Arama sonuçlarınız

1. ReznooW

Soru G213 Alınır Mı?

g213 kullanıcıları cevaplarsa sevinirim 320tl ye sıfır olarak buldum ama tuş basmama sorunu varmış usb yi çıkar tak yapınca çözülüyor diyenler var doğru mu?
  2. ReznooW

Yenilenmiş Dualshock 4 Alınır Mı?

hepsiburada da satılan (yenilenmiş) adı altında geçen dualshock 4 alınır mı fiyat olarak sıfırdan yarı fiyatına ucuz ve kutulu geliyor alan var mı? alan varsa memnun mu?
  3. ReznooW

Bu Sistem Ile Yayın Yapılır Mı?

rx580 i7 3770 16gb ddr3 1600mhz ram bu sistem ile yayın yapılır mı strateji oyunları falan oynamayı düşünüyorum drop kasma falan yapar mı?
  4. ReznooW

Call Of Duty Cold War Nerden Ucuza Alınır?

COD multilerini aşırı seven birisi olarak cod cold war almak istiyorum fakat oyun 600tl civarı ki bir oyuna bu kadar veremem ucuza alabilceğim bir yer var mı? max 300tl verebilirim
  5. ReznooW

Easycep deneyimim

Cuma günü easycepten almış oldugum iPhone 7 128gb Black cihazım bu gün geldi mükemmel kategorisinden aldım yaklaşık 3-4 gün içinde geldi haftasonuna denk gelmesine rağmen aşırı hızlı geldi satın alırken falan hiç bir sorun çekmedim ama müşteri hizmetleri çok yavaş yazıyorsunuz 30 dakika sonra...
  6. ReznooW

TL nasıl Dolara çevirilir

elimde bir miktar tl var bu parayı nerden nakit olarak dolara çevirebilirim
  7. ReznooW

Ne olcak bu İntelin hali?

İntel 10. nesil işlemcileriyle çok güzel toparlamışken f/p olarak amd'i geçmişti 10400f işlemcisi amd'nin r5 3600 işlemcisinden 400tl civarı daha düşük bir fiyata aynı performansı veriyordu ne oldu şimdi bu adamlara 11. nesil i9 overclock yapılmış i7 gibi olmuş fikirlerinizi bekliyorum
  8. ReznooW

Böyle bir şey mümkün mü?

elimde bir tane iphone 7 vardı bunun sorunları mikrofon çalışmıyordu pili aşırı berbattı touch id bendeyken sağlamdı tamire verdik bana geldigin çalışıyor ama tek basışımda 4-5 kere basıyormuşum gibi oluyordu tamir edildi dediler touch id çözülmedi gittim baktım ahize falanda çalışmadı bunun...
  9. ReznooW

M4 Tüfeginin Yanındaki Çıkıntı Nedir

başlıkta belirttigim gibi bu çıkıntı ne sürekli görüyorum ve görüntü olarak rahatsız ediyor araştırdım ama bir şey bulamadım bilen var mı?
  10. ReznooW

5TL Döner Yiyorum sıkıntı çıkar mı?

başlıkta belirttigim gibi 5tl ye döner yiyorum yaşadığım şehir konya normalde korona öncesi 3tl ye yiyordum şuan 5tl olmuş 1 yıldır her gün yiyorum sizce daha sonradan sorun yapar mı yoksa yemeye devam mı ediyim
  11. ReznooW

Eski Macbook alınır mı?

elimde eski amd e1 işlemciye sahip bir laptop var toshiba ve çok yavaş bunu satıp 1600tl civarın core 2 duo 6gb rame 120gb ssd e sahip bir macbook pro almayı düşünüyorum performans olarak sizce farkı olur mu yoksa daha da mı kötü olur
  12. ReznooW

Duracell PowerBank Alınır mı?

1900 mah bataryalı telefon kullanan birisiyim ve şehir dışı seyehatlerde bazen pil yetmiyor ve sorun yaşıyorum ve kallavi powerbank kullanmak istemiyorum cebimde ince ve küçük bir powerbank istiyorum bunu kullanan var mı alınır mı ya da sizin başka öneriniz var mı?
  13. ReznooW

Yurtdışı fiyatları ile Türkiye kıyaslaması

İ9 Sistem One.de sitesininden diğeride itopya sitesinden basitçe 1050ti vs 3090 ve birim fiyat olarak bizimki yinede pahalı biz burda 2. elde 4000 birime rx 580 görürken adam 4000 birime alınabilcek en iyi sistemlerden birini alıyor ve kur 8.50 dan 6.99 a düştüğü halde fiyatlar düşmek yerine...
  14. ReznooW

Türk askerlerinin aşırı dandik postal giymesi

Türk askerlerimiz kazık gibi sert vuran postallar giyerken Amerikan askerlerinde ana karada görev yapan 1 günlük asker bile bizimkinden 100 kat kaliteli rahat bot giyiyor ekonomik olarak bizden iyiler fakat bizde askerlere bot verilirken bile ayak numarası göz kararı seçilip veriliyor bu neden...
  15. ReznooW

Yapay et yer misiniz?

Başıkta belirttigim gibi yapay et yer misiniz ülkemizde et altın değerinde oldugu için ve bir çok ülkede et pahalı oldugu için orta kesim bile eti zor yerken yapay etin bu duruma çare bulucağını düşünüyorum sizin fikirleriniz nedir ve üretimi muhtemelen daha kolay olacaktır ve içindeki...
  16. ReznooW

Stadia controller neden bu kadar pahalı?

Stadia ülkemizde yok ülkemizde olmayı bırak dünya'nın %80 de yok ve kapanıyor sorunlarını saymıyorum ülkemizde bunun gamepadi neden 3k ülkede ps4 parasına switch parasına gamepad satıyorlar anlamış degilim?
  17. ReznooW

Windows 10 Kullanıcılar ismi nasıl değiştirilir

bu C/Users/emirh ismini nasıl değiştiririm çok rahatsız ediyor ve bu microsoft hesabımla giriş yapınca oluyor bilen var mı?