Arama sonuçlarınız

1. tun@h@n

Kış saati uygulaması kaldırıldı

saatlerle uğraşacaklarına mesai saatleriyle hafiften oynasınlar.16.00 da akşam olunca psikolojim bozuluyor akadaş. hem bir ileri bir geri erkek adama yakışırmı ülen.avrupa bize uysun diyerek noktayı koyuyorum.
  2. tun@h@n

Ttnet iptal artık bayilerde :)

eğer taahhütleriniz varsa bu sürenin sonuna kadar sabredin(bence),afra tafralarla uğraşmak benim için zor. ısrarlarınızla hak elde edemezseniz tüketici hakem heyetlerine başvurun. bundanda sonuç elde edemezseniz ,mahkemeye gidecek haliniz yok,bu seferde akı ...unu geçer malum. onlarda bunu...
  3. tun@h@n

Sosyal medyaya erişim engeli!

erişilemiyor, neden erişilemediği ile ilgili bir bilgi başta teknoloji siteleleri olmak üzere hiçbir yerde yok. shiftdelete mesai başlasın artık. gerçi teknoloji sayesinde mesai kavramı değişti diyorlar,milletin yalancısıyım!:)
  4. tun@h@n

Türk Telekom Akıllı Ev Telefonu E4 Duyuruldu

bildiğiniz çöp,teknolojik çöp. insan telefonun üzerine türktelekom yazmaya utanır. eğer birşeyler yapmak istiyorlarsa en mantıklısı android tabanlı,tuş takımlı,daha da önemlisi kaliteli malzemeden üretilmiş bir ev telefonu.
  5. tun@h@n

Youtube her akşam yavaşlıyor

evet akşamları saat 21 olduğunda youtube saçmalamaya başlıyor.bu ya ttnet in,yada youtubenin bilinçli uygulaması zannediyorum.
  6. tun@h@n

Bazılarımız için müjde!

TTNET, internete giriş paketlerinin hızını 8 Mbps’ye kadardan 16 Mbps'ye kadara yükselterek, Türkiye’nin internet hızını ikiye katladı. Türkiye’de internetin lideri olarak, pazarı büyütme konusunda projeler geliştirdiklerini belirten TTNET Genel Müdürü Abdullah Orkun Kaya, ”Yeni dijital...
  7. tun@h@n

İnternet Gerçekten Ucuzlayacak mı?

İyi reklam olmuş:thumbdown:
  8. tun@h@n

Ucuz ve kaliteli tablet bilgisayar tavsiyesi ?

Güle güle kullanın inşallah.
  9. tun@h@n

TTNET e geçmeyi düşünüyorum

TT altyapısına mahkumsanız ttnet ten şaşmayın.
  10. tun@h@n

Mısır'ı tartışalım mı? (ANKET)

tartışmak!! vahşetin,adaletsizliğin,katliamın tartışması değil,toplu protestosu olur.
  11. tun@h@n

ADSL'de Ttnet mi, Superonline mı ?

Telekom altyapısını kullanacaksanız ttnet ten başkasına itibar etmeyin.ttnet onların içerisinde kötünün iyisidir.
  12. tun@h@n

TTnet'ten Bıkanlara Teledünyada şok Kampanya!!

eli mahkum olanlar için yaşasın ttnet!!! (beter olsun diyelim de, tamamen mi internetsiz kalalım:( )
  13. tun@h@n

İsrail tarihi camiyi sinagoga çeviriyor

kul zalimlikte aşırıya gidecek ki,başına gelecek felakete müstehak olmuş olsun değil mi?
  14. tun@h@n

Hakime Kızdı Hristiyan Oldu

''yaşadıklarım psikolojimi bozdu'' diyor, birşeyin bozulması için öncesinde sağlam,düzgün,normal olası gerektiğinden haberi yok garibanın.
  15. tun@h@n

Başlat Menüsü Geri Geliyor

Microsoft tekel olma avantajını kullanarak dediğim dedik diyor.
  16. tun@h@n

Gizli kamera çılgınlığı!

bu tip ürünler neden alınır zaten herkesin malumu,onun için satışlarına kısıtlama getirilmeli hatta tamamen yasaklanmalı. bir şekilde elde edip insanların gizli hallerini teşhir eden veya bu yolla şantaj yapanlar için ağır cezalar getirilmeli.
  17. tun@h@n

Dünyanın en tehlikeli yolu!

akıllı adam işi değil
  18. tun@h@n

Alın size tofaş

Sürücü, Parçalanarak İkiye Bölünen Araçtan Yara Almadan Çıktı Samsun'da otomobil sürücüsü yoldan çıkarak palmiye ağacına çarparak ikiye bölünüp hurdaya dönen otomobilden arkadaşı ile birlikte burnu bile kanamadan sapasağlam çıkarken, 1 arkadaşı ise yaralanarak hastanelik oldu. Kaza, İlkadım...
  19. tun@h@n

Telekom'un kampanyasındaki bu laptopun iyi ya da kötü yanları neler?

yaklaşık 4 haftadır kullanıyorum, çırak seviyesinde bir bilgisayar kullanıcısı olarak diyebileceğim vasat bir ürün. artı tarafı i5 3. nesil diye tabir edilen işlemcisi, eksi tarafları plastik olan , göze hoş görünmeyen ve güven vermeyen kasa, dahili ekran kartıyla kıyaslandığında...
  20. tun@h@n

hayırlısı bakalım Telekom ipini 3 yıllığını boynumuza takacağız,alakanız için teşekkürler.sizde olmazsanız konu elimde patlayacaktı :) tekrar tşk.
  21. tun@h@n

İnternette düşük hıza ceza!

işte o kaydırmak istedikleri ayağınıza cansiperane sahip çıkacaksınız, anlıkta olsun bir gaflet anınıza denk gelip imzayı attırdılar mı yandı gülüm keten helvası,o zaman bitinceye kadar sesinizi duymaz , duysalar umursamazlar. imzaladığınız taahütü detaylarıyla okumuşsanız (onlar sağa sola...
  22. tun@h@n

MSN Messenger Neden Kapanmadı?

msn ne ki:)
  23. tun@h@n

win7 olması benim için fazla sorun değil.ekran kartı yeterliliği (ki fazla oyun meraklısı değilim can sıkıntısına nfs türü oyunlar açarım)ve ısınma sorunu varmı diye tereddütüm var. yorum için teşekkürler.
  24. tun@h@n

Cihazın teknik özellkleri ise şu şekilde. Marka SAMSUNG Kategori Notebook Ürün Kodu NP300E5C-S0ATR Ekran 15.6" HD LED Display (1366 x 768), Anti-Reflective Chipset Intel HM75 İşlemci Intel® Core™ i5 Processor 3210M İşlemci Hızı 2.50 GHz...
  25. tun@h@n

moderatör başlığı değiştirmiş ama olmamış. ben hangisini alayım demiyorum ki,zaten seçenekte yok.sadece bir ürün var onun iyi ve kötü yanları için yorum bekliyorum.
  26. tun@h@n

Bir kadınla bir erkek sadece yakın arkadaş olabilir mi?

bizi bozar gardaş:) hemen içiniz fesat diyecek arkadaşlara uyarım olsun, bu ALLAHc.c emri,elçisinin (s.a.v) uygulamasıdır, eğer Müslümanım diyorsanız biraz dikkat etmeniz gerekiyor.
  27. tun@h@n

telekomun kampanyasından samsung dizüstü notebook almayı düşünüyorum ama birtürlü karar veremiyorum. benim için en cazip tarafı aylık taksitlerinin düşük olması. i5 işllemci tamam da ekran kartı ve kasanın kalitesi aklıma takılıyor. bilen ve kullanan tecrübeli arkadaşlarımdan yorum...
  28. tun@h@n

Türkler İstekli Ama Elektrik Alamıyor

kapitalist sistem tüketicinin para harcamayacağı birşey üretir mi? cebimizden petrol parası değil de batarya parası(kirası,değişimi) çıkacak, ama mutlaka çıkacak.mesele para almana mı,amerikalıya mı,fıransıza mı vs. gidecek,yani paylaşım meselesi.
  29. tun@h@n

4 gün sonra İnternet kopabilir!

daha fbı nın mesai saati yeni başladı her an kesilebilir:):)
  30. tun@h@n

ADSL'de upload hızı artıyor kota yükseliyor!

millet zaten ttnet in döşemesinden! şikayetçi,bunu daha iyi hızlı yapacağım demek te neyin nesi?!! daha doğru dürüst dsl bağlantısı sağlayamayan ama reklamlar vasıtasıyla herşeyi güllük gülistanlık gösteren ttnet in başka bir reklam ve oyalama taktiği.ha geldi ha gelecek,bu sene olmadı bir daha...
  31. tun@h@n

Teknoloji bizi esir almış!

olsun güzel bir şeye vesile oldu:) yeni neslin tamamen tablet bilgisayarla yetişeceğini düşünürsek acaba onların iletişimleri nasıl olacak çok merak ediyorum.
  32. tun@h@n

Telekom insafa geliyor

İnternete indirim geliyor! Alınan bilgiye göre, Türk Telekom tarafından toptan seviyede DSL internet tarifelerinde yapılacak değişiklikle, yüksek hızlı DSL paketlerinde yüzde 13'e varan oranlarda indirim öngörülüyor. Ayrıca başlatılacak yeni kampanya ile yüksek hızlı DSL paketlerinden hizmet...
  33. tun@h@n

Tivibu Ev'in başarısı parmak ısırttı!

sadece internet değil hocam,hızlı ve kesintisiz internet:) o da ttnet de var mı?!! var diyorlar,olmayan yerlerde de en kısa zamanda olacak diyorlar,ben milletin yalancısıyım!
  34. tun@h@n

Sulukule villaları yıkılabilir!

böyle saçmalıklar ancak muz cumhuriyetlerinde olur.trajikomik uygulamalara neden son verilemiyor? neden bütün mahkeme safhaları bitmeden herhangi bir inşaata başlanır,mahkemeler neden hızlı bir şekilde kamu yararını gözeterek kararını vermez. bir yandan mahkeme devam ediyor,öbür yanda inşaat...
  35. tun@h@n

