Arama sonuçlarınız

1. E

Google Tanrı mı?

yuh artık çok saçma cidden.. :) ayrıca ben bu yazıya katılmıyorum. googledada istediğim herşeyi bulamadığımda oluyo... saçmalığın daniskası..
  2. E

Uyuşturucunun sadece 4 yılda bitirdiği bir hayat (Yorumlu)

gerçekten çok ama çok üzücü. Allah kimsenin çoluğunun çocuğunun başına vermesin vee Allah kimseyi kötülerle karşılaştırmasın.. :(
  3. E

[Anket] Videofon kullanır mısınız?

kullanmam. bütün tanıdıklarla bilgisayar aracılığıyla zaten görüşüyoruz..
  4. E

5.İstanbul Buluşması

bende gelmek isterdim aslında ama tarih uymuyo. finallerim başlıyo haftaya ve 2 hafta sürücek.. yaz tatilinde eğer buluşma düzenlerseniz katılmak isterim :)
  5. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

nası yane yeniden doğdun :D jengarcım teşekkürler güzel dileklerin için ^^ (K) (K)
  6. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

teşekkürler KARA güzel dileklerin için ^^ :]
  7. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

amesfa ve chatlack sizede teşekkür ediyorum. ^^ kutlayan herkese teşekkürlerrr (K) (K)
  8. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

teşekkürler alperveli ;) güzel dileklerin için kocaman bi aminnnn diyorum ^^
  9. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

doğru gün :D bu sefer tutturmuşsun kulanıcı.. bravo :P kullanıcı güzel pastan için teşekkürler ^^ Nmss teşekkür ediyorum. pastan için ;) corpuscallosum, dead_ghost, RuNaL, PC MERAKLISI, Be5tE, maxxdump, Erthon, duru, *SiRiNe*, Mehmet, emelden, Muzurr, trauma, By_Mehmet ve Jojoba... hepinize...
  10. E

Zakkum-Hipokondriyak

1.. 2.. 3.. 4.. 5.. 6.. 7.. 8.. 9.. 10.. 11... .......... Her birliktelik, kalbinin emzirecegi bir yeni bebektir, önce emeklemeyi, sonra yürümeyi ogretmen gerekir.. kalbindeki sütü tüketmediler mi? Bazen hiç başlamaması, bir gün bitmesinden iyidir, çünkü beraberlik yaşlanırken, bir...
  11. E

Aşırı Kıskançmısınız???(hastasınız)

bazen aşırı kıskanç manyak gibi oluyorum :D bazende tepkisiz oluyorum sanki kıskançlık damarım alınmış gibi hissiz .. fikirlerim ve hislerim çok çabuk değişebiliyo hatta saniye farkıyla bile değiştiği olur bazen.. ya sanırım ikizler burcu olmamdan kaynaklanıyo :D moduma göre kıskançlık damarım...
  12. E

Hayrünnisa Gül, Osmanlı eserlerini Köşk'e istedi

yaa ne demek köşke alsın valla hiçte alamaz. hakkı yok bikere onun kişisel zevkleri içinmi koskoca tarihi eserler günümüze kadar muhafaza edilmiş. rersmen görgüsüzlük bu ya.
  13. E

İletmezsen ölümü gör :))

güzelmiş :D
  14. E

elmacık seni muhattabım olarak almıyorum bile.. bana cahil demişsin asıl ve en büyük cahil sensin. aynı şeyi başka bir cumhurbaşkanının karısı yapsaydı (akpli olmayan ve kapalı olmayan) eminim hepimizden çok eleştirirdin. tamamiyle yanlı bi insan olduğu, hiçbişeye objektif bakmayı...
  15. E

sadece komik.. gülüyorum. cahilliğin bu kadarınada pessssssssssssss
  16. E

Bizim Deli'ye oy veren ülkeler

deli ye bu kadar oy vermeleri bile fazla bence. benim kendi yağtığım listemde 10. sıradaydı. güzel bi şarkı değildi yane.. ayrıca ermenistanın şarkısı gayet güzeldi.
  17. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

;D ;D
  18. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

kullanıcı pastanın aynısından 30 mayıstada istiorum ^^
  19. E

Nice Yalara EzOhsTaN...

o.O teşekkürler ama doğum günüme daha 5 gün var ;D ama yinede düşünüpte kutladığınız için teşekkür ederim. ayrıca pastalar süper görünüyo. kullanıcı teşekkürler ^^ 30 mayısta tekrar kutlarsınız inşallah ;D ;D
  20. E

Sarışınlar

esmer in sarışın out :D
  21. E

Sarışınlar

sarışın psikolojisi :D
  22. E

İmkansız Aşk Yoktur!

anaaa çok tatlı bunnar kıyamam :D ne güzel uyumuşlar öle ^^
  23. E

Sarışınlar

zuhahahah ;D ;D
  24. E

Hadi Durmayın Söyleyin!

bazı durumlarda evet bazı durumlarda hayır :P yerine göre kısıtlarım valla, erkek merkek dinlemem alırım ayağımın altına :* ;D ;D ;D
  25. E

Bu Doktora Bayıldım :)

işte kendi kendini hasta eden zaten insan :D yane hastalancak şeyler yapma, hastaneyede düşme.. sonrada Allaha yalvarma :D ben mesela kendimi bildim bileli doktora gitmem, ama küçükken annemler götürmüş aşı maşı olayına.. hayır aşıyada gerek yok yane aslında :D hikaye bunlar. küçükken vurulduum...
  26. E

corpuscallosum insan önce kendi kendinin doktoru olmalı haksızmıyım şeker :D bak adama sağlıklı yaşamaya çalışanda ölüo ötekilerde ölüo demiş ee haklı :D
  27. E

bu doktora bayıldım ;D Soru: Kardiyovasküler eksersizlerin hayatı uzattığını duydum, doğru mu? Cvp: Kalbinin ömrün boyunca atacağı sayısı bellidir, hepsi bu işte.. Eksersizle bu sayıyı yeme. Herşey zamanla eskir.Kalbini hızlandırmak hayatını uzatmıyor; Bu, arabayı hızlı kullanınca ömrü de...
  28. E

Askerlikten muaf tutulma talebi...

bu ne bea :S herşey birbirine girmiş kimin eli kimin cebinde :D dallasa dönmüş bu
  29. E

Atatürk 20'nci yüzyılın en büyük lideri

Atatürkün artı eksi değerlerini diline dolayıp laf söyleyenler, kendi savundukları düşüncenin taptıkları liderlerinin önce artı eksilerini görsünler.. Atatürk dünyaca kabul edilmiş büyük bi liderdir. bilmem anlatabildimmi? sonra dönüp bide kendilerine baksınlar bizi kim tanıo die :D
  30. E

Atam 127. Doğum Günün Kutlu Olsun

Atatürke ve bu ülke için canından vazgeçmiş bütün türk geçlerine şehitlerine Allahtan rahmet diliyorum öncelikle.. Cumhuriyet Türkiyesi bıraktılar bize sonsuz teşekkürler.. Atam iyiki doğdun.. Keşke ölümsüz olabilseydin.. Keşke bu ülkeyi başkalarına emanet etmeseydin.. Senden sonra gelenler...
  31. E

Tayyip 19 Mayıs Kutlamalarına Katılmıyor

aramızda uyur gezer avukatlar var :D bırakın uyuyarak avukatlık yapmaya devam etsinler :D aliça hiç yorulma sen cevap yazmak için harcadığın zamana yazık hahahahaha :D
  32. E

Tayyip 19 Mayıs Kutlamalarına Katılmıyor

zuhahahah ;D ;D konunun en mütiş yorumu budur ya ;D ;D
  33. E

İyiki Doğdun RuNaL!

canım arkadşmmmmmmm doğum gününü kutlu olsun ^^ seni seviorum cicim :] nice mutlu senelere (K) (K)
  34. E

Erkekler Ve Tokat!

tokat atmam terlik atarım B) çok sinirlenirsem tekme atarım ;D yada tırnaklarımla tırmıklarım :P ve şiddet uygulamadan kesin çözüm ise, başında 2 saat söylenerek, bağırıp çağırıp ağlayarak tokattan beter hale getirirm :* etkisiz eleman olur ;D
  35. E

İyi Geceler SDN...

