Arama sonuçlarınız

1. F

Yeni Bir Platform AyakliPosta

Merhaba arkdaslar; Size hazirlamakta oldugumuz bir siteyi tanitmak istiyorum. Suanda sadece Almanca ve Ingilizce hizmet veriyoruz, en yakin zamanda Türkce destek verecek, Türkiyede ilk SDN ailesinin tanimasini istedim, daha önce bi kac yorumda konuya deginmistim. Olay söyle Isliyor arkdaslar...
  2. F

Ruby on Rails

Merhaba arkdaslar, Sizlerden bir ricam olucak, su anda Ruby on Rails ile bir projedeyim ve kaynaklara ve yardima ihtiyacim var, özellikle Türkce kaynak ariyorum, ama Almanca ve ingilzce de olur. Eger projeye iyi hakim olabilirsem bu konu altinda elimden geldigince Ruby on Rails anlatmaya...
  3. F

Vücüdunuzu tanıyor musunuz?

Merhaba arkadaslar, Konuyu acmamin sebebi bugün ilk defa dilimin altini kontrol etmem. Bana cok degisik geldi. Vücudumda yeni bir yeri taniyordum. Sizinde ilk defa gördügünüz ve sasirdiginiz bi bölgeniz varmi.. Mesala; Ayak tabaniniz, Vücudunuzda simetrik olmayan noktalar, ilk gördügünüz benler...
  4. F

2011'in ilk güneş tutulması: 04.01.2011

Parçalı Güneş Tutulması İsveç'in kuzeyi başta olmak üzere Avrupa, Kuzey Afrika, Ortadoğu ve Orta Asya'dan görülebilecek. http://www.youtube.com/watch?v=kcsKyBCoRfw Ay'ın yarı gölgesi Dünya yüzeyine ilk olarak Cezayir'in kuzeyinden değecek (TSİ 08.40), daha sonra doğuya doğru hareket edecek...
  5. F

Tivibu ne zaman yurtdisinda hizmet verecek?

Merhaba arkadaslar ben Almanya'da yasiyorum ve Türk kanllarini seyretmek istiyorum. TTnet üyeligim var. Ancak Tivibu'nun ne zaman yurtdisina hizemet verecegini bilen varsa cok yardimci olur. Bu yasal yollardan cözümdü. Diger bir yol ise; Eger proxy ile cöz diyorsaniz, söyle bir problem var...
  6. F

Istanbul'da Buz Pisti?

Slm arkdaslar Istanbul da avrupa yakasinda buz pateni yapabilecegim yerler varmi? Nerde? Bide fiyatlar ve üyelikler hakkinda bilgisi olan yazabilirmi?
  7. F

Selam Sdn Ailesi, Yeni Kardes Geldi ;)

Merhaba arkdaslar, Yaklasik 1 senedir foruma üyeyim, hergün siteyi ziyaret ediyorum ve haberleri okuyorum. Ben de bazi yorumlar da bulunmak istiyordum ama bi hata ile karsilasiyordum. Gecen günlerde SDN e e-posta atip durumu bildirdim ve kisa süre icinde sorunu cözdüler. (Tesekkürler) Bundan...