Arama sonuçlarınız

1. A

Turkiye-CebeliTarık ve Turkiye'nin diğer rakipleriyle oynadıkları maçlar hakkında düşünceleriniz ne ?

Cebeli Tarık karşısında rezil olmamamız iyi oldu, ilk yarıda maç ortadaydı,hatta Altay yerine Uğurcan olmasaydı,1-2 farkla üstünlüğü yakalayabilirlerdi. Ancak ne zaman Hakan girdi maç bize döndü. Anlamadığım;İspanyolların ve Şenol Hoca'nın görüp bizim göremediğimiz ne var Enes Ünal'da ?
  2. A

TrabzonSpor-Roma maçı'nı kim kazanır ?

Biz başından beri Roma'yı yakıcaz demiştik,Hadi inşALLAH :kissingsmiling:
  3. A

İpucu Discord Mesajlar Aşırı Kasıyor

Galiba herkes de yaşanan bir sorun yada tarayıcıdan girenlerin yaşadığı bir sorun. ancak discord mesajları aşırı yavaş gidiyor,internetimde bir sorun yok,arkınkindede yok,onun kide bana geç geliyor benimkide ona geç gidiyor. Siz de bu durumu yaşıyor musunuz
  4. A

Anket Sdn Dışı En Sevdiğiniz Siteler

Youtube,Facebook vs. şeyleri yazmazsanız daha iyi olur. Benimki ve Örn: **Gezginler** Crack siteleri olmazsa seviniriz :)
  5. A

Rehber Wondershare Filmora'dan Edithizm Shake'leri Yapma !

B u Rehber'imde sizlere Filmora'da nasıl Edithizm shakeleri yapılır onu göstericem. Kısa ama yararlı bir Rehber olucak Yapmamız gereken Timeline'a ''Sideaways 2''yi koyarak başlamak. Sonrasında Shake'imize 2 defa sol tık yapıyoruz ve aşağıdaki ayarları yapıyorsunuz İşlem başarılı,artık...
  6. A

Yardım Discord Klasörüme Believe Diye Bir Klasör Açmış,Ve Içerisinde Arkadaşlarımın Profil Fotoğrafları Var

Klasörü sildim o anki korkuyla,10 dakika kadar öncesinde yoktu, bilgisayarı kapatıp açtıktan sonra oluşmuş. içerisinde arkadaşlarımın profil fotoğrafları var +Olarak DC'yi Tarayıcıdan kullanıyordum. +Olarak Kaspersky taraması yapıyorum. 1624363231 UP. 1624364518 UP
  7. A

Soru Discord'da Emoji Ile Kanal Ismini Ayıran Şu Şeyi Nerden Bulabilirim ?

Pek bilgili değilim, sanırsam normal nokta (.) değil,denedim. o noktamsı şeyi nasıl bulabilirim ?
  8. A

Haber Türkiye Avrupa Kupasından Elendi !

Galler'e 2-0 yenilerek malub olduk Bence herkes Bodrum hayalleri kurduğu için yenildik
  9. A

Soru Mee6 Dışında Hangi Bot'la Embed Mesaj Gönderebilirim ?

Mee6 istediğim gibi olmuyor bot önerirseniz sevinirim. Olabilirse şu botların içinde olsun
  10. A

İpucu Epic Games, Bedava 3 Aylık Nitro Veriyor !!!

Discord Nitro for Free - Epic Games Store Link burdadır Hesap aç>yükle>1 günde teslim ediyorlar !!!
  11. A

Rehber [Rehber] Filmora Mild/Shade Gibi Efektlerden Sadece Istediğimiz Öğelerin Etkilenmesini Sağlamak

Filmora'mızı açalım>Arkaplanımızı seçelim>Yazılarımızı ekleyelim>Efektlerimizi ekleyelim Çoğunuz yazının sallanması için şöyle yapıyor; Ama yazımız sallanırken Arkadaki görselde sallanıyor ve bundan birçoğunuz rahatsız oluyor. Yapmamız gereken Fotoğrafımızı/Arka planımızı,En üste koymak...
  12. A

Anket Lgs Nasıl Geçti ?

