Arama sonuçlarınız

1. Kombustor

Remastered Olmasını İstediğiniz Oyunlar

3, VC ve SA'nın geldi hocam ama rezil durumda.
  2. Kombustor

Öneri PS4 vs Switch OLED vs X360 vs PC

Evet sorum böyle arkadaşlar. Bu soruyu sorma sebebim şuan kullandığım R7 4800H ve GTX1650Ti Nitro 5'imin çoğu yeni oyunda High levelde 60-30 FPS oynatması. Birde konsolun kırılabilmesi veya oyunlarının ucuz olması gerek ayrıca ailem GamePass vb. üyeliklere sıcak bakmıyor bu yüzden PS5, Series S...
  3. Yanlış Bilgi: CRYSİS HALA RTX 4090'NI YENEBİLİR

Yanlış Bilgi: CRYSİS HALA RTX 4090'NI YENEBİLİR

4. AMD Athlon Sobaları - Sadece 100 DOLAR

AMD Athlon Sobaları - Sadece 100 DOLAR

AMD'nin zamanında ne kadar az ısındığının kanıtı (!)
  5. Kombustor

Hadi herkes sistemini yazsın

Acer Nitro 5 AN515-44; Ryzen 7 4800H 16 GB Ram 1TB Toshiba HDD 256GB SSD NVIDIA GTX 1650Tİ Killer E2600 Windows 11 pro
  6. Kombustor

Yardım en iyi antvirus programı hangisi

Tabikide Kaspersky
  7. Kombustor

İpucu Bu siteden uzak durun!

Ama bulaşşaydı ben biterdim. Mining virüsü çünkü zatan kart HD 4870 x2 idi fırınlama sistemi ile çalışıyordu bi gram hayatı vardı.
  8. Kombustor

Defender Candır Arkadaşlar !
  9. Kombustor

Evet ancak bana da bulaşmıştı (haklısınız ancak bu forumdakilerde haberi olsun)
  10. Kombustor

Benimde ilk indirdiğim virus "MUSALLAT.EXE" idi. Cidden bilgisayara musallat oluyorudu :)
  11. Kombustor

Son anda kurtuldum tam açıyordum dosyayı Defender uyardı. Resmini çekmiştim şimdi buldum dosyalarımın içinde.
  12. Kombustor

1 Sene önce Yakuza 0 yaması indirken bulaştı Galiba ironi idi :) 1628412279 Aynen
  13. Kombustor

Arkadaşlar bu siteden kesinlikle uzak durun. "Türkçe yama" Adı ile insanlara virüs yayıyor. Site : Turkceyamaci.com Virüs: (Mining) Truva Atı
  14. Kombustor

Yaptığım Komik Şey Nasıl ?

Doğru. Bilgi için teşekkürler.
  15. Kombustor

Aslında 10X Microsoft'un geliştirdiği sonra adını 11 diye değiştirdiği işletim sistemi.
  16. Kombustor

Güzel mi ? Komik gibi.
  17. Kombustor

Comment by 'Kombustor' in media 'Cam kenarı olsun.'

Come On Dostum Burası Türkiye.
  18. Kombustor

Comment by 'Kombustor' in media 'masaustu-duvar-kagidi-1.jpg'

Ama taihte 2014 yazıyor ve steam Battle.net logosu eski.
  19. Kombustor

Comment by 'Kombustor' in media 'masaustu-duvar-kagidi-1.jpg'

Güzelmiş yada kesinlikle bana lazım.
  20. Windows 11 nasıl yapıldı

Windows 11 nasıl yapıldı

Tüm Hakkları Garip Adam AMD'ye aittir. (Technopat'ta Garip_man_26)
  21. Kombustor

S20 FE vs A52

En iyisi Samsung Galaxy M51. +Batarya +Ekran +İşlemci İçlerinde S20 FE
  22. Kombustor

Öneri 7-8 yaşında çocuk için bilgisayar oyunu

Test Drive Unlimited 2 P.E.S. Nfs U2 (Serbest Modda %100 Saveli) Minecraft Among US (Anne-Baba gözetimi altında eğer oyunu taklit ediyorsa anında silin) Roblox (Anne-Baba'nın seçtiği oyunlar çünkü +18 oyunlar var) Not: Lütfen çocuğa Youtube'deki saçma oyun videoları yasaklayın mümkünse Youtube...
  23. Kombustor

Haber Android depremi önceden haber verdi!

İphone Sahiplerine Vodafone zaten önceden Covid alarmı verdi bu sabah o bize yeter :)
  24. Kombustor

Suç işleme oyunu.

PAYDAY ve GTA series
  25. Kombustor

Yardım Bisiklet Son Zamanlarda Bayağı Yavaşladı.

