Arama sonuçlarınız

1. T

20k bütçeyle alınabilecek notebook önerileri

Bana da öyle geliyor, siz hangisini seçerdiniz mesela ? 1620158054 Hocam oynadığım fazla oyun yok, Knight Online ve DotA oynuyorum ama arada AAA tarzı oyunlar da oynadığım oluyor, benim için ilk iki oyun yeterli ama GTA 5'de de ortalama 100FPS almak isterim tabi ☺️
  2. T

Hocam aradaki fark sizce ortalama 10fps felan mıdır?
  3. T

Bunu görmüştüm fakat seçimi MSI'den yana yaptım. Ekran kartı bir tık daha iyi evet ama i5 bu, marka olarak da msi daha çok önerdiler hocam.
  4. T

Evet 12ye aldım, bundan daha iyi aynı fiyata 17.3 inc ne vardı bildiğiniz? Merak ediyorum bundan iyi ne vardı da göremedim.
  5. T

Acele karar vermedim. 17.3 inc arıyordum en uygunu buydu muadillerine göre. 286XTR
  6. T

MSI GL75 leopard 10SDR Hocam
  7. T

Sağol hocam bir süre araştırdıktan sonra Msi almaya karar verdim, 1 hafta oluyor şuan herhangi bir problem yok ?
  8. T

Anladım hocam ? teşekkürler bilgiler için.
  9. T

Anladım hocam teşekkürler bilgi için.
  10. T

Ne kadardır kullanıyor acaba, memnun mu?
  11. T

Kusura bakmayın bilmiyorum da YT testi nedir açılımı? Siz hangisini tercih ederdiniz 5900HX ile 3060 mı 5800H ile3070 mi? Neden 17.3 seçeneği bu kadar az üretiliyor, tamam daha kolay olabilir taşınması ama ekran boyutundaki 5cm'lik büyüklük bana daha mantıklı geliyor ?
  12. T

Ekran kartının kaç W olduğunu nasıl öğrenebilirim, özelliklerinde bu bilgi bulunmuyor genelde ? Aklımda hep bir asus alma dürtüsü vardı onu tetiklediniz bunu göndererek ? Aslında şuanki notebookumla idare edip black friday beklesem fiyatta ne kadar bir düşüş olur ?
  13. T

dostum özellikler gayet iyi fakat ekran 17.3 arıyorum, uzun zaman 15.6 kullandım gözler bozulmaya başladı artık , belki çok fark yok boyut olarak ama yine de az da olsa büyük olsun istiyorum
  14. T

ev dışında da kullanacağım için notebook istiyorum, haklısınız fakat masaüstü ekran kartlarının fiyatları mining yüzünden çok uçtu
  15. T

17.3 inc olması lazım dostum sağol yine de 1618305111 ? dostum harici monitör de alacam evdeyken masaüstü gibi kullanacam iyi bi şey olsun istiyorum 1618305159 kaydettim bunu, araştıracam teşekkürler ?
  16. T

Arkadaşlar monster takip ediyorum bir süredir fakat ürün kalitesi ve teknik servisi yüzünden çok memnuniyetsiz kullanıcı gördüm. Aynı özellikteki markalara göre 3-5k arası uygun olması tabi ki avantaj ama kalitesi sağlamlığı da önemli benim için, 3070li ekran kartı olan monster dışında...