Arama sonuçlarınız

1. C

Genel Sağlık Sigortası Hakkında soru

Arkadaşlar, bir konu kafama takıldı daha önceden SSK (SGK) girişi olanlarda GSS kaydı yaptırmak zorundalarmı, bilen arkadaşların cevaplarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
  2. C

Call of Duty Modern Warfare 3 RELOADED

RELOADED Yine yaptı yapacağını ve oyunu kırdı, crack sorunsuz çalışıyor. Zamunda.net'de indirilebilir durumda. . Oyunu oynamak için gereken minimum sistem gereksinimleri: CPU : Intel® Core™ 2 Duo E6600 or AMD Phenom™ X3 8750 processor or better RAM : 2GB RAM VGA : Shader 3.0 or better 256...
  3. C

Call of Duty Modern Warfare 3

Arkadaşlar oyun zamundaya düştü. :)
  4. C

Call Of Duty Modern Warfare 3-SKIDROW

Arkadaşlar oyun torrent'de indirilebilir durumda bilginize :)
  5. C

Symbian anna v25.007 için service pack

Arkadaşlar önceki konuda başlıktaki versiyonun haberini vermiştim, şimdi ise service pack güncellemesi çıktı. Evet yanlış okumadınız service pack, Nokia C7'yi güncellemeden haber vermek istedim. İlgilenen arkadaşlara durulur. Getirdiği özellikler: Bu önemli güncelleştirme paketi, akıllı...
  6. C

Simbian anna için yeni güncelleme 25.007

Ben Nokia C7 kullanıyorum biraz evvel bi güncellemelere bakim dedim, ne göreyim bir tane güncelleme var :) küçük bir güncelleme ama ilk izlenimlerim çok azda olsa olan kasılmaların giderilmiş olması gibi geldi bana ilgilenenlere duyrulur.
  7. C

Symbian anna sonrası Ovi Store sorununa çözüm (Önemli)

Arkadaşlar merhaba; Symbian anna güncellemesi yaptıktan sonra ovi store açılmama sorununu çözüm. Telefona hard format atmamız gerekiyor, hard format attıktan telefon açılırken pin kodunu girdikten dil seçeneği gelecek karşımıza bunu ingilizce olarak değiştirin ve telefon yeniden başlasın...
  8. C

Microsoft Sidewinder Mouse

Teknik Özellikler ve Detaylar Çözünürlük: 2000 dpi lazer algılayıcı Görüntü işleme: 7080 fps Maksimum hızlanma: 20 G Maksimum hız: Saniyede 45" USB Raporlama: 500 Hz Tabanlar: 3 set halinde farklı yüzeyler Tuş Ömrü: 9 milyon tıklama Rahat kullanım için yenilikçi tasarım Anında...
  9. C

Microsoft Wireless Notebook Presenter Mause 8000

Kablosuz Bluetooth Teknolojisi 2.4 GHz “ilk Bağlantı” Teknolojisi “High Definition” Lazer Teknolojisi Microsoft Akıllı İzleme sistem i Ergonomik Tasarım Anlık Görüntüleyici pil Durum Göstergesi Tilt Tekerlek Teknolojisi Kaydırma Tekerliği Tuş Sayısı 12...
  10. C

Thermaltake ISGC Fan 12 cm

Son günlerde her gün yeni bir ürün duyuran firmaların başında Thermaltake geliyor. Firmanın en son duyurusu, çok sessiz olduğu belirtilen yeni bir fan olan Thermaltake ISGC Fan 12 üzerine. Firmanın verdiği bilgilere göre, bu yeni fanda özellikle pervanenin kanatçıklarının şekline ve...
  11. C

İnternet Explorer 6-7-8 için yamalar yayınlandı, işte bağlantılar

Microsoft farklı sürümler için pek çok bağlantı sundu. İsimleri İngilizce olmasına karşın güncellemeler çok dil desteklidir. Windows Desktop downloadları: * Cumulative Security Update for Internet Explorer 5.01 for Windows 2000 Service Pack 4 (KB978207) * Cumulative Security Update for...
  12. C

Samsung MD230 ile Eyefinty için hazır çoklu monitörler

Samsung Syncmaster MD230 Samsung, CES 2010'da tanıtmını yaptığı Syncmaster MD230 ile oyunculara çok farklı bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor. Firma tarafından verilen bilgilerde göre bu ürün Samsung, AMD ve ATI'nin ortak ürünü olduğu söyleniyor. Her ekranın 2560x1600 çözünürlükte olduğunu...
  13. C

