Arama sonuçlarınız

1. A

Rehber Windows 10'u En Etkili Şekilde Kullanmak (HDD ve Düşük Boyutlu RAM optimizasyonu)

Win 8.1 için de özel olarak gelsin diyenler?
  2. A

Öneri İletişim ve sosyal medya için telefon önerisi bütçe: 1000-1500 TL

Arkadaşlar telefon da çok fazla oyun oynamayacağım sadece iletişim, sosyal medya ve video filan izleyeceğim bütçe 1000-1500TL önerilerinizi bekliyorum.
  3. A

Çiçeksepeti.com ADIDAS Superstar Orjinal Mi

%100 Orjinaldir diyemeyiz.
  4. A

Öneri Kamerası iyi olan telefon önerisi?

Ben anormal bir şey mi yazdım millet günde en az 10 saat oyun oynuyor bu normal de benim yazdığım mı anormal?
  5. A

Soru Adidas Superstar 292TL!!! Gerçek Mi?

Bilginiz olsun sanırım bildiğiniz şey yanlış olabilir. 1633197286 Korayspor garanti bir şekilde ojinal ayakkabılar gönderiyor dimi?
  6. A

15 yaşında saç dökülmesi

Şöyle söyleyeyim saçın kısa ise saç uzamasına yardımcı şampuanlar var onları kullanabilirsin şampuanların üzerinde zaten yazar, ayrıca hayatta kafaya takılabilecek deli gibi şeyler var iken bu kadar basit bir şeyi kafana takma, takarsan üzülür ve özgüvensizleşirsin, sanırım zaten özgüvensizsin.
  7. A

İyi de adidas replika ürün satabilir mi ki, yani böyle bir ihtimal var mı?
  8. A

Artık azaltıyorum zaten, tavsiye için sağ ol.
  9. A

15 yaşında saç dökülmesi

Ben de 15 yaşındayım ve saçımla oynadığım da sürekli saç tellerim dökülüyor ama kafaya takmıyorum sende takma bence çünkü daha 15 yaşındayız saçımız sürekli uzamaya devam ediyor. Ayrıca kel filan olmazsın rahat ol.
  10. A

Arkadaşlar aşağıda belirttiğim bağlantıda şuanda 292TL olan Adidas Superstar'ın satışı mevcut, yorumların çoğunda ayakkabının orjinal olduğu söyleniyor fakat bazıları da yan sanayi olduğunu belirtmiş ama şunu fark ettim anladığım kadarıyla ayakkabının satıcısı Adidas'dı yani çaka olma ihtimali...
  11. A

Arkadaşlar günde 4 saat oyun 2 saat sosyal medya 1 saat de video filan izliyorum bütçe en az 2600-3000TL alabileceğim en iyi telefon nedir?
  12. A

Öneri Xiaomi F/P telefon önerisi

Bu telefonu almayı düşünüyorum sizce nasıl? @(Evo)lution https://www.ciceksepeti.com/xiaomi-redmi-note-8-6-gb-ram-128-gb-rom-ithalatci-garantili-kcm44783638?utm_source=Cimri&utm_medium=cpc&utm_campaign=urun_karsilastirma&adjust_tracker=2mbxcu2_5j2wtwd&adjust_campaign=urun_karsilastirma
  13. A

Öneri Xiaomi F/P telefon önerisi

Arkadaşlar bütçem: 2000-2500 arası daha pahalısını da önerebilirsiniz ama çok abartmayın lütfen, telefon da yapacaklarım, oyun oynamak (4-6 saat), sosyal medya (1-3 saat), film video (1-2 saat) ram en az 4GB olmalı, bu arada marka xiaomi olursa iyi olur, bana güzel bir telefon önerirseniz...
  14. A

LG G7 çağrı almıyor ve arama yapılmıyor

Şuan sorununuz düzeldi anladığım kadarıyla, ayrıca sorununuz demek ki yazılımsalmış ki reset attığınız da düzelmiş yani bir daha bu sorunu tetikleyen bir şey olmadığı sürece bu sorunla karşılaşmayacaksınız.
  15. A

Ataşehir/Fetih Mahallesinden, Göztepeye Nasıl Giderim?

Arkadaşlar şimdi herkez ''otobüs durağında bekle göztepe minibüsüne bin gelisde de ayni minibus ile gel'' diyecek fakat benim sorunum fetih de goztepeye giden minibüs olmaması bana en yakın minibüsü nereden bulurum, minibüs cok uzaksa otobus de olur cok sag olun simdi den. 1624531565 Bu arada...
  16. A

Soru Kullanıcı Adım?

Hocam kusura bakmayın ama inanmakta çok güçlük çekiyorum...
  17. A

Upload Hızım Durduk Yere 2Mbps Artttı!!!