Umarım güzel geçmiştir :)
  13. A

Anket Sizce Sorloth Trabzonspor'a Geri Dönücek Mi ?

Bence dönücek,Ailesi istiyor Sorloth istiyor,külübü istiyor. Beşiktaş 3 Milyon Euro veremez. Fenerbahçe'ye de gidip Trabzonspor'a saygısızlık yapmaz. Zaten barış yurduseven ve Zeki uzundurukan'ın verdiği ipuçları var Sizin görüşleriniz ne ?
  14. A

Yardım Kaspersky Girmediğim Site Için Uyarı Veriyor

Bu siteye girmememe rağmen uyarı veriyor. 2-3 kez çıktı.
  15. A

Soru Linux Günlük Işlerime Yeter Mi Ve Güvenlik/Virüs Tehlikesi Var Mıdır ?

Yeni bir bilgisayar almayı planlıyorum Peki Linux bana aşağıda verdiğim konularda yardımcı olur mu ? birde Dağıtım önerisi Günlük işlerim:Web,Zoom,Arduino,olabilirse Edit uygulaması Linux için A-V önerisi:Olabilirse Kaspersky varsa daha iyisi Birde Linux'da 7/Zip'mi Winrar'mı yada daha iyi...
  16. A

Discord'da Zira Bot Ile Emoji Rol Yapmak Istiyorum Ancak Maks. 1 Emoji'deki Rolü Alabilmeleri Lazım. Nasıl Oluyor ?

Arkadaşlar daha detaylı anlatayım;Discord sunucumda renk rolü yapmak istiyorum ve bunun için zira bot'u ayarladım ancak isteyen herkes istediği kadar emoji alabiliyor. Bunu nasıl engelliyebilirim ? Yani aynı anda sadece 1 emojiye basmış olabilicekler
  17. A

Google Chorome Canary Açıldıktan 1 Saniye Sonra Kapanıyor

Yeniden başlattım,internete yeniden girdim yine sorun çözülmedi. Diğer tarayıcılarda bir sıkıntı yok sadece Google Chorome Canary'de var bu sorun. Sorunun nasıl çözülüceğini bilen varsa yardımcı olabilirse sevinirim
  18. A

Sahte Sdn'nin Linkine Gittim Ancak Siteye Girince Uyarı Verdi,Virüs Bulaşmış Mıdır ?

ilk 2 kez girdiğimde sol üstteki işaret çıkmıyordu ancak hiçbir zaman siteye girememiştim,fake olduğunu anlamıştım Bu ekranda kalmıştı çıkmıştım normal forum'a girmiştim bu sefer yine aynı siteye girdim yalnışlıkla hemen Evet,devam et dedim. Virüs girmişmidir ?
  19. A

Sistemde Kts,Adwcleaner Varken Mbam Hızlı Tarama Yeter Mi ?

Sistemde KTS,AdwCleaner varken MBAM hızlı tarama yeter mi ? Full tarama pc'i sömürüyor. KTS ve AdwCleaner ile taramalarımı yapıyorum. MBAM hızlı tarama temiz çıktı. 1620225615 UP.
  20. A

Herkes Bildiği Yalnış Kullanılan Bir Kelimeyi Ve Gerçek Anlamını Yazsın !

Diyet aslında diyet kilo vermek için yapılan beslenme değidir diyet'in zaten kendisi beslenme anlamına gelmektedir.
  21. A

Discord Serveri Kuruyorum Yardım Olabilicek Var Mı ?