çok uykum varrr herkese ii geceler Zzz Zzz
  36. E

Bakteri Diyalogları

ii valla noolsun.. dewam ^^
  37. E

Yol Soranların Başına Gelenler

* PARDON BU YOKUŞ NEREYE İNİYOR? (5 SN SONRA) -EEEEE AŞAĞI -OLDU ÇOK TEŞEKKÜRLER İYİ GÜNLER *ŞURAYA NASIL GİDİLİR? -ARABAYLAMI GİDECEKSİNİZ? -EVET - BU ARABAYLAMI GİDECEKSİNİZ? *BURALARDA BİR LİSE VARMIŞ NERDE ACABA? - BURALARDA BİR YERDEYDİ AMA.... *ABİ İSTASYONA NASIL GİDERM? -ORAYA...
  38. E

Bakteri Diyalogları

haha evet ;) napıosun çalışmalara dewammı ^^
  39. E

Eğlenceli Bir Anket

o.O o.O zuhahahahahahahhaha :D :D :D
  40. E

Bakteri Diyalogları

ne var lan? ne istiyon gene... -olm sus, sessiz konuş...çaktırmadan yukarı bak.. -ne var lan yukar...haydee -yaa. izliyolar olm, mikroskop bu.. -e napcaz.. -bölünüp ikiye ayrılalım, izimizi kaybettirmeye çalışalım. -hadi bakalım... -hobaaa.. ------------------------------------------- - hamza...
  41. E

Eğlenceli Bir Anket

:D ahahahah yannış cevap. 3 olcak. dikkatli oku soruyu ya :D
  42. E

Eğlenceli Bir Anket

3 ü işaretleyenler doru işaretledi :D çok kolay ehuehuehe :D birileri 100le 33ü işaretlemiş :D soruyu dikkatli okuyunca anlıosun aslında :P
  43. E

Herkes Nerde Bu Gece?

kimse yok bugün yada kmse bişey yazmıo nerde bu millet ya.. pöfff :(
  44. E

Eğlenceli Bir Anket

3 kedi 3 fareyi 3 dakikada yerse 100 kedi 100 fareyi kaç dakikada yer?
  45. E

Zalim Tanjant :)

şu konularımı artık kitlemesinler ya sebepli sebepsiz. hrrrrrrrrrr |) >X<
  46. E

sende olmasan kmse yorum yapmas saol cnm benim :D ya nerde bu millet ya.. kimse yok bide konularım kitlenio uyuz oldum iice haa :(
  47. E

x matematik üzerinde iken kordinat düzlemindeki y'ye rastlar ve aşık olur...Y de x e aynı duygular ile bağlanır ve matematik kitabının 33.sayfasında buluşmaya karar verirler..Ancak trigonometrinin zalim tanjantı bunu öğrenir ve y'ye junior tanjantlarım olsun istiyorum der hemen...
  48. E

Evlilik Diyalogları

DÜGÜNDEN ÖNCE > ERKEK: ELBETTE, ARTIK BU İŞ BİTSİN İSTİYORUM! > KADIN: GİDEYIM Mİ? > ERKEK: HAYIR, AKLINDAN BİLE GECİRME > KADIN: BENI SEVİYOR MUSUN? > ERKEK: ELBETTE > KADIN: BENI HİC ALDATDIN MI? > ERKEK: HAYIR, BÖYLE Bİ ŞEY NASIL AKLINA GELEBİLİR? > KADIN: BENI ÖPECEK...
  49. E

Küçük Japon kızları süperler tatlı Maşallah

yok japonlarda genetik zaten hepsi birbirine benzio :D
  50. E

Küçük Japon kızları süperler tatlı Maşallah

bunlarn hepsi birbirine benzio ya :D çok şekerler maşallah ^^
  51. E

Selman & Yusuf (Beni Biraz Anlasana)

http://rapidshare.com/files/89965944/Vocal_Coach_-_Expanding_Your_Range_-_07_-_Exercise_Rules.mp3.html http://rapidshare.com/files/89962385/Vocal_Coach_-_Complete_Vocal_Warm-Up_-_14_-_Exercise_-_The_Hum.mp3.html...
  52. E

Nasihat Bin Akçe

Yıllar önce, çok uzaklarda bir adam varmış. Bu adam çalışmak amacı ile çok uzaklara gitmiş ve yıllarca çalışmış. Sonunda memleketine dönme zamanı gelmiş. Bu çalışma sürecinde toplam 3000 akçe biriktirmiş ve evinin yolunu tutmuş. Evine doğru giderken yolu büyük bir şehirden geçmiş. Yolda yürürken...
  53. E

Adını yaz, resmin çıksın

:D :D
  54. E

Şehirler Arası Otobüste Geçen Diyaloglar

bavulu iyi bıraktın di mi? içinde kırılacak eşyalar vardı -artık yok merak etmeyin -hay -bir krema daha alabilir miyim? -niye? -koyu oldu da... -niye? -krema az geldi sanirim.. -belki kahve çok gelmistir? -o kadar muavinden filozofuna çattık ----. -pardon muavin bey mola yerine gelince...
  55. E

Böyle Bilgisayar Görmediniz, Teknoloji Budur :)

uzay aracı gibi ya açıldıkça açılıo :D vijuvvvvv vuujuuuvvv :P
  56. E

Tanrı ve Şeytan

Bir universite profesoru öğrencilerine şu soruyu sorar; -'Var olan herşeyi Tanrımı yarattı?' Cesur bir oğrenci ayağa kalkar ve yanıtlar. -'Evet herşeyi Tanrı yarattı!' Profesör sorusunu yineler ve oğrenci yine 'evet efendim' diye yanıtlar. Profesör devam eder...
  57. E

Böyle Bilgisayar Görmediniz, Teknoloji Budur :)

böyle bilgisayar gördünüzmü böyle teknoloji gördünüzmü :D videoyu izleyin görün ;D http://www.herice.com/mail/1159/
  58. E

Adını yaz, resmin çıksın

http://www.sketchswap.com/ buraya tıklayıp isminizi yazın. bir resim çiziyor bazen alakasız çıksada eğlenceli bişi ^^
  59. E

Takvim

Olay, Sezar döneminde geçiyor. Julius Sezar, takvimdeki karışıklıkları çözmesi için Mısırlı astronomi bilgini Sosigenes’e emir veriyor. o zamanlarda 1 yılın 365 gün 6 saat sürdüğü biliniyor. Sosigenes de çözüyor : HER YIL 365 GÜN ÇEKECEK. HER YILDAN 6 SAAT ARTACAK. ARTAN SAATLER 4 YILDA...
  60. E

Yine Babasız Çocuk Yapacak !

onunda babası var amerikada :D yok ben karşıyım. ama bu kadının hasta olduğunu ve acilen çocuk yapması gerektiğini biliorum. ondan dolayı böyle bişey yapmış sanırm. çünkü hastalığı doğumda atılan kanla düzelebilecek bişeydi. ve tabiiki hayatında aday yoktu :) kocada yoktu :D ee olmayınca...
  61. E

Söyle Rahatla

ne gıcık insanlar var şu hayatta. bazen katillerin nasıl bir ruh hali içerisinde olduklarını anlayabiliorum.
  62. E

NurgüLe Büyük Övgü !

ahahahah ayy hiç gülceim yoktu yaaa. neyse kısaca ben diorum ki bence nugül yeşilçay ii bi oyuncudur. ee sanatta sınır olsaydı, sanat die bişey olmaz değer yargıları die bişi olurdu :D sonuçta filimde nurgülün oynadığı karakterdeki insanlarında gerçek hayatta yaşadıklarını bize hatırlatan...
  63. E

Alevlenen Gelin

ayy yazık olmuş yaa. söndürememişlerde baya uğrşamışlar yane. düğünün geri kalanına gelinsiz dewam etmişlerdir :D
  64. E

