Arama sonuçlarınız

1. Yavuz sama

Soru Sistemim Bu oyunu kaldırır mı ?

Kaldırır.
  2. Yavuz sama

Öneri Bir Resim Yükle

3. Yavuz sama

Samsung A51 Suya düştü

Garantisi varsa garantiye yollayın.'ki sanırsam kullanıcı hatalı olduğu için garanti kabul etmiyordu.
  4. Yavuz sama

Soru 6000-6700 monitör dahil sistem

Kusura bakma ama bu sıralar PC almayı mantıklı bulmuyorum. Sana önerim konsol alman. Ama illa PC alacağım diyorsan toplayabilirim sana.
  5. Yavuz sama

Soru İnternetten nasıl para kazanabilirim? (2022)

Youtube üzerinden tutacak konular üzerinde videolar çekebilirsin. Arada bir shorts videosu at.
  6. Yavuz sama

Soru Editlerim nasıl olmuş?

:D 2'sinide telefondan yaptım. İlk editlerim. Her türlü eleştiriye açığım. Amacım kendimi geliştirmek, zaten videolar telifli. Hiç bir kazancım yok. Forumda 1 yıldır falan aktif değildim, başka bir forumdaydım. Hoşgeldinizi alırım. 1; 2;
  7. Yavuz sama

gta 5 oynar mı

Nerenden salladın? (RTX 3090 + i9 9900K sistemin yoksa ve çözünürlülüğü 240P yapıp en düşük grafiklerde oynayıp, OC yapmadıysan ayrı.).
  8. Yavuz sama

Haber 20 TL Steam Kod Çekilişi | Senior Çekilişler #1

Katılıyorum.
  9. Yavuz sama

Satılık 2 adet 3 aylık xbox gamepas

Tanesini 15 tl den satıyorum elimde 2 adet kod var. Pazarlık olur. Fiyatı 15 TL'na düşürdüm. Steam kod kabul edilir. 1629454114 Fiyatı 15 TL'na düşürdüm. Steam kod kabul edilir.
  10. Yavuz sama

Yardım Windows 11`De Discord Açılmıyor.

görev yöneticisi> discord > sağ tık > görevi sonlandır
  11. Yavuz sama

Satılık Youtube premium 3 ay = 10 tl steam kod.

Ben youtube kodu vereceğim.
  12. Yavuz sama

Satılık Youtube premium 3 ay = 10 tl steam kod.

Başlıktaki gibidir.
  13. Yavuz sama

Bitturk.net Davetiye Dağıtımı

[email protected] adresine davetiye gönderirmisiniz? Çok teşekkürler.
  14. Yavuz sama

Yardım 1800 TL'ye sağlam apu sistem önerisi yapabilecek var mı? (Beğenip alırsam 50 TL atarım)

Ssd şart. Ayrıca 16 ram apu sistem için kesinlikle gerekli.
  15. Yavuz sama

Yardım 1800 TL'ye sağlam apu sistem önerisi yapabilecek var mı? (Beğenip alırsam 50 TL atarım)

Ssd nerede? Apu sistemlerde çift kanal 16 gb ram olması lazım ayrıca. Yoksa istediği performansı alamaz. 1627287221 Ssd nerede? Apu sistemlerde çift kanal 16 gb ram olması lazım ayrıca. Yoksa istediği performansı alamaz.
  16. Yavuz sama

Hemen düzeltiyorum. 1627280098 Amd athlon 3000g yapmanız lazım işlemciyi. Biraz aceleyle yazdım kaçırmışım kusura bakmayın.
  17. Yavuz sama

Yardım klavye ve mouse gidip geliyor

Rami arttırmayı deneyin.
  18. Yavuz sama

Ram yetmiyor. 2gb ram ile valorant oynamanız çok zor.
  19. Yavuz sama

T Rami kesinlikle arttırmanız gerek. Hangi oyunda oluyordu bu sorun?
  20. Yavuz sama

Msi afterburner ile bakabilirsin. Oyunlar daha fazla bilgisayarı zorladığı için işlemci, ekran kartı daha çok ısınır. Tam sisteminizi yazabilirmisiniz? Video aşağıdadır.
  21. Yavuz sama

Oyun oynarkenki ısı değerlerini atarmısınız? Çok yüksek ihtimalle ısıdan kaynaklı.
  22. Yavuz sama

Klavye ile alakalı diye düşünüyorum. Başka klavye ile deneyin.
  23. Yavuz sama

Soru bu değerler ne anlama geliyor?

Normal. Çok takılmayın türkiyedeki ÇOĞU internet firması aynısını yapıyor.
  24. Yavuz sama

Soru Laptop İşlemci Değişimi

Laptopların işlemcilerini kendi başınıza değiştiremezsiniz. Kendine özel işlemcileri var. Ve garanti dışı kalır.
  25. Yavuz sama

Kabloların biryere değmediğine emin olun öncelikle. Kasanız, anakartınız nedir? Klavye mouse'ınız kalitesizse, usb 3.0 değilse sorun ondan kaynaklı olabilir. Yazılımsal hata da olabilir.
  26. Yavuz sama

Evet. Oyun performansı olarak AAA oyunları oynayamazsınız ama csgo, valorant gibi işlemci ağırlıklı oyunları 100+ fps oynarsınız. 1627236589 APu.
  27. Yavuz sama

Msi 350 m pro Ryzen 5 1600 Corsair 8x2 ram Patriot 240 gb ssd Kasa (artan para ile istediğinizi seçin.) 350W supply. En ucuzunu araştırın bulun, 1800 tl'ye toplarsınız.
  28. Yavuz sama

Yardım LoL RX 570 40 FPS

Malwarbytes ve kaspersky ile taratın. İnternetten dosya, crack gibi birşey indirdinizmi?
  29. Yavuz sama

Soru Bilgisayarım nekadar eder?