Muhtemelen Fren pabucu jant ile giderken sürtüyor ve yavaşlatıyor.
  26. Kombustor

Soru 1.5 GHz, 256 GB, 4 gb ram ile yazılım çalışabilir miyim?

SDN =Shift Delete Net. 100 Satır kod satırdaki yazan harf sayısına bağlı çok belli bir sonuç vermek güç.
  27. Kombustor

Comment by 'Kombustor' in media 'resim_2021-07-25_232347.png'

Gta 4 şifresini Fetö Şifresi Zanneden A Haber :)
  28. resim_2021-07-25_232347.png

resim_2021-07-25_232347.png

29. Kombustor

Soru İntel 10700 islemci ile düşük fps almam

Çünkü A.M.D İntel'den daha iyi işlemci üretiyor.
  30. Kombustor

Dizi En Eğlendiğiniz Komedi Programı

TV kanallarının haber zamanındaki video oyunlarına saçma saçma şeyler söyleyip insan kandırmaları 1 örnek Şok Şok Şok Fetönün kodları bulundu (Bruh Moment öyle bir andır ki Fetö şifresi zannetiğin şeylerin GTA 4 şifreleri çıkmasıdır) 2. örnek Yeni Ölüm oyunu Mani Craft Bir kişi : Bu oyunda araba...
  31. Kombustor

Soru Ekran kartı piyasası ne olur?

Mining'ciler piyasada olduğu zaman ekran kartı piyasanın hali bu olacak
  32. Kombustor

Söyle Rahatla V.2

Vergilerin çok olması ve benim Ps5'i Kemal Sunal'ın cam ardındaki etlere ekmek banmak gibi Ps5 fiyatlarına bakıp üzülmem.
  33. Kombustor

Yardım 1800 TL'ye sağlam apu sistem önerisi yapabilecek var mı? (Beğenip alırsam 50 TL atarım)

BEN (!) diyecektim ki en ucuz iş görebilecek apu işlemcinin 1600 tl olduğunu gördüm. 1627243144 Dur dur Ürüne Git AMD Athlon™ 3000G Vega3 Graphics 3.5GHz 4MB Cache AM4 İşlemci istermisin belki yüksek ayarlarda açmaz ancak düşükte akar.
  34. Kombustor

Yazdığın Kodun uzunluğuna bağlı örneğin Hello World yazdıysan az ancak SDN'yi baştan yazarsan çok fazla belli olmaz.
  35. Kombustor

Soru Bilgisayar Çok Kasıyor

Format (!). Şaka şaka ancak aşırı kasıyorsa örneğin 10 dk açılma süresi fln o zaman Direkt Format Derim.Ancak Valorant'ta 30 FPS alması normal. R5 bir sisteme 1627242810 Amin.
  36. Kombustor

Java ve Pyhton. 1627242589 Ancak bazenleri 8 gb olabiliyor ben biraz önce baktım.
  37. Kombustor

O zaman 4-6 GB olabiliyordu.Hocam demenize gerek yok bu arada.
  38. Kombustor

Pyhton yazılım dili bir kaynak kodu düzenleyicisi değildir.
  39. Kombustor

F5 at. Pardon Kabaca yazdım Özür dilerim.
  40. Kombustor

50 GB mi ? Kim söyledi onu hemen getirin. Sabit disk alanı: Yüklenen özelliklere bağlı olarak minimum 800 MB, (210 GB'a kadar) kullanılabilir alan; normal yüklemeler için 20-50 GB boş alan gerekir. Diyor ki Yüklenen özelliklere bağlı olarak minimum 800 MB demek ki 50 gb zorunlu değil...
  41. Kombustor

VS code'dan veya İntellji İdea'dan şaşma.
  42. Kombustor

Ben zamanında ; -Asus P5KC -İntel Core 2 Duo E6750 -4 GB Kingston Ram -AMD Radeon HD 4870 X2 -Samsung IDE 360 GB HDD -Seagate SATA 512 GB HDD -Cooler Master CM 690 MK 1 Kasa -HP Pavilion w2207h Sistem ile Java Yazdım. Java sürümü : Version 8 Update 301 Windows Sürümü : Windows 7 Sene ...
  43. Kombustor

Anket Windows 11 Yeni Görünümü Nasıl Buldunuz?

Kullanıyorum ancak alışması zor ama tasarımı güzel bildiğin Mac 11W .Ancak ben kolay alıştım ancak anne ve babam alışamadı :) 1627241434 Hayır. https://www.technopat.net/sosyal/konu/windows-11-goerev-cubugunu-kuecueltme.1578739/
  44. Kombustor

Rehber Turbox Ve Izoly Neden Alınmaz ?