Windows 7 Hizmet Paketi 1'den ekran görüntüleri

Publicado por fmartin_live el 17 de January de 2010 en Microsoft, Windows 7, sistemas operativos- 24 Comentarios Windows 95 ile birlikte yeni işletim sistemlerini iki ya da üç yıllık aralıklarla pazara süren Microsoft, Windows XP sonrasında 5 yıl bekleyince beklentiler ciddi şekilde...
  14. C

AMD Phenom II X4 810 hakkında

Arkadaşlar Benim 810'nun Level 3 değeri 6MB yani toplamda 8MB artık.Sizde durum nasıl.
  15. C

Windows 7 Hesap Makinesi,normal hesap makinesi gibi hesaplamıyor.

Örnek: 68x1474=100,232 x 18% 18,041,76 + = 118,273,76 (normal hesap makinesi sonucu) Örnek: 68x1474=100232 x 18% 18041,76 + =3616723376,64 (Windows 7 hesap makinesi sonucu) Acaba bir yerde yanlışmı yapıyorum,bi el atarsanız sevinirim.
  16. C

Windows 7 kutulu ürünü 32bit mi yoksa 64bit mi destekliyor?

Arkadaşlar benim son günlerde kafama takılan bir konuvar başlıktada belirttiğim gibi kutulu ürün almak istiyorum fakat 32 mi yoksa 64 bit mi desteklediği belirtilmiyor,birde OEM alacak olursak bunlarda bu ibareler belirtiliyor,bu konuyu açığa çıkartırsak memnun olacağım teşekkürler.
  17. C

Nokia E75 hakkında yorumlar buraya.

Bu telefondan almayı düşünüyorum.Kullanan arkadaşlar yorumlarını yazarlarsa sevinirim.Teşekkürler.
  18. C

Modifiye kasası olan arkadaşlar buraya.

Sdn
  19. C

CCleaner 2.19.901 YENİ!...

Neden bu kadar çabuk güncelleniyor bende anlamadım.Ama gayet başarılı bir program kullanmayan arkadaşlara tavsiye ederim. Sistem Gereksinimleri :Windows98/NT4/ME/2000/XP/2003/Vista (64-bit XP ve Vista ile kısmen uyumlu) Link:Download CCleaner 2.19.901 - FileHippo.com
  20. C

Ürün incelemeleri videolu olsun.

Ben resimli ürün incelemelerinin yapılmasını istemiyorum.Videolu yapılmasını istiyorum.
  21. C

Kalıcı donma problemi!...

Öncelikle Donanımlarımı yazayım Anakart olarak Asus M4A79 deluxe anakartını kullanıyorum bunda olabilir diye garantiye gönderdim ama sağlam diye geri gönderdiler.Çünkü bu anakartı almadan önce M3A78-EM kullanıyordum böyle bir sorunum yoktu değiştirdim,M4 olanı aldım herşey bu anakartı almamla...
  22. C

SpeedFan 4.38 YENİ!...

Sisteminizdeki uygun donanımların voltaj, fan hızı ve sıcaklık değerlerini izleme (monitörize etme), fan hızlarını sıcaklık değerlerine göre değiştirebilme, sabit disklerin S.M.A.R.T. bilgilerine ulaşma ve sabit disk ısısını gösterme gibi özelliklere sahip popüler yazılımın sisteminizde neler...
  23. C

Windows 7'nin tüm güvenlik yenilikleri burada

Microsoft, özel bir konferansta yeni işletim sistemi Windows 7'nin getirdiği güvenlik yeniliklerini tanıttı. Tabii ki tahmin edebileceğiniz gibi, Microsoft şimdiye kadar çıkardığı en güvenli işletim sisteminin en yenisi olduğunu da iddia etti. Her ne kadar açıklamanın bu kısmı biraz klişe gelse...
  24. C

Nvidia GT300: 512x işlem çekirdeği ve MIMD mimarisi

AMD-ATi ile birlikte grafik endüstrinin lider iki isminden birisi olan Nvidia, G80 sonrasındaki en radikal GPU teknolojisini duyurmaya hazırlanıyor. Son dönemde daha çok yeniden isimlendirme çalışmalarıyla gündeme gelen ve en son AMD-ATi'nin Radeon HD 4890 girişimine karşı GeForce GTX 275...
  25. C

AMD 'Istanbul' Opteron'u öne aldı

Peter Not : Bu siteden alıntılarımız yasaktır.Çünkü kendileri alıntı adresini belirtsek de pek sevmiyorlar böyle şeyleri ... ~~ Kilit ~~
  26. C

