Arama sonuçlarınız

1. excelente

Yardım HTML Tasarım Yardımı

Arkadaşlar html tabanlı bir mobil web sitem var. Fakat bu mobil web sitesini bir telefonumda açtığımda simge yerleşimleri tam olması gerektiği gibiyken başka bir telefonda açtığımda ise simgeler ekranda kaymış olarak görülüyor. Bu konu neyden kaynaklı olabilir yardımcı olabilecek biri var mıdır...
  2. excelente

Öneri Samsung A52 mi yoksa Oppo Reno 6 Mı ?

Arkadaşlar merhaba , Eşime hediye telefon alacağım. Telefonu 6 yıllık oldu artık şarjda tutmuyor , 32 gb hafıza da yetmiyor. 3GB ram de yeterli gelmiyor. Aradığım özellikler 8GB Ram , en az 128 GB hafıza ve az da olsa iyi bir kamera. Birde hızlı şarj özelliği de olsa iyi olur. Bende Oppo reno...
  3. excelente

Yardım Lenovo Laptop Pişmanlığı

Arkadaşlar bugün başıma gelen kötü bir anıyı paylaşmak istedim. 20 Nisan 2017 de 2800 TL vererek Lenovo bir laptop aldım. Özellikleri; İşlemci i7-7500U - 12 GB RAM - 512 GB SSD - FHD Ekran vb. Bu laptoba gözüm gibi bakıyordum. Şirketimde 2019 da bana iş için laptop verdiğinden şahsi laptobu...
  4. excelente

Yardım Tivibu Kablosuz Bağlantı Yardım

Arkadaşlar merhaba , Birkaç gün önce Tivibu Uydu Süper Paketten aldım eve. Uyduyu televizyona bağladım sorun yok kanallar çalışıyor televizyon izleyebiliyorum. Bana verilen cihaz aşağıdaki cihazdan. Cihazın markası Vestel. Tivibuda canlı yayını geri alma , seç izle , durdur izle gibi , kaydet...
  5. excelente

Huawei Akıllı Saatlerde İndirim Var

Arkadaşlar huawei kendi sitesinde akıllı saatlerde indirim var. Ben büyük alışveriş sitelerinden indirim kovalıyordum , tesadüfen huawei mate 20 lite telefonumdaki uygulama mağazasında gördüm kampanyayı. Hem kendime hem eşime saat almak istiyordum. Bu kampanya çok iyi oldu. Almak isteyenler...
  6. excelente

Hepsiburada alışveriş kurnazlığı

Arkadaşlar yaklaşık 10 yıldır bu siteden alışveriş yapıyorum ama son iki aydır sitede bir değişim olduğunu hissediyorum ve bu fena derecede canımı sıkıyor.Olay ise şu : Genelde ürünleri baya uyguna sattıkları için çoğu şeyi hepsiburada dan alıyorum.Fakat örneğin bir tane ürün beğendim fiyatı...
  7. excelente

Ücretli yardım aranıyor

Arkadaşlar 4 adet joomla web siteme virüs bulaştı.anasayfaları açılmıyor fakat yönetim panelleri açılıyor.bu virüsü temizlemede bana yardımcı olabilecek birisi var mı ? ( ücreti dahilinde )
  8. excelente

Whatsapp Sorunu(Hesap Silinmiyor)

Arkadaşlar whatsapp yenilendikten sonra hesabımı silemiyorum.3 gündür deniyorum ama sonuç yok.başka bir arkadaş "Whatspp tasarımını yeniledi" haberinin altına hesabını silebildiğini yazmış.o zaman bu demek oluyor ki sorun genel değil bireysel gibi.yada böyle birşeyle karşılaşan var mı ...
  9. excelente

Sdn.com.tr ye ne oldu ?

Arkadaşlar ben bu foruma sdn.com.tr yazarak girerdim sürekli ama şimdi sdn.com.tr sitesine girince başka bişey çıkıyor karşıma.bunun ne olduğu hakkında bilgisi olan var mı ?
  10. excelente

Siteyi yeni klasöre yönlendirmek nasıl oluyor.

Arkadaşlar bir konuda yardımınızı isteyeceğim. ben kendimce web siteleri yapıyorum ve joomla kullanıyorum ve bir şeyi merak ediyorum. mesela siteyi baı kişiler alt klasöre kuruyorlar. örneğin abc.com/tr gibi bir adreste kurulu oluyor site. ama biz abc.com yazdığımızda direkt olarak bu...
  11. excelente

Dünyanın En Büyük Uçağı Trabzondan Kalkarken

Dünyanın en büyük uçaklarından sayılan birisi trabzondan kalkış yaparken çekilmiş olan videosu.videonun sonuna doğru kalkış yapıyor.başlarda apronun başına gitme safhası var.uçak bir an gitmiyormuş , kalkamayacakmış gibi geldi bana.bende trabzondayken bir kerede kendi gözümle görmüştüm.uçak...
  12. excelente

Domain Taşıma İşin İçinden Çıkamadım

Arkadaşlar anlatacaklarım konusunda işin içinden çıkamadım.Yardımınıza ihtiyacım var. Ben kendimce amatör değil ama profesyonel de olmayan web siteleri yapıyorum.Daha önceden denizlide bir hosting firması ile çalışıyodum ve bu hostingte her site için aylık 10 gb trafik limiti vardı.Benim...
  13. excelente

Philips Kafa Bantlı Kulaklık 28 Tl Kargo Bedava

Arkadaşlar daha önce DR den hiç alışveriş yapmadım ama kulaklık almak istiyorum.bu kulaklık hepsiburada.com da 70 tl + kargo , hızlıal.com da 40tl+ kargo , fakat D&R da ise 28 tl kargoda bedava.bu siteden gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilir miyim.almamı önerir misiniz ? kulaklığın kalitesine...
  14. excelente

LG G2 Rootsuz Radyo Aktif Programı

Arkadaşlar bildiğiniz üzere Türkiyeye distribitor aracılığıyla getirilen G2lerde radyo pasif halde. bu programı kurarak roota gerek kalmadan direkt olarak kulaklığı takıp radyo dinleyebiliyorsunuz.Ben kurdum gayet güzel çalışıyor.Başka radyosu pasif telefonlarda çalışıyor mu bilmiyorum ama G2de...
  15. excelente

Facebook Bizi Mi İzliyor ?

