  293. Uyumsuz-Sami

Format atamıyorum

ben farklı birşey mi verdim hocam :)
  294. Uyumsuz-Sami

Xenforo 2.1.8 çıkmış

ben :) bu site için demedim genel olarak dedim hocam vbulletin smf xenforo hala ve maalesef hala yıl 2020 woltlab kadar olamaları insanları üzüyor ? 1 güncelleme için 1 kişi detay bug izlemesş kadar saçma birşey yok otomatik bug taklip etmesi hata varmı yokmu diye konrtol etmesi ( ios iphone )...
  295. Uyumsuz-Sami

Hoşlandığım bu kıza açılmalı mıyım?

bende açıl silmesi birşey ifade etmez anlama yükleme boşuna
  296. Uyumsuz-Sami

Naz yapıyor dostum naz naz kızlar böyledir bakıyor sana cesur mı değilmi diye. korkma en fazla 1 tokat yersin:)
  297. Uyumsuz-Sami

Mart 14 2015 tanışdım 3 gün sende çok hoşlanıyorum dedim ve senle evlencem dedim güldü ve tokat attı :) arkasında 1 hafta falan görüşmedik sonrasında kendisi İst davet ettım ve geldi gezdik dolaştık oda düşün karar verdi ve sonunda kabul etti Aileler tanışdı anlaştık 1 Ağustos kız isteme oldu...
  298. Uyumsuz-Sami

Format atamıyorum

dedigim gibi iso yazmasına gerek yok direk iso çift tıklayıp açıp exe çift tıklarsanız otomatik format gireceksiniz.
  299. Uyumsuz-Sami

Format atamıyorum

o zaman en güzeli iso indir pc ne üzeirne çift tıkla cdrom gibi bağlanacak sonra bilgisayarım gir cdrom gibi bağlantırın yere bas ve exe çalıştır sana soru sorcak sileyimmi silmeyim diye sil de ve bilgisayar usp olmadan direk format bas. link istersen...
  300. Uyumsuz-Sami

Mi 9T mi, Mi 9 Lite mı ?

Mİ9T çok daha iyi hocam lite olan versiyon hatalı üretim ondan uzak durun