NurgüLe Büyük Övgü !

bende seni seviorum mu?? ahaha kaç yaşındaydın sen ya? ne alaka şimdi anlamadım? öle her diziyi, filmi izleme diorum yane. açık açık kadınlar oynuolar haram :D şeytan doldurur. ayrıca ben dizilerin hiçbirinde kapalı oyuncu görmedim :D açıklar tamamen görüntü kirliliği oluşturuyolar zuhahahahah...
  65. E

NurgüLe Büyük Övgü !

haram haram izleme sen öle şeler :D :D
  66. E

NurgüLe Büyük Övgü !

ben ilk ikinci baharda keşfetmiştim nurgül yeşilçayı. ozamanlar güzelliği türkan şoray cinsindendi :)baya bi yetenekli oldunu ozmn anlamıştm. kıyafetini pek beğenmedim çok güzel bi kadın daha güzel bişiy giyebilrdi.o açıdan zevksiz buluorm az bişe :D bide cem özerle nasıl evlidir bu kadın...
  67. E

YouTube'un yasağı ucundan azıcık kalktı

aç, kapa, aç, kapa sanki oyun oynuyolar. folloş ettiler youtubeyi :)
  68. E

Yaz geldi SDN T-shirt olsa nasl olur?

güzelmiş giyerim tişört yapılırsa :D ya beyaz giyerim yada siyah :D
  69. E

İyi Geceler SDN...

iyi geceler SDN
  70. E

herşeyden önce sesini gelirştirmen gerek. bunun için yapman gereken şeyler ise SES AÇMA TEKNİĞİDİR. öncelikle sesini açman lazım. daha sağlıklı, kendinden emin hatasız bir ses çıkarabilmek için ve tabiiki sesini eğitmek için bu şart. birkaç ses açma egzersizi vereyim bi bak...
  71. E

yani sesinin tonu demek istedim. erkek seslerini 3 gruba ayırıyoruz. bas, bariton, tenör. sen baritonsun. ama oktavına bakmak gerek :)
  72. E

Ekrandaki Kirden Rahatsız Mısnız?

15 dk izledin mi cidden ahahah :D
  73. E

Çocukluk Oyunlarımız

köşe kapmaca oynardık oda çok eğlenceliydi. ne güzeldi ya bizim zamanımız. bilgisayara gömülü şimdiki çocklar yazık..
  74. E

Çocukluk Oyunlarımız

ara sıra tebeşirle filan yere kareler çizip sek sek oynardık ip atlama oynardık :) ortadasıçan :D ehuehue bu bi oyun ismi bilmeyenler yanlış anlamasın :D
  75. E

Gülmekten Öldüm Yaaa :)

aarrrrraaaaaamayın ya ahahahahah :D
  76. E

Erkekler Kaşlarını Almasın!!

ona yakın :D off o bülent zaten onu söylemeye gerk yok +( benden ince kaşları +( +(
  77. E

evt ve merak etme ben müziği çok iyi bilen biri olarak yaptm bu yorumu ;)
  78. E

evet daha iyisini yapabilrsiniz ;) ee warko yorumlarınızı bekliyorum demiş bende yorum yaptım :P
  79. E

Psikolog Arıyorum!!

en iyisi düşünce gücüyle, sevdiklerinle, arkadaşlarınla, ailenle paylaşıp onları psikolog gibi görüp kendini yenilemeye çalışmak. bunu yazmamın sebebi zaetn ona senin bile yardım edebileceğindir. psikiyatri bile yardım edememişse ya çok ciddi bi sorunu var, yada bazı şeyleri kendi kendine sorun...
  80. E

ahahahah izledikçe kopuyorum ya ;D ;D
  81. E

zuhahahahah koptum ya arkadaşlar adresi tıklayıp videoyu izleyin sunucu kopmuşş asabiyett ;D http://www.sacitaslan.com/px.php?bl=haber&hb=9531
  82. E

+( +( +(
  83. E

Psikolog Arıyorum!!

psikolog demişsin onun için bu yorumu yaptım. psikiyatr deseydin iş değişirdi. sonuçta hastalığın çeşitli cinsleri var yani.. ama eğer sadece depresyona girdiyse ve psikologla çözülcek bi mevzuysa emin ol kendi kendinede çözebilr. çünkü hiçbi psikolog elinde shirli değnekle dolaşmıo. ayrıca her...
  84. E

hepsini almasınlar. azaltma olur yani eğer rahatsız edici bi görüntü varsa ama bazılarında kaş yok incecik alıyolar anlayamıorum ya. oldu beraber gidelim kuaföre ağdada yaptır töbe töbeee :)
  85. E

Format Atmasını Tamamen Öğrenin (similasyon)

tşkler paylaşım için
  86. E

ayyy bugün bi adam gördüm ya bariz kaşlarını almış +( kadınlar gibi ya. acaba kuafördemi aldırıodu ;D ;D kaşrlarını aldıran erkeklere sainir olurum. ERKEKLER KAŞALRINI ALDIRMASIN YAHUUUUUU
  87. E

Psikolog Arıyorum!!

en iyi psikolok insanın kendisidir. psikologta senn gibi sorunları olan bi insandır sonuçta. ayrıca senin bildiğin şeyleri sana tekrarlar. bi insan depresyondan kurtulmak istiosa eğer, önce hayata tutnacak bişiylere sahip olması gerek. mesela bi aile, bi iş yada sevdikleri veya sevgilisi çocuğu...
  88. E

Yeter...

çok çekmişsin. yoksa bi insan illallah etmeden yazamaz bu şiiri :)
  89. E

dinledim bende. yorumuma gelince, şarkıyı çok hızlı söylemişsiniz. bi an önce bitsin filan gibi bşii hissettirdi bana. bu şarkı bu kadar hızlı diil ya :D remix olcakmış as kaldı.. sesine gelince güzel fakat eğitilmesi şart :D ses rengin ise güzel. 10 üzerinden 5 veriyroum :D
  90. E

Nursel Ergin (Var Mısın Yok Musun Yarışmacısı)

yok bu kızı demiyorum. ismini öğreniyimde resmini ekliycem :)
  91. E

klolu oldunu farketmedim ama cidden o kızı görünce azım açık kalıo yane. bende netten baktm bulamadım. bulunca eklerim. bakalım aynı kişidenmi bahsedioruz ama bence aynı kişi :D
  92. E

ismini bende bilmiorum. aynı kızı düşündüğümüze eminim :) ama çok güzel bi kız ya.. hatta bence ordaki en güzel kız :D nurseldende güzel yane :P
  93. E

Çocukluk Oyunlarımız

saklambaç :D biz çok saklambaç oynardık ya :)
  94. E

ordaki esmer olan diğer kız daha güzel bence. fotoğraflarını bulursam eklerim :)
  95. E

Çocukluk Oyunlarımız

kör ebe :)
  96. E

Doğum Günün Kutlu Olsun Re_6

iyi yaşlar
  97. E

Forumumuzun annesini seçtik :)

hellish anneler gününü kutluyorum. ^^ kendi anneminde anneler günün kutladım sabah. spor ayakkabı aldım ç0ok sevindi :) hediyeye gerek yok filan deselerde yinede seviniolar ve herzamanda hedie alamıoruz işte özel günlerde iyi oluyo :]
  98. E

SDN - Msn Buluşması :)

şu an varsa geliorum ozmn. bi dk :D bu arada msn adresim [email protected] *** konuşmaya katıldım. güzel muhabetti herkese tşkler :D :D
  99. E

:) iyi nasıl bilosan öyle yap. global mod.sun senin işinde bu KİTLEMEK. emir büyük yerden :D :D
  100. E

ya konu dışına istediğim konuyu açamiycakmıyım ben ya konum niye kilitlendi? http://forum.shiftdelete.net/index.php?topic=34578.0 sorumu tekrarliyim bari!!! bidahaki msn toplantısı ne zaman olucak?
  101. E

Vazgeçilmesi Gereken 6 Kötü Alışkanlık

Dar giysiler giymek ve bulunduğu yerde uyumak bana uyuyo :S ama değiştirmek zor bu alışkanlıkları
  102. E