Alakası yok. Sistemin ayrıca intel değil, intel işlemci markasıdır.
  30. Yavuz sama

Yardım Valorant, CS:GO, Pubg, GTA 5'de kaç FPS alırım sizce?

Bütçenizi ve alıcağınız sistemi yazarmısınız? Türklerde çok cahil var maalesef. Sizde onlara uyup kanmayın.
  31. Yavuz sama

Tabikide antreman maçında daha fazla fps alırsın. Sonuçta küçücük bir harita. Sistem topluyor iseniz size önerim yeni konu açın ve bütçenizi belirtin, size daha iyisini toplayalım.
  32. Yavuz sama

Valorant 70-80 fps Csgo 80-120 fps Gta 5 60 fps Pubg 60 fps.
  33. Yavuz sama

Duyuru Sdn Forum Bayram Hediyesi Geliyor!

Katılıyorum. Pubg almayı çok istiyordum ama durum yüzünden alamıyodum. Umarım bana çıkar.
  34. Yavuz sama

Karışık Videolar :)

Oha.
  35. Yavuz sama

Soru Hangi̇ Si̇stem Daha İyi̇

1.
  36. Yavuz sama

n.o.v.a neden kalktı?

o zamana göre harika idi. ve bana göre hikayesi olsun, mekanikleri olsun, online olsun en iyi mobil oyundu. online çok eğlenceliydi.
  37. Yavuz sama

Haber Logo, Banner, Intro 5 Tl.

İntroyu cumartesiden sonra yapmaya başlayacağım 1622715076 1622715095 Discord; yavuz#2794
  38. Yavuz sama

Haber Logo, Banner, Intro 5 Tl.

Tanesi 5 tl 3'ü birlikte 10'tl örnek olarak şuraya bir tane bırakıyorum. Ödeme yolu; papara, paycell.
  39. Yavuz sama

Soru Kısaltılmış Linklerden Paramı Kazanılıyor?

Oha okadarmı kolay 1622020005 Virüs büyük ihtimalle.
  40. Yavuz sama

Soru Kısaltılmış Linklerden Paramı Kazanılıyor?

Merhaba ben sürekli şöyle linkler görüyorum - izle, indir, oku bunun gibi bundan para falanmı kazanıyolar çünkü her yerde var
  41. Yavuz sama

Öneri Konu

Ok.
  42. Yavuz sama

Öneri Konu

Hayır ben nasıl para kazandığını sordum.
  43. Yavuz sama

Öneri Konu

Ee nasıl para kazanıyosun? Bende kolay bir oyun çevirmeyi düşünüyorum. B2 ingilizcem. Ama sen belli bir siteyemi yüklüyosun anlamadım.
  44. Yavuz sama

Öneri Konu

Yama bedavamı ki? Nasıl para kazanıyosun link kısaltarak falanmı?
  45. Yavuz sama

Soru Internetten Windowsmu Imdiriyim Yoksa 25 Tlye Ürün Anahtarımı Alayım

Wİndows 10 Pro Lisans, Windows 10 Pro Key, Windows 10 Lisans, Windows 10 buradan almayı düşünüyorum
  46. Yavuz sama

peki bu ucuza satılanların negatif yönleri varmı?
  47. Yavuz sama

güvendiğim bir yer var oradan almayı düşünüyorum ama heryerde satıyolar ve kimse gidipte 2 bin lira sırf bi işletim sistemine vermez, ben dahil. 1621931321 artık biliyorum :)))
  48. Yavuz sama

merhaba windows 10 pro deneme sürümü bitti. bende windows 10 pro almayı düşünüyorum. bazı sitelerde 25 tl gibi ucuza satılıyor. bide bedavayada indiriliyor sanırım bu korsanmı? yani internetten alınan mı alayım? yoksa indir immi?
  49. Yavuz sama

Rog Strix Rx 570 4Gb 2700 Tl'ye Alınırmı ?

onun yerine bence bi gtx 1650 daha iyi olur
  50. Yavuz sama

Ps 2 Usb Den Oynama

merhaba biyerde gördüm adam usb ye bi şekilde oyun atmıştı onuyodu bende yapmakistiyorum nasıl yapabilirim?
  51. Yavuz sama

Bunu Max 5000 Tl Ye Max Performans Için Ayarlıyabilrmisiniz?

ekran kartını kısıp? bilmiyosan mesaj yazmana gerek yok
  52. Yavuz sama

Bunu Max 5000 Tl Ye Max Performans Için Ayarlıyabilrmisiniz?

link Deluminator 3T-10 | Game Garaj 1621277137 monitör dahil değil 1621277234 sartım sadece 2. depolamada 1 tb hdd olması okadar 1621280491 up 1621283108 u p
  53. Yavuz sama

Boku No Hero Academia Izleyen Varmı ?

ben izledim 5. sezona kadar 5. sezondanda biraz izledim ama sarmıyo be sürekli konuşmalar geçiyo aksiyon vs. çok az var onlarıda ztn bölüm sonuna koyup bitiriyolar aslında bırakma sebebim bu değil. kitlesini sevmiyorum çok cringe çocuklar var
  54. Yavuz sama

Nereden Vp Alıyım Ve Hangi Skinleri Alıyım?

yağmacıyı hiç sevmiyorum çok huylanıyorm 1621180715 trend yoldan alıcam sanrm
  55. Yavuz sama

Nereden Vp Alıyım Ve Hangi Skinleri Alıyım?

meraba ben asil vandal almak istiyorum en ucuz vp nerde acaba?
  56. Yavuz sama

Valorant Gece Pazarı

ahaha tamam 1 gibi müsaitsen eğer
  57. Yavuz sama

Sadece Müzik...

