Arama sonuçlarınız

1. E

Zakkum-Hipokondriyak

1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. 10.. 11... .......... Her birliktelik, kalbinin emzirecegi bir yeni bebektir, önce emeklemeyi, sonra yürümeyi ogretmen gerekir.. kalbindeki sütü tüketmediler mi? Bazen hiç başlamaması, bir gün bitmesinden iyidir, çünkü beraberlik yaşlanırken, bir...
  2. E

Bu Doktora Bayıldım :)

bu doktora bayıldım ;D Soru: Kardiyovasküler eksersizlerin hayatı uzattığını duydum, doğru mu? Cvp: Kalbinin ömrün boyunca atacağı sayısı bellidir, hepsi bu işte.. Eksersizle bu sayıyı yeme. Herşey zamanla eskir.Kalbini hızlandırmak hayatını uzatmıyor; Bu, arabayı hızlı kullanınca ömrü de...
  3. E

Yol Soranların Başına Gelenler

* PARDON BU YOKUŞ NEREYE İNİYOR? (5 SN SONRA) -EEEEE AŞAĞI -OLDU ÇOK TEŞEKKÜRLER İYİ GÜNLER *ŞURAYA NASIL GİDİLİR? -ARABAYLAMI GİDECEKSİNİZ? -EVET - BU ARABAYLAMI GİDECEKSİNİZ? *BURALARDA BİR LİSE VARMIŞ NERDE ACABA? - BURALARDA BİR YERDEYDİ AMA.... *ABİ İSTASYONA NASIL GİDERM? -ORAYA...
  4. E

Bakteri Diyalogları

ne var lan? ne istiyon gene... -olm sus, sessiz konuş...çaktırmadan yukarı bak.. -ne var lan yukar...haydee -yaa. izliyolar olm, mikroskop bu.. -e napcaz.. -bölünüp ikiye ayrılalım, izimizi kaybettirmeye çalışalım. -hadi bakalım... -hobaaa.. ------------------------------------------- - hamza...
  5. E

Eğlenceli Bir Anket

3 kedi 3 fareyi 3 dakikada yerse 100 kedi 100 fareyi kaç dakikada yer?
  6. E

Zalim Tanjant :)

x matematik üzerinde iken kordinat düzlemindeki y'ye rastlar ve aşık olur...Y de x e aynı duygular ile bağlanır ve matematik kitabının 33.sayfasında buluşmaya karar verirler..Ancak trigonometrinin zalim tanjantı bunu öğrenir ve y'ye junior tanjantlarım olsun istiyorum der hemen...
  7. E

Evlilik Diyalogları

DÜGÜNDEN ÖNCE > ERKEK: ELBETTE, ARTIK BU İŞ BİTSİN İSTİYORUM! > KADIN: GİDEYIM Mİ? > ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BİLE GECİRME > KADIN: BENI SEVİYOR MUSUN? > ERKEK: ELBETTE > KADIN: BENI HİC ALDATDIN MI? > ERKEK: HAYIR, BÖYLE Bİ ŞEY NASIL AKLINA GELEBİLİR? > KADIN: BENI ÖPECEK...
  8. E

Nasihat Bin Akçe

Yıllar önce, çok uzaklarda bir adam varmış. Bu adam çalışmak amacı ile çok uzaklara gitmiş ve yıllarca çalışmış. Sonunda memleketine dönme zamanı gelmiş. Bu çalışma sürecinde toplam 3000 akçe biriktirmiş ve evinin yolunu tutmuş. Evine doğru giderken yolu büyük bir şehirden geçmiş. Yolda yürürken...
  9. E

Şehirler Arası Otobüste Geçen Diyaloglar

bavulu iyi bıraktın di mi? içinde kırılacak eşyalar vardı -artık yok merak etmeyin -hay -bir krema daha alabilir miyim? -niye? -koyu oldu da... -niye? -krema az geldi sanirim.. -belki kahve çok gelmistir? -o kadar muavinden filozofuna çattık ----. -pardon muavin bey mola yerine gelince...
  10. E

Tanrı ve Şeytan

Bir universite profesoru öğrencilerine şu soruyu sorar; -'Var olan herşeyi Tanrımı yarattı?' Cesur bir oğrenci ayağa kalkar ve yanıtlar. -'Evet herşeyi Tanrı yarattı!' Profesör sorusunu yineler ve oğrenci yine 'evet efendim' diye yanıtlar. Profesör devam eder...
  11. E

Böyle Bilgisayar Görmediniz, Teknoloji Budur :)

böyle bilgisayar gördünüzmü böyle teknoloji gördünüzmü :D videoyu izleyin görün ;D http://www.herice.com/mail/1159/
  12. E

Adını yaz, resmin çıksın

http://www.sketchswap.com/ buraya tıklayıp isminizi yazın. bir resim çiziyor bazen alakasız çıksada eğlenceli bişi ^^
  13. E

Takvim

Olay, Sezar döneminde geçiyor. Julius Sezar, takvimdeki karışıklıkları çözmesi için Mısırlı astronomi bilgini Sosigenes’e emir veriyor. o zamanlarda 1 yılın 365 gün 6 saat sürdüğü biliniyor. Sosigenes de çözüyor : HER YIL 365 GÜN ÇEKECEK. HER YILDAN 6 SAAT ARTACAK. ARTAN SAATLER 4 YILDA...
  14. E