Bildiğiniz gibi bir konu açmıştım ve serverimin çökertildiğini söylemiştim. Şu anda yeni bir server kurmaya karar verdim,bana yardımcı olabilicek var mı ? İsteyen eklesin:〘ℝℙ〙Sԋαԃҽ#2410 Konu başlığı hatalı olmuş.
  22. A

Neden Ya Neden ? Discord Serverim Ortağım Ve Eski Arkadaşlarım Tarafından Patlatıldı :(

Discord serverime bayağı bir emek vermiştim hatta kendime bir youtuber ortak bile buldum videolarını editliyorum ve bunun karşılığı discord serverimi videonun açıklama kısmına koyuyordu. Hatta kendisi oynadığım oyunun en iyi mobil oyuncusu. Tüm yetkiler ondada var OwnerShip bende ama rolünde tüm...
  23. A

Edge,Firefox Brave'den Daha Hızlıdır Diyenlere Speed Test !

Brave'in kendi sitesine gittiğimizde Chorome'den ve Firefox'dan daha hızlı olduklarını iddia ettiklerini görebiliriz. Şimdi Brave RAM canavarı demeyin 6 sayfa açıkken Firefox %60 Edge %60 alırken Brave %57 alıyor. Açılış süresi olarak baktığımızda ise Edge ile arasında yaklaşık 2 saniye bir...
  24. A

En Sevdiğiniz Video Editleme Programı !

Bence Filmora X,belki davinci resolve kadar iyi değil ama 4 GB RAM :d
  25. A

''W8.1 Bu Ağa Bağlanılamıyor'' Hatası

Videolarda gördüğüm şeyleri yaptım. Hangi internet saylayıcısını kullandığımızı bilmiyorum. Sadece bende bu sorun oluyor. 5-10 dakika böyle kalıyor sonra bağlanılabilir hale geliyor
  26. A

İsteyenlere Edit Öğretebilirim

Herhangi bir şey talebinde bulunmuyorum. İsteyenler için discord'umu bırakıyorum:〘ℝℙ〙Sԋαԃҽ#2410 WonderShare Filmora X'i güzel bir şekilde anlatabilirim.
  27. A

Biri Bana Discord'dan Aylink Link Kısaltma Attı Ve Aylink Sitesine Gittim.

Sadece Aylink'e gittim Aylink'de 5 saniye geçmemişti hemen çıktım. Virüs bulaşmış mıdır ?
  28. A

Sistemin Zula Kaldırır Mı ?

300 GB HDD'm var 180 GB'ı boş. Başka istediğiniz bir bilgi varsa nasıl bakabiliceğimi söylerseniz sevinirim :D Zula hangi ayarlarda oynarım ?
  29. A

4000 Tl Zula Oynatacak Laptop Önerisi

Önerilerinizi bekliyorum. 4.500 maksimum. Günlük kullanım için 256 GB SSD (minimum) olursa sevinirim :D
  30. A

Ücretsiz Logo Yapımı Için Site Önerisi

Önerilerinizi bekliyorum.
  31. A

Kaspersky Kapalıkende Canlı Koruma Çalışır Mı ?

Herhangi bir virüs'ün bilgisayarıma girmesi durumunda Kaspersky girdiği anda tespit edip bana söyleyebilir mi ?
  32. A

Discord Botu Önerisi

Discord Sunucuya Gelen Kişilere Otomatik Dm'den Mesaj Atma Botu Önerilierinizi bekliyorum.
  33. A

Brave'den Firefox'a Verileri Aktarmak.

Verilerimi Brave'den Firefox'a geçirmek istiyorum.
  34. A

[Rehber] Brave Kullananların bilmesi gereken temel bilgiler !

''Herhangi bir alıntı kullanılmamıştır'' Son zamanlarda popülerliği artan Brave Tarayıcı'yı anlamak için süre harcamak yerine hazır bir bilgi isteyenler için bu Rehber'i oluşturdum. -Gizlilik Ayarları- Bildiğimiz gibi Brave dünyanın en gizli tarayıcısı, ancak tarayıcımızın bu gizliliğini...
  35. A

Windows 8.1 PRO her açtığımda güncelleştir ve yeniden başlat seçeneği çıkıyor.

Dün ve Bugün yaptım dünki 3/3'lük bugünkü 1/1'Likti ancak bilgisayarı yeniden açtım yine güncelleştir ve yeniden başlat yazıyor. Açtığımda hiçbir şey yapmadığım halde böyle oldu. Nedeni nedir, Çözümü var mıdır ?
  36. A

Almak istediğiniz ancak Asla alamayacağınız Laptoblar/Gaming Laptoblar.

