Arama sonuçlarınız

1. M

Pes2010 kornerden direkt gol (ben attım :P )

pes9 da bunun gibi çok gol attım lampardla
  2. M

Baykalın karşısına neden çıkamıyor?

çok güzel bir yazı
  3. M

Çalışan emekliye kötü haber

akp hükümetinin yaptığı tek hayırlı iş paramızdan 6 sıfır atmaktır nun dışında hiç bir hayrı yoktur..bu yasa ile hayırsız işlerine bir yenisini daha eklediler karnelerine
  4. M

Commodore Geri Döndü

Aynen katılıyorum birde kafa ayarı yokmuydu......
  5. M

Skibbe: "Oyundan memnunum"

oyun olarak bence iyi idi ama..ilerde çoğalamadıgımızdan maçı kayserispor kalesine yıkamadık..
  6. M

Sinan Engin: ''Bize yetişmek için çok transfer yapmalılar''

galatasarayda avrupa maçlarında 8 gol birden yemedi;)..
  7. M

Sinan Engin: ''Bize yetişmek için çok transfer yapmalılar''

Beşiktaşı ilk önce Yıldırım Demirören ikinci olarak Sinan Engin mahvediyor....
  8. M

Guiza, 4 aslan'a eşit!..

yazının başlığına hitaben galatasaray 1 akıl,fener 1/4 akıl
  9. M

MMORPG'lerde Altın Vurgunu

bende baya para alıp sattığımı biliyorum(silkroad ömrümü yedi)... ama güvenli kişilerle bu işi yapmak gerekiyor
  10. M

HD3650 Ekran Kartı Hakkında

ben saphire 3650 almıştım..hiç memnun kalmadım ertesi gün aynı fiyatdaki msi 8600gt ile değiştirdim..ayrıca ati driveri catalsty asus ana kartlarda sorun çıkartabiliyor..benim ki asusda sürakli takılmalar oluyordu
  11. M

SDN Yılın Transferini Oyluyor

adamı sakatlıgından ve formsuzlugundan bıraktılar..ama su anki oyunu eski günlerine dönüşünün sinyalidir bence..guiza çok formdaydıda dimi..peki avrupa klüpleri fordaki guizayı mı yoksa formsuz ve sakat olan kewelimi isterlerdi.. formsuz keweli seçmemeleri normal ama fordaki guiza yı seçmemeleri...
  12. M

SDN Yılın Transferini Oyluyor

GÜİZA'NIN KARİYERİ YILTAKIMPERFORMANS 1998/99Xerez16 maç 1 gol 1999/00Dos Hermanas (kiralık)18 maç 9 gol Mallorca B Takımı17 maç 1 gol Mallorca1 maç 0 gol 2000/01Mallorca B Takımı28 maç 19 gol Mallorca4 maç 1 gol 2001/02Mallorca B Takımı25 maç 9 gol 2002/03Mallorca1 maç 0 gol...
  13. M

Fb & Gs

arkasım daha 2gün önce yine pendige yenildinz,biz bunlari gündeme getiriyomuyuz
  14. M

Parmak Testi Deneyin Çok İlginç

benim bildiğim kadarıyla parmaklarımız arasında sadece sol yüzük parmağında direk kalple bağlantılı damar var..ve bu yüzden yüzük bu parmağa takılıyor
  15. M

Dünyanın En Tehlikeli Yolları - Video

mersin-anamur yoluda pek farksız değil bu yollardan
  16. M

Onlar Mars'a Gitmemize Engel mi Oluyorlar?

sevgili arkadaşım laiklik nedir din ve devlet işlerinin birbirine karıştırılmamasıdır değil mi..bundan daha ötesi yok neden dersen devlet işlerinde insanlar arasında hiç bir konu için ayrımcılık olmaması gerekir..devlet işlerinde kimse sen hangi dindensin diye sorulmuyor..adam hristiyan...
  17. M

Onlar Mars'a Gitmemize Engel mi Oluyorlar?

türban dini bir simgedir ve herkesin dini rahtaca yaşama hakkı vardır ancak akp hükümeti olayı çok fazla siyaseleştridiği için şu anda türban siyasi bir simge olarak görülmektedir..
  18. M

I Am Legend

beklentilerin çok altında bir film 2 gün önce izledim..izlemesenizde çok şey kaçırmış olmazsınız
  19. M

Romantik Film Tavsiyesi Lazım

wicker park
  20. M

1.000.000 YTL ? 1 Saatte Nasıl Harcanır?

alabildigim kadar araba alirdim en son model.nede olsa cok alinca mutlaka bir indirim yaparlardi kayda deger sekilde.sonrada onlari tek tek satardim
  21. M

Turkcell tarife...

Turkcelin kampuscell tarifesi 1 numara.
  22. M

Kara Deliğin Renklisi

14 de takildim fikri olan var mi
  23. M

Masa tenisinden ilginç kareler

cok sevdigim bi oyundur
  24. M

Nokia 6300 mı 6131 mi yoksa 6230i mi?

dün aksam arkadsımda gördüm 6300 ı yeni almıstı.fazla söze gerek yok gercekten güzel ve ince bir tasarımı var ama ben orta tusunu(joystick)kullanıssız buldum.fotograf cekımı ıcın flası veya ısıgı yok.
  25. M

Kadın tarafından dolandırılan bir erkek öyküsü

REHA MUHTAR YAZDI.. Anlatacağım olay tamamen gerçektir... Olayların onlarca tanığı var ve aslında kadın-erkek ilişkilerinde mantığın bittiği yere bir erkeğin ne kadar çabuk gelebileceğini gösteren önemli bir örnek... Olaya bir aldatma diyemeyeceğim... Çünkü aldatmadan ziyade dolandırma...
  26. M

Oyunlar,Oyunlar,Oyunlar...

Seçkin firma neden başka bir şöför bulmasını istemişki arkadaşından?
  27. M

Ölmeden önce gidip görmek istediğiniz yer neresi

Ölmeden kendi vatanımın tamamını gezebilrisem ne mutlu bana
  28. M

Lamborghini Miura Concept

porche e cok benziyo
  29. M

Bir mekâna isim bulma konusunda yardım

Sirkülasyon veya Payanda olabilir..
  30. M

Öpüşmek yasak olsa?

öpüşmesine püşülsün de keşke milletde öküzün tren baktıgı bigi bakmasa öpüşenlere
  31. M

Kadın çalışmalı mı ?

kesin çalışmalı diyemem isterse çalışsın.evini cocuklarını aksatmadıgı sürece ne isterse onu yapsın bence
  32. M

Fikirlerinizi bekliyorum.umarım yardımcı olabılırsınız

yani onunla yasadıgım seyleri bir daha kimseyle yakalayamadım onu görmeyi cok istiyorum ama kendisin su anda İngiltere de keşke fırsatımız olsa birbirimizi görmek için.benim bir ilişkimin olup olmadıgını sordu kendisin bi ilişkisini olmadıgında bahsetti.inanın su anda o kadar karmasık duygularım...
  33. M

Fikirlerinizi bekliyorum.umarım yardımcı olabılırsınız

herkese merhaba. dün gece yaklasık 5 senedir görüşemediğim eski kız arkadasım bana ulaştı.2003 senesinde ayrılmıstık daha o zamanlar üniversite 1. sınıfdaydık.Ben kendisini görebilmek için 10 saat yol giderdim sabah onun yanında olurdum gece tekrar 10 saat yolu geri döner derslerime girmeye...
  34. M

Yeni tasarım...

evet cocuk silkroad oynuyor normaldir bu şekli
  35. M

Güvenlik Kombinasyonu Anketi

zonealarm+nod32 yetiyo bana
  36. M

Eset Nod32 Antivirüs v2.7

nod32 yi tek geçerim
  37. M

Real Chess 3D

teşekküler