Arama sonuçlarınız

1. H

Adı Bilinmeyen Hatunlar Kapatılmalı

bu konuyu açıkçası şahsıma yakışır bulmuyorum. Adı bilinmeyen hatunlar, ben o konuya tıklamadığım sürece sorun yok. belkide var. bilmiyorum. bu daha çok, o konuya tıklayanlar ve yorum yapanlar için bir problem. acaba kendilerine soruyorlarmı, bu konuyu şahsıma yakıştırabiliyormuyum... eğer...
  2. H

Türk Telekom ATV'ye Talip Oldu!

eğer TTnet alırsa atv'yi birdaha asla izlemem. yarın birgün bir fitne çıkarır ve birde bakarsınızki, ATV yi izlemek için sabit ücret ödüyorsunuz.
  3. H

TTnet - Tnet - Anket

sadece internet için ödenen aylık para miktarı ile Türkiyede ev bile kiralanabilir. Avrupada 1 mbps interneti bedava dağıtan belediyeler bile varken, Sadece internet hizmeti bizde nasıl bukadar pahalı olur!!!TTnet i ve ev telefonunu kapatsam, ttnet e ödediğim para ile 2 senede evdeki bütün beyaz...
  4. H

Kızların yazdığı sözde depresif aslında komik yazı

bu konu şuana dek okuduğum en boş konulardan biri olmuş :)))
  5. H

AKK rezaleti

ttnet müşteri hizmetlerinin birşey bildiğini sanmıyorum. 2 yıllık halkla ilişkiler gibi bir bölüm mezununu telefon başına programlayıp, hep aynı cevaplar vermesini sağlıyorlar sanki. arıza kaydı falan hepsi hikaye bence. telefonun diğer ucunda ttnet müşteri hizmetiyle görüştüğünü sanıyorsun ama...
  6. H

Dirt Showdown - İnceleme

grafiklerde hiç gelişme yok gibi duruyor.
  7. H

GSMA'den Türkiye'ye Vergileri Düşür Çağrısı

Telsik Kullanım Ücretini kaldırın ! yok yere vergi çıkarıp sonra birde o vergi oranına zam yapıyorlar. telsiz kullanım ücreti 1.2 Tl oldu birkaç ay önce.
  8. H

Shiftdelete netin kapatılmasına en sert tepkiler

nası kapanır yaaa neolmuşki acaba? gerekçe nedir ? Bu sitenin yaptığı tek bir kötü şey varsa oda TTnet e kapı açmak oldu.(TTNET destekmidir nedir :)))
  9. H

Söyle Rahatla

söylesem rahatlarmıyım ? ya söylediklerimden rahatsızsam ?
  10. H

Vestel Akıllı Tahta'yı kullandık, izleyin, notunuzu verin!

akıllı tahta çok önemlidir. çok büyük bir gelişimdir... fakat tahtanın yarısı akıllı, yarısı akılsız... lcd panel kullanmak çok yanlış kanımca. neden? çünkü çok kolay zarar görebilir.. çok fazla elektrik harcar ve tüm tahtayı dokunmatik lcd panel yapmaya karlkarsanız, bu çok çok pahalıya mal...
  11. H

‘Made in Turkey’ tarih oluyor!

ozaman bi taşeronuz :D yanlışmı anladım yoksa
  12. H

Statlarda artık 19 Mayıs yok

birseylere muhalefet olmak, insanlara bazen haz verir. oyuzden dikkate alinmasalarda olur bazen.
  13. H

2012 Nokia Lumia'ların Yılı Olacak

nokia symbiana tam destek vermesse dahada dogrulamaz. sahi symbian adam olurmu onuda bilmem --- Mesaj Güncellendi --- adam olamayacagini nokiada anlamiski, windowsun kapisini caliyor.
  14. H

Çin'den çakma Hereke harekâtı!

bu uretim osmanliya dayaniyor. cinliler bizden gorup, patent basvurusunda bulunuyorlar. hatta hereke isimli kasaba bile kurmuslar. biz bu halinin sahibi olarak halen patentini almamissak, bu buyuk bir cehalettir.
  15. H

haha:D guneste kavrulup esmerlesiyorlarmiydi gercekten :D hahah olaya bak yaa:D askeri okulami gidiyorlardi peki?
  16. H

Tahattütsüz İnternet Önerisi

internetten pek medet umma kardeş.. iki ucu ... bir deynek haline geldi artık
  17. H

bende yorum yapmak istiyorum yaa :D:D bu tıpkı ee bir eğlence kaynağı gibi :D sizlerde yorum yapmaktan haz alıyorsunuz. peki ya yanlış konuşuyorsanız ? konuya yorum yapma isteği, ufak bir yanlış yapmak ihtimalinden daha baskın geliyorsa birkez daha düşünün. çünkü herşeyin farkında olamayabilirsiniz.
  18. H

Samsung Galaxy Gio (S5660) İnceleme

olumsuz elestiri yapanlar olmus... aylardir gio kullaniyorum. bu bir akilli telefondur. dolayisiyla tipki bilgisayarlarda oldugu gibi isletim sistemi vardir. EGER FORMAT ATMAYİ, YAZİLİM KURUP KALDİRMAYİ ve diger teknik konulardan anlamiyorsaniz veya zamanininz yoksa, zamanla problemler...
  19. H

Readon TV Movie Radio Player 7.5.0.0

bosu bosuna tv paketlerine para vermeye gerek yok... cok guzel bir uygulama. her bilgisayarda calisir.
  20. H

Praktica android 2.3 yüklü tablet pc aldım uygulamalar lazım

vaaay android marketin orjinal ikonu ...
  21. H

N9 satışa çıktı!!!

nokianin yazilim konusunda cozumedigi belirsizlikler bugunde yarinda etkisini surdurecek... bu kanayan bir yara.. yazik oldu bu markaya :D not. belli varsayimlar uzerine yalnizca sahsi bir fikir beyanidir, baska bir amac uzere kullanilamaz.
  22. H

Dizel Chevrolet Cruze Şok Fiyatla Geldi

motor buyuk oldugu icn bu turkiyede pek gitmez. chevroletf fabrika cikisi gaz ile calisan araclar uretiyordu acaba bu cruze dada varmidir?
  23. H

Turkcell'i yakan hatalar

zamaninda bizim herkes turkcelliydi. babam faturali oldu... o gunden beri faturalarimiz, loto gibi geliyordu.. aylar birbirini tutmaz olmustu adeta.. gelen her fatura bende farkli reaksiyinlar uyandirir olmustu artik. simdi bizim aile ve diger 3 amcamin aileside şu bir sene içinde VODAFONE a...
  24. H

Elektrikli Fluence'ın Fiyatı Açıklandı

dirent cok dogru demissin ve bence parasi olaninda bu aracı tercih edecegini dusunmuyorum. MOTOR SESİ OLMADANN ARABA SURULMEZ
  25. H

HD uydu alıcı tavsiyesi

bilgisayardan baskasi yalan!! bir lcd yi bilgisayardan baska birsey doyuramaz.. yok hd uydu yok medya oynatici.. hicbirinin tam performans verecegini sanmiyorum..
  26. H

1TB'lık USB Bellekli İsviçre Çakısı Geliyor

70 ile mi yazıyor? ama benim dediğim farklı. burada 1 tb dan bahsediliyor. senin bahsettiğin birkaç gb nin üzerinde değildir. buarada flash bellekten en fazla 20 mb yazma hızı gördüm :) tabi aniden yükselmesinden bahsetmiyorum. 20 mb ile yazmaya başlayacak ve bu hızla yazma işleminin sonuna...
  27. H

bir nukleer tesisismiz olsa mesela buyuk bir istihtam olur ve bu surekli bir istihtamdir. elektrik fiyatlarinin dusmesi gerekir. artik faturasi odenmedigi icin elektrigi kesilen kimseye rastlamassiniz bile. cari açık azalır. devletin mali yükü hafifler. vs. japonya gibi adaların üzerine kurulu...
  28. H

1TB'lık USB Bellekli İsviçre Çakısı Geliyor

mumkun degil. tum bilgisayarlar ortalama 500 gb kapasite ile 50 okuma 25 yazma hizi kullaniyor. simdi isvicre cikipta boyle hizli bir bellek uretise, ve bunu bilgisayarda degilde çakıda kullanirsa gülerim:D
  29. H

acilen nukleer elektrik uretim santraline ihtiyacimiz var. bizim burda her hafta elektrikler kesilir. bir gider 10 dk gelmez. bir gider 30 dk gelmez. burasi turkiyenin kalbi istanbul...
  30. H

avrupada bireysel acidan, benzin maliyeti henuz bir problem olarak gorulmuyor bence. bizde ise benzin hicbirzaman cozum olmadi bence cunku hep pahali.. benzin pahaliysa bosuna beklemeyin. vergilerle falan elektrikli otomobilde pahali olacaktir.
  31. H

Kadınlar Teknolojiye Daha mı Düşkün?

ahhh.. bu soruya ömrünü versen cevap bulamazsin. felsefedeki dogru bilgiye ulasmak mumkunmudur sorusuna bir cevap burdan.
  32. H

TTNet Müşterilerini Aldatıyor Millet!

arkadasim ben olsaydim 3g baglatirdim. hem hangi hizmete karsilik kesildigini bilmedigim sabit ucret odemiyorsun, hemde heryerden baglaniyorsun. internet kesintisi imkansiz gbi bisey hem bence
  33. H