Gülmekten Öldüm Yaaa :)

zuhahahahah koptum ya arkadaşlar adresi tıklayıp videoyu izleyin sunucu kopmuşş asabiyett ;D http://www.sacitaslan.com/px.php?bl=haber&hb=9531
  15. E

Erkekler Kaşlarını Almasın!!

ayyy bugün bi adam gördüm ya bariz kaşlarını almış +( kadınlar gibi ya. acaba kuafördemi aldırıodu ;D ;D kaşrlarını aldıran erkeklere sainir olurum. ERKEKLER KAŞALRINI ALDIRMASIN YAHUUUUUU
  16. E

SDN Msn Toplantısı

bidahaki msn toplantısı ne zaman olucak?
  17. E

Atasözlerindeki Çekişkiye Bakın..

1.. 'damlaya damlaya göl olur' / 'taşıma suyla değirmen dönmez' 2.. 'iyi insan lafın üstüne gelir' / 'iti an çomağı hazırla' 3.. 'bir elin nesi var iki elin sesi var' / 'nerde çokluk orda bokluk' 4.. 'fazla mal göz çıkarmaz' /...
  18. E

Bildiğiniz En Garip İsimler

adı pirinç olan bi teyze var tanıdığımız ;D
  19. E

Komik Köy İsimleri

Güldüren Köy İsimleri Kocaeline bağlı ilçelerdeki bazı köy isimleri duyanları tebessüm ettiriyor. Yöre halkının pek umursamadığı isimlerin ne zaman ve kim tarafından konulduğu ise bilinmiyor. Derlenen bilgilere göre, büyük bölümü Kandıra İlçesindeki köylerin isimleri duyanlarca komik bulunuyor...
  20. E

Türk kızları mı daha güzel? Yoksa Rus kızları mı?

TÜRKAN ŞORAY FADİK SEVİN ATASOY RUSLAR
  21. E

Japon ve Çin Atasözleri..

Japon atasözleri Bir dostunuz, yemiş bahçesini geziyorsa, dalgın görünmeniz en büyük nezakettir. Dürüstlük en iyi siyasettir. Hızlı giden araba yana yuvarlanır. İlk karını sana Allah, İkinci karını insanlar, üçüncüsünü ise şeytan gönderir. Kitaplar ruhun gıdasıdır. Kör bir dilenci de hiç...
  22. E

Apocalyptica (mütişşş)

harika süper ötesiiiiiiiiiiiiiii :)<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=-I8FYjaJz2A&feature
  23. E

Apocalyptica Him Rasmus

Apocalyptica, him ve rasmus birleşimi süper bir şarkıııı Bittersweet.. sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediorummmm :)<br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=G4NyJ4lDDiU
  24. E

Recep Tayyipten İnciler :D

Cüssesi büyük, Beyni Küçük Recep oğlan gene bombayı patlattı :D zuhahaa kopuyorum ya ülkeyi kimler yönetio dicemde o yönetmekten ne anlar :D recep go home evladım sen kasımpaşana geri dön ayak takımıyla uğraşma!! MALUM BU ÜLKENİN İŞÇİLERİNE AYAK TAKIMI DERSE, AYAKLAR BAŞI YÖNETEMEZ DERSE...
  25. E

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında kitabını çocukluğunda okumayanınız yoktur heralde.. Benim çocukken en sevdiğim hikayelerden biriydi. sürekli okurdum. Hayal kurardım :) Yaşınız kaç olursa olsun eğer okumadıysanız daha önce mutlaka okuyun.. ^^ Alice Harikalar Diyarında Alice ablasının yanında, bankta...
  26. E

Eğlenceli bir oyun

http://swf.gameson.pl/s/gry/Strzelanki/keypad-kaos-20.swf Oyunun kuralı çok basit: Hedefler hangi rakamın üzerinde çıkarsa nümerik klavyeden o rakama basmanız gerekiyor. Yanlış rakama basarsanız ya da geç kalırsanız 5 hakkınızdan birini kaybetmiş olursunuz.
  27. E

Öpüşme Mevsimi...

Sevgilisi olmayanlar hiç bakmasın depresyona girebilirler ahahahaha ;D
  28. E

Rus Kızlar Bile İsyan Etti :D

Rus kızlar sonunda isyan etti... Populer internet sitesi Facebook'ta öyle bir grup kuruldu ki; Türkiye ile Rusya arasında sanal bir savaşa yol açacağa benziyor... Grubun adı 'Rus Kızlarının Türklerin İlgisine İhtiyacı Yok!' Rusya'da yaşayan Marja Pitchulina adlı bir genç...
  29. E

En saçma dizi

Sizce en saçma dizi hangisi? bence kavak yelleri ıyyyyyyyyy +( irenç saçma bi dizi off kalksın istiorum yayından :D bide ezo gelinmidir nedir ;D nugül yeşilçay oynuo allahım dizi hala devam edio kim izlio bu diziyi yahuuuuuuuu :^)
  30. E

Nickler ve cinsiyet

Nicklerin cinsiyeti olurmu? :) yani mesela bazen nickine bakıoruz kızdır yada erkektir diyoruz ama tersi çıkabilio :P benim nickimden ne anlaşılıo herkes kendi nicki hakkında yorum yapsın. yada bi üsttekinin nicki hakkında
  31. E

