Arama sonuçlarınız

1. P

Fenerbahçe 2-0 Gençlerbirliği - Video, Maçın Özeti, Golleri | 1 Mart 2014 Cumartesi

Boşuna demiyoruz; Ağlamaaa Fener Ağlamaaaa :)
  2. P

Elveda Winamp!

önce icq bıraktı bizi sonra msn şimdi winzip ve winamp. Gençliğimizin, çocukluğumuzun olmazsa olmazı her formattan sonra bilgisayar dergileriyle verilen program cdlerden ilk kurulan programlar. susun ulan ağlatacaksınız beni :crying:
  3. P

Terim Dönemi Sona Erdi!

Yeni bir Aziz Yıldırım mı doğuyor?
  4. P

2020 Olimpiyatları Tokyo'da!

birader kafan mı iyi? akıllı konuş adam ol önce yaşına yakışır davran. millet deliye biz akıllıya hasret. te allam ya.
  5. P

İstanbul olimpiyatları aldığında yine çamur atacak birşey bulursunuz. Sdn çamur timi. biraz yapılan işe saygı duymayı bilin
  6. P

Arkadaşlar nerenizle izlediniz anlamadım. Tokyo nun sunumu çok iyi değildi sorulan soruları da alakasız cevaplarla geçiştirdiler. Herşeyi siz biliyorsunuz zaten orada bu işin kompetanı adamlar var siz buradan bilip bilmeden ahkam kesin. Ayrıca zaten olimpiyat komitesinin çoğunun oyu bellidir...
  7. P

Galaxy S3 ve S4'e Android 4.3 Geliyor

Samsung'ta bir kaypaklık seziyorum. Note 2 ye güncelleme vermeyecekmiş gibi geliyor bana maalesef
  8. P

İmama deprem şakası

Helal olsun adama sözde değil özde iman bu olsa gerek
  9. P

Ya Google Olmasaydı?

Herşeyin alternatifi olduğu gibi onunda bir alternatifi olurdu.
  10. P

Johan Elmander Norwich City'de!

Formanın ve aldığı paranın hakkını sonuna kadar verdi. Şanssız bir sakatlıktan sonra kendisini toparlayamadı. Yolun açık olsun Golmander. http://www.youtube.com/watch?v=uGRPDRm5bA0
  11. P

Galatasaray olsaydı küme düşmüştü

Peki ağam büyüklük kahvecinin kazandığı parayla mı eşdeğer :) şimdi ispanya ya gitsek yav hemşerim hangi takımın maçını yayınladığında daha çok para kazanıyorsun?" diye sorsam onun vereceği cevaba göre mi real madrid yada barcelona büyük oluyor. Ayrıca bunun çetelesini kim tutuyor. Yanlış yerden...
  12. P

Radyoaktif ışınlarla patates soyan amca

Amca patatesi soymayı başarmış en sonunda. Azmin zaferi :) kimse zahmet etmeden ben yazayım evet paint terk :P
  13. P

Galatasaray olsaydı küme düşmüştü

"Türkiye'nin en güçlü kulübü Fenerbahçe'dir" Başarı Yönünden olmadığı açık. Taraftar sayısı yönünden olmadığı açık her ankette Galatasaray önde. Maddi açıdan denirse Galatasaray Yeni stadına geçmesi ve Ünal Aysalın göreve gelmesiyle bu açığı kapattı. Peki hangi büyüklük? Eee lobicilik...
  14. P

Evde yatan 2000 cmlik s4 :)

Ne sat ne de milleti dolandır
  15. P

Aziz Yıldırım: Sarı-kırmızıyı sevmiyorum kardeşim

Sevmez tabi hiçbir şeyden çekmedi sarı-kırmızı dan çektiği kadar :D
  16. P

Cristiano Ronaldo Taraftarın Kolunu Kırdı!

"Topun bana doğru geldiğini gördüm. Direği üstünden dışarı doğru gittiği sırada top, yüzüme çarpacaktı, bu nedenle kolumla engellemeliydim. Babam yanımda oturuyordu, o kendini kurtardı..." Sanırsın ki savaş anılarını anlatıyor. Top mermisi bana doğru geliyordu babam son anda canını kurtardı :D :D
  17. P

Android 4.3.0 Yüklü Galaxy S3 Göründü!

Ya bırakın bu işleri. sürekli göründü, sızdırıldı, ortaya çıktı haberleri... Sonuç olarak ortada hiçbir şey yok
  18. P

25 gündür kabızım

Hülooğğğğ
  19. P

Letitbitten nefret ediyorum!!!

Bnede nefret ediyorum o siteden. Artık nereden dosya indirmeye kalksan bakıyorsun bu gudubet siteye upload edilmiş.
  20. P

Note 2 Ekran Sorunu

neredeyse 10 ay olacak note II kullanıyorum. böyle birşey hiç başıma gelmedi.
  21. P

2020'de herkes göklerde olacak!

Yakıt bittiğinde havada duracak arabalarda olduğu gibi :D
  22. P

SDN Fenerbahçe Kulübü

Arkadaşlar bayağı sevinmişler anlaşılan :)
  23. P

SDN Galatasaray Kulübü

Ne olursun bırak. Tek maçlık taraftara ihtiyscı yok bu takımın. oynadığın yer Şampiyonlar ligi Çeyrek finali. oynadığın takım Real Madrid. Gereksiz gazlara gerek yok. Teşekkürler Aslanlara
  24. P

Diyarbakırspor amatör kümeye düştü!

Diyarbakır kadar başınıza taş düşsün
  25. P

Tatar Ramazan 1. Bölüm Fragmanı | 26 Nisan 2013 Cuma | 22:15 | atv

Bülent İnal iyi oyuncu rolünün hakkını verecektir
  26. P

"Galatasaray, Arap sermayesi olmadan sınıf atladı"

Başarılar?
  27. P

Şampiyonlar Ligi Kura Çekimi | Çeyrek Final | 15 Mart Cuma | 13:00 | NTV Spor

Hadi bakalım kimin kurası daha gerçeğe yakın olacak :)
  28. P

Çok basit bütün takım isimlerini tek tek kağıda yazıp attım kupanın içine ve daha sonra karıştıra karıştıra çektim :) maksat heyecan olsun
  29. P

Yaptığım kura çekiminde kuralar şu şekilde oluştu :) JUVENTUS (İtalya) - BAYERN MÜNİH (Almanya) PARIS SAINT GERMAIN (Fransa) - GALATASARAY (Türkiye) REAL MADRİD (İspanya) - BORUSSIA DORTMUND (Almanya) BARCELONA (İspanya) - MALAGA (İspanya)
  30. P

SDN Galatasaray Kulübü

Arkadaş golün geleceği o kadar belli ki Terim bizim gibi izledi takımı
  31. P

Trabzonspor 0-0 Beşiktaş | Spor Toto Süper Lig 25. Hafta | 2012/2013

Dün kü maç 5 sıfır bitecekken şanssızlık ve beceriksizlikle birleşince yenildik hala bal, kaymak börek diyenler var ya ona glüyorum.
  32. P

Whatsup'da şaka

Çok komikmiş üye kardeş...
  33. P

iPhone 5 'imi Note II ile takas etmelimiyim sizce?