Dünyanın En İnce Akıllı Telefonu

nokiacıların hergun biraz daha azaldigini goruyorum:D çin markasi bile nokiayı geçti. çin markasi dedim. aklinizda olumsuz dusunceler belirmesin hemen :)
  34. H

Turkcell mi Vodafone mu?

vodafone internet fiyatlarina sasirtici duzeyde zam geldi. adeta fiyatlar katlandi. ve telsiz kullanim ucretinede zam gelmis
  35. H

Uzun Zamandır Giderilemeyen Arıza

ben kendi faturalarimi anlatmak istemiyorum. bende kalsin. taahhutum dolmadan ttnet i ve ev telefonunu kapattim. parasi neyse verdim. kapattim gitti. simdi 3g ile baglaniyorum ve kafam rahat en azindan.
  36. H

Fatih Projesi'nde Windows 8 işletim sistemi de olacak!

bende tabletler gelcek falan seviniyordum ama bu haberden sonra dusuncelerim degisti.... gercekten microsoft tan alacaksak hic almayalim daha iyi... Exper cift cekirdekli 1 gb ram kapasitif ekranli touchpad yapabiliyor!!! ucretsiz sunulan isletim sistemleri var!!! exper yerli uretim diye...
  37. H

Fatih Projesi'nde Windows 8 işletim sistemi de olacak!

yaziklar olsun... bende bilirdim parayi veripte dışardan teknoloji satin almayi...
  38. H

Kaspersky mı Norton mu?

evet şahsen virus programini kaldirsamda yinede virus bulasacagini sanmiyorum. ama zaten donanimim guclu.... tedbiren standart bir koruyucunun bulunmasi iyidir.
  39. H

Kaspersky mı Norton mu?

oncelikle tecrubeli bir kullanici, virus programina ihtiyac duymaz. yillarca virus sorunu yasamadan surebilir.... ama şuda var, yazilim cok kasmasin diyorsaniz, eski surumleri tercih ediniz cunku yazilim, donanimin gelisimine paralel gelisir ve donanim gelistikce, yazilim daha buyuk yük...
  40. H

Yeni İnönü projesine onay çıktı! (Yalanlandı)

stad mtad cok sacma yaa.d hayatimda maça gitmedim. gidecegimide zannetmiyom
  41. H

HTC 2011 Son Çeyrekte Düşüş Açıkladı

HTC o kapkara telefonlarını :D pahalı satarsa kimse seçmez. samsungdan pahalımı? evet.
  42. H

Teknosada Skandal Olay

evet belkide... bu eklemeleri yapmassa soylediginden kadin birsey anlamaz.
  43. H

Teknosada Skandal Olay

arkadasim saticinin ne demesini bekliyorsunuz? aradski fiyat farki usb3.0 usb2.0 dan kaynakliysa satici nasil bir aciklama yapsin?? elbette bu daha hizli der... teorik olarak dogrumu? evet. ohalde sorun yok
  44. H

Galaxy ace şarj sorunu!!!

oyuzden diyorumki, eger telefona zaman harcamiyorsaniz, multimedya ve oyun cok onemli degil diyirsaniz ya ios yada bada oneririm. bada iostan daha mantikli bir secim bence cunku hem hesapli, hemde amoled ekran secenegi var.
  45. H

Mozilla'dan Boot 2 Gecho İşletim Sistemi

valla yav o nasi isim xd o degilde cesitlilik herzaman iyi degildir.
  46. H

Galaxy ace şarj sorunu!!!

android kullanmak bilgisayar kullanmaya benzer:) anlamiyorsan hicbir hayrini goremessin. format falanda atabilmen lazim
  47. H

Samsung un Ayıbı

sayin Elbruz46 , cok dogru bir tespitte bulunmussunuz. hem zaten mağdurun elinde delilleride var. bu problem cozulecektir insallah.
  48. H

Samsung un Ayıbı

insan boyle bir durumda herzaman nereye basvuracagini iyi bilemeyebiliyor malesef... birsuru kurum var xD
  49. H

Samsung un Ayıbı

garantisiz bi urun olsa, veya giris duzeyi ucuz bir lcd olsa belki ana senin aldigin advanced bir urun gelismis birsey.. o ozellikte bir urun hic tartismasiz arizalidir.
  50. H

Samsung un Ayıbı

ııyyy resimlere baktinda, eger bu urun arizali deglse bende hic birsey bilmiyorum, bosuna bilgi islemde calistim ve elektronik bolumu satis danismanligi yaptim...
  51. H

Mobil Kullanım Katlanarak Büyüyor

aynen oyle ama turkce karakterler mobil platformda buyuk bir sorun halinde....
  52. H

Samsung un Ayıbı

dostum eger sana zahmet olmayacaksa bu sorun uzerine gelisen tum durumlari bizimle paylasirmisin. hem bizcede bir fikir bir ibret olmus olur. tesekkurler. umarim sikintin kisa zamanda cozulur --- Mesaj Güncellendi --- tv ye bir baktimda, muhtesem bi kasasi var ya. ve ince led :) bu ust duzey...
  53. H

Win7 starter 64bit kullanıyorum Win7 ultimate 64bite yükseltebilirmiyim?

internetten key bulmak, lotoda tutturmak kadar zordur. bu yukseltme islemi veya sahte yazilim oldugu anlasildigi zamanlarda boyledir. en iyisi format at
  54. H

Vodafone 500 MB İnternet Sorgulama ?

1000. mesajımı senin konunda yazıyorum kardeş :) İnternet konusunda daha az ödeyip, iki kat daha fazla kullanabileceğin bir tarife AVEAda vardı ama tabi tercih senin... 1GB : 9 Tl
  55. H

Samsung 2012'de Nokia'ya Yetişme Peşinde

farkında değilsin belki ama android sınırsız bir sistemdir. tıpkı windows gibi piyasanın hakimi ve heryönden destek gören sistem. ios ta menünün rengini değiştir, 3 dolar, atıyorum wallpaper yükle 5 dolar, mini oyun indir bilmem kaç dolar. symbiana gelince symbianın kendine hayrı yok, daha...
  56. H

Tasarruf İçin Priz Çıkartmaya Yeni Çözüm

teferruat ve uretim maliyet.... bu iş tutmaz. hem prize okadar gidicem, egilicem, ee? hani bunun espirisi? dokunmakla çekmek arasinda ne fark var:)
  57. H

Sağlık Bakanlığı'ndan uyarı

itibar etmeyiniz diyecegine satislarini neden yasaklamiyorsun??? dalgami geciyor bu saglik bakanligi bizimle ?zararli urunlere goz yumuyor saglik bakanligi demekki..... seni ne icin basimizda bakan olarak bulunduruyoruz? vergi topla diyemi???
  58. H

Asus Laptop Problemi - Yardımcı Olabilecek Kimse Var mı?

sana home basic serial numarasi vermislerdir. yani etiketi bilgisayarinda vardir. diskin sacma sapan bolunmus.. ben olsam biryerden home basic cd si bulur, diskimi adamakilli bicimlendirir sonra tam ortadan iki parcaya bolerdim. isletim sistemini c ye kurardim... sonra asusun sitesinde tum...
  59. H

Uydunet Tarifeleri (Yeni)

kahrolsun tekeli elinde bulunduran somurgeci internet... uydunet olmadiki ama yaaa neresi ekonomik bunun. yine 50 tl sınırını aşmışsın. hem kotali hemde.... her ay 50 tl taksit yapsam, elle tutulur bir urun alsam, 102 ekran led TV gelir bu paraya be....
  60. H

İspanyada Yılın Fotoğrafı

helal olsun....
  61. H

Samsung 2012'de Nokia'ya Yetişme Peşinde

haha :D tebrik ediyorum. nokıa severleri çok doğru bi tabire layık görmüşsünüz :D nokıa sevenlerin bencede halen yıkılmamış önyargıları var :D kompleksleri var :D
  62. H

Çin ve Rusya'nın Dev Ortaklığı

tebrik ederim. okadar ekonomimiz büyüyor deniyor ama böyle faydalı bir işte kaç imzamız var bizim..
  63. H

K-Lite Codec Pack tüm sürümler (sürekli güncel)

çok sağol kardeş. 64 bit sistem kuranların kurması gereken tek kodek pakedi bu bence
  64. H

Korsan yazılım kullanacak kadar zengin misiniz?

yazilim okadar pahaliki, donanimla ayni fiyatta. siz bilgisayar atolesi icin her bir sinifa 20 bilgisayar alirsiniz, birde o 20 bilgisayara verdigin para kadarda yazilim alirsiniz. bunu mantikli goren varmidir acaba! ?
  65. H

Türk Füzesi: Hedef Menzil 2500 km

turkiye daha tam kurulamamis, dis devletlere bagli geri kalmis bir ulkedir. biz osmanliyken, en guclu ordu bizimdi. simdi dagilma doneminden beri ne kurtulus savasi nede tbmm nin kurulmasi yetmedi. almanyayi ornek vericem... siz gorun 1. dunya savaslari zzamaninda, kimin yenip kimin yenildigini..
  66. H

58. madde değişsin mi ? değişmesin mi ?

eskiden futbol oynarlardi. simdi futbolu oynuyorlar. futbol buyuk bir endustri oldu :D kurmaca bir döngü halini aldi. zaten takim tutmuyordum.. futbol en guzel pes 2011 ile bilgisayar veya androidde oynanir :D
  67. H

Beleşe 10 saniyem var.Teşekkürler GençPlus ;)

turkcell pahalidir. oyuzden hattimi cevirdim.
  68. H

58. madde değişsin mi ? değişmesin mi ?