Sebeplerini güzelce anlatacağım Donanımsal Sebepler; 1)İşlemci: İlana bakarken İ7 yazısına aldanmayın çünkü içinde 2009'dan kalma İ7 870 Filan oluyor.(İ5 10th GEN sistemlere birazdan bakıcağız) 2)Anakart: Muhtemelen içinde Casper yada Çinde dükkan altında üretilmiş Dandik anakart. 3)Ram:16...
  45. Kombustor

Kaspersky Hakkında Sorularım ?

Cevaplarım; 1. https://www.kaspersky.com.tr/free-antivirus Buradan 2.İyi,Ama birçok özellik yok.(Kaspersky Free) 3.Resimde Total Security sürümü. 4. 1-2 FPS filan +Çok bildirim veriyor ara sıra masaüstüne atıyor Notum:10/10
  46. Kombustor

Turktorrent davetiyesi

Forumda Crack yasaktır.Hem e-Mail'lerinizi paylaşmyın spam yağmuru yağacak.
  47. Kombustor

Çin'den Alınır Mı?

Cevaplar; 1.Evet,Mi Band 4 kordonu almıştım 2.3-5 ay süre sonra(Satan Firmaya göre değişir) 3.Eğer ağır değilse gerek olmaz.
  48. Kombustor

Oyunlarda Yaşadığınız En Kötü Olaylar...

Hitman Blood Money oynarken oyunu bügün bitireceğim dedim.her şey güzeldi hız için save yapma diyordum ve sondan 2. bölüm öldüm ve oyunu bir daha oynadım :( Yazarken Bilgisayar BSOD hatası aldı :)
  49. Kombustor

Evet Yazıyordu Bende Crew'e benziyor dedim.
  50. Kombustor

Evet
  51. Kombustor

2012'de Çıkan Zaten Nfs gibi değil.Şey gibi Şey Hah The Crew gibi.
  52. Kombustor

0 - 26 Gb Arası Fps Oyun Önerisi

Teşekkür ederim.
  53. Kombustor

Benim istediklerim; NFS U2 CS 1.6 CRYSİS 3 CRYSİS 2 Sims 2 Sims 3 Ya sizinkiler :D 1621251747 Heyy birileri varmı ? Hu hu aloo
  54. Kombustor

Bios Usb'yi Görmüyor.

Bios UEFİ ama USB legecy ise tanımaz. Yada Bios Legecy USB UEFİ ise yine aynısı olur.
  55. Kombustor

Telefonu Kolonyayla Silmek Telefona Zarar Verir Mi?

Hayır her gün yapıyorum.
  56. Kombustor

[Çözüldü] Linux'u Kaldıramıyorum

Linux kurulu diske format at sonra bir kurulum disk tak sonra bilgisayarınızı onarına bas oradan CMD'ye bas şunları sırayla yaz; diskpart select disk 0 list vol bootrec /rebuildbcd bootrec /fixmbr bootrec /fixboot Kaynakça: Step-by-Step Guide to Repair and Fix MBR Windows 7/8/8.1/10...
  57. Kombustor

Jbl Quantum 100 Alınır Mı ?

Lütfen Rampage,Gamepower,Hyper-X,Corsair vb. markaları önermeyin.Önerebileceğiniz markalar:Senhesier,Phlips,JBL,Sony,AKG. Bütçem 400 TL (maks.). https://www.hepsiburada.com/jbl-quantum-100-cikarilabilir-mikrofonlu-3-5mm-gaming-kulak-ustu-kulaklik-siyah-p-HBV00000WJ17X?magaza=Hepsiburada
  58. Kombustor

Roblox Oynayanlar Ve Robuxlarınız Kaç?

Bu kadar
  59. Kombustor

Pc'ye Mining Virüsü Bulaştı?

Kasa pis ise ondan olabilir sonuçta çok ses çıkarıyor diye illada virüs bulaşmış olamaz.ama gerçekten bulaşmış ise AV kurarken Ekran kartının sağlığı azalacağından bence temiz kurulum yap.ama önce bi Kaspersky'a bi tarat derim.
  60. Kombustor

Dizi Çocukken Izlediğim Bir Diziyi Arıyorum

Alında random atmak istemedim yazdım cevabın yanlış olunda mesajı silemediğimden hımm yazdım.Verdiğim Boş mesaj yüzünden özür dilerim.
  61. Kombustor

Windows Tarihi

Kaynakça = Wikipedia
  62. Kombustor

Herkes Windows masaüstünü paylaşsın

2007'den kalma bir konu ve 250 sayfa mesaj var.WOW
  63. Kombustor

Dizi Çocukken Izlediğim Bir Diziyi Arıyorum

Hımm
  64. Kombustor

Pc'ye Mining Virüsü Bulaştı?