Sebebi babamın yeni paket almasıymış arayıp öğrendim normalde habersiz yapmazdı. 1621591605 Sağ olun çözüm aradığınız için var olun.
  18. A

Öncelikle herkes e teşekkürler zamanınızı bana ayırdığınız için sağ olun. Sebebi babamın yeni paket almasıymış arayıp öğrendim normalde habersiz yapmazdı.
  19. A

2 cihazda da internet hızını test ederken ikisinin de ip adresi değişmişti bununla bir ilgisi olabilir mi?
  20. A

Aslında şikayetim yok ama neden olmuş olabilir onu anlayamıyorum. 2 cihazda da internet hızını test ederken ikisinin de ip adresi değişmişti bununla bir ilgisi olabilir mi?
  21. A

Gerçekten çok hızlı telefon kafayı yiyorum şuan. 1621590374 Tamam 1621590505 Sonuç bu:
  22. A

Hocam ip adresim de de biraz değişiklik söz konusu 2 cihaz da da değişmiş ve ikisindeki de aynı onla alakalı olabilir mi? 1621590303 Yok diye biliyorum ama olabilir.
  23. A

Mesajımın altına da iyi bakın.
  24. A

Hocam anlamıyorum nasıl böyle olabiliyor, babam paket değişikliği felan yapmadı kampanya olursa yaparız dedi, bizden habersiz bir anda böyle bir şey yapmaz. Şuan böyle zamana göre hep böyle olacak mı göreceğiz
  25. A

Arkadaşlar şuan çok garip bir durum içerisindeyim, olayı anlatayım sizlere. Ben steam den oyun indiriyordum ve bir yandan da yt de video izliyordum, ve inanılmaz bir şekilde indirme hızımın 2.3Mb olduğunu gördüm bu değer benim için çok fazla gerçekten çünkü normal de 700kbps indirmesi...
  26. A

Kapanma Bitince Ne Yapacaksınız?

Hocam ne oynuyorsunuz merak ettim :)
  27. A

Laptopum Kaç Para Eder?

En az 1000TL si var bu laptopun, satacaksanız benden size bir tüyo fiyat verirken abartmayacak şekilde yüksek fiyata satmaya çalışın bunu yaptığınız da alıcı psikolojikmen ürününüzü daha değerli düşünüp o parayı vermeyi kabul edebilir, tabii ki bu öneri isterseniz dikkate almayın.
  28. A

2.El Laptopum Kaç Tl Eder?

Biraz geç yazıyorum kusura bakmayın, teşekkürler cevaplar için.
  29. A

Konu Kategorilerine Arama Çubuğu Eklemek

Mesela şu şekilde filtreler olabilir, örneğin ben donanım tavsiyesi almak istiyorum sizlerden ve orada bulunan arama çubuğuna donanım yazdıktan sonra, o kategori en üste gelmeli ve bu sayede zamandan kazanmış oluyoruz kısa bir hesap yapacak olursak, istediğimiz kategoriyi bulmak için 1dk...
  30. A

Konu Kategorilerine Arama Çubuğu Eklemek

Konu kategorisine ''arama çubuğu'' ekletmek için buraya gelip anketi oylayın. Lütfen dürüstçe oy kullanınız. @Creative bir bakarsanız iyi olur. :)
  31. A

Anket Nasıl Açılır?

Teşekkürler anladım.
  32. A

Bilgisayarım kilitleniyor

Hocam sorun donanımsal değil ise USB formatının kesin çözmesi lazım sorunu diye düşünüyorum. 1620724012 1620724157 Bir bilene bilgisayarınızın donanımlarını kontrol ettirtin eğer sorun yoksa USB formatı ile sorundan kurtulun. Herhangi bir internet kafe ye gidip 50TL ye yaptırtabilirsiniz...
  33. A

Masaüstü Kayboldu Uygulamalar Ile Beraber.

İlk önce şu fotoğrafa bakınız ve gerekli yeri işaretleyiniz olmaz ise yeniden başlatmayı deneyin. Ayrıca bakınız düzelmez ise 1620724218 Sorununuz hakkında geri dönüş yaparsanız sevinirim. :)
  34. A

Türk Irkçılığı

Kime bunu söylediğinizi yazarsanız daha iyi olur çünkü sonuçta bu görüşünüzü burada paylaşarak görmemizi istiyorsun açıkla da kime dediğini görelim.
  35. A

Oyun Için Net Framework 4.8 Indirdim Fakat Hayla 4.0 Yazıyor.

Evet yaptım ama yine olmamıştı, bende format atıp şuan tekrar kurdum yeniden başlatıp atıp kontrol edeceğim bir daha. 1620722323 Sorunumu buldum bir anlık dalgınlık yüzünden yanlış bakmışım regedit de zaten 4.8 yazıyormuş benim bu yolu ''HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\NET Framework...
  36. A

Anket Nasıl Açılır?

Anket açmak için ne yapmalıyız yukarıdaki butonu bende gördüm fakat tam çözemedim olayı.
  37. A

Oyun Için Net Framework 4.8 Indirdim Fakat Hayla 4.0 Yazıyor.

Arkadaşlar .NET FRAMEWORK 4.8'i indirirken kurulum başarılı bir şekilde tamamlanıyor fakat regedit ve başka yerlerden kontrol ettiğim zaman sürüm 4.0.0 olarak gözüküyor. Sorun ne olabilir?
  38. A

Bilgisayarım Vpn Bağlanmıyor.