'Atatürk öldürüldü'

hem memlekette bilinmeyen ölümlere doğru dürüst cevaplar verilmez hem de ortaya iddia atanlara hemen paranoya,reklam meraklısı vs. yakıştırmalar yapılır. siyaset,medya,bilim vs. adamlarının ölümlerin de adam gibi otopsi yapılsın, suikast varsa failler (ama gerçek failler,piyonlar değil)...
  36. tun@h@n

Abdurrahim Karakoç vefat etti

ALLAHc.c rahmet eylesin,mekanı cennet bahçelerinden bir bahçe olur inşallah.
  37. tun@h@n

AKK İnternet Kullanıcılarını Sıkıyor

''İnternet kullanıcıları sürekli online kalabilmek için daha özgür bir yol sunan kotasız paketleri tercih ediyor. Adil Kullanım Koşulları'yla gelen kotalı paketler ise gözden düşüyor'' adil! kullanım koşuluyla satılan paketler zaten adı kendinden menkul! güya kotasız paketler.haberde yanlışlık var.
  38. tun@h@n

"Kaya gazı bulduk "

bir petrol babalarına söz geçiremiyorsunuz,siz gazı bulsanız ne olur bulmazsanız ne olur? hamallığını devletimize yaptırır,kaymağını tröstlere yedirirsiniz.
  39. tun@h@n

Özgürlük,ama sınırsız mı?

btk nın isteğiyle yapılan güvenli internet uygulaması için sansür diye ortalığı ayağa kaldıranlardan hiçbir yorum gelmemesi beni şaşırttı doğrusu!
  40. tun@h@n

Fiber İnternette Telefon Kullanımı

türk telekom dan da 15 tl yalın internet kazığından vazgeçmesini, sabit telefon kullanmak isteyenler için de heryöne olan uygun tarifeler bekliyoruz(biz uygun derken telekom tersini yapmakta ısrar ediyor,en son telefon ücretlerine %5 zam yaptı:( )
  41. tun@h@n

Porsche ile markete girdi

tofaşın kuş serisi bir otomobil vereceksin,zaten fren ve gaza tepki verinceye kadar bir hayli zaman geçiyor,eğer bir hata yaparlarsa(ki genetik olarak yatkınlar:( ) telafi imkanı var:)
  42. tun@h@n

Özgürlük,ama sınırsız mı?

Her kısıtlama sansür değildir 'Sansürsüz internet' diye yeri göğü inletenlere kötü bir haberim var: Gönüllü filtre sistemi yakında İngiltere'ye de geliyor... Dün, "Geriye sayım başlamış" hissine kapıldım. Hayır, Başbakan David Cameron "İnternet zararlı, filtre koyacağız" diyen bir açıklama...
  43. tun@h@n

"Kandırıldık!"

işveren ve sendika ağalaları tepişiyor ezilen yine ve her zaman çalışan işçilere oluyor.
  44. tun@h@n

Türk Telekom'a Lokum Yaramadı

iyi de hazırnetin tarifesine baktım lokum da ki gibi 1 saatlik kullanım imkanı yok. kardeşim mecburen kullanıyordu, mahrumiyet bölgelerinde memur olanlar için nisbeten! ucuz du,şimdi iki fatura felan, 15-20 tl daha fazla ödemesi gerekecek.
  45. tun@h@n

Çift Çekirdekli İşlemcim İyi mi?

kabak çekirdeklileri dafa performanslıymış:)
  46. tun@h@n

TTNET'den en fazla şikayetci olduğunuz sorun nedir ?

herhangi bir bağlantı sorununda altyapıdan deyip işin içinden sıvışmaya çalışmaları
  47. tun@h@n

Onlar Artık Moderatör!

adil olmaları dileğiyle başarılar
  48. tun@h@n

Üç çocuk varsa vergi yok

1-dünyada ki faize sömürüye dayalı finans sistemi sürerken işsizlik dolayısıyla yoksulluk sorunu asla çözülemez. 2-asıl sorun orta sınıfın çocuğu yük olarak görmesi,kadınların kendileri kanıtlamak kocasının eline bakmamak!! adına çalışmaya mecbur hissetmesidir. 3-dolayısıyla bu zenginlik...
  49. tun@h@n

Çalsan Bu Fiyata Satamazsın (!)

netbook fiyatına notebook,daha ne olsun
  50. tun@h@n

TTnet Modemimi Değiştirmek İstiyor :)

demek ki niyetleri bugün ıptv uyumlu modemi bedava verip yarın ücretli vebtv abonesi yapmak.
  51. tun@h@n

Cem Yılmaz'ın Yeni Türk Telekom Reklamı

yalanda kimse ölmemiş ama çok kimsenin cebi dolmuş.
  52. tun@h@n

Toshiba servisi ve batarya sorunu

bakıyorum nerede pil sorunu olan arkadaşların açtığı konular varsa son mesajlar size ait ve yorumunuz sadece bir link,ticaret için başka kapıya arkadaş,vatandaş batarya almak istedi de bulamadı mı?
  53. tun@h@n

Saat ayarı değişecek

hata bende ki yorumuna cevap yazdım,ah kafam ah. 1- arabistan veya avrupay la aramızdaki saat farkının artması veya azalmasının önemine!! sen işaret ettin,benim için hiçbir önemi yok,önemli olan memeleketim de güneş ışığından en fazla yaralanabileceğimiz saat dilimini kullanabilmek,gerisi...
  54. tun@h@n

Masaüstü mü - Dizüstü mü ? (anket)

dizüstü
  55. tun@h@n

4 dil bilen, çift masterlı imam!

abartılı bir haber ve nedense basmakalıp bütün sitelerde var.toplum değiştikçe ve giliştikçe bu en fazla gençlerde kendini gösterir,dolayısıyla yeni yetişen hocalarımızın tabii ki öncekilerden farklılıkları olacaktır,her kesimde olduğu gibi. ben herşeyden önce insanın itikadına bakarım ki bu...
  56. tun@h@n

Saat ayarı değişecek

bu memleket ne çekiyorsa bu şekilci zihniyetten çekiyor. uzmanlar belli hesaplamalar yapıyor,artısı eksisini ortaya koyup bizim için en faydalısı hangisi ona karar vermeye çalışıyor,sizin ettiğiniz lafa bakın. şu anki durumda güney afrikayla aynı saat diliminde olmakla birlikte avrupadan bir...
  57. tun@h@n

Kazanmakmak? Ne zaman

kazanmakmak ama her zaman kaybeden taraf olmak:(
  58. tun@h@n

SDN Forum Kapatılıyor

aklın dumura uğratan bir durum,içinden çıkabilene helal olsun.
  59. tun@h@n

13 yaşında mucit ve işkadını oldu

şu yaşıma geldim CEO olmayı başaramadım ya ona yanarım:) meğer ne kadar da kolaymış, şekerle elma sirkesini karıştırmak:):)
  60. tun@h@n

Fiber İnternet nedir, nasıl çalışır?

başlığı değiştirin,superonline reklamı şeklinde doğrusuyla değiştirin:(
  61. tun@h@n

Harran'lı Emine ile Harvard'lı Emily [Türkcell Reklamı]

artık bundan sonra reklamın iyisi kötüsü olmaz sözünü olur olmaz kullanmayın,yoksa muhatabınız bu reklamı hatırlatır sizi utandırabilir:)
  62. tun@h@n

Gençlik dizisinde tecavüz skandalı

demek ki genç oyunculuktan yıldız oyunculuğa transfer vakti gelmiş, gelmiş ki nasıl medyanın ilgi odağı olurumun cevabını çok iyi biliyor ve kusursuz!! uyguluyor. yazık çok yazık.
  63. tun@h@n

444'lü Aramalar Paket Kapsamında

geç oldu ama güzel oldu.teşekkürler BTK. servis sağlayıcıları meselesine de bir el atsalar,aboneler gerçekten çok mağdur oluyor.
  64. tun@h@n

[Sona Erdi]Vatan'dan Dünya Kankalar Gününe Özel %40 İndirim

bütün bu abidik gubidik günlerin ortak özelliği '' millete kakalama'' günleri olmasıdır. bu arada gerçekten kankalar günü diye bir gün var mı,yoksa vatan kakalamadan önce kekliyor mu?
  65. tun@h@n

Trafoyu Boyarken Öldüler

ALLAH c.c rahmet eylesin. insanlar bazen ihmalkarlığın cezasını canlarıyla ödüyorlar maalesef.
  66. tun@h@n

Öz amcasıyla evlendi!

bir zamanlar rezillik diz boyu diye bir tabir kullanılırmış.şimdilerde ise rezillik kelimesi kifayetsiz kalıyor,seviye olarak ta bırak diz seviyesini boyumuzu aştı neredeyse,eğer insanoğlu silkelenip kendisine gelmezse çok sürmez boğulup gideriz.
  67. tun@h@n

Türkiye Genelinde İnternet Kesildi

biraz netten uzak kalayım dedim neler olmuş neler,tekrar bu kabusu:) yaşamamak ümidiyle hepimize geçmiş olsun.
  68. tun@h@n

Teknosa'da Turuncu İndirim Dönemi

nedense beğenilmeyen,az satılan ürünlerle indirim oranları doğru orantılı bir seyir izliyor
  69. tun@h@n

Sabıkası Olan Hasta Ölsün!

hasta kabul ederken sakız çiğneyen doktorlara çok sinir oluyorum.hastahaneye giden vatandaşlardan haksız olarak sesini yükselten,nasıl davranılması gerektiğini bilmeyenler tabii ki var,var da kardeşim doktorlar da melaike değil ya. münferit ve sonucu çok vahim bir olayı bahane ederek doktorlar...
  70. tun@h@n

Kapatın Pc programlar çalışsın

bizler ttnet in mümkünlü kasabasının sakinleriyiz,mümkün değil demek bize yakışmaz:)
  71. tun@h@n

Akn (akk) uygulamasına çözüm

okumadan başarılı olmanın mucize formülü,hem de bedava,daha ne olsun:)
  72. tun@h@n

Kapatın Pc programlar çalışsın

mümkünlü'de herşey mümkün:)
  73. tun@h@n

Hattım 16 Mbps'i destekler mi?

bu hat değerleriyle 16mb hıza sorunsuz ulaşabilirsiniz.tabii en iyisini servis sağlayıcı firmanız bilir.
  74. tun@h@n

BİM Şimdi de Tablet İşine Giriyor

teknolojik üründe fiyattan öncelikli konu sağlamlığı,kalitesidir.bu makinenin bataryası adinin adisidir mutlaka. kardeşim başka bir perakendeciden kablosuz fare almış,fiyatı 20 tl,iyi güzelde 1 haftada iki tane ince kalem pil tüketiyor,şimdi bana söyler misin,ben karda mıyım,zararda mı?
  75. tun@h@n

Abdurrahim Karakoç Yaşıyor

konu başlığının değiştirilmesi,ya da tamamen silinmesi uygun bir davranış olur diye düşünüyorum.
  76. tun@h@n

27 Nisan BİM Tablet Bilgisayar Kampanyası

parasını çöpe atmak isteyenler önden buyursun
  77. tun@h@n

Lisesi kızın öğretmenine saygısızlığı!

yatıracaksı falakaya,aklı başına gelecek derler bizim buralarda.
  78. tun@h@n

Üstün TTnet hızı !!

adamlar alış türkiye bu hızlara diye reklamı boşuna yapmıyorlar, alışın artık bırakın şikayet etmeyi!
  79. tun@h@n

TT net gene geçirdi ...