SDN Msn Toplantısı

bidahaki msn toplantısı ne zaman olucak?
  103. E

Babada Kalacaktır..

kullanıcı fıkra gibisin sen ya :D komiksin yane :P fıkra yazmaya gerek yok sen yaz biz gülelim ;D ;D
  104. E

Babada Kalacaktır..

biri kullanıcıya annatsın şunu ya :D
  105. E

Doğanın En İlginç Hayvanı

bu ne bea ördek desem ördek deil, maymun desem maymun deil :D yaratıkkkkkk
  106. E

Haydar Dümen'e sordular

haydarda dalga geçmiş ama :D zuhahahaha
  107. E

Babada Kalacaktır..

okudum :D dehşet bişi :D saol valla baya güldüm :D
  108. E

Forum kurallarının 8. maddesinin gözden geçirilmesine dair

valla bencede saçma bi kural gözden geçirilse iyi olur. bazı şeylerin kaynağı olmuo yane.. alıntıdır diye yazsak daha mantıklı.
  109. E

Tv programının adı ne olsun?

yetiş tekno olsun :D :D yada imdat tekno veya ACİL TEKNOloji ;D .. tabi şaka bi yanaaaaaaaaa :P (: teknokolik veya kısaltma bi isim olabilir mesela gag'a benzer. içeriğinde ise teknolojide yeni çıkan ürünlerin tanıtımı, nasıl kullanıldığı, internet dünyası, güzel sitelerin tanıtımı...
  110. E

İyi Geceler SDN...

iyi geceler SDN ailesi.. ^^ Zzz
  111. E

Bildiğiniz En Garip İsimler

abdülrezzakın öle bi anlamı oldunu bende bilmiyodum..
  112. E

tayyip cidden garip bi isim. bi tek başbakanda duydum :D başkada hayatımda hiçkimsede duymadığım bi isim :D
  113. E

Bebek ve Rotweiller köpek yanyana olursa ne olur? - Video

çok şeker bi bebek ya maşallah. . köpekleri severim :)
  114. E

Merhaba arkadaşlar..

ujgeldin :D
  115. E

Türk kızları mı daha güzel? Yoksa Rus kızları mı?

neyse arkadaşlar boşverin güzelim konumuz polemiğe dönüşmesin.. herkes istediğini seçmekte özgür. ama aşağılama olmasın bigbigbird. türk kızlarına laf söyleyemezsin sen. konuya daha fazla yazma oyunu verdiysen çık lütfen..
  116. E

ya tamam güzel olabilrler ama türk kızları rus kızların ayaklarını yıkasın filan demesinnnnn oda.. yok rus kızının ayağıyla yaptığı yemeği yermiştee, türk kızlarının elleriyle yaptığını yemezmiş. saçmalıoo. annesi türk değilmi? merak ettimde annesinin yemeklerini yiyomu acabaaaaaaaaaa.. güzelse...
  117. E

ozaman git rusyada yaşaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  118. E

nası yaaaaaaaaaa. bu lafı görmemiş oliyimm hrrrrrrr valla çeker vururum seni alnının ortasından :D
  119. E

Fadik te tuhaf bi isim. çok nadir olmakla birlikte duyduğum bi isim..
  120. E

Atasözlerindeki Çekişkiye Bakın..

:D
  121. E

ya tamam güzel olablrler ama.. sonuçta türk kızlaının bi güzelliği var. onların tek özelliği sarışın olmaları işte.. bizde esmer güzeliyiz :D SARIŞININ ADI, ESMERİN TADI demişler :D
  122. E

zuhahahah iimiş bizim ortaokuldaki matematik hocasının ismi İMDAT'tı :D hee bide komşumuz vardı ismi Yeter' di. yeter artık der gibi bişi :D
  123. E

:D tşkler :D rus kızları türk kızlarını geçerse üzülcem valla..
  124. E

Atasözlerindeki Çekişkiye Bakın..

1.. 'damlaya damlaya göl olur' / 'taşıma suyla değirmen dönmez' 2.. 'iyi insan lafın üstüne gelir' / 'iti an çomağı hazırla' 3.. 'bir elin nesi var iki elin sesi var' / 'nerde çokluk orda bokluk' 4.. 'fazla mal göz çıkarmaz' /...
  125. E

yani göreceli bişiy tabiki.. yoksa burda herkes türk kızına yada herkes rus kızına oy verirdi ama dağılmış oylar buda güzelliğin göreceli olduunu gösterir...
  126. E

adı pirinç olan bi teyze var tanıdığımız ;D
  127. E

Komik Köy İsimleri

Güldüren Köy İsimleri Kocaeline bağlı ilçelerdeki bazı köy isimleri duyanları tebessüm ettiriyor. Yöre halkının pek umursamadığı isimlerin ne zaman ve kim tarafından konulduğu ise bilinmiyor. Derlenen bilgilere göre, büyük bölümü Kandıra İlçesindeki köylerin isimleri duyanlarca komik bulunuyor...
  128. E

4. İstanbul Buluşması

anaaaa :S adım çıkmış 9'a inmez 8'e |) kimseye bişey yapmadım yahu yok öle bişiy |)
  129. E

inşallah. türk kızlarına göz ucuyla bile bakma ama :D
  130. E

evet sana rus nasip etsin bencede cenabı hak türk kızı nasip etmesin :D madem bu kadar istion Allah gönlüne göre versin :D
  131. E

4. İstanbul Buluşması

beni kimse çağırmadıki :D evet berkin foto çekiodur. kızlar yemek hazırlıodur. birileri top oynarken ötekiler tavla atıodur :D
  132. E

Keman+Dj

güzelmiş. iyi bi uyum var aralarında.
  133. E

4. İstanbul Buluşması

şimdi adada eğleniolardır :D
  134. E

ooo bakıyorum rus kızları, türk kızlarını geçmiş 1 farkla. bişey söliyimmi siz türk kızlarından tekme yemeyi hakediosunuz. rus kızlarını tercih edenlere türk kızı nasip olmasın inşallah :D bedduamıda ederim :D
  135. E

SMS tutkunlarına müjde!

sadece telsimemi gönderebilio 5000 smsi yoksa diğer operatörlerde dahilmi?
  136. E

tşkler ^^
  137. E

oylamaları görelim. inşallah türk kızları kazanır :D oylar lütfen..
  138. E

Hepsiden Gülçin

bu kız konuşmadığı zaman sevimli güzel. ama konuşmaya başladığı zaman +(
  139. E

TÜRKAN ŞORAY FADİK SEVİN ATASOY RUSLAR
  140. E

Yeni moderatörümüz: *SiRiNe*

yok ben çok seçiciyimdir :D
  141. E

evet çok seviorum.. ayılıorum, bayılıorum, mütiş seviorum :D KENDİMİ okadar çok seviorumkiii, kendim kadar bi başkasını sevebilceimi sanmıorum :D
  142. E

hmmmm yok :D tam olarak öle diil ama... :D :D
  143. E

üyelerin yarısı mod. oldu :D tebrikler şirine :D
  144. E

İyi Geceler SDN...

iyi geceler SDN (K) Zzz
  145. E

Doğum günün kutlu olsun Saner Apaydın

doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara...
  146. E

Japon ve Çin Atasözleri..