Dostum en temizi windows kaç kullanıyorsan o kurulumu indir (kurulumu tamamla) ondan sonra kurmak istediğin sürücü var ise (uyumlu) sürücülerini el ile kur hem bu sayede öbür sorunlarının da düzelmesi gerek çünkü kurulumda herhangi bir sıkıntı barındığını zannetmiyorum barınmadığı için de...
  39. A

Türk Irkçılığı

Çok uzatmaya gerek yok ama dikkatlice bakıldığında çocukların oraya oturtulduğu bariz bence.
  40. A

Türk Irkçılığı

Benzemiyor mu?
  41. A

Türk Irkçılığı

Orada ki türkiye markası tam olarak hangi iş ile ilgileniyor, sahil yanından ilgilendiklerini düşünmüyorum.
  42. A

.Net Framework 4.8 Yükledi̇m Fakat Sürüm Hayla Framework 4.0

Windows 8.1 FRAMEWORK 4.8 destekliyor mu?
  43. A

.Net Framework 4.8 Yükledi̇m Fakat Sürüm Hayla Framework 4.0

İndirdikten sonra bilgisayarı yeniden başlattım kontrol ettiğimde 4.8 yüklü değil diye gözüküyor, üstelik microsoft'un kendi sitesinden 4.8 i indirmiştim ve de yükleme başarıyla tamamlandı mesajı da almıştım. Bildiğiniz çözümler varsa yazınız, ben windows özelliklerini aç kapat dan...
  44. A

System32 Deki Directx Dosyalarım Normal Mi?

System 32 deki DLL dosyalarımın normal olduğunu düşünmüyorum çünkü directx 11 onarmak için tekrar yükledim ama sadece 3 tane directx 11 DLL dosyayı yüklü duruyordu bu normal mi veya öbür directx dosyalarım normal durumda mı? Tüm directx dosyalarım aşağıda her hangi bir anormallik var mı?
  45. A

Bilgisayarımdaki Tüm Uzantıları Nasıl Açarım

İndirebileceğim düzgün bir yer var mı?
  46. A

Başka bir yolu yok mu? Piyasa da bulunan tüm programlar berbat ve sadece resmen .txt olarak açıyorlar dosyayı.
  47. A

Bunun için bir program var mı? Ücretsiz olursa sevinirim aslında hepsi olmasa da bir çok uzantıyı içeren ve ücretsiz olan programlarda olabilir.
  48. A

Forum Sitemi Inceleyip Yorumlarmısınız ?

Girişimci olman çok güzel ?
  49. A

Laptop Diskim Hep %100 De Çalışıyor

Evet, yanlış yazdım kusura bakmayın.
  50. A

Ne Yaparsam Yapayım Bu Hatayı ''0Xc000007B'' Düzeltemi̇yorum :(

1-Directx i yeniden kurmam için link atar mısınız? Sanırım yanlış indiriyorum. 2- Windows 10 dan 8.1 e döndüm directx im 12 den 11 e düştü 8.1 directx 12 yi desteklemiyor mu?
  51. A

valorant dx11 feature level 10.0 is required to run the engine hatası

Hocam o hatanın sebebi işleminizin uyumsuzluğundan kaynaklanıyor veya ekran kartı da olabilir, ben öyle öğrenmiştim.
  52. A

Ne Yaparsam Yapayım Bu Hatayı ''0Xc000007B'' Düzeltemi̇yorum :(

Arkadaşlar hatanın detaylarına baktım ve şu ekran alıntılarını buldum sizlerle paylaşıyorum, belki bir yararı olur.
  53. A

Hocam şunu da ekleyeyim diskiniz 10TB da olsa okuma ve yazma hızı düşük olduktan sonra yine %100 disk kullanımı sorunu alabilirsiniz. İsterseniz diskinizin okuma/yazma hızını bizle paylaşın, bu programı kullanarak ölçebilirsiniz ''Crystal Disk Mark''.
  54. A

windows sürümünüz nedir? 1620208463 Windows tuşu -> ara çubuğu -> ''disk temizle'' yazın. Oradan işinize yaramayan gereksiz şeyleri silebilirsiniz.
  55. A

Disk temizleme yaptınız mı daha önce, bu özellik bir çok windows sürümünde bulunuyor olması gerek.
  56. A

Sıkıntı şu orada yaptığınız işlemler risk arz edebiliyor, mesela örnek verecek olursak hızlandır a geldiğinizde bir çok programı durdurabiliyoruz (eğer yanlış bir programı durdurursak) orada ve bu da sistem kararsızlığına sebebiyet verebilir ayrıca bakım diye yapılıp sildiğiniz bazı şeyler...
  57. A

Hocam ASC den derhal kurtulmanızı şiddetle tavsiye ediyorum. Bilgisayarı hızlandırdığını iddaa ediyor tamam olabilir ama arka planda çok fazla işlem yapabiliyor ve bilgisayarı hızlandırmak yerine yavaşlatabiliyor ayrıca sistem kararsızlığına bile sebep olabiliyor iobit programları.
  58. A

Hocam ben şöyle öğrenmiştim zamanında, cpu ve ram kullanımı düşerse disk kullanımı artar gibi bir mantık var sanırım, yani sizin 3.parti olarak ram boşaltmak için vb. programlarınız olup kullanıyor musunuz?
  59. A