şurası kesin ki,ttnet in faturalandırma servisi zenginden alıp fakire veriyor:) benim gibi garibana bu ay gelmesi gereken 45 tl lik fatura 33 lira olarak geldi,artık o 12 lirayı kime yasladı bilemiyorum:laugh:
  80. tun@h@n

Liseli öğrenci dehşeti!

ne desem şaşırdım vallahi,erken konuş geç konuş,ne olursa olsun bu serserinin yaptığına ufakta olsun bir haklılık payı düşüncesini anlayabilen bana da anlatsın.
  81. tun@h@n

Elektrik Faturasındaki Kayıp Kaçak Gizleniyor !!

vallahi iyi iş,bir bölgenin ihalesini de ben alacağım sonra gelsin havadan ,bedavadan paralar:(
  82. tun@h@n

20 yaş üzeri araçlar hurdaya

borcu olmayan da bu şekilde teşvik edilmeli.
  83. tun@h@n

Hattat, 'gökyüzünün babayiğidi benim' dedi

abartmakta üzerimize yok, dün başbakan buyurmuş, hazret bugün ''Vakit kaybetmeksizin uçak üreticisi firmalarla temasa geçtik'' diyor, inşallah çocuklar için üretilecek felan zannetmemiştir:(
  84. tun@h@n

Sabit Hatlarla Cepte Bayram Dönemi

zaten avea telekomun değil mi? sinyal kalitesini yükseltmedikten sonra bedeva olsa ne yazar.insanlar sadece bulundukları yerde değil,genel olarak dağda,yolda,kırsalda,kasabada olsun her yerde ki sinyal kalitesine önem veriyor,telefonunun her daim alo demeye hazır olmasını istiyor,bu da avea da...
  85. tun@h@n

Fazıl Say'a tweet soruşturması

bu say(gısız)ın ne olduğu meçhul ama şurası kesin ki insanlıktan nasibini alamamış bir gariban,zavallı.
  86. tun@h@n

TTNET Müşterilerini Dinledi

beni dinliyor gibi yaparak aslında kendi reklamını yapmanın peşinde olan,dolayısıyla tiyatro sahnesinde bir figüran gibi beni kullanan,aklını,fikrini,bütün mesaisini abonenin cebindeki parayı nasıl alırımın hesabını yapmaya ayıran değil, aldığı paranın karşılığını veren,vermek için çalışan bir...
  87. tun@h@n

Msn şifresi kirma hemde hiç program kullanmadan!!!!

esprinin kısası makbuldür, makale gibi olanı ters etki yapar:(
  88. tun@h@n

Bu laptop nasıl sizce?

freedos= işletim sistemi yüklü değil
  89. tun@h@n

Meral Okay Dünya Gündeminde

arkadaşlar sapla samanı karıştırmayın,ölünün arkasından kötü konuşmayalım tamam ama,ateist düşünceli biri içinde ALLAHc.c dan rahmet dilemek manasız ve tuhaf değil mi? yakılmak sonrada küllerinin suya serpilmesini isteyen kişi için benim söyleyecek sözüm yok,hele RAHMET dileyip komiklik yapacak...
  90. tun@h@n

Tivibu'ya Yeni Kanallar Geldi

yahu maksat reklam olsun,şükür tivibu üyeliğinin ayrıcalığından! yeni kurtuldum.
  91. tun@h@n

Fiber fiyatları sizce ne olmalı?

bırakın halkın görmesini birebir yaşıyorlar zaten, siz geç anladığı vehmine nerden kapıldınız? kitlesel olarak haksızlıklara karşı tepki veremiyoruz o kadar,herkesin bir kusuru vardır,bizimki de bu:(
  92. tun@h@n

2 TL'ye Kablolu Optik Mouse[Sona Erdi]

12 x 0,96 = 11,50 TL kredi kartına 12 taksit imkanı da mevcut, taksit hastalarına duyurulur:)
  93. tun@h@n

Porno çekip Facebook'a yüklediler!

ebeveynlerin görevleri tabiiki azımsanmayacak derecede çok,ama ya toplumun görevleri,gelecek nesiller adına yapılması gerekenler ne olacak? insanlar artık şu ayıp,şu günah demeye çekiniyor,özgürüz ya,modern olmak her haltı tebessümle karşılamayı gerektirir ya!! sonuçlarla değil,sebeplerle...
  94. tun@h@n

Porno çekip Facebook'a yüklediler!

özgürlük adına her türlü sapıklık,ahlaksızlık normalmiş gibi karşılansın,medya reklamını yapsın,sonra gençler bu normal!! işleri tatbike kalkınca aman veliler dikkatli olun felan,veliler de ne yapacaklarını şaşırdı.
  95. tun@h@n

"Yerli otomobil rüya çöpe atın gitsin!"

çevir kazı yanmasın,aman kimseler uyanmasın. türkiye de sanayinin gelişmesinin önündeki en büyük engel sözde sanayicilerimizin kendileri olmuştur. kendileri uluslararası sermayenin ürünlerini pazarlayarak,onlara fason mal üreterek köşeyi dönmüşlerdir, karşılığında da onların fikirlerinin...
  96. tun@h@n

Asus TF300 - TF700 Tablet PC

evet bende tablet sevmiyorum,muhafazakar kişiliğim yeni ürünlere alışmakta biraz sıkıntı çıkartıyor:):)
  97. tun@h@n

45 gün izin 20 güne indi

her meseleyi kronik kriz haline getirmek genlerimizde midir nedir? bir uygulamada karar kılın ve uzunca bir zaman uygulayın kardeşim nedir bu milletin idarecilerden çektiği.
  98. tun@h@n

TTnet fiber internet kampanyası

fibernet kullanan şanslı:( arkadaşlar,yorumlarınız bekleniyor.
  99. tun@h@n

Türkiye'deki İnternetin İçler Acısı Durumu

şaka felan mı mu video?:(:(
  100. tun@h@n

Şehirlerarası otobüste pornografik taciz

mesajı onaylayıp almışsın madem ve de cezalandırılmasını istiyorsun,yolcuları rahatsız etmeden bir iki mesaja daha izin ver (kuyruk sallıyormuş gibi yap) zaten o abaza kendini belli edecektir ,sonrasında rezil et,ama milleti rahatsız etmeden.
  101. tun@h@n

Ttnen hızım düştü şikayet ettim kesildi

sen misin koltuklarında uyuyan adamları rahatsız eden? hak etmişsin!
  102. tun@h@n

Chrome 18 çıktı

vatana millete hayırlı olsun
  103. tun@h@n

Kadın sürücünün park çilesi!

şakadır şaka,o kadar da değil,olmaz yani,olamaz!! mı ki acaba? trafik güvenliği için ehliyetinin elinden alınması gerek,tabii varsa?
  104. tun@h@n

BİMcell: BİM Ceplere Giriyor

BİMlee arama motoruda çıkacak mı?:)
  105. tun@h@n

TTnet Gittikçe düşen hız ? 20 Mbitten 8-9 Mbite Bakarsanız Sevinirim.

zırvalara dayanacak ve sonuca ulaşmaya çalışacaksın,işini bilen telekom çalışanını karşına çıkarması için ALLAHa dua et demekten başka birşey diyemiyorum,kelin merhemi olsa...
  106. tun@h@n

Apple 100 milyar doları ne yapacak?

parası olanın nasıl değerlendireceğim derdi ,olmayanın nasıl kazanacağım derdi var:(
  107. tun@h@n

Ucuz Petrol Geliyor

ucuz petrol geyiği nedir anlamadım. sadece haber tıklansın diye ilgi çekici,ama haberin içeriğiyle uzaktan yakından ilgisi olmayan başlıklar atılıyor. kapitalist sistemin,her yolun mübah görüldüğü pazarlama taktiğine bir örnek.
  108. tun@h@n

Türkiye'nin En Uzun İsimli Kızı

yaptığının kızına ne gibi bir faydası olacak,insan evladına eziyet eder mi?
  109. tun@h@n

Ttnet tarifeleri değiştiriyor

12 veya 24 ay sabit fiyat garantili kampanyalardan yararlanılıyorsa ttnet bu aboneleri zaten zamlardan muaf tutacaktır.ama diğer bütün aboneler seve seve (olmazsa bile cukcuk) gelen zamları sindirmek zorunda,maalesef.
  110. tun@h@n

Bilgisayar çıldırdı

sistemi geri alacak kayıt zamanının olmaması! bilgisayar sıfır kilometre mi?
  111. tun@h@n

"Modern tıbbın sonunu getirebilirler"

milleti korkut,aman doktor bey şimdi ne yapacağız diye doktorların gözünün içine baktır, bu arada cebindeki parasını al!!! sağlıkta soygun düzeninin uluslararsı örgütü,yerel soyguncuların dayanağı,destekçisinin yaptığı açıklamalara kim inanır? son hınzır gribi tiyatroları zihinlerden silinmedi.
  112. tun@h@n