MSI GF65:https://www.hepsiburada.com/msi-gf65-thin-10ue-045xtr-intel-core-i7-10750h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000019DCXO MSI...
  37. A

İlk İftar, Kim ne yiyor ?

İstanbul için yaklaşıyor. Kim ne yiyecek ?
  38. A

PC güvenliği ile ilgili Kabusum !

Başlıkta gördüğünüz gibi. Gelelim rüyaya; Rüyam şöyle başladı, bilgisayarıma indirdiğim bir dosyadan omat, yada ona benzer isimli bir virüs çıkıyordu ||omat'a benzer isimli bir virüs varsa belirtirmisiniz|| Sonra onu silmeye çalışıyordum olmuyordu, bir baktım masaüstü'ne senin için isimli bir...
  39. A

Bir dosya nasıl silinir.

Şimdi bana kızmayın,emin olmak için soruyorum. Mesela bir video indirdik,Bunu indirilenler kısmından sildik ve geri dönüşüm kutusunu boşalttık. Video tamamen silinirmi ? Video bir örnekti.
  40. A

RAM'inize göre Video Editör [Rehber'i]

Kendim yaklaşık 5-6 Tane Video editör programı kullandım, ve bu konularda bilgiliyim. İsterseniz başlayalım; 1 GB RAM; Bu RAM ile pek edit yapmak mümkün değildir ancak OpenShot kullanabilirsiniz. Artıları; Düşük sistem gereksinimleri istiyor, Tamamen Ücretsiz Eksileri, Çoğu özellikten mahrum...
  41. A

Poki nedir, Silinirmi ?

Böyle birşey var; Nedir bu ?
  42. A

2200 TL F/P bilgisayar burada !

Şu anda indirim var. İsterseniz yanına bir para biriktirip ekran kartıda alırsınız. Link:AMD A8-9600 APU R7 3.6GHz, 8GB Ram, 1TB HDD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik
  43. A

FenerBahçe'nin 2010 şampiyonluğunda hile yapmadığını düşünen varmı

Fenerin yalnışı futbolculara vermesi gereken paraları hakemlere vermesidir.
  44. A

KIS 400.000 dosya tarıyordu. WannaCRY'ı sildikten sonra bu sayı 260.000'lere düştü.

WannaCRY bulduğu taramayı gösterdim. Normaldede 400.000 dosya tarıyordu. Acaba aynı gün içinde tarama yaptığım için böylemi ?
  45. A

SDN mi Technopat mı ?

Bence SDN çünkü technopat'ın kuralları çok sıkı.
  46. A

After Efects' gibi Lycris Edit yapabiliceğim uygulama önerisi.

Eski uygulamalara açığım (2015+ olsun yeter)
  47. A

KIS, WannaCRY'I silebilirmi ?

Arkadaşlar ben bir konu açmıştım. Ancak Link Paylaştığım için kapatılmıştı. Şimdi sorun şu bir yerden az daha Wannacry indiriyordum. Karşıma Kaydet/İptal şeçeneği çıktı hemen ''İptal'' yazan yere bastım. Sonra KIS ile tarama yaptım. 1 Dosyayı bulup quarantine'ya atmış bende ordan sildim...
  48. A

Az kalsın WannaCRY indiriyordum !

Evet arkadaşlar yalnış duymadınız az kalsın WannaCRY indiriyordum. Bakın bu siteden: Link kaldırılmıştır. / crea Ben ne biliyim onların indirme butonları olduğunu :( Bastığım anda Kaydet yada İptal seçeneği çıktı. Hemen İptal dedimde kurtuldum :D. Şu Anda KIS ile tarama yapıyorum
  49. A

Tarayıcımda oyun oynarken KIS bir anda İşlem Gerçekleşmedi diye bildirim çıktı

Arkadaşlar, Tarayıcımda oyun oynarken bir anda sağ altta bir ses çıktı (kaspersky)'İn kendi sesi ve İşlem Gerçekleştirilimedi yada İşlem Gerçekleşemedi yazdı. Neden olmuştur ?
  50. A

Gaming ''Laptop'' toplamak mümkün mü ?