futbol iddia sirketlerinin bir kurmaca döngüsü haline gelmistir. bu kısır döngüde, bireri kazanir birileri kaybeder. ama nedense bu kisir dongu bende hic heycan uyandirmiyo :)
  69. H

Forum Sağ Taraf Hakkında

vayyy bee :D sdn ye bak :D buyuyor hergecengun
  70. H

0.facebook Servisi Ücretli Hale Geliyor!

isim vermek istemiyorum ama bence ilk kapatan operator yuzunden, domino etkisi yaparak digerlerininde kapanma sebebi oldu. belkide halka mobil facebook bedava verildi vd boylelikle alismis kudurmustan beterdir misali :D artik facebook u parayla satacaklar
  71. H

iPhone ve BlackBerry, Arjantin'de Yasak

keske bizdede yasaklansa. ama bizim ulkede vergide sınır yok. oyuzden 2.000 liraya bi telefon aliyosun, 900 lirasi vergi :D devlet uretemiyor, oturdugu yerden halki somuruyor. turkiyeden yerel uretimin karsisinda gorunmeyen duvarlar var bence...
  72. H

Fuhuş baskını: Eşek gözaltına alındı

esege altin semerde vursan, esek yine esektir.
  73. H

Apple'a Milyon Dolarlık Para Cezası

bencede apple suc islemis ama bukadar parayi odermi acaba? odemese bile en fazla italya apple e satis yasagi koyabilir bence.
  74. H

Firefox 11'den büyük yenilik!

sync mync falan bu hikayeler zaten hep yokmuydu ya ?
  75. H

Windows 7 ultimate sp1 64 bit (x64) Kasım Full Güncel (2011) Orjinal Tek Link ve Part

bunlar sdn imparatorlugunun yasalarina aykiri degilmi ya :D
  76. H

Avrupa'daki rakiplerimiz belli oldu

takim tutmuyorum ben. cok anlamsiz geliyor bana
  77. H

Avrupa'daki rakiplerimiz belli oldu

başlığı görünce önemli bisey sandim :D
  78. H

Grafik-Tasarım Konusunda Yeni Başlayanlara

bende grafik tasarim ogrenimi aldim. bu yetenek isidir. eger kendinizde hayalperest bir ruh, ve yetenek duzeyinde el cizimi gorebiliyorsaniz, artik geriye meraka olan ihtiyaciniz vardir. merak sizi tetikler ve kendinizi gelistirirsiniz.. birde resmi yeterlilik belgenizde varsa artik bu sanata...
  79. H

Hızlı ve Öfkeli Serisi İki Devam Filmiyle Geliyor!

oooo yaris filmlerini cok seviyorumm!! :D
  80. H

Facebook Zaman Tüneli Kapak Fotoğrafları

zaman tuneli ne yaa ?
  81. H

Apple'ın Televizyon Detayları Belli Oldu

vay be apple tv uretecekse bu yeni birseyler gorecegimiz anlamina gelir. :D vayy bee.. daha once hic gormediginiz birseyler gormeye hazir olun bence
  82. H

Cep Telefonu Hattı Alacaklar Dikkat

turkiyede sanki olaganustu hal var gibi, vergiler cok agir
  83. H

TTNET Ceza Reklamı

ttnet turk sinemasinin bu eski yildizina bile rap yaptirir. adamin haline bak.d
  84. H

TTNET Kendisinin Yaptığı İptalden Beni Sorumlu Tutuyor.

ttnet belasından kendimi kurtardığım için şükür ediyyorum. artık 3G ile bağlanıyorum. hem bu devirde halen kablolu telefon kullananlar kaldı mı ya?
  85. H

Vodafone Vodem Aldım Bin Pişmanım....

arkadaslar 3g falan heryerde cekmeyebilir ama ttnet in fahiş fiyat faturalarini odemektense edge ile baglanmayi kabul ederim sahsen... artik pahali internet (ttnet) in heryerde bir rakibi var artik. birde bu acidan bakin. ttnet ile butun iliskimi kestim, zamaninda bana zorla ev telefonu...
  86. H

Vodafone Vodem Aldım Bin Pişmanım....

keske turkcell alsaydin... neden mi? 1. vodafone internete daha yeni zam yapti. 2. turkcell bodrum katlarda bile ful cekiyor. 3.vodafon ve turkcell internet fiyatlari zaten ayni. burda en akilci cozum turkcell tercih etmek olurdu. 4. vodafone cok zeki oldugunu saniyor sanki turkcell kadar...
  87. H

Vodafone faturasızda her ay vergi kesiliyor.

evet baktım. zavallı, telsiz kullanım ücretiyle dolandırıldığını zannetmiş. Oysa bilmiyorki halka hizmet amacıyla kurulan iletişim bakanlığının (BTK) bilgisi dahilinde gerçekleşen bir durum olduğunu. eğer telsiz ve telefonun farklı şeyler olduğunu anlayabiliyorsam, bu sabit ücret gibi her ay...
  88. H

bunlar insanları zorla faturalı yapmak için oyun oynuyorlar sanki... faturasız kullanıyorum ama neden SABİT ÜCRET gibi her ay lira alıyorlar benden??
  89. H

standart tarifede degilsen tl borcun birikmistir hic konusnasan bile bunu sabit ucret gibi odemek zorundasin.
  90. H

Superonline Fiber 260 bin Aboneye Ulaşıyor

halkin cebini kurutan ttnet in borusu yavaş yavaş susuyor :D ttnetin kullandigi bakir kablolar tipki osmanli devrinden kalma demir yollari gibidir. artik devir fiber optik devridir. turkcellin adsl hizmeti vermesi veya enazindan verdigine dair reklam yapmasi, rekabet unsuru acisindan ic acici
  91. H

Ttnet iptal artık bayilerde :)

ister taahüt engeliniz olsun ister olmasın. siz iptal ettirmek istediğiniz sürece kimse engel olamaz. ttnet bayisindeki görevli sizi sıkıştırabilir... neden iptal ettirmek istiyorsunuz diye sorabilir... hiç aldırış etmeye gerek yok. sadece iptal işlemini başlatalım demeye bakıyor herşey.eğer...
  92. H

İnternette Atatürk'e Hakaret, suç mu değil mi?

bu devletin sınırları içinde yaşıyorsan tek din! tek dil! tek ırk! tek giyim! tek tip! OLMAK ZORUNDASINBuda bir zihniyettir:D bunada saygı duyalım :D :D
  93. H

Sen şucusun!Sende bucusun! okadar... :D
  94. H

Samsung Galaxy Gio mu yoksa LG optimus One mı ???

yok yok gerek yok :D :D
  95. H

Samsung Galaxy Gio mu yoksa LG optimus One mı ???

birkaç ay önce aynı 2 model arasında bende kalmıştım ama samsung galaxy gio tercih ettim, çünkü daha şık ve ekran teknik olarak daha iyi. fakat telefonla fazla vait geçirmeyeceksen, oyun film internet pakedi wifi falan yapmayacaksan, LG daha mantıklı olabilir çünkü 1500 mah bataryası var ve bu...
  96. H

Bluetooth ve Alarm Aptallığı

Merhaba :D 1.htc dessire s bluetooth özelliği vardır. eğer blootoothla ilgili bir sorun yaşıyorsan, internette araştır ve bu herkeste olan bir durum ise bekle. çünkü eminim bluetooth yazılım uyumsuzluğundan dolayı çalışmıyordur. he eğer bu sorunu birtek sen yaşıyorsan, ozaman format at. büyük...
  97. H

neguvon. bu yazın bambaşka bir yaklaşımı temsil etmiş. çok başarılı bir anlatım. tebrik ederim çok açık yazmışsın.
  98. H

Müjde Vodafone Cepten Ücretsiz Facebook Kampanyası

tüm operatörlerin ücretsiz sunduğu 0.facebook u kaldırıp bunu getirdiler... 4 ay sonra bu kampanyası bitince neolacak? parayla satın alacaksınız.
  99. H

ben birşey bildiğimi söylemedim ki, bilseydim zaten paylaşırdım. eleştirmek suçmudur? veya hakaretin sınırları nedir? saygının sınırları nedir? saygı duyulan bir bireye herkes saygı duymalımıdır? eminim bu sorulara herkes farklı yanıt veriyor.. ohalde tartışmak, yorum yapmak çokta birşey ifade...
  100. H

sizler türkiye tarihine karşı yorum yapamassınız! neden mi? çünkü; tarih okullarda öğrendiğiniz pragmatik öğretiden ibaret değil. çünkü; kültür bakanlığının onayından geçebilmiş kitaplarda herşeyden bahsedemiyor bence. birşeyler hakkında yorum yapacaksanız, o konuya hakim olduğunuza emin...
  101. H