Kabil'de helikopter düştü, 12 Türk askeri şehit

ALLAHc.c şehitlerimize rahmet ,ailelerine sabır ihsan etsin.
  113. tun@h@n

Öğrenciler pansiyonu ateşe verdi

neyse artık o kötü şartlar,şimdi düzelir!! neymiş efendim; ''Pansiyonun hasar gördüğü olay sonrası öğrencilerin Öğretmenevine, Soysal Hizmetler Müdürlüğü Çocuk Yuvasına ve kamu kurumlarına ait misafirhanelere yerleştirileceği öğrenildi. '' veletler devletin yurdunu beğenmeyip ateşe...
  114. tun@h@n

TTNET'den Yeni Fiyat ve Adil Kullanım noktası Güncellemesi!

güncellemeyi geçtim!! ,şu netdisk muhabbeti kafamı bozmaya başladı. netdisk aşağıya,netdisk yukarıya, hay siz netdiskinize, abonelerin derdi ne,ttnet in derdi ne?!!
  115. tun@h@n

TTnet Call Center'deki Kabalık!

alışmış kudurmuştan beterdir derler,bazı arkadaşlar alıştırmışlar argo muhabbete,biz efendi efendi işimizi halledelim diyoruz olmuyor.
  116. tun@h@n

Sabitte Kan Kaybı Sürüyor

adamların abone sayısı düşüyor,karlıllıkları artıyor!!
  117. tun@h@n

İnternet Kullanıcılarının Sayısı Artıyor

otobüsten inipte bir omuz atsak otobüse,bayırı aşıncaya kadar,sevabına:)
  118. tun@h@n

İnternet Kullanıcılarının Sayısı Artıyor

hem iyi,hem kötü.her türlü bilgiye de,ama aynı şekilde her türlü ahlaksızlığa da bir tık mesafedeyiz. aile büyüklerinin çok dikkatli olması gerekiyor.
  119. tun@h@n

Hattım 16 Mbps destekler mi?

8 mb bağlantıda; noise margin upstream: 14 db ,hat zayıflama değeri ne kadar düşük olursa o kadar iyiydir,bu değerde çok iyi. noise margin downstream: 27 db ,hat gürültü seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir,14 ve altına düşerse sıkıntı olmaya başlar. modeminizde ulaşılabilir hız...
  120. tun@h@n

Laptop pilli mi kullanmak?

pilli kullanmanın elektrik gittiğinde ki faydası tartışılmaz.pil dolduğunda zaten otomatikmen devre dışı kalıyor,öyleyse çıkarmanın ne faydası var?!
  121. tun@h@n

Evde yakınına bakana emeklilik geliyor

haber güzel olmakla beraber, halledilmesi gereken daha öncelikli konular var,mesela 2022 maaşının bağlanma(ma!) koşulları.inşallah buna da bir gün sıra gelir.
  122. tun@h@n

TeamViewer 7.0.12799

kullanımı kolay,güzel program:thumbup:
  123. tun@h@n

Teknosada monitör fiyatları gerçek mi?

bizim buralarda böyle yapana,para için her yolu mübah sayana,ahlaksız diyorlar.
  124. tun@h@n

İnternet Yavaşlamasının Sebebi Güneşmiş

desenize ttnet in 2012 bitene kadar arıza için arayan abonelerine yumurtlayacağı bahanesi hazır,bu sene güneşte patlamalar var sistemlerimizi etkiliyor,yoksaaaaa:(
  125. tun@h@n

Kanseri Hemen Tespit Eden Teknoloji

inşallah,gün gelecek kanserden sıradan bir hastalık gibi bahsedilecek.
  126. tun@h@n

Film indir Dizi indir hemde HD indir TTNET Ceza Reklamı

alışmak için önce sahip olmak gerek:(
  127. tun@h@n

Türk Lirası Simgesini Bilgisayarınıza Kurun

euro ya mı benzesem,dolara mı benzesem derken,karar verememiş,ortaya melez bir simge çıkmış.
  128. tun@h@n

İl il yapılacak hızlı tren hatları

''il il yapılacak tren hatları'' haberinin altına tren resmi değil de, hatların belirtildiği harita koyulsaydı daha iyi olurdu. anlaşılan her yol ankaraya çıkacak,ondan sonra istediğin yere.
  129. tun@h@n

Ucuz Uçak Bileti Nasıl Alınır? VİDEO

thy nin koltuklar boş kalacak diye tutuştuğu zaman:)
  130. tun@h@n

Turkcell mi Vodafone mu?

vodafonun reklamlarına itibar etmeyin. çekim kalitesine çok güveniyorlarmışta, kesinti olursa para iadesiymişte,hepsi hikaye.
  131. tun@h@n

Hattım 16 mbps 'i destekler mi ?

SNR marj değeriniz sınırda,santralin yoğun kullanıldığı saatlerde kopmalar olabilir.
  132. tun@h@n

1mb bağlantıda bile attenuation değeri 23 db,hızınız arttırıldıkça bu değer daha da aşağılara inecek,hele 14 db ten aşağıda ki değerler sıkıntı yaratacaktır. bence sizin hattınız, bazı saatlerde ki yoğunluğuda dikkate alarak söylüyorum, 4mb bağlantıyı deneyebilirsiniz. alternatif bağlantı...
  133. tun@h@n

mevzu teknoloji olunca kesin konuşmak zor,2x2 bazen 5,bazen 3,çok nadir 4 olur:) bu 16 ısrarınız neden? siz bakmayın orada 10 mb hıza erişebilirsiniz dediğine, o hızı bu değerlerle kesintisiz kullanamazsınız.
  134. tun@h@n

aşağı yönde gürültü güvenliği katsayısı 23,iyi bir değer,10 ve aşağısı olursa hat düşme problemleri oluyor. aşağı yönde hat zayıflaması 12,5,bu da çok iyi. bence bu hat değerleri 16 mb bağlantı için yeterli.
  135. tun@h@n

Yerli otomobile isim

yerli uçağa ne ad verelim diye sorsan,ona da düz mantık tayyibe olsun derler,hem teyyareyi hem tayyibi akla getiriyor,o yüzden satarda satar:( fesubhanellah
  136. tun@h@n

Teknosa Turuncu İndirim (25 Şubat)

piyasa denetlenmeli,böyle hileli reklam yapanlara ceza verilmeli. 700 liralık ürünü misal 450 ye veriyorum diyen firmaya,göster bakayım bundan önceki 700 liralık fişleri denmeli.
  137. tun@h@n

Kocamı söylediği kadar çok dövmedim

dün kenya,bugün urfa(hemde urfa!!) ne oluyor lan irrrkekler kendinize gelin:)
  138. tun@h@n

Vücut geliştirmeyi abartanlar

azı karar ,çoğu zarar
  139. tun@h@n

Zorunda mıyım?

reklamda espriyi oturtamamışlar, orjinali daha komik.
  140. tun@h@n

Burada Erkekler Şiddet Görüyor

lan utanmazlar,utanmadan birde kampaya mı başlatıyorsunuz? karımdır sever de,döver de deyip otursanıza oturduğunuz yerde:laugh: bu ülkede genetiği değiştirilmiş ürünler bütünüyle serbest galiba:(
  141. tun@h@n

Türk telekom ve ttnet e son uyarimdir yetkili arkadaşlar iyi okusunlar..

sizi en iyi ben anlıyorum,bana damdan düşeni getirin hesabı:( alternatif yok(telekom altyapısını kullanan diğer servis sağlayıcıları dikkate bile almıyorum),3g de yok,elimiz mahkum.
  142. tun@h@n

Oğlum bizi bu avrat mı götürecek?

kadın duygusallığı,nezaketi vs. o şoför koltuğuna oturuncaya kadar.sonrasında hal ve hareketleriyle erkekleri sollarlar.
  143. tun@h@n

Pc açilmiyor

vurmanın şiddetini arttır:):)
  144. tun@h@n

Laboratuarda Üretilen Etle Hamburger

tüketim kültürüne hiçbir icad dayanamaz.yapay ürünlerin sağlığa hiçbir yan etkisinin olmadığını kimse iddia edemez. sağlıklı nesiller için,doğal ama kafi miktarda gıda ile beslenme kültürünün yaygınlaşması gerekiyor. yemek için milyarlarca dolar ,sonra da zayıflamak için bir o kadar daha...
  145. tun@h@n

Çığır açacak buluş

çok daha sağlıklı olacakmış!!!!!!!!!!!!!! bugünkü kanser vakalarının asıl sebebi yapay gıda ürünleridir.
  146. tun@h@n

Şok Sözler: İmamların Aldığı Para Haram

galiba kendisi onun için mi cuma namazlarına gitmiyor.(şahsi fikrim,günlük namazlarını kılmıyor)tv de dini konuları konuşurken cuma namazını geçiriyor,konferans verirken vakit namazını geçiriyor,bunlar da namaza ne kadar kıymet verdiğini gsteriyor. kendiside bir dönem diyanette görev yapmış...
  147. tun@h@n

İnternet Servis Sağlayıcılığı Hizmeti _Mevzuat

bu tebliğin biz kullanıcılara ne gibi haklar veriyor? bizim anlayacağımız şekilde özetleyecek bir arkadaşımız var mı?
  148. tun@h@n

Karın ağrısı şikayetiyle gitti, bebek doğurdu

o kadar hissettirmeden büyümüşsün,birde hissettirmeden şöyle hanım ablamız uyurken doğsa ve sabah kalkınca ,sürpriz:):)
  149. tun@h@n

Fiber İnternetli Ev Sayısı Artıyor

fiber kablo nire,biz nire:( kapısının önünden fiber kablo geçenler,geçme ihtimali olanlar sevinsin. ikamet ettiğim bölgeye belki 2023 te,herşey daha iyi olacak diyorlar ya,o bakımdan:)
  150. tun@h@n

Ttneteki bu hıza alıştım sizde alışın

internet bağlantınızın olduğundan emin misiniz?!!!
  151. tun@h@n

Müthiş Türk Zekası

denize kıyısı olan belediyelere duyurulur, tabii patent hakkı mukabilinde:)
  152. tun@h@n

İnternetten eski bilgisayarını sattı, 52 bin lira ceza yedi!

kahvehanede maliyeciyle buluş,tutanak hazırlasın sende altına imzanı at!! osman bey haketmiş cezayı:( satış yapmak için kurulan birsürü site var ve hatırı sayılır bir satış gerçekleştiriliyor,hele ki araç satışları,galericiler bile işlerimiz bozuldu diye dert yanıyor.merak ediyorum,elektronik...
  153. tun@h@n