O zaman telefonunu 1500 e sat git 1200 e note 2 al. 300 liran cebinde kalsın
  34. P

Bu bardaklar, SDN üyelerinin olacak!

Teşekkürler SDN :)
  35. P

Benim bardak hala yok ortalarda... Tülayyy seni çok seviyom aşkım eve dönnn Tülayyy :)
  36. P

İstanbul'da oturuyorum ama ne gelen giden ne de arayan soran var :)
  37. P

SDN Galatasaray Kulübü

Arkadaşlar sakin. İşi iyice holiganlığa vurdunuz. Takımımızla sevinip takımımızla üzülüyoruz ama bu birbirinizin kalbini kırmasına sebep olmasın.
  38. P

Elimize geçse fotoğrafları anında paylaşacağız da. Şu anda gelen giden bir şey yok :)
  39. P

SDN Galatasaray Kulübü

Galatasarayım bazılarını önce kızarttı sonra morarttı şimdi nereye saldıracaklarını şaşırdılar. O fotoğrafın oraya ne amaçla ne mantıkla koyulduğu belli. Ne oldu ki ne oldu ki deyip saf ayaklarına yatmayın beyler bayanlar
  40. P

Ibra'nın elinden her iş gelir!

Uzaktan kumandayla tv tamir etmiş :)
  41. P

Köpeğin ağzından tutanak

Gerçek mi bu yav? :D
  42. P

SDN Galatasaray Kulübü

FBTV | Hayat ne tuhaf vapurlar falan.. :D
  43. P

Tahkim Kurulu'ndan Meireles açıklaması

http://www.youtube.com/watch?v=QAflswDuV30
  44. P

SDN Fenerbahçe Kulübü

Eee onlarında adamlığını gördük
  45. P

SDN Galatasaray Kulübü

Fiyatta bombaymış. 12,12TL :)
  46. P

Galatasaray 2-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | 2012/2013

Film tadında....
  47. P

Fakir fukara okumasın! Vaio Touch ailesi duyuruldu!

Başlığa eleştiri yapan 100. kişiye bu ürünü hediye ediyorlarmış.
  48. P

SGS3 Pasaport Kaydı İşlemleriyle İlgili Bir Kaç Soru?

Vergi dairelerinin çalıştığı bankalara da yatırabilirsin. Banka isimlerini internetten bulabilirsin. Ben halk bankasına yatırdım. 9151 nolu hesaba yatırıyorsun parayı.
  49. P

Şok teşvik itirafı!

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi bu olsa gerek. 7-0 yetmiyormuş da ondan dolayı 8-0 bitmiş maç :) arkadaş önce bir araştır averaj durumları nasıl averajda kim önde ondan sonra gel buraya maval oku. Al sana son maçlar öncesi puan ve averaj durumu. 1.GALATASARAY A.Ş. 29 19 6 4 66 21 45 63...
  50. P

Oğlum bak git' film oluyor!

Filmi görmeden önyargı ile yaklaşmak doğru değil bence. Sadece isme göre konuşmak için erken. Ha bende güzel bir film olacağından umutlu değilim ama bu kadarda yerden yere vurmamalı
  51. P

Dikkat Sorusu

hergün bir kişi kaybolduğuna göre muhtemelen albatros kuşu dedikleri öldürdükleri kişinin eti. adam yıllar sonra lokantada yemek yiyince orada yediği etlerin arkadaşlarının eti olduğunu anlayıp intihar ediyor. diyemedim ya laaa
  52. P

UEFA, Ankaragücü'nün 6 puanını sildi!

UEFA rengi tutturdu ama takımı tuttuamadı.
  53. P

Türkiye Bu Takas İddiası İle Çalkalanıyor!

quaresma kim Q7. Şimdiye kadar ne başarısı varda kime ne kazandırmış birisi açıklasın bana. Baroş dediğin adam avrupa şampiyonasında gol kralı olmuş şampiyonlar ligini kazanmış. Şişirdiniz de şişirdiniz şu adamı
  54. P

Galatasaray - Kasımpaşa | Spor Toto Süper Lig 1. Hafta

Arkadaşlar yeter link göndermeyin!!! kendim buldum.
  55. P

Galatasaray - Kasımpaşa | Spor Toto Süper Lig 1. Hafta

Elinde ülker link olan renkdaşlar özelden ısmarlarsa bayram bayram büyük sevap kazanmış olur :)
  56. P

Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa maçı nerede, ne zaman?

Arkadaş bildiğimi de unutturdunuz bana. 11 Ağustos değil 12 Ağustos tarih. Bende panik yaptım maç bugun mü diye :P
  57. P

Windows 8 Metro Arayüzünden Başlayacak

windows geleceğe yatırım yapıyor. windows 8 de bir geçiş sürecinin ilk adımı tabi ki tepkiler ve alışma süreci olacaktır.
  58. P

Doğal masumiyet

zeoloji olmasın o :)
  59. P

Fatih Terim: Fenerbahçe Dört Yıl Unutsun

Hazır yapılmışı var zaten 1996-2000. genç fenerliler iyi hatırlarlar. Fatih Terime bravo hedef yükseltmiş. geçen seneyle beraber 5 e tamamlayacak
  60. P

Google Play Sunucu Hatası - Google Play Store 403 Hatası

Önemli değil aynı sorun benim başımı da baya ağrıtmıştı. Hallettiğine sevindim :)
  61. P

Google Play Sunucu Hatası - Google Play Store 403 Hatası

Buradaki gappsı yükle düzelecektir. Link
  62. P

Yazıklar Olsun TTnet ... !

Hangi filmmiş merak ettim. 45 gb dosya boyutu,13 günde indirip 9 saatte yazmaya katlandın :)
  63. P

Günün Karikatürü

64. P

Fenerbahçelilerden Galatasaray ve Yeşilyurtlu Bayan Voleybolculara Saldırı (Video)

Bu olayda da zeytinyağı spor aklandı suçlu yemek yiyen voleybolcular... Yıkamayacaksınız bizi, yıkamazsınız.. siz hepiniz biz tek falan filan işte :)
  65. P

Ali babanın çiftliği:)

bana pek inandırıcı gelmedi ama eğer gerçekten kuş konuşuyorsa bravo benden iyi konuşuyormuş :)
  66. P

Milli takım kampında tatsızlık!

tutmayın küçük enişteyi :)
  67. P

"Tebrikler Galatasaray, Tebrikler Aysal!"