Japon atasözleri Bir dostunuz, yemiş bahçesini geziyorsa, dalgın görünmeniz en büyük nezakettir. Dürüstlük en iyi siyasettir. Hızlı giden araba yana yuvarlanır. İlk karını sana Allah, İkinci karını insanlar, üçüncüsünü ise şeytan gönderir. Kitaplar ruhun gıdasıdır. Kör bir dilenci de hiç...
  147. E

Apocalyptica (mütişşş)

evet adı çello doğru. diğer adı viyolonsel. kontrabas daha büyük ve kalın sesi var.. bende albümleri var evet ^^ tamam veririm benm için çok değerli olan bişiyi veriorum dikkatli kullanırsın artık ;D
  148. E

Apocalyptica (mütişşş)

harika süper ötesiiiiiiiiiiiiiii :)<br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=-I8FYjaJz2A&feature
  149. E

Burhan Abi Desti İzdivaç'a çıkıyor!!!

süper bi bölümdü cidden :D
  150. E

Kilitlenen konulara Boykot

anaaaaaa amma kitleme meraklısı varmış sitede ya öğrenmiş olduk bu konu sayesinde...
  151. E

İyi Geceler SDN...

iyi geceler SDN halkı :) tatlı rüyalar herkese Zzz
  152. E

Allah iyiliğimizi versin bence :D
  153. E

ya ne kırıcısı kitlenen konu bu http://forum.shiftdelete.net/index.php?topic=33539.0 :P
  154. E

çiğ çiğ yiyelimmmmmmm (&) (&)
  155. E

katılıyorum :D sdnde konuyla alakası kesilmiş geyiğe dönmüş biçok konu varken bizimkini niye kitliyolar. çok saçma!!!
  156. E

Şehirler Arası Yolculuklar

bende bi ara çok sık otobüs yolculuğu yaptığım için bu çok konuşan teyzelere sıkça rastalıyodum. hatta bi gün teyze bana hayatını, çektiklerini anlatmıştı oğullarını kötülemiş şikayet etmişti. kocası ölmüş. teyzede başkasıyla evlenmiş oda çok gaddar çıkmışta fln filan bilmem ne :D teyzeler çok...
  157. E

Melek ve Şeytan

bencede global mod. olan chimera bugün kitleme mod.unda galba hayret bişey ya >X<
  158. E

eskiden kırşehire gitmiştik annemle ve bi akrabamızla. otobüste uyumak için verilen yastıklardan vardı. bende gece uyumuşum biraz sabah annem vardık die kaldırdı. bende uyku sersemliğiyle otobüsün yastığını alıp inmişim :D sonra annem gördü koltuğumun altına sıkıştırmış olduğum yastığı ve gidip...
  159. E

Melek ve Şeytan

zengin ve yakışıklı :D
  160. E

Elini kesip Pişirdi

hedayeni yolicam demam :D bende hatırlatayım!! 30 mayıs doğum günüm :* artık sende hazırlarsın hedayeni ;D ;D
  161. E

evet var. üniverste sınavları için balıkesire giderken otobüs muavini bana aşık olmuştu hahahaha :D paso çay kahve içirdi o gün habire kek mek bişiler getirdi inerkende telefon no.sunu verdi.. benmi ne yaptım? tabiki ARAMADIM ahahahah :D fenelee sendekide şans :*
  162. E

Melek ve Şeytan

olmazsa olur olur bal gibi olur HIH :D ahahahah aman olmasınlar :D yakışıklılar kalsın sadece :*
  163. E

Elini kesip Pişirdi

aaaaaaaaaa hadi ya doum günün kutlu olsun canımmmmm (K) nice yaşlaraa ;) kaç oldun kıssssss? ;D
  164. E

Melek ve Şeytan

aman bırak erkkeleri şimdi :D bis süperis harikayıs mütişis.. kimse elimize su dökemez. biz olmasak dünya batar :D biz derken 3ümüz :D
  165. E

Elini kesip Pişirdi

hediyelere bayılırım :D bana hedie alın :D
  166. E

Melek ve Şeytan

biz EN'iz, harikayız, süperiz kimse bizi geçemez HIH :D
  167. E

Elini kesip Pişirdi

yok ı-ıhh cıx! yemem çiğse yemem :D yok ı-ıh cıx olmas :D
  168. E

Melek ve Şeytan

yok o çiçektir olcaktı :D
  169. E

Söyle Rahatla

çikolata, pasta, çikolata, pasta, tatlı, pasta, çikolata, pasta ,tatlı bilmem anlatabildimmi? çikolata, pasta, tatlı çiko...........................................................................
  170. E

Melek ve Şeytan

asıl melek benim HIH :D bu forumun meleği benümmmmmmmm (A) :$ :D
  171. E

Parmak-Boya İlişkisi =)

amanın benim orkestra şefim burdaymışşşşş :D ayy çok mutlu oldum ;D çok şeker ama yaa bak sopasını nasılda kaldırmışşşşş ;D
  172. E

Elini kesip Pişirdi

kıyamammmmmmmm :D tamam tamam affettim ;D ;D ama bidaa olmasın ;D (yanlız çiğ tavuk filan yemem baştan söliiim +()
  173. E

İnsanlar Neden AğLar ?

canın yanarsa ağlarsın. kafan bozuksa ağlarsın. bazen çok mutlu olduğunda ağlarsın.. heleki ben herşeye ağlarım :) çünkü biçok sebebim var ağlamak için. BOŞVER... :)
  174. E

Elini kesip Pişirdi

:S :S :S :S aman Allahım korkunçç ;D hemen değiştirmeliym kızım sende dikat etsene konularına sona bizi ne hale sokuon aaa çok aip :*
  175. E

Melek ve Şeytan

öle yane,, şeytanda bi melek sonuçta :D
  176. E

Melek ve Şeytan

:) demekki neymiş bazen şeytana uymak gerekirmiş :D
  177. E

Bayanlara özel...

harika bişiy buu bayıldımmmmmm :}
  178. E

1 Mayıs Taksim Yürüşü Şişlide Kaldı

taksime neden izin vermezlerde bu kadar kargaa yaşanır anlayamıorum dorusu.. ayrıca adaletsiz bir güç gösterisi olduğuda apaçık ortada. halk sadece yürüyo, polisse saldırıyo.. insanlar gayet sakin, polis gayet gergin ve saldırmayan halka bibergazı atıyolar. saçmalığın daniskası. polisinde bi...
  179. E

Öğrenciyle sekste 3. kez yakalandı

zuhahaha evet çok komikti o ;D South Park süper ya ;D
  180. E

Apocalyptica Him Rasmus

Apocalyptica, him ve rasmus birleşimi süper bir şarkıııı Bittersweet.. sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediorummmm :)<br /><br /><br />http://www.youtube.com/watch?v=G4NyJ4lDDiU
  181. E

4. İstanbul Buluşması

birlik derken :D betsecim sen git ders çalış biraz öss ye girmicenmi bu sene.. bırak ablalarını abilerini nasıl biliolarsa öle yapsınlar...
  182. E

4. İstanbul Buluşması

evet mangal bencede süper olur :) piknik denildimi zaten akla ilk mangal gelir :) hahah benim oyum pozitif yönde mangal yapın :D
  183. E

Böyle komik Mesaj görmüşmüydünüz? : )

hehe güselmiş ben yolladım bile mesajı :D
  184. E

Bir şarkı bu kadar mı hissedilerek söylenir?

çok tatlı ya maşallah yerim ben seniiiiiiii :D
  185. E

Bilin bakalım Taksim'de kimi gördüm!

o ne dedi peki sana? :)
  186. E

İyiki Doğdun Panculli =)

mutlu yıllar iyi yaşlar ;)
  187. E

Yılın Kocaları!!!

aaaaaaaa salon kadını çizgimden kaydım şuan bu ne beeeeee. bunlar nası erkek soğan erkeğiiii |) >X< ;D
  188. E

Bunu hangi 'hayvan' yaptı

yanlız kuş ölmemiş! acaba kafasında şişlemi doğdu dicemde saçma olcak :D ama şişi güvercinin kafasına sokan dalaylama kimse >X< beynine isabet ettirmemiş. amacı sadece kuşa eziyet etmek >X< Allahından bulsun
  189. E

Söyle Rahatla

bu flütçüyü acaba kiralık katillemi öldürsem yoksa kendi başıma mı halletsem acaba :* Ama belki flüt dersinden kurtulabilirim verdiğim dilekçe işe yararsa tabiii ;( tekrar çelloma kavuşabilirim (S) ALLAHIMMMMMM DUY SESİMİ NOLURRRRR BU FLÜT AZABINDAN KURTAR BENİİİİ %(...
  190. E

Otobüs Bekliyorum

ahahahah süperdi hiç gülceim yoktu yaaaaaa iyi geldii valla saol beste ilk defa okuyorum bu fıkrayı :D :D
  191. E