16 mb Ultra Net

hat zayıflık değerleri ne kadar düşük olursa o kadar iyi,sizin modeminizdeki değerlerde çok iyi.ama dowstream sınırı 7,bu değerde ne kadar yüksek olursa o kadar iyidir,ama sizin bu değerleriniz hat düşürecek derece düşük. sebebi nedir (uzaklık,kablolama,santral) araştırılması...
  154. tun@h@n

Radyolink Nedir ve Ne İşe Yarar?

radyolink üretebildik diye seviniyor,gururlanıyoruz:( gerçekten trajik bir durum,bu teknoloji icad edileli kaç sene oldu acaba?!! yapılanları küçümsemiyorum yanlış anlaşılmasın,ama bizim ülkemizn insanları çok daha büyük ve orijinal buluşlarla gururlanmayı hakediyor diye düşünüyorum.
  155. tun@h@n

Dünyanın en hızlı oto yıkaması

harbiden işini hızlı yapıyormuş:)
  156. tun@h@n

Firefox'a Chrome makyajı!

araç çubuğunu fareyle tutuyor, araç çubuğunu özelleştirme menüsünün üzerine sürüklüyorsun.
  157. tun@h@n

Firefox'a Chrome makyajı!

kocakarıya makyaj yapıp gelinlik giydirmişler,ama adamı yinede kandıramamışlar:):)
  158. tun@h@n

TTNET'ten Engellilere İndirimli İnternet

servis sağlayıcılar kendi sitelerinde duyurmak için pekte acele etmiyorlar,durumdan memnun değiller anlaşılan.
  159. tun@h@n

Lenovo servis sorunu

lenovo servisine işi düşüpte helal olsun adamlara diyeni okumadım,kafama takıldığı için çeşitli forumlara göz atmıştım,fiyat performans açısından iyi,ama ya servise işiniz düşerse,çalışanlar canınızı sıkacak bir sebep bulur diyor,tecrübe sahipleri.
  160. tun@h@n

Lenovo dell karşılaştırması

sen sen ol,servisi iyi olandan şaşma. şimdiden hayırlı olsun.
  161. tun@h@n

Fiber interneti tartışıyoruz!

herkse 24 megabit internet diye röportaj ver,sonra 20 mbps ye kadar deyip,daha 20 mb verebilmek için altyapına güvenme. buna dakika bir,gol bir derler.
  162. tun@h@n

Herkese en az 24 Megabit internet geliyor!

yapmayın etmeyin,ben artık kendimden şüphelenir hale geldim,karşımdakine meramımı ifade edemiyorum diye kafayı yiyeceğim:( benim yazdığım sorunların pek o kadar kablolarla alakası yok,direkt ttnet-telekom çalışanlarının iş bilememesi,umursamazlık vs. gibi sebepleri var. benim modem diyor...
  163. tun@h@n

zaten onlara şuan için sorsan,aboneler sorunsuz,kesintisiz,çoğu 8mb hızında internete bağlanıyor derler,yalandan kimse ölmemiş nede olsa. olacak şöyle pinokyo misali bir durum, bunlar ağızlarını açamazlar.
  164. tun@h@n

alooooo sesimiz gelmiyor mu HAKKI bey?!! neden sormuyorsunuz,daha abonelerin çoğu 2-4mb bağlantılarda düşen hatlardan şikayetçi,siz tutturmuş 24 mb ten bahsediyorsunuz diye. 12-14 mb destekleyen hattıma 2mb hız sınırı koyan bunlar değilde,ufolarla gelen marslılar mı?!! bu iş,süslü basın...
  165. tun@h@n

Ttnet

hıza alış türkiye diyen ttnet e kapak olsun.
  166. tun@h@n

Fotoğraftaki Yazıları Silme [VİDEO ANLATIM]

konu güzelde,sonunda öpülmek pek hoşuma gitmedi:(
  167. tun@h@n

Ttnet tarife değişikliğine Karar verdim ama..

eğer bir taahhüdünüz yoksa istediğiniz zaman kapattırabilirsiniz.
  168. tun@h@n

Araba Alsanız Hangı Marka ve Model Alırdınız?

marka(mercedes,bmw,audı,creysler olabilir!!) takıntım yok:) şöyle 3000cc,sedan ve 4*4, orta üst sınıf bir araca hayır demem:)
  169. tun@h@n

Yaşama sevincim kalmadı

insan yemek,içmek,eğlenmek,üremek için yaratılmamıştır.bunun farkında olarak yaşamaya çalış,herşey yoluna girecektir.
  170. tun@h@n

Media Markt - Depoları Boşaltıyoruz!

50 tane üründen kar almıyorlar,bunun karşılığında bol bol reklamlarını yaptırıyorlar.
  171. tun@h@n

Zorunlu genel sağlık sigortası

bu memleketin sorunlarından biri de, yeni bir uygulamaya geçildiği zaman,millete bunu kendi anlayabilecekleri şekilde anlatılmaması(hukuk diliyle yazılan metni kaç kişi anlar?), vatandaşın aklında beliren sorulara doğru cevap bulamamasıdır. internet ortamında öğrenmeye çalışırken,bazen insanın...
  172. tun@h@n

Her yarım saate bir internetim ışığı kırmızı yanmaya başlıyor

nedense bu ttnet te hiç sorun görünmez,ama abonelerin şikayetide bitmez. yok modeminizde sorun vardır,olmadı bilgisayarınızda virüs vardır,ama kesinlikle kendi hat ve santrallerinde herşey yolundadır!!!
  173. tun@h@n

Lenovo'ya ne dersiniz?

servis şikayeti dyduğumda otomatikman sözkonusu markadan soğuyorum
  174. tun@h@n

Selamün Aleykum Arkadaşlar :)

aleyküm selam,hoş geldin
  175. tun@h@n

Asus N55sf-s1194v

asus un adı yeter
  176. tun@h@n

Bir Ultrabook'ta DELL'den [ Dell XPS 13 ]

insanı zorla DELLendireceksiniz:)
  177. tun@h@n

Vodafone 3G'li Tablette Israrlı

şirketlerin düşündükleri para,para. 3g nin,gencecik bedenlerin bulunduğu okul ortamında yayması muhtemel radyasyon etkisini hesaba katsalar,biraz insaflı olsalar,çok mu zarar ederler?!
  178. tun@h@n

Ölüm tarihini bilen program geliştirildi...

zırva-tül muazzama:)
  179. tun@h@n

On dokuz mayıs kulesi isterük

milletin gerçeği gördüğü doğru, okulda okutulan tarihle,gerçek tarihin pekte birbiriyle uyuşmadığı artık herkesin malumu.
  180. tun@h@n

Türk Telekom, ADSL'i bedava yaptı

1 saat 1 tl değilde, 1gün 1tl ve aylık toplamda 6gb kota olsa gerçekten lokum olurmuş,ama telekomdan da fazla birşey beklememek lazım.
  181. tun@h@n

TTnet hız düşme sorunu

biliyorsanız bağlı olduğunuz telekom müdürlüğünü arayın, bilmiyorsanız 4440375 i,hızınızı yükseltirler.bunlar hız düşürmesini alışkanlıktan!! yapıyorlar,art niyet yoktur!!!
  182. tun@h@n

TTNet Müşterilerini Aldatıyor Millet!

ttnet boşuna demiyor,yeni yılda alışın bu hızlara (gibi birşeydi:)) diye:( demek ki hızları daha da düşüreceğim demek istemiş.
  183. tun@h@n

İstanbul silüeti kurtarılıyor

rant sağlama uğruna herşeyin gözardı edildiği,para hariç hiçbirşeye saygının kalmadığı bir zaman dilimindeyiz. bazı açılardan bakıldığında,tarihi yarımada da ki camilerin minare boyunu bile geçecek seviyeye çıkmış inşaat.pes doğrusu. bu durum,syn. topbaş ın içini hiç sızlatmıyor bu durum...
  184. tun@h@n

Statlarda artık 19 Mayıs yok

yerinde bir karar.imkanı olan herkes doktor raporu uydurarak provalarda katılmamak isterdi. bayramsa bayram gibi kutlansın,illa böyle kutlanacak diye öğrencilere,kendi gençlik bayramlarında eziyet edilmesi akla,mantığa aykırıydı zaten.
  185. tun@h@n

TTNET'e abonelerin kişisel bilgileri nedeniyle BTK'dan ceza geldi

''Firmaya, ihlalin gerçekleştiği yıldan bir önceki yıl olan 2010 yılı net satış tutarının %0,2'si (4.975.336 TL) oranında idari para cezası uygulanacağını belirtti.'' aman ne ceza ,ne ceza.
  186. tun@h@n

Pantolonsuz metro günü İstanbul'daydı!

akıl büyük nimet.
  187. tun@h@n

Santral Uzaklığına Göre Hattınızın Destekleyebileceği Hız

santral,değişik ebatlarda olan,telekomun sokaklardaki saha kutularının bağlı olduğu,daha çok telekoma ait binalara (köylerde bilhassa muhtarlık binalarındadır)yerleştirilen makinelerdir.
  188. tun@h@n

Edimax /AR-7084gA / 4 Port ADSL+2 Kablosuz Modem aldım, kurulumda sorun....

sorunun tam olarak ne olduğunu yazarsanız, muhtemelen usta arkadaşlar yardım edeceklerdir. kullanıcı adı ve şifreyi doğru yazdıktan sonra ne gibi bir sorun çıkıyor.
  189. tun@h@n

1 TL'ye 160 kilometre yol gidiyor

yerli otomuz olsun konuşmaları için 50 sene geçti,bir 50 yıl sonrada yerli pilimiz olsun muhabbetleri yaparız.
  190. tun@h@n

Sabah ve atv satılıyor!

haksızlık olmasın!, çok seslilik olsun ama bu seslerin içinde muhafazakarlar olmasın veya sesleri duyulmayacak kadar cılız olsun isteniyor.
  191. tun@h@n

8 mbit olan hızım 10.57 mbit e yükseldi...fazla para öder miyim_?

