Arama sonuçlarınız

1. G

Iphone X Hala Alınır Mı

bir sorum daha olacak, alacağım cihazın TR ya da yurt dışı olduğunu nasıl anlayabilirim, ya da kapanma süresine ne kadar kaldığını nasıl anlayabilirim, korkum şu; aldığım zaman belli bir süre sonra cihaz kapanabilir mi
  2. G

Iphone X Hala Alınır Mı

Teşekkürler, dediğin doğru fiyat performans olarak çin markaları daha iyi, ama uzun yıllar iphone kullandım sizlerin de fikrini almak istedim.
  3. G

Iphone X Hala Alınır Mı

Merhaba, xiaomi redmi note 8 kullanıyorum sürekli donmasından sıkıldım artık. İkinci el Iphone x önerir misiniz ? Örneğin Face id çalışmıyor ama fiyatı uygun ve temiz olanlar ? Önerilerinizi bekliyorum.
  4. G

[ÜCRETSİZ] SEO Danışmanlığı sunabilirim.

Merhaba bir sorum olacak olacak. Farklı lokasyonlara verdiğim adwords reklamlarını nasıl görüntüleyebilirim. Örneğin, İstanbul'dayım, Ankara'ya verdiğim reklamları nasıl görebilirim ?
  5. G

Ethernet kablosu ince olursa ne olur?

bence sorun olmaz etkilemez diye düşünüyorum hızını vs
  6. G

Prefabrik Konutlar Hakkında

Konuyu tekrar hortlattım :) 2-3 senedir bende köydeki araziye prefabrik ev yaptırmak istiyordum tereddütlerim vardı bayağı araştırma yaptım, mutlaka kurumsal firma olmasına dikkat edin herkesin sözüne dikkat etmeyin iyi araştırın ve referans isteyin, yağmurdan kaçarken doluya da tutulmayın Bir...