Zülfü Livaneli-Müthiş Bir Şarkı

bende zülfü livanelinin bütün albümleri orjinal. bandrollu dediğinden yane :) ee bilgisayar çıktı çıkalı korsana alıştık :D ondan öncelere bakarsak kasetle yetişmiş bir neslin çocuğuyum ben :D ayrıca livaneli en sevdiğim sanatçılardan biri ^^...
  192. E

Fark ne acaba?!

hiç bu yönden bakmamıştım :* ama doru, karaktersiz bi hayvan varsa oda sinektir yane. sinekleri hiç sevmem |)
  193. E

Bir kız tarafından yada Bir erkek tarafından aldatıldınızmı ?

aldatılmadım. yani hiç öle yakalamışlığım yok :D demekki aldatılmamışım :P
  194. E

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ( Özel Bölüm )

Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 23 Nisanı kutluyorum ^^
  195. E

200 Bin Dolarlık Yavru Köpek

keşke benim köpeğim olsa ya çok tatlı bende istiorum %( bana satsın ;D
  196. E

Recep Tayyipten İnciler :D

yöneticiye bildirmişler ama bakalım nolcak :) başıma neler gelcek benim off of :)
  197. E

reallist o açıdan bakarsan sana hak verebilirim. fakat başbakanın senin gibi konuşmadığını görüyoruz gözlerimizle. bu bir değil iki değil. - Ananıda al git lan - Bekara karı boşamak kolay - Erkeksen hakkariye gel - En az üç çocuk doğurun (ona neki) - Askeriye yatma yeri değil (kendi oğlunu...
  198. E

evet katılıyorum. İZİNDEYİZ ATAM. 23 nisan bayramınıda kutluyorum. Onun gibi bir lider çok zor gelir bidaha çok zorrrr.. :(
  199. E

bravo tebrik ediyorum seni arkadaşım işte demek istediğim buydu. bu konuda beni anlayan insanlarında varlığını görmek beni sevindirdi doğrusu. teşekkür ediyorum çok güzel özetlemişsin. demek istediğim anlatmaya çalıştığım şey aynen buydu.. "Madem başbakan madem saygı göstermeliymişiz o...
  200. E

tamamda işçi niye ayak oluyo kardeşim? niye ayak yane. kendini beyinmi görüyo bu adam. ben ya onun beyni gibi düşünmüosam ortak beyin olurmu bu. ya ben o adamı beyinsiz olarak nitelendiriyosam kendine nasıl beyin muamelesi yapıp bu kadar megaloman olabiliyo? o baş değil işçilerde ayak değil...
  201. E

başbakan hakaret ediyo ama ona niye sesin çıkmıyo? ben başbakan olsam banada sesin çıkmaz senin ahahaha :D lütfen saçmalamayalım. adam istediği gibi konuşuyo sözlerine biraz daha dikkat etsin. madem başbakan ölçsün tartsın. ama o adamda o kafa yok. zaten akpli bi insanında beni anlamasını...
  202. E

evet haklısın. zaten sende, lazuride olmasa... burda herkes başbakanın halka hakaret etmesini onaylıyo demekki şu anda böyle bir toplulukla karşı karşıyayız barttao
  203. E

benim düşüncemden 1 tek kişi bile çıkmadı çok ilginç dorusu. burası nasıl bi forum böyle ya. adam halka istediğini desin sonra herkes savunsun ben işçi bi babanın kızı olarak bu lafı haketmediğimizi düşünüyorum. fakat herkes bana tepkili böyle şey olurmu ya. inanamıyorum yani.
  204. E

hahahahah sadece gülüyorum hepinize. hiçbirinizin düşüncesine katılmıyorum. ve o başbakanlık sınırlarını aşmış saçma sapan konuşmalar yapıyo. bunu bu ülkenin insanlarıda işçileride haketmio. başbakan die kimseyi aşağılayamaz. işini doru düzgün yapsın madem başbakansa. ayrıca hiçbiriniz...
  205. E

Cüssesi büyük, Beyni Küçük Recep oğlan gene bombayı patlattı :D zuhahaa kopuyorum ya ülkeyi kimler yönetio dicemde o yönetmekten ne anlar :D recep go home evladım sen kasımpaşana geri dön ayak takımıyla uğraşma!! MALUM BU ÜLKENİN İŞÇİLERİNE AYAK TAKIMI DERSE, AYAKLAR BAŞI YÖNETEMEZ DERSE...
  206. E

Eğlenceli bir oyun

zuhahaha yanlış okumuşum pardon cpc :D ;D kör görmez uydurur ahahahaha ;D
  207. E

Eğlenceli bir oyun

şiiiiiiiiiiii chpli :D sus bakim :D
  208. E

Eğlenceli bir oyun

elinizde daha iyi oyunlar varsa ekleyin HIH sizide görelim :D dalga geçiolar bide gıcıksınız :* :P hem skorlarınızı söyleyinde görelim ben tam 66 tane vurdum ;D
  209. E

Alice Harikalar Diyarında

hmm çok güzel bi masal ama.. Çocukken okuduğumda kendimi geniş bi hayal dünyasının içinde bulurdum her seferinde..
  210. E

Eğlenceli bir oyun

niee bence güzel HIH :D
  211. E

Alice Harikalar Diyarında

Alice Harikalar Diyarında kitabını çocukluğunda okumayanınız yoktur heralde.. Benim çocukken en sevdiğim hikayelerden biriydi. sürekli okurdum. Hayal kurardım :) Yaşınız kaç olursa olsun eğer okumadıysanız daha önce mutlaka okuyun.. ^^ Alice Harikalar Diyarında Alice ablasının yanında, bankta...
  212. E

Eğlenceli bir oyun

http://swf.gameson.pl/s/gry/Strzelanki/keypad-kaos-20.swf Oyunun kuralı çok basit: Hedefler hangi rakamın üzerinde çıkarsa nümerik klavyeden o rakama basmanız gerekiyor. Yanlış rakama basarsanız ya da geç kalırsanız 5 hakkınızdan birini kaybetmiş olursunuz.
  213. E

Söyle Rahatla

flüt dersindende, flüt hocasındanda nefffffffffffretttttt ediyorummmmmmm. Allahım yardım et bana nolur %( tekrar çello çalmak istiyorum ben %(
  214. E

Öpüşme Mevsimi...

aaa onu en başta yazmıştım gözden kaçırmışsın tekrarlıorum "Sevgilisi olmayanlar hiç bakmasın depresyona girebilirler ahahahaha ;D" :P tuttuğunu öpmesinnnnnn >X< sevdiğini, yüreğinin çarptığını, aşık olduğunu öpsün ;D Allah herkesin karşısına çok sevdiği birini çıkarsın inşallah ^^
  215. E

<<< Yaşanmış Gerçek Olay> > >

zuhahahahah ;D ay hiç gülceim yoktu. sahi yaşanmışmı bu ya ;D
  216. E

Öpüşme Mevsimi...

