Arama sonuçlarınız

1. B

Yardım Rx 6600 sistemde fps drop sorunu

Sistemi 8 aydır kullanmıyordum dolapta duruyordu. Birkaç gün önce temizleyip kurdum fakat videodaki gibi her oyunda oluyor. Sorun işlemcide sanırım. Ne yapmam gerek? İşlemci i5 11400f ekran kartı rx 6600 anakart h510.
  2. B

Öneri 15000TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçem en fazla 15000 TL bunun yanında aklımda olan bazı modeller ve bunlarla ilgili sorular var. https://www.epey.com/laptop/hp-pavilion-gaming-15-ec2030nt-4g8t6ea.html Öncelikle bu model neden bu kadar ucuz bir sıkıntısı vb mi var çünkü fiyatına göre en iyisi bu gibi geldi. Çoğu kişi Asus TUF...
  3. B

Öneri Nasıl Bir Sistem Yapmalıyım?

Elimde kullanabileceğim GT710 2 GB ve 1 adet 120GB SSD var. Almak istediklerim ise A320M anakart, Ryzen 5 1600, PSU'lu bir kasa ve 1 adet 3000-3200MHz 8 GB RAM. Yaklaşık 1 yıl sonra ise bu sisteme ekran kartı almayı düşünüyorum. Sizce ne değiştirmeliyim seçtiğim ürünler uyumlu mu? Şimdilik...
  4. B

jack girişi

arkadaşlar yakın zamanda kulaklığımın jak girişi kırıldı yeni kablo alıp tamir etmek istiyorum kulaklığımın kırılan jacki 4 kutupluydu yani 4 bölmesi vardı kulaklığa 3 kutuplu yeni bir kablo takarsam stereo da sıkıntı çıkar mı şuan kullandığım kabloda mikrofon mevcut ancak mikrofonsuz bir jack...
  5. B

Siyah ekranda yanıp sönen imleç(uzun çizgi).

Foxconn 2abf i3 2120 4gb 1333mhz ddr3 (120gb ssd 480gb hdd) apu sistemime öncelikle bir ssd aldım ve windows 10 home kurdum bu süreçte hiçbir sıkıntım yoktu ssd aldıktan 3 gün sonra gt 710 2gb ekran kartı aldım ve anakarta taktım ancak bilgisayar açılmıyor hp ekranındayken uzun aralarla 3 tane...