Arama sonuçlarınız

1. ramazankar

Yardım Ağda yazıcıdan bilgisayara tarama yapılmıyor

Selam Sayın Arkadaşlar Şirket bilgisayarında Develop ineo 283 yazıcıdan bilgisayarıma tarama sorunsuz yapıyordum. Şirket bilgi işlem yöneticileri tarıfından yazıcının ip adresi değiştirldi. Bundan sonra ne yaptıysam yazıcıdan bilgisayarıma tarama yapamadım. Format attım gene olmadı. Diğer...
  2. ramazankar

Laptopta SSD + HDD Nasıl Tek Olur.

@Tollyver, Sayın Hocam Teşekkürler.
  3. ramazankar

Sayın @Tollyver Hocam Bunu nasıl yapabilirim. Bu konuda beni yönlendirebilirmisiniz? Ayrıca Cevap için Teşekkürler. 1611396188 @Tollyver, İşte Hocam Kurulum yaparken dosya yolunu değiştirdiğim zaman bazı programlar sağlıklı çalışmıyor. Çünkü Program Files Dosyası 128 de kaldığı için sanırım...
  4. ramazankar

Selam Asus N552NW Laptop'ta 128gb M2 SSD var. Aynı zamanda 1tb Harddisk var. Windows SSD de kurulu Yalnız Oyunlar ve programlar çok yer kapladığından SSD yeterli gelmiyor.. Windows SSD de kurulu olup Windows açılışını SSD den yapılıp C sürücüsünü 1tb Harddisk nasıl yapabilirim. Format atmadan...
  5. ramazankar

FRISBY FHD-U352S 2.5'' - 3.5'' SATA HDD standı usb 3.0

Sayın @MrtAltg Hocam Bu Üründen aldım. Yalnız Kullanım kılavuzu çıkmadı içinden klonlama nasıl yapabilirim. Yardımcı Olabilirmisiniz.
  6. ramazankar

Web Sitesi Yaptırmak İstiyorum.

Teşekkür Ederim. Yardım alındı. Konu Kapanabilir. İyi Çalışmalar.
  7. ramazankar

Tek Arkadaşlar da diyebilirdim. Ama Bilgisi ve becerisi yıllarını bu işe vermiş yıllarca okumuş kişilere saygısızlık olur diye hocalarım dedim. Burada daha yeni cümle kuran biri değilim. Komiğinize gidecek bir cümlemde yok. Sadece Gruba ve platforma ve grupta bulunan üyelere saygıdan dolayı...
  8. ramazankar

Selam Arkadaşlar Hocalarım. Yeni web sitesi yaptırmak istiyorum. Yapılacak olan Web sitenin her şeyi admin panel üzerinden yapılacak. Menüler (yazıları, karakterleri, renkleri, şekilleri, v.s.) Dizaynı (Şekil vermeleri dahil örnek gösterilecek) Logo (yeri) v.s v.s.... Yardımcı olabilecek bir...
  9. ramazankar

Gençler bana web sitemde yardımcı olacak var mı ?

Hocam Selam Yeni site yaptırmak istiyorum. Bu konuda en uygun fiyatlı bir çalışma arayışı içindeyim. Bana öneriniz ve yardımınız gerekli yardımcı olabilirmisiniz?
  10. ramazankar

Bluetooth Kulalık Şu Şekilde

Arkadaşlar Bu Özellikte bir Kulaklık Buldum. LinkTech Q50 Şuan Kullanıyorum. Artı ve Eksilerini Yazacağım.. Artıları : Cihaz Mükemmel Kulaklığı açtığım zaman otomatik olarak hemen bağlanıyor. Hem Bilgisayar Hem telefona arasında uyum mükemmel geçişler ve kullanışı Mükemmel. Eksileri : 1.-...
  11. ramazankar

Bluetooth Kulalık Şu Şekilde

Selam Arkadaşlar Şu özelliklerde Bir Kulaklık Arıyorum.. Tekli Mini Bluetooth Kulaklık Hem Telefona Hem Bilgisayara Bağlayabileceğim özellikte olan; Nedeni Bilgisayarda Müzik dinlerken telefon çaldığında otomatik müziği kesecek telefon ile görüşme yaptıktan sonra tekrar müziğe yani bilgisayar...
  12. ramazankar

Şöyle Bir Bluetooth Kulaklık

Selam Arkadaşlar Şu özelliklerde Bir Bluetooth Kulaklık Arıyorum.. Tekli Bluetooth Kulaklık Hem Telefona Hem Bilgisayara Bağlayabileceğim özellikte olan; Nedeni Bilgisayarda Müzik dinlerken telefon çaldığında otomatik müziği kesecek telefon ile görüşme yaptıktan sonra tekrar müziğe yani...
  13. ramazankar

Samsung Galaxy S9 SMS Sorunu

Selam Arkadaşlar Samsung Galaxy S9 SM-G960F Duos telefonum var. Mesaj göndermede sınırlama var. Bir seferde 20 kişiye mesaj atabiliyorum. Sınırsız kişiye mesaj nasıl atabilirim. Yardımcı olabilir misiniz. Arkadaşta da aynı telefondan var. Onunkide Samsung Galaxy S9 SM-G9600 Duos modeli onda...
  14. ramazankar

SSD + HDD Nasıl Tek Olur...

