Arama sonuçlarınız

1. E

GTA 4 San Andreas - rap0sh

İzlesene.com : Video - gta 4 san andreas - rap0sh Arkadaşlarım üzerine izleseneye.com'a verdim.Sizinde beğeniceğinizi umuyorum .Tamamen benim yapımım bir videodur..Tamamen komiklik üzerine kurulmuş bir videodur üzerinde hiç bir salaklık aramayın..:D KAYNAK:[www.izlesene.com]
  2. E

1000 Adet Web Sayfası Butonu

Tanıtım: Web site tasarımları için en çok uğraştıran bölümlerden biri de butonlardır. Bu program sayesinde elinizde 1089 adet buton bulundurabileceksiniz. Size düşen tek şey bir resim düzenleme programı ile butonların üzerini yazmak. Butonlar birbirinden farklı boyutlarda, karışık ve dikkat...
  3. E

007 DVD Author (Ücretsiz)

Tanıtım: 007 DVD Author kolay kullanımlı ve yüksek hızlı bir DVD oluşturma yazılımıdır. Yazılım MPEG-2 dosyalarını VOB dosyalarına dönüştürebilmektedir. Ardından hazırlamış olduğu bu VOB dosyalarını DVD+/-R(W) biçimli disklere yazdırabilmektedir. Böylece sahip olduğunuz film koleksiyonunuzu...
  4. E

Selamlar

Selamlar aranıza yeni katıldım sizlerden öğreneceğim bir çok şey var..Adım Emre 15 yaşındayım..Kocaeli'denim..Tekrar Merhabalar.