bizim buralarda,ne yapacağı belli olmayana iyi gözle bakmazlar.
  192. tun@h@n

Fuhuş baskını: Eşek gözaltına alındı

delidir ne yapsa yeridir,ama bu kadarıda çok fazla.
  193. tun@h@n

TTNET Ceza Reklamı

ttnet ve ceza (isim olarak) gerçekten uyumlu olmuş. var besbelli büyük bir günahımız!
  194. tun@h@n

Yüzde 86 Türk malı tablet geliyor

syn. bakan bu aralar herşeyin yerlisinin üretilmesi için çalışıyor,devamlı beyanat veriyor.bu kadar yoğun tempoda bazı rakamları karıştırıyor olması doğal!
  195. tun@h@n

Vodafone Vodem Aldım Bin Pişmanım....

dimyata pirince giderken,evdeki bulgurdan olmak,bu olsa gerek:) bir ürünü,hizmeti sana kakalayana! kadar melek gibi görünen müş. hizme. çalışanları,iş aldığınız hizmetin kusurlarını sıralamaya ve mağduriyetinin giderilmesini istediğinizde canavarlaşıyor,umursamaz cümleleri hiç düşünmeden...
  196. tun@h@n

TTNet Yapma bunu !

meraklı değilim şikayet etmeye,arızalarla uğraşmaya,arıza ekipleriyle gereksiz muhabbetler yapmaya. bir iki konuda desteğini gördüm diyorum,inkar etmiyorum. ama son yaşadığım durum,takındıkları davranış çileden çıkartır insanı.ne yapalım sineye çekip oturalım mı? gerçi çekmiyoruzda ne...
  197. tun@h@n

TTNET Kendisinin Yaptığı İptalden Beni Sorumlu Tutuyor.

yuh yani,herhalde bu kadar da olmaz.ne demek küçük puntolarla yazarak müşteriyi aldatmak,ne demek kampanyayı iptal etmek. kampanya dahilinde ürün sat,sonra ben iptal ettim paramı peşin ver!!! akıl sahibi kimse böyle işlem yapmaz,ya bir yanlışlık olmuştur,ya da şirket yöneticileri akıllarını...
  198. tun@h@n

Türkiye SAAB'a talip oldu

teknoloji geliştirme işi abartılıyor. devlet desteği ,mesleğine aşık vatanperver mühendisler olduktan sonra,ama daha önemlisi bazı uluslararası sermaye uşaklarının moral bozan sözlerine kulak kapattıktan sonra bu iş olur,hemde bal gibi olur. teknoloji geliştirmek çok zor bir iş diyorlar ve...
  199. tun@h@n

TTNet Yapma bunu !

hattım düşüyor dedinmi hemen hızı düşürüyorlar,başka bildikleri,yapacakları olmadığından. aynı tekdüze davranış forumda da devam ediyor.arkadaş özel mesaj gönderemiyorum diyor,ama nafile,yine aynı cevabı alıyor. fesubhanallah. ttnet destek klavyeyi kullanırsanız bir zahmet,kopyala yapıştır...
  200. tun@h@n

TTNet Yapma bunu !

yanlış anlaşılmak!! zaten hattın 8mb bağlanabiliyorsa ulaşabileceğin hız maximum 6.4mb tır.bu santraldaki yoğunluğa göre bazen düşebilirde,ama bazen.. ben diyorum ki,önceden modemdeki görünen bağlantı değerleriyle doğru orantılı downloan yapabiliyordum,ki gdmt modulasyonla,4mb bağlantı ve 3-3,5...
  201. tun@h@n

Ttnet Aşırı derecede hız sorunu

muhtemelen aynı problemler bizim santraldede var,ama köylü milleti bu işten fazla anlamıyor,bende evden dışarı çıkamıyorum,telekom ,ttnet yattığı yerden haketmediği parayı kazanıyor. ne diyeyim,bu işten ekmek yeyipte işini doğru yapmayanların,inşallah boğazlarında kalır.anlayan anladı.
  202. tun@h@n

TTNet Yapma bunu !

mecburen!! diyorsunda hiçte öyle değil. 4-6-8 mb hat bağlanabiliyor ama download 2mb geçmiyor.o kadar telefon ettim,uğraştım,uğraştırdım ama sonunda altyapı deyip bıraktılar. bu abonenin sorununu mutlaka çözmemiz lazım,buna mecburuz gibi bir tavırlarıda yoktu. davranış ve konuşmaları,benim adım...
  203. tun@h@n

Donanim haber

bu iki mesajı özetlemek gerekirse,nerede çokluk orada b.. k:laugh::laugh: forum olmaktan çıkmış,çorba olmuş resmen.
  204. tun@h@n

Star TV'de büyük değişim! İşte yeni logo!

sadelik her zaman iyidir
  205. tun@h@n

Cübbeli Ahmet tutuklandı!

demek ki etrafında dolanan,yardımcı,koruma,şoför vs. dikkat edecekmişsin.
  206. tun@h@n

Audi, Mercedes'in satışlarını geçiyor

gözüm A7 3.0 motorda:) isteyenin bir yüzü,vermeyen audi ninki kapkara:)
  207. tun@h@n

Cübbeli Ahmet tutuklandı!

İNŞALLAH böyle bir rezilliğe bulaşmamıştır. şahsi görüşüm ,ılımlı islam empoze etmek isteyenlere karşı mücadele eden,sesi çok çıkan bir hoca olduğu için iftiraya uğramıştır. nede olsa,gerçeklerin ortaya çıkmak gibi bir kötü huyu vardır,bekleyip göreceğiz.
  208. tun@h@n

Uğur Dündar'ın yeni kanalı belli oldu

sorumsuz ve kışkırtıcı haberciliğin duayeni bu tür işleri yapanlar artık eskisi kadar itibar!,saygı! görmüyor.
  209. tun@h@n

2012 Tivibu yeni paket ?

tivibu için ay sonunu bekliyorum,ttnet geri atmazsa bende onlara kazık atacağım:)
  210. tun@h@n

Hız sorunu

sizinkisi dostlar alışverişte görsün. aynı sorun bende de vardı(ki halen devam ediyor), 1-2 ay düzelteceğiz diye oyaladınız,sonra da altyapı bahanesine yapıştınız ve arıza kaydını kapattınız.
  211. tun@h@n

Dizüstü bilgisayar alacağım

teknoloji şans işidir,şansına güvenmiyorsan,servisi iyi olanları tercih et:) asus,hp samsung servisleri hakkında ne olumlu ne olumsuz bir mesaj okumadım.
  212. tun@h@n

Uzaylılar Tarafından Mandası Kaçırılan Adam :)

bu ufolara taş atan çokta,denk getirebilen yok:)
  213. tun@h@n

Abdullah Gül, Yasa Değişikliğini Veto Etti!

lafı uzatmaya,polemiğe girmeye gerek yok,YAZIKLAR OLSUN ,o kadar. milletin umutla beklediği anayasa gündeme gelince birbirlerine demediklerini bırakmayan vekiller, bir şikeci taifesi için sarmaş dolaş oldular.
  214. tun@h@n

2012 Tivibu yeni paket ?

1 liralık giriş paketini buhar etmişler galiba.onun yerine standart paket 4 lira! en iyisi İPTAL ETTİRMEK. 5 lira adsl,3 lirada tivibu durduk yerde 8 lira ekleyecekler faturalara. göze az görünüyor ama 8*6500000 abone 52 milyar yapar ayda. bazıları için para kazanmak çok kolay!!
  215. tun@h@n

Türk İşi Ultrabook Ne Zaman?

adam gibi notebook üretmeden ultrabook muhabbetleri biraz komik oluyor.
  216. tun@h@n

Yeni internet fiyatları 02.12.2011

ne diyeceğini şaşırıyor insan,en kestirmeden ,al o netdiskinide !
  217. tun@h@n

Vezir parmağı tatlısı bu olsa gerek:)

bu fotodan sonra hala yemekten bahsedebiliyorsan,demek ki bir aydır ağzına lokma girmemiş:)
  218. tun@h@n

Scud füzeleri Türkiye'ye çevrildi!

1-türkiye ikircikli ve emperyalistlerin isteğine göre hareket ediyor. 2- bugün ki mısır ın hali için (asker halka ateş ediyor,suriye de ki gibi)halka destek veren yok! 3-suriyenin türkiyeyle dalaşması,cami duvarına işemesi gibi birşey. 4-türkiye alır o rus yapımı scutları,tepesine esad ı...
  219. tun@h@n

Türk Telekom, Mersin'de 7 İnternet Evi Açtı

benim için önemli olan evimde kullandığım telefonun,internetin fiyatı ve kalitesi,gerisi alakadar etmiyor. değil mersine,oturduğum mahalleye açsa bana ne! telekom öncelikle aldığı paraların hakkını versin.
  220. tun@h@n

Ttnet tarife değişikliği...

ben ışık hızında istemiyorum,fazla yatırıma gerek yok!! 4-8mb arası kesilmeyen,düşmeyen internet olsun yeter,ama tez zamanda olsun.malum fatura her ay geliyor,ya hizmet! kaf dağının ardında,ha bugün,ha yarın..... insan sabır taşı olsa çatlar.
  221. tun@h@n

TTNET Hız Problemi

bu ttnet bir benim hattı düzeltemedi.8 mb bağlanabiliyorum ama 4mb de olsa,6-8mb de olsa hız testi 2mb kesinlikle geçmiyor. haziran temmuz aylarında bayağı uğraştım,ttnet ve telekom birşeyler yapmaya çalıştılar olmadı,en sonunda ALTYAPINIZ KALDIRMIYOR diye saçmaladılar ve arıza kaydını...
  222. tun@h@n

F@tih Projesinde İlk Turu Kazananlar Belli Oldu

eğitim sistemimizin ezberden sorgulamaya ve uygulamaya geçmesinde hayırlı bir adım olarak görüyorum.
  223. tun@h@n

Hat Zayıflaması Hesaplaması

bu modeminizin marka ve modeline göre değişir. mesela airmax-101 modemde aygıt bilgisi-istatistikler-adsl bölümünde veriliyor.
  224. tun@h@n

8 Megapixel internet!

xyz1234 ; haklısın ,oraların adı KOL SENTIR,tek dertleri vatandaşa KOL gibi g....(amiyane oldu ama gerçek bu,kusura bakmayın)
  225. tun@h@n

Gülme krizine sokacak Facebook yorumları!