Bu Sıcaklık Değerleri̇ İdealmi̇

O zaman şunu söyleye bilirim, işlemcilerinin sıcaklığı gayet ideal. Biraz eski galiba bilgisayarınız.
  60. A

Bu Sıcaklık Değerleri̇ İdealmi̇

Sistem boştayken mi? Çektiniz ekran alıntısını.
  61. A

Discord Çöktüren Gif

Hocam baktım da 74 FPS yazıyordu yalan bilgi galiba. mp4 olarak indirdim özellikelerine bakarken 74 olarak gördüm ben :D 1620204403
  62. A

Discord Çöktüren Gif

Şimdi arkadaş benim dc yi de çöktürecek DSADSADDA
  63. A

Discord Çöktüren Gif

özel gel
  64. A

Discord Çöktüren Gif

Bilmiyorum adını. Gel özelden atim linki. 1620199956 Hocam farketmiyor galib, ben attım linki direk çöktü onaa çöktü mü bilmiyorum, bir test etmek lazım.
  65. A

Discord Çöktüren Gif

Yukarda linkin nasıl alındığını yazdım yapıp alın işte.
  66. A

Discord Çöktüren Gif

Ben PUBG TÜRKİYE serverini çökertmeye gidiyorum hadi eyw
  67. A

Discord Çöktüren Gif

Yasak üstelik cerative felan izliyor şuan.
  68. A

Discord Çöktüren Gif

BU yazan yer e sağ tıklayıp yeni sekmede aç deyip yukarda yazan linki kopyalayın.
  69. A

Discord Çöktüren Gif

Link olarak mı attın?
  70. A

Discord Çöktüren Gif

Knk onu dc nin sohbetine atıcaksın 20-30 kişinin ki çökcek.
  71. A

Discord Çöktüren Gif

Bilgim yoktu, indiriyim o zaman. 1620198647 VOL 2 GELİYOR ASDSADSADASD :D
  72. A

Discord Çöktüren Gif

Hocam sohbet de paylaştım, onları da discord çöküyor dimi emin misin?
  73. A

Discord Çöktüren Gif

PC derken tarayıcı kafayı yedi imleç felan 1 fps haraket etmeye başladı tarayıcıyı kapatamadım. 1620198544 Bence dene çok zevkli.
  74. A

Discord Çöktüren Gif

Kanka Discord chatinde paylaştım link i tarayıcı ve pc çöktü SADASDASDADADA onların da çöküyor mu? Chattekilerin.
  75. A

Discord Çöktüren Gif

GIF i nasıl atıcaz sohbete atmaya kalktım normal yazı olarak çıkıyor.
  76. A

Discord Çöktüren Gif

Deniyorum hemen :D
  77. A

Fan Çılgın Gibi Ses Çıkarıyor, İşlemci Isınmış Olabilir Mi?

Hocam ya işlemci çok ısınıyor ya da fanın hızlı dönme özelliği açık turbo fan gibi... Yani hızlı dönmesinin sebebi bu ikisi olabilir.
  78. A

Realme 6İ (Uygugulama Veri̇leri̇ni̇ Okuyamadı) Hatası!

Hocam yorum için teşekkürler, tam olarak onu yaptık ve düzeldi. :) 1620156605 Hocam reset attık düzeldi.
  79. A

Realme 6İ (Uygugulama Veri̇leri̇ni̇ Okuyamadı) Hatası!

Arkadaşlar Realme telefonum var ve herhangi bir uygulamaya bastığımda açılmıyor hiç bir şey açılmıyor sadece ayarlara felan girebiliyorum, sorun nasıl oldu söyleyeyim telefonun yazılım güncellemesi bittikten sonra telefon yeniden başlatıldı ve uygulamalara girmek istediğimde "Uygulama...
  80. A

Sevdiğim Kız Kanka Dedi

Dostum, her kız görünce utanma doğa ol, sanki yanında kankan varmışçasına ol, bir kızla konuştun diye, ooo hemen sevgili olmalıyız gibi şeyler düşünmüyorsundur umarım. Bu tarz şeyleri normal gör.
  81. A

Sevdiğim Kız Kanka Dedi

Kendini değerli hissettir mesela sana instadan bir hatun yazsa mesajı görsen saniyesinde mesaj yazıyorsundur ama yapman gereken şey mesaja bakıcaksın ve kız gördüğünü anlayacak, sende bilerek yazmıycaksın bekleticeksin psikolojikmen kız senle konuşmayı değerli bulacakdır ve senle konuşmaya...
  82. A

Bu Laptop Ne Kadar Eder?

Laptop'un kaç yıllık olduğunu nasıl öğrenebiliriz onu da yazarsanız iyi olur. Sistem: İşletim sistemi: Windows 8.1 Standart İşlemci: intel core i3 2.40GHz RAM: 4GB Sistem türü: x64
  83. A

100.000 Tl Bütçe Ile Mobil Oyun Yaptırmak

İyi bir şey çıkması için işe başlamadan önce geleceği görüp ona göre planlamalar yapmanı öneririm, bu sana elbet fayda sağlayacakdır.
  84. A

100.000 Tl Bütçe Ile Mobil Oyun Yaptırmak

Öncelikle ben yatırım uzmanı değilim. Hocam eğer gerçekten düzgün bir şey istiyorsanız, o paranın yeterli olacağını düşünmüyorum çünkü alım gücümüz çok az ve mantıken amerika da 100.000 dolara oyun yapmak bile zor, yani türkiye de 100.000 TL ile iyi bir oyun yapa bilirsin ama bazı şeylerden...
  85. A

Arkadaşlar Bu Oyuna Sistemim Yeter Mi?