68. P

"Tebrikler Galatasaray, Tebrikler Aysal!"

Herşeyin üstüne çekelim bür sünger ama son kez :)
  69. P

SDN Galatasaray Kulübü

Bugün günlerden şampiyon Galatasaray
  70. P

SDN Galatasaray Kulübü

Futbolun yanına koydunuz Aziz Yıldırım Demirören Mehmet Ali Aydınlar
  71. P

SDN Galatasaray Kulübü

"Senin tahtına oturacağım" diyen Fenere, Galatasaraydan cevap "Dikkat et ben oradayken oturma" :)
  72. P

Günün Karikatürü

73. P

Demirören'den Açıklama : "Şike girişimleri sahaya yansımadı"

Fenerbahçemiz diyen birisinden nasıl bir karar çıkmasını bekliyordunuz ki? Beşiktaşı batırdı sıra Türk Futbolunda. Tutmayın küçük enişteyi...
  74. P

SDN Galatasaray Kulübü

Herkes haddini bilecek....
  75. P

YGS 1.si Abdullah Coşkun'a İlk Tepkiler..

Bu ne biçim konu, bu ne biçim muhabbet, bu ne biçim espri? anlayan beri gelsin...
  76. P

SDN Galatasaray Kulübü

kareografi bizim işimiz dedik dedik inanmadınız bak noldu şimdi ?
  77. P

Google gözlüğü

Çok iyiymiş :)
  78. P

Galatasaray 1-1 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 32. Hafta

Angry Birds lerin happy birds olduğu karşılaşma. :)
  79. P

SDN Galatasaray Kulübü

Elmander ya adam adam.. Necati yi bulunca nasıl seviniyor :)
  80. P

Günün Komik Fotoğrafları

Bu nasıl bir şey ya gülmekten karnım ağrıdı :)
  81. P

Fenerbahçe 2-2 Galatasaray | Dev Derbi - Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Galatasaraylı taraftarların Beşiktaş maçı tribünlerde gerçekleştirdiği Teknik Direktör Fatih Terim'i onure eden üç boyutlu koreografi gösterisi çok ses getirince Fenerbahçeliler de harekete geçmişti. Sarı - lacivertiler Galatasaray derbisinde Kadıköy'de hafızalara kazınacak bir üç boyutlu...
  82. P

Zaten ligin içine ettiler. Play off sistemini getirenler gittiler, ucubelerini bıraktılar. Bundan sonra ne olur bilemem ama benim için lig bitmiştir. ŞAMPİYON GALATASARAY...
  83. P

Ne oluyor öyle konunun içi dışına çıkmış. Ne maçtı bee.. kadıköyde maç seyremenin tadı da başkaymış. 50.000 angry birds :)
  84. P

Fenerbahçe- Galatasaray maçı bileti.

illa bir kılkuyruk çıkacak
  85. P

Zaman Tüneli Fotoğrafımızı Seçiyoruz!

@ahmetfx oyum sana. Gayet güzel bir çalışma olmuş eline sağlık
  86. P

Tebrikler Forma Kazandınız Mesajlarına Ceza Yağdı

Ülkemizde de böyle düzenbazlıklara ceza verilmeye başlandığını görmek sevindirici bir durum.
  87. P

Şampiyonlar Ligi Finali Türk Telekom Arena'da!

Yakışır Aslanıma!!!!
  88. P

Kadınlar Türkiye Kupası Galatasaray'ın! Fenerbahçe: 72 - Galatasaray Medical Park: 76

Tebrikler kızlar. Fenere Türkiye Kupası yasak :)
  89. P

Sivasspor 0-4 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 29. Hafta

Takımım yine 4 çeker :) maşaallah
  90. P

1500 TL'ye i7'li oyun laptopu ister misiniz?

N3CAT1 bende lütfen
  91. P

Windows, Logo Değiştirme Hazırlığında

Renkle oynama yapılırsa daha güzel olur. Beğendim
  92. P

SDN Galatasaray Kulübü

yuh ya yarım saattir basket atamıyoruz 11 sayı fark eridi maç zora girdi
  93. P

KDÇ Karabükspor 2-1 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 26. Hafta

fenerbahçenin de bir şeyler yapması lazım. her şeyi fırat aydınustan beklememek gerekiyor.
  94. P

Japonya'da tsunamiden sonraki inanılmaz değişim!

Neyi yapıyorsun git Van'a bak bakalım en ufak bir değişim var mı o kadar yardım ve desteğe rağmen
  95. P

Beşiktaş ve Galatasaray'ın Hali Yunanistan'dan Beter!

Bu haberi yapan kim, Yavuz Barlas Yavuz Barlas kim, Amigo gazetecilerden biri Amacı ne, Belli O zaman dağılalım.
  96. P

Günün Karikatürü

97. P

İki yıl nezarette unutuldu!

Bizim burada olsa 150 TL tazminat alırdı.
  98. P

[Sona erdi] [Kampanya] ESET Smart Security 5 | Promosyon Lisans Dağıtımı / 2

Almıştım ama fazladan varsa arkadaşım içinde bir tane alabilirmiyim?
  99. P

Uzay Mühendisliği

Cem Yılmaz'ın bir lafı geldi aklıma Şimdiden zıplamaya başla anca aya gidersin :) Şaka bir yana da umarım hedeflerine ulaşırsın. İmkansız diye bir şey yoktur. Çok istersen neden olmasın.
  100. P

Hüzün_lü'yü daha yakından tanımak isteyen!

Röportaj yapılan arkadaşın bir tane de fotoğrafı konulsa daha iyi olur en azından kimi yakından tanıdığımızı biliriz.
  101. P

Galatasaray 4-0 Ankaragücü | Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

Kusura bakma ankaragücü seni fener sandık
  102. P

İBB 3-2 Fenerbahçe | Spor Toto Süper Lig 22. Hafta

İBB yine yapmış yapacağını
  103. P

Nihat Özdemir'in Açıklamaları

Bu kulübün dönekliklerine hala alışamadınız mı ? Zamanında Metris'te ki başkanları da 9 kere istifa edip 10 kere dönmemişmiydi :) --- Mesaj Güncellendi --- Gerçi kendisinin de bir gidip gelmişliği vardır.
  104. P

SDN Galatasaray Kulübü

Herkese benden çay, Şakire yok...
  105. P

Hıncal Uluç'tan Messi Eleştirisi

hınçal uluc git bir çay koy.. Kimsenin Maradona'ya bir şey dediği yok ama günümüzde hem takım oyunu hem bireysel olarak ondan daha iyi kim var söyle biz de bilelim. Yılın futbolcusu olarak tekrar Maradona'yı mı seçsinler onu mu diyorsun? :)
  106. P

CeBIT Fuarı Yeni Adresine Taşınıyor

O defteri kapatalı yıllar oldu
  107. P

Yeni Forum Sunucusuna Geçiş (Sorunları Bu Konudan Bildirelim)

geçtiğimizi nasıl anlayacağız :)
  108. P

'Yeter artık ben bırakacağım...'

