Arama sonuçlarınız

1. I

Soru Kamera Odaklı Telefon

Maximum 24 bin TL olacak şekilde kamera odaklı bir telefon arıyorum. Beni minimum 4 sene idare etmesi gerekiyor. Iphone kameralarıyla hiçbir telefon yarışamıyor bana göre. Genelde kendi fotoğrafımı çeken birisiyim bu yüzden de Iphone 11 düşünüyorum ancak çok mu eskide kaldı ve beni 4-5 yıl...
  2. I

Soru 500 TL altı kablosuz kulaklık

500 TL altı kablosuz kulaklık alacağım, taotronics soundliberty 97 ile oppo enco buds arasında kaldım sizce hangisini almalıyım veya önereceğiniz başka bir kulaklık var mı?
  3. I

Soru 500 TL altı kablosuz kulaklık

500 TL altı kablosuz kulaklık alacağım, taotronics soundliberty 97 ile oppo enco buds arasında kaldım sizce hangisini almalıyım veya önereceğiniz başka bir kulaklık var mı?
  4. I

Soru 150 TL akıllı saat

Max 150 TL ye önerebileceğiniz akıllı saat var mı? Bluetothle konuşma ve uygulaması olmasını istiyorum
  5. I

Soru Poco X3 Pro MIUI 12.5.2

MIUI 12.5.2 güncellemesini poco X3 Pro cihazımda yapmalimiyim
  6. I

1000-1500 Telefon

Babaanneme telefon alacağız 1000-1500 TL arası telefon önerir misiniz? Mümkünse en az 32 GB olsun ve eskiliği farketmez
  7. I

Öneri Akıllı Saat Önerisi

300-350 TL civarına önerebileceğiniz akıllı saatler var mı?
  8. I

Poco X3 Pro Eıs

Poco X3 proda EIS yaptığımda direk 1080/30 a geçiyor bunu 1080/60 veya 4K/30 şekline nasıl getirebilirim
  9. I

Poco X3 Pro Pil Sorunu

Poco X3 prom ilk 2 hafta yaklaşık 8-9 saat ekran süresi veriyordu şimdi 6 ya kadar düştü ne önerirsiniz. Birde ekran yansıtma özelliği açık kaldı ve kapatılmıştır nasıl cözebilirim
  10. I

Drag Click

Drag Clicke yeni başladım 2. günde 9 cpse kadar çıktım short drag clickle. Sizce iyimi
  11. I

Soru 12 Yaşındayım Alışveriş Kartı Alabilirmiyim

12 Yaşındayım ve Alışveriş kartı almak istiyorum.Alabilirmiyim? Alabilirsem hangilerinden alabilirim
  12. I

Taksitli Telefon

9 veya 12 taksitle poco x3 pro alabileceğim bir yer varmı
  13. I

Incehesap.com Güvenilir Mi?

incehesap.com üzerinden poco x3 pro modelini almak istiyorum (diğer sitelerden daha ucuz olduğu için ama babam güvenemiyor sizce güvenli mi