Yazıcım Çalışmıyo..

hp deskjet 3325 yazıcım var. uzun zamandır kullanmıyodum. bugünlerde çıktı almam lazım. kartuşu bitmişti siyah beyaz kartuş almış babam onu taktım. prgramını yükledim. herşey tamam ama dosya yazdıramıyorum. çıkarmıyo., yazdır komutu verdiğim halde yazdırmıyo öyle bekliyo. sebepleri ne olabilir...
  32. E

Aldatılmak!

aldatılsanız affedermisiniz. affederseniz neden affedersiniz affetmezseniz neden?
  33. E

Berkin nereye gidiyordu?

geçen gün pazar günüydü sanırım, Berkini 17 otobüsünde gördüm. tam yanına gidip ben sdnden ezohistan dicektimkiiii selam vericektim yane indi :P berkin nereye gidiyoduu öyle :D hehe ;D vay bee sdn den biriyle karşılaşmak güzeldi dorusu ^^
  34. E

Lünapark tavsiyesi lütfen...

almanyadan kuzenlerim geldi. onları lünaparka götürmek istiyorum haftasonu. fakat TATİLYA kapanmış >X< sinir oldum bu duruma |) neyse... arkadaşlar İSTANBULda bilidğiniz lünapark varsa yazarmısınız nerelerde olduğunu bilenler lütfen yazsınlar. şimdiden teşekkürler :] ((***bu arada biraz...
  35. E

Ne var ne yok?

Ne var ne yok programından Nihat Gencin bi konuşması :) <br /><br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=WqEGXO2Sr1o&eur
  36. E

Çok şeker bunlar ya.

ben bunları yerim ama ya çok şekerler :D :D (K)<br /><br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=xXhMVncfk6Q<br /><br />
  37. E

Takım muhabbeti =)

fenerbahçeliyim, galatasaraylıyım, beşiktaşlıyım, oluyum şuluyum :) bu takımları nası tutmaya başladınız???? ve tutmanızdaki sebep nedir???
  38. E

Çok Komik Oldu=)

http://www.grapheine.com/bombaytv/index.php?module=see&lang=uk&code=28b226958312ad8d52a055564f648667
  39. E

İtiraf Edemiyorumki Offf!

şu hayatta en çok kafası karışan biri varsa oda benimdir. ama karıştıranlarada bakmak lazım. yada hep beni buluyodur belkide kafamı karıştırıcak şeyler! :^) itiraf etmek istediğim çok şey var ama edemiyorum. buda bi itiraf sayılır :* itirafı çok fazla olup, itiraf edememek :S bugün neydi o...
  40. E

Operaya Giden Varmı?

heyy SDN aranızda operaya hiç operaya gidenler varmı ??? opera hakkında ne düşünüyosunuz.
  41. E

Beni Yıka Sanat Oldu

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kirli otomobillerin arka camında görmeye alışık olduğumuz ’Beni yıka’ yazısı, yaratıcı bir Amerikalı ressama ilham kaynağı oldu ve arka camdaki kir onun için bir tuval haline geldi. Otomobillerin arka camına yaptığı tablolarla yeni bir...
  42. E

Binnur Kaya Kimdir?

1972 yılında ankara'da doğdu. Spor muhabiri olan babası Mustafa Kaya, aynı yıl "Yılın En İyi Gazetecisi Ödülü"nü almıştı. Çocukluğunun büyük kısmı Ankara'da geçti. 1995 yılında Bilkent Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü'nü bitirdi. İstanbul aşığı olan...
  43. E

Birkaç Fıkra

Temizlikçi bir kadın dışardan İlkokul diploması almak için sınava girer. Tabiat bilgisinden sorular ve cevaplar şöyle -Soru "Mide ne iş yapar?" -Cevap "Sindirim yapar, yediklerimizi ögütür." -Soru "Akciğer ne iş yapar?" -Cevap "Solunum yapar, Bizi yaşatır...
  44. E

Dikkat Çekmek İçinmiş

Bukalemunlar dikkat çekmeye çalışıyormuş Bukalemunlar yaygın inanışın tersine “kamufle olmak” için değil, “daha iyi fark edilmek” için renk değiştiriyor. Afrika’da yapılan bir araştırmaya göre birbirlerine meydan okuyan erkek bukalemunlar, savaşı kazana kadar en...
  45. E

Bugünkü Avrupa Yakası

bugün avrupa yakasını seyredenler parmak kaldırsın :P bakalım sitede kimler takipçisii :]
  46. E

Buda Benden

bu videoyu ben çektim yazın ^^ bizim köyde reyma teyze var :D çok şekerrr onu çektim ama telefonumun kamerası pek ii olmadığı için görüntü net değil. %( evet bizim köyden görüntülerr ;D<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=
  47. E

Müzik 'indirmek' artık yasal

Yeni bir dönüm noktası mı: İnternetin yeni yasal online dosya paylaşım hizmeti Qtrax, kullanıcıya izleteceği reklam karşılığında ücretsiz müzik indirme izni veriyor CANNES- İnternetin yasal online dosya paylaşım hizmetlerinin sonuncusu olan Qtrax kullanıcılarının reklam izlemeleri karşılığında...
  48. E

Çok Detone

ya bu kadar detone olan birini başka gören varmı :D noolmuş öyle sonunda ya off :*<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=cv7fIk07lKU
  49. E