Gideceksen git artık onu bile neredeyse kulüpler birliğine, uefaya, mahkemeye soracaksın. En sonunda gitmem için yeterli delil yok, kişilerin söylediği şeyler beni bağlamaz diye saçmalayacaksın ondan korkuyorum.
  109. P

Barcelona tiyatro kulübü

Sondaki 3 hakem üçlüsü mü :)
  110. P

Galatasaray 4-1 Adana Demirspor - Video | Ziraat Türkiye Kupası 3. Tur

Ben de tebrik ediyorum..#!*=%!2£>[{}{½$#
  111. P

Neymar'ı Don Paça indirdiler :)

http://www.youtube.com/watch?v=EwbZRN_efBw
  112. P

Efsane Henry'nin golü turu getirdi!

Bu adamı ilk defa bir gole bu kadar sevindiğini görüyorum. Nasıl biriktirmişse kaç senedir içindekileri :)
  113. P

"Nasıl yapılır" Bölümüne Yeni Moderatörlerimiz!

Kız arkadaş nasıl yapılır bir el at hacı yaa :D
  114. P

Kediye Tokadı Patlattı Ya Sonra :)

Bu kediler nasıl mahlukat ya :) demir pençe vuruşunu yaptıktan sonra arkasına bakmadan kaçıyor :D
  115. P

ATM 2012 - Fragman

Ben bu filme para vermem para çekerim... (atm) :)
  116. P

ATM 2012 - Fragman

atm zaten bankamatik o çıkıyor haklısın ama yüz numara çıkar mı o da yönetmenlerin hayal gücüne bağlı
  117. P

Kendimi Real Madrid'de düşünemiyorum!

ne işin var reel mardin de
  118. P

ATM 2012 - Fragman

Filme benziyor
  119. P

Selamlar:)

Aramıza hoşbuldum
  120. P

[Sona erdi] [Kampanya] ESET Smart Security 5

2017
  121. P

Şikeci Aziz sınav sorusu oldu!

Zamanında Galatasaray Fenerbahçe ile ilgili sorulara gülenler buna da gülebilirler. Rüzgar eken fırtına biçermiş.
  122. P

Samsunspor 2-4 Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 19. Hafta

İtiraf et Fenerli arkadaş bir ara çok heyecan yaptın değil mi? :)
  123. P

Bu Sahne Hangi Filmden ?

Hangi sahneden sen söyle bu seferlik. Hatun iyiymiş merak ettim şimdi :D
  124. P

Kulüpler Birliği topu TFF'ye attı!

Aynı sarının lacivertcikleri (neyin sarısı olduğunu yazmayacağım siz anlarsınız) yine başlamışlar ama bu bir komplööö, en büyük fener. bizi çekemiyorsunuz ergenliklerine... Hadi bakalım uygun adım bank asya ya marş marş
  125. P

Cd Nasıl Yapılır

Hocam bu nasıl yapılırların hepsini 1 günde heba etmeseydin
  126. P

Rusya'nın Kızları Taştan

http://www.youtube.com/watch?v=f5VM_qeqJqc&feature=player_embedded#!
  127. P

SDN Galatasaray Kulübü

Volkan'ın o listeye girebilmesi için önce büyük bir takımda oynaması lazım :dirol:
  128. P

Volta Cristian!

Cristian Fenerliler'i çıldırtacak! Fenerbahçe'den ayrılması gündemde olan Brezilyalı futbolcu Cristian, Corinthians'a geri dönmek için ilginç bir kampanya başlattı. 2008-2009 sezonunda Brezilya'nın Corinthians takımında forma giyen Cristian Baroni, Fenerbahçe'den ayrılmak istiyor. Eski...
  129. P

SDN Galatasaray Kulübü

football+ magazine dergisi galiba
  130. P

SDN Galatasaray Kulübü

"leeds fans were mental. the kop is sensational. but galatasaray fans are on another planet..."
  131. P

Otobüste Yanıma Oturan Kız

Düğün mü var hayırdır konu günceller de :)
  132. P

Beleşe 10 saniyem var.Teşekkürler GençPlus ;)

Adamlar tuzağı kurmuş bekliyorlar. Bizde 10 saniye konuşmak için telefon açılır 10 dk dan aşağı kapatılmaz.
  133. P

SDN Galatasaray Kulübü

Yetkisini kullanmayıp Genel Kurulu göreve çağırmanın tarifi tek kelime ile yetersizliktir ve sebebi de kamuoyunca malumdur. (yetersiz MAA) Hiç bir ceza, bir defaya mahsus olarak geri bırakılamaz, iptal edilemez. Böyle bir durumun tarifi, kurum veya kurumlara özel uygulamadan başka bir tarif...
  134. P

Mustafa Sarp KDÇ Karabükspor'da!

Samsun ancak 6 ay dayanabildi. Biz o kadar sene nasıl çektik anlamıyorum çok sabırlıymışız
  135. P

Haydi Forum Halayına Gel

Gözümden kaçmış. Görseydim halaya ben de katılırdım
  136. P

Günün Komik Fotoğrafları

Altıma s.çıyordum :D
  137. P

Mesut Özil Zonguldak'ta!

Dalga geçilecek bir durum yok konuşması çok doğal ve sempatik. Velev ki dalga geçtik diyelim, Adam Real Madrid'te tüm dünya tanıyor. İstediğini alacak parası var, genç Dalga geçsek ne olur geçmesek ne olur :) Dip Not: :topalsolucan ın dalga geçmek amaçlı söylemediğini düşünüyorum
  138. P

Trabzonspor 4-1 Orduspor | Spor Toto Süper Lig 17. Hafta

Arkadaş her mesajının sonunda # işareti koyuyorsun var mı bunun bir meali. twitter dan copy paste mi yapıyorsun ne yapıyorsun
  139. P

Sabri pişmanlıktır :D

saçma sapan bir şekilde Sabri'ye takılmış durumda. sanki herkes Messi, Ronaldo da Sabri kötü
  140. P

Düşme kaldırılsın

Yıldırım Demirören'in ne derdi var onu anlamadım arkadaş böyle şeyler Fener den daha istekli görüyorum bu adamı. Yarası olan gocunur misali mi
  141. P

Mesut Özil Zonguldak'ta!

