Arama sonuçlarınız

1. G

Hp m401d kağıdın tersine yazma sorunu?

İyi günler arkadaşlar. Elimde üst üste numaralı a4 kağıtlar var. kağıt topunu yazıcıya yerleştiriyorum ama kağıdın numaralı yüzüne değil alt yüzüne yazıyor. Bu sorunu hp m401d yazıcıda yaşıyorum. Elimde hp 1536dnf yazıcıda öyle bir sorun yok. kağıdı tepsiye koyduğum gibi üste yazıyor. hp m401d...
  2. G

Adsl Modem Filtreleme ve QOS Hangisi Tavsiye edersiniz?

Öncelikle elimde Tp-link'in W8151n adsl modemi var. Modemin filtreleme berbat ve QOS olayı çok karışık veya kullanışsız. Youtube ve facebook gibi siteleri engellemek istiyorum. Telekom filtresini kullanmadan. Modemde yer var ama sadece "http" başlayanları engelliyor, "https" başlarsa...
  3. G

window 7 mi , windows server 2003/2008 mi?

i5 3570k , 8gb ddr3 ram , msi z77a-g43 anakart , sandisk extreme 120gb ssd sistem var. işyerinde bir ana makina (sunucu) + 4 terminal olacak .ben bu makinayı ana makina (server) olarak kullanmayı düşünüyorum. ana makinaya ticari bir program kurulacak(microsoft sql server veri tabanlı)ve diğer...
  4. G

Hangi işlemci , hangi ekran kartı tavsiyeniz?

1.ekran kartını GTX560 ti (256bit)almayı düşünüyorum ama fiyat olarak GTX650 ler (128bit) fiyat olarak aklımı karıştırdı. sizce hangisi ? 2.işlemci olarak i5 3570k ile i7 3770 - k arasında kaldım oyunlarda performansları aynı ama fiyat farkları var. 3770 lerde Hyper-Threading var sanal...
  5. G

TTnet Crysis2 cd-key göndermiyor!

online işlem merkezinden 2012-03-09 11:53:18 tarih ve saatinde crysis2 oyununu 12 taksitli olarak faturama yansıması için başvuruda bulundum ,12 taksitli uygulamanın bittiğini ve yeni ödeme sistemine geçildiğini uyarısı aldım.bunun üzerine 10 dk sonra iptal işlemi başvurusu yaptım. Mayıs...
  6. G

Led Monitör Tavsiyesi ? bütçe max 390TL

Lcd Led Monitör almayı düşünüyorum. Gecende iki adet hp 2310ei 23"(dvi+displayport) tanesini 340 tl almıştım. Gene almak istiyorum ama 23" yok bimekste 21,5" var aynı paraya. Aklımca pc bağımlılıktan başka işlerede yaramalı düşünceyindeyim.Yani ilerde ben buna tv/playstation gibi cihazları...
  7. G

1-2 km diye satılan Wireless adaptörler?

Comfast tin 1-2 km mesafeli uzun antenli diye satılan adaptörlerinden almayı düşünüyorum. -bu tip adaptörleri kullan var mı aranızda açık alanda apartmanlar arasında ne kadar alanı görebilir. -bu adaptörler sayesinde kendi internet bağlantımı paylaşabilirmiyim.kablolu modemim var. -yada...
  8. G

Huysuzla dans edermisindeki arka fonu nerden bulurum?

bu arka fondaki bulutlu esen rüzgarda süzülen başak fonunu nerden bulabilirim. video görüntüsü burda
  9. G

Pc kapatıyorum ama işlemci ve kasa fanı hala çalışıyor!!!

kasanın fanlarınından çok ses gelmeye başladı. işlemci ısısına baktım bios tan 60c larda, dedim işlemci fanı mı gevşedi felan actım içini,baktım işlemci fanı kımıldıyor.işlemci ayaklarını tekrar sıktım bide temizlik yaptım.güç kablosunu taktım takar takmaz pc çalışmaya başladı ve durmuyor. pc yi...
  10. G

Bu parçayı bilen var mı?

http://rapidshare.com/files/389982980/123.mp3.html haberlerde alt fondan çalıyordu. parça adını bilen var mı?:helpsmilie:
  11. G

Harici Hdd ye windows xp kurmak yada yüklemek?

Pc de Windows 7 yüklü arasıra windows xp de lazım oluyor. Ben harici HDD ye windows xp yüklemek istiyorum. win 7 de harici hdd den çalıştırma olayı varsa anlatım fela olmaz -Harici HDD den xp yada 7 kurma olayı değildir yanlış anlaşımasın.. -Pc deki hdd ye ikinci bir bölüme win xp kurda demeyin...
  12. G

CD-DVD şifreleme programı arıyorum?

CD-DVD şifreleme programı arıyorum? önceden cd-lock programı kullanıyordum ama win7 düzgün çalışmıyor. aradığım şifreyi girince dosyaların kullanılabillir olması.winrar winzip ile oluyor ama büyük dosyalarda uzun iş.
  13. G

Biostar p4m900-m4 anakart vga çıkış sorunu?

biostar p4m900-m4 marka anakarta ekran kartı taktık belli bir süre kullandık. Ekran kartını çıkarıp onboard olarak kullanalım dedik. monitör açılmıyor görüntü gelmiyor.ekran kartını takınca görüntü geliyor. bu anakartların onboarda dönmek için püf noktası var mı?
  14. G

İşlemcinin bu ısı değerleri yüksek değil mi?

iki farklı prog. kesinti aldım işlemci sıcaklığı sanki yüksek geldi bana Intel E6550 2,33 Ghz 1333 fsb