Yeni internet fiyatları 02.12.2011

ttnet i daha 3G ilk çıktığında iptal ettirmiştim... bana zorla sattıkları sabit telefonuda kaldırdım. 21. YY da halen kablolu ev telefonu kullanan zihniyeti anlamıyorum zaten..
  102. H

zorla kullandırılmış sabit telefon gibi, zorla netdisk hizmetinede para vermek istemiyorum. bana zorla netdisk hizmetini satamazlar!
  103. H

internet bukadar bukadar pahalandıysa ne işe yarıyo o bakanlık? TTNET e her ay verilen faturalarla doğuda ev bile kiralanabileceğini biliyormusunuz? ttnet e ödediğim fatura ev kiramdan daha yüksek diyenler yokmudur? !!!
  104. H

ttnet in uyguladığı fahiş fiyatlar yüzünden türksel vodafon avea uydunet metronet superonlıne ve diğer markalarda yüksek internet fiyatları veriyorlar. UĞURSUZ TTNET hiç olmasaydı daha hayırlı olurdu. bari rekabete zemin oluşurdu bence
  105. H

lanet olsun sana ttnet. interneti bir lüks haline getirdin. türkiyedeki internet tekelini elinde bulunduran ttnet, uyguladığı fahiş fiyatlarıyla, diğer internet sağlayıcı markalarında yüksek fiyat vermesine sebep olur. bir sektörde büyük balık kimse, onun sözü dinlenir. ttnet sınırsız interneti...
  106. H

Tivibu iyi bişeymidir?

tivibu kötüdür çünkü; # ttnet'in bakır kablodan oluşan altyapısını kullanır, bu tıpkı osmanlı devrinden kalma demir yolları gibidir. # uydu yayını neredeyse hiç kesilmez ve yavaşladığınada hiç şahit olmadım FAKAT ttnet in altyapısı yavaşlayabilir, kesintiye uğrayabilir, bakır kablolara aşırı...
  107. H

İşte yeni Mazda 6

üfffff şu need for speed arabaları gibi bee... bunla sokağamı çıkılır?
  108. H

Telefonu açmak, bir tanıdığınızı aramak sizi ürkütüyormu? halen dakika hesabımı yapıyorsunuz? yada internete girerken kota aşacak diye tıkladığınız linklerimi sayıyorsunuz? Sizce %100 e yakın kapsama alanına erişmiş bu denli güçlü GSM şebekelerini neden özgürce kullanmıyoruz? Türkiyede, özel...
  109. H

daha birkaç ay öncesine kadar ödemediğim vergi yeni mi akıllarına geldide yansıtmaya başladılar? neden yeni tarifeler çıkarmayı biliyorlarda, bu vergiyi yasa çıktığı gibi bizede yansıtmadılar ve birkaç aydır bunu yürürlüğe sokuyorlar? bana sorarsanız hepsi stratejik pazarlama tekniğinden başka...
  110. H

Android İnternet İstatistik Programı ?

10MB 50 kuruş oha :D benzinden pahalı be :D ( nealaka :)))
  111. H

Hayır kardeşim! Herkesten alıyorlar. Ben faturalı DEĞİLİM! buna rağmen her ay sabit ücret gibi ödüyorum. Türkiyede vergiler öyle abartılmaya başlandıki, normal bir devlette yaşayan görse OLAĞANÜSTÜ HAL SANIR....
  112. H

Turkcell den AVEA ya geçsemmi sizce?

aveada, 1 GB internet 9 lira. şimdi türksele tekrar bir bak? şebekesi nekadar güçlü olursa olsun. türksel de 1 gb internet almaya kalk bakalım sana nasıl bir fatura çıkaracak... gerisini sen düşün.:bored: turkcell i hiç sevmiyorum. onun reklamlarına para ödemekten bıktım. bende vodafon'dayım 8...
  113. H

Bim'de Logitech Kablosuz Mouse 19.90TL

bende kucuk bi bluetooth cihazi almak istiyorum. sonra telefonumu bilgisayara bluetooth ile baglicam, ve telefonun dokunmatik ekraninda elimi gezdirerek fareyi kontrol edicem. not vifi ole yaparsaniz, ekrani goremeyeceginiz uzaklikta bile ise yarar.
  114. H

video izleyemessin. eger ben izlerim, herseyi izlerim dersen kota bir haftayi bulmadan dolar, aysonu avea supriz fatura magdurlarinin yaninda beliriverirsin :D
  115. H

Otobüste osuran kız

aaahahhahaahahhah
  116. H

galaxy gio kullanan ne cok kisi var ya :) ---------- Post added at 14:37 ---------- Previous post was at 14:36 ---------- arkadadim vodafona gec. 8 lira sinirsiz yap, kotayla sunla bunla ugrasma.
  117. H

Samsung galaxy gio için video player porgramı söyler misiniz?

480x320 mpeg4 yap yeter. ya onada gerek yok su dvdrip 700mb lik filmleri at konverte falan gerek yok hepsini oynatir.
  118. H

Turkcell'den yepyeni tarife Genç Plus !

belkide turksel diyorki, bana kurumsal musteri yeter. cahil halk olmasada olur:D cunku gercekten pahali geliyo bana yani :D
  119. H

Samsung galaxy gio için video player porgramı söyler misiniz?

mx video playerle nasil sorun yasadin anlamadim. en iyisi mx video playerdir. galaxy gio da mx video player ile 480p video bile izlersin. cok ufak takilmalar olur ama olsun. hatta 1080p bile actim.... takuliyodu ama neyse :))
  120. H

turkcell kullanan gencler zaten sadece mesaj yaziyorlar. telefonla sesli gorusme olanaklari az(pahali) oldugu icin, sorsaniz ben mesaj atiyorum yeter derler. iste boyle rezalet bir durum var:D
  121. H

bunda yukleme kosulu var... yani birkacgun suruyo. vodafonda 10dk 50 kurus ve 10 saniyeye kadar da 10 kurus aliyo durum ortada... vodafone daha avantajli. ve vodafone heryone sms yap, haftasonlari kullanabilecegin2000 dk hediye... turkselin bu kampanyasi reklamdan baska bisey degil. akli basinda...
  122. H

Vodafone Hakkındaki Soru ve Sorunlarınızı Cevaplıyorum

faturasız hattım var ve her ay 1.1 tl telsiz kullanım ücreti kesiliyor. daha bir yıl öncesine kadar hiç bilmediğim birşeyden dolayı şuanda her ay para ödüyorum. bu nedir?
  123. H

Arkadaşlar vodafone kullananlar için sizleri de bilgilendireyim dedim. Artık Vodafone faturasız (yada eskiden kontürlü olan) hatlardan her ay 1.1 TL Telsiz Kullanım Ücreti kesiliyor... Daha bir yıl öncesine kadar hiç duymadığım bilmediğim birşey yeni ortaya çıkıyor ve şu birkaç aydır sabit ücret...
  124. H

Cep telefonunu modem olarak kullanmak istiyorum...

bir telefon ve bir pc bağlantı kablosu lazım. telefonunun modelini söyle ona göre yardımcı olalım. gsm operatörleriyle falan ilgisi yok...
  125. H

Sitelere Özel 8 mbps internet ile ilgili sorular

KAZUYA pekala konuya cevap vermeyebilir.
  126. H

Windows 7 hemen kapansın

son derece gereksiz anlamsız ifadesiz ve hatta indirip denediğiniz süreyi amorti edecek kadar dahi işeyarar bir yanı yok. sadece merak :D :D :D ama bir işe yarar. örneğin merakınızı dindirir. şaka şaka; örneğin bazı download programları bir part indikten sonra, daha önceden yolunu belirttiğiniz...
  127. H

Bir zamanlar eski İstanbul

hahaha yoruma bak :D afganistan gibi
  128. H

seni iyi inandırmışlar. öyle iş olmaz... parasını ödediğin hizmetin karşılığını alamıyorsun bunda öte ne olabilirki ?
  129. H

4 mbps de yeter nedemek kardeşim. paranı veriyorsan 8 mbps almak zorundasın...
  130. H

Dirt 3 ekran görüntü problemi.

yaw kardeş bu bir oyun efektidir yapma gözünü seveyim :D bendede harbi geç yüklen,yo yarışlar ama neyse oyun böyle demekki. yani formatla bi ilgisi yok hemen.
  131. H

Turkcell'in rezaleti

TURKCELL ile İLİŞKİNİZİ KESİN ARKADAŞLAR. Bukadar basit. ailecek turkcell kullanırdık, birkaç ay önce tüm hatları değiştirdik başka gsm e geçtik. AVEA yada VODAFONE resmi bayisine git, hattımı çevirmek istiyorum de ve birkaç gün sonra hiç kesintisiz hattın çevrilsin. numaran hep aynı zaten seni...
  132. H

Artık 3G+ devri, sende başla

kişisel izlenim ve deneyimlerim bunlar. belki SDN ailesi için faydalı olur kanaatindeyim
  133. H

Artık 3G+ devri, sende başla

Artık teknolojinin dudak uçuklatan bir noktaya geldiği, bu çağda telekomünikasyondan ne bekliyorsunuz? #Sesli iletişim? #Görüntülü iletişim? #İnternet? Tüm bu ihtiyaçlarınıza cevap veren bir teknoloji var artık. problemli karmaşık kablolar, sabit telefonlar, kasa gibi modemleri tüm bu gereksiz...
  134. H

ADSL'de Yöresel Fiyatlandırma

arkadaşlar ben yorum yapmak istemiyorum. yanlış anlaşılacak...... gerisini siz düşünün
  135. H

Yalın internet resmen başladı

ttnet' e ödediğim hava parası(sabit ücret), tıpkı afrikadaki altyapı gibi bakır kablolarla, her ay sonu ödediğim fahiş faturalar. artık bikenara attım. 3G kullanıyorum. hava parası ödemiyorum.... üstelik dağbaşına bile çıksam telefonun çektiği heryerde internet yanımda. BİİLİYORMUSUNUZ? TTNET'in...
  136. H