Cevaplar için teşekkürler.. Çözüm olarak hangi Yolları izlemem gerekiyor... .
  15. ramazankar

SSD + HDD Nasıl Tek Olur...

Selam Asus N552NW Laptop'ta 128gb SSD var. Aynı zamanda 1tb Harddisk var. Windows SSD de kurulu Yalnız Oyunlar ve programlar çok yer kapladığından SSD yeterli gelmiyor.. Windows SSD de kurulu olup Windows açılışını SSD den yapılıp C sürücüsünü 1tb Harddisk nasıl yapabilirim. 128gb SSD...
  16. ramazankar

Samsung Telefona Banka Uygulaması Yüklemek

Bilen Yok mu ? Arkadaşlar
  17. ramazankar

Hocam Bunu İndirdim Kurdum. Hiç Kitlemiyor. Bu Programın İconuna tıklıyorum. Şifre istiyor açılıyor uygulamalar içinde Ama yalnız mesela Yapı Kredi Bankası Uygulama simgesi masa üstünde ayrı kalıyor ona tıkladığımda direk açılıyor. Kısaca sorunum için uygun değil. --- Gönderi Güncellendi...
  18. ramazankar

Pardon Hocam Acil Lazımdı. Kusura Bakmayın Özür dilerim.
  19. ramazankar

Selam Arkadaşlar Samsung 6.0.1 Cep telefonumda Banka uygulamalarını yükledim. Bunları bir klasör yaptım. Şimdi Bu klasör kitleyebilirmiyiz. Şöyle Klasör kilitlendiği zaman içinde ne olduğu görünmeyecek. Kilit açıldığı zaman uygulamalar görünecek. Bu mümkün mü? Mümkünse nasıl Yaparım...
  20. ramazankar

Xiaomi Mi5 128gb Pro

Ürün Satıldı.
  21. ramazankar

Xiaomi Mi5 128gb Pro

Selam Xiaomi Mi5 Pro 128gb 4gb Ram snapdragon 820 işlemci Hediye Gelen Samsung Gear S3 Akıllı Saat ile uyumlu çalışmadığı için Samsung S7 alacağımdan satıyorum. Full kutulu Aparatlı GARANTİLİ Kutu içeriği kesinlikle kullanılmadı. Tertemiz Sıfır niyetine Satılık TAKAS - GET - KAPIDA ÖDEME...
  22. ramazankar

Huawei P9 Lite - Kullanıcıları Kulübü

Bilen Yok mu? Arkadaşlar
  23. ramazankar

Selam Huawei P9 Lite kullanıyorum. Kamerada fligran özelliği var yani resme tarih basma gibi bunu kamera açıkken Soldan Sağa doğru kaydırarak özelliklere giriyorum FLİGRAN ı açıyorum. Üçgen le geri geldiğim zaman Fligran kayboluyor bunu nasıl sabit yapabilirim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim. .
  24. ramazankar

Selam Huawei P9 Lite kullanıyorum. Kamerada fligran özelliği var yani resme tarih basma gibi bunu kamera açıkken Soldan Sağa doğru kaydırarak özelliklere giriyorum FLİGRAN ı açıyorum. Üçgen le geri geldiğim zaman Fligran kayboluyor bunu nasıl sabit yapabilirim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
  25. ramazankar

iCloud yedekleme sorunu

Selam Arkadaşlar Hocalarımızın yanında haddimize düşmez ama bir bilgi paylaşmak istiyorum. Affınıza sığınaraktan. İphone 6s 16 Telefonumda icloud yedeklemesi yapamıyordum. 3 gün uğraştım. Sonunda şu şekilde çözdüm. DNS ayarlarına 8.8.8.8 yaptım şuan sorunsuz yedekleme yapıyor. Bilginiz olsun.
  26. ramazankar

Samsung XE700T1C-G02TR Recovery Sorunu

Sorun Çözüldü. Çözüm Şekli : Bu bir sorun değil. Aksine bir özellik :) Güç Ayarlarından iptal edebilirsiniz. Nasıl yapılabileceği aşağıdaki sitede mevcut : http://www.maketecheasi...ustment-in-windows-8-1/
  27. ramazankar

Samsung XE700T1C-G02TR Recovery Sorunu

Selam Samsung XE700T1C-G02TR tablet aldım.2.El yalnız bu tablete Format atmış Windows 8.1 pro yüklemiş kullanan kişi Şuan kullanımda bir sorun yok gayet hızlı ve sorunsuz YALNIZ sıkıntım şu EKRAN PARLAKLIĞI zaman zaman kendi kendine kısılıyor açılıyor. Tüm ayarları yaptım ama çözemedim...
  28. ramazankar

Samsung 46D6500 Dahili Uydu Sorunu

Selam Arkadaşlar Samsung 46D6500 Led TV Aldım.Versiyonu 1013 dü.Menüde Kanal ve ağ kısmı aktif değildi.Samsung u aradım.Sorunu söyledim.Yazılım yükseltin dedi ve birlikte yaptık.Sürüm 001018 Oldu ama menüden kanal ve ağ gene aktif olmadı Yalnız kablo ile ağ a bağlandığımda internete falan...