Arama sonuçlarınız

1. goktugoner

Btc Minerliği Yapılır Mı?

Hayda, yapılır mı?
  2. goktugoner

Önerecek olsaydınız hangi kartı önerirdiniz?
  3. goktugoner

Merhaba, BTC Minerliği kâr mı ettirir, zarar mı? Girişsem ne kazanır, ne kaybederim? veya bu sistemle yapabilir miyim;
  4. goktugoner

Yayınlarım için birkaç yardım gerekiyor.

Merhaba. Bir süredir yayıncılık işiyle uğraşıyorum ve artık tasarımların özelleştirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Çok iyi işler çıkaramasam da tasarımlar bana ait olsun istiyorum. Tasarımlar yayında kullanılacak sohbet arka planı, logo, banner ve benzeri türde olsun istiyorum. Nereden, nasıl...
  5. goktugoner

Nasıl Zaman Geçirebilirim?

Günlük 2 saat spor salonuna gidiyorum fakat sonrasında boşluğa düşüyorum.
  6. goktugoner

En sonunda kendimi uykuya verdim. Hepsi artık alıştığım şeyler :D
  7. goktugoner

Gta v de oynarken kasmayip menüde kasmasi

GTA V'de kasıp menüde kasmaması peki....
  8. goktugoner

Evde otur otur içim dışıma çıktı, saatin yelkovanı akrebi desek yerinden oynamıyor. Biraz daha böyle durursam patlayacağım. Neler yapabilirim?
  9. goktugoner

Corona Hakkında Düşünceleriniz Neler?

Ne gibi etkileri var internette araştırdım fakat bulamadım. Yalnızca aşıların onlara etkili olmadığını bulabildim. :rolleyes:
  10. goktugoner

Corona Hakkında Düşünceleriniz Neler?

Merhaba ShiftDelete Forum Kullanıcıları, 2019 ayında hayatımıza giren "Corona Virüs" isimli bulaşıcı hastalık 2021 ayının "Ocak" ayında hâlâ devam etmekte ve tüm dünyaya yayılmış durumda. Tüm insanlık bu durumla mücadele etmekte ve maske tarzı tedbirler artık hayatımızın bir parçası olmuş...
  11. goktugoner

Laptopmu yoksa masaütümü.

Oyun için masaüstü, şirket vb. işleriniz için laptop.
  12. goktugoner

Kabine Toplantısı Bitti ! İşte Alınan Kararlar !!!!

Bir adet tabela asmışlar, "elinizi yıkayın onu yapın ama bunu yapmayın" tarzında. Ben dahi bunu çoğu kişi okumamıştır. Doğru diyorsun; tedbirler, koronanın önemi gibi birkaç şey hocalarımız tarafından aktarılması gerek. Harici tedbirleri yeterince gerekli buluyorum. Okulumda her giriş-çıkışta...
  13. goktugoner

3000 TL ye telefon

Samsung Galaxy J7 Prime, telefonu en az 50 kere şiddetli bir şekilde taşa düşürdüm. Hala meslektaşım, hala yoldaşım, hala arkadaşım. Koruyucu camı bile yok, Nokia ile yarışır.
  14. goktugoner

Bende öyle umuyorum. Evinde oturmayıp dışarıda gezen tayfa "Okullar açılmasın, korona öldürüyor, vakalar artıyor" diyor. En azından okullarda tedbirler düzgün şekilde sağlanabilir ve aşının da yardımıyla eğitim hayatında daha fazla eksiklik oluşması engellenmiş olur. Bunların yanı sıra online...
  15. goktugoner

Diyetteyken öğün önerileriniz

Yoğurta limon suyunu sıkıp üstüne acı eklersen muhtemelen miden iflas edecektir, fakat etkileri gözlemlediğim kadarıyla çok büyük.
  16. goktugoner

Hayırlısı olsun. Okullar ve yasaklar için haber bekliyoruz.
  17. goktugoner

128mb ekran kartı hangi oyunları açabilir.

Abode Flash Player gitmeseydi sana bir cevap verebilirdim...
  18. goktugoner

Okullar Açılmalı Mı? Doğru Tarih Ne Zaman?