Türk Hava Gösterisi 2011

sayın Darknes$, yaptığım yorum konuya yönelik bir bakış açısından ibaretti. yorumum sizin algılayabileceğiniz sınırların dışında olabilir. bu insanlık hali. Anlamamış olabilirsiniz. FAKAT bu silmenizi gerektirmez YORUMUMU LÜTFEN SİLMEYİNİZ. BU BİR SAYGISILIKTIR...
  137. H

Klavyem de " q-e-ı-ş-h-s-" harfleri yazmıyor

kardeş donanım arızası değildir belki. mümkünse format at dene. yada dediğim gibi format cd sini tak yeniden başlat ve format arayüzündede dene çalışmayan tuşları
  138. H

Klavyem de " q-e-ı-ş-h-s-" harfleri yazmıyor

driverlerini tekrar kur. olmadı format cd ni tak, ve format atmaya başlarken karşına çıkan pencerelerde çalışmayan tuşları kullan. formata başlarken de tuşlar herhangi bir işlevde bulunmuyorsa teknik bir problem var demektir. servisiyle irtibata geç. izlemen gereken yol budur. tabi bunları...
  139. H

Hintli böyle kasiyerlik yapar

vayyy beeeaaauuuu
  140. H

[İnceleme] HP 4GB Usb bellek

kingston iyi deniloyor ama birokadarda yavaş.
  141. H

[İnceleme] HP 4GB Usb bellek

abartma yaa alt tarafı bi flash bellek. hız noktasında sadece format atma süresi hızlanmış, biraz daha çabuk format atmışsındır. tek faydası bu. onun dışında alt tarafı bir model flash yani. birdiğer husus bende öyle tahmin ediyorumki o sandisk çok daha hızlı. çünkü bende kullanıyorum o kara...
  142. H

Assasin Creed Brotherhood

en son gördüğümde sadecee oyunun ismini değiştirmişti, grafik ve oynanabilirlik açısından çok az gelişim sağlayan bir yapım. başarılı ama.
  143. H

Samsung Bada 2.0 Geliyor!

wave 525 için bada 2.0 gelmeli... ---------- Post added at 21:49 ---------- Previous post was at 21:42 ---------- bada son derece sade, anlaşılır ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. henüz yeni yapılanan uygulama marketi samsung apps vardır. fakat illegal yollardan tüm uygulamalara erişim pek...
  144. H

En İyi ADSL Sağlayıcısı (ANKET)

ttnet e ödediğiniz paraları bir düşünün? bukadar fahiş bir fiyatlandırma olmamalı.... 3G ile bağlanıyorum. siz hiç cep telefonlarının kesildiğini duydunuz mu? (kesintisiz)
  145. H

Bu da Japonların çılgın projesi!

vayyyy beeee.... acaba doğal dengeye zararlımıdır?
  146. H

Ttnetle en dÜŞÜk İnternetİ kullan en fazla para senden ciksin

kapat gitsin. hem yavaş hemde pahalı.... paranı boşa akıtma
  147. H

Bu ülkede erkek kıtlığı yaşanıyor!

hiç sorun değil. takviye yaparız icabında :D
  148. H

Foxconn Fabrikasında Patlama!

vay be arçelik bilgisayarlardan tut apple ürünlerine kadar geniş yelpazede anlaşmaları olan, elektronik cihaz endüstrisinde bir yere sahip başarılı firmalardandır.
  149. H

YGS kalkıyor!

türkiye aslında sömürülen bir devlet olduğu için sanayimizde eziliyor ve üretim son derece az.(türkiyede hala temel gıda sıkıntısı var) Dolayısıyla; üretim yoksa istihdamda olmaz. istihdam yoksa işsizlik olur, okuyan-okumayan açıkta kalır. gelingörünki böyle bir tabloda eğitim gelişsin...
  150. H

8 mbit'e kadar olan hızım düşürüldü.

arkadaşları işte bukadar hizmetten yoksun kalitesiz bir anlayışı var. lanet olsun sana TTNET
  151. H

Facebook'taki yeni çılgınlık polisi korkutuyor(Maneviyat yoksunu gençlerin hali...)

maneviyatsızlık :D:D manevi boşluk
  152. H

Bilgisayarım windows 7 yi kaldırır mı?

kesinlikle kaldırır. hatta aero efektlerini bile açabilirsin diye düşünüyorum. bence kur...
  153. H

En Çok Ekran Kartını Kim Sattı?

aynen. çok doğru.. ama sonuçta kaç ekran kartını denedik ki? biz bilemeyiz. ikiside iyi. sorun yok
  154. H

TTNET'den Mennun Olanlar

bazı avrupa ülkelerinde 1 mbps internet yerel yönetimler tarafından ücretsiz bir hizmet olarak sunuluyor.
  155. H

22 Ağustos İnternet Yasaklarına Tepki

Büyük SAÇMALIK...!
  156. H

TTNET'den Mennun Olanlar

HER AYSONU yaklaşık 100 liraya kadar TTNET' e fatura ödediğinizi düşünün. 2 yılda ''2.400 TL'' internet ücreti olur. yazık değilmi? 5 kişilik aile bukadar elektrik faturası ödemez! (ortalama)
  157. H

TTNET'den Mennun Olanlar

siz internet görmemişsiniz. fiyat ve standartlardaki kalite nedir görmemişsiniz. neye göre değerlendiripde memnun olduğunuzu açıkladınız anlamıyorum. insanlar neden bukadar düşüncesiz? elektrik ve su faturalarım bile TTNET ten daha az gelir(sınırsız tarife)
  158. H

Formula 1 Araçlarına Hibrit Motor

Tam anlamıyla EVET! bu çok iyi olur... ---------- Post added at 17:10 ---------- Previous post was at 17:08 ---------- %100 elektrikli motora EVET
  159. H

Backspace tuşu kendi kendine çalışıyor :S

klavyenizi çıkararak deneyiniz..........
  160. H

Atv'nin haber kanalı: a haber! a haber frekans bilgileri...

afişlere bakarmısın yaa :D:D bunlar haber kanalı için hazırlananlar haha
  161. H

TV alsanız hangi markayı tercih ederdiniz?

Fiyat avantajı olduğundan dolayı; 1. SAMSUNG 2. SAMSUNG 3. SAMSUNG Uluslararası bir marka, uluslararası standartlara uygundur.:cool:
  162. H

Apple'dan Nefret Ediyorlar!

apple cihaz üretirken maliyeti hep en son planda tuttuğu için :D gebersin fiyat ortalamasını yükselten apple:D
  163. H

TTnet Amcam'a Saygılarla..

rezalet... pazarlık yapar hale düşmüşsün. kelimenin tam anlamıyla rezalet. ayrıca müşteri hizmetleriyle olan görüşmelerin de FATURANA YANSIYACAK+
  164. H

İnternet hızım 6 megabıtten yukarı cıkmıyor

eğer ttnet kullanıyorsan bunu onlara bildirmelisin. fakat unutma müşteri hizmetleri ile konuşmaların faturana yansıtılacak.
  165. H

Nokia'da Düşüş Sürüyor!

aynen bendende kaldı nokıa. tasarım özürlü. sanayi tipi telefon modelleriyle karşınızdaa..
  166. H

Türk Telekom 2011'de Ne Kadar Büyüdü?

kuralkan, sen ve ciddiyetsiz yazılmış mesajını hiçbirşekilde dikkate almıyor, seviyene düşmüyorum.
  167. H

devlet daha bir internet altyapısına sahip çıkamadı... bunu işletip kar sağlamayı beceremedi. bugün tam sınırsız internet artık elektrik faturalarını aşmış bir fiyata tırmandı. elektrik için nükleer santral dahi kurdurulması göze alınıyor, neden internet özel sektörün kaderine terkediliyor...
  168. H

sana verdiğimiz fahiş faturalar haram olsun.
  169. H

İlk internet hızınız neydi?

önemli olan interneti heryere ulaştırabilmekmi yoksa hızmı. bence internet lüks olmaktan çıkmalı. lanet olsun sana TTNET
  170. H

Eski MicroSD'leri Ne Yapalım?

ewt çok doğru rtsbora arkadaş doğru demiş.
  171. H

Eve Kapattığı Kıza 6 Gün Tecavüz Etti

aynen nedense hep samsunda oluyor
  172. H

Hard Disk de Oyun Sorunu Lütfen Yardım l Nerye Konu Açacağımı Bulamadım Pardon :@:@

adamakıllı dosyalarını kopyalasaydınya imaj mimajda neymişş. çözüm. 1. yöntem:şimdi imaj dosyasına sağ tıkla klasöre çıkart de. 2. yöntem: imaj dosyasını sağ tuş özelliklerden winrarla aç sonra masaüstünde bi dizine çıkart.
  173. H

Samsung Bada 2.0 Geliyor!

acaba hangi modeller için gelecek. yoksa her modele olacakmı
  174. H

İşte Symbian'lı Yeni Nokia X7

arkadaşlar siz nediyorsunuz ya? ben ki bir bada kullanıcısı olarak symbian elime düşse :D çok sevinirdim:D illa iphone os olacak değilya
  175. H

Türkiye interneti 18 yaşında

TTNET varsa boşverin. isterse 50. yıl olsun. ttnet varsa hiçbirşey değişmez. sadece REKLAMLARI DEĞİŞİR.
  176. H

Sabit Telefonsuz İnternet Bağlantısı İçin Sadece Tebligat Yeterli...

sabit ücret saçmalığı halen devam ediyor... ilk yorumlardada belirttiğim gibi... öyle bir sabit ücret geldiki telefon bağlatsan daha karlı...
  177. H