Ramazan

Gelde oruç tutma şimdi sıkıysa :* ;D ;D
  50. E

İran Şeriat Öncesi Ve Sonrası

Türkiye karanlığa gömülmesin ;) Gerçek din bu değildir bence :)<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=CjHvwjxXnAM
  51. E

DNA Aranıyor

İnsan farklarını anlamak için 1000 gönüllü DNA aranıyor AA - WASHINGTON - Bilim insanları insanlar arasındaki farklılıkların sebebini ortaya çıkarmak için 1000 kişinin DNA haritasını çıkarmaya hazırlanıyor. İnsanların genetik özellikleri kabaca yüzde 99 oranında benzer olsa da, uzmanların...
  52. E

Türk Kadını Erkeğe Göre Daha Uzun Yaşıyor

Son nüfus sayımında, 50 yaş üstü grubunda kadınların sayısının erkeklerin çok üstünde olması dikkat çekti. Türkiye'de 90 yaş üzerinde 70 bin kadın var Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sistemi 2007 Nüfus Sayımı'nın sonuçları, Türkiye'de kadınların erkeklerden daha fazla yaşadığı gerçeğini...
  53. E

Deniz Yavrusu..

Şili’nin Algarrobo şehrindeki devasa boyuttaki havuz, görenleri şaşkına çeviriyor. 1013 metrelik uzunluktaki havuz, Guinness Rekorlar Kitabı’nda yerini dünyanın en büyük havuzu olarak aldı. Havuz yaklaşık 8 hektarlık bir alanı kaplıyor. Ve alabildiği su miktarı ise 250 bin...
  54. E

Otomobilinizin Markası?

sitede otomobil sahibi olanlar vardır? hangi otomobillere sahipsiniz?
  55. E

Denklem Yaparsak...

AŞK ARİTMETİGİ * Akıllı erkek + Akıllı kadın = aşk * Akıllı erkek + Aptal kadın = ilişki * Aptal erkek + Akıllı kadın = evlilik * Aptal erkek + Aptal kadın = hamilelik OFIS ARİTMETİGİ * Akıllı patron + Akıllı eleman = kar * Akıllı patron + Aptal eleman = üretim * Aptal patron + Akıllı eleman =...
  56. E

Forum Ne Demek?

Anneye forumun ne olduğunu anlatmaya çalışmak :D biraz zor oluyo ama :D :D +ne bu? -forum anne.. +noluyor burda? -yazı yazıyosun işte işte... +öss'yi kazandırıyor mu bari? -yok.. +çat.. (pc fişi bi hışımla çekilir) yürü test çöz! - kimle konuşuyorsun? + kimseyleee, foruma yazı...
  57. E

Köpek (fıkra)

Bir kopek, yolda yururken gozune bir is ilani takilir. Adresi alir ve kosarak basvurmaya gider. Ofisten iceri girer, sekretere bakar, is basvurusu icin geldigini anlatmaya calisir. Sekreter gulerek yoneticiyi arar ve durumu anlatir. Yonetici kopegi odasina alir, saskinlikla bakar. Kopek...
  58. E

Milyonlarca Teşekkür

Minnet borcunuz olan biri varsa, yada binlerce kez teşekkür etmek istediğiniz kişi varsa size bu siteyi öneriyorum :) play diyip başlatın... http://www.koreus.com/media/million-thanks.html
  59. E

Kadınlar ve Erkekler..

Kadınlar ve erkekler windowsu nasıl kullanır acaba :) merak ediosanız bi bakınn http://www.atillaate.com/xp.php
  60. E

Bir Dilek Dileyin..

siteye girin bir dilek dileyin gerçekleşme oranını kendi gözlerinizle görün :O (A) http://www.dilekencini.com/
  61. E

Öpüşmek İçin Bahaneler

öpüşmek için bahaneler... Canikom ben gidiyorum ...... +Tamam canım ben de cıkıyordum zaten.... - O zaman ben seni bi öpiyim gitmeden +Ne alaka Sanki ciddi ciddi öpebiliyo. Elektronik öpücüklere karnımız tok taam mı ! - Öpmüyorum yaa .....,,,, +Bil bakalım en sevdigim tatlı ne ? - Ne...
  62. E

Öğretmen Tehtitleri

ÖĞRETMEN TEHDİTLERİ Hangi öğretmen nasıl tehdit eder? Matematik:Oğlum,senin o kafanı 5`e böler,y=3x+4 bağlantısına göre vücudunu eklemlere ayırırım. Biyoloji:Çocuğum senin DNA yapını bozar,hücrelerindeki mitokondrileri yok edrek enerjisiz bırakırım,terliksi hayvana dönersin ona göre...
  63. E

Kaynak Belirtme

tamam evet kaynakların belirtilmesi gerekiyor. ama bazı kişiler kendilerini bu konuya adamış durumda. sadece insanları düzeltmek için sanki bu forumdalarmış gibi... yani herşeyin kaynağını belirtemeyiz, tamam bi haber alırsın veya önemli bi siteden önemli bi bilgi aktarırsın kaynağını...
  64. E

Şarkı Sözleri Yanlış Anlaşılırsa!