Hocam bence oynaya bilirsin, en az 30-en fazla 60+ FPS alırsın diye düşünüyorum. 1619971198 Hocam her türlü oynarsınız o sistemle, 30 FPS en kötü, oyunun ne kadar grafiği var bilmiyorum ama rahatça oynamanız gerek.
  86. A

Assassins Creed 2 Için Hangi C++ Yazlımları Gerekli?

Peki bunu öğrenmenin yolu yok mu? Tüm C++ yazılımlarını yüklemem gerekicek yoksa.
  87. A

FPS Düşüklüğü

Şuan böyle bir sorunun hayla var mı? Eğer varsa youtube a ''UNLOST FPS'' yaz en üsteki video yu ize her şeyi tek tek yap.
  88. A

Roblox Fps Arttırma?

İyi hayırlı olsun güle güle kullan ama smart game boost ın sakın boost seçeneğine basma çünkü sistemi kararsız bırakabilir çalışan runtime broker gibi programalrın işlemini durdurabiliyor, sakın basma derken bir şeyi durdurmadan sadece robloxu açıp yap, hehangi bir programı kesinlikle durdurma.
  89. A

Roblox Fps Arttırma?

Benim dediğim programı mı indirdin?
  90. A

2.El Laptopum Kaç Tl Eder?

Arkadaşlar sistem aşağıda, laptopu 1 yıl sonra satacağım herhalde şuan ve 1 yıl sonra olabilecek fiyatları söylerseniz sevinirim. Sistem: RAM: 4GB İŞLETİM SİSTEMİ: WİN 8.1 STANDART İŞLEMCİ: İNTEL İ3 2.30GHZ SİSTEM TÜRÜ: X64
  91. A

Roblox Fps Arttırma?

Evet arttırabilirisin hatta ''smart game booster' diye bir progam var ve bu programı pro ya yükseltmesen bile fps barajını arttırabilirisin, sadece roxlox da fps ni 90 a sabitleme özelliği var, tek yapman gereken o şıkkı ticklemek.
  92. A

Assassin's Creed 2 Için Hangi C++ Yazılımları Gerkli?

Pc me yeni format attım, hiçbir c++ yazılımım yok ayrıca net framework felan onlarda yok.
  93. A

Assassins Creed 2 Için Hangi C++ Yazlımları Gerekli?

Pc me yeni format attım, hiçbir c++ yazılımım yok ayrıca net framework felan onlarda yok.
  94. A

System32'Ye .Sys Uzantısı Gerekli Olan Dosyaları Atarsam Kamera Aygıtım Çalışır Mı?

Zararlı bir durum mu? Hocam ne olabilir ki? Win 8.1 setupım var hazırda, en kötü mavi ekran alırım, o zaman hiçbir şey yapamam, sonra format attırmaya gitmem gerekir. :D Ayrıca merak ediyorum ne olacak diye. 1619938033 Bunu deneyeceğim durumu bildirmeye çalışırım hadi hayırlısı :) 1619938649...
  95. A

System32'Ye .Sys Uzantısı Gerekli Olan Dosyaları Atarsam Kamera Aygıtım Çalışır Mı?

Şu anda driverları indiriyorum ve system 32 ye atacağım. 1619937657 Yok, hiçbir sorun olmadan orda duruyordu.
  96. A

Hocam format atınca aygıt yöneticime giriyorum kamera aygıtı gözüküyor fakat bir kaç saat sonra kendi kendine siliniyor gözükmüyor.
  97. A

Arkadaşlar sorunum kameram çalışmıyor ve aygıt yöneticimde de gözükmüyor. Kamera aygıtım önceden çalışıyordu bende kamera aygıtımın içinde hangi dosyalar var baktım ve şu ss i aldım, burada ki dosyaları indirip system32 ye atıp restart atarsam bir zararı olur mu? Ya da kameram çalışabilir mi...
  98. A

Sistem Açılınca 60 Derece Oluyordu Artık 38 Derece Oldu!!!

Sebebini anladım, dün bilgisayarı 8 saat felan boş bıraktım ondan sanırım :D
  99. A

Neyse hocam kimin umurunda bende ısındığı için açamadığım oyunları oynamaya gideyim bare :)
  100. A

Çok garip bir durum içerisindeyim hiç ekstra bir şey yapmadan sistemim açıldığında 20 derece daha azdı sıcaklığı nasıl olduğunu söylemek gerekirse sanırım ev biraz soğuk olduğu için ısı alış-verişi esnasında bu kadar soğumuş olabilir. Sizce sebebi ne olabilir?
  101. A

En Kötü Bilgisayar Kimin?

Hocam ben en kötü çıkarım diye düşünüyordum bunu görünce anladım ki kazanan sensin.
  102. A

Laptop ''Buz'' İle Nasıl Soğutulur?