Merhabalar olsun

e hadi merhabalar olsun bakalım neolcak :D:D
  178. H

Superonline IPv6 İçin Hazır mı?

bazen yenilik yapmak ve güçlü olmak yetmez. ULAŞILABİLİR OLMAK DAHA MANTIKLI bkz. TTNET.. (sizce neden o bir tekel)
  179. H

YGS manzaraları

görevli bana suyun bandını sök öyle gir dedi.. -neden reklam mı oluyo diyince gülüşme yaşandı :D
  180. H

Crysis 2 FLT sorun!

teessüf ediyorum beyfendi bu nasıl bir espiri yöntemidir? :D:D len olm dur bn size gelince yaparm yaa :D
  181. H

Crysis 2 FLT sorun!

beyfendi pekala oyunu sesleriylede oynayabilirler değil mi?:dirol: ÖNEMLİ OLAN İNANMAK,
  182. H

Turkish Keyboard

pardon yaa :D dün çok yorgundm. gözümden kaçmış yani YA HERRO YA MERRO değil bütün harfler orda :D
  183. H

Turkish Keyboard

ee noktasız harfler nerde? bada çok kullanışlı. noktalı harfleri yazmak için mesela ı nın üstüne basılı tut i çıkıyo. YANİ YA HERRO YA MERRO DEĞİL...
  184. H

Windows 7 ( Kamera Sorunu )

pc ye restart at. kamera driverini tam olarak kaldır tekrar kur. messegeri tekrar kur. kameranın resmi sitesine gir orjinal driverini son sürüm indir gene dene.
  185. H

Turkcell den abonesine iade Kazığı..

ewt turkcell faturalarım saçmalamaya başlayınca hiç uğraşmadı. kapadım gitti. şimdi vodafone a geçtim hem heryöne konuşturuyo hem faturam hem dakikalarım belli son derece sade ve anlaşılır tarifeleri var:yes:
  186. H

4 SIM Kartlı Telefon mu Geliyor?

birde 3g etkin olsun siz ozaman görün şarjımı daha uzun gider yoksa kalbinizmi:dirol:
  187. H

Kamil Koç 3 TLye yolcu taşıyacak

istanbulda 1.50 değil yapmayın o 1.65 bikere...
  188. H

İnternette fikirleri korumak mümkün mü?İnternette fikirleri korumak mümkün mü?

türkiyede halen rayına oturmuş bir internet altyapısı yok siz neden bahsediyorsunuz. devletin internet hizmeti yok bikere... rezalett.
  189. H

Turkcell mi Vodafone mu?

eklemek isterim vodafonun mobil interneti 8 liralık ve 50 kuruşluk olanlar sınırsızdır. istediğiniz kadar gezebilirsiniz kota derdi sürpriz fatura derdi olmadan.
  190. H

Çinliler bunu da yaptı

bizim ülkemizde en son yapılan sanat bir heykelden oluşuyordu ve başbakan bile ona ucube dedi :D:D
  191. H

Windows İmajını Alma

acronis süper. sorunsuz. arkadaşın dediği gibi iletim sistemi çıkarsın kullanmasam adiyim :D
  192. H

Laptop aldım ilk şarj

lion batarya sistemleri bukadar kesin sonuçlarla ifade edilemez. bukadar stabil değildir. birşeyler bilmek istiyorsanız ancak istatistiksel değerlere bakmanızı öneririm.
  193. H

Ati HD 3450 Almak istiyorum

popüler ve stabil bir karttır. tercih edilen bir model. hd film izlemek için farzlasıyla yeter. ve tabiki o bahsettiğin eski oyunların da hepsini oynayabilirsin counter vs. zaten ram in 1 gb okadar da ekstra güçlü bişey arama. ---------- Post added at 20:51 ---------- Previous post was at 20:50...
  194. H

İnternet bağlantınızda oluşan kesilmenin nedeni belki de...

evet arkadaş türkiyenin internet problemini 2 paragraf yazıyla çözmüş tebrik ederim bunları kimse bilmiyordu zaten.
  195. H

TTNet'ten Gelen Araması

Kessinlikle tarifeni değiştirme. birkaç günlük hızlı internet için aylık faturaya zam yaptırtmanın bi manası yok. bu çok mantıksız bişey. sakın inanma bu pazarlamacı konuşmalarla etkilenme dikkatli ol. faturan zamnlanacak. buarada senin tarifeni değiştirmeye hiç hakları yok...
  196. H

Windows 7 sp1

ben 2 haftadır beta olanı kurmuştum zaten şuandada beta sp1 kurulu halen. hiçbi sıkıntısı olmadı yani.
  197. H

Kızının Adını Facebook Koydu

nealakası var kardeşim. BENCE ÇOK GÜZEL.
  198. H

Win-7 32 bit üzerine win-7 64 bit kurmak

c ye 32 bit d ye 64 bit kur her açılışta sana işletim sisemi seçmen için bi bios ekranı çıkar. ama çalışırmı bilemem.
  199. H

Hp 1020 yardım

direk git değiştir demedim. doldurttuğun yere derdini anlat dedim farkındaysan. ---------- Post added at 14:23 ---------- Previous post was at 14:22 ---------- artık drum mu değişri tonermi değişir karar verirler. şu aşamada birşeylerin değişmesi gerek dimi ama?
  200. H

Hp 1020 yardım

hp nin 1010,1020,1018, vs çok kullandım. o toner in değişmesi lazım. git doldurttuğun yere derdini anlat. tek sorun tonerde.
  201. H

Bir ttnet klasigi

lanet olsun sana tekel sömürgecisi ttnet. kimse onun önünü tutamaz... şahsen fahiş fiyatlar ve üstüne üstün haksız sabit ücretiyle her ay beni sömürmesine göz yummadım. 3G kullanıyorum. faturam belli kafam rahat. 30-40 gb kota nedir ki? aklınca ttnet'i sömürdüğünü düşünen şahsiyetler.. avrupada...
  202. H

Operatör Tercihinizde Son Sözünüz ?

MOBİL internet kullanıcısı olarak. VODAFONE.....
  203. H

Türk Telekom'dan açıklama!

halka yönelik uyguladıkları fahiş fiyatların yanında ne güzel olmuş böyle.:4:
  204. H

PC neden yavaşlar ve çözümleri nelerdir?

yani yavaşlamak windovsun kaderinde var. ellene sağlık olsun.
  205. H

Vodafone den Facebook'a girmek ücretsiz mi?

1. adım: tmm sana vodafone bir mesaj atacak sen de mesajı açtıktan sonra yükle seçeneğine tıklayacaksın. böylelikle internet ayarın yapılmış olacak. 2. adım: şimdilik geçmeyelim kafan karışır xD
  206. H

live yazın 7048'e SMS gönderin. gönderdikten sonra geri gel. yaptım de. sana 2. adımı anlatırız. biraz yavaş gitmemiz lazım galiba. tekrar söylüyorum live yazın 7048'e SMS gönderin
  207. H

ivtt! bedava:) ama resimsiz. http://0.facebook.com gibi bişey yazıyodun. ve bağlanabilirsin.:cool: olmadı bunu yaz http//:0.facebook.com iki nokta neresine yazılıyodu yaa? herneyse tabi bunu yapmadan önce arkadaşın da belirttiği gibi live yazıp internet ayarlarını alman lazım.
  208. H

SDN'de belirsizlik evet reklam hayır değil

ama mesela her gelen amcasının dükkanının sitesini burada önerirse anasayfada forum başlıklarında patlama olur. HE busefer TTNET e kim reklam verecek? ohalde neyapıyoruz? enbasidinden forumda sonbaşlıklar 10 tane diziliyorsa 11 tane olur..
  209. H

SDN'de belirsizlik evet reklam hayır değil

madem tavsiye siteler gibi bi altbaşlık varsa forumda... Birilernin birşeyler tavsiye etmesi gerekir doğru mu?
  210. H

TTNet Tarife Değişikliği ?

ttnet müşteri hizmetlerine inanma söyledikler bazı şeyleri o anı geçiştirmek için kafadan söylüyolar. sonuçta orda çalışanlarda senin benim gibi insan. ve senden benden fazla bişey bilmiyolar. :D:D buna kendim şahit oldum. kendi tecrübemle sabittir.
  211. H

Wave s8500 & s8530

valla wave 525 kullanıcısıyım. yeni aldım. BADA gerçekten çok kullanıilı bi işletim sistemi. symbian kadar ayrıntılı değil belki ama son derece sade ve areayüzü çok kullanışlı. aynızamanda hızlı.
  212. H

Win7 home mu ultimate mi ?

zamanında gerçekten araştırdım. doğru olanı kullanıyorum. pişman değilim Windows7 Home Premium en x64 (MSDN Orıgınal) 4 çekirdek. 4GB Ram. 1GB VGA not: zaten hepsi aynı temel altyapıyı kullanıyor. ama neden ihtiyacın olmayan hiç açmayacağın servisler de dahil olup boş kalabalık yapsın ki? en...
  213. H

HP'nin Yeni LCD'leri Gün Yüzüne Çıktı

hahaha
  214. H

TTNET'le Her Şey Mümkün

neden hep TTNET reklamları var forum başlıklarında? resmen reklam kardeşim. bunları anlattıklarını maşallah kısa film gibi izliyoruz reklam aralarında TV de.
  215. H

Ttnet vdsl nedir?

bırak yaa bakır kablodan başka bişey yok türkiyede. bu geri kalanı bence pazarlamacı bi taktik
  216. H

TTNET'ten 4 büyüklere özel internet

TTNET ve UZANTILARINA güvenmeyin. ben zamanında çektim bu dalaverecilerden.
  217. H

TTnet sizde de yavas mı?

bırakın TTNET in dalaverelerini. bende de hep problemliydi. şahsen kapadım ve şuan 3G liyim. allah seni inandırsın bağlantı kopması ya da yavaşlık yok.
  218. H

Topladığım Sistem Hakkındaki Görüşleriniz Neler ?

