Arama sonuçlarınız

1. Kombustor

Öneri PS4 vs Switch OLED vs X360 vs PC

Evet sorum böyle arkadaşlar. Bu soruyu sorma sebebim şuan kullandığım R7 4800H ve GTX1650Ti Nitro 5'imin çoğu yeni oyunda High levelde 60-30 FPS oynatması. Birde konsolun kırılabilmesi veya oyunlarının ucuz olması gerek ayrıca ailem GamePass vb. üyeliklere sıcak bakmıyor bu yüzden PS5, Series S...
  2. Kombustor

İpucu Bu siteden uzak durun!

Arkadaşlar bu siteden kesinlikle uzak durun. "Türkçe yama" Adı ile insanlara virüs yayıyor. Site : Turkceyamaci.com Virüs: (Mining) Truva Atı
  3. Kombustor

Yaptığım Komik Şey Nasıl ?

Güzel mi ? Komik gibi.
  4. Kombustor

Rehber Turbox Ve Izoly Neden Alınmaz ?

Sebeplerini güzelce anlatacağım Donanımsal Sebepler; 1)İşlemci: İlana bakarken İ7 yazısına aldanmayın çünkü içinde 2009'dan kalma İ7 870 Filan oluyor.(İ5 10th GEN sistemlere birazdan bakıcağız) 2)Anakart: Muhtemelen içinde Casper yada Çinde dükkan altında üretilmiş Dandik anakart. 3)Ram:16...
  5. Kombustor

Remastered Olmasını İstediğiniz Oyunlar

Benim istediklerim; NFS U2 CS 1.6 CRYSİS 3 CRYSİS 2 Sims 2 Sims 3 Ya sizinkiler :D 1621251747 Heyy birileri varmı ? Hu hu aloo
  6. Kombustor

Jbl Quantum 100 Alınır Mı ?

Lütfen Rampage,Gamepower,Hyper-X,Corsair vb. markaları önermeyin.Önerebileceğiniz markalar:Senhesier,Phlips,JBL,Sony,AKG. Bütçem 400 TL (maks.). https://www.hepsiburada.com/jbl-quantum-100-cikarilabilir-mikrofonlu-3-5mm-gaming-kulak-ustu-kulaklik-siyah-p-HBV00000WJ17X?magaza=Hepsiburada
  7. Kombustor

Eski Sistemlerimizin Özelliklerini Paylaşalım(Yenisinide Yazabilirsiniz)

Benim Eski Sistemim; -Asus P5KC -İntel Core 2 Duo E6700 -AMD ATİ Radeon HD 4870 X2 -Cooler Master CM 690 (Version 1) -Seagate 500 GB SATA HDD -Samsung 360 GB İDE HDD -HP w2207h (Eski meski ama HDMI var) -4 GB (1X4) DDR 2 Kingston RAM (DDR 2 yazmamın sebebi anakart DDR 3 destekliyor) Şimdiki...
  8. Kombustor

Crysis 4 Keşkeee Çıksaa

Crysis Hayranı olup bütün oyunlarını oynadım (2-3 kere bittirdim)(Remasterd Dahil) ama 4. oyun çıkmıyor ve ben eski oyunlarından sıkılmaya başladım.Sizce 4. oyun çıkar mı ?
  9. Kombustor

En Sevdiğiniz Oyun Serileri ?

En sevdiğiniz oyun serileri nedir? Benimkiler Crysis ETS ATS CS SWAT NFS TDU COD MW
  10. Kombustor

?Sdn Kullanıcıları Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor ? [Anket] ?

SDN Kullanıcıları Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor ?
  11. Kombustor

0 - 26 Gb Arası Fps Oyun Önerisi

Merhaba bana 0-26 gb arası FPS oyunu önerir misiniz ? Oynadıklarım CRYSİS SERİSİ COD MW SERİSİ FAR CRY 1 VE 2 CS SERİSİ Sistemim; Acer Nitro 5 an515-44 R69Y AMD Ryzen 7 4800H 16 GB RAM GTX 1650 Tİ 1 TB HDD 256 GB SSD 1 TB Portable Disk Windows 10 v2004