Hocam zararlı mı peki? Ayrıca gerçekten 10 derece düşürüyor sıcaklığı.
  103. A

Bu Laptop Kaç Lira Eder

Windows 10 orjinal mi? Korsan olarak mı? Yoksa.
  104. A

Laptop ''Buz'' İle Nasıl Soğutulur?

Öncelikle yaptığım şeyin çok da doğru olmadığını biliyorum fakat bilgisayarımı hafta sonu bakıma göndereceğim içindeki tozları v.s. temizlensin diye yani hafta sonu gelene kadar bu tarz bir çözüm yoluna başvurdum. Peki ya buz nasıl soğutuyor ilk-orta okulda öğrendiğim hocamın bize örettiği ısı...
  105. A

Hiç Bir Oyun Zevk Aldırmıyor

Sanırım sorun oyunları indirmeden videolarına ve fotoğraflarına bakıp değerlendirmemden kaynaklanıyor.
  106. A

Bu Programın (...) İşlevi Nedir?

Hocam ben dosyanın kurulum yoluna gidip programı açıyorum ama şu hatayı alıyorum normal mi? Yeni bir sürücü yüklemeli miyim? Çünkü yazılımı yükleme gerksinimi yokmuş, biraz cahilim bu konuda, konu hakkında bir şeyler öğrenmek istiyorum indirili olan intel yazılımım olarak bana setup ı işaret...
  107. A

Bu Programın (...) İşlevi Nedir?

Aşağıda gördüğünüz program ne işe yarıyor? Yardımcı olursanız mutlu olurum.
  108. A

100Tl Den -> 5000Tl Ye Nasıl Gelinir?

Bence de iyi fikir aslında bir pc ye 10k-20k vermek yerine geforces now kullanmak daha mantıklı.
  109. A

Bi anda oyun oynama şevkim kırıldı sanki nasıl geri kazanacağımı bilmiyorum. Belki de sistemim kötü olduğu içindir.
  110. A

Forumu Bırakayım Mı ?

Ama abiyi duymadın herhalde :D evet deselerdi gitmiştin.
  111. A

Forumu Bırakayım Mı ?

Belki de bir çok insana yardım edeceksin, onların hayatını olumlu etkileyeceksin. Umarım kendi istediğin ve doğru bir karar vermişsindir.
  112. A

100Tl Den -> 5000Tl Ye Nasıl Gelinir?

Arkadaşlar yaşım 15, bir sistem toplamak istiyorum, öncelikle pubg, apex legends bu tarz mutliplayer oyunları oynamak istiyorum. Fakat bunun için güçlü bir sistemin olması gerek, şimdi iki ayrı soruyu madde halinde yazacağım ve sizlerden de isteğim iki ayrı sorumada madde halinde ayırarak cevap...
  113. A

İyi deniyeyim bir daha.
  114. A

O iş de yaş internet hızım 16Mpbs en az 30Mpbs olmalı :( 1619623872 200ms ile oynatıyor ve sürekli bulanıklaşıyor oyun.
  115. A

O iş zor hocam.
  116. A

Canınız Ne Çekti ?

Ben denemeye fırsat bulamadım bizimkiler bitirdi :(
  117. A

Yani bu mesaj 2010 da atıldı anlamına gelmez mi bu? Şimdi anladım galiba, siz yüksek ihtimalle 2010 sürümünü oynuyorsunuz.
  118. A

Hocam 2010 yazıyor şurada sol alt kısma iyi bakın.
  119. A

Hocam warband ne kadar ram istiyor biliyor musunuz? Kurtarır mı? Ben sanmıyorum çünkü ekran kartı da yok, laptop da.
  120. A

Benim sevdiğim bir oyun bulabilecek bir Allah'ın kulu yok mu? :( hiç bir oyunu sevemiyorum elbet yüksek sistem gereksinimli oyunlar güzel ama benim sisteme göre hiç mi sevdiğim oyun olmaz ya. Sistem: CPU: Intel(R) Core(TM) i3-2350M CPU @ 2.30GHz, 2295 MHz İş. Sis. Adı: Microsoft Windows 8.1...
  121. A

2500 Tl Telefon

Önerileriniz var mı? Bütçe 2.5k
  122. A

Canınız Ne Çekti ?

Benim canım oyun oynamayı çekiyor ama oyun yok :(
  123. A

Bu Kadarı Fazla Ama Türktelekom...

Tamam deneyeceğim haber ederim. 1619604907 Mucize gibi gerçekten sorun oymuş çok teşekkürler. Bunu ilk defa öğreniyorum sayende bir şey daha öğrendim. :)
  124. A

Bu Kadarı Fazla Ama Türktelekom...

Arkadaşlar öncelikle şu ss e bir bakın zaten her şeyi açıklıyor: Sorunun benden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum daha bilgisayaraın ağını dün sıfırladım üstüne format attım yani tüm ayarlar düzgün hale geldi, ama bu internet hızı şaka gibi değil mi? Normalde 1000kb indirmem gerekirken 20kb...
  125. A

Forumu Bırakayım Mı ?

Siz bizim için önemlisiniz, ben şahsen gitmenizi istemem.
  126. A

Microsoft Toolkit Zararlı Mı?