Para problem değilse aynı harddiskten 2 tane takarak raid yap. Buarada ekran 5ms olmasın sana en az 22'' full hd 2 ms ekran lazım
  219. H

İnternet sel gibi geliyor!

bu devletin olmayan altyapısıyla söylenilen sözlerdir. sen zaten vatandaşa internet ihtiyacını sağlayamayacak kadar acizsin.. herşey bitti, altyapı kuruldu herşey rayında bir eksik güvenliği konuşmak kalmıştı. son derece çarpık bir ilerleyiş var bu konuda. birde gelmiş diyorsunki internet sel...
  220. H

10 Riskli besin

arkadaşlar bu riskler zaten tüm besinlerde herzaman vardır...
  221. H

Türk hacker 'Gaga'ladı!

:D:D:D:D nediyon yaa..
  222. H

Smile Adsl %50 İndirimli

TTNET ve SMİLE aynı altyapıyı ve aynı teknolojiyi kullanır. peki Bizler bilinçli kullanıcı olarak hangisini terc,h etmeliyiz. Tabiki kör olanın bile görebileceği TTNET in uyguladığı fahiş fiyatlar ve TEKEL oluşumunun vermiş olduğu güçle ADETA sömürü faliyetleri gösteren TTNET e değil daha az...
  223. H

Erkekler hep seks mi düşünür?

muratflaş arkadaşım ne güzel saçmaladın yaa:D:D not:lütfen darılmayınız...
  224. H

Dünyanın En Zeki Milleti

işte bu... arkadaşım çok doğru dedin. saçmalık bizde aslında.
  225. H

Bizden Habersiz Adımıza Açılan Cep Telefonu Hatları

arkadaş çok haklı. adamın 5 kuruş parası yok. ama kullandığı tel 800 lira. insan bukadar boş olabilir ki buna ekonomisinin %90nını ayırabiliyor. Genelde küçük esnaflara güvenmem. zaten kontür ve telefon işlerimi çok mecbur kalmadıkça, çok sıkışmadıkça asla esnafa gitmem. türkselin tim leri var...
  226. H

Dünyanın En Çirkin Otomobilleri

arkadaşlar alttarafı espiri bir dille çirkin araba seçmişler. ki gerçektende hepsi çirkinn ıyyy :))
  227. H

S.Aleyküm SDN

vealeynaaleykümselamverahmetullahuveberehatuuu...
  228. H

Kıyamet Alameti Gibi!

vallahi tebrik ediyorum... millet öğrenmiş artık TTNET in nasıl birşey olduğunu...!
  229. H

SDN Ofisinde çalışacak yardımcı genç arkadaş arıyoruz

Bn GRAFİK TASARIM & FOTOĞRAFÇILIK OKUYORUM.İstanbul Avrupadayım. daha 2 ay öncesine kadar boştum. pazartesi salı hariç. çünkü bn bir stajerim. :) montaj konusundada Movıe maker den ötesini bilmiyorum :D video edit dediniz değil mi. işte hala 3D ve Videolar konusu bana uzak. önce coredraW:glare:
  230. H

Kıyamet Alameti Gibi!

helal olsun bee. en doğru işş yapmışlar. TEKELleşmeye engel koyuyorlar. helal olsun... sizce tükiyenin en sömürgeci tekeli kim? boşver yine söylemek istemiyorum :D:D
  231. H

Sdn Ofisi Ziyarete Gelebilir miyim?

haha:D:D arada bi omuyo değil ama
  232. H

Usb Aygıtlarda kopyalama ve yazma yavaşlaması

bu aygıt daha hızlı çalışabilir hatasını veriyorsa usb1.1 hızına indirmiştir kendini...
  233. H

arkadaşlar ben ciddiyim SDN istanbul buluşması olsun. nebilim SDN işte...
  234. H

aslında gelen her ziyaretçiye avatarında taşıdığı resimden bir rozet hediye edilsin. birkereye mahsus olmak üzere. sonra SDN ye ait cafe gibi sosyal bir ortam açılsın. rozetsiz girilmez falan :))
  235. H

Facebook profilime kimler bakmış?

ama bilmediklerinden bukadar hayran sayısına çıkılıyo. bilseler uğraşmazlar onlarda. hem nerden bilsinler ki.. :)
  236. H

OHA: Ataları Türk olan Türk bulundu

okumadım ama türk olduğunu mu ispatlamış? bu neişe yarar ki :D
  237. H

Uydu şifreli kanalların şifresini çözerek izlemek mümkün mü?

ben bi uyducu görmüştm nerde olduğunu hatılamıyorum ama dükkanın önüne tüm kanalların şifresi kırılır yazıyodu :D
  238. H

Son Bir Ayda Bu Kadar Mavi Ekran Olur Mu?

bendede mavi ekran hatası verdi ama sebebini biliyorum. benim ramler yine bozldu oyüzden. xD
  239. H

İçimde Garip Bir His Var !!

ELBRUZ arkadaşım sizi içtenlikle tebrik ediyorum güzel yorum. doğru olanı anlattınız yine.
  240. H

İçimde Garip Bir His Var !!

Ne OLDU?? TTNET'e mi Abone Oldun !!! haa o durum. :cool:
  241. H

NFS: Hot Pursuit takılıp kalma sorunu

HD4650 kullanıyorum 1440x900 Hıgh. herşey ful açık oynuyorum. 19-22 fsp. iyi
  242. H

Vatan Bilgisayar Uyanıklık Yapıyor.

ewt internet mağazasında bitakım yanılgılara düşebilirsiniz. sitesinde sinsice yerleştirilmiş fiyatlar var mesela.
  243. H

Dünyanın En Saçma Reklamı!

bence MUHTEŞEM. gerçekten başarılı. illa somurtan bir suratın çıkıpta ciddi bişeler anlatmasına gerek yok.
  244. H

Vodafone'a Geçmeli Miyim?

türksel aldım bikaç ay sonra vodafon yaptım ve memnunum sonuna kadar. internet ihtiyacım, tel görüşmesi, ve mesaj için kullanıyorum. yani vodafonun yerleşik bir abonesiyim. memnunum tarifelerinde hiçbir kandırmaca vb yok. sen iyi oku maddeleri. ÖRNEK: vodafoniçi 5.000 sms 6TL
  245. H

Firefox, Sdn forum sayfasına geldiğimde yavaşlıyor hatta bazen kilitleniyor...

mavi arkaplan varya. işte onda bi terslik var galiba. sorun o olabilir. çünkü arada bende de oluyo.
  246. H

Turckcell T10 Video İnceleme

rezistif şu 5800lardaki dandik dokunmatıkmi?
  247. H

2GB/saniye! SSD Disklerin Getirdikleri - VİDEO

ssd de nedir yaw. onlar prestij olsun diye üretiliyor. daha halen ticaretin ve rekabetin kirli yüzüne hapsolmuş beklemekte olan bir teknolojidir. Peki en doğru ve akılcı yöntem nedir?? necatinin dediği gibi.... RAİD TEKNOLOJİSİ. 2 adet harddiski birleştirin 2 kat hız alın.
  248. H

Bir GENPA'zede'nin anıları...

telpadan samsung alıcam acaba telpa nasıl? içime bi kuşku düştü şimdi
  249. H

Ankara-İstanbul Arası 1 Saat

bayaa bi geç.
  250. H

Türk Arabası

hahahahaha :D
  251. H

Sevaptır !!

bi mesaj mı vermeye çalışıyo? valla hiç komik değil :)
  252. H

Öğrenci var Öğrenci var

öğrenci var istihdam var öğrenci yok istihdam yok......... öğrenci var ben varım öğrenci var ben yine varım :D:D saçma oldu yaa
  253. H

Nokia C3'e Rakip Geldi

rekabeti seviyorum;)
  254. H

Dünya'nın En Hızlısı Linux !

ne gerek var ki buna? şahsen hangi sektör kullanıcak bunu anlamadım...
  255. H

Evcil hayvan

anasayfada bisürü boş yer var. ufak bi düzenlemeyle aslında herkese hitap edebilir :D
  256. H

Google'dan Ulaşıma 1 Milyar Dolar!

hiçbişekilde ulaşımsal açıdan İŞE YARAMAZ. bu saçmalığa yatırım yapıcağıma. yürürüm daha iyi. zaten bunla katedeceğiniz yol yürüme mesafesinden fazla değildir. bence
  257. H

Pagani mi Lamborghini mi? Cevap NFS'de!

ne manuel vites var nede motor sesi var. rezalet. yine grid ve dirt2 en iyisi...
  258. H

DIRT 3 Yeni Video

codon o nasıl bir yorum öyle :D herneyse. bence yarış oyunlarını şuanda sadece codemasters yapabiliyo. geri kalanı çolukcocuk oyunu tarzında. aslında SHİFT i de unutmamak lazım.
  259. H

İran'da özgürlük Ve Eşitlik

harbi diyorum neden bukadar çok İRAN başlığı var :D buişte bi gariplik var ama
  260. H

İran Farsça Dans radyosu

arkadaşlar farkındamısınız iranı hep merak ediyoruz. biz iranı tanımıyoruz
  261. H

İran Hükümeti Korsan Ürünleri Destekliyor!

ben de senin düşüncenin desteklediği düşünceyi destekliyorum. yani seni destekliyorum. (:D)
  262. H

USB aygıtı tanınmadı diyor ama usb aygıtı takılı değil

formattan önce bir de biosa reset at öyle dene. daha fazla yardımcı olamicam.
  263. H

Diyarbakırspor lideri devirdi!

helal olsun sana diyrabakırrr :D
  264. H

Format Yardım!

arkadaşlar vermiş zaten cevabı çalışmaz. he 10da1 ihtimal bazı şeyler çalışabilir. tavsiyem adam gibi biçimlendir en baştan kur herşeyini temiz iş çıkar...
  265. H

En Büyük Dolandirici : Avea!