ATi Radeon HD 4770, 99$'lık fiyatıyla 28 Nisan'da lanse ediliyor

Peter Not : Bu siteden alıntılarımız yasaktır.Çünkü kendileri alıntı adresini belirtsek de pek sevmiyorlar böyle şeyleri ... ~~ Kilit ~~
  27. C

Asus'tan AM3 destekli "M4N82 Deluxe"

Asus, Nvidia'nın nForce 980a SLI (MCP82XE) yongasetini taşıyan ve AM3 işlemcilere destek veren yeni anakartını tüketicilerin beğenisine sundu. Siyah renkli devre tasarımına sahip modelin başlıca teknik detayları şöyle sıralanıyor: 16GB'a kadar destekli 4 adet DDR2 bellek yuvası (1200MHz OC) 5...
  28. C

SiSoftware Sandra Lite 2009.5.15.96 (SP3) YENİ!...

PC, sunucu, Pocket PC, Cep telefonu, küçük ofis ağları (SOHO) ve şirket ağlarına hitap eden yazılım 34 ayrıntılı bilgi modülü ve 13 benchmark modülüyle oldukça kapsamlı bir yazılım. Yazılımın Pro Home & Pro Business, Lite, Engineer ve Enterprise olmak üzere dört farklı versiyonu bulunuyor. Her...
  29. C

Skype 4.0.0.226 YENİ!...

Yazılı, sesli ya da görüntülü olarak anında mesajlaşma olanağı sağlayan yazılım özellikle yüksek kaliteli sesli görüşmelerle ön plana çıkıyor. Aralarında Türkçe'nin de yer aldığı 24 farklı dil desteğine sahip olan program bazı ülkelerde sabit telefon hatlarının internet üzerinden hesaplı bir...
  30. C

Hızlı erişimler için sistem diyalog kutusu

Bu sitelerden yapılan paylaşımlar kaynak gösterilmesine rağmen şikayet edildiğinden dolayıkonu yoruma kapatılmıştır
  31. C

HIS HD 4890 Fan TURBO

Link:http://www.hisdigital.com/tr/product2-436.shtm
  32. C

Yeni bir işletim sistemi : Google CYBORG

Google, Android ile akıllı telefonlarla ve netbook’larla girdiği işletim sistemi yolculuğunda şimdi de masaüstü bilgisayarlara yöneldi. Google tarafından Cyborg adı verilen projeyle ilgili yapılan sunumda ilk detayları su yüzüne çıkardı. Web tabanlı (Cloud Computing) mantığı baz alan...
  33. C

3G Keyfi Üç Ay Sonra Başlıyor: Lisanslar Ay Sonunda Verilecek.

Açıklama Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu Başkanı Tayfun Acarer’den geldi. 3G’nin çok önemli bir teknoloji olduğunu ifade eden Acarer mayıs ayına girmeden üçüncü nesil lisansları operatörlere sunacaklarını söyledi fakat sistemin tamamen son kullanıcıların hizmetine girmesi üç...
  34. C

Microsoft Office 2010: Outlook'tan ilk görüntüler...

Senenin başında Office 2010'un Alfa-derlemesinin ilk görüntüleri ortada dolaşmaya başladıktan sonra şimdi sıra Outlook 2010'a geldi. E-posta istemcisinin erken bir sürümünün ilk görüntüleri internete sızdı. Office 2007 ile beraber gelen Ribbon arayüzü Outlook'ta kullanılmamıştı fakat microsoft...
  35. C

Bluetooth v3.0 standardı en sonunda tanıtıldı; Artık daha hızlı

1998 yılının eylül ayında faaliyet göstermeye başlayan Bluetooth Special Interest Group (SIG), günümüzün vazgeçilmez kablosuz iletişim teknolojisi Bluetooth'u geliştirerek önemli bir adım atmışlardı. Zamanla cep telefonundan dizüstü bilgisayarlara; medya oynatıcılardan (PMP) özel kol saatlerine...
  36. C

FileZilla Client 3.2.4 YENİ!...

Kullanımı kolay, ücretsiz ve bol özellikli bir FTP yazılımı olan FileZilla, FTP, SSL/TLS üzerinden FTP (FTPS) ve SSH File Transfer Protocol (SFTP) desteğine sahip. Aralarında Türkçe'nin de yer aldığı çoklu dil desteği, yarım kalmış yüklemelere devam edebilme, 4GB'dan büyük boyutlu dosyaların...
  37. C

µTorrent 1.8.2 build 15196 YENİ!...

