Arama sonuçlarınız

1. RocKhan

Araba budur 700 beygir Camaro

2. RocKhan

Bayan Gitarist Gangam Style Metal Remix

http://www.youtube.com/watch?v=zRXoPIAjyqs
  3. RocKhan

Windows 8 simge aralığı sorunu.

Arkadaşlar normalde Windows 7'de bildiğiniz gibi, aşağıda resimde vermiş olduğum bölümden, masa üstü ikonlar arasındaki mesafe vb. simgelerin ince ayarı yapılıyor. Windows 8'de bu ayarları yapabileceğim yeri bulamadım, simgeler arasında çok mesafe var, bu mesafeyi nasıl azaltabilirim bilen...
  4. RocKhan

Evil Dead - Şeytanın Ölüsü Fragman

Evil Dead ilk olarak 1981 yılında çevrilmiş, Korku filmleri arasında bir klasik olan ve Türkiyede Kötü Ruh adı ile Sinemalarda gösterilmiş film serisinin yeniden çevrimi ya da 4. bölümü diyebiliriz. Filmi günümüz şartlarında ele alırsak oldukça klişe gelebilir, bir kaç genç ormana bir klübeye...
  5. RocKhan

KMPlayer Resmi Sitesi Açıldı

En popüler ve gelişmiş medya player programlarından biri olan KMPlayer nihayet resmi sitesini açtı. Bu zamana kadar tüm destek, güncelleme vb duyurularını kendi forumundan veren şirket hakkındaki bilgileri, artık sitesinden de takip edebileceksiniz, dileyen site üzerinden de foruma doğrudan...
  6. RocKhan

Jim Carrey ve Steve Carell, gülme garantili

Geçen gün forumda ingilizce olanını gördüm, bende Türkçe altyazılı olanını ekleyim de herkes anlayarak izlesin dedim. Yıllar önce izlediğim bir filmdi ama forumda izlediğimde ilk kez izliyormuş hissine kapıldım, baya gülmüştüm. Konu: Bruce Nolan, New York'lu bir televizyon muhabiridir...Bruce...
  7. RocKhan

Windows 7 Ağ Sorunu

Selam arkadaşlar masa üstü bilgisayarım XP, buradan ev ağı kuruyorum, ikinci bilgisayarım netbook Windows 7 starter kurulu modemden router aracılığı ile internete bağlı. Amacım iki bilgisayar arasında dosya alış verişi, yani internet bağlantısı değil, masa üstü bilgisayardan normal ev ağı...