en sevdiğim orjinali a moment apart
  58. Yavuz sama

Valorant Gece Pazarı

savithar ben
  59. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

8x1 ram yapdım ilerde birtane daha alacağım
  60. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

teşekkürler
  61. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

e ekran kartını ve işlemciyi 2. el alsak olurmu?
  62. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

bu işlerden anlamıyorum
  63. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

en fazla 4 bin tlye hangi kasayı önerirsiniz? şartlatım sadece içinde 1tb hdd olsun yeter 1620979051 @Ram_kafasi @
  64. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

düzenledim bir saniye 1620978431 4733 tl
  65. Yavuz sama

Iyi Toplamışmıyım?

darboğaz yaparmı? 1620977687 kablo almamıza gerek varmı?
  66. Yavuz sama

5000 Tl Max Monitör Dahil

5000 tl max monitör dahil olacak ve 1 tb harddisk olacak bilgisayarda şartlar bu. bu fiyata bu dönemde en iyi performans verecek pc toplayabilirmisiniz?
  67. Yavuz sama

Bir hayvan ismi yazınız

rapor etsem bile böyle konular açmaya devam edeceksin uyardım sadece rapor edilcek durum yok
  68. Yavuz sama

Bir hayvan ismi yazınız

boş konu
  69. Yavuz sama

Soru İyi Bir Hacker Hangi Kodlama Dillerini Bilmelidir ?

hahaha salladım zaten bilmiş gözükmek için
  70. Yavuz sama

Soru İyi Bir Hacker Hangi Kodlama Dillerini Bilmelidir ?

hacker diye bişey yoktur dolandırıcı kul hakkı yiyen cehennemin dibinde olacak insanlardır onlar ve sandığın kadar havalı birşey de değil ve okadar kolayda değil mesela bir virüs indirterek başkalarının bilgisayarını kontrol edenler vardır birde şirketlerin milyonlarca dolarlık paralarını ve...
  71. Yavuz sama

Hangi kodlama dillerini biliyorsunuz

.
  72. Yavuz sama

Annem Kedi Sahiplenmeme Izin Vermiyo ??

yeter artık ya sevecek bişey arıyorum ama işte sevemiyorum hiçbişeyi anneme bugün kedi sahiplenmek istediğimi anlattım direk hayır dedi herşeyini anlattım bedava, tuvalet eğitimli, ev kedisi ama yok işte bir türlü kabul etmiyo ben daha size bakamıyorum kediyemi bakcam diyo ben bakarım diyorum...
  73. Yavuz sama

Сovid-19 Ne Zaman Biter?

2022 sonu gibi biter inşallah
  74. Yavuz sama

Сovid-19 Ne Zaman Biter?

İnşAllah
  75. Yavuz sama

Сovid-19 Ne Zaman Biter?

2021 28 mayıs diyolardı ama hayla devam ediyo
  76. Yavuz sama

Türkiye'de koronavirüs salgını ne zaman bitecek?

:((
  77. Yavuz sama

Сovid-19 Ne Zaman Biter?

bıktım artık yeter maske takmaktan okula gitmemekten dışarı çıkamamaktan... bu virüs biz akıllanmadan bitmez
  78. Yavuz sama

Ekran Kartımı Satmalımıyım?

2500 liraya en iyi hangi ekran kartını alırım? ikinci el. ve kime güvenip güvenmeyeceğimi bilmiyorum 2500 tl ye 2. el hangi ekran kartını almam gerektiğini yazıp, nerden alabileceğimi söylermisiniz?
  79. Yavuz sama

2 bine koysam 1620723505 gtx 1650 kaç tl? 1620723566 bide benim işlemcim i5 9400f 2.9 hz +oc darboğaz yaparmı? 1620723761 veya ben bunu 2000 tl ye satsam üstüne 500 tl eklesem ve 2. el bi ekran kartı alsam? 1620724025 up?
  80. Yavuz sama

trendyolda ekran kartım 3 bin tl olmuş yaklaşık 5 aydır kullanıyorum bıktım artık amd ekran kartından sizce kaça satarım? bunu satıp hangi ekran kartını alabilirim?
  81. Yavuz sama

Cevap?

çocuklar mazi ve muzari tablolarını defterinize yazıp aşağıda verdiğim kelimelerin de çekimlerini yaparak bana yollarsınız. çekimleri yaparken hareke koymayı ve manalarını yazmayı unutmayın!! kelimeleriniz : جَلَسَ: oturdu (celese) يَجْلِسُ : oturuyor (yeclisu) سَجَدَ : secde etti (secede)...
  82. Yavuz sama

Valorant Oyun Arkadaşı Arıyorum

discord: yavuz#2794
  83. Yavuz sama

Keydrop Düşürdüğüm Oyunu Nasıl Satabilirm?

az önce 700 goldluk kasadan 16.45 dolarlık oyun düşürdüm hiç oynamıyacağım bir oyun bunu nasıl satabilirim? veya paraya dönüştürebilirim?
  84. Yavuz sama

Nerden Bulabilirim?

hiçbiyerde narutonun 1. filmini adam gibi bulamadım bana bir site verebilirmsiiniz? 1619967821 up
  85. Yavuz sama

anime önerisi

tarihe baksanıza @selimaksungur1 @syrexdll @bahadiroz @Code015 @Akagi
  86. Yavuz sama

Oyundan Atma Sorunu

arkadaşım epic gamesten Ark:survival evolved oynuyo ve onu her 30 dakikada bir atıyo en son güncellemeden sonra oldu bu hiçbir hata kodu vermiyomuş internette hiçbişe bulamadım. bunun çözümü nedir?
  87. Yavuz sama