µTorrent, kurulum gerektirmeden çalışması, sistem kaynaklarını (işlemci, bellek ve disk kullanımı) az tüketmesi ve küçük boyutu ile ön plana çıkıyor. Programın Türkçe dil desteği de bulunuyor. Programı Türkçe çalıştırabilmek için sürüm ile uyumlu dil paketini indirmeniz ve µTorrent ile aynı...
  38. C

TestDisk & PhotoRec 6.11 YENİ!...

Kayıp/bozulmuş disk bölümlerini (partition) kurtarmak ve boot edilemeyen (açılmayan) diskleri yeniden bootable hale döndürmek için tasarlanmış olan bu araç, kurmuş olduğunuz bir yazılım, bulaşmış olan bir virüs ya da (yanlışlıkla disk tablolarını silmek gibi) tümüyle kendi hatanız nedeniyle...
  39. C

Winamp 5.552 YENİ!...

Mp3 dışında da bir çok ses ve video dosyasını oynatabilen ve düzenleyebilen yazılımın Pro, Bundle, Full ve Lite olmak üzere dört ayrı versiyonu bulunuyor. Oldukça küçük olan Lite versiyonu aacPlus, MP3 ve AAC dosya türlerini oynatabiliyor, tüm klasik görsel arayüzleri (skin) destekliyor ve...
  40. C

Microsoft 15 dolara Windows XP satıyor!

Netbook çılgınlığı tüm dünyayı yavaş yavaş ele geçirirken, netbook'larda kullanılacak işletim sistemi savaşlarında da çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. Netbook üreticileri artan talebe karşı fiyat yarışına girdikleri için, zaten düşük olan fiyatları yüksek işletim sistemi maliyetleri ile şişirmek...
  41. C

100 Euro'luk Nokia'ya neden servet ödüyorlar?

Olay yaklaşık 6 ay kadar önce Nokia 1100 telefonlarının ikinci el fiyatlarının anormal yükseliş göstermesi nedeniyle polisin Ultrascan Advanced Global Investigations isimli güvenlik firmasına başvurması üzerine açığa çıktı. Üretimi 2003 sonlarında durdurulan bu modelin birinci el fiyatı 100 Euro...
  42. C

Mozilla Firefox 3.0.9 YENİ!

Firefox, aynı pencere içerisinde birden çok alt pencere açmanıza izin veren sekmeli tarama, gözde arama motorlarının yer aldığı ve özelleştirilebilir entegre arama kutusu, otomatik güncelleştirme özelliği, gelişmiş açılır pencere engelleyicisi, RSS beslemelerini otomatik saptama özelliği, canlı...
  43. C

AMD, Phenom II X4 940 BE işlemcisinin fiyatında indirime gidiyor

Intel'den sonra tahmin edildiği üzere AMD de işlemci fiyatlarında indirime gidiyor. Önümüzdeki günlerde 3.2GHz'de çalışan Phenom II X4 955 işlemcisini kullanıma sunmayı hazırlanan firma, an itibariyle ürün gamındaki en hızlı işlemci olan Phenom II X4 940'ın fiyatını 200$'ın altına çekiyor. Her...
  44. C

AMD'nin tek çekirdekli 45nm'lik Sempron'u yolda

İçinde bulunduğumuz hafta dahilinde Phenom ve Athlon ailesinden 4 çekirdekli üst segment modellerini tüketicilerle buluşturacak olan AMD, bir yandan da tek çekirdekli Sempron ailesini geliştiriyor.Firma cephesinden gelen bilgilendirmelere göre, gelecek çeyrek dahilinde AMD, "Sargas" olarak...
  45. C

İnternet Explorer 8.1 Yola Çıktı..

İnternet Explorer 8 Yeni Olmasıyla Birlikte. Kullanıcısına Farklı Özellikleri Kazandırıp,Memnun Bırakacak Performans ve İşlevsel Bir Tarayıcı Olma Özelliğini Elde Etti. Oldukça Başarılı Bir Çalışma ile Sonuçlanan İnternet Explorer 8 İçin , Bulunduğumuz Nisan Ayı İçerisinde,Standart Güncelleme...
  46. C