Sorum biraz garip olabilir ancak Laptob'dan çok ucuza aldığımız bir Bilgisayar, Laptob'dan daha iyi performans verebiliyor. Peki toplasam mantıklı olabilirmi ? Bütçem:Fare,Kulaklık dahil 8000 TL
  51. A

[Rehber] gibi birşey, Eba'ya Brave'den girince yaptığınız etkinlikler sayılmıyor

Rehber demeye dilim varmıyor kötü tepkiler gelirmi gelmezmi ? Neyse konuya geçelim. İlla Brave Tarayıcı kullanıp Eba'ya girenler vardır, Eba'ya girip öğretmenlerinin kendilerine verdiği ödevleri yapmaya çalışırlar ancak Sınav/Test dışında yaptıkları bir şey bitirildi olarak sayılmaz Bunun...
  52. A

Maksimum 10.000 TL MSI laptop önerisi

Bütçem 10.000 TL ile sınırlıdır. Trol konu değildir. Oynıyıcağım oyunlar; Zula, CS;GO, Minceraft, ETS 2, Watch Dogs, Witcher, Oynatırsa Forza Horizon 4,
  53. A

Malwarebytes nasıl tam taramaya geçilir ?

Taramalarım yaklaşık 10 dakika gibi bir süre sürüyor bir kere tam taramaya çevirmiştim ancak geri dönmüş. Yardım edenler için teşekkür ederim.
  54. A

Dünya KSC virüs haritası

https://statistics.securelist.com/?utm_source=saas_21.2.0&utm_medium=inp&utm_campaign=en buyrun daha ayrıntılı bir şekilde inceleme yapın. Herhangi bir sorum yada başka bir şeyim yok sadece paylaşmak istedim. Görüyorsunuz sizler saolsun türkiye en altlarda :D
  55. A

Güvenli modda açılmayıp yapılan taramada silinen virüslerde sorun olurmu ?

Ben bundan önce hiçbir zaman Güvenli moda girmedim her zaman normal girip normal bir şekilde taramalarımı yapıyordum herhangi bir sıkıntı olurmu ? Bulununan virüsler vardı
  56. A

4000 TL Yüksek performanslarda oyun oynatacak PC

Yardım edenler için teşekkür ederim Oynıyıcağım oyunlar; Zula, CS; GO, Minecraft, GTA V (belki), Bilgisayar toplamakla uğraşmak istemeyenler bütçeme uygun ekran kartı önerebilirler mi? Bir de Yüksek Performanslarda bu oyunları oynayabilir miyim? Bu oyunlarda sınırlı (sadece anlamında) kalmayı...
  57. A

Arkadaşım Monster Abra A5 ya da A7 almış Onun Yerine Acer Nitro 5 alınmaz mıydı?

Kendim için sormuyorum Arkadaşım Monster Abra A5 ya da A7 almış tam bilmiyorum bende dedimki bu laptop onları Ezer doğru mudur laptop linki:Acer Nitro 5 AN515-44-R3WY NH.Q9HEY.006 Ryzen 5 4600H 8 GB 256 GB SSD GTX1650TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe...
  58. A

Windows 8.1 bu resim bellek yetersiz olduğu için görüntülenmiyor

Format dışında çözümleriniz varsa yazabilirmisiniz. Fotoğraflarda açtığımda açılıyor ancak normal açmaya çalıştığımda;
  59. A

7200 TL Oyuncu Laptop/Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Güçlü olmasını istiyorum 7-8 yıl kullanacağım. Günlük işlerde tek farkım aurdiuno kullanıyorum ordan kod felan aktarıyoruz ondada çok bir sıkıntı yok tek bir kabloyla yapıyorum bunu Oyun: Zula, CS;GO Dediğim gibi lise sona kadar kullanacağım o yüzden 7-8 yıl iyi bir şekilde gidebilicek bir...
  60. A

Bu bilgisayarlardan hangisi alınır ?