Arkadaşlar Son Viedyomda Interneten Aylık Olarak En Az 15.000Tl Nasıl Kazanılır Gösterdim

sen hiç internetten 14 bin tl kazandınmı?
  88. Yavuz sama

Nick Önerisi

papçioyunusu1234
  89. Yavuz sama

Oyun Arıyorum

Ark survival evolved oyna
  90. Yavuz sama

Noodle Ramenmi?

ben dün naruto izlerken ramen yediğini gördüm (sürekli yiyo) ramen fiyatlarına baktım 40 tl tavuklu olan bende noodle alsam ramen gibi olurmu tadı aynımı tavuklu noodle ve tavuklu noodle'ın?
  91. Yavuz sama

Hediye

sanırım karakterler vardı onların kendi güçleri vardı bi ara sürekli karşıma ronaldo reklamı çıkıyodu
  92. Yavuz sama

Hediye

yok kullanmadım
  93. Yavuz sama

Hediye

çok haklısınız
  94. Yavuz sama

Hediye

oyun çöp bence
  95. Yavuz sama

Hediye

bugün babam fırından pide almıştı ve kağıdın üstünde kod vardı oyunu oynamıyorum oyuzden isteyen kullansın free fire kodu bu. ben oynamıyorum
  96. Yavuz sama

Gta 5 Heistler Için Arkadaş Arıyorum

online'da arkadaş arıyorum görev için ben sürekli bana verilen görevleri yapıyorum diğer takım arkadaşlarım ölüyolar sürekli oyundan çıkıyolar bana arkadaş lazım lester heist 2. görevdeyim.
  97. Yavuz sama

Anneler Günü Için Hediye Önerebilirmisiniz?

anneler günü için hediye önerebilirmisiniz? illa paralı birşey olmasına gerek yok el yapımı bişeyde olabilir
  98. Yavuz sama

Sizce Kaykay Kaymak Düşünüldüğü Kadar Tehlikeli Veya Zor Mu ?

benim kaykayım var ama kayamıyorum gerçekten çok zor bir kere ve sürmek istiyosan biryerlerinin kırılmasını göze alıcaksın düşe kalka yapılıyo bu spor 1618820689 öyle deme bende öyle başladım çok kolay bune fln diyerek televizyondaki gibi değil... kaykaydan düştüğün anda biryerlerin acıyo ama...
  99. Yavuz sama

şimdi dolar alsam kasım gibi kar edermiyim?

kastettiğim şey nekadar kar ederimdi
  100. Yavuz sama

şimdi dolar alsam kasım gibi kar edermiyim?

ben dolar almayı düşünüyorum. yükselince satacağım 10 dolar laacağım elime ne zaman para geçerse dolar alacağım sizce kar edermiyim? almalımıyım?
  101. Yavuz sama

2022 de monitör fiyatları düşermi?

almazsam 2021 de 2000 tl olan monitör 2022 de kaç tl ılur?
  102. Yavuz sama

umarım düşer "türkiyede doğmayan hayatının bütün şansını kullanmıştır" diyorum kendi kendime bazen. vergilerde rekor kırıyoruz keşke rusyada müslüman olarak doğsaydım veya almanyada olabilir. 1618563166 burada 10 bin dolar tlye pc orada 10 bin.l gibi
  103. Yavuz sama

ben monitör almayı düşünüyorum bütcem en fazla 2000 tl olacak 2022 ye kadar bekleyeceğim düşerse acele değil. sizce monitör fiyatları 2022 mart nisan gibi düşermi?
  104. Yavuz sama

Ets 2 1fps sorunu

grafikleri en düşüğe çek öyle dene
  105. Yavuz sama

gta vice city sistem yetmiyor sorunu

oha bende yeni farkettim.
  106. Yavuz sama

gta vice city sistem yetmiyor sorunu

böyle modları nereden buluyosun?
  107. Yavuz sama

Laptopumdan bıktım.

allahtan istersen, verir. allahtan istersin olmaz der daha iyisini verir. allahtan istersin bekle der en iyisini verir.
  108. Yavuz sama

İngilizce konuşmaya başlamadan Gramer öğrenmek

holy .. o konuda bir fikrim yok ama önerim roblox gibi oyunlar oynayıp orada arkadaşlar edin.
  109. Yavuz sama

İngilizce konuşmaya başlamadan Gramer öğrenmek

Grammar diye yazılıyor öncelikle. ben 7.sınıfım ama İngilizce sınıfıyız İngilizcem harikadır hiçbir zaman ingilizceye çalışmadım, ezber yapmadım. benim oyunlarda hiç türk arkadaşım yoktur. çünkü ben en iyi ingilizcede anlaşıyorum (niyeyse :d) şuanda 7. sınıf olamama rağmen 11. sınıf konularına...
  110. Yavuz sama

Apkpure den indirdiğim DDLC virüslümüdür?

apkpure crack sitesiydi hatırlamıyosam
  111. Yavuz sama

ücretsiz strateji oyunu önerisi

bilgisayar oyunu bahsetidyorum
  112. Yavuz sama

ücretsiz strateji oyunu önerisi

ücretsiz strateji oyunu önerisi steam epic games fark etmez
  113. Yavuz sama

n.o.v.a neden kalktı?

birdaha olsa birdaha oynarım
  114. Yavuz sama

n.o.v.a neden kalktı?

tamam şimdi size bir hikaye anlatacağım sonra bu soruyu neden sorduğumu anlayacaksınız. bundan 5-6 yıl önce nova 3 diye bir oyun vardı hatırlarsanız. babamın telefon koleksiyonu var orada 2 adet iphone 5 vardı anem onları bana verdi (niye bilmiyorum tam hatırlamıyorum) (o yıllarda hiç bilgim...
  115. Yavuz sama

