Arama sonuçlarınız

1. i.y4114

Windows 10 Pro Lisans Satışları Başladı

hocam ben 2006 senesinde casper marka bilgisayar almıştım ilerleyen zamanlarda ekran kartı ile başladım anakart ram kasa her şeyi değiştirdim fakat lisansı iptal olmadı hayla o xp lisansı elimde duruyor en son dayıma vermiştim o kurmuştu
  2. i.y4114

[Kampanya] Panda GOLD Protection 2016

forum düzenini bilen kişilersiniz bu yüzden yaptığınız doğrudur ben uzun zamandır foruma girmiyordum az önce kampanyayı görünce nette araken buraya tekrar geldim panda hakkında bilgi almak için nasıl bir antivürüsdür bilmiyorum kullanan kişiler yorum yaparsa daha aydınlatıcı olur bizler için
  3. i.y4114

[Kampanya] Panda GOLD Protection 2016

Panda GOLD Protection 2016 (Kampanya) 3 gün | Yasal ve Lisanslı Program bu sayfada 6 aylık lisans var
  4. i.y4114

En Iyi Türk Torrent Sitesi

Dünyadaki bütün torrent sitelerinin ortak amacı olan "paylaşım" için yeni bir adresle karşınızdayız. www.aturk.org Hemen her kategoride aktif olduğumuz sitemizde size hizmet vermekten mutluluk duyarız. Başlangıç olarak yeni üyelerimize hoşgeldin hediyesi 10GB upload ve 1 adet davetiye hediye...
  5. i.y4114

Oyun Bilgisayarı Tavsiyesi

zaten sen toplamayacaksın vatanda senin yerine toplayacaklar vakit kaybın olmayacak her ne kadar amd kullamamış biri olsamda arkadaşların yazdığı sistem gayet yeterli birde şu var 2. el alırım dersen ekran kartını dün gördüğüm konu linkinde yukarıda önerilen kartın aynısı var bu sayede...
  6. i.y4114

Acil Yardım! Toplama PC

ssd yi 2 den fazla oyun ve program için kullanmayacaksan 128 gb yeter seçmiş olduğun soğutucu hakkında bilgim yok o yüzden yanıltmış olmak istemem
  7. i.y4114

Acil Yardım! Toplama PC

çift ekran kartı kullanmayacaksan 600w üsdü psu alan gereksiz illaCorsair alacğım dersen üst modellerine bak cx serileri ses yönünden sorunlu modeller ses sorun olmaz demişdim bende bir vakit sonra insanın sinirini bozuyor sürekli cızırtı yapan bir şey pc de sorun var hissi yaratmakda
  8. i.y4114

Acil Yardım! Toplama PC

kasa ve güç kaynağın 515tl gibi bir rakam çıkmakda ben kendimdeki üründen örnek verebilirim çünkü ilk aldığım güç kaynağı fsp markaydı çok aşırı bir sesi vardı onu almamdaki etken ise sizin bahsettiğiniz -Corsair CX Serisi 80PLUS BRONZE 750W Güç Kaynağı ürünün ses konusunda çok fazla...
  9. i.y4114

üye alımları durmuş
  10. i.y4114

üye alımını kısıtladılar benim 2 davetiye hakkım vardı bazı kişilerin davetiyeleri satması yüzünden herkezin davet etme hakkını sıfırladılar
  11. i.y4114

http://www.trackerturk.biz şuan üye alımı açık işinize yarar diye haber verdim Yeni Yil Armaganimiz TrackerTurK.BiZ Üye alimi kisa bir süreligine acilmistir. Arkadaslariniz ile birlikte hepinizi bekleriz. HDTV yüksek kaliteli Ripler, Bluray, DVD, Oyun, Dizi ve daha bir cok alanda...
  12. i.y4114

Geçici Mail Adresi Almak

birde şu var http://10minutemail.com/10MinuteMail/index.html 10 dakikalık alınabiliyor
  13. i.y4114

Turktorrent.us Davetiye Dağıtımı

mümkünse davetiye bende alabilirmiyim vede ip için ücretsiz olan safe ip programını kullanın ilk defa siteye bende girince benimde daha önceden giriş yaptığımı yazdı ama hiç o siteye girmemişdim ama safeip ile ip değiştirince sorun çözüldü [email protected]
  14. i.y4114

İşlemci sogutucusu önerisi bugün cevap yazarmısınız

kasanın kapaga kadar boyu 17 cm işlemcinin üsdündeki üfleyen fanın bir kaç yeri kırıldı plastik sanırım zamanla aşınmış elime aldığımda kırıldı termal macun konusuna gelince 2 defa kargo ücreti fazla gelecek daha önce hepsi buradaya bakdım sadece 12 cm lik fanın buraya ulaşma ücreti ni...
  15. i.y4114

vatan bilgisayarda alan kişiler ok ses çıkardığını yazmış o yüzden tereddüt ettim
  16. i.y4114

ben kendim donanımından anlamadığım için hiç termal macun denemedim bir arkadaş fanı takmak için yardımcı olacak sabah arama yaparken birde bu ürünü buldum http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/cooler-master-rr-cch-lb22-gp-hyper-212-pc-kasa-49846801 sizin belirttiğiniz...
  17. i.y4114

kusura bakmayın konu açıp takip edemedim internet gitti geleli anca 1 kaç saat oldu kasanın içine gelince kabloları topladım resim eski hali kabloları toplarken kasanın tozunu almışdım konuyu açmadan yarım saat önce de tekrar tozunu aldım fanları söküp üzerlerindeki tozlara sildim zaten 1...
  18. i.y4114

[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] anakart modelim http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-ep43-ds3l_10/ [/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG] bilgisayarda oyun oynarken durduk yere anakarttan uyarı sesleri geliyor bende ısı değerlerine bakdım işlemci 62 dereceyi geçmekde...