Arama sonuçlarınız

1. H

Turktorent.cc davetiye kodu

turktorrent.xyz davet lazım arkadaşlar indirdiğimin fazlasıyla upload yaparım geri. [email protected] teşekkür ederim.
  2. H

Arkadaşlar Donanımlar Uyumlu Mu ?

Hocam anakartı msı'ın h97 gaming 3 ana kartıyla değiştirdiĝim zaman sadece işlemci eski kalacak yine sıkıntı yapar mı? Bu işlemci .Bana oyunlarda ne gibi bi sorun oluşturur. Darboğaz dediğimiz olay fps olarak işlemcinin eski olmasından ne kadar fark eder? Teşekkür Ederim.
  3. H

Hocam amacım en az masrafla bu işten çıkmak. Elimdeki i5 işlemci ve 8+2+2 ddr3 ram'i kullanarak. Alacağım anakart ve ekran kartından verim alabilir miyim?Cevaplarınız için teşekkür ederim.
  4. H

Merhaba arkadaşlar , Hali hazırda kullandığım sistem ; İntel i5 650 Gigabyte H55m s2v 2+2 4 GB RAM GTX 460 SE 500 watt power 2 TB ve 500 GB HDD Donanım güncellemesi yapmak istiyorum. Öncelikle, bir 150 gb'lik ssd ve 8 gb ddr3 1600 Mhz RAM aldım. Lakin ram anakartın sitesinde uyumlu...
  5. H

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

top90da varsa alabilirmiyim arkadaşlar teşekkür ederim .mail [email protected]
  6. H

Arena-TR Davetiye Dağıtımı

ustam mümkünse bana da üyelik gönderebilir misin? Şimdiden teşekkür ederim. Kolay gelsin ( [email protected] )
  7. H

LeechTurk.Com Davetiye Dağıtımı

ustam bana da gönderebilir misin şimdiden teşekkür ederim. [email protected]
  8. H

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

sağol usta teşekkür ederim.
  9. H

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

Banada çok lazım arkadaşlar şimdiden teşekkürler kolay gelsin ( [email protected] )