1000 tl altı kavisli 144 hz monitor önerisi

2. el olur 1618247351 2. el olur
  116. Yavuz sama

1000 tl altı kavisli 144 hz monitor önerisi

başlıktanda gördüğünüz gibi kavisli olursa harika olur 1000 tl altı mükkemmel olur en fazla 1200e çıkarabilirim
  117. Yavuz sama

forza horizon 4 için direksiyon önerisi

en fazla 500 tl forza horizon 4 için (bazen ets2 vesaire oynuyorum) beni eğlendiricek günlük 3-4 saat kullanıcam önerebilirmisiniz?
  118. Yavuz sama

forza horizon 4 (steam) mod nasıl yüklenir?

arkadaşlar forza horizon indrilildi mod nasıl yüklenir steamden aldım anlatırmısınız?
  119. Yavuz sama

Unity Hatası.

installs bölümünden istediğin versiyonu indir
  120. Yavuz sama

herkez istediği pokemonu resmi ile birlikte aşağıya yazsın.

poKUman :D
  121. Yavuz sama

unity game mavi

hayır değil 1618141716 1618142019 sorunu çözdüm kamerayı silip yeniden oluşturdum
  122. Yavuz sama

unity game mavi

aynı
  123. Yavuz sama

unity game mavi

aynı
  124. Yavuz sama

unity game mavi

1618140938 yokmu cevap?
  125. Yavuz sama

unity game mavi

main camreyaamı?
  126. Yavuz sama

unity game mavi

yok doğru
  127. Yavuz sama

unity game mavi

merhaba acil yardıma ihtiyacım var unityde sceneye bişey koyuyorum ama game kısmı hala masmavi bunun çözümü nedir?
  128. Yavuz sama

herkez istediği pokemonu resmi ile birlikte aşağıya yazsın.

ben bir charmemder veya charizard isterdim charmender çok tatlı charizard çok güçlü
  129. Yavuz sama

Steam İndirimleri

steam iyi be. dün 60 tlye forza 4 aldım
  130. Yavuz sama

Valorant mobile gelir mi.

@niyazi5859 adam oyunun çıkması için sdn ye ağlıyo :D 1618130584 1. mobil oyun derken herkezin rahatlıkla oynayabileceği bir oyun olmalı 2. boyutu düşük olmalı 3. düğmeleri fazla olmamalı kimse düğme kirliliği olan bir oyun oynamak istemez ben dahil. 4. düşük ram istemeli en fazla 4 ram istemeli...
  131. Yavuz sama

Sizce Doritos Risk 6.0 Ne Zaman Çıkar?

evet
  132. Yavuz sama

Sizce Doritos Risk 6.0 Ne Zaman Çıkar?

geçen günlerde 5.0 yedim tadı çok kötüydü iğrençti hiç acı yoktu yemeyin
  133. Yavuz sama

Buradan ucuzamı alayım steam'denmi?

peki steam de indirim nezaman biter? 1617949247 1 ay oynayıp bırakmayacağım 1617949283 zaten çok fazla bilgisayara zaman ayıramıyorum günde 1-2 saat oynamak için
  134. Yavuz sama

Buradan ucuzamı alayım steam'denmi?

burada 20 tl acaba online girilebiliyomudur sorunlumudur veya crackmidir yoksa steam'denmi alayım? 1617948882 https://steamself.com/oyunlar/forza-horizon?gclid=CjwKCAjw07qDBhBxEiwA6pPbHgBc76WSLGnxsVNquNrfPxRDnH3ab_Ougk67hRXfwvz0-evmhL2g4hoCiGoQAvD_BwE
  135. Yavuz sama

Logo yapıyorum

forum pz biçimini kabul etmediği için dosya ekleyemiyorum kusura bakmayın convetio gibi sitelerdede olmuyor :(
  136. Yavuz sama

Logo yapıyorum

bir sorun çıktı bir saniye...
  137. Yavuz sama

Logo yapıyorum

isminizi söyleyin yapayım
  138. Yavuz sama

Oyun Önerisi

hayır değil (sanırım) ancak aşırı saran bir oyun (şiddetle tavsiye ederim)
  139. Yavuz sama

Fall Guys Ne Zaman Epic Games'e gelir?

epic'e gelirse %40 ihtimalle beleş verir ama sanmıyorum
  140. Yavuz sama

Kardeşimin internetini sınırlamam lazım.

teşekkür ederim ama az kalsın ayvayı yiodum mac adresi eklemeden şifre koydum hiçbir cihaz bağlanamadı internete allahtan bilgisayara ethernet girişi ile bağlı yoksa gg idim
  141. Yavuz sama

hayır, aynısı 1617789499 resimdeki ile aynı.
  142. Yavuz sama

dediğim gibi kardeşim zekidir onun internet hızını düşüreceğim sadece internete giremezse anlar onun hızını düşürmel istiyorun sadece. 1617788110 onun interneti yavaşken diğerlerinin interneti hızlı olması gerek 1617788160 farketmez
  143. Yavuz sama

nasıl yapacağımı bilmiyorum o yuzden soruyorum atıyorum annem 1 saat süre verdi kardeşime banada 1 saat sonra internetini sınırla dedi yani istediğim gibi açıp kapayabilmem lazım. 1617787778 kardeşim çok zekidir onun telefonunu aldığımı görürse anlayacağını düşümüyorum.
  144. Yavuz sama

kardeşim çok fazla youtube kullanıyor. annem onun internetini sınırlamamı söyledi bunu zyxel üzerinden nasıl yapabilirim?
  145. Yavuz sama

Pokémon GO nasıl oynanır?

bence boşuna macera aramaya gerek yok allah korusun oynarken biyerlere çarpabilirsin.
  146. Yavuz sama

Kendi oyunumu yapiyorum.

oyun ne tür bir oyun? 1617775365 eartopia gibi bişey olabilir :D ünlü olunca bizi unutma he
  147. Yavuz sama

Pc çok kasıyor

windows 7 kurmanızı öneririm
  148. Yavuz sama

Pokémon GO nasıl oynanır?