Hocam destek değil ki, zararlı mı diye sordum sadece.
  127. A

Microsoft Toolkit Zararlı Mı?

Bu programın amacını zaten biliyorsunuzdur, gayet kullanışlı ve iş görüyor ama güvenilir mi? Merak konusu.
  128. A

2500 Tl Telefon

Almayı düşündüğüm telefonlar OPPO realme i6 OPPO realme i5
  129. A

Korsana Destek Yok Davranışı

Hocam gerçekten de technopat sosyal idi şıp diye buldunuz.
  130. A

İstediğim kategoriyi bulamadım bende oyun olarak açtım ki, korsan en çok oyunlarda bulunuyor diye. Tam anlatamadım ama anladın herhalde sen, biraz bağlantı var arada yani.
  131. A

Bu Dll Sitesi Güvenilir Mi?

Link de belirttiğim siteden eksik DLL dosyamı indirdim ve herhangi bir sorun yok gibi gözüküyor güvenilir mi? Bu site, silmeli miyim? DLL dosyasını. Link-> api-ms-win-crt-math-l1-1-0.dll - DLL Dosya İndir
  132. A

Bilgisayar Boşta 99 Derecede Çalışıyor?!

Hocam ben laptopum, çalışma masamın biraz dışarı tarafına (düşmeyecek şekilde ve sabit olmasına dikkat et) itiyorum ki hava kanalları nefes alsın. 1619507415 Maalesef bendede aynı durum :( umarım iyi bir bilgisayarın olur.
  133. A

Bilgisayar Boşta 99 Derecede Çalışıyor?!

Hocam benzer soru bende de vardı? Bakıma göndermeni öneriyorum, onun içi şimdi kaç kilo tozdur :D biraz rahatlasın makine, eğer kendin yapabiliyorsan dikkatlice kompresör ile temizleye bilirsin, ayrıca işlemcinin gücünü düşürerek (kullandığım bir yöntemdir) de bilgisayarının hızını düşüre...
  134. A

İOBİT programlarından sadece uninstaller indirmeni öneririm eğer indirecekseniz.
  135. A

Antimalware Service Executable (Oyun Düşmanı) Nasıl Kurtulunur?

4GB ramim var ve bu program fazla ram tüketiyor üstelik hiç ihtiyacım olmadığı halde bu kadar ram tüketiyor kurtulmanın yolu yok mu?
  136. A

Görev yöneticisinde herhangi yabancı bir şey gözükmüyor, eğer virüs varsa orda ve sistem tepsisinde gözükmeden çalışabilir mi?
  137. A

Antimalware Service Executable (Oyun Düşmanı) Nasıl Kurtulunur?

Ramim zaten 4GB ve bu program Ramimi ciddi oranda yiyor bundan kurtulmak istiyorum bir yolu varsa yazarsanız çok iyi olur. Şimdiden teşekkürler. 1619486823 Ama sanırım bu anti virüs programını durdurursak bilgisayarı açtığımızda mavi ekran alabiliriz bilgisayar kendini korumak için yapa bilir.
  138. A

Teşekkürler teklif için <3 ama işimi arkadaş zaten halletti. Eğer sorum olursa sorarım belki bir zaman.
  139. A

Bana yardımcı olabilecek var mı? Açtığım konuyla ilgili.
  140. A

Aslında onu biliyorum fakat bizim kendi aramızda konuştuklarımız, dikkate alınır mı? Yani özgürce konuşa bilir miyiz? Orada
  141. A

Peki özel olarak konuşabileceğim bir yer bulunuyor mu? Bir kaç öğrenmem gereken şey varda.
  142. A

Tamam. Bir şey sormak istiyorum ben yeniyim de az önce sitenin sağ üst taraflarında Mark Sal... diye bir şey yazıyordu ona basınca konu yeşil rengi aldı (daha önce kırmızıydı) bu nedir?
  143. A

Bir şey sormak istiyorum, öncelikle lütfen ön yargılı olmayın ve sonuna kadar okuyun. Sorum: Daha önce kullandığım forum sitesinde bana ''korsana destek yok'' denildi. Peki ya bu forumda özgürce bu konu hakkında konuşa bilir miyim? Konuşa bilirsem süper olur sormak istediklerim var.
  144. A

Dostum sanırım çözeceğiz sorunu, bir yol daha düşündüm ''güvenli yuva tünel protokolü hizmeti'' ni aç ''otomatik'' olarak ayarla başlatma seçeneğini ve bu hizmete bağımlı olan hizmetleri de aç, yine ''otomatik'' olarak ayarla ve bilgisayarı yeniden başlat umarım olur. Bilgisayarını yeniden...
  145. A

Kardeşim (nazik bir ses tonuyla) hizmetlere girip ''Güvenli yuva tünel protokolü hizmeti'' ni açıp dener misin? Sorunun ondan kaynaklanıyor olabilir. Bu hizmet den bahsedeyim biraz, kısaca bu hizmet bilgisayarın VPN e bağlanmasını sağlar.
  146. A

Nefret Ettiğim Site ...