Sevgilisi olmayanlar hiç bakmasın depresyona girebilirler ahahahaha ;D
  217. E

SDN Muhabbet Kafe

;D içimden geldi napimmm ;D (S)
  218. E

SDN Muhabbet Kafe

sevgilimi özledimmmmmmm. onu çok seviyorum dünyadaki herşeyden çok seviyorum (S) KEŞKE ŞUAN YANIMDA OLSAA (L)
  219. E

SDN Muhabbet Kafe

:D bişi demedim yaa :P aşkolsun bestecim :*
  220. E

SDN Muhabbet Kafe

kıs şirine sevgilinden mi ayrıldınnnnnn, troy sendemi ayrıldın.. ayrılık mevsimi değilki bu yahu :D hiç yakıştıramadım :P
  221. E

Soyad Karmaşası...

kendi soyismimi kullanırım. hatta emelcim dediğin gibi onun kendi soyismini değiştirip benim soyismimi almasını teklif ederim :P :D ama kesinlikle soyadımı değiştirmem asla ve katiyen. ısrar edersede kendi kaybeder :) NOKTA.
  222. E

İyi Geceler SDN...

iyi geceler herkese
  223. E

SDN Forum

ya ben eski forumda kendi yazılarımı göremedim :D
  224. E

Kymetli ey

zuhahahaha koptummmmmmmmmmmmmmmmmmmm amcam benm beaa eşkiyada kimmiş ;D ;D ;D ;D vız gelir tırıs gider :}
  225. E

Saç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

hmm tamam uyguliycam bunları teşekkürler :)
  226. E

En saçma dizi

hele genco adlı saçmalığa sinr oluyorum :D burdan yetkililere sesleniorum genco psikolojimi bozdu yaynıdan kaldırın :Dgörmeye tahammül edemiyorumm :D
  227. E

Hatun Kişi Uzun Saçlı Mı, Yoksa Kısa Saçlı Mı Olmalı?

ikiside :) kısa saç bazı kadınlara çok yakışıyoo çok şeker duruyo, uzun saç zaten güzel :) ne uzun ne kısa diyim bari orta yolu buliyim ;D
  228. E

En çok neye ihtiyaç duyuyosunuz

sağlığa, paraya, huzura, mutluluğa, iyi, güvenilir dostlara arkadaşlara, ve tabiki aşka :) keşke hepsi birden olsa!
  229. E

İyi Geceler SDN...

herkese iyi geceler arkadaşlar ;) bütün SDN ye tatlı rüyalar ^^
  230. E

İşte Sinire Karşı En İyi Buluş

yazık ya güzelim çocuğaa :D
  231. E

En sevdiğiniz mod kim?

çok kararsız kaldım şimdi bak :D hepsi demiycem tabiki (&amp;) herkesi eşit miktarda sevemiorum çünkü .. ama anket eksik bence. ya global mod.lar yazılcak yada modlar yazılcak ayrıca modların arasında berkinin ne işi var filan falan :) anket düzeltilirse oyumu kullanacağım hehehe ;D herkesin...
  232. E

Rus Kızlar Bile İsyan Etti :D

HIH diorum sadece :D başkada bişi demiorum habere bak pehhhhhh
  233. E

habermi senin delilin :D karadenizlisin dimi sen :D tamam neyse :* dediin gibi olsun peki B)
  234. E

nerden biliosun yabancıların eşlerini sahiplenmediğini? hiç yabancı bi aileyle yaşadınmı aynı evde diyorum bende sana. genellemekte doğru değil diyorum. bunu türkü isveçlisi zencisi afrikalısı yok diorum bende sana :D bilmem anlatabiliomuyum alla hallaaa
  235. E

;D dost acı söyler :} ;D ;D
  236. E

diyosunnn :) ii baklm öle olsun. :D rusları sevmekte serbestsiniz :D ama bilinki onlar sizi semiolar ehueheuheuhe
  237. E

valla öyle bakarsan olaya, ben ailesiyle hiç ilgilenmeyen, sorumsuz karısını yada sevgilisini aldatan hiç sahiplenmeyen biçok türk erkeğide tanıyorum.. böyle türk sahiplenir die genelleyemeyizki :D
  238. E

hadi cnm :D evlenen olabilrde onlar türkiyede kalabilmek için evlenio çoğu :P
  239. E

Anket - AKP Kapatılmalı mı?

+1 bukadar kısa ve 1 cümleyle başka türlü anlatılamaz katılıyorum :)
  240. E

bu bir gerçek ama ayrıca konuda rus kızlarıyla türk kızlarını kıyaslama gibi bişey yok!!! sadece türk erkeklerinin kızlara hemen asıldıkları sonucuna varıyoruz :D özellikle rus kızlarına artık nasıl yaklaştılarsa illalah etmişler :D bence ruslar türk erkklerine bayılıyor yalanına artık...
  241. E

BİR TÜRK KADINI DÜNYAYA BEDELDİR TAMAM MI HIH :)
  242. E

sen yinede deme bence :* (&amp;) hrrrrrrrrrr &gt;X&lt; ;D
  243. E

alırsın tepkinin alasını alırsın bence demeden önce bidaha düşün sen &gt;X&lt; :* türk erkeklerimi rus erkeklerimi desen rus erkekleri derim :D ama türk kadını dünyaya bedeldir (: ;D
  244. E

Zevkli Cinsel Yaşam İçin 9 Öneri

hmm güzel bi konu bizi aydınlattığın için teşekkürler :D belki bi gün işime yarar zuhahahahahaha :D :D :D
  245. E

Nickler ve cinsiyet

ne zaman öretcektim :D öretirim bak şimdi önce arpej yapıosun :P
  246. E

En saçma dizi

şehrazatı zaten saymadım bile onun saçma olduğu tescilli ;D
  247. E

rus kızları türk erkeklerinden hoşlanıyomuş yalanına kendini inandırmış olan türk erkeğine kapak olsun bu :D
  248. E

Bugünkü Avrupa Yakası

ceyda arka arkaya yazmasana :S
  249. E

En saçma dizi

güzel dizilerde var. seçmek gerek ayrıca kavak yelleri gençlik dizisi filan değil :D kabul etmiyorum yane ben bi genç insan olarak izlemiorum o diziyi ve tiksiniorum adetaaaaaaaa +(
  250. E

Nickler ve cinsiyet

dnzz napmışın sen (: vukuatlı nüfus örneğide çıkarsaydım onuda söyleseymişsin ;D ;D ;D
  251. E

3 Müstakbel Gelin

:D süper ;D
  252. E

Nickler ve cinsiyet

oğlan :D
  253. E

Nickler ve cinsiyet

trauma bence bayansın
  254. E

Rus kızlar sonunda isyan etti... Populer internet sitesi Facebook&#039;ta öyle bir grup kuruldu ki; Türkiye ile Rusya arasında sanal bir savaşa yol açacağa benziyor... Grubun adı &#039;Rus Kızlarının Türklerin İlgisine İhtiyacı Yok!&#039; Rusya&#039;da yaşayan Marja Pitchulina adlı bir genç...
  255. E

En saçma dizi

Sizce en saçma dizi hangisi? bence kavak yelleri ıyyyyyyyyy +( irenç saçma bi dizi off kalksın istiorum yayından :D bide ezo gelinmidir nedir ;D nugül yeşilçay oynuo allahım dizi hala devam edio kim izlio bu diziyi yahuuuuuuuu :^)
  256. E

Nickler ve cinsiyet

Nicklerin cinsiyeti olurmu? :) yani mesela bazen nickine bakıoruz kızdır yada erkektir diyoruz ama tersi çıkabilio :P benim nickimden ne anlaşılıo herkes kendi nicki hakkında yorum yapsın. yada bi üsttekinin nicki hakkında
  257. E

Ne dinliyorsunuz?

Bulutsuzluk Özlemi- Yıllar Sonra
  258. E

Çobandan Aysun Kayacı'ya suç duyurusu

aptal sarışın = aysun kayacı :D biri şu kızı sustursun ya ;D
  259. E

[Anket] Günde kaç saat uyuyorsunuz?