aynen koleksiyon oyunu okadar yürüdüğüne deymez
  149. Yavuz sama

Epic Games çöktü!

onu farklı anlamda dedim yanlış anladınız herhalde neyse
  150. Yavuz sama

Epic Games hesaptan atma sorunu

epic games çökmüştü düzeldi
  151. Yavuz sama

Epic Games çöktü!

son konuma bakarsanız anlarsınız zaten 1617727447 bu arada sanırım epic gamesi ben bozdum :D (şaka)
  152. Yavuz sama

epic games'e giremiyorum.

silemiyorumki epic games indire basıyorum orjinal sitesinden error bu sayfa bulunamadı diyor.
  153. Yavuz sama

epic games'e giremiyorum.

epic games'e giremiyorum. 'epic games başlatıcısı hazırlanıyor' yazısında kalıyor. bir süre sonra oturum açma başarısız hata kodu=EC-BI-LS-3=1 diye bir yazı geliyor giriş yapıyorum yine bekletiyor sonra yine giriş yaptırıyor bana bugün metro 2033 redux'u açmaya çalıştım olmadı dosyaları...
  154. Yavuz sama

Ekran Kartı

sabret çok kötü bir dönemdeyiz paran çöp olur
  155. Yavuz sama

Oyun Önerisi

metro 2033 redux oyna harika bir oyun.
  156. Yavuz sama

Bu Pc Kaç Para Eder ?

1000
  157. Yavuz sama

İşlemcilerden hangisi iyi

10870H daha iyi.
  158. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

arkadaşlar sorunumu çözdüm. konu kapanabilir. fan hızımı %50 ye çektim çok fazla ses yok ve şimdi en fazla 65 derece oluyor. teşekkürler herkeze.
  159. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

autoda %21 e düşüyor.
  160. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

böyle şeylerden anlamıyorum diyorum sizin dedikleriniz bana karmaşık geliyor. benim dilimde konuşun 1617698221 hiç kavgaya gerek yok fan hızını %de kaça çekeyim siz bana onu söyleyin oyun oynarken 75 derecenin üzerine çıkmasın yeter.
  161. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

arkadaşım ben size belirttim böyle şeylerden anlamıyorum diye yukarıda kendi kendinize yazışıyorsunuz. bu konuyla alakası yok yazdıklarınızın
  162. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

arkadaşlar msı afterburner üzerinden 100 yaptım çok fazla ses çıktı hemen otomatiğe aldım otomatikte %40 da çalışıyor kaç yapayım?
  163. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

ya bana program önerin :D
  164. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

temizledim fanım 1000 rpm üstüne çıkmıyor 1617697512 robloxda bile 75 derece oluyo
  165. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

speedfan çok karışık onu kullanamıyorum
  166. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

program önerebilirmisiniz
  167. Yavuz sama

fan hızını ayarlamak için program önerisi?

ekran kartım raedon rx550 4gb intel core i5 2.9 hz bana kolay kullanımı olan memnun olduğunuz fanın hıznı arttırmak için program önerirmisiniz?
  168. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

masaüstü. 1617696252 hangi programı önerirsiniz? 1617696469 hangi programı önerirsiniz?
  169. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

tam olarak kaça çekeyim? 1617695932 2000 yeterlimidir?
  170. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

fan hızım otomatikte sence arttırmalımıyım?
  171. Yavuz sama

Tiktoku 5 üzerinden değerlendirin

https://forum.shiftdelete.net/konular/tiktoku-5-uzerinden-degerlendirin.741524/
  172. Yavuz sama

Erkek olmanın zorluk ve kolaylıkları.

benim canım çok kıymetlidir yani ben çook irkek bir insanım (korkak) bazen valorantta hs yiyince çok pis korkuyorum sıçrıyorum böyle :D İ kolaylığı: bebek doğurma sıkıntısı olmaması.
  173. Yavuz sama

fan hızı kaç rpm olmalı?

benimki hep 1000 rpm de çalışıyor. çok ses çıkarmıyor ama valorantta dün yüksek ayarlarda 80 dereceyi gördüm. normalde battlefront 2 de 81 derece genelde fan hızım iyimi?
  174. Yavuz sama

Forumu bırakıyorum.

+anne neden hep iyi insanlar gider? -sen bi bahçede olsan ilk önce hangi çiçekleri koparırdın? +en güzellerini..
  175. Yavuz sama

bilgisayarın fanlarını temizledikten sonra ısınma

https://urun.n11.com/bilgisayar-kasasi/gametech-ares-4x120mm-fanli-gaming-oyuncu-bilgisayar-kasasi-psu-P225195633?G%C3%BC%C3%A7+Kayna%C4%9F%C4%B1+Se%C3%A7=700W+80+Plus+Bronze&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAjwx6WDBhBQEiwA_dP8rbBbe49k02nX4CHaBgzfCVvB2YOe0OrhgU9XiRilZpFld2-V48Kd4xoCeeYQAvD_BwE...
  176. Yavuz sama

arkada 1 önde 3 1617604360 ekran kartının altında 1 işlemcinin üstünde 1
  177. Yavuz sama

tıkır tıkır değil bütün fanlar çalışıyo 1617603829 çözüm olarak ne yaptın? 1617603924 1617604030
  178. Yavuz sama

hayır sadece fanları temizledim komple çıkardım derken kabloları kastettim hdmi fln :D 1617603527 eskiden masamın altındaydı şimdide aynı yerde 1617603652 bu arada bide daha fazla ses çıkarıyo
  179. Yavuz sama