:) cevap cuk oturmuş
  226. tun@h@n

Şakacı Dayak Yedi

helal olsun. bu durumda kameraya değil, şaka yaptığını sanan adama el ve ayak sallayacaksın ki,başkasına şaka yapmaya kalktığında aklına gelsin, haddini bilsin.
  227. tun@h@n

İnternette Yeni Dönem Başlıyor

sansür diye tutturanları anlamak mümkün değil. bu durumu hükümete çakmak! için bahane yapmalarını anlayabilirim,ama ya değilse,durumları gerçekten çok vahim,benden uyarması.
  228. tun@h@n

Pil Ömrü Bir Haftaya Çıkıyor

5 yıl mı?çüş yani
  229. tun@h@n

İnternete Bağlanamıyorum

kullanıcı adı ve şifreyi doğru yazdıktan sonra sorun olmaması gerekiyor ama ne!? kullanmadığım bir modem markası,onun için fazla birşey diyemeyeceğim.
  230. tun@h@n

Kanal D de satılıyor!

hızlı yükselişin hızlı çöküşü olurmuş. bu türkiye de siyasetin ve dolayısıyla sermayenin el değiştirme operasyonudur. sadece ticari mantıkla açıklanamaz.
  231. tun@h@n

Karadeniz TV satıldı!

bu nedir,elini sallasan haber kanalına çarpıyor.seyredeni var mı merak ediyorum.
  232. tun@h@n

Evet diye söze başlayanlardan nefret ediyorum

evet,haklısınız hocam,baştan kalıbı yanlış döktüysen düzeltmesi zor:(
  233. tun@h@n

Modem değerlerindeki aşırı değişim max hız

müdürlüğe kadar gittinizde bir çalışanın olumsuz sözlerine söylenerek oradan çıkılır mı? biraz arıza çıkaracaksınız,sesinizi yükselteceksiniz,müdürle görüşeceksiniz,ama bir şekilde hattınızda ki problemle ilgilenmelerini sağlayacaksınız. daha da olmadı onlıne işlemlerden şikayet edin,24 saat...
  234. tun@h@n

Köy Savaşları:)

dayı tedbirli,2.sopayıda kaptırsa 3.süde mutlaka hazırdır:):):)
  235. tun@h@n

Ttnetten beklenmeyen hareketler bunlar

onlar hissediyorlar,kimin 8mb ihtiyacı var, bu tarifeye geçmeye niyeti var,anında başvuruya gerek kalmadan hallediyorlar!! hizmette ve faturada sınır yok ta,maalesef hızda sınır var.
  236. tun@h@n

Dizüstü piyasasına ultrabook geliyor

''fiyatları da piyasadaki notebooklardan farklı olmayacak'' bu ifade de bir yanlışlık yok mu?
  237. tun@h@n

Allah hepinizi Aveadan korusun

samsun-çarşamba havaalanına 8 km mesafede oturuyoruz,ikamet ettiğimiz yere yaklaşık olarak aynı uzaklıkta 3 yerde vericiler var ama sinyaller zayıf,hele evde otururken konuşmak imkansız,açık alanda eh işte.
  238. tun@h@n

Allah hepinizi Aveadan korusun

vodafon dan sinyal bekleriz:cursing: biz vodafona geçtikte,sinyalleri olduğumuz bölgeye gelmekte nazlanıyor:crying::crying:
  239. tun@h@n

Kesinlikle LENOVO Almayın, Sahtekarlığı buyrun dinleyin.

şimdi lenovo ile dell karşılaştırıldığında,lenovo ne kadar ucuz olursa olsun alınır mı? sağlammış tamam,ama ya benim aldığım ürün sakat çıkarsa! lenovo servis kalitesini iyileştiremedikten sonra işi zor. şahsen ben okuduklarımdan sonra almam.
  240. tun@h@n

Mars’ta tren yolu iddiası

mars ı yabana atmayın
  241. tun@h@n

Ttnet teknik servis zırvalığı

adamların helal haram gibi bir dertleri yok ki,size bize kulak versinler. dertleri SADECE PARA,PARA,PARA.
  242. tun@h@n

buyurun bu taraftan yakın:(
  243. tun@h@n

Doping internetten aradılar

zannedersem bizim abone bilgilerimiz resmi bir havuzda toplanıyor,her firma bu havuza bir olta atıyor,sonra sazan! çıksın diye dua ediyor. herhalde ttnet kendi abonesinin bilgisini rakip firmaya vermez. benim taahhüdüm var diyorum,o an sesi kesiliyor,iyi günler der demez telefon...
  244. tun@h@n

Ruslar Saatleri Geri Almadı

akıllı adamın gözünü seveyim,iyi yapmışlar. biz aldıkta ne oluyor,devlet daireleri,okullar vs. her yerde günlük faaliyetler devam ederken hava kararıyor ,herkes yükleniyor elektriğe ve bunun adı oluyor tasarruf!
  245. tun@h@n

Düşük hız, yüksek ping

bu ping zımbırtısı:) 5 ay önce 25-35 arasıydı,sonra 45 leri gördü,şuan 65 civarında.anlayacağınız istikrarlı yükselişini sürdürüyor:(. çok rahatsız etmedikten sonra müşteri hizmetlerini felan aramam,mübarek günlerde kötü konuşup durduk yerde günaha girmeyelim
  246. tun@h@n

hem uygun fiyat,hemde sağlamlığını duyuyordum,gel de al şimdi. teknoloji şans işi,tamamda şansım yaver gitmediyse ne olacak? demek ki birkaç yüzlira fazla verip şansımızı sigorta altına almamız gerek.
  247. tun@h@n

İsmailağa Cemaati Avşar kızına çarşaf giydirdi

malum sözdür,dinime küfreden bari müslüman olsa. malum zevat onu demiş,bunu demiş,müslüman adamı enterese etmemesi gerek,tabii cemaatide.
  248. tun@h@n

Liseliye Polis Dayağı

tabii ki hatalı davrananların olduğu muhakkak,ama insanlarda insanlıktan çıkmış be kardeşim. öğrencilerin çoğu olmuş şehir eşkıyası,bazen insan sinirlerine hakim olamıyor. insanlar evde bir çocuğunu idare edemiyor,polis heyyt dedimi adamlığı,babalığı aklına geliyor. insan gibi talebelik yapana...
  249. tun@h@n

Ümmete Uzanan El

emeği geçen arkadaşlardan ALLAHc.c razı olsun.başarılar dilerim,inşallah çokca ziyaret edilen bir site olur.
  250. tun@h@n

Google Binaların İçine Giriyor

girişini bilmiyorumda,çıkışının muhteşem olacağı kesin:laugh::laugh:
  251. tun@h@n

İşte asgari ücretin 2012 zammı !

böyyük adamlara sorsan,asgari ücret ne kadar yükselirse rekabet şanslarını kaybederler,işyerlerini kapatmak zorunda kalırlarsa fakir fukara hepten aç kalır. işin doğrusu haksızda (istismar edenlerde çoğunlukta tabi)sayılmazlar,teknoloji,katma değerli ürünler üretemedikten sonra asgari ücrete...
  252. tun@h@n

Acun'dan SDN Forum'a ihtar!

garibime! kanaldan aldığı milyonlar yetmiyor galiba. acuna yardım kampanyası başlatalım,ilk yardım benden 1000 tl:dil: bu iş olsa olsa şirket çalışanlarının tabii özellikle avukatın işgüzarlığıdır diye düşünüyorum ve ciddiye alınacak tarafı yok.
  253. tun@h@n

Taylan'daki Sel Elektronik Sektörünü Vurdu

ee nede olsa krızin bir diğer manasıda fırsatmış!! elinde stok olan bu fırsatı kaçırmayacak tabii ki.
  254. tun@h@n

Adam olsaydınız Kürt derdik size!

yüreğine,kalemine sağlık senai beyin
  255. tun@h@n

Yeni nesil fareler çok yetenekli

kendileri gibi fiyatlarıda güzel:(
  256. tun@h@n

Van'da 7.2 şiddetinde deprem!

gölge etmesinler,başka ihsan! istemez. gitsin onlar terörist müttefiklerine yardım etsinler,zira bu aralar telsizlerden devamlı yardım çağrıları yapıyorlarmış.
  257. tun@h@n

Hakkari'de 3 şehit 6 yaralı

ALLAHc.c rahmet eylesin,alilelerine hele analarına evlat acısına dayanabilme sabrı versin.
  258. tun@h@n

Avrupa'nın En İyi Servis Sağlayıcısı Avea

demek ki parayı veren ödülü kapıyor:tongue::tongue: avea yöneticilerine tavsiyem olsun,reklamdı ödüldü hepsi yalan,müşteri memnuniyeti gerçek olan:glare::glare: ha birde insan kendini bu kadar gülünç duruma düşürürmü,dost var düşman var:laugh:
  259. tun@h@n

TTnet'in hizmet Kalitesi NASIL?