Haydiii. Direk Format at AV kurarken ekran kartı C4 gibi patlar.ama Kasa pis ise ondanda olur.
  65. Kombustor

Ingilizceden Sonra Hangi Dili Ögrenmeliyim

Rusça İle Almanca iyidir
  66. Kombustor

Hangi Youtube Kanalını Takip Ediyorsunuz?

Shift Delete NET,Technopat,Luser bu kadarr.
  67. Kombustor

Eski Sistemlerimizin Özelliklerini Paylaşalım(Yenisinide Yazabilirsiniz)

Benim Eski Sistemim; -Asus P5KC -İntel Core 2 Duo E6700 -AMD ATİ Radeon HD 4870 X2 -Cooler Master CM 690 (Version 1) -Seagate 500 GB SATA HDD -Samsung 360 GB İDE HDD -HP w2207h (Eski meski ama HDMI var) -4 GB (1X4) DDR 2 Kingston RAM (DDR 2 yazmamın sebebi anakart DDR 3 destekliyor) Şimdiki...
  68. Kombustor

5200 Tl Kasa Toplama Veya Hazır Sistem Tavsiyesi

https://www.teknobiyotik.com/tb-8Y1HcMxnE9YXgjs9r/ Çok iyi hem paran artar Klavye filan Alırsın
  69. Kombustor

Crysis 4 Keşkeee Çıksaa

Crysis Hayranı olup bütün oyunlarını oynadım (2-3 kere bittirdim)(Remasterd Dahil) ama 4. oyun çıkmıyor ve ben eski oyunlarından sıkılmaya başladım.Sizce 4. oyun çıkar mı ?
  70. Kombustor

Öneri Konu

Buna Bakabilirsiniz ; https://www.technopat.net/2020/05/14/virtualbox-macos-10-15-catalina-kurulum-rehberi/
  71. Kombustor

4.5K ₺'Ye Sistem Önerisi

Bilgisayar Toplama Sihirbazı | Teknobiyotik Kendim Topladım
  72. Kombustor

Gta 4 kasma sorunu

Normal,Oyun Optimasyon sounlu.
  73. Kombustor

Hangi İşletim Sistemi

Win 8.1 ya da 8.Linux'ta Lubuntu yada Kubuntu.
  74. Kombustor

En Sevdiğiniz Oyun Serileri ?

En sevdiğiniz oyun serileri nedir? Benimkiler Crysis ETS ATS CS SWAT NFS TDU COD MW
  75. Kombustor

?Sdn Kullanıcıları Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor ? [Anket] ?

Tabii ki de Chrome.
  76. Kombustor

?Sdn Kullanıcıları Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor ? [Anket] ?

SDN Kullanıcıları Hangi Tarayıcıyı Kullanıyor ?
  77. Kombustor

0 - 26 Gb Arası Fps Oyun Önerisi

Merhaba bana 0-26 gb arası FPS oyunu önerir misiniz ? Oynadıklarım CRYSİS SERİSİ COD MW SERİSİ FAR CRY 1 VE 2 CS SERİSİ Sistemim; Acer Nitro 5 an515-44 R69Y AMD Ryzen 7 4800H 16 GB RAM GTX 1650 Tİ 1 TB HDD 256 GB SSD 1 TB Portable Disk Windows 10 v2004
  78. Kombustor

İzoly N12X Alınırmı ?

Tabikide Hayır.7 senelik işlemci ile eba bile kasar.Onun yerine yeni AMD apu sistemlere bakabilirsiniz
  79. Kombustor

Oyun Tavsiyesi

Crysis ilk oynadığım FPS oyunu,Citiyes Skylines,Sims olabilir.
  80. Kombustor

Format Atılmış Masaüstüne Neler Kurulmalı ?

Winrar,Google Chrome,WizTree,Driverler(İşlemci vb.),Java,Zoom(Öğrencisen(Zom zom)). Bunlar Yeterli :D
  81. Kombustor

Bilgisayar Boşta 99 Derecede Çalışıyor?!

Termal Macun Yenileyin,İşlemci Fanını Temizleyin,Kasanın içini temizleyin.Düzelir 1619518124 Boşta 40-30 Derece olmalı,Yük altında 60-50 Derece olmalı.
  82. Kombustor

Valorant Dx11 Hatası

Ekran Kartınız DX11 desteklemiyor bü yüzden oyunu açamazsınız. https://www.technopat.net/sosyal/konu/ati-radeon-4600-directx-11-destegi.699178/ Yazdığı gibi desteklemiyor. HD5000 ve yukarısı DirectX 11 desteğine sahip.