Ps2 Sorularım var

ps3'e verilen para deymez ps2nin online mağazaları yakında kapanır ama ona oyun alırsan 200 tl gibi bir fiyata eski güzel oyunları oynarsın ps3 e vereceğine xbox 360 al ps4 alacaksan xbox one al...
  180. Yavuz sama

bilgisayarı komple sökmüştüm yerini değiştirecektik bilgisayarın bende temizliğim 2 dk dedim temizledim yerini değiştirdik fanları temizlemeden önce kabloları çılardım
  181. Yavuz sama

termal macuna gram dokunmadım hiç bişeye dokunmadım bu arada fps azalması yok sadece biraz fazla ısınma var bak şöyle düşün sadece fanları peçete ile sildim kapattım
  182. Yavuz sama

hayır eminim fanlar çalışıyor
  183. Yavuz sama

bugün bilgisayarın fanlarını temizledim. sadece fanlardaki tozu aldım hiç çıkarmadım fanları. ondan sonra kapattım, valoranta girdim raedon software'ı açtım ve eskiden taş çatlasa (valorantta) 70 derece olurdu ekran kartı sıcaklığım şimdi ise 70-76 derece arasında geziyo. termal macuna falan...
  184. Yavuz sama

fan temizliği nasıl yapılır?

tamam ozaman ben mendil ile elimle temizlicem umarım sorun çıkmaz en büyük korkum bu güç kaynağında ne yapıyosun peki?
  185. Yavuz sama

fanlar çalışıyor hızı: 1000 bilmem ne geçen gün bakmıştım yağlama gerektirirmi?
  186. Yavuz sama

kendi başıma fan temizliği yapmak istiyorum fanlarım çoooook çooooooook kirli ama hiçbişey bilmiyorum. güç kaynağındaki fanımda çok kirlenmiş. kısacası kasamı temizlemek istiyorum :D ben hiçbişey bilmiyorum ama bu konuda bilgisayarcıya götürmek istemiyorum söketler nasıl çıkarlır takılır onuda...
  187. Yavuz sama

klavyeme kola döküldü

var ve klavyemin tuşları çıkabiliyor
  188. Yavuz sama

klavyeme kola döküldü

hayır 1617456088 aslında içinde kalmadı sanırım kola
  189. Yavuz sama

klavyeme kola döküldü

napmalıyım sadece shift ve ctrl falan yapış yapış
  190. Yavuz sama

SDN Forum Çekilişi #5

katılıyorum. umarım çıkar :)
  191. Yavuz sama

Bana Ücretsiz Logo Yapacak Varmı?

yapması zor değil kendin yapabilrisin.
  192. Yavuz sama

Windows 7 bilgisayarımda kapanıyor yazıyor ama kapanmıyor.

bilgisayarınızın özellikleri?
  193. Yavuz sama

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tuttu alttakinin gözü siyah
  194. Yavuz sama

Drag Click Mouse Önerisi

https://www.trendyol.com/glorious/model-o-mat-gaming-mouse-beyaz-p-36704464
  195. Yavuz sama

Bu telefon alınırmı

realme 7 daha iyi olur
  196. Yavuz sama

internet sorunları

evinizin konumu ile ilgili olabilir.
  197. Yavuz sama

Tuttu Tutmadı- Forum Oyunu

tuttu alttaki türkçeyi seviyor
  198. Yavuz sama

2. el 2500 tl 3 yıldan fazla gidecek adam gibi laptop

2500 olurmu bu arada 2. el olacak 1617350181 bu arada ekran kartı stokları geldikten sonra alacağız.
  199. Yavuz sama

evet bende oyuzden buraya yazdım 1617350001 imkansız diye birşey yoktur ,,,,,,,,,,,,
  200. Yavuz sama

ablama laptop alıcaz max 2000 tl adam gibi bişey bulamadım hepsi çöp onda valorantta düşük ayarlarda +40 fps alabilmesi lazım bulabilirseniz minnettar olurum. Valorant sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 10 64-Bit. İşlemci: Intel Core i3-4150 / AMD A8-7650K veya eşdeğeri...
  201. Yavuz sama

Beni sıkmayacak mmorpg oyun önerisi (ücretsiz)

tamam
  202. Yavuz sama

bende black desert online türkiye mena diye bişe var o nasıldır?
  203. Yavuz sama

mmorpg hakkında hiç nişey bilmiyorum. sarcak ücretsiz bir oyun arıyorum ?
  204. Yavuz sama

2. depolama olarak ssd mi hdd mi

ama diskinde en az 30 gb boş bırakmayı unutma
  205. Yavuz sama

tamam yeterli olur
  206. Yavuz sama

mesela bir oyunu yükleyip bitirdiğinde silersen ozaman yeterli olur bu senin bilgisayarda geçirceğine bağlı
  207. Yavuz sama

ne oyniyacaksın ona bağlı
  208. Yavuz sama

onda oyun oyniyacaksan ve bütcen varsa ssd ama bütcen yoksa ve iş video vesayre ise hdd
  209. Yavuz sama

TikTok'ta nefessiz kalma meydan okumasını yapan 12 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti.

çevremdeki herkez tiktok kullanıyo ben ne yaptıklarını anlayamıyorum. türk tiktoku çok daha beter geçen gün aptal bir tane komşu çocuğu vardı o izletti bana böyle adamı yakalamışlardı dövüyolardı sonra arkadaşları gelip onları dövüyodu falan çok cringe idi bulabilirsem atarım
  210. Yavuz sama

Ne Oynuyorsunuz ?