Konu baya uzadı ama şunu da eklemek istiyorum, SDN de bir arkadaşımız yine bizim gibi Technopat da sorun yaşamış ve şunlar yazıyordu ''Yağ seğn nasığl Friğsby PSU alırsığn ! " dan tutun , " Frisbğy PSU alınğr mı ! Bilgisayarın patlayığnca görüğrsün andaval'' andaval yazıyor düşünebiliyor...
  147. A

Nefret Ettiğim Site ...

Arkadaşım yok o ben değilim, öbür forumlarda da ismim aynı.
  148. A

Nefret Ettiğim Site ...

Tabii ki atarım
  149. A

Nefret Ettiğim Site ...

Bence 10k olmayı düşünmek yerine buradan zevk alarak insanlara yardımcı olmayı düşünerek daha mutlu olabilirsiniz. Size kalmış tabii sadece öneriyorum. :)
  150. A

Nefret Ettiğim Site ...

Gerçekten mükemmel anlattınız, beni iyi hissettirdin çok teşekkürler. Söylediklerinize yine katılıyorum doğru bir yorum olmuş. Yorumlarınız.
  151. A

Nefret Ettiğim Site ...

Kesinlikle katılıyorum size.
  152. A

Nefret Ettiğim Site ...

Bu forum sitesinde benim gibi aynı fikir düşünceleri beni mutlu ediyor, technopat da inanın durum böyle değil direktmen savunmacılık var öyle düşünüyorum, ben şahsen kendi sitem bile olsa düzgünce okur saygı duyarım yazısına. Orda bana bunlar dendi ''gidersen git sen önemli misin? Umrumuzda...
  153. A

Nefret Ettiğim Site ...

Öncelikle shiftdelete sakinleri sizi çok seviyorum ve bu forum sitesini kullanmaya devam edeceğim artık, çünkü nefret ettiğim site olan technopat.net (umarım bunu yazmamda bir sakınca yoktur, zaten kendi düşüncemiz bu) technopat'ın genellikle sosyal kısmıyla ilgileniyordum ama bir şeyler ters...
  154. A

Hyperx Quadcast Microphone Nasıl 5Tl Olur?

İnternete yazarsanız ''heyperx mikrofon 5tl'' diye, sizde göreceksiniz mikrofon 5 TL, bu da bağlantı HyperX Quadcast Microphone Kitap yani baktığımda kitap felan yazıyor orada ama kitapla alakalı bir şey de göremiyorum, büyük ihtimalle basit bir şeyden ötürü öyle yazdılar, ama ben anlamadım...
  155. A

Windows 8.1 Kurarken Bilgisayar Kendini Önyükleyemedi.

Çözümü buldum, forumlarda bir arkadaş sayesinde, bana kurulumu winrar olarak attı.
  156. A

Technopat Hatalarını Kabul Etmiyor.

Moderatörler lütfen başka bir siteden bahsettiğim için bu yorumu reddetmeyin inanın ki amacım reklam değil eleştirmektir, technopat sosyal deki moderatörler benim açtığım soruyu yanlış konu da açmışsınız o yüzden 1 puanlık ceza aldınız ve ben bu konu da onları eleştirmiştim, yani anlayacağınız...
  157. A

Yalnız İkisini de denemiştim, öbür forumlarda da yazdım ve 2 adet çözüm buldum bunları kullanarak çözmeye çalışacağım çözünce bildiririm burada.
  158. A

Ama youtube da bunu hiç bir şey kullanmadan yapıldığını izledim.
  159. A

Merhaba ShiftDelete.Net Hocaları; Sorunum şu, ben windows 10 kullanıcısıyım ve windows 8.1 e kurmak istedim bilgisayarımı ve aynen şu yolu izledim 1-Sizin resmi sitenizden 8.1 turkish x64 bit olarak ayarladım ve 4GB'lık WinRAR dosyasını indirdim. 2-WinRAR dan indirdiğim kuruluma girdim...
  160. A

Laptopumun Ramini Yükselteceğim Önerileriniz?

Herobrine Hocam ram alacağım da şu attığım iki örnek uygun olur mu? Anakarta bakmak felan gerektirmiyor diye biliyorum zaten sodimm. Longline LNGDDR31333NB/8GB 8 GB DDR3 1333 MHz CL9 Notebook Ram Fiyatları ve Özellikleri...
  161. A

Şimdi en açık hali ile yazacağım, öbürleri çok karışık oldu kusura bakmayın hocam. DDR3 1333 MHz SO-DIMM işte bu lazım bana, ram frekansının 2 katını (1333 MHz) yazdım oraya, peki ya 2000-3000 gibi rakamlardan alsam sıkıntı olur mu? Olmaz diye öğrenmiştim ben.
  162. A

Hocam atıyorum hepsini bulup. 1618791411 Hocam tüm bilgileri yolluyorum eksik bir şey yoktur umarım. 1618791589 Hocam sorumu sormuştum uygun bir alışveriş bulabilirseniz çok mutlu olurum, bende arayacağım. 1618792012 Hocam sorumu sormuştum uygun bir alışveriş bulabilirseniz çok mutlu...
  163. A

Arkadaşlar ram yükseltmek istiyorum istediğiniz bilgiler varsa söylerseniz, hemen yazarım. Bütçe: 200-300 TL İstenen: 6GB-8GB