Yanlış anlaşılan şarkı sözleri Gundogarken “Ankara’dan Adil geldi,elde bir ayran tavasi,Adem Baba beni cok severmis…” Dogrusu Neymis ?? “Ankara’dan abim geldi,evde bir bayram havasi, annem babam beni cok severmis…” Bulutsuzluk Özlemi...
  65. E

İdam Mahkumlarının Ölüm Şeklinden Biri..

Dünyanın en dehşet verici lokantası Kaliforniya'da: ABD'de ilginç, ilginç olduğu kadar da tüyler ürpertici nitelikte bir restoranın. 1852 yılından beri faaliyet gösteren restoranın belli bir mönüsü yok. Müşterileri çok önceden ısmarlayarak istedikleri her şeyi yiyebiliyorlar. Fiyatı...
  66. E

İnsana Kendi Sesi Farklı Gelir

İnsana kendi ses farklı gelir. Neden mi? insan teybe kaydedilmiş kendi sesini dinlerken hayli şaşırır. Hatta o sesin kendisine ait olmadığını bile söyleyebilir. Halbuki bir başkasının sesi teypten dinlenirken normal konuşma sesi ile bir fark duyulmaz. Ses havada gözle görülmeyen dalgalar...
  67. E

Winaptaki Gizli Özellik

Biliyorsunuz Ki Dünya En Çok Tutulan Müzik Player Programı WİNAMP’dır. Peki bu Programı üreten Firmanın Adı Nedir ? Cevap: NULLSOFT Peki bunu Winamp da yazarsak ne oLacaktır. İşte cevabı : Winamp Bas yüksekLiğine Göre SaydamLaşıyor. Yapacağımız işlem çok Basit !!! ÖnceLikLe...
  68. E

Gülme şekilleri

Ortadaki sarılı adamın gülüşüne dikkat!! nası gülüo oöyle ya yeah yeah yeah! :D :D :D sonuna kadar izleyin..<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=Z4Y4keqTV6w
  69. E

Şarabın Kalitesi Fiyatımı?

Aynı şarap, pahalı sanıldığında daha keyifli içiliyor! ABD'li uzmanlar, bir gruba aynı şarabı iki ayrı kadehte "Bu pahalı", "Bu ucuz" diyerek verdi, Deneklerin beyin taramaları bile pahalı sanılan şarabın daha fazla haz verdiğini gösterdi TADI daha iyi olmasa da...
  70. E

Erkeklerin Söyledikleri Ve Düşündükleri

Erkeklerin ne demek istediğini mi öğrenmek istiyorsunuz. O zaman aklınızdaki soru işaretlerini gidermek için; 1. “BEN BALIĞA ÇIKIYORUM” ÇEVİRİSİ: Ben elimde bir çubukla bütün gün sandalda oturucam, kusana kadar içicem ve denizde yüzen balıkları izleyeceğim” 2. “BU...
  71. E

Evlendiler, İkiz Kardeş Çıktılar!

İngiltere’de, doğumdan sonra iki ayrı aile tarafından evlat edinilen biri kız biri erkek ikiz kardeşlerin, kardeş olduklarını bilmeden evlendikleri ortaya çıktı. LONDRA - Lordlar Kamarasındaki bir toplantıda konuşan Lord David Alton, ikizlerin kardeş olduklarını tespit eden Yüksek...
  72. E

Şakanın Böylesi...

Dişçiden korkuyomusunuz? Eğer korkuyosanız,,,<br /><br />Korkunuzu azaltmak için birebir.. Videoyu izleyin ve korkup korkmadığınıza tekrar karar verin :D<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=cSCf1VEtnQQ
  73. E

2500 Dolarlık Otomobil

İşte 2500 dolarlık otomobil Hintli otomotiv devi Tata Motor’un ‘dünyanın en ucuz otomobili’ olarak ürettiği Tata Nano, bugün ilk kez basının karşısında çıktı. http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/8002822.asp?gid=180&sz=42244
  74. E

Öss Yaklaşıyor..

ÖSS�de bu şans bir daha gelmez 4 yıla çıkan liseler bu yıl mezun verme-yeceği için sınava girecek öğrenci sayısı 400-500 bin azalacak. Sınava girenlerin şansı ise yüzde 25 artacak ÖSYM Başkanı Prof. Ünal Yarımağan, bu yıl yapılacak ÖSS sınavı hakkında AA�nın sorularını yanıtladı...
  75. E

Vedalaşıyorum...

bu siteden ayrılırken konu açanlara sinr olurdum. büyük konuştum ben açmam asla filan. ama açmam gerekti çünkü bişiy söylemem lasım.kalbini kırdıklarım var.. farkettimki bu sitedeki çıkan olayların, tartışmaların %80 ini sanırım ben çıkarıorum. ayrıca biçok kişinin kalbini kırdım. ve benm...
  76. E

Kızlar Toplanın (size özel) =)

hep kızların resimlerimi konulcak yaa.. biraz da bizim gözümüz bayram etisn :P işte en yakışıklılardan seçmeler ^^ MURAT BOZ (S) BURAK HAKKI AVRUPA YAKASININ YAKIŞIKLISI SARP APAK (S) TOLGA KAREL HATIRLA SEVGİLİNİN YAKIŞIKLISI CANSEL ELÇİN...
  77. E

Hangi dizileri izlerdiniz?