Türkçe bilmiyor sanıyordum biliyormuş demek
  142. P

Galatasaray 1-0 Manisaspor | Spor Toto Süper Lig 17. Hafta

1-0 oldu bizim oldu... ( çok klasik oldu galiba) o zaman şunu da ekleyelim de tam olsun .. darısı önümüzdeki maçlara
  143. P

Musallat 2: Lanet - 2011

Filmi izledim fakat türü yanlış yazılmış galiba. Absürt korku yada komedi olabilir
  144. P

Mozilla Firefox 9.0 Final

Birkaç gün önce Firefox 9.0 kararlı sürümü ilk siz indirin diye bir makalede editör arkadaşa atmadığınız laf kalmadı. Özür dilemeyi düşünmüyor musunuz?
  145. P

Fütursuzca Gülen Adam - Motur Yukarda mı Galdı

Sabaha mı bırakırsın :)
  146. P

Kendi kalesine muhteşem bir gol!

Adam kendi kalesine o kadar güzel gol atmış ki takım arkadaşları bile tebrik ediyor :dil:
  147. P

Winamp Skinleri İstemediğiniz kadar !!!

Winamp mı kaldı yaw :)
  148. P

Twitter Satıldı

5. yazıyla da Beş
  149. P

İlluminati.org kapandı!!

www.illuminati.org doğrusu. Yanlış anonsa gerek yok :)
  150. P

SDN Galatasaray Kulübü

Şu Rıdvan eşeğin ağzına su kaçırmaya başladı. fb tv ye geçsin yapsın fanatikliğini
  151. P

Fenerbahçe 1-0 Trabzonspor | Spor Toto Süper Lig 16. Hafta

Futbol matematiktir. :D
  152. P

Hayatınızda İzlediğiniz en kötü film?

musallat 2 öğğkk bööğğğ gitmeyin her şeyinize yazık
  153. P

Coca-Cola'nın gizli formülünü taşıdılar

Şehir efsanesinden başka bir şey değil. Sanki hayatın sırrını gizliyorlar anasını satayım
  154. P

Twitter'a Ne Zaman Kayıt Oldunuz?

740 gün olmuş ama kullandığım gün sayısı bir elin parmaklarını geçmez :)
  155. P

Star TV'de büyük değişim! İşte yeni logo!

Bu logoları çizenler paint terk olsa gerek...
  156. P

Galatasaray MP Top 16'da! Galatasaray Medical Park 80-59 Union Olimpija

Aslanlara da bu yakışır
  157. P

37-0'lık Maçta Şike Şüphesi!

İmam cemaat ilişkisi. Sen devlet olarak şikecileri çıkarmak için binbir katakulli yaparsan yasayı değiştirirsen olacağı budur. Bundan sonra bu tür haberleri çok göreceğiz gibi
  158. P

Onursal Üyelerimiz ve Yeni Rütbe

kareköklü üye :)
  159. P

SDN'ye Ne Amaçla Üye Oldunuz?

Kız düşürmek için :P
  160. P

Günün Komik Fotoğrafları

Adama bak balıklama atlamış :)
  161. P

Günün Karikatürü

Bir deli daha :)
  162. P

Trabzonspor - Galatasaray | Spor Toto Süper Lig 15. Hafta

Dünkü oyunu beklemiyorum ama yine de alırız gibi
  163. P

Galatasaray 3-1 Fenerbahçe - Video | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

Buda mı tesadüf :D
  164. P

Galatasaray 3-1 Fenerbahçe | Maç sonucu | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

Ayhan girdi. Bittiğimizin resmidir :)
  165. P

Galatasaray 3-1 Fenerbahçe | Maç sonucu | Spor Toto Süper Lig 14. Hafta

Galatasaray alsın.
  166. P

Gripin - Sensiz Olmaz Galatasaray - ultrAslan

10 Numara olmuş
  167. P

Fenerbahçe 4-2 Ankaragücü | Spor Toto Süper Lig 13. Hafta

Öyleymiş :)
  168. P

Komik Troll Face Resimleri

şu surat neyin nesidir çözemedim gitti. her yerde karşıma çıkıyor. Komik diyeceğim o da değil.
  169. P

Güvenlik kodumu unuttum

Güvenlik kodumunu unuttum
  170. P

Galatasaray İlk Kez Kaybetti

Bu sene rahatlıkla şampiyonuz sıkıntı yok...
  171. P

Bir Kızı Reddetmenin Sonuçları

Kız vurmuş kırbacı vurmuş kırbacı
  172. P

Bir Kızı Reddetmenin Sonuçları

Çocuğa acıdım yaw. Orada olsam hiç düşünmeden kendimi feda ederdim :D Lanet olsun içimdeki insan sevgisine
  173. P

Son Maya tableti de kıyamet dedi

Tabetleri aynı arkadaş hazırlamışsa seri imalat aynı tarihte bitirmiş olabilir :)
  174. P

Bedelli için öyle bir şey yaptı ki!..

Lafa gelince her Türk asker doğar ama iş kaçmaya gelince maşallah herkes birbiriyle yarışıyor. Bu ne yaman çelişki. Facebookta profil fotoğrafını değiştirmekle birkaç vurdulu kırdılı söz yazmakla olmuyor bu işler
  175. P

ShiftDelete.Net satılıyor mu?

Bence SDN'yi popüler kılan profesyonelce çalışan amatör ruh ve her gelenin kendini yabancı hissetmeden kendinden bir şey bulması. Eğer satılma durumu olması durumunda sıcak ortam kaybolma ihtimali yüksek. Bu sebeple satılma ya da ortak edinme durumunu doğru bulmuyorum.
  176. P

Madrid derbisi NTV Spor'da!

bir faul yapana bir kart bedava oluyor. maçta kampanya var galiba :)
  177. P

ShiftDelete.Net satılıyor mu?

mesaj kasma patlaması olursa şaşırmayacağım bu saatten sonra :)
  178. P

Fenerbahçenin 1909 da ki ilk marşı

marş?, nakarat? sözlü bir marş bekliyordum
  179. P

Avea ile 3 Dilde Sözlük Cebinizde

avea geç bu ayakları. Öncelikli işlerine önce çözüm bul
  180. P

Galatasaray 2-1 Sivasspor | Spor Toto Süper Lig 12. Hafta

linko linko şişeler var mı arkadaşlar :)
  181. P

Appspotmail.com kadar lanet bir spam sitesi görmedim!