İŞİN İÇİNDE ''TÜRK TELEKOM'' VARSA BEN KAÇARIM...(avea ve türktelekomun anlaşmaları vardır)
  266. H

Sınırsız Tarifede örnek Karar

sizene kardeşim adam hangi amaçla kullandıysa. istediği gibi kullanabilir. elinde bir silah yokya kötü bir amaca alet olsun. bu bir iletişim aracıdır istebildiği ölçüde kullanılabilir. İBRET OLSUN İLETİŞİM SEKTÖRÜNE :D
  267. H

Zaman Gazetesi İnternet Sitesi

içinden tasarımı hakkında fikir beyan edesin varsa bunu zaten söylersin jeaqures. boşver kim hangi açıdan görüyorsa.
  268. H

Zaman Gazetesi İnternet Sitesi

helal olsun. enazından saçma magazin, frikik ve tecavüz haberlerinden prim yapmıyo :D
  269. H

Youtube Olayı Sorusu

bugün youtube engellenir yarın facebook öbürgün google. hiçbiri umrumda değil. kimse benim nereye gireceğime karar veremez :D. arkadaşta ya vazgeçsin youtubeden ya da çözsün artık şu olayı. edit: arkadaş vazgeçmemiş ben öyle zannetmişim x.d
  270. H

NFS Hot Pursuit i Sev(e)meyenler

helal olsun sana aynı düşünceleri paylaşıyoruz. 1) motor sesi berbat ötesi YOK! 2) sürüşü çocuk oyunu gibi hiçbir teknik yok. virajlar oyuncak araba gibi dönüyo.(saçma bir kayma) 3)düz vites seçeneği, ses ayarları, ve bunun dışında birçok ayrıntı hiç düşünülmemiş. 4)sokakta gezerken polis...
  271. H

Füze kalkanında uzlaşma sağlandı

belkide natoda olmamız hata dicem ama okadar çok hata varki bırak sıra natoya gelsin yani... (buarada 'elbruz' senin rozetin arkasındaki yeşil işaret nedir?)
  272. H

Hitler 15 tane UFO yaptırmış

eskiden insanlar çok büyükmüş:D bak bizim halk hemen çözmüş. teknolojide nedir ::D:D
  273. H

Sizce COD mu MOH mu?

birini beğenirsen diğerinide beğenirsin. gerisi yalan. :)
  274. H

vyy be İRAN gibi bir müslüman devlete baskı kuracak.... bence bize bir yararı varsa rusyaya karşı var. onun dışında avrupa(üye avrupalılar) ve amerika zaten kendi ürettikleri bu sistemi rahatlıkla aşabilirler.
  275. H

Yunanistan'dan Jet Satış

ewt. dışarıya silah satmak. ihtacatını yapmak gerçekten büyük kâr getirir. devletin ekonomisinde doğrudan rol oynar. bugün silah satmak için yapmayacakları şey yok.
  276. H

Youtube Olayı Sorusu

boşver youtubeye de girme noolcak. edit: konu ben çözdüm. arkadaş youtubeye girmekten vazgeçti
  277. H

benim anlamadığım nokta şu: tmm nato içerisinde birliği pekiştirmek güçlenmek gibi iyi yanları olabilir. ama bunu asıl amacı ne? bu hangi ülkeye karşı kuracağız? birilerinin füzesi varki biz savunma yapıyoruz. füzeli devletler bize düşman mı? ortada birşey yokken füze satın almak, bakımını...
  278. H

Hd-smart & Digiturk Hd

wy be serverden tv yayınlarını nasıl sağlayabilirsin ki?
  279. H

Hd-smart & Digiturk Hd

yok hayır nehaddime :)
  280. H

Hd-smart & Digiturk Hd

hd yayın sadece futbol içinmidir zannediyosun? benim futbolla hiç alakam yok. almayı düşünüyorum ve sırf belgeseller için. temel kanallar zaten hd kameralara sahip mi o da şüpeliya. izlediğiniz şu meşur diziler hd çekiliyormu acaba. hiç zannetmiyorum.
  281. H

Masaüstü Sistemimi Test Ettim: İşte Videolar!

ram ve harddiskin oyun performansında(fsp) bi etkisi yoktur. tabi en az (2 gb herhangi ddr2 ram) bir de içi boş herhangi bir harddisk yeter. ASIL ÖNEMLİ OLAN işlemci ve ekran kartıdır. ---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:03 ---------- ama güzel sistem toplamışsın...
  282. H

Hd-smart & Digiturk Hd

bak şimdi merak ettim 42'' ekranda 1080i mi 720p mi daha iyidir? 42'' ekranda 720p ve 1080p çözünürlükleri arasında gözle görünür fark olur mu acaba
  283. H

Sizce COD mu MOH mu?

cod oynadım bitirdim. beğendim açıkçası. actıvısıon gerçekten sistem dostu bir oyun çıkarmış.
  284. H

Eşyalarınızın ömrü ne kadar

valla bende e-250 telefon var 4 yıldır dağ gibi telefon halen ayakta. kimbilir içine neler girip çıktı ((haha :D:D) içimden gülesim var)
  285. H

2050 yılında Türkiyenin nüfusu 100 milyon olacak!

fazla nüfus demek güç demek değil. nüfusun hiçbir değeri yok. global dünyada bu böyledir. önemli olan bankalardır. finansdır. fabrikalar ve kur oranlarıdır :D:D
  286. H

Yunanistan'dan Jet Satış

wyy bee tek dayanakları sadece paraydı....
  287. H

NFS: Hot Pursuit hakkında

ben fazla beğenmedim oyunu. sürüşte hiçbir teknik yok. sadece gaza bas git olmuş. virajlarda bi elfrenine bas drift yaparmışçasına kayıyo. olmamış kontroller. grafikler de eksik. 2x vs AA resmen yok yani. en önemlisi motor sesini duyamıyorum bile. böyle saçmalık olmaz yaa. motor sesi çok...
  288. H

GSNET ve Avantajları

artık sektörden ümit kesilmiştir. fakat hiç alaksız bir spor takımı gelir bu sektöre yatırım yapar. bunu yapan bir ticaret adamımı hayır. bunu yapan bir spor takımı :D:D hiç gülesim yok gerçekten. ve işin garip yanı insanlar bundan bir kazanç bekliyor, fiyatları etkilermi diye düşünüyor...
  289. H

Bir Liraya Döner Ayran Nasıl Olur? (Bazı gıda hileleri)

aynen :D sefaköyde az yemedik at eşek...
  290. H

GSNET ve Avantajları

spor takımlarının ne alakası var internet sağlayıcılığıyla. çok saçma.
  291. H

Okan internetten küfredecek!

saçmalık. kendine yazık eder.
  292. H

AMD'nin En Yeni Sürücüsü Çıktı

nealaka windows7 64 bit olmasına rağmen 4xxx serisi ekran kartımı 10.11 e güncelledim.
  293. H

Amsterdam'da meşale yağdırdık!

''stada beleş girip anırmak'' hahaha :D valla doğru dedin. heryerde belli ediyoruz kendimizi..
  294. H

COD:Black Ops"Destroy the ZSU Gun Emplace" nasıl geçilir

tebrik ederim azönce anlattığın senaryoyu geçtim:) sen anlatınca da aklımda canlandı senaryo. ya siyah ekran falan yoktu normal yürü geç aklıma zor bişey gelmiyo. şuanda tanka support veriyorum :D arkaplanda bir müzik var süper:D
  295. H

Need For Speed Hot Pursuit torrente düştü

wayy beee kaç aydır 4 gözle bekliyodummmmm! ahh internet olsa da çeksek. 3G ile hayatta olmazz :D hep tekelci TTNET in yüzünden. onun faturaları yüzünden xD
  296. H

Düzeltmeyin.

site tasarımı kullanışsız anasayfa ortalanmamış gibi.. ondan sonra foruma giriyorum bişey okicam. 2 mesaj oku sayfa atla, 2 mesaj oku sayfa atla. arkadaşım açılan bir konunun altına 4-5 mesaj yazıyoruz 2. sayfaya geçiyo. sonra 3. sonra 5. dağ oluyo kopuyo bitiyo. (başka bir site olsa umrumda...
  297. H

SDN artık profesyonelleşsin

aynen öyle... site tasarımı berbat anasayfa ortalanmamış gibi.. ondan sonra foruma giriyorum bişey okicam. 2 mesaj oku sayfa atla, 2 mesaj oku sayfa atla. arkadaşım açılan bir konunun altına 4-5 mesaj yazıyoruz 2. sayfaya geçiyo. sonra 3 sonra 5 dağ oluyo kopuyo bitiyo.