SW Battlefront 2
  211. Yavuz sama

ark survival evolved steam hesabı aranır

okadar param yokki 1617181745 kartımda 15 tl var 3 aydır bekletiyorum indirime girer diye
  212. Yavuz sama

öyle olmuyor gta 5 mantığı yok 1617181625 her şeyi denedim vicdan azabı çektiriyo bana söz verdin allah seni yakacak diyo
  213. Yavuz sama

indirim ile zaten 14 tlye düşüyor ben bedava istemiyorum ki parasını vericem
  214. Yavuz sama

epic hesabı istemiyo işte onda sorun var illa steam olacakmış modmu ne indirecekmiş yoksa benim epic games hesabımda var ark
  215. Yavuz sama

kardeşim çok ağlıyo ona sözüm vardı indirime girince alıcam demiştim ama bir türlü girmiyo 15 tl ye alırım başka oyun olmasına gerek yok sadece ark olsun yeterli 1617181356 niye kızgın verdiniz
  216. Yavuz sama

GT630 kartım PUBG Kaldırır mı?

arkadaş sanırım bir şekilde ultra lowda çalıştırmayı başarmış veya bizi kekliyo 1617180066 normal
  217. Yavuz sama

GT630 kartım PUBG Kaldırır mı?

ekran kartının o olduğuna eminmisin?
  218. Yavuz sama

Bilgisayar Açılma Hızı.

benimki 1.2 saniyede açılıyo değişiyo ama bir kere 0.5 görmüştüm 1617179627 bende anlamıyorum nasıl bu kadar hızlı program yanlış hesaplıyoda olabilir ekranım 60 hz olduğuj için geç açılıyor ben fark edemiyorum bazen biosa girmeye çalışırken 4. 5. denemede başarabiliyorum
  219. Yavuz sama

kasamın rgb rengi değişti???

fanlar izoly'nin kasayla birlikte sanırım fanların üzerinde büyük harflerle izoly yazıyo
  220. Yavuz sama

aslında kasanın içinde fanların hemen yanında bişey var ama kasa açmayı vesayre bilmediğim için dokunmuyorum sarı ışıkla bir problemim yok o öyle kalsa birşey olurmu 1617177904 yazılımların olduğu siteyi verebilirseniz kendi kasamı arayıp bulup hepsinin teker teker deniyebilirim
  221. Yavuz sama

renk geçisi yok bende hep maviydi ilk defa sarı oldu alttaki 1617177515 resim atamıyorumki hata veriyo forum
  222. Yavuz sama

kasa izoly glossy series 4 fanlı ama hangi model bilmiyorum bulamadım 1617177151 https://www.hepsiburada.com/izoly-rgb-ts4-4xrgb-fan-500w-atx-oyuncu-bilgisayar-kasasi-pm-HB00000UNS7F buna benziyo ama renkleri farklı sadece
  223. Yavuz sama

kumanda yok yazılım nerede bilmiyorum
  224. Yavuz sama

yazılımını nereden bulabilrim
  225. Yavuz sama

dün bilgisayarımın fajının önündeki rgb çalışmıyodu bugün sarıya dönmüş bu ne demek 1617175350 https://resimyukle.io/r/cIlAHFgS8x 1617175561 resminii attım oraya 1617176272 cevap yokmu 1617176652 yokmu cevap?
  226. Yavuz sama

bu psp alınırmı değermi?

evet bütün psp mağazaları kapanacak 1617171822 kırcam zaten
  227. Yavuz sama

bu normalmi

arkada sadece adobe premiere discord google teams açıkken sürekli inip çıkıyo ama oyun oynarken düzeliyo
  228. Yavuz sama

bu psp alınırmı değermi?

teşekkür ederim yanıtlarınız için
  229. Yavuz sama

bu psp alınırmı değermi?

buna değermi adanla biraz konuştum bana temiz gibi geldi şarj kablosu var pcye bağlama kablosu var ve çok pahalı değil bu internete bağlanıyomu falan söyleyebilirmisinizhttps://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-satilik-sony-psp-e1001-917393523/detay/
  230. Yavuz sama

fan çalışıyor ışık yok bilgisayarcılara güvenemiyorum
  231. Yavuz sama

hayatımda hiç bilgisayarımın içini açmadım bilgisayarımı alalı 4-5 ay oldu
  232. Yavuz sama

fanlarım 4,5 aydır hergün çalışıyor çok kirlenmişler 4 tane fan var kasamda 3 önde 1 arkada öndekilerin önünde cam var ben nasıl yapacağımı bilmiyorum kasa temizliği bide kasanın önündeki fanların rgb leri var hiç sıkıntı yoktu ama bu sabah pc mi çalıştırdığımda en alttaki rgb yanmıyordu bunun...
  233. Yavuz sama

Öneri Bir konu

allah affedicidir tövbe et
  234. Yavuz sama

Hacklenmekten korkuyorum

korkabilirsin. korku olmasaydı insan oğlu hayatta kalamazdı...
  235. Yavuz sama

Rx 550 oyun performansı

bende aynı ekran kartı var. valorantta yüksek ayarlarda +140 fps üzeri battlefield 2 de orta ayarlarda +30 fps gta 5 yüksek ayarlarda +50 fps falan alıyodum herhalde
  236. Yavuz sama

Türkiye'de En Çok Oynanan 10 Mobil Oyun

kesinlikle brawl stars çöplüğü
  237. Yavuz sama

windows 10 pro ürün etkinleştirme

tamam çok teşekkür ederim size uğraştırdım
  238. Yavuz sama

Windows 10 Pro Lisans Anahtarı - Lazımbana'da buradan alsam güvenilirmi?
  239. Yavuz sama

240. Yavuz sama

yazdım zaten böyle bişeyler çıktı 1616999333 Windows 10 Pro Lisans Anahtarı - Lazımbana'da buradan yeni windows key'mi almalıyım?
  241. Yavuz sama

1616999008 bu çıktı
  242. Yavuz sama

dayımın bir arkadaşından aldık 1616998912 toplama
  243. Yavuz sama

bu sabah bilgisayarımı açtığımda karşıma bir yazı geldi ^windows 10 pro lisansınız bitmek üzere^ ben şuanda ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum. ürün anahtarım falan yok bilgisayarı alalı 5 ay falