Arama sonuçlarınız

1. S

Bir Veda Yazısı

Shiftdelete.net'i uzun yıllardır takip eden, benimseyen, yaklaşık 1.5 yıldır da üyesi olan bir arkadaşınız olarak bugün sizlere "hoşçakal" diyerek aktif üyeliğimi bırakıyorum ve çok sevdiğim sitemizi ziyaretçi olarak takip edeceğimi belirtmek istiyorum. Üyelikten ayrılma nedenim son...
  2. S

Linux Mint 10 Julia Kararlı Sürüm yayınlandı.

Yanlış bilmiyorsam bu dürümde ubuntu tabanlı.
  3. S

Linux ekran görüntülerinizi paylaşın

Ubuntu'nun 11.04 ile birlikte unity'le gelmesi bekleniyor bende biraz erken davrandım deneyeyim dedim :D iyi hoşta biraz kasıyor bu yaww :D
  4. S

Gelmiş Geçmiş En Güçlü Bilgisayar Yapılıyor

vay be KDE bile kasmaz bu makinada:D
  5. S

Office 2010 iyiymiş!

Yazdırma dediğin ne ki, sen office'e verdiğin o parayı bana ver, ben yazacaklarını kendi ellerimle yazayım, hatta özel kalemin olayım... (not : çay da yaparım)
  6. S

Excel Formülasyonu Yardım Talebi[Çözüldü]

"yapmassam kalicam derste" başlığını görünce, söz konusu dersin türkçe olduğunu düşünmüştüm.
  7. S

E17 denemiştim fakat gnome kullanan birini başkası kesmiyor :D tryry
  8. S

Ubuntu Sorun Çözüm Başlığı

Kim iyi bir msn alternatifi bulmuş ki sana da önersin :D :D şaka bir yana eğer beklentilerin yüksekse iyi bir msn programı bulamazsın linux'ta, ben pidgin kullanıyorum ama onun görüntülü iletişim desteği yok.
  9. S

29 Ekim Logosu Tartışma Yarattı

yok artık, o kadar paranoya yaparsak shiftdelete'in logosunda bile neler bulabiliriz sdn Logosunda bulunan siyah orb bölge dünyayı temsil ediyor ve yine dikkat edilirse siyah orb alt kısımları daha aydınlık, bu dünyanın aşağıdan gelen bir ışıkla (ki bunun mekkeden yayılan iman ışığı olduğunu...
  10. S

Gimp Duvar Kağıdı Çalışmalarım

Gimp'le yaptığım duvar kağıdı çalışmaları.
  11. S

12. S

Linux kullanmak istiyorum ama hangisinden başlayayım

Pardus'a KDE'den dolayı ısınamıyoorum valla (belki ilerde gpardus çıkarsa o zaman olur :D :D )
  13. S

Bir programı kuramıyorum yardım

şu bağlantı ve şu bağlantı işine yarayabilir belki.
  14. S

Matematikteki İşçi Problemi Saçmalığı

fazla inciye takılma:D
  15. S

Ubuntu Tasarım

ben saydam/şeffaf temaları sevmiyorum, bu tema da modifiye windows7 gibi olmuş. Cıkk...
  16. S

Linux Ubuntu 10.10 yükleme de hata :((

Allah'ını seversen artık birşey kopyalama başım döndü yeminle :D :D
  17. S

Benim Linux'um

İşte benim Linux'um ve linux programlarım: Dağıtım: Ubuntu Sade ve Sağlam yapısıyla göz dolduruyor, biraz da görselliği yükseltse tadından yenmez, 10 üzerinden 9 Tarayıcı: Chrome Hızlı, sade, kullanışlı yapısıyla Linux'ta da tercihim Chrome 10 üzerinden 10...
  18. S

Banshee'ye Yeni Özellik

Linux'ta tercihim clementine
  19. S

[Resimli Anlatım] Kaybolan Grub Ekranını Geri Getirmek.

arkadaşlar yardımcı olabilir misiniz, pardus kurdum ubuntu grub gitti. anlatımdaki gibi live cd ile sisteme girdim verilen kodu girdim şöyle bir hata veriyor
  20. S

Pardus 2011 beta

KDE'ye hiç ısınamadım, çok karmaşık o yüzden ubuntu'ya devam:D Ha Pardus'ta Gnome kullanırsa o zaman olur :D
  21. S

Linux Cafe

Arkadaşlar damdan düşercesine pat diye sorumu sorayım, bu "ribbon" mevzuu nedir, yenir mi içilir mi? Open office'le ilgili her iki cümleden biri ribbon arayüzü, yav merak ettim bu ne olaki? :D
  22. S

Sdn Günlüğü

Hadi ya nerede gördün beni?
  23. S

İlk insansı robotumuzu yaptık!

haha:D bu ulus pazarındaki "dıkşuww dıkşuww" diye ses çıkaran 15tllik robotlara benziyor :D
  24. S

Cem yilmaz İmzali İpad kazandim :)))

o da bir şey mi? Bende Hülya Avşar imzalı molped kazandım :D
  25. S

Şişme Ordu !!

şişme ordunun suçu ne?
  26. S

SDN Forum'da tepe yönetimde değişiklik

Son dakika duyurusu: Stajer isimli arkadaşımız forumun yeni süper moderatörü, admini, yöneticisi her birşeyi olmuştur. Artık foruma üyelikte ücretli olup, ücretler elden stajer'e teslim edilecektir.. imza: Troy
  27. S

Ubuntu-tr 10.10.7 Betik

Ubuntu kurar kurmaz bizi bekleyen bir çok özelleştirme, codec , gerekli programları yükleme işlemlerini kolayca yapabilmemiz için Ubuntu-tr'nin hazırlamış olduğu betiği kullandım ve çok beğendim. Eğer sizde bu özelleştirmeleri uğraştırmadan yapmak istiyorsanız bu betiği...
  28. S

Ubuntu 10.10
  29. S

Ubuntu 10.10

Teşekkürler Enzim, linkleri ilk sayfaya ekledim.
  30. S

Ubuntu 10.10

Final sürüm mü gerçekten?
  31. S

Google hazretlerinin tahtı sarılır mı?

ben dayanamaz sarılırım :D :D
  32. S

Pastırma Sıcakları Geliyor!

abi bu ne ya insan desen insan değil, korktum valla... sıcaklardan başkalaşım geçirmiş bir mutant olmalı...
  33. S

Üyeler başlıkları düzenleyebilsin

Abi nasıl bir insanmış bu ya. Sır kapısı gibi olay bu, 5. boyut gibi.
  34. S

En hızlı internet tarayıcı

ccc CHROME ccc
  35. S

SDN Forum İçin Live Linux Dağıtımı

Rambo bir tema yapmaya ne dersin, ne bileyim sdn ubuntu teması gibi?
  36. S

Merve seviyeyi koru, küfür etmek kavga etmek istiyorsan inci sözlüğe git, ortamın huzurunu bozma. www.inci.sozlukspot.com
  37. S

Linux Cafe

benim bu forumd tkıldığım tek yer linux bölümü ki zten forumun bu kısmı beni linux kullanıcısı yaptı. Ama Rambo'ya karşı kırıcı oluyorsun, bizde eleştirdik espri yaptık ama rambo'nun gayreti takdiri hakediyor.
  38. S

yoo bende seni anlıyorum ve gayretini takdir ediyorum.
  39. S

Linux Cafe

Rambo konusunda haksızlık ediyorsun, tamam bende yaptıklarını gereksiz buluyorum (bunun yerine bir linux teması yapabilir sdn'ye özel) ama sen çok sert tepki veriyorsun.
  40. S

Linux Cafe

nesini özleyeceğiz, kafayı doğru türkçe kullanımıyla ve kuru milliyetçilikle bozmuş sinir bozucu kızın. şaka şaka hoş geldin :clover::clover:
  41. S

.deb .pisi yap, .pisi .pisine .iş .yapma
  42. S

yiter ya yiter ya :D :D
  43. S

Ubuntu 10.10

haha:D süpermiş
  44. S

Ubuntu 10.10

Büyük gün geldi, Ubuntu 10.10 indirilmeye hazır 32 bit http://releases.ubuntu.com/10.10/ubuntu-10.10-desktop-i386.iso 64 bit http://releases.ubuntu.com/10.10/ubuntu-10.10-desktop-amd64.iso
  45. S

Microsoft Yöneticisinden Çılgın Bir Fikir!

Güldük, eğlendik... Şimdi anasayfaya dönebiliriz >>>>anasayfa
  46. S

Türk lisanslı kamyonet 'TURKAR', Afrika yolunda!

Önce kaliteli olsun sonra yerli olsun.Sırf yerlidir diye dandik ürünleri sahiplenirsek,sonsuza dek kendi çapımızda takılırız, ama eğer mutlak kalite dersek yaptığımız ürünleri avrupa'ya satarız
  47. S

Aleviler meydanlara iniyor

başka azınlıklara yapılan haksızlıklar, alevilerin haksızlıklara uğramasına gerekçe midir? Aleviler klasik sunni öğretinin kendilerini tanımlamadıklarını iddia ediyorlar ve bu yüzden din dersi almak istemiyorlar, böyle bir zorlamanın kime ne faydası var? Adamlar din dersi almak istemiyorlarsa...
  48. S

Türk lisanslı kamyonet 'TURKAR', Afrika yolunda!

Zaten bunlarla Afrika dışında bir yere de giremezler :D abi kasanın kenarlarını biraz oval yapaydınız, yumuşataydınız ne bileyim elimizi kesmesi,n sonra :D
  49. S

Linuxta programlar calismiyor neyini seviyorsunuz?

haha:D linux'u kullanmamak için ilginç bir gerekçe... örnek olay: + ee komşu daha daha nasılsınız? - hamdolsun mehmet efendi, siz nasılsınız? + elhamdulillah - ha komşu ya gelmişken bilgisayarınızı kullanabilir miyim, MAYA'da bir tank modellemem gerekti şimdi acil. + şey... kemmm...
  50. S

Linuxta programlar calismiyor neyini seviyorsunuz?

Rise konu dilbilgisi değil, konu küçük ayrıntılar için üyelerin rencide edilmesi.
  51. S

Sağ Köşede Bir Kız Vardı, Noldu O?

Evet dostlarım, Eskiden SDNforum'un sağ köşesinde (Şu an hepsiburada.com'un reklamı olan alanda) bir kız resmi vardı. O kız orada niye duruyordu, neyin reklamıydı tam hatırlamıyorum ama ne zaman forumu açsam orada duruyordu.Bir gün iki gün değil aylarca ordaydı o kız. Hani...
  52. S

Dünyayı 10.10.10 çılgınlığı sardı!

Bende ubuntu sanmıştım :D
  53. S

Troy Abi Şu Kabloları Bir Oynat Forum Gidip Geliyor!

evet aynen:D ilk üye olduğumda stajerdim şu an kıdemli oldum valla :D :D
  54. S

SDN Nostaji

işe baksana o zamanda pakistan yardım bekliyormuş :S
  55. S

Dostlar bu oyunları debian da nasıl oynarım acaba

açmayın dadalar :D :D
  56. S

:d :d :d
  57. S

Rambo sende dağıtım yapmayı biliyorsunda nasıl oyun oynayacağını bize soruyorsun :D :D :D
  58. S

Bilgisayarıma Korsan XP kurdum.

http://forum.shiftdelete.net/internet-haberleri/174400-tcdd-denilen-devlet-kurumunun-buyuk-ayibi.html Rambo gel sende "korsan windows kur" benim gibi, nede olsa korsan yazılım devlet destekli :D :D
  59. S

TCDD denilen devlet kurumunun büyük ayıbı

Ramboberk aynı konudan yalnız sen muzdarip değilsin: http://forum.shiftdelete.net/isletim-sistemleri/172500-bilgisayarima-korsan-xp-kurdum.html
  60. S

Troy Abi Şu Kabloları Bir Oynat Forum Gidip Geliyor!

Evet Troy abi, son zamanlarda sdn foruma girmek işkenceye döndü, forum bir gidiyor bir geliyor. Eskiden bazen bakım vb. durumlar için önceden haber vererek forumu bir kaç saatliğine kapalı tuttuğunuz oluyordu.Bunu özellikle gece yarısından sonra yapıyordunuz ki kullanıcılar durumdan olumsuz...
  61. S

Kurallara uyar mısınız ?

evet uyar ve soru ekini ayrı yazarım :D
  62. S

Kubuntu & Ubuntu 10.10 (Maverick Meerkat) RC

Yeni fontları çok beğendim, çok havalı olmuş :D :D
  63. S

faenza icon teması
  64. S

Ubuntu 10.10 rc
  65. S

Linux Upgrade

aynen :D :D
  66. S

Linux Upgrade

ubuntuda uygulama çalıştır da (alt+f2) "update-manager -d" yazıp çalıştırı tıklarsak sistem yükseltiliyor.
  67. S

Kubuntu & Ubuntu 10.10 (Maverick Meerkat) RC

yükseltme amma uzun sürüyor ya :D
  68. S

Bağ-Kur'un 18 yaşını doldurmuş bireylere verdiği sağlık güvencesi

bir dilekçe ve ekinde öğrenci belgesiyle başvurursan yardımcı olurlar. ayrıca mesai saatleri içinde 0216 388 72 00 nolu Bostancı(ist. anadolu ykası için) bağkuru ararsan seni yönlendirirler.
  69. S

limerick gerçekten sana izah edemiyor muyum istediklerimi. "özgür yazılım olur mu? " sorusunun cevabını dünya çoktan verdi... özgür yazılım olur ki linux 300den fazla dağıtımıyla,kararlı yapısıyla windows'a meydan okuyor. Benim şikayetm ise daha basit, devlet kurumlarının web sayfalarında...
  70. S

Zannedersem kendimi ifade etmekte zaafiyet gösteriyorum o yüzden kısaca bir toparlayayım; Durum *)Ben Linux kullanıyorum ve memnunum. **) Bir kamu kurumunun web sitesini kullanmak istiyorum. ***) Kamu kurumu web sitesini sadece iexplorer'la uyumlu olarak hazırlıyor. Sorularım ise; *)...
  71. S

Bugün hdd'mi bölümleyerek(kullanmış olduğum ubuntu'nun yanına) bilgisayarıma korsan windows xp kurdum. "Bunu haber değeri nedir, yaptığın kanuni ve ahlaki olmayan şeyi neden bize anlatıyorsun" diyenler için söyleyim bir etik tartışma başlatmak istiyorum. Ben bir yılı aşkın süredir ubuntu ve...
  72. S

dadaist resim görünmüyor :/
  73. S

Linux Cafe

arkadaşlar bilgisayarımın hdd si yetmiyor ve şu iki hdd'den birini almayaı düşünüyorum.bunlardan herhangi biri Linux ile uyumsuzluk yaşar mı? veya önerebileceğiniz hangisi olur? VATAN COMPUTER - SAMSUNG - 500GB 16MB SATA2 7200RPM HARDDISK - Dahili Harddisk VATAN COMPUTER - SEAGATE - 500GB...
  74. S

Pisuardaki akıllı sinek(HABER)

haha :D
  75. S

Windows 7 çöktü ne yapacağım?

hocam ilacın burada
  76. S

Hayvanlarda uzun yaşam geni

ne kadar az yersek o kadar uzun yaşarız demek ki. Zaten peygamber efendimiz de tam doyulmadan sofradan kalkılmasını tavsiye ediyor.
  77. S

78. S

Merhaba SDN, Hoş geldim mod olayım :)

bu kızı mod yapmazsanız bende giderim :D :D
  79. S

80. S

e17 masaüstü kullanan herhangi bir linux dağıtımı kurabilirsin, tema kurmadım e17'nin kendi teması, duvar kağıdı ise burada
  81. S

82. S

Karar Verin Sigara İçiyor Muyuz, Içmiyor Muyuz?

Manavgat Şalalesinde bulunan wclerdeki wc tabelası ve içerdeki sigara uyarısı yoruma gerek bırakmıyor sanırım :D not: içerisi karanlık olduğu için gimple biraz aydınlattım.
  83. S

Hangi Linux

:d :d :d
  84. S

Arkadaşlar flash belleğimi ClamAv il taratınca 4 virüs buldu ama silemiyorum.Sorun nerden kaynaklanıyor olabilir ?
  85. S

Linux Mint ( Çok sevdim şu Mint'in ama bide şu dandik logosunu bi değişse)
  86. S

Ubuntu-tr De Sorun Mu Var ?

tamam şu an girebiliyorum :D
  87. S

Ubuntu-tr De Sorun Mu Var ?

Ubuntu-tr.org'a an itibariyle ulaşılmıyor. Site de geçici bir problem mi var yoksa site kapandı mı? www.ubuntu-tr.org
  88. S

Linux Cafe

linux mint kullanıyorum depodan yükledim ama ingilizceymiş.
  89. S

Linux Cafe

beyler şu chromium'u nasıl türkçe yapıyoduk ya ?
  90. S

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Nane Ferahlığı
  91. S

Explorer'ı wine ile mi kurdun?
  92. S

Kahrolsun KDE, yaşasın Gnome :D Kahrolsun Mandriva, Yaşasın Linux Mint :D
  93. S

IE Yapımcılarından Açıklama Var!

Maalesef hala diğer tarayıcılarla uyumlu web sayfaları oluşturmayan kamu kurumları vb bazı kurumlar sebebiyle ie kullanmak zorunda kalıyorum ama ie'de çekilecek dert değil.yaşasın Chrome!
  94. S

Linux Cafe

Hocam penguene Yalçın abimizin meşhur yaşlandırma tekniğini mi uyguladın :D
  95. S

Şunu anladım ki; Mandriva ve KDE bana göre değil, elveda Mandriva hoşgeldin Mint :D
  96. S

taze taze :D
  97. S

Pardus Özgür Olmayan Bir Yazılım Mı Seçti?

Yok be ya şaka ben henüz emekleme aşamasında bir linux kullanıcısıyım :D jea hemen foyamı meydana çıkardın :D
  98. S

Pardus Özgür Olmayan Bir Yazılım Mı Seçti?

Beyler tartışmaya gerek yok, tüm yazılanları okudum, pazartesi günü duruma el koyuyorum.
  99. S

Davetiye Takas

Espri güzel pm ile e mailini at davetiyeni yollayayım :D :D .................................................................................................................. Edit: overtime'dan cevap gelmedi davetiye uuRz'a gönderildi.
  100. S

Bir Zamanlar Böyle Bir Hata Yapılmış

Haha :D çocuk o gömlekle örgüt propagandası yapmaktan hapis yatmamışsa, yatıp kalkıp dua etsin :D
  101. S

Şunun Yerine Şunu Diyenlerden Nefret Ediyorum!

aman kurban olayım sakın ha öyle bir ceza vermeyin yıkılırım ölürüm.
  102. S

yok be arkadaşlar şaka yapıyorum jea bu forumda en sevdiğim arkadaşlarımızdandır :D :D
  103. S

"Şunun Yerine Şunu Diyenlerden Nefret Ediyorum! " diyenlerden nefret etmesem de yaptıklarını doğru bulmuyorum.
  104. S

çok haklısın merve. neyse benim gidip müzik download etmem lazım geçen gün cömputerimi resetledikten sonra harddisk kafayı yemiş tüm müzikler silinmiş. forever linüx.
  105. S

Songbird ve temanın muhteşem uyumu :D
  106. S

Merhaba arkadaşlar. Ubuntu 10.04 kullanıyorum, Everest ET589 webcamimi tanıtamadım, bir çözümü var mıdır? ................................................................................................ Sorun kendiliğnden çözüldü, peynir ve amsn tanıdı kamerayı :D
  107. S

buda benim masaüstüm :D
  108. S

Gimp 2.7.0

Hocam Gimp'in sitesinde hala 2.6.9 görülüyor bunun 2.7 olduğundan eminmisin? ve ayrıca 2.7 ile tek pencere ve katman stillerinin geleceği söyleniyordu, gelmiş mi?
  109. S

Destekleyen yok mu?

Desteklemiyorum
  110. S

Linux Cafe

Benimde aklıma mandriva gelmişti ilk olarak, "Mandriva S.A.' ya açık mektup" başlıklı konu benim kafamda soru işaretleri bıraktı.
  111. S

Linux Cafe

teşekkürler keyloger, chakra iniyor şu an. bu arada, chakra'nın türkçeyle arası nasıl ?
  112. S

Linux Cafe

Arkadaşlar KDE kullanan dağıtımlardan hangisini tavsiye edersiniz (Pardus dışında)
  113. S

Linux dağıtımınız kaç saniyede kapanıyor

Teşekkürler dostum deneyeceğim .:yes::yes:
  114. S

Linux dağıtımınız kaç saniyede kapanıyor

Kapanmıyor! Şaka bi tarafa son günlerde ne olduysa ubuntu'ya bazen kapatmaya çalıştığımda, kapanmıyor gdm ekranına düşüyor, orda yine kapatma butonunu tıklıyorum ama yine kapanmıyor.mecbur fişini çekiyorum :D (ubuntu ben sana ne yaptım böyle :D :D )
  115. S

Ubuntu 10.04 kullanıcısı oldum

Evet kesinlikle Ubuntu 10.04 çok güzel
  116. S

Pamukoğlu kürt sorununu nasıl çözecek -İzle-

osman penbıkoğlu
  117. S

İsim Önerisi

kesimhane :D
  118. S

Ubuntu ağ kurulumu

Merhaba arkadaşlar, benim ubuntu 10.04 yüklü iki masaüstü bilgisayarım var ve bunlar arasında windowsta ki, "ev ağı" gibi dosya paylaşımı yapabileceğim kablosuz bir ağ kurmak istiyorum, nasıl yapabileceğim konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.
  119. S

SDN Linux E-Dergisi Olsun mu?

Bu dergi fikri sayesinde en azından Scribus'u biraz kurcalamamıza yaradı :D Fena program değilmiş :D
  120. S

Ahanda masaüstüm :D
  121. S

LG ile Vuvuzela Derdine Son

Demek vuvuzelayı seven tek kişi benmişim :D
  122. S

SDN Linux E-Dergisi Olsun mu?

orta derece.
  123. S

Komik Gbrainy soruları

Bu konu biraz amacından saptı gibi geliyor bana, bu resimleri bana komik geldiği için, bana tebessüm ettirdiği için yayınladım, yoksa herhangi bir polemiğe neden olmak istemiyorum. Hata bildirimine gelirsek, ben bir son kullanıcıyım, kendimi herhangi bir projeye adanmışlığım yok, şu an...
  124. S

Komik Gbrainy soruları

Bu paylaşımı yaparken amacım, özgür yazılım için zamanını ve emeğini harcayanları eleştirmek ve rencide etmek değil, ki ubuntu'yu o derece sevdimki o çok övülen windows7 yi sistemden kaldırdım sadece Ubuntu kullanıyorum. Zaten paylaşımıma bakarsanda görürsün bu tuhaf cümleler bana tebessüm...
  125. S

Komik Gbrainy soruları

Ubuntu 10.04 ile birlikte gelen oyunlardan biride kendini "Eğlenmek ve beyninizi formda tutmak için bir zeka oyunu" olarak tanımlayan Gbrainy. Gbrainy'nin özellikle sözel bölmünde ki soruların zekayı geliştirip geliştirmediğini bilmiyorum ama beni çokça güldürdükleri kesin. işte o sevimli...
  126. S

127. S

Sitede Kızların sayısı artmış :D

Hocam nerdeler bunlar, bi bakalım belki forumdan kız kaldırırız :D :D
  128. S

Windows 7' den Memnun musunuz ?

Windows 7 ve Ubuntu'yu birlikte kullanıyordum, Ubuntu 10.04ü kurduktan sonra windows 7'yi ebedi aleme yolcu ettim (mekanı cennet olsun :D ).
  129. S

buyur hocam ; http://fc06.deviantart.net/fs70/i/2010/106/0/a/CS5_by_leovilela.jpg
  130. S

aimp2'im seni ben, audacioustan rhtymboxtan, winamptan çok severim. ubuntuda bile yanımda kal, mp3lerimi hep sen çal pembe gülden daha al, yanağından öperim..
  131. S

Pardus İndirme Sorunu

erişim engellendi geçersiz kullanıcı adı veya parola diye bir hata veriyor. ne kullanıcı adı ne parolası, üyelik sistemimi getirildi pardusa?
  132. S

Pardus İndirme Sorunu

Bir haftadır Pardus'u indirmeye çalışıyorum ama artık benim internetimde mi sorun var, Pardus'un sitesinde mi sorun var tam anlayamamakla beraber, Pardus'u bir türlü indiremiyorum. sorunun bir çözümünü veya Pardusu indrebileceğim alternatif bir link biliyor musunuz?
  133. S

Yusufsan21 ne olur bana bunun sen olmadığını söyle :D

yusufsan uzun bir süreden sonra seni aramızda görmek çok güzel :D böyle forumu unutmaya devam edersen; yine şok belgeler, telefon kayıtları, dvd ler yayınlayacağım :D taraf gazetesi gibi olacağım :D
  134. S

Tespid nedir ya? :D

undi benimle öyle koçumlu moçumlu konuşma, efendi ol. Buraya ne yazıp yazmayacağımı da sana sormayı düşünmüyorum. Daha bir aylık üyesin bana akıl vermeye çalışma.
  135. S

ben günde ortalama 3 saatimi Sdn forumda geçiren biriyim, neden Sdn'yi karalamak isteyeyim? Sadece bugün ilgili yazıyı görünce bana komik geldi, ve komik resimler başlığında sizinle paylaşmak istedim. Nedir bu alınganlık.Sdn gibi, alanında marka olmuş bir site, bir kelimeyi yanlış yazdı diye mi...
  136. S

Sdn profil alnımda doldurmadığım bölümler olduğunu tespid etmiş. ya bilen var mı bu tespid ne demek ? :D :D
  137. S

Live Linux işletim sistemlerinde wireless

arkadaşlar suse'nin düzgün bir türkçeye kavuşması için ne yapıyoruz ? (not: önce sen düzgün bir türkçe kullan benzeri espriler yapmayın :D )
  138. S

bak orada adres çubuğunda adreside var sitenin :D jea sende hemen kankanı koruyosun dimi :D bak bize ihanet etmiş :D
  139. S

Virtual Clone drive
  140. S

ah ah benimde temennim o yönde, ama anladığım kadarıyla yusuf linuxu windowsla aldatıyo :D
  141. S

sorma ismi ve yazılanları görünce çok şaşırdım. ah yusufsan ah :D
  142. S

yusufsan21 biz seni özgür yazılımcı biliyorduk, ne olur bana bunları yazanın sen olmadığını söyle :D :D
  143. S

Ay lav yu melikem

ay lav yu sedeneforum
  144. S

Aha Bir Üye Daha

Güzel paylaşım üstad, ellerine sağlık, teşekkürrlerr
  145. S

Pardus 2009.1 Anthropoides Virgo Duyuruldu!

Haha :D bunun adı neymiş böyle ya:D andropoz mu menopoz mu :D :D çok aramışlar mı bu ismi :D :D
  146. S

Linux Kardeşlik Çağrısı

bende yeni avatarımı hazırladım ama galiba forumda problem var yükleyemiyorum
  147. S

Grup Kuracağız ama İsim Bulamadık

peter! söz milletin! :D
  148. S

Ubuntu için Yararlı Bilgiler

Valla o kadar ilgilendiniz ki; mahcup oldum:blushing: Ayarları gösterdiğiniz gibi yaptım.. hepinize çok teşekkür ediyorum
  149. S

Şey :blushing::blushing: doğrusu yine anlamadım ve/veya yapamadım..:blushing::blushing:
  150. S

Giriş ekranı (GDM) ayarlarını nerden yapıyoruz?
  151. S

ya ben değiştiremiyorum tuşlara basıyorum ama hiç birşey değişmiyor ekranda ? ?
  152. S

Mandriv Linux 2010.1 Alpha 1 Çıktı(Az önce çıktı, sıcak sıcak)

Mandriv nedir yahu ? :D
  153. S

Linux Kardeşlik Çağrısı

zamanla inşallah :D
  154. S

Linux Kardeşlik Çağrısı

Buda daha barışçıl Linux Kardeşliği Derneği wallpaperim :D :D
  155. S

Linux bölümü rekora koşuyor

bu daha başlangıç :D :D
  156. S

benim resimler yıllandıkça kendilerini gösteriyorlar :D
  157. S

158. S

Linux Kullanmaktan Korkmayın

evet aradığım tam bu teşekkürler..(deneyeyim masaüstümü paylaşırım) ahanda budur
  159. S

evet aradığım tam bu teşekkürler..(deneyeyim masaüstümü paylaşırım) Linuks değil, Linux. 10.000.000... kere söylüyoruz. :glare:
  160. S

Ya arkadaşlar şu masaüstünde ki dizinleri gnome'da yapabileceğimiz bir yöntem veya program var mıdır?
  161. S

Linux Kardeşlik Çağrısı

olmasın :D
  162. S

Linux Kardeşlik Çağrısı

Valla amatör bir gimpçi olarak elimden bu kadar geliyo :D Elbruz üstad'dan daha iyi bir çalışma bekliyoruz :D
  163. S

Ney Ve Gitar Eşliğinde - "Bu Şehir Girdap Gülüm"

Birde bana sor :( akşama kadar burda bangır bangır kafa kalmadı :D
  164. S

Linux Kardeşlik Çağrısı

benide ekleyin :D
  165. S

adını hakediyo :D :D
  166. S

yeni masaüstüm kod adı: kaos :D :D
  167. S

Sagopa'ya 14 yıl Hapis

SAGOPA Kajmer olarak tanınan rap’çi Yunus Özyavuz ile ‘Kolera’ takma adıyla rap müziği yapan eşi Esen Güler Özyavuz hakkında, pencereden kendilerini görmeye çalışan 11 yaşındaki hayranları Ç.D.’yi saçından sürükleyip evlerine alarak dövdükleri iddiasıyla 4 yıldan 14 yıla...
  168. S

Memleketimizden Hitap Şekilleri

Benim ilk duyduğumda en güldüğün hitap şekli ise "dayının gülü" :D :D :D
  169. S

Santos için 12 milyon Euro

Ooooooooooooooooooley !!! santos'dan kurtulduk.. yok mu bir hayır sever deivid'ten bizi kurtaracak :D
  170. S

171. S

Google Telefonunun Fiyatı Ve Satış Tarihi

"T-Mobile ülkemizde bulunmayan bir operatör olmadığı için " ??? Hocam bu nasıl bir cümle böyle??
  172. S

Arkadaşlar AWNyi nasıl kuruyorduk?
  173. S

Arda turan ingiltere yolcusu

Arda'yı outlet'e koysan avrupadan alan olmaz..
  174. S

Aman Dikkatt (Resim)

adamın donanım telef oldu :D
  175. S

Bugün Tahliye Oldum

hoş geldin kardeş özlemiştik valla :D
  176. S

denedim uyumlu değiller maalesef..
  177. S

arkadaşlar Audacious için güzel bir tema bilen paylaşabilir mi?
  178. S

Geçenlerde biri forum da "ubuntu windows7 görselliğiyle yarışamaz" diyordu.. Eğer hala forumu takip ediyorsa işte sana windows7 :D :D hocam süper olmuş ellerine sağlık :)
  179. S

biri Windows 7 mi dedi :D
  180. S

gnome look'tan bir kaç tane icon teması indirdim ama kuramadım.. İconları nasıl kuruyorduk :blushing::blushing:
  181. S

Waaaaaowwwwwwwwww
  182. S

Güzel bir uçlu kalem almak istiyorum yardım edereniz sevinirim....

Kalem deyince; ben lisedeyken tam bir rotring bağımlısıydım :D :D
  183. S

Kullanıcılar Artık Bilgisayar Alırken Yazılım Seçiminde Özgür

Bende karşıyım ama korsan kullanmanın tadından da kendimi alamıyorum :D
  184. S

Photoshop programi tavsiyeniz...

ücretsiz arıyorsan gimp öneririm..
  185. S

Kullanıcılar Artık Bilgisayar Alırken Yazılım Seçiminde Özgür

:thumbup::thumbup: Korsan yazılım kullanmak, çapkınlık yapmaya benzer; doğru bir davranış değildir ama eğlencelidir :D :D :D
  186. S

Rasimwep

alemmiş :D
  187. S

Eyvallah kardeş problem çözüldü :D
  188. S

evet gnomenü :D
  189. S

190. S

Arkadaşlar 2+1 ses sistemimin subwofer Ubuntu'da çalışmıyor.. Ne yapmalıyım ? ses sistemim : Logitech S200 2+1
  191. S

emerald+gnomenu =
  192. S

Pencere yöneticisini nasıl emerald yapıyourz? ................................................................... sorun çözüldü :D --replace emerald :D
  193. S

Hala unutamadığınız birisi varmı?

olmaz mı :( rüzgarıma kapılıp savrulduğunu sandığım ama sonra aslında benim onun rüzgarına kapılıp savrulduğumu anladığım biri vardı :(
  194. S

Walla gnomenü yü nasıl yaptığımı hiç sorma Jeaquares ve yusufsan21 desteğiyle üç gün uğraşıp anca kurdum.. Valla yapılandırma işiyse daha acemi bir linuxcuyum yavaş yavaş oturtcam herşeyi yerli yerine :D
  195. S

buyur hocam :D
  196. S

işletim sistemi ubuntu ve gnome, gnoMenu tema kullanıyorum..
  197. S

Bide tahta var :D
  198. S

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

Ubuntu masaüstüm
  199. S

Ve işte yeni ekran görüntüm :D (jeaquares sende bakta; tema konusunda üç beş birşey kap benden :D )
  200. S

DTP kapatıldı!

Çok üzüldüm inşallah Demokrasimiz bir daha böyle acı günler görmez..
  201. S

İlkay Akkaya - Gitmezdim Bu Şehirden

Ellerine, yüerğine klavyene sağlık kardeşim, forumda İlkay Akkaya dinleyen birini bulmak beni çok mutlu etti :D
  202. S

Gnome
  203. S

Ben Düşecem !

:clap::clap:
  204. S

Aşk mı & Sevgimi

içmiden geleni söylesem forum kapatılır :D
  205. S

Ubuntu'da da aynı mı?
  206. S

Ben Düşecem !

Azeri sanatçının biri trt radyoda bir programa katılmak için Türkiye'ye gelir. Ertesi sabah bulunduğu otelden radyo evine gitmek için bir taksiye biner.. Taksi radyo evinin yakınlarına gelince Azeri sanatçı; -Ben düşecem demiş Ben düşecem demenin azerice "ben ineceğim" demek olduğunu...
  207. S

Sezmen şu masaüstünde Evdizini diye görünen içinde klasörler olan bölümü nasıl, hangi programla yapıyorsunuz ?
  208. S

Real bence biz bir iki ay forumda görünmeyelim Jea bulduğu yerde vurur bizi gözümüzün yaşına bakmadan :D :D
  209. S

Yapma Jea :D Tamam kabul gnoMenu'yu senin sayende kurdum Allah razı olsun minnettarım ama kabul et senin kullandığın tema Kızılay Dağıtması gibi :D :D Gnome kullanmak kötü bir masaüstüne sahip olmak demekse ; Jeaquares'i yılın Gnome'cusu seçiyorum :D
  210. S

Yalan mı ha :D haha:D
  211. S

Farm ville Bölümü açılsınmı ?

yok daha neler
  212. S

Msoft linux veya w7 kullanman bizi ilgilendirmez istediğini sev istediğini kullan.. Linuxtaki görselliğe gelirsek, bu tamamen senin hayal gücüne bağlıdır linuxta.. çünkü linuxta sınır yoktur masaüstünü en küçük ayrıntısına kadar dilediğin gibi modifiye edebilirsin..İster benim ki gibi şık...
  213. S

Bu masaüstü ne böyle ya Selamsız semt pazarı gibi:D :D
  214. S

Jea aman bu yeter valla bu görselliğin bir adım ötesini düşünüyorumda "Jeaquares adlı üyemiz pornografik paylaşımdan dolayı süresiz olarak uçurulmuştur..Ban " :4::4::4:
  215. S

Hoşgeldin Msoft :D Bakarsın 15 güne kadar senide Linuxcu yaparız :D sende hoşgeldin İzci :D masaüstünde şıkmış :D
  216. S

Bunlarda yeni ubuntumda butonlarım ve pencere temam..
  217. S

İşte O benim

Hoşgeldin aramıza :D
  218. S

Jea nasıl olmuş yeni 0 km Ubuntu'm :D.. gnoMenu'yu da nihayet kurdum :D
  219. S

Ve işte yeni my Ubuntu :D
  220. S

Slow Yabancı

Bonie Tyler - Why Bonie Tyler - Total Eclipse Of The Heart Goran Karan - Stay With Me Chris Rea - Blue Cafe Beverly Craven - Winner Takes İt All (Abba'da söylüyor ama ben bunu tavsiye ederim) Eagles - Hotel California Francois Feldman - Slave İggy Pop - Death in car Gipsy Kings - No Volvere...
  221. S

Kitap bölümü moderatörü atanmıştır.

Tebrikler Smiley.. Görevinde başarılar :D
  222. S

Şehit yakınından ilginç çıkış

Kalemine sağlık kardeşim.. Bugün insanların artık başını ellerinin arasına alıp düşünmeleri gerek.. Yazık değil mi 7 tane gencecik çocuğa(gerçi onlar her şehit gibi Rab'lerinin yanındadırlar ve canların bedeli olarak cennetle müjdelenmişlerdir).. Artık devir şov devri değil.. Kürtler de Türkler...
  223. S

Girişte grub hatası

Evet denedim olmadı.. Ubuntu'yu kaldırmayı ve yeniden kurmayı düşünüyorum..Şu anda ubuntu windows içinde bir klasör olarak görünüyor.. o klasörü silsem olur mu? Ayrıca tekrar ubuntuyu yüklerken Wubiyle mi yüklesem yoksa hdd'yi bölsem ubuntuyu o bölümlerden birine mi kursam daha verimli olur..
  224. S

Girişte grub hatası

evet Wubiyle kurmuşum ubuntuyu..
  225. S

Nazi İmparatorluğu - 1

Hocam masum bir insanı öldüren (yahudi, hristiyan, müslüman, türk, kürt, alman, ingiliz, boşnak , çingene farketmez) tüm insanlığı öldürmüş gibidir..Ve Allahın laneti o kişinin üzerinedri..Sendeki bu hitler aşkı ne böyle ?
  226. S

Girişte grub hatası

dün güncelleştirmeler yaptıktan sonra ubuntuyu yeniden başlatınca karşıma çıkan yazı tam olarak şöyle; GNU GRUB version 1.97~beta4 [minimal BASH-like line editing is supported. For the first word. TAB lists possible command completions. Anyhere else TAB lists possible device/file...
  227. S

Girişte grub hatası

Wubi nedir ya ?
  228. S

Pantolon yakıyor...

Ooow karizmaymış pantolon :D fiyatı nedir bi tanede biz alalım fiyakamız olur :D
  229. S

Programlama bölümü açılsın mı?

Açılsın derim :)
  230. S

Girişte grub hatası

Biraz önce ubuntu güncellemeler yapıp yeniden başlatınca karşıma şöyle bir ekran çıktı; Ne yapmalıyım?
  231. S

O kadar övdüğün tema bu mu yoksa:4::4: İnanmam valla şaka olmalı :hammer::hammer:
  232. S

Eyvallah sağol :)
  233. S

Siyasi Konular Yasaklansın Mı?

Yasaklansın bence, kendimi ne kadar durdurmaya çalışsamda biranda gündem bölümünde atışırken buluyorum..
  234. S

maalesef emerald da hala görünmüyor
  235. S

Tamamdır kapatıp açtım..
  236. S

Evet şimdi oldu :D Şimdi ne yapıyorum:rolleyes:
  237. S

klasörleri sürükle bırak şeklinde taşıyabiliyormuyuz? öyle yapıyorum hata veriyor..Hata ayrıntısı: permission denied
  238. S

Evet 3ü de var hatta birde sound yazan var
  239. S

Teşekkürler Jea sen birtanesin :D şimdi en baştan başlarsak ne yapmalıyım :D
  240. S

:blushing: :blushing: yapamadım olmadı :blushing: :blushing:
  241. S

evet emerald yüklü ama emerald temalar başlığı altında yine bulamadım :blushing:
  242. S

Çok teşekkürler jeaquares dediğin gibi yaptım oldu ama şimdi o temayı nasıl seçili yapıcam..Masaüstü Artalanını Değiştir başlığında görünmüyor?? Not: galiba bir iki soru daha sorsam, benim ubuntu kullanmamı yasaklıyacaksınız :D
  243. S

dediğin komutu yazmaya çalışıyorum ama sonuç resimde görüldüğü gibi :(
  244. S

ya klasörün içinde program yok ki
  245. S

Ya jeaquares biliyorum saçma sorular soruyorum ve mahcubum ama Bu bana verdiğin adresteki gnomenü bir program değilmi?(yani windowsta olsaydı exe uzantılı).. Ama yükledim içinde bir program yok bir klasör var..
  246. S

dediğin dosyayı indirdim Şimdi elimde Gnomenü diye yeni bir klasör var ama içinde bahsettiğin black-white ve the black-white2 neon diye klasörler yok
  247. S

ta kendisi :)
  248. S

gnome look'tan bir tema paketi indirdim Slickness for gnomenu diye bir dosya çıktı içinden.. O klasörün içindede Menu, icon ve buton diye 3 klasör çıktı.. Ama Jeaquares'in deyimiyle "Acemi Kullanıcı" olduğum için temayı kuramadım.. Bu temayı nasıl kurabilirim ??? :( :( :(
  249. S

31 harfli Kürtçe klavye satışta

Çok sıradan bir olay, haber değeri bile yok.. zaten onlarca dilde onlarca farklı klavye var, kürtçe bir klavyede üretilmiş olmasının kime ne zararı var..
  250. S

Ak mı Kara mı AKP AKParti

sağolsun üşenmemiş yazmış ozan arif, yine şakşakçılık yapıyor borazan arif, her konuda ileri geri konuşma yazıktır, Sonra gören der ki; noldi sazan arif? Ozan Stajer derki, arif senin modan geçti, senin bu yazdıkların ilkokul şiirlerini geçti, Sende fazla yaylanma git bir türkü bara, halk...
  251. S

"Irkçılığa karşıyız, Beşiktaşlıyız"

Bir fenerbahçeli olarak ; Tebrikler Beşiktaş
  252. S

Öğretmen mi olacaksın ? Eyvah eş dosta söyleyimde çocuklarını okula yollamasınlar :D
  253. S

Smiley ne iş anlayalım :D :D
  254. S

tabiki jeaquares :D http://www.flickr.com/photos/juan-carvacho/2500667772/sizes/l/
  255. S

ahanda buda benim ubuntum :D
  256. S

Ubuntu için Google DNS

Jeaquares ve Realmanager bence birbirinizle bu kadar didişeceğinize; yarın saat tam 12 de kasaba meydanında düello yapın.. Siz de rahat edin kasaba halkı da rahat etsin :D
  257. S

Şok Şok Şok SDN Ofisi Tuvaleti :)

modum çok merak ettim ama resim görünmüyo :D
  258. S

250 GB'lık X360 + Natal, Ne Kadar Eder?

Evde birilerinin beni bu şekilde gördüğünü hayal ediyorum da:D, Heralde kendimi direkt bakırköyde bulurum :D :D[/CENTER]
  259. S

'Çaça' otomobiller

Haha:D Çok fiyakalılarmış :D
  260. S

Yılın 11'ini Seçin

"Dünya üzerinde yapılan herhangi bir ankette,eğer listede birde türk aday varsa, o türk aday 1. seçilir" Biz toplum olarak bu anket işini çok ciddiye alıyoruz.Yukardaki sözü tam olarak kimden duymuştum emin değilim ama çok doğru bir laf.. Vaktiyle TİME dergisinin yaptığı bir anket vardı...
  261. S

Linux ile İlk Tanışmanız

Walla benim linux sevgimde de jeaquares'in payı büyüktür..
  262. S

Kitap bölümüne moderatör arıyoruz!

Arkadaşlar bu bölüm için bir çok uygun mod adayı var ama benim gönlüm Braveheart.fb'den yana .. Acaba söylesek Troy'a başlığa bir anket eklese bizde adaylara oy versek nasıl olur ? Gerçi iş biraz yerel seçimlere döner ama :D
  263. S

Windows Programlarının Linux'taki Alternatifleri

Bence çok faydalı bir konu..Açman çok iyi olmuş..
  264. S

Biraz İstirahat Etmeliyim :D

ben sana bir bonus göndermiştim diye hatırlıyorum ama eminde değilim :D
  265. S

Yeni Çıkan Kitaplar

Yeni Çıkan Kitaplar Şairlerin Gazze'si - Adem Turan - İlke Yayıncılık Günlükler 2 / Bertholt Brecht / Ciltli - Bertolt Brecht - İthaki Yayınları Onlar Benim Kahramanım - Doğan Cüceloğlu - Remzi Kitabevi İslam Metafiziğinde Tanrı Ve İnsan - Ekrem Demirli - Kabalcı Yayınevi Hitler...
  266. S

Biraz İstirahat Etmeliyim :D

Son zamanlarda ne kadar çok çalıştığımı SDN'de farketmiş olmalı ki, demin bol keseden bonus dağıtırken "biraz istirahat" etmem gerektiğini söyledi..:D :D :D Böylelikle biraz istirahat etmem gerektiğini anlamayan bir tek patronum kalmış oldu.. :D :D :D
  267. S

Lost vs Prison break

Prison break tabiki..
  268. S

Linux ile İlk Tanışmanız

Bir gün elimde kitaplarla okuldan geliyordum..Tam köşeyi dönerken Linuxta karşıdan geliyormuş farketmemişim, çarpıştık..Sonra o benim yere düşün kitaplarımı toplamama yardım etti bende onun tanımadığı donanımların sürücülerini ona tanıttım ve böylece tanıştık..Şimdi mutlu bir birlikteliğimiz...
  269. S

İzmir ve İsviçre: 'Outlet'lik haldeler

süper paylaşım yine ellerine sağlık..
  270. S

Burgaz Rakı

Haha ben burgaz rakı'ya şaşırmıştım beterin beteride varmış :D :D
  271. S

Burgaz Rakı

Bugün Cuma namazında hutbeyi dinlerken 2 saf önümde ki adamın üstündeki kırmızı renkli montun üstündeki kocaman yazı dikkatimi çekti "BURGAZ RAKI" :D :D :D
  272. S

Minareyi yasaklayan İsviçre dünyada tek başına kaldı

İsviçre'yi kınıyorum ama bizde yıllardır Heybeliada Ruhban Okulunu kapalı tutmuyormuyuz? Alevilerin cemevi ibadethane sayılması isteklerine karşı çkmıyormuyuz.. Yani İsviçre ne kadar haksız sa Türkiye de o kadar haksız..
  273. S

Cumaya gittim geleceğim.

Hayırlı cumalar :D
  274. S

Windows Programlarının Linux'taki Alternatifleri

AIMP'i bende çok arıyorum valla :D
  275. S

Kiralık Lüks Daire

Daire güzelde şimdi kirayı çok ister :D :D
  276. S

birşey sorcam ama utanıyorum:blushing::blushing::blushing: bu meşhur uçbirim nerede?:blushing::blushing::blushing: edit: buldum tamam :)
  277. S

Tavsiye Kitaplarınız

Kitap Adı: Gülün Adı Yazar: Umberto Eco Yayınevi: Can Umberto Eco, ortaçağ Hristiyanlık dünyasını, bir roman kurgusu içinde anlattığı bu kitabında konu kısaca şöyledir; bir manastır da yaşanan bir cinayeti çözmek için, cinayet çözücü William ve genç çırağı Adso işe koyulurlar...
  278. S

Benim ubuntumda da minicik, ufacık, tefecik bir soru var.. Oturum açılırken NumLock tuşu aktif olmuyor, her defasında NumLock tuşuna basıp aktif etmem gerekiyor.. Bu sorunu nasıl çözebilirim??
  279. S

Uçan tekme atan inek

yuhh!!
  280. S

Okunmamış kac mesajınız var

Benim ki tam 100 :D ************* düzeltme 101 oldu :D ************ tekrar düzeltme 102 oldu ************* son düzeltme 101 oldu
  281. S

Kemalistler Hindistana

:clap::clap::clap:
  282. S

Twente 0-1 Fenerbahçe - Video - UEFA Avrupa Ligi H. Grubu 5. Maç

maç iyiydide şu azerilerin dili ne gıcık ya:D gayide bozıntısı = faul kapıcı = kaleci yağşi zerve = iyi vuruş :D :D :D
  283. S

Erkekler Neden Çok Kıllıdır ?

epilasyon farkı :D :D
  284. S

open office var dvdsinde
  285. S

Kıvırmanın Böylesi

Süperdi :D :D Rep'ini verdim (şaka şaka)
  286. S

Pamukoğlu 20 binle dağa çıkacak

Bu konu da sana katılıyorum, bu kitapları mutlaka okuyun çünkü; kaliteli mizah kolay bulunmuyor :D :D :D
  287. S

Müslümanlık Nerede?

aklıma nedense ülker'in maç aralarında çıkan reklamındaki müzik geldi müslümanlık nerede heyy biz oradayız heyy
  288. S

Ubuntu Cd si Sipariş Etmek!(ücretsiz)

Herhangi bir ücreti yok..
  289. S

Pamukoğlu 20 binle dağa çıkacak

Yeminimi bozdum ağalar :D :D Savulun battal gazi geliyooo
  290. S

Ubuntu Cd si Sipariş Etmek!(ücretsiz)

Benim 4 haftada geldi..
  291. S

Keyloger, Linux bölümü moderatörü olmuştur!

tebrikler keylogger..Yeni görevinde de başarılar :D :D
  292. S

walla bende de aynı beklenti var.. Hemen göreyim şu temayı da yükleyip arkadaşlara hava basayım diye bekliyorum :mrgreen::mrgreen:
  293. S

yaww artık paylaşsan şu temaları.. İki gündür dakkabaşı bakıyorum nasılmış temaları diye, hala görünürde bişey yok :D :D
  294. S

hep sadelik derim :D
  295. S

Bırakın Forumu :D

Arkadaşlar dışarıda süper bir hava var..Bu kış günü böylesi kolay bulunmaz, bende topladım ekibi ekipmanı, Elmalı'ya balığa gidiyorum.. Sizde bırakın interneti, forumu çıkın dışarıya..Bu güzel günün kıymetini bilin.. Akşama görüşürüz bye :D :D
  296. S

Askerlik süresi için şok iddia

aynen :thumbup1:
  297. S

SDN Forum'da Linux kategorisi açılmıştır!

hepimize hayırlı uğurlu olsun.Ben kurban etmekiçin, koç almaya gidiyorum :D
  298. S

Yeni başlayanlar için genel olarak Linux

Linuxta iyi bir media oynatıcı bulamadım maalesef. Ubuntuda ki rithymbox çok göstrişsiz, görsellik olarak biraz daha iyi diyebileceğim Audacious performans olarak zayıfmış gibi geldi bana. Ayrıca müzik listeleri sürükle bırak olarak kullanılamıyor.. Bence linuxta iyi bir media playera ihtiyacı var..
  299. S

En cok begendiginiz araba markasi ?

Bmw tabiki