Arama sonuçlarınız

1. A

Soru ipad 9. nesil alınır mı

iyi günler ipad 9. nesil almayı düşünüyorum bu siteden alacağım sizce güvenebilir miyim AppleiPad 9. Nesil 64GB 10.2 inç Wİ-Fİ Tablet - Gümüş Mk2l3tu/a - Apple Türkiye Garantili Hızlı Teslimat:1 gün içinde kargoda
  2. A

Öneri 10.000 tl sistem önerisi

merhabalar 10.000 tl bütçem var ve hazır bir sistem almak istiyorum ve oyniyacağım oyunlarda yüksek fps versin istiyorum oynayacağım oyunlar : gta v , valorant , fortnite , cs go , call of duty wardzone , apex legend bide güvenilir sitelerden olursa sevinirim
  3. A

Öneri 10.000 tl hazır sistem önerisi

arkadaşlar bişe sorucam rx 6600 XT ekran kartlı sistem alıcamda fikir alıyım dedim bu ekran kartı alınırmı videolara baktım bayai iyi gibi
  4. A

Öneri 10.000 tl hazır sistem önerisi

arkadaşlar merhabalar 10.000 tl pc almak istiyorum ama böyle güvenilir siteleri atarsanız sevinirim bide oynicağım oyunlar valorant cs go gta v fortnite bide arkadaşlar ekran kartı iyi olanlar önerirseniz sevinirim ben pek bilmiyorum
  5. A

Laptop Ram Yükseltme Için Tavsiye

Laptopum var 8 GB RAM'ı var ben 8 GB daha almayı düşünüyorum. RAM'ın 2667 hızı var 8 GB daha alacağım. Nasıl bir RAM almalıyım? RAM önerisi verir misiniz? 1621539264 ndn kimse cevap vermiyo
  6. A

Windows 10 Güncelleme Eklentisi

tşk ederim çözdüm ve windowsun güncellemesiymiş virüs felan değil
  7. A

Ram Laptopta Sorun Yaratır Mı

olcağını sanmıyorum herkez yükseltiyor 1 yıl önce kuzenim yükseltti 4 gb vardı 8 gb ekledi 1 yıldır kullanıyor sıkıntı yaşamadı
  8. A

Windows 10 Güncelleme Eklentisi

Windows 10 kullanıyorum ve hep güncellemelerimi yapıyorum ama son güncellemede şu şey geldi ve nasıl kaldıracağım bilmiyorum nasıl kaldıracağım? Not: Herhangi bir sağ ve soltık yapılmıyor
  9. A

Ram Laptopta Sorun Yaratır Mı

ram eklemek laptoba zarar vermez veya sorun yaratmaz
  10. A

Fps Isınma Yaparmı

peki fps almak istiyom 75 80 derece kalması sorun yaratırmı geçmiyo 80 i
  11. A

Fps Isınma Yaparmı

Oyun oynuyorum eğer FPS'yi 70 80 yapmazsam yani sabitlemezsem 80 70'e sıcaklık 75 80 oluyor sizce bu gerçekten FPS lemi alakalı.
  12. A

Valorant Battle Pas Kasma

valorant battle pas nasıl hızlıca kasabilirim 30. aşmadayım ve 46 gün var sizce hemen nasıl 50 yapabilirim
  13. A

Valorant Val 51 Hatası

Valorant val 51 hatası alıyor arkadaş ım ve oynuyamıyoruz YouTube taki bütün videoları izledik çözümü varmı lütfen yardım
  14. A

Valorant Ban Sebebimi?

yani tahmini ne kadar attı seni hocam
  15. A

Valorant Ban Sebebimi?

valorant oynuyorum maçtan çıkarak ban yermiyim !!!!!!!(derecesiz maç)!!!!!!!!! dereceli değil veya sınırı varmı mesala 5 kere çıkarsan ban gibi ? 1620232293 abi sen biliyomusun
  16. A