Bir liseli olarak; BEN ölümsüzüm.
  19. goktugoner

service.exe

Haydeeee, yoksa bilgisayar elden mi gitti?
  20. goktugoner

Lgs için ne zaman çalışmalı

Geçen yıl LGS'ye giren bir öğrenci olarak tavsiye verecek olursam. Tatilini boşa harcama. Yeni sınıfına geçtiğinde sakin bir şekilde çalışmaya başla ve denemelerde asla ve asla panik yapma. Yanlışlar yapabilirsin, bunlar senin yeni doğruların olacaktır. Kaliteli kaynaklardan, kaliteli sorular...
  21. goktugoner

Android için Antivirüs öneri

Anti-virüs uygulamalarının hiç birinden bir fayda görmedim şimdiye kadar. Cihazımı korumak yerine yeni yeni virüsler getirdiler. Ennn temiz çözüm format.
  22. goktugoner

Aşılar üst yaşlı kişilere uygulandı ve öğretmenlere de uygulanırsa riskler yeterince kaldırılır. Aşılar koronayı bitirip, eski hayatımıza bizi geri döndürmeyecek ancak daha az zararlı şekilde kurtulmamızda pay elde ettirecek. Hiçbir aşıdan böyle bir şey bekleyemeyiz zaten.
  23. goktugoner

Salgın 1 yıl sonra gideceğim demiyor. 3 hafta tatili verirken aklımızdaki şey; 3 hafta sonra okullarımıza başlayalım, konularımıza kaldığımız yerden devam edip eksiklerimizi kapatalım. Ama gelin görün ki tamı tamına 1 yıldır evdeyiz.
  24. goktugoner

Aynı değerlerdeki iyi ve kötü ramler FPS etkiler mi ?

Normal diye biliyorum. Oyun FPS'ini etkileyen faktörler arasında RAM, ekran kartı gibi çeşitli etkenler bulunuyor. Bunlara bağlı olarak değişebilir.
  25. goktugoner

Sıkılmadan ve yılmadan oynanabilecek oyunlar hangileri?

Hoşunuza gider mi bilmiyorum, ama durup durup Türkçe yama yükleyerek GTA V story mode başlıyorum.
  26. goktugoner

Genede okulların şimdi ki halimizden daha iyi olacağını düşünüyorum. Sonuçta çoğu açılmasın diyen kişiler kendini eve kapatıp, kolonya ile her yeri izole eden kişiler değil. Herkes dışarı çıkıyor ve tedbirleri ihmal ediyor. Bu tedbirler okulda öğretmen gözetiminde daha iyi alınabilir. Herkese...
  27. goktugoner

Okula gidiyorum derken?
  28. goktugoner

Youtubedeki yetişkin içerikler

Bu parayla alınan katıl butonu. Bildiğim kadarıyla hala yetişkin içeriği değil fakat parayla alınan kişilere görünüyor yalnızca.
  29. goktugoner

Çalışıyorum ama bir yüz yüze kadar verimli olmuyor 90 altı gelmeyen ortalamamdan bu yıl 85 anca alabilirim böyle bir şeyde.
  30. goktugoner

Öyle olacaksa bende kabulum.
  31. goktugoner

O zamana kadar bir dönem daha biter.
  32. goktugoner

Sınavlar bu yıllık olsada bencede iptal edilmeli. Hiç bir şey öğrenemedik ki.
  33. goktugoner

Merhaba ShiftDelete Forum Kullanıcıları, Aylar önce başlayan 2 haftalık okul tatilimiz hala devam etmekte ve edecek gibi gözüküyor. En son 15 Şubat tarihini veren Milli Eğitim Bakanımız Ziya Selçuk, son yapılan kabine toplantısında verilen önerilere göre bu tarihin yeniden 15 Mart'a ertelenecek...
  34. goktugoner

İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

Freelancerde ne gibi şeyler bulunmakta
  35. goktugoner

Bu yazılardan kastımız Youtube'deki "Not Defteri Reis" gibi bilgiler mi? Bazı yerlerde insanlar kendi hayatlarından bölümler yazıyorlar böyle mi?
  36. goktugoner

Bloggerlik nasıl bir şey acaba, bilgilendirir misiniz?
  37. goktugoner

Merhaba, Karantina zamanı evde boş boş oturmak yerine bir şeyler yapmak istiyorum. İncelediğim bazı konu ve forumlarda söylenilenlere göre blog yazarak, içerik üreticisi olarak vb... para kazanabiliyoruz. Sizlerin önerileri nedir, nereden nasıl para kazanabilirim?