Bende yaptım kuralı bakalım. adresin sonu appspotmail.com ile bitiyorsa sil dedim bakalım nolucak.
  182. P

SDN Galatasaray Kulübü

Okuduk. Gerçek yüzünü son olaylarda görmüştük zaten. Şeytan Rıdvanın şeytanlıkları çıkıyor ortaya
  183. P

Günün Komik Fotoğrafları

Tarayıcılar Silah Olursa :) Mühendisin Aşkı
  184. P

Günün Karikatürü

Ahaha ne ara eklemişler yaw. :) bazen bakamıyor işte oluyor öyle. Yanlış anons silin o karikatürü bir zahmet
  185. P

Yeni yarışmamıza isim arıyoruz :)

Zaten rahatım sıkıntı yok
  186. P

Yeni yarışmamıza isim arıyoruz :)

Babafingo Modlar ceza vermek için hemen kolları sıvamasın. Kelimenin sözlük anlamı; babafingo İt. papaficoa. (babafi'ngo) den. Yelkenli gemilerde direklerin ve gabyanın üstünde bulunan en yüksek bölüm: “Ben, serin bir esinti bulmak umuduyla ta babafingonun başına tırmandım.” -Halikarnas...
  187. P

8 Megapixel internet!

İnsanlık hali olur öyle şeyler.
  188. P

Doğru anlaşılmak istiyorum

İsim vermeseydin keşke
  189. P

SDN Okuru yorumları

Pardon arkadaşlar ben her konuya cevap yazabilecekleri şeklinde anladım o kısım gözümden kaçmış.
  190. P

SDN Okuru yorumları

Foruma üye olmanın bir manası kalmaz.
  191. P

Mansour Bahrami ve Boris Becker

Adamın hayat hikayeside çok ilginç. Bıyığın Arkasındaki Adam: Mansour Bahrami Tenis dünyasına aşina olanlar onu belki de önceden beri bilirler. Ama çoğumuz Mansour Bahrami'yiFacebook'ta bir dönem çok paylaşılan Boris Becker'e karşı maç videosu sayesinde tanıdık. Hatta çoğumuz ismini bile...
  192. P

Herşey Sahte :)

Aramızda ki her şey sahteydi demek :) Yuh ya gerekli gereksiz her sahnede adamlar fantezi yapmış.
  193. P

Defterdeki yazıyı bilgisayara atıp düzeltme

ABBYY Fine Reader
  194. P

Dünyanın Çalışılabilecek En İyi Yeri Microsoft

Microdoft galiba Microsoft'un Çin versiyonu
  195. P

Odamdaki silüet

Hafif sağa mı eğik bana mı öyle geliyor? :D
  196. P

Ölüm anında gelen ışığın nedeni

g.te takılan pamuğun etkisi o
  197. P

Günün Karikatürü

198. P

Uçtum Evet..Uçtum

Evet uçmuşsun. Bende şahidim; ama artık bence konma zamanın geldi :)
  199. P

Dinozorlar neden yok oldu?

Hz Nuh'un gemisinden ayrı takılan dinazorların sonu
  200. P

İç Çamaşırı Ligi'nde kadınlar kavga etti!

http://www.youtube.com/watch?v=UsfczQcKAi4&feature=player_detailpage#t=19 6s
  201. P

Parkta spor yapan kadını doğradı !

Adalet sistemimizi kısaca özetleyecek olursak :mad:
  202. P

SDN Fenerbahçe Kulübü

Ülker kendi takımına güzel salon yapmış :)
  203. P

Pascal bilen var mı ?

if ten sonra then komutu yok gördüğüm kadarıyla
  204. P

Van için Rock zamanı!..

Helal olsun hepsine hepinize arkadaşlar
  205. P

Benim bilgisayarım ağ tanımıyor

İlgisayarın belki biraz daha ilgi istiyor o sebeple ağı tanımamazlıktan geliyordur :)
  206. P

Bu sözler depremden daha çok sarstı !

Tatbikat mı yapıyorsun da potansiyeline görmek istiyorsun. Orada insanlar göçük altında her saniye bir cana mal olacakken. Devlet gözünde insan değeri bu kadar işte :hammer:
  207. P

Saatlerinizi Geri Almayı Unutmayın

Yeni saate göre saat 18:18 :)
  208. P

Günün Esprisi

Tapusu sendedir. Tepe tepe kullan :)
  209. P

Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 5 şey Ne Olurdu?

Arkadaşı sal niyetine mi kullanacaksın? :)
  210. P

Futbol şov

Gerçek değil mutlaka, herhalde, galiba, sanırsam, kesin :)
  211. P

Maça gel: Chelsea 3-5 Arsenal - 29 Ekim 2011

Goller çok basit.
  212. P

Acun'dan SDN Forum'a ihtar!

Arkadaşlar acurun ne olduğunu biliyorum sadece acun yerine acur denmesi komiğime gitti :) mesaj yanlış anlaşımış
  213. P

Issız Bir Adaya Düşseniz Yanınıza Alacağınız 5 şey Ne Olurdu?

Ben, keyfim ve kahyası
  214. P

Acun'dan SDN Forum'a ihtar!

ACUR ne ya :D
  215. P

2.500 Verilirmi ?

Display 29.5cm ( 11.6 inch) WideHD 1366x768 (720p) LCD buraya dikkat
  216. P

Chrome'a alternatif bir tarayıcı gerekli.

internet explorer :)
  217. P

PTT Numaratör Fişi

Daha mesai başlamadı sizden önce kimseyi almadık merak etmeyin demek
  218. P

Seyhan Soylu'dan Müge Anlı'ya Deprem gibi Van Depremi Mektubu: Sevgili Kürt Kardeşim!

Lafa bakarım laf mı diye söyleyene bakarım adam mı diye... Facebook'ta ki kopyala yapıştır tarzı yazı dikkate almaya değmez. Merak etmeyin Yerin altında hepimize yetecek yer var ayrı gayrı yapmayın. Türkleri üste Kürtleri alta gömmüyorlar. Altıda bizim üstü de bizim
  219. P

Galatasaray 2-4 Gaziantepspor | Spor Toto Süper Lig 8. Hafta

Ülker LİNK olan varsa bir fırt verebilir mi :) en acilinden
  220. P

Yunus'un ardından Serhat'ı da kaybettik!

Allah rahmet Eylesin
  221. P

Google Translate'den Çeviri Yapan Ntv Spor Tercümanı

ingilizce bilmek yetmez haklısınız; çünkü adam ingilizce konuşmuyor :)
  222. P

Memurların çalışma saati değişti

8:30-17:30
  223. P

İstanbullu yine otobüs seçiyor

Filoya 279 adet BMC solo, 250 adet mercedes körüklü katılıyor
  224. P

Balotelli havai fişeklerle evini yaktı!

Bunu niye hala takımda tutuyorlar anlamakta zorluk çekiyorum.
  225. P

Avrupa'nın En İyi Servis Sağlayıcısı Avea

Zaytung mu diye baktım, değilmiş :)
  226. P

Dell Türkiye'den ShiftDelete.Net okurlarına özel röportaj

Özel röportajdan ziyade özel hediye veya indirim istiyoruz :)
  227. P

ShiftDelete.Net Para Kaynağını Açıklıyor!

Spybot'un maaşına zam işine son yapıldı galiba... :)
  228. P

Vatandaş sırada memur okeyde!

Evet mesele bu. Birileri ellerinde yapacakları iş varken başka şeylerle uğraşabilir ama sen bütün memurlara bunu mal edersen işini layıkıyla yapmaya çalışanlar alınır. Sen eğitimcisin. Öğretmenler içinde de işini baştan savma yapan var hakkıyla yapan var. Her sektörde olduğu gibi.
  229. P

Vatandaş sırada memur okeyde!