eskiden İkinci bahar vardı ekmek teknesi çemberimde gül oya kampüsistan yılan hikayesi yarım elma ruhsar çiçek taksi sıdıka vardı en çok izlediğim diziler bunlardı ^^ sizin en çok izlediğiniz diziler nelerdi? unutamadığınız?
  78. E

Unutamadıklarınız

Trt nin dizilerini hatırlayanlar varmı yada izleyenler, 7 numara ve nasıl evde kaldım süper komik 2 diziydi bence ^^ yine yayınlansa yine izlerim :) sizin varsa müptelası olduğunu başka trt dizisi, hangisi?
  79. E

Burçlar ve otomobiller

KOÇ (21 mart-21 nisan) Direksiyon başındayken başka bir otomobilin kendisini geçmesine çok sinirlenir. Koç sürücüsü hızlı araba kullanmaya bayılır. Refleksleri çok iyidir ve tam zamanında önlemini alıp, tehlikeyi önlemesini bilir. Bir tavsiyede bizden; Koç burcu insanını araba kullanırken...
  80. E

Makyaj, Erkeğin Ömrünü Yiyor

İngiltere’de yapılan araştırmada, kadınların evden dışarı çıkarken makyaj yapmak ve hazırlanmak için ömürleri boyunca 3 yıl harcadıkları ortaya çıktı. Erkekler ise hayatlarının tam 3 ayını beklemekle geçiriyor. Araştırmaya göre, kadınların son dakikada yaptığı elbise değişiklikleri...
  81. E

En Çirkin 10 Otomobil

Askmen Dergisi, geçmişten bugüne üretilen en çirkin 10 arabayı seçti. İşte, en çirkin arabalar... Pontiac Aztek Listenin birinci sırasında Pontiac Aztek yer alıyor. Otomobil performans sınavlarını başarıyla geçse de tasarımının zevksizliği ve belirsizliğinin onu listenin en başına taşıdığı...
  82. E

Can Kurtaran Bikini

İsveçli tasarımcı Thomas Bernstrand, tehlike anında şişerek hayat kurtaran bir bikini geliştirdi. Otomobillerdeki airbag mantığıyla çalışan bikini, tehlike anında ipi çekildiğinde birkaç saniye içinde şişiyor. Sütyen ve kalça kısmındaki dolgular şişerek, su yüzeyinde saatlerce kalınmasını...
  83. E

Avrupa Yakası

Avrupa yakasında en çok sevdiğin karakter hangisi? eğer bunlar dışındaysa kim olduğunu yazabilrisnz ???
  84. E

Çarşamba Akşamının Vazgeçilmezi

Çarşamba gününün vazgeçilmez dizisi sizce hangisi? Aynı saatte yayınlanan bu iki diziden hangisini izliyosunuz veya tercih ediyosunuz?
  85. E

Bi Deneyin!

konu:ayran icmenin ingilizcesi :)) > > Alttaki metni sesli oku > ve kendi agzinizdan cikani bir dinle! :) > > I run each teen me? > > A wet each team. > > I run each make is tea your sun each. > > Higher them in each team. > > Catch bar duck...
  86. E

Sarışınlar

Soru: Bir sarışını bütün gün nasıl oyalarsınız ? Cevap: Yuvarlak bir odaya gidip köşede oturmasını söyleyerek. S: Bir sarışını evlenmeye nasıl razı edersiniz ? C: Ona hamile olduğunu söyleyerek S: Bir sarışının Cumartesi günü boyunca gülmesini nasıl sağlarsınız ? C: Çarsamba günü bir espri...
  87. E

Kız Babaları

Kız babalarının damat adaylarına taktığı isimler :D .....Bodur ........Hödük .....Deve .......Zibidi ....Kopuk .......Serseri ....Artiz ......Satanist ..........Şekilsiz .....Karaktersiz .......İbi$ ...........Oğlan ....Kıytırık .......Hippi ....Korsan .........Uzun saçlı...
  88. E

Ünlüler Googledan Kelime Aratırsa

Kadir inanır. -Sestamikastosyon Google- Aradığınız - Sestamikastosyon - terimlerini içeren herhangi bir belge bulunamadı. Öneriler: Tüm sözcükleri doğru yazdığınızdan emin olun. Başka anahtar sözcükler deneyin. Daha genel anahtar kelimeler deneyin Kadir inanır -Bull hemen uleyyyynnnnnnn...
  89. E

Kızlar Kamyon Şöförü Olursa

Kizlar Kamyon Soforu Olsa Arkasina Ne Yazarlar ---gaz fren şanzuman manikürsüz halim duman ---sen batan güneş ben yollarda kremşanti ---miras değil sevgilim hediye etti güzelim ---bir sana hastayım diyete girdim yastayım ---kulağıma takarım küpe geçemez beni hiç bir züppe ---torpidonda...
  90. E

Eti Cin Azeri Versiyon

Eti'nin Azerbaycan'daki Reklamı -Bir sormacam var balalar -Gaydi gaptır gaptır -Çaya gaamaltiya gatar -Dimeli nedir nedir? -Miskimit denince ahla -Tamam şindi gaptım -Heman onun adı düşer Eti Eti Eti ! :D :D :D
  91. E

Uyandırma şekilleri

1)Dürtme ile uyandırma:Uyandıracak şahıs uyuyan kişinin omuzundan tutarak sarsar ve “hadi kalk”,” memet oğlum kalksana lan!”,”oğlum hadi kalk okula geç kalacaksın” gibisinden sözlerle uyuyan kişiyi kaldırmaya çalışır.Çok sık kullanılan bir yöntem olmasına...
  92. E

Amcaya Dikkat =)

amcadaki din aşkına dikkat :D<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=kpdQvLFAP-g&eurl<br /><br />
  93. E

Seni Annemlere Anlattım

-aşkım -efendim hayatım söyle canım?? -seni akşam aileme anlattım -neee?! -eee artık sende bize bu akşam yemeğe gelirsin dimi? -neee!!! -valla annem senin için en güzel yemekleri yapçak -neeee!!! -saat 7 de bekliyoruz tamammı aşkım? -pat... -aşkım gelirken yüzükleride alırsın dimi sevgilim...
  94. E

Bi Kız Bi Erkeği Neden Terkeder?

*gülüşü çirkin espirileri kalitesiz oluduğu için *sevgisine yeterince inanmadığı için *karizması az olduğu için *korkak olduğu için *beceriksiz olduğu için *kendisini yeterince korumadığını düşündüğü için *güçsüz bulduğu için *saçları yağlı ve kepekli olduğu için *bakımsız olduğu için...
  95. E

Türküz Doğruyuz =)

bizi biz yapan şeyler var. yani türk olduğumuzu gösteren yönlerimiz.. 01- Kardan adama tekme atma veya bozmaya çalışma hastalığı , 02- Yeni atılmış bir betona basma ve isim yazma hastalığı , 03- Gazete ve dergilerdeki resimlere sakal, bıyık ve gözlük yapma hastalığı , 04- En iyi arabayı ben...
  96. E

Kelimelerin Bilmediğiniz Anlamları

işte o anlamlar ; Ask : 1 sesli, 2 sessiz ve 2 aptaldan olusan sozcuk. Bas agrisi : Kadinlar tarafindan en fazla kullanilan dogum kontrol yontemi. Nanosaniye : Trafikte isigin yesile donmesi ve arkadaki hayvanin korna calmasi arasinda gecen sure. Futbol : Kadinlarin kocalari yerine bilmeden...
  97. E

Saat Kaç?

Yaz saati uygulamasına 25 Mart 2007 Pazar günü geçilirken, saatler 03.00'te bir saat ileri alınmıştı. Bu gece ise saatlerinizi geri almayı unutmayın! Yaz saati uygulaması bu gece yarısı sona eriyor. Saatler 28 Ekim Pazar günü saat 04.00'te 1 saat geri alınıyor. ;)
  98. E

Seni Seviyorum Demek

Sevgilinize en güzel şekilde nasıl seni seviyorum dersiniz? yada söylemek zormudur sizin için? yada sevginiz belirttiğiniz sözcükler nelerdir örneğin aşkım,canım,cicim filan bunları mı kullanırsınız, ismiyle mi hitap edersiniz yoksa aranızda kullandığınız çok değişik sözcüklermi üretirsinz?
  99. E

İsim Seç

En sevdiğiniz isim hangisi ???
  100. E

Bitmiş İlişkiler Müzesi

Ayrıldığınız sevgilinizden kalan, onun eşyası, yada size hediye ettiği veya onu hatırlatan herşeyi bu müzeye atabilirsinz.. onu hatırlatan şeylerden kurtulun! SDN bitmiş ilişkiler müzesine hoşgeldiniz!! %(
  101. E

Temel

Cindy Crawford ve Temel bir gemi kazası neticesinde ıssız adaya düşerler. Ne yapsınlar can sıkıntısından sabah akşam sevişirler. Ancak bir süre sonra bizim Temel, bu durumdan zevk almamaya başlar . Cindy çıldırır, Temel'e ne olduğunu sorar, ne isterse yapabileceğini söyler. Her türlü...
  102. E

Eski arkadaşlarını bul..

www.facebook.com güzel bi site.. bende televizyonda duymuştum öyle bi baktım nasıl diye ve gerçektende siteye kayıtlı olan eski arkadaşlarımı buldum. hemen üye oldum. ortaokuldan yıllardır görmediğim arkadaşlarımı bile buldum ^^ eski arkadaşlarını bulmak isteyenler için bence güzel bi site..
  103. E

SMS kısaltmaları başa bela!

Cep telefonunda 2.mesaja gecmemek icin kimi zaman sesli harfleri yazmayiz, kimi zaman kelimeyi yari da keseriz kimi zamanda hic bi şey yazmayiz Bi de dusunceli tavirlar var tabi... Anlaşamama Giden: Slm Aytn Nbr? Gidiyo muyuz konsere? Geliyosan 1 gelmiyosan 2 cagri at!! (3 cagrı gelir...)...
  104. E

Kadın Erkek Sırları

ERKEKLERIN KADINLARI MUTLU ETME SIRLARI! 1.Saçlarini oksa 2. Yücelt 3. Simart 4. Gözlerinin içine bak, 5. Gelecege ait planlar yap, 6. Dil dök 7. Yalvar 8. Destek ol 9.Yemege götür 10.Akmerkeze götür 11. Tekneye bindir 12. Güldür 13. Zeka oyunlari yap 14.Müzik dinlet 15. Tesvik et 16. Teskin et...
  105. E

Yabancılara Türk İsimleri

Yabancı ünlüler Türk olsa isimleri bunlar olurdu herhalde?? eros ramazzotti - erol ramazanoğlu bill gates - bilal geçer alexander graham bell - ali ihsan grayderler harry potter - hayri pıtır cameron diaz-kamuran piyaz robert de niro - rober hatemo jay z - cezmi kylie minogue - köylü...
  106. E

Eski sevgiliye SMS

- gerçekten unuttun mu? - sen de kimsin? - seni hala seviyorum! - performansına her zaman saygı duymuşumdur zaten - seni hala özlüyorum... - tütün bas geçer - nasıl gidiyor hayat? - senden sonra bayağı bi güzelleşti, sağol - birbirimizin kalbini kırdık, yeniden bir araya gelip o kırık...
  107. E

Psikolojik test

bu bir psikolojik test. cevaplayın bende yorumlarını yapıcam.. ;) Çöldesiniz ve yanınızda aşağıdaki hayvanlar var: Aslan, İnek, At, Koyun ve Maymun Çölden kurtulabilmek için hayvanlardan birini bırakmanız gerekiyor.Hangisini bırakırsınız? (İstediğiniz mantığı kullanabilirsiniz ama hangi...
  108. E

Durrrrrr!!

foruma baktımda şöyle bi.. ya artık saçma sapan milyonlarca konu açan kişiye bir dur demek istiyorum!!!!!!! hep aynı nicki görmekten bay geldi :S sıkıntı bastı ya Zzz molaaaaaaaa :*
  109. E

Hangisi?

sizce esmerlermi, sarışılarmı, kumrallarmı yoksa kızıllarmı daha güzel? hangisine daha yakınsınız ve tercih edersiniz?
  110. E

Seviyorum ama kimi?

S eviyorum ama kimi E n tatlı birisini N asıl anlatsam sana? İ lk harflere baksana :P şu hayatta en çok sevdiğiniz kişi kim? hani sorarlar küçükken annenimi daha çok seviyosun yoksa babanımı ^^ aileden olur arkadaşlarından olur yada sevgilin (S) en sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişi kim?
  111. E

Msn listenizde ünlüler

Msn listenizde kimler olmasını isterdiniz? ben; -okan bayülgen ve makina ekibinin tümü -kıvanç tatlıtuğ -hayko cepkin -şebnem ferah -şener şen -ata demirer -türkan şoray -rihanna -manga, gripin, duman ve tüm rock grupları -bide bikaç radyocu Zeki kayahan coşkun, beta show(betanın msni var :))...
  112. E

Telefonunuza gelen son mesaj

SDN magazin iş başında B) telefonunuza gelen son mesajı yazın bakalım :P kim kiminle nerede :* :D
  113. E

Bu şiirler siteye gelsin

:D espiridir alınmayın lütfen :P Çemberimde gül oya Forumumda gül oya Paylaşamadım doya doya Konulara karıyorum Linkleri saya saya Banla beni kıyamam seni Admin idim soldum Üyelere ibret oldum Linklere karşı dururken Paylaşıma hasret kaldım Banla beni kıyamam seni Konu başı beklerim Vay...
  114. E

Üstteki üyeyi ne kadar tanıyorsun?

herkes üstteki üyenin bi iyi birde kötü özelliğini söylesin :P bakalım birbirimizi ne kadar tanıyoruz B)
  115. E

Hrrrrrrr!!

çok sinirlendiniz diyelim.. ne yaparsanız rahatlarsınız? mesela ben çok sinirlenince karşıdakine elime geçen bütün objeleri (terlik, yastık hatta daha sert şeyler ;D) fırlatarak rahatlıyorum. yada başında bıdı bıdı konuşurum bayıltana kadar B) siz nasıl deşarj oluyosunuz?
  116. E

Aşk mı Gurur mu?

4 sorum olucak ^^ 1)aşta gurur olurmu? 2)gurur yüzünden bitmiş bi ilişkiniz var mı? 3)gurur yapmak sevdiğimiz insanları kaybetmekmidir ??? 4)hataları affedermisiniz ???
  117. E

Yaz Tatili

eee arkadaslar yaz tatilindeyiz ^^ biyerlere tatile gitmiomusunuz? ben seçimlerden sonra akşama kaçıorum bu diyarlardan akçaya güsel bi tatil yapmaya gidiorum otobüs biletimde hazır :P yaşasın tatil ^^ sizler nerelere gidiceksiniz??
  118. E

Hangi tarz dinlersiniz?

evet SDN'liler hangi müzik türünü daha çok dinlerisiniz? bakalım sitedekilerin zevkleri ne kadar ortak.. bunu bulalım. en çok dinlediğiniz gruplar yada sanatçılar? Mod. Herhangi bir konu eklemeden önce arama motorunda ilgili başlığı aratınız [color=red]Konu forumda mevcut Bkz...
  119. E

SDN Kızlar Topluluğu

erkekler giremess (&) kızlar nerdesiniz ya? şimdi SDN de kaç kız olduk?
  120. E

A.Ş.K. Neyin kısaltması?

arkadaşlar a.ş.k. neyin kısaltması olabilir. :]
  121. E

Akor veya nota istekleriniz

Eğer gitar çalıosanız ve akorlarını bulamadığınız bi parça olursa yada gitar akorları veya notaları hakkında bi sorunuz olursa bu konuya yazabilir sorabilirsiniz. her türlü sorunuz cevaplanıcaktır ;)