WLAN ağını hacker saldırısına karşı koruma

Kablosuz ağ Kablosuz ağlar temelde en son şifreleme metodu olan WPA (WiFi Protected Access) ile korunmak zorundadırlar. Tek tük de olsa kimi zaman boy gösteren WLAN bağlantı sorunu Centrino dizüstü bilgisayarınız ile WLAN yönlendiriciniz arasında oluyor. Bazı sorunlar nedeniyle bilgisayarınız...
  47. C

Her kullanıcı hesabı için farklı sistem dili

KULLANILAN DİL AYARLARINI DEĞİŞTİRMEK: Dil ayarlarını değiştirmek istediğiniz kullanıcı adıyla sisteme giriş yaptıktan sonra "Başlat | Denetim Masası" yolunu izleyin. "Saat, Dil ve Bölge" bölümünde "Görüntü dilini değiştir" diyalog kutusunu açın. Klasik Denetim Masası görünümünden "Bölge ve Dil...
  48. C

Nokia PC Suite 7.1.26.0 YENİ!

Nokia PC Suite uygulamaları: Content Copier, telefonla PC arasında kişisel verileri yedeklemenize ve geri yüklemenize olanak tanır. Ayrıca iki Nokia telefonu arasında bilgi kopyalamanızı da sağlar Nokia PC Sync, cep telefonu ve PC Kişisel Bilgi Yöneticisi (PIM) arasında kişiler, takvim öğeleri...
  49. C

Realtek HD Audio Sürücü Paketi R2.22 YENİ!

Hatırlatma: Windows Server 2003 Service Pack 1 ve Windows XP Professional x64 Edition'da HD (High Definition) audio ile sürücü kaynaklı problemler yaşıyorsanız bu sayfadaki düzeltme işinizi görebilir. Windows 98SE'de gelişmiş özellikleri etkinleştirebilmek için DirectX 8 gereklidir...
  50. C

Microsoft IntelliType Pro 6.31 YENİ!

IntelliPoint yazılımını kurduğunuzda Denetim Masası'ndan ulaşılan "Fare Özellikleri"nde Intelli Point Düğmeler (Buttons) ve Tekerler (Scrolling) sekmelerini değiştiriyor. Mouse modelinize göre değişmekle birlikte Activities ve Wireless sekmeleri eklenebiliyor. Yazılımın doğru çalışması için...
  51. C

Microsoft IntelliPoint & IntelliType Pro 6.31 YENİ!

IntelliPoint yazılımını kurduğunuzda Denetim Masası'ndan ulaşılan "Fare Özellikleri"nde Intelli Point Düğmeler (Buttons) ve Tekerler (Scrolling) sekmelerini değiştiriyor. Mouse modelinize göre değişmekle birlikte Activities ve Wireless sekmeleri eklenebiliyor. Yazılımın doğru çalışması için...
  52. C

ESET Nod32 Antivirüs 4.0.424.0 YENİ!

Antivirüs yazılımı denince akla "NOD32" gelir. ESET NOD32 Antivirus, ödüllü ThreatSense® motoru sayesinde, virüs, truva atı, worm, adware, spyware, phishing, rootkit ve daha nice internet kaynaklı tehditleri piyasadaki başka hiçbir programın yapamayacağı gibi proaktif olarak tespit eder ve...
  53. C

AMD-ATi'nin Radeon HD 477O modeli gün ışığına çıktı

AMD-ATi'nin kullanıma sunmaya hazırlandığı yeni ekran kartı Radeon HD 4770 için artık geri sayım başladı. Firmanın masaüstü sistemler için 40nm üretim teknolojisiyle hazırladığı ilk ekran kartı olarak dikkat çekmesi ve pazara giriş yapacağı 99$ seviyesinde ses getirmesi beklenen Radeon HD 4770...
  54. C

MS: Windows 8 çalışmaları yakında başlıyor!

Microsoft'un Amerika ana sayfası henüz yayımlanmamış Windows 7'nin halefiyle ilgili çalışmaların yakında başlayacağını bildiriyor.14.04.2009 tarihili iş ilanına göre Microsoft yeni bir "Lead Software Development Engineer" yani baş yazılım geliştirme mühendisi arıyor. İlan bilindik taleplerin...
  55. C

LCD zamlarının sorumlusu Çinli çiftçiler mi?

Ekonomik kriz tüm dünyayı etkiledi. Bu kriz ile birlikte tüm dünyada genel alım gücü düştüğü için elektronik cihazlar başta olmak üzere pek çok üründe de fiyatlar düşmeye başladı. Tüm bu gelişmelerden en büyük gelir kaynağı ihracat olan Çin de etkilendi. Bir istisna dışında; ülkede ve ihraç...