Adama sormazlar mı madem o kadar memur düzenine karşıydın bütün memurları aynı kefeye koyuyorsun neden o zaman KPSS sınavına girip memur olmaya çalıştın diye?
  230. P

Öğretmenlere artık 1 ay eğitim var

Allah'tan bütün öğretmenler senin gibi değil. Öğretmen olmuş ama adam olamamış lafı senin için söylenmiş olsa gerek. Muhattabım değilsin burada çene çalacağına git öğrencilerine nasıl daha faydalı olacağını düşün
  231. P

Kardeş lafım sen ve senin gibilere. Kafa basmıyor herhalde kendini bütün öğretmenlerin temsilcisi mi sandın.
  232. P

0216 4441444 hakkında!!

Kuruntu yapmanın gereği yok. İşin aslı şöyle; 0 216 444 1 444 bu numara Türk Telekomun kampanyalar ve tarifelerle ilgili bilgilendirme servisinin numarasıdır. Bu numaraya başkabirinin girmesi, satın alması ve kullanması kesinlikle mümkün değildir.Arayan görevili size kampanyalar ve tarifeler...
  233. P

Ne yapacağımı, nereye karışacağımı hangi konuda yorum yapacağımı sana soracak değilim. İstersen parmak kaldırarak konuşayım! Sizin diğer mesleklerden bir farkınız yok bir doktor bir mühendis de en az sizin kadar bu devlete hizmet ediyor ama sen ve senin gibiler nedense kendini kutsanmış sayıyor...
  234. P

Arkadaşının çırpınarak ölüşünü izledi!

Adana çık aradan artık
  235. P

Doğru bir noktaya parmak basmışım ki sen ve senin gibiler kuyruğuna basılmış gibi saldırıya geçmişler. Bütün meslekleri analiz etmedim ama sabah akşam televizyonlarda sizden başka kimse televizyonlarda orada burada ağlamıyor. Bir sizin zırlama sesinizi duyuyoruz.
  236. P

Herhalde eğitim fakültelerinde öğretmenlere duygu sömürüsü ve ajitasyon diye ders veriliyor. :) son yıllarda öğretmen ve adaylarını gördükçe, tanıdıkça aslında öğretmenliğin o kadar da kutsal bir meslek olmadığı kanaatine vardım.
  237. P

Mesai Saatleri Değişecek!

Amerikayı örnek alacaksan insani yaşam şartları refah düzeyini örnek al. Örnek alacak çok şey var. İşine geleni alıp işine gelmeyeni almamakla olmaz bu işler.
  238. P

Uy ha bu alttan televizyonu açmadum

Sanki alttan elektriği veriyorlar o nasıl hoplamaktır :)
  239. P

hala aynı durum devam ediyor. Bırakın arkadaşlar bu ajitasyonu. Şehit analarının bu durumla ne alakası var. Milleti hassas noktalarını kullanarak taraf toplamaya çalışmak doğru bir düşünce değil. Ben öğretmenlerinin aldığı parayı hak etmedikleri gibi bir şey söylemiyorum ama hala biz az para...
  240. P

Fasulye Önce Kafada Bırakmak Gerek Diyor!

avea bırak bu işleri Türk telekom abinden bir farkın yok, kazığın bini bi para...
  241. P

ÖTV Zammı Cepleri Vuracak

Hadi hayırlı olsun durmak yok kazığa devam...
  242. P

Öğretmenler kadar ağlayan, sızlanan, mızmızlanan başka bir meslek görmedim. * Sanki herkes 5000 TL alıyor da siz 2000 TL alıyorsunuz. * Sanki herkes 5 ay tatil yapıyor da siz 2 ay tatil yapıyorsunuz. * Sanki herkes günde 5 saat çalışıyor da siz 15 saat çalışıyorsunuz. Bırakın artık...
  243. P

Osmanlı Ligi

Gülmek lazım. :)
  244. P

Günün Karikatürü

245. P

Oğlunun 15 Yaşındaki Arkadaşından Hamile Kaldı...

Erkeğe zorla tecavüz nasıl oluyor arkadaş. At yalanı .. inananı misali
  246. P

Stallman, Jobs'ın Öldüğüne Sevindi!

Sdn, mynet tarzı haberlerine devam ediyor
  247. P

Erkeklerin Çektiği 30 Şey

31 de var. Yani yanlış anlaşılmasın liste 30 da bitmiş 31,32.. şeklinde liste uzatılabilir. Aklınızı kötü şeylere çalıştırmayın :devil:
  248. P

Arena da gitti!

Bunun ülkemizde sıkça görülen "kraldan çok kralcı olan" yalakaların yalamalık adına yaptığı bir uygulama olduğuna eminim.
  249. P

Rusya'da Belediye Otobüsü Çilesi

Bizimkiler sanki çok farklı
  250. P

Türkiye - Almanya ve Türkiye - Azerbaycan maçları ne zaman, hangi kanalda?

Kalecileri bizim koca takımdan daha faydalı işler yaptı. Baktı kaleci olarak ona pek iş düşmüyor adam asist krallığına soyunuyor
  251. P

Türkiye - Almanya ve Türkiye - Azerbaycan maçları ne zaman, hangi kanalda?

Sabri takım Barcelona gibi oynuyor da ben mi sırıtıyorum diyor
  252. P

Baz İstasyonunun Çoğu Değil Azı Zarar

Başlık desen konuyla çelişiyor; konu desen içeriği yok. Link başka yere çıkıyor
  253. P

1500-1700 TL Arası Laptop Tavsiyesi

Arkadaşlar başlıkta da anlaşılacağı gibi 1500-1700 TL arası laptop alacağım. İş yeri için acil lazım. Bilgisayar çok sık olmasa da çizim kullanılabilir. S/P oranı yüksek öneriler olan arkadaşların yardımını bekliyorum. Çok teşekkürler şimdiden.
  254. P

Walt Disney Sapığı

Neden böyle pis bir adam oldum diye soruyordum kendime. Sebebi walt disneymiş demek ki :) Ya bir git çay koy diyorum videodaki adama. Bir şey bulmak istedikten sonra her şeyde bulursun
  255. P

Sabri'ye Şiir

Sabriyi seviyoruz
  256. P

Oyun Yüzünden Çocuğa Saldırdı

Zaytung tan alıntı bir haber olduğunu düşünüyorum :)
  257. P

Zaman Tüneli İle Yaratıcı Profil Sayfaları

Son çalışmadaki arkadaşın bacak arasındaki çizime bakarsak rüyasında kamyonu devirmiş galiba
  258. P

En kaliteli futbol ligini seçiyoruz

la la la liga
  259. P

Stoke City - Beşiktaş | UEFA Avrupa Ligi E Grubu | 2. Maç

Şu uyuz stoke koysun beşiktaş. bir yerleri havalanmış bu takımın. Not: Rüştü gereksiz çıkışlarıyla yine korku filmi yaşatıyor.
  260. P

İşlemci Test proğramı-Asal Sayı

27 saniye
  261. P

Beş Ayda On Milyon Sattı!