Arkadaşlar bana azda olsa oyun oynatacak bilgisayar lazım baştan söyliyim sadece Zula oynıcam Bu bilgisayarlar oynatımı oynatırsa kaç fps alır Yani günlük işlerimde mesela Zoom'da Eba'da vs. kullanırım şu anki laptobumda windows setup dosyaları dahil 1,15 GB kullanılan alan var Zula hariç taş...
  61. A

Maksimum 3000 Tl'ye Oyun yada Ev bilgisayarı Önerisi

Oyuncu olursa belki Zula oynarım / normal işlerimi yaparım Ev olursa normal işlerimi yaparım ancak şöyle bir şey var Ev bilgisayarı olursa Maksimum 2800 Tl verebilirim 3200'Ü geçmemek şartıyla monitörlü bulunursa iyi olur Fiyatlar bu Lütfen uçuk kaçık fiyatlar yada bu fiyata bir şey olmaz...
  62. A

Windows 8'de uygulama kurarken (arkadaşlarda sıkıntı olmadı)Ben uygulamanın setupunu kurarken bilgisayar'ın ekranı Tamamen Mavi oldu

Windows 8'de uygulama kurarken (arkadaşlarda sıkıntı olmadı)Ben uygulamanın setupunu kurarken bilgisayar'ın ekranı Tamamen Mavi oldu sonra ben bataryayı çıkartıp tekrar taktım geldi ancak ilk açarken bilgisayar bi açılmadan açılırken kendini durdurdu ve açtığımda 1 dakika sonra felan bilgisayar...
  63. A

Maksimum 2700 Tl'ye Hazır masaüstü bilgisayar önerisi

Freedos olabilir 2700 belki çok iyi bir şey bulamayabilirsiniz belki bir şey bile bulamayabilirsiniz bana sadece 8 GB RAM gerekli En fazla (%20-30 indirim olursa) 2800 lere çıkabilirim fiyatı bilerek fazla bile söyledim Teşekkürler
  64. A

Bu bilgisayar alınırmı ?

Aizen GameTech Z85 İ5-3470 8 RAM 500 HDD 2 GB Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri fiyatı düşmüşmü yoksa bu bi satış taktiği olarak fiyatı yükseltilipmi düşürülmüş %52 indirim gerçekmi ve de aynı sitede aynı marka biraz farklı bilgisayarlar var belki onlardan alınırım yada bu bilgisayar ne...
  65. A

2000-2500 Arası Dizüstü bilgisayar Önerisi

Ya yeni bir bilgisayar alıyım diyorum bütçem çok iyi olmayabilir ne önerirsiniz ? Maks 100 tl oynama yapabilirim.. Teşekkürler Öncelik Dizüstü bilgisayarda Oyun çok oynamıyorum 1 oyun olsa yeter o ne olur=minecraft,amoung us vs. Ram 8 GB olsa iyi olur yeter...
  66. A

Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı birkaç bilgi alınıp bilgisayarınız yeniden başlatılıcaktır uyarısı

Bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı birkaç bilgi alınıp bilgisayarınız yeniden başlatılıcaktır uyarısı verdi aynı gün ondan 1-2 saat önce virüs taraması yapmıştım ve herhangi bir sorun yoktu (malwarebytes) Virüs olma ihtimali varmıdır ? en son zoomda ayarlar kısmındaki 3 yere de basmıştım...
  67. A

Orijinal sitesinden indirmediğim Kaspersky'da virüs çıktı

Windows Defender 8.1 de Kasperky'yi farklı bir siteden indirdim ve Windows Defender "bunda trojan var" dedi. Ben silmeye çalıştığımda "herhangi bir şey /virüs bunu silmenize engel oluyor "dedi. O anda Defender bana yeniden başlatın dedi ve başlattım dosya orada yoktu. Sonra Kasperky'yi orijinal...