75 Fps Valorant Oynanırmı?

evet 60 hz 75 80 iyi oynanırmı onu soruyorumda hocam yani akıcı
  17. A

75 Fps Valorant Oynanırmı?

valorant çok seviyorrum pc im 120 200 arası fps veriyor valorantta ama ani fps düşüşü oluyor bende sabitliyom kaça sabitlersem oyun akıcı ve güzel olur
  18. A

Valorant Val 51 Hatası

Valorant val 51 hatası alıyor arkadaş ım ve oynuyamıyoruz YouTube taki bütün videoları izledik çözümü varmı lütfen yardım
  19. A

Valorant Gece Pazar’ı

Sezon ne zaman bitecek 1620148647 Sezon ne zaman bitecek
  20. A

Valorant Gece Pazar’ı

Valorant gece Pazar’ı ne zaman gelecek bilen varmı (tşk şimdiden)
  21. A

Valorant Psikoloji Için En Iyi Skin

Knk ben şakın dedim sen silah karşılaşmasını atmışsın
  22. A

Valorant Psikoloji Için En Iyi Skin

valorant oynuyorum 4400 vp yatırıcam ve skin alcam sizce en piskolojiye ne iyi gelen silah skini hangisi vandal phantom ??
  23. A

Laptop için soğutucu önerisi

2side olabilri
  24. A

Laptop Klavye Leke Sorunu

tşk ederim hocam bende korktum laptoptanmı diye
  25. A

attım hocam sizce ndn bu leke
  26. A

laptobumun klavyesinde siyah lekeler oluşuyor silince gidiyor hemen ama bu neden oluyor not : sistem yoran oyunlar oynuyorum
  27. A

Laptop Boşta 86 Derece

laptop kullanıyoru mboşta 86 derece oyun oynarken 120 oluyor 5 yıldır içi açılmadı ondan olabilirmi
  28. A

Japan Ex Kazma Sorunu

yeni tablet aldım japan ex markası donmalar takılmalar var özellikleri : 4 gb ram , 32 gb depolama ,1.80 ghz 1920 1080 görüntü hdm girişli daha dün aldım sizce neden donmalar kasmalar oluyor ? bu link JAPANEX 9 INC TABLET 4 GB RAM 32 GB HAFIZA
  29. A

Valorant Şarj Aleti Olmadan Sabit 60 Fps Sorunu

hocam tşk ederim şarjda oynicam zaten fazla fps şarjda alıyorum
  30. A

zaten öyle hocam yüksek performans
  31. A

bunun çözümü yok mu ?
  32. A

valorant oynuyorum şarj aleti takılı iken fps geziyor 120 200 arası ama şarj aletini çekince sabit 60 oluyo sabitleniyor 60 fps ye ne yapıcam
  33. A

Termal Macun Kaç Derece Düşürür ?

ben laptobu ilk aldığımda (geçen sene) oyun oynarken 60 lardaydı o zaman düşüş olur işallah yül bindiren oyunlar oynuyorumda
  34. A

normalde yük altında 86 60 mi görürüm??
  35. A

öncelikle laptop kullanıyorum oyun oynarken işlemci sıcaklığım 88 lerde oluyo ekran kartı sıcaklığım 80 lerde oluyor sizce termal macun ve temizleme kaç derece düşüş yapar
  36. A

Gta San Andreas 800X600 32 Sorunu

https://github.com/ThirteenAG/Widescr... bu dosyayı indir . dosyayı gta sanandrays indirince dosya konumuna at güzelce oyna
  37. A

Iphone 7’Den Iphone 11’E Geçilir Mi ?

geçilir
  38. A

Intel® Grafikleri - Windows® 10 Dch Sürücüler

Intel® Grafikleri - Windows® 10 DCH Sürücüler sürücüsünü güncellemek performans veririmi ? oyunlarda ek fps verirmi ? verirse kaç fps verir
  39. A