Eee ne demişler "imam osurursa cemaat s.çar" :)
  262. P

Windows 8 Nasıl kurulur? (Resimli Anlatım)

Hala anlamıyorsunuz kıyas yaparken sürekli kendinizi baz alarak yorum yapıyorsunuz. Neyse herkes kendini haklı görür. Ayrıca yorum yaparken dikkatli ol kardeş burada kimsenin zeka olarak senden aşağı kalır yanı yok merak etme
  263. P

Windows 8 Nasıl kurulur? (Resimli Anlatım)

Kardeşler işinize yaramıyorsa konudan çıkarsın olumsuz yorum yapmanın gereği yok bu konudan 1 kişi bile faydalansa konu amacına ulaşmış demektir. Sen biliyorsan herkes bilir, sana kolaysa herkese kolay anlamına gelmez. Ukalalığın manası yok. Kolay beaaa nedir :)
  264. P

Arda Messi'ye Karşı !!!

Hocam top Messi'nin topuydu zaten. Maçın ortasında annem çağırıyor verin topumu demesin diye ona 3 gol attırıp kıyak geçtiler :)
  265. P

Arda Messi'ye Karşı !!!

Bu messi de hep aynı tarz golleri atıyor arkadaş tek yönlü oyuncu :P
  266. P

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Trafik Sorununu Vardiyalı Sistemle Çözmeyi Hedefliyor

Aslında kayda değer bir fikir bence dikkate alınabilir :)
  267. P

Arda Messi'ye Karşı !!!

Arda lafı geçince fenerlilerin neden bu kadar zoruna gidiyor anlamıyorum. Atıyorum G. Gönül Messiye karşı denseydi yine bu tarz lafları edecek miydiniz?
  268. P

Otobüsteki kız :)

Arkadaşım burası seks otopüsü değil :)
  269. P

Kayseri'de zorlu buluşma

Guddusi nin gözler iyice bozulmuş :)
  270. P

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

Süpersin ya çok teşekkür ederim. Açıkçası pek ümidim yoktu cevap alma konusunda. SDN farkı bu olsa gerek :)
  271. P

Bilinmeyen Şarkıcı Ve Şarkı İsimlerini Bulalım

http://www.youtube.com/watch?v=sIqcgsUGg0U Bu melodiyi bilen ya da duyan varsa acilen buraya yazmaları önemle rica olunur
  272. P

TL'nin de bir simgesi olacak

Bende zaten onu diyorum. Pi işareti olarak kullanılmasaydı güzel bir TL simgesi olurdu. :)
  273. P

Ben de kullanılmayacağını bildiğim için paylaştım yoksa bende daha ne proceler var :P bir sürü tasarım yaptım paintten :D
  274. P

Facebook'a Yepyeni Bir Yüz Geliyor!

1000 kere değişiklik yaptılar. (1000. mesajın şerefine :))
  275. P

Ameliyat oyunlarını tafsiye ederim.

Hemşire Kızla Nasıl Oynanır olsaydı oyunun ismi kesinlikle oynardım
  276. P

Stoke City - Beşiktaş | UEFA Avrupa Ligi E Grubu | 2. Maç

Stoke alır gibi. Umarım yanılırım
  277. P

Bursaspor 1-2 Beşiktaş Spor Toto Süper Lig 3. Hafta

Carlos Carvalhal in başarılı olmasını istiyorum ama beşiktaşın da yenilmesini istiyorum anlıyor musun :)
  278. P

McAfee AntiVirus Plus TTnet limitsiz kullanıcılara lisans hediyesi.

haberim yoktu teşekkürler
  279. P

Bir Zamanların Efesi Bu Sezon Futbol Sahnesinde Yer Alamayacak

Fenerbahçeyi 6-1 yendiği maçı hayal meyal hatırlıyorum.
  280. P

Dikkat çekmek için direğe tırmandı

Her bulduğun direğe tırmanmayacaksın demek ki..
  281. P

Süper Lig 3. Hafta Bursaspor - Beşiktaş

bursa hakkını kullandı sıra beşiktaş ta
  282. P

pi işareti güzel bir simge olabilirdi :)
  283. P

Facebook Müzik'te Bomba Özellik

Bu yanlışlıkla!!! yazıldı, yanlışlıkla!!! verildi haberlerine de bitiyorum
  284. P

Süper Lig 3. Hafta Bursaspor - Beşiktaş

1-1 biter gelenek bozulmaz
  285. P

Futbol

Topa yapılabilecek tek müdahale yolu kaymaksa adama niye kaydın diyemezsin. Desen de alacağın cevap büyük ihtimal "top mop kayarım ben buna" olacaktır :)
  286. P

FB'li kadın taraftar isyan etti!

ilk fotoğrafta Allah günah yazmasın ama bu haberler daha çıkmadan görüntüleri görünce erkek başörtüyle girmiş dedim :) Gerçi yine bakıyorumda iki fotoğraf arasında bariz fark var. Kadın adına üzüldüm ama
  287. P

Renkli Toplar (Manyak işi oyun)

Uğraşılmaz
  288. P

Kardemir Karabükspor 1-1 Galatasaray Spor Toto Süper Lig 3. Hafta

Eskiden Galatasaray puan kaybetse olur öyle kazalar derdik. Şimdi Galatasaray kazandımı kazayla kazandık diyecek kıvama geldik. Yenilgi ve beraberliğe o derece alıştırdılar :) Alayına isyan ölümüne cimbom o ayrı konu :devil:
  289. P

Fenerbahçe 1 - 1 Manisaspor

Bir şeyi kırk kere söylersen gerçekten oluyormuş. Sonunda gerçekten Kadınköy oldu :)
  290. P

Semih Erden Beşiktaş'ta

lokavt diye oyuncu almak nedir ya Oyuncular boş zamanını doldurmak için hobi niyetine geliyorlar. Ciddiye alacaklarını sanmam
  291. P

Metrobüste Tacize Suçüstü

Poliste onu elle biraz taciz etsin. kısasa kısas
  292. P

Çağrı merkezlerine 30 saniye sınırı

Bende boşuna sevindim. 2009 tarihinden kalma habermiş. Hortlatmış birisi
  293. P

Moderatör Olmak İster Misiniz? Photoshop Ve Grafik Tasarım

1000 e yakın mesajım var. bir kere kırmızı kart yedim galiba kaç konum var saymadım Zaten moderatör olmak istemiyorum photoshop bölümüne :)