Arama sonuçlarınız

1. can2861

Ana Kart Üzerindeki Bağlantılar Nasıl Yapılır ?

Merhaba arkadaşlar öncelikle hayırlı geceler Bu gün yeni kasam elime ulaştı ama anakart bağlantılarını nasıl yaparım hiç bir fikrim yok yardımcı olabilecek arkadaşların yardımlarını bekliyorum Anakart modeli hcs h61h2 -mv 1620161939 Power reset tuşu panel F panel kısmına takılacak sanırım ama...
  2. can2861

Dx 10.1 Anakarta Dx 12 Ekran Kartı Takılırmı ?

Arkadaşlar öncelikle konuyu yanlış yere actıysam özür dilerim ben yeni bir anakart alacagim ama bu anakart dx 10.1 destekliyor benim ekran kartim ise dx 12 ben bu ekran kartini taksam gta v i dx 11 de oynayabilirmiyim yoksa dx 11 anakartmi almam lazım..
  3. can2861

Işlemci Değişikliginden Sonra Oyunlarda Hata ?

arkadaşlar işlemcimi değiştirdim ve oyunlarda hata aldım sonra yeni almış olduğum işlemcimi cıkartıp eskisini taktım ve hata almadıgımı gördüm daha sonra diğer işlemcinin arzalı oldugunu düşünüp iade ettim yenisini sipariş verdim yeni gelen işlemciyi taktıgımda yine aynı hataları alıyorum gta v...
  4. can2861

Çözümünü Bulamadığım Hata

merhaba arkadaşlar öncelikle herkeze hayırlı geceler öncelikle konumu şu şekilde acıklamak istiyorum bundan 1 hafta önce işlemcimi değiştirdim gta 5 pubg mobil gibi oyunlarda hatalar aldım yeri geldi ekranım dondu ama arkaplanda calan youtube sesi gitmedi daha önce eski işlemcimde bu tür...