Bluestacks Hiçbir Uygulama Açılmıyor

bluestack bir sağlayıcı olduğu için fazla ram ve güç istiyo sistemin yetmiyo olabilir sistem özelliklerin ne
  40. A

Valorant Pc Toplama

1050 ti kaç tl
  41. A

Valorant Pc Toplama

4000 tl en fazla
  42. A

Valorant Pc Toplama

valorant 120 fps üstü almak için pc toplicam sizce ne almalıyım bütçem fazla değil?
  43. A

knk hepsinide atabilirsin veya sil crack indir yapcak bişe yok çünkü
  44. A

http://www.mediafire.com/file/tioqdbd... burdan dosyayı indir gta san adrayas dosya konumunu aç içine at olur
  45. A

Laptop Klavye Ve Ekran Nasıl Temizlerim?

tşk ederim denicem
  46. A

işte nasıl silecem
  47. A

laptobum var alalı 8 ay oldu klavye ve ekranda lekeler var nasıl temizleyebilirim?( şimdiden tşk ederim)
  48. A

Soru En son hangi filmi izlediniz?

korkusuz jetli
  49. A

Hangi Ayarda Indirsem Daha Çok Fps Verir ?

sd en doğrusu bence
  50. A

Hangi Gta Yı Neden Seviyorsunuz?

doğru diyosun
  51. A

Hangi Gta Yı Neden Seviyorsunuz?

gta 5 grafikleri çok güzel
  52. A

Valorant FPS yüksek ama akıcı değil

virüsvarsa düşürür
  53. A

Valorant FPS yüksek ama akıcı değil

sorun yaratmaz 74.924 hz ama ekran kendi hz sini düşürüyo olabilir
  54. A

60 Hz Ekranda Fazla Fps ??

tşk ederim hocam
  55. A

60 Fps oyun ama akıcı değil

bence akıcı 60 fps de fazlada akıcılık bekleyemesin eğer dahada akıcı istiyosan fps arttırmayı dene
  56. A

valorant
  57. A

60hz monitörüm var 60 fps üstü almak zararlımı sabit mi kullanmalıyım ?
  58. A

Valorant düşük FPS

yüksek fps bekleme ama yok 100 üstü almak istiyosan ayarları en düşüğe çek görüntüyüde düşür artar ben mesala orta ayarlarda 144 sabit alıyom sende orta yapabilirsin
  59. A

Cs:go - Ghz Değişiminden Dolayı Takılmalar Yaşanıyor

Sorunum şu: Normalde CS:GO oynarken 2.10 GHz'ye sabitliyorum ama GHz 2.10'da kalmıyor. Bir 10 dk sonra 2.6'lara çıkıyor, düşüyor ve bu da droplara sebep oluyor. Ne yapmalıyım? Not: Darboğaz yok, laptop zaten.
  60. A

Valorant kaç fps alırım

bilmiyom abi 144 alıyom turbo açıkken low ayarlarda
  61. A

Valorant kaç fps alırım

benim özellikler bu ama 144 fps alıyom nasıl oluyo ??
  62. A

Valorant kaç fps alırım

sistem özellikleri : i5-10210U CPU ,2.11 ghz turbo boost 4.2 ghz ,ram: 8 gb 2600 mhz ,ekran kartı mx250 kaç fps alırım valorantta
  63. A

laptop ısınma sorunu

abi msı after burner ile bakıyom tam 85 i geçince başlıyo droplar fps düşmeleri
  64. A

laptop ısınma sorunu

abicim fps düşmeleri oluyo nasıl norman 1617287363 fps düşmesi normalmi allah aşkına 1617287396 abicim fps düşmesi oluyor bence normal değil 86 dan bahsediyoz
  65. A

laptop ısınma sorunu

abilerim laptop aldık 8 ay önce 0 bir şekilde ama çok ısınıyor 8 aylık oyun oynarken ekran kartı sıcaklığı 75 işlemci sıcaklığı 86 yardım ne yapmalıyım