1-müşteri hizmetlerinde ve arıza ekiplerinde çalışanların işi bileni var,bilmeyenide.bilmeyene denk geldiyseniz vay halinize 2-altyapı olarak kablolar tamamen değişmediği için sorunlar çıkıyor 3-8mb bağlantım olmasına rağmen hızım 2mb geçmiyor. 3 ay uğraştım ttnet ve telekom hem düzeltemedi...
  260. tun@h@n

Fatih Projesi için Tablet Bilgisayar Hangisi Olacak?

iyi güzelde,yakın zamanda,bu tabletlerle yapılacak kablosuz bağlantının küçücük bedenler üzerinde yapabileceği tahribata dikkat çeken bir yazı okumuştum.bu durum gözardı edilmiyordur inşallah.
  261. tun@h@n

İnternete filtre İngiltere'de hayata başladı

sınırsız,kuralsız özgürlük ,özgürlük değildir.
  262. tun@h@n

Philips Akıllı TV'ler Türkiye'de

fiyatı nedir acaba?
  263. tun@h@n

Muammer Kaddafi öldürüldü!

sen sen ol,ölüyü ne kadar net olsa da fotoğrafından teşhis etme.gerçi aklımı sivri buluyorsun,tavsiyeme uyarmısın bilmem ama,libya daki yeni yönetimden gen tahlili iste,yoksa yemin billah beni inandıramazsınız diyede diret:flowers::flowers: tövbe tövbe,ALLAHım sivri aklıma mukayyet ol:)
  264. tun@h@n

PlayStation TV Kasım'da Geliyor

konunun en hasas kısmıda burası zatten:(
  265. tun@h@n

Muammer Kaddafi öldürüldü!

stüdyo makyajı felanda yapsınlar mı?
  266. tun@h@n

Vodafone Kapsama Kalitesine Güveniyor

demekki benim oturduğum bölge 5.katta:) bir kat daha arttırırlarsa vodafon hattımız işe yarayacak:( şu firmalar reklama harcayacakları zaman ve parayı altyapı için harcasalar daha iyi olur. boş boş konuşmaya gerek yok,herkes biliyor hangi operatör ne kadar kazıkçı, kapsama alanı nedir.kimse...
  267. tun@h@n

TTNET İnternet Paketimi Değiştirmiyor!

gözünü sevdiğimin rekabeti,smile duyunca ttnet tutuştu:D:D
  268. tun@h@n

Kanal D, Star Tv, A Haber, ATV ve CNN Türk Yayın Akışını Değiştirdi

onların umduğu gibi davranmayalım, yüreğimiz kan ağlasa da,bu geceye özel dansöz oynatalım da ecnebi uşağı teröristleri şaşırtalım,çatlatalım! tövbe,tövbe
  269. tun@h@n

On gündür internet yokk

ttnet sözkonusuysa, olmaza dahi olmaz deme,çünkü ttnet le herşey mümkün!
  270. tun@h@n

Yerli otomobil ve uçağın ortağı devlet olacak

hayaldi gerçek oluyor,inşallah üretilir.
  271. tun@h@n

Metrobüste Tacize Suçüstü

bu şeriat dediğiniz kilo işi,işime yarayacak kadarını alırım mantığıyla satın alınabilen birşey mi!? mantık olarak yanlış.
  272. tun@h@n

Gençlik için endişe verici araştırma

insanlar gayesiz yaşıyor.hayat yeme,içme,birleşip üreme,eğlenip gezme olarak algılanıyor. ebeveyn kesiminin nefsinin istekleri peşinde koştuğu bir toplumda ,gençlikten ruhi yönden sağlıklı birey olmasını beklemek hayal olur zaten.
  273. tun@h@n

Heron Yerine Predetor Geliyor

ha israil,ha abd ne farkları var ki? siyasilerimiz farklı ülkeler gibi davranmak zorundalar tabii o başka. varsa kendi teknolojin eyvallah,gerisi hikaye.
  274. tun@h@n

On gündür internet yokk

demek ki senin hat 256 kb'ı kaldırıyor,düşürt 256 ya kesintisiz internetin keyfini sür:(
  275. tun@h@n

Hakim ve savcılardan şok öneri!

önerilen çözümün vehameti başka,kadın erkek ilişkilerindeki rezilliğin vehameti daha başka.
  276. tun@h@n

Beğenmediği Evi, Ailesiyle Birlikte Yaktı

hayırlı evlat dedikleri bu olsa gerek!! anne babasını yeni ev sahibi yapacakmış ama neyse:( bu garibime ev'den önce akıl lazım,ama o da maalesef parayla alınabilecek birşey değil.
  277. tun@h@n

Hızlı trende 'bayan yanı' kriteri

afedersiniz ama çok gereksiz mesajlar yazılıyor,polemik yapılıyor. bayanlar 10 tane koltuğa tek tek oturtulsun yanlarındaki koltukta erkeklere satılamayacağı için boş bırakılsın demiyor. tek seyahat eden erkek ve kadınları eşleştiirirsin olur biter,ki olması gereken de budur.müslümansak ve...
  278. tun@h@n

TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

aman aman dillendirmeyin,ben de bir iki teşekkür ettim sağolun dedim nazar değdi,şimdi dönüpte ne sıkıntın var demiyor:(
  279. tun@h@n

1 Aylık Mağduriyet, Düzeltilmeyen Bağlantı Sorunu

lütfen rahatsız olmayın!,bana yardımcı oldunuzya!,bu arkadaşada yardımcı olursunuz. size yazıyorum bir cevap yazma nezaketini bile göstermiyorsunuz,e-mail gönderiyorum bildik nakaratları tekrarlıyorlar,4 aydır hala sorunnum çözülmedi. ya benim halledilmesi çok zor problemim var,ya ttnet bana...
  280. tun@h@n

TTNET Çağrı Merkezi 6 Gündür Hız Değişikliği Yapamıyor.

kolay elde edilenin kıymeti olmazmış,olaylara iyi yönünden bakmak lazım değil mi!? 1-ttnet destek sadece numaranızı istiyor,başka da bilmem neyinizi felan istemiyor:) 2-bu efsunlu kişi! büyük ihtimalle çağrı merkezi çalışanı olduğu için cevaplarıda aynı repliklerden oluşuyor,birnevi...
  281. tun@h@n

Kolaya Renk Veren Böcek Karaborsada

hiç değilse bunlar ışınlanıp hijyenik! hale getiriliyormuş,siz birde hiçbir işlemden geçirilmeden kullanılan börtü böceği düşünün:(
  282. tun@h@n

Profesörle avukatın sigara kavgası

mahkeme salonunda da böyle kartal kesiliyorsa hiçbir davayı kaybetmez:)
  283. tun@h@n

Hızlı trende 'bayan yanı' kriteri

haber çok abartılı verilmiş,çünkü normal uygulamayı yazsa haber değeri olmayacak.belli sayıda koltuğun bayanlara ayrılması denen şeyi kim neresinden uyduruyor anlamak mümkün değil. sadece tek bayan yanındaki koltuğu bir bayana satarsın o kadar.bilet satıcıları bu uygulamaya dikkat ediyorlar...
  284. tun@h@n

İnternetten Para Kazanma

zengin olmaya niyetimiz yok zaten,bilgisayar başında otururken aclıktan kan şekerimiz düşüpte bayılmayacak kadar olsa yeter:)
  285. tun@h@n

ADSL Hat Değerleri

telefonu açtığınızda,kablolardan veya santralden kaynaklanan rahatsız edici parazitlenme var galiba. kırmızıyla yazdığınız değerlerden o anlaşılıyor. eğer böyleyse telekoma arıza kaydı bırakın ve hattınızın kontrol edilmesini isteyin.
  286. tun@h@n

Zihinsel engelli kız kardeşe zorla fuhuş!

yuh artık.millet baya baya hayvanlığı benimsedi!
  287. tun@h@n

Vestel 4 markayı satın aldı.

içlerinde en bilindik marka Electra galiba.güzel haber,hayırlı olsun
  288. tun@h@n

Çaldığı bilgisayarı format için sahibine getirdi!

daha iki sabıkası varmış,bu da oldu üç ,daha acemi anlayacağınız.yüklenmeyin garibe:cursing::cursing::cursing:
  289. tun@h@n

Yarın Kadir Gecesi!

haberde de dendiği gibi,kadir gecesi ramazan-ı şerifin son günlerinde saklıdır.o gece tespit edilip birde ibadetle geçirilirse ALLAHhın izniyle o kişiye büyük mükafatlar var. o gece çok berrak bir gökyüzü,ılık bir hava,sabahında da güneş çok parlak doğarmış.
  290. tun@h@n

Sorun bende mi?..

santrale uzaklık + berbat haldeki kablolar= Downtream sınırı 8 bu halde 4mb hızı kopmalar olmadan almanız imkansız. diyeceksinizki önceden alıyordum,aynı dert bende de var,sebebini anlamış değilim. ttnet çilerin nakaratı altyapı yetersiz,ee kardeşim dün yeterliydide bugün ne oluyor,cevap...
  291. tun@h@n

Ttnet kopma sorunu

internet kopmalarının klasik çözümü,hızı düşür kesintisiz bağlan:thumbdown::thumbdown:
  292. tun@h@n

İnternet sorunu

demek ki sana kıl kapmış:):)
  293. tun@h@n

TTNET Müşteri H.Aradı

hatta ev abonesine işyeri paketi bile kakalamaya çalışıyorlar,5 tl daha fazla almak için,yediremediler başka.
  294. tun@h@n

Akaryakıttaki vergide Avrupa lideriyiz

millet borca giriyor araba alıyor,akaryakıt pahalılığından binemiyor( gerçi,birde binemeyenler yollara çıksa trafiğin hali ne olur,o da ayrı mesele)
  295. tun@h@n

'Şortlu' genç kız insan içine çıkamıyor

ne yaparsın,başı kuma gömülü yaşayan arkadaşların böyle absürt bir durumu dram! olarak görmesi normal. bu millet bu tür dramları(trajikomik durumları) çok gördü çok,onun için pek inandırıcı gelmiyor. hele birde haber veren YALAN VE ÖZEL KURGULANMIŞ HABERLERDE usta gazetecilerse zaten itibar...
  296. tun@h@n

IQ Testi Oyunu ( Zeka seviyenizi hesaplayın )

108:(
  297. tun@h@n

TTNET Destek Artık ShiftDelete.Net Forumunda !

reklam değil de,çok şey! kokan hareketler bunlar.
  298. tun@h@n

Tivibu ev, kullanmadığım halde 2 aydır fatura ödüyorum!!!

ben de senin gibi ilk başlarda ttnet destek ten çok memnundum ama sonra tısssssss.sorunun çözülmesini geçtim,cevap vermeye bile tenezzül etmez oldu. mayısın 17sinden bu güne hala hız sorunu çözmediler,yaptıkları laubalilikler(ttnet ve telekom teknik servislerinin) cabası.
  299. tun@h@n

'Şortlu' genç kız insan içine çıkamıyor

hanım kızımız voleybolda kendine bir gelecek görmüyor olmalı ki,artistliğe merak salmış. eee ne kadar sansasyon o kadar dizi teklifi.
  300. tun@h@n

İmamdan şaşırtan istek

bir dilim ekmek için ne kadar hesap yahu.onlar senin sorularına cevap verebilecek akıl,fikir ve dirayet sahibi olabilselerdi zaten açlıktan ölecek hale gelmezlerdi. ONLAR İNSAN VE AÇLIKTAN ÖLÜYORLAR.önce canlarını kurtarmalarına yardım edelim,sonra hesap mı soruyoruz,veya kendi kendilerine...