5,6,7 saat arasında değişiyo uyuyabiliyorum malesef okul dolayısiyleee %( tatil günler full ama :D beni bıraksalar bütün gün uyurum :*
  260. E

Msn de tanısma

pohahahahahha :D :D bu süpermiş yanlız :} hiç gülceim yoktu ya :D :D
  261. E

Yazıcım Çalışmıyo..

düşünmüyorum değil toptan çözüm :P pahalı aslında çok ucuz değil ama artık yenisini almak zornda kalırsam alıcam. ya şu SDN bide kartuş hediye verse ya ne güzel olur :D kartuş hediye yokmu? :* ben napim klavyeyi mauseyi kartuş lazım bana :* ;D ;D ;D
  262. E

Yazıcım Çalışmıyo..

orjinal hp kartuş aslında ama bayadır kullanmadığımız için kurumuş sanırım dediklerini uyguliycam teşekkürler yardımların için ;)
  263. E

Yazıcım Çalışmıyo..

saf alkol var olmazmı bizim evde her şey mevcut :D alkol sıktım üstüne ve sildim şu anda ama renk vermiyo yinede.. :S
  264. E

Yazıcım Çalışmıyo..

evet peçeteyle baktım az önce renk vermedi. kurumuş büyük olasılıkla. yeni dediğimde babamın iş yerindeki kartuşu. dolu olduğu için yeni dedim. şimdi buhara tutuyorum. buhara tutmak işe yararmı? kartuşu açmanın başka yolu varsa bilgilendirirsen sevinirim.
  265. E

[Anket] Aklınıza gelen ilk bilgisayar markası hangisi?

toshiba ve hp geliyo direk aklıma.
  266. E

Yazıcım Çalışmıyo..

test sayfasıda boş çıktı. salliyimmi :D çalkala diosun yane :P hmm denicem artık her yolu napalım :D
  267. E

Yazıcım Çalışmıyo..

programı tekrar yükledim şimdide çalışıyo yazdırıyo fakat kartuş dolu olduğu halde kağıt bembeyaz. çıkıyo. yazma sesinide duyuyorum ama yinede boş kağıt çıkıyo. kartuşla alakalı olabilrmi yada ne yapmam gerek? buharamı tutmak gerekiyo yanlız renkli kartuş boş siyah beyaz olan yeni ve dolu...
  268. E

Yazıcım Çalışmıyo..

renklide yazdırıyo evet. biraz önce kartuşu buhara tuttuk. açılması için fakat yazma işlemini hiç başlatmıyo ama aynı zamanda çalışıyoda. yani bozuk değil ama yazdırmıyo muhakkak başka bi sorun var. ama neyden kaynaklandığını anlamadım programı tekrar yükliycem..
  269. E

Yazıcım Çalışmıyo..

hp deskjet 3325 yazıcım var. uzun zamandır kullanmıyodum. bugünlerde çıktı almam lazım. kartuşu bitmişti siyah beyaz kartuş almış babam onu taktım. prgramını yükledim. herşey tamam ama dosya yazdıramıyorum. çıkarmıyo., yazdır komutu verdiğim halde yazdırmıyo öyle bekliyo. sebepleri ne olabilir...
  270. E

Eurovision 2008 & Mor Ve Ötesi Hakkında Yazıp Çizin

lordinin farklı tarzı ve gösterileri insanların hoşuna gittiği için ve değişik geldiği için bence 1. oldular. ondan sonra Finlandiyanın rock parçası (hatırlayanınız vardır HANNA PAKARİNEN- LEAVE ME ALONE şarkısını söyledi) gayet gerilerde bi puan almışlardı! kii bence şarkı gayet güzeldi. mor...
  271. E

Öpücük Nedir

:D hehe yok ben almiyim teyze saol :P
  272. E

İnsan pisikolojisini yönetme

ahahahha süpermiş ya bu yazıyı daha önce görmemiştim :D
  273. E

istediginiz kadar bedava organ

ben organ bağışında bulunmuştum. inşallah ben öldükten sonra ihtiyacı olan birini kurtarır... toprağın altında çürümesinden iyidir :D
  274. E

SDN ile 2 sene.....

ben nie atıyorum ya :D haydaaaaaaaaaaaaaa işin ucu banada dokundu.. ben gidiom zaten :# sona grş :# hadi siz sakinleşinde ben gelirim bi ara gene :#
  275. E

SDN ile 2 sene.....

aha gene iddalar başladı :D allahım nolcak bu maç sevdanız sizin ya :D
  276. E

SDN ile 2 sene.....

şımarma |) :P :P :D
  277. E

SDN ile 2 sene.....

:D
  278. E

Doğum Günün Kutlu Olsun Talha Ertunç

doğum gününü kutluyorum. nice mutlu yaşlara ^^
  279. E

SDN ile 2 sene.....

AMİNNNNNNNN canım benim :D pesiyi bildim bileli kötü o :^) ee her iyinin yanında bi kötü adam lazım :* ;D ;D ;D şaka tabi valla peside olmasa kim konularımızı kitliycek |)
  280. E

SDN ile 2 sene.....

Runal çok duygusal gördüm seni :D bende 2 yıl oldu üye olalı ama küsüratını hatırlamıyorum (: tugbagalerinin de dediği gibi bi ara darbe olmuştu ehuehueh ondan sonra yeni üyelikler aldık bu foruma ^^ ve öylede devam ettik şu zamana kadar.. ve öylede devam edicek gibi duruyo. cidden iyi...
  281. E

54/ 18 18 / 54 ???????

oyyyyyyyyyyy :) kadına bak sen çakalllllll :D
  282. E

3 Adımda İngilizceyi Bitirmek İçin

bu ne ya viç vıç svaç viç vıç gibi bişi olmuş :D
  283. E

Tarot Bakıyorum Merak ettiklerinizi benden öğrenin

banadaaaaaaaaaaa 80 okul gelecek :D kötü bişey çıkarsa sen seçersin benm yerime (A)
  284. E

Sdn yıllanması sendromu

evet ya eski günler :D ah ah :P kimler geldi kimler geçti
  285. E

Dünyanın En Çirkin Köpeği

hırsızı bırak ben bile girmem eve :D bu ne ya
  286. E

Deniz Gezmiş

deniz gezmiş, yusuf arslan ve hüseyin inan asılmayı hakedecek hiçbirşey yapmadılar. kalbimizdede yaşıyolar. inandıkları şey içinde öldüler. halkı savundular, işçileri savundular ezilenler, amerikaya karşıydılar, atatürkçü düşünceyi savundular. fakat asmak ülkeye asmak adalet getirmedi.. bunlar...
  287. E

Aldatılmak!

bende affetmem diyorum ama çok seviyosam ya affedersem diyede kafam karışıyo ne yapmak gerekki böyle durumlarda off :S
  288. E

Aldatılmak!

aldatılsanız affedermisiniz. affederseniz neden affedersiniz affetmezseniz neden?
  289. E

Bengü ... Resimlerle...

bence bengü kendini rihannaya benzetmeye çalışıyor fakat rihannanın tırnağı olamaz die düşünüorum :D
  290. E

Bengü ... Resimlerle...

bu kadın aynı çocuk gibi! küçücük bişey yaa :D
  291. E

Berkin nereye gidiyordu?

ne şahidi gören kişi benim zaten o.O sen karıştırdın galiba :D
  292. E

Leman bu kez Erdoğan ve Gül'ü birlikte çizdi!!!

bahadır boysal çizmiş :D güzel olmuş :}
  293. E

[Anket] sdn.com.tr mi yoksa shiftdelete.net mi?

bence böyle kalsın. biz bu şekilde girmeye alıştık..
  294. E

Berkin nereye gidiyordu?

evet evet göztepede indin :D
  295. E

Berkin nereye gidiyordu?

vayyyyy hiç aklıma gelmediii :D bak bidahakine karşılaşırsam eğer sdnden biriyle kesin bu dediğini uyguliycammm ;D
  296. E

Berkin nereye gidiyordu?

geçen gün pazar günüydü sanırım, Berkini 17 otobüsünde gördüm. tam yanına gidip ben sdnden ezohistan dicektimkiiii selam vericektim yane indi :P berkin nereye gidiyoduu öyle :D hehe ;D vay bee sdn den biriyle karşılaşmak güzeldi dorusu ^^
  297. E

Zeytinn Doğum Günün Kutlu Olsun

doğum günün kutlu olsun ;)
  298. E

Leman'dan Bir Bomba Daha (Başbakan'a Acıların Çocuğu Benzetmesi)

hahahah süper olmuş :D iyi espiri..
  299. E

Burcunuz Nedir ?

ikizlerim bende
  300. E

Lünapark tavsiyesi lütfen...

bostancıdaki lünaparkın çalışmadığını biliyorum. yani okula giderkende minübüs yolunu kullanıyorum ve sürekli önünden geçiyorum oranın ama hiç çalıştığını görmedim. zaten orda pek fazla bişiyde yok. yinede saol ;) haftasonu bostancıyada gidicez kesin belkide açıktır şansımıza :P :)