Arkadaşlar bir haftadır facebook beni deli etti.Google de ne arasam 2 dakika sonra facebookta o sitenin veya ürünün reklamı karşıma çıkıyor. örneğin bir vestel tv arıyordum google da.aradan az zaman geçmedi faceye döndüm o televizyonun reklamı çıktı direkt karşıma. bir telefon arıyorum...
  16. excelente

Kitaplıklı Çekmeceli Çalışma Masası 70 Tl

fiyatı uygun bir çalışma masası arkadaşlar.bilgisayar masası olarakta kullanılabilir.ben bir tane sipariş vermeyi düşünüyorum öğrenciyim kpss ye hazırlanıyorum.sizce alınır mı :) hatta epeyde bir taksitte yapıyorlar ve kargoda bedava...
  17. excelente

Harddiski Nasıl Silerim?

Arkadaşlar 750 gb wd harddiskim var.Bunu satmak zorundayım.fakat içinde özel dosyalarım var.yedeklerini aldım bir kenara ama harddiski alan kişinin bu dosyaları geri getirme ihtimali olabilir.Harddiskten bu dosyaları geri getirilemeyecek şekilde nasıl silerim.normal bilgisayardan harddiski...
  18. excelente

Viewsonic 9.7inç 3G Tablet 279 TL (%65 İndirim)

GÜZEL BİR FIRSAT http://www.hepsiburada.com/liste/viewsonic-viewpad-10e-4gb-97-3g-tablet/productDetails.aspx?productId=bd302680&categoryId=3008012 800 TL YERİNE 279 TL
  19. excelente

General Mobile Discovery Kullananlar Kulübü

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum.Bu telefon bana özelliklere göre iyi geldi.f/p ürünü gibi.yalnız marka sıkıntı olur mu.Bu telefon alınabilir mi sizcene dersiniz? özelliklerine bir bakın.gayet iyi özellikleri var gibi. 7.59 mm incelik Android 4.2 JB 1.2 ghz dört çekirdekli işlemci 1Gb...
  20. excelente

Merkezi Sistem Uydu Sorunu

Arkadaşlar biz yeni bir eve taşındık.Bina yeni bitti sıfır ev.Ev 3+1 ve evin mutfak dahil olmak üzere her odasında prizin yanına çatıdan merkezi uydu sistemine bağlı bir uydu girişi bağlamışlar.evde 3 tane tv var fakat bırak 3 taneyi aynı anda izlemeyi,2 tvden bile aynı anda yayın...
  21. excelente

Hediye Arıyorum Arkadaşlar Bi Bakın :)

Arkadaşlar kız arkadaşımın doğum günü için indirdik.com sitesinden hediye sipariş etmiştim.Fakat kargo çok büyük sıkıntı olmuştu.Mağduriyetimi bu konuda ( http://forum.shiftdelete.net/nefret-ettiginiz-siteler/307532-indirdik-com-sitesi-kargo-aldatmacasi.html ) belirtmiştim ve siparişimi iptal...
  22. excelente

İndirdik.com Sitesi Kargo Aldatmacası

arkadaşlar indirdik.com sitesinden iki kere alışveriş yaptım.biri 5-6 ay öncesindeydi.biriside geçen hafta oldu.Siparişimi verdim ve sipariş vermiş olduğum ürünleri hediye olarak verecektim.Sitenin kullanıcı sözleşmesinde de sipariş verilen ürünler 2 iş günü içerisinde kesinlikle kargoya verilir...
  23. excelente

Everpad Tablet JB,1Gb Ram 149 Tl

Tablet 149 tlye satılıyor. İşletim Sistemi Android Jelly Bean 4.1.1 http://www.gold.com.tr/U217279/Everpad-SC-712-7inc-Tablet-PC Everpad SC-712 7inc Tablet PC Uzman Görüşü Ne Arzu Ederdiniz? Everest Everpad SC-712 800X480 Pixellik avuç içinizdeki en geniş ekranı ile gönlünüzü hemen feth...
  24. excelente

Emlak Scripti Var Mı Ücretli Ücretsiz Lazım.

Arkadaşlar merhaba.bana bir emlak scripti lazım.Yada bir inşaat firmasının yaptığı projeleri tanıtabilmesi için gerekli bir script.Joomla ile uğraşıyorum sitelerimi genelde hep joomla ile yapıyorum ama bu sefer adamın istediği joomlada olmuyor gibi.Bu yüzden script lazım.Ücretlide olabilir...
  25. excelente

İstanbuldan Bursaya Nasıl Gidilir Yardım ?

Arkadaşlar ben şuan istanbuldayım.Cumartesi günü için Bursadan Trabzona otobüs biletim alınmış durumda saat 15.00 da (bursada olan bir arkadaşımla birlikte trabzona geçecez ) .Şimdi durum şundan ibaret.Daha önceden isanbuldan bursaya hiç gitmedim.nasıl gidilir biliyorum ama benim için önemli...
  26. excelente

Galaxy S2 Arama Sorunu Yardım

Arkadaşlar merhaba.Galaxy s2 kullanıyorum ve bir sorunum var. Ben telefonda bir kişiyle görüşürken başkası beni aradığı zaman çıkan dıt sesi var ya o sesi konuştuğum kişi duyuyor ve bundan rahatsız oluyorum.Karşıdaki kişi bazen yanlış anlayabiliyor beni.Ben telefonda görüşürken birisinin beni...
  27. excelente

İphone ve İpad İle Mükemmel Montaj

Arkadaşlar bugün internette gördüm bir arkadaş facebooka bir video yüklemiş.. video facebookta olduğu için ordan girip izlemeniz gerekiyor.. https://www.facebook.com/photo.php?v=10151082116352952 İphone veya ipad ile hollywood tarzı mükemmel montaj yapmışlar..programıda apple store da...
  28. excelente

32 bit mi 64 bit mi ?

Arkadaşlar bende laptop vardı abim aldı onu.Benim yeni laptop almam lazım araştırdım http://www.hizlial.com/u30.001.1271.0168/samsung-np300e5z-s03tr-%C4%B1ntel-core-i5-2450m-25ghz-4gb-1tb-1gb-gt520mx-156-freedos-notebook bu linkteki samsung bilgisayarda karar kıldım. SAMSUNG NP300E5Z-S03TR...
  29. excelente

İsim Önerisi

Arkadaşlar biz 4 kişi web dünyasındayız.Fakat kurumsal değiliz.Verdiğimiz hizmetler arasında web tasarım,tanıtım filmleri ve tv reklamları var.Bunu bir ajans kurup artık resmileştirecez.Ama bu iş için önce bir isim lazım.Aklıma birşeyler geliyor ama maalesef hepsi daha önceden yapılmış şeyler...
  30. excelente

Video Çözünürlüğü Acil Yardım?

Arkadaşlar sizlerden bir konuda yardım almak istiyorum.Biz bir firmaya tanıtım filmi hazırladık 18 dakikalık.Yalnız bu filmi full hd kamerayla çektik.Videonun montajı bitti.Firma sahibi bunu flash bellekler ile vestel full hd tvlerinde oynatmak istiyorlar.ama biz filmi hangi çözünürlükte...
  31. excelente

Dvd'ye çoklu dil seçeneği nasıl eklenir?

Arkadaşlar bir firma için tanıtım filmi hazırlıyoruz.Firma tanıtım filminde 5 dil istiyor .Bu 5 dil için için ayrı ayrı 5 dvd hazırlamak yerine tek dvd de 5 dil seçeneği koymak istiyorum.Bunun yapılabilir olduğunu biliyorum fakat daha önceden hiç yapmadığım için bilenlere danışmak...
  32. excelente

İsimtescil.net'e ne oldu ?

Arkadaşlar pazar sabah 8den beri isimtescil.net e erişemiyorum.Domainlerim hostinglerim çalışmıyor.isimtescil.net e de giremiyorum.Facebook sayfasından da aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi var.Oraya yazıyoruz ordan da cevap yok.Bu konuda bir bilgisi olan var mı ?
  33. excelente

Galaxy Tab 8.9a Android 4.0 Gelecek Mi?

Arkadaşlar bende galaxy tab 8.9 3g modeli(p7300) var.Samsung android 4.0 güncellemesi gelecek tablet ve telefonların bir listesini yayınlamıştı.Galaxy tab 8.9 da bunların içindeydi.Ama aylardır bekliyorum çıkmıyor.Acaba bunun hakkında bilgisi olan var mı? Tahminen ne zamana gelir bu güncelleme.
  34. excelente

Acer Yeni 32Gb 10inç Wifi Tablet

Acer Iconia Tab A200 32 GB 10" Wi-Fi Android Tablet Acerin yeni tableti.Dizaynı falan hoşuma gitti benim.Android 4.0 desteği var.Siz beğenir misiniz bilmem.Ama resimlerden gördüğüm kadarıyla usb girisi falanda var sanki :)...
  35. excelente

Hun Devleti İle Vizeler Kaldırıldı.

Böyle videolarda acaba bilenleri neden yayınlamazlar.hep montajla böyle bilmeyenleri gösterirler. http://www.youtube.com/watch?v=7idQ-e42AVU
  36. excelente

Teknosada 660 Tl Samsung İ5 Laptop Doğrumu Bu?

http://www.teknosa.com/kategori/bilgisayar/notebook/63/125031552/samsung_nprv511s04tr_notebook Burda yazan bilgisayarın fiyatı sizce doğru mudur ? almayı deneyen var mı ?
  37. excelente

Samsung Gio Hızlıal da 428 Tl

Samsung gio cep telefonu hızlıal.com da 428 tl olmuş.kaçırılmayacak fırsat derim :)...
  38. excelente

Android BOX Mini Pc Hareket Kumandalı.

Arkadaşlar bugün internette dolaşırken karşıma çıktı.Çok hoşuma gitti sizinle paylaşıyım dedim..Mini pc android yüklü ve neredeyse her ihtiyacınızı görür :) Buraya yazamadığım bir sürü özelliği sitede var girin bakın..Benim epey hoşuma gitti.Fiyatıda fena değil :D...
  39. excelente

Bir garip msn sorunu ?

Arkadaşlar msn de kamerayı açınca internete hiçbir şekilde bağlanamıyorum.İndirdiğim dosyaların hepsi yarıda kesilip iptal oluyor.hiçbir siteye bağlanamıyorum.Bu nasıl bir sorundur böyle bir sorunla karşılaşan var mı acaba ??
  40. excelente

Bu fiyata başka bilgisayar bulabilir miyim?

Arkadaşlar, tanıdığım yakın bir öğretmen arkadaşım var ve oyun oynamayı çok seviyor.Bendende ona bir bilgisayar tavsiye etmemi istedi.BEnde asusun şu modelini söyledim ama sizlerede bir soriyim dedim.Çünkü nerden baksan 2300 tl para verecek.Daha sonra kötü çıkarsa pişman olmasın :)...
  41. excelente

İ3 İşlemcili Laptop Bimekste %40 İndirimle 810 Tl

Bimeksin internet sitesinde Packard Bell 14 İnç i3 380m işlemcili 1 gb paylaşımsız gt420m ekran kartlı ,3gb ram 320gb harddiski olan 2,53 ghz işlemcili bilgisayar 811 tl ye satılıyor.Sizce uygun mu alınır mı ?? http://www.bimeks.com.tr/urun/117092/packard-bell-nm85-jn-108tk-siyah-.aspx
  42. excelente

Ultra Led Tv Alayım mı ?

Arkadaşlar yarın gidip bi tv alacam fakat halen kararsızım.Limitimde 500 e kadar..İnternette araştırdım şu samsung full hd led tv hoşuma gitti.Sizde önerir misiniz ? Birde ultra led tv ne oluyor , ultra led ile led arasındaki fark incelik mi acaba ? Bu tv yi önerir misiniz ? Yada 500 tl ye...
  43. excelente

Türkcell T20 Rootsuz Radyo Uygulaması

Merhaba arkadaşlar türkcell t20 ye root yapmaya gerek kalmadan radyo yükleniyor artık..REFDOKS moderatörümüz türkcellin T20 telefonunu 2.3.5 sürümüne güncellediğini duyurmuştu.. ( bu konuda http://forum.shiftdelete.net/cep-telefonu-digerleri/237048-turkcell-t20-android-2-3-5-guncellemesi.html...
  44. excelente

Ttnet huawei modem sürekli kopuyor

Arkadaşlar geçen sene ttnetle çok büyük sorunlar yaşamıştım fakat uzun uğraşlar sonucunda istediğimi elde etmiştim..Hatta bu forumda da 4-5 konu açmışımdır ttnet sorunlarımla ilgili..Geçen sene sorunlarımı düzelttikten sonra epey kullandım.Şimdi yeni bir eve taşındım ve yeni internet bağlatmam...
  45. excelente

10 İnç 3gli tablette %41 İndirim 16 GB Sd kart+ Dock Station

Arkadaşlar bugün hepsiburada da gördüm 10 inç Viewsonic 3g li 1 ghz hızındaki tablette % 41 indirim var.Yanında da 16 gb sd kart ve dock station hediyeli .Epey ucuzlamış almak isteyenler bir göz atsın derim :) 659 tll ,peşin alırsanız 630 tl ediyor :) Viewsonic ViewPad 10s 3G 10" Tablet...
  46. excelente

Monitörderki tuşlar çalışmıyor?

Arkadaşlar bendeki monitörde resimdekinin aynısı..Dün gece ekranın ışığını üzerindeki menü tuşunu kullanarak kısmıştım biraz fakat bugün kalktığımda daha geri yükseltemedim ışığı..Resimde kırmızı kutu içine aldığım 3 tuş çalışmıyor.Dün gece çalışıyodular bugün hiçbişey olmuyor..Acaba nedendir...
  47. excelente

Galaxy Tab 10 mu Asus Slider mi ?

Arkadaşlar tablet almayı düşünüyorum..İki model arasında kararsız kaldım..GAlaxy Tab 10 ve Asus slider modelleri arasında.. Küçük bir karşılaştırma yapacak olursam Asus slider ve samsungun ramleri aynı..İkiside çift çekirdekli ve 1 Ghz hızında. Samsungta artırılabilir hafıza yok asusta...
  48. excelente

Samsung Galaxy Tab 10.1 3G Satışta

Samsungun 10 inçlik galaxy tab modeli 3g ile birlikte hepsiburada da satışa sunuldu.avrupada yasak gelmesi fiyatları etkilemiş gibi..motorola 1900 tl iken samsung 1400 tl ye satıyor hemde dolar bu kadar yüksekken..yani dolar düşük olsa 1200 e falan gelecek.. Ayrıca tablet 565 gram ağırlığıyla...
  49. excelente

Mühendis gözüyle 11 Eylül 2001

Video komik değil ama başka koyacak yer bulamayınca buraya açtım konuyu.. Videodakiler ne kadar doğru bilemicem ama mühendis gözüyle izleyince gerçekten hayretler içerisinde kaldım..Videoyu izleyin ve amerikanın kendi binalarını nasıl yok ettiklerini görün...
  50. excelente

Facebookta Bunu Biliyor Muydunuz?

Belki biliyorsunuzdur ama forumda aradım ve böyle bir konu göremeyince açmak istedim.. Facebooka giriş yaparken uzun uzadıya email adresi yazmak yerine sadece kullanıcı adımızı yazarakta giriş yapabiliriz..Demek istediğim resimlerde görülüyor :))
  51. excelente

Android Hız Gösterici ve Pusula

Burdan indirin : http://codesector.com/files/speedview.apk
  52. excelente

Aydınlar fb içinde böyle konuşsa..

'Kupalarını geri alırız' TFF Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, Galatasaray ile ilgili arama yapılması üzerine konuştu. 3 Temmuz'dan bu yana şikeyle yatıp şikeyle kalkan Türk futbolunun en üst makamı olan TürkiyeFutbol Federasyonu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, dün Emniyet'in Galatasaray ile...
  53. excelente

HTC Evo 3D 1.2 Ghz Dual Core Android 2.3

HTC EVO 3D 1.2 GHz Dual-core 1 Gb 12 Ağustosta hepsiburada stoklarında olacak.Özellikleri çok iyi fakat fiyatı biraz pahalı gibi..1900 tl olarak satışa sunulacakmış...
  54. excelente

Lugano da gidiyor mu ?

İtalya'nın günlük spor gazetesi Tuttosport, Fenerbahçe'nin Uruguaylı oyuncusu Diego Lugano'nun Serie A'ya transfer olduğunu duyurdu. http://www.tuttosport.com/calcio/2011/07/29-137629/Juve%2C+attesa+per+Lugano%3A+se+il+Fenerbahce+va+in+B... Gazetede yeralan habere göre Serie A'nın üzerindeki...
  55. excelente

4 büyükler Almanya'da kapışacak

Trabzonspor, Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe turnuvaya katılma kararı aldı. Şike operasyonu nedeniyle ligler 9 Eylül’e ertelenirken Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray ve Trabzon’un katılacağı 4’lü turnuvanın 10-14 Ağustos’ta Almanya’da yapılması kesinleşti. Türk futbolu, 3 Temmuz’da...
  56. excelente

İphone 4 Carrefourda 1680 Tl.

Bu akşam reklamlarda gördüm..Bu haftasonu carrefourlarda iphone 4 16 gb cep telefonu 1680 tl diye.Hemde 12 taksitle.Normalde 2500 tlye yakın bir fiyatı olduğunu düşünürsek epey ucuz :D:D
  57. excelente

HTC Flyer Tablet Wifi + 3G Satışta.

Htcnin flyer tableti gittigidiyorda sıfır olarak satışta..Profilde yüzdesine bakarsakta bir sorun çıkmaz gibi..İşte iki tabletinde tanıtımı burda.. HTC Flyer 32 GB Wi-Fi + 3G ( http://urun.gittigidiyor.com/HTC-Flyer-32GB-Wi-Fi-3G_W0QQidZZ42572642 ) Yakından Bakış Ebat:195.4mm x 122mm x...
  58. excelente

Android için Okey Oyunu

Android telefonlar için iki adet okey oyunu çıktı..İkisinide telefondaki marketten ücretsiz olarak indirebiliyorsanız..Ben burdan sadece tanıtımını yapacam..Telefondan markete girip okey diye aratırsanız hemen karşınıza çıkacaktır..Direk indirme linkinide bulursam buraya eklicem.. Birincisi ...
  59. excelente

Şike var : Selçuk Dereli

Selçuk Dereli, şike olduğunu söyleyerek hakemliği bıraktı... 23 Aralık 2009'da sürpriz bir kararla hakemliği bıran FİFA kokartlı hakem Selçuk Dereli, hakemliği bırakmasının nedeninin şike olduğunu açıkladı. Tarih 23 Aralık 2009. Türkiye'nin en önemli FİFA kokartlı hakemlerinden Selçuk...
  60. excelente

İnternetim 8 Mb ama !

Arkadaşlar ttnet kullanıyorum..İnternetim 8 mb olan paketten..Modem panelinde internet hızı 799/8132 olarak görülüyor..İndirme hızımda siteye göre 900 ile 1100 kb arasında değişiyor.. Fakat normal olarak siteleri açamıyorum..Facebook , sdn , mynet, haberturk ve daha hiçbir siteye...
  61. excelente

Facebook Cep Telefonu Numarası Sorunu

Arkadaslar samsung galaxy mini (android 2.2) cep telefonu kullanıyorum.Telefondan ne zaman facebooka girsem kisisel bilgiler bolumundeki cep telefonu numarasi yerine kullandigin numarami otomatik olarak kendisi ekliyor.Telden her facebooka girisimde ayarlardan bunu girip kaldiriyorum. Bunun...
  62. excelente

Site Sadece Türkiyede değil Tüm Dünyada Yasaklandı..

Birkaç gündür sınavlarım olduğu için nete giremiyordum..Bugün girdim bir filmi indirecektim duckload sitesinden.(bilindiği üzere son sürat hızda premium üyelik olmadan indirme yapabileceğimiz bir site).Site bir türlü açılmadı .neyse biraz araştırdım şu haberi buldum..Popüler alman film portalı...
  63. excelente

Firefox Hızlı Bir Özellik

Belki biliyorsunuzdur ama firefoxtaki basit ama epey hızlı bir özellik..Açtığınız sitenin logosunu anasayfa butonunun üstüne getirirseniz anasayfa yapmış olursunuz :)
  64. excelente

Vizesiz Bir Dünya

İTALYA VİZEYİ TAMAMEN KALDIRMAK İSTİYOR.. Geçtiğimiz yıl Türkiye’den vize isteyen vatandaşların yüzde 99’una olumlu yanıt veren İtalya, vizeleri tamamen kaldırmak istiyor. Bu kapsamda Avrupa Komisyonu’na başvuruda bulunan İtalya, vizelerin kaldırılması için yoğun çalışma yürütüyor...
  65. excelente

Asus mu Exper mi ??

İki tane i3 işlemcili bilgisayar var..Sizce hangisi alınabilir ? İşte Özellikleri Exper --- Kdv Dahil 946 tl Peşin 908 Tl...
  66. excelente

Asus EePad Android 3.0 Tablet 10 Haziranda Türkiyede

Asus Eepad Android 3.0 tablet 10 haziranda hepsiburada.com stoklarında olacak..DOCK STATİON HEDİYELİ. İŞTE ÖZELLİKLERİ : TEKNİK ÖZELLİKLER ---------- Post added at 05:29 ---------- Previous post was at 05:12 ---------- Tanıtım Videosu...
  67. excelente

ViewSonic Android 2.2 & Windows Tablet Türkiyede Satışta

Viewsonic ViewPad , Android 2.2 yüklü 10 inç ve 7 inçlik android tablet ile bunun yanında 10 inçlik windows tabletlerle türkiyede satışa sunuldu.. 7 inçlik Android tablet için ...
  68. excelente

TTnet geldi telefon kablomu kesti.

Arkadaşlar 3 gün önce ttnetten geldi adamlar hiçbir neden olmadan telefon kablomu bina girişindeki kutudan kesti gittiler..Daha şimdi geldi bağladılar kablomu..Fakat kabloyu kesmeden önce hız 8 mb iken şimdi 4 mb olmuş..Bu nedendir acaba ?
  69. excelente

Aylık İndirme Rekoru

Şimdi bi forumda gezinirken gördüm..Adam yememiş içmemiş sabah akşam indirmiş.Hızıda 8 mb e kadar olandan..:) Buda benimki.İnterneti geçen ay kapatıp yeniden açtırdığımız için nisan ayı 20 günlük miktardır..Mayıs ayıda şuan itibariyle :D Sizde kendi kota grafikleriniz ekleyin bakalım.Ne...
  70. excelente

Motorola XOOM Android 3.0 Tablet Türkiyede Satışta

Hizlial.com da satışa çıkmış..Android 3.0 yüklü..Fiyatı ve özellikleri blackbery tablete göre daha iyi bence :) Hatta galaxy tabın ilk serisindende iyi diyebilirim . Fiyatı 1440 TL...
  71. excelente

Blackberry Playbook Tablet Türkiyede Satışta

Bugün hizlial.com da gördüm satıldığını..Fakat özelliklerine göre fiyatı çok pahalı ya..( 1750 TL ) http://www.hizlial.com/bilgisayar/tasinabilir-bilgisayarlar/blackberry-playbook-64-gb-wi-fi-7-turkiyede-ilk-_30.001.9077.0003.htm Blackberry Playbook 7” Tablet Bilgisayar Teknik Özellikler...
  72. excelente

Video montaj için ekran kartı gerekli midir ?

Bu aralar after effect dersleri alıyorum.Fakat evimde after effecti kaldırabilecek kadar güçlü bir bilgisayar yok.Zaten bir bilgisayarım olduğu içinde ikinci bir bilgisayarada fazla para vermek istemiyorum.. Şöyle bir bilgisayar var Samsungun en son çıkardığı modellerden ; coro duo p6200 , 3gb...
  73. excelente

Ses sistemi arayanlar kaçırmasın

Arkadaşlar ben 1 hafta önce ses sistemi aldım (25w logitech 85tl).Keşke biraz daha beklemiş olsaydım ya..Bugün vatanda 40 w ses sistemi 65 tl..Kaçırılmayacak bir fırsat bu.. İndirimsiz fiyatı 115 tl..Microlabta çok iyi bir ses sistemi.İnternette araştırın bakın :)...
  74. excelente

Hangi numara hangi operatöre ait ?

Bilgi teknolojileri kurumunun güzel bir sitesi..hangi numara hangi operatörde hemen gösteriyor size.. Önemli NOT : Numarayı yazarken başında sıfır olmadan yazın.Yoksa sonuç alınmıyor. http://www.nts.gov.tr/PublicWebGUI/ Buda sitenin anasayfası kaç numara taşınmış gibi bilgiler veriyor...
  75. excelente

Online Foto Editor

Beğendiğim ücretsiz ve üyelik gerektirmeyen ,online olarak fotoğraflarımızı düzenleyebileceğimiz ve çok güzel efektler verebileceğimiz birkaç siteyi paylaşmak istedim.. 1- Pho.to http://pho.to (Program olarak android telefonlara indirip kullanabiliyorsunuz.) Android telefona direkt...
  76. excelente

Android Market Galaxy Mini'de

Samsung Galaxy mini kullanıyorum.Android 2.2 yüklü. Bu akşam telefona usb kablosuyla birşeyler atmak istedim..Usb kablosunu takar takmaz Kies uygulaması otomatik olarak açıldı ve Kies programının yeni bir sürümü olduğunu haber verdi.Bende Kies i güncelleştirdim.Sonra Kies yeniden başladığında şu...
  77. excelente

Bu nasıl bir indirimdir böyle :))

Resim bizzat benim tarafımdan çekilmiştir..Arkadaşla lc waikiki mağazasına gittiğimizde görmüştüm.orda çekmiştim bir süre önce :)) Ben pek anlayamadım nasıl bir indirim bu :D http://i1104.hizliresim.com/2011/4/13/9238.jpg
  78. excelente

Lenovo indirimi kaçırdım..Bu Dell nasıl??

Arkadaşlar önceden bu fiyata casper alınır mı diye başlık açtım..Gelen yorumlar üzerine casperdan vazgeçtim..Öneriler üzerine şu lenovoyu almaya karar verdim...
  79. excelente

Bu hızı görebilen var mı acaba ? Tıklamadan sayfalar açılıyor(!)..

6-7 gün önce ttnet benden ne istiyor başlıklı bir konu açmıştım.derdimi anlatmıştım..@ttnet yetkiliside numaramı ona gönderirsem beni arayacaklarını söylemişti.nerdeyse 1 hafta oldu ve hala daha arayacaklar..Proje araştırmam için internet gerekiyordu ve bugün gittim interneti yeniden açtırdım...
  80. excelente

Bu fiyata Casper alınır mı ??

Arkadaşlar bir hafta içinde bana bir laptop lazım..Uzun zamandır almayı istiyordum ama şimdi mühendislik çizimleri yapacaz autocad gibi pogramlarda..Benim masaüstü yetmiyor o programlara... HEm laptobu dersede getirip çizebiliyoruz kendi bilgisayarımızda..Bende araştırıyorum şunu buldum ..Birde...
  81. excelente

TTnet benden ne istiyor yeter artık !

Arkadaşlar yazacaklarım biraz uzun olabilir ama artık öyle doluyum ki bu ttnete karşı artık isyan derecesine geldi..Yani yolda yürürken birisi bana ttnet yetkilisiyim dese orada linç etmek istiyorum onu..Bu derece bıktım artık ..Olay biraz uzun ama anlatmak isterim..Umarım burdaki bir yetkili...
  82. excelente

Sdn.com.tr den girince Sdn Tv deki videoları izleyemiyorum

Evet arkadaşlar burası konu için uygun mu bilmiyorum ama forumda da aradım bulamadım.. sdn.com.tr adresinden girince sdn tv deki ve anasayfadaki videoları izleyemiyorum..Şöyle bir uyarı çıkıyor..
  83. excelente

Avea Kol Center.Aveanın Cep Anayasası :)

Türkcell ve vodafone nin aynı anda aynı reklamları çekmesi üzerine avea da kol (call ) center reklamını çekti..Bir bakıma dalga geçiyor :)) http://www.youtube.com/watch?v=24Hnm9jpJTw
  84. excelente

4 meleği sayar mısınız? Biz buranın yabancısıyız..

DÜZELTME : Videonun tamamınıda buldum isteyenler linkten izleyebilir.. http://video.kanal7.com/video.php?id=1113 Arkadaşlar video daha önce verildimi bilmiyorum ama arattım bulamadım bu isimde.. Videoda çok dehşet bir durum var..Daha meleklerin bırak isimlerini varlığından bile haberdar...
  85. excelente

8Mb internette telefon kablosu sorunu

Arkadaşlar ttnete geçen hafta başvurduk bugun gelip hem telefonu bağladılar hemde interneti.Paketim 8mb net limitsiz olandan.Fakat interneti bağlamaya gelen adamlar apartmanın girişinde ölçüm yaptı hız gayet normal evden ölçüm yaptı hız çok düşük..Apartman içindeki telefon hattının kabloları...
  86. excelente

Neden İbni Sina Değilde Hipokrat Yemini??

Arkadaşlar video ayarları gizli olduğundan açılmıyor herhalde ..İşte linki veriyorum http://www.facebook.com/?ref=logo#!/video/video.php?v=803716299160&ref=mf Bize hep Hipokratı öğretiyorlar ve hipokratla aynı resimde yer alan İbni Sinadan hiç kimse bahsetmiyor..Aslında o resimde İbni Sina da...
  87. excelente

128-256 Gb Flash Bellek

Merhaba arkadaşlar..gittigidiyorda 128 ve 256 gb lik kingston flash bellekler satılmakta..Bu bellekler hakkında bir bilginiz var mı? Yani nasıl bişeyler alınır mı sizce?? Çünkü cepte 128 veya 256 gb çok güzel bişey :))
  88. excelente

C Programlama Nümerik Değerler

Arkadaşlar C programlamada yeni olan birisiyim.Bir sorunla karşılaştım C deki çıkış formatlarındaki nümerik değerlerde iki tane değer aynı d -- işaretli tam sayı i -- işaretli tam sayı bunların ikiside aynı değeri veriyor.Bunların farkı ne acaba ??
  89. excelente

İntel Core i3 / i5 / i7/ 2Quad

Arkadaşlar intelin yeni işlemcileri core i3 ,i5 ,i7 fakat bunların farkları ne ne gibi özellikleri var ?? mesela ben araştırdım biraz mesela core i3 te turbo boost yokmuş i5 ve i7 de var. Fakat bundan başka bi farklılık bulamadım sitelerde yazmıyor.Bilen arkadaşlar açıklama yapabilirler mi...
  90. excelente

Core i7 işlemcili laptop nasıl?

arkadaşlar intel core i7 li casper laptop var ve fiyatı ucuz gibime geldi.siz nasıl buldunuz ?? http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/108797/casper-nirvana-cn-bmqi720a.aspx Fiyatı 1750 TL İşlemci Üreticisi ...
  91. excelente

Otobüsteki dev piton yılanı

KAYNAK : Mynet.com
  92. excelente

Bu Toshiba bilgisayar alınır mı?

arkadaşlar birkaç gün sonra tatile girecez ve tatilde bir laptop almayı istiyorum.bu laptopda %30 indirim var sizce almaya değermi veya bu fiyata yaklaşık bir değerde daha iyisini bulabilir miyim? fiyatı 1596 TL...
  93. excelente

Notebook alıcam..Yardım Lütfen

Arkadaşlar hepsiburada.com dan bir laptop sipariş edeceğim..siteye girdim ve 3 adet laptop gördüm.fakat bunlar arasında kararsızım..Laptopların linkleri aşağıda bir göz atıp bana bir yardımcı olsanız..Bu laptoplardan birini almalı mıyım eğer alırsam hangisini önerirsiniz..?? Ayrıca limitim...
  94. excelente

Windows Mobile müzik sorunu..Yardımm

arkadaşlar elimde Hp Rw6815 Wİndows Mobile 5.0 işletim sistemi yüklü bir cep bilgisayarı var..telefonda minisd hafıza kartı var..ben buna müzik atıyorum fakat müzikler anında bozuluyor..şarkıyı açıyorum başka bir şarkının hemen ortasından başlıyor.bazen hiç çalmıyor..bu konuda bir bilgisi olan...
  95. excelente

Joomla Kurulumda Sorun Var! Yardım..

Konuya cevap verilmeyince sildim...
  96. excelente

Web sitesi girişte yardım!!

Arkadaşlar ben şimdi bire site yapacam fakat şunu merak ediyorum...BAzı sitelerde gördüm .. örneğin www.***.com bu site adresi olsun... bu adrese girince karşımıza resim çıkıyor... siteye giriş falan yazıyor..altında dil seçenekleri var ... www.***.com/# buna tıklayıncada normal siteye...
  97. excelente

Facebook Anasayfa Sorunu

Arkadaşlar eklediğim resimde kırmızı kutu içerisine aldığım bölüm ( arkadaş ve grup önerileri bölümü) bende kayboldu daha görülmüyor..neden olabilir acaba?? http://img338.imageshack.us/img338/3308/adsznk.jpg
  98. excelente

Joomla İle Köy Sitesi

Arkadaşlar ben bizim köy için bir site yapacam..Bizim köy Trabzon- Maçka da..ve SÜmela Manastırı olduğu için turistik bir yer..ve Bu yüzden köyü tanıtan bir site yapacam..Sitenin çok profesyonel olmasıda önemli değil..Joomla teması sade ve hoş olsun yeter...Sizin bildiğiniz böyle bir tema var...
  99. excelente

Vista Kullananlar Yardım !!

Arkadaşlar az önce kuzenim aradı... diyo ki bilgisayarın ekranı beyaz yazılar falan hiç okunmuyor..Sİlik donuk.. Ben bit ayarının düştüğünü zannediyorum fakat vista olduğu için tam olarak nerden değiştireceğini telefondan söyleyemiyorum.. Yardım istiyo benden bilgisayar bağlanmıyo sürümler...
  100. excelente

Limitli Tarifede 12 Gb Kota

Arkadaşlar bugün bana ttnet ten bi mail geldi. ve temmuz ayında 60 ytl borç olduğunu söylüyodu... bende haziran ayıda ödenmemiştir herhalde iki ayın borcu zannettim fakat adsl kotaya girdim bakktım temmuz ayında 12 gb kota kullanılmış.. ama temmuz ayı içinde girip baktığımda öyle yazmıyordu...
  101. excelente

İşte dünyanın en beter "eşek şakası"...

Kadınlar dikkat! Almanya'da şaka dükkanlarında satışa çıkan bir şaka malzemesi, gençler arasında bir furya başlattı. Ancak kadın derneklerini de ayağa kaldırdı.. Özel bir kumaştan yapılan bikini, ilk görünüşte diğerlerinden farklı görülmüyor. Ancak suya girildiğinde birkaç dakika içinde eriyor...
  102. excelente

Firefox Sürekli Bu Hatayı Veriyor..Nedeni Nedir Acaba??

Arkadşlar firefox kullanıyorum sürekli şu hatayı veriyor ...Acaba neden ?? bide bu hatayı verince firefoxun kullandığı bellek 300 - 400 mb oluyo bilgisayar donuyo...Ne hatasıdır bu böyle ya bilen var mı??
  103. excelente

Fat32 Harddiski Ntfs ye Döndürürsem Tv de Film İzleyebilir Miyim?

Arkadaşlar bende 1TB SmartMedia HD Recorder Harddisk var.Tv ye bağlanabiliyor HD formatlarını destekliyor..Fakat dosya sistemi FAt32..Bu yüzden 4 gb den büyük hd filmleri harddiske atamıyorum..Tvde izleyemiyorum.Ben bu harddiski Ntfs ye döndürürsem bi problem çıkar mı? Tv bu sistemi tanır mı ...
  104. excelente

Upload Etmek İçin Multi Site. Rapide Alternatif

Arkadaşlar ben rapidshareyi pek sevmeyen birisiyim.bu yüzden kuracağım bir download sitesi için geçenlerde upload sitesi arıyordum..Böyle güzel görünen reklam olmayan,dosya indirmek için bekletmeyen ,şifre gerektirmeyen bir site arıyordum..ve çok güzel bir site buldum..Sizlerlede paylaşmak...
  105. excelente

Sınırsız Hosting İnceleme

Arkadaşlar ben bir hosting alacağım fakat gelişmiş bir özelllikte host arıyorum.Türkiyedekiler pahalı bunun için yurrt dışından almaya karar verdim yabancı firmadan.Araştırma yaparken şu siteye rastladım.. Web Hosting : Just Host Hosting özelliklerine göre fiyat çok iyi..Bu hostingten iyi...
  106. excelente

Video sitesi için hosting

Merhaba ben yeni bir üyeyim.Bende kendi çapımda siteler kuruyorum.Çok profesyonel olmasada html kod yazabiliyorum.Script kurabiliyorum.Kendime ait 4-5 tanede paralı aldığım hosting ve domainim var.Siteler çok gelişmiş olmadığı için hostingler çok gelişmiş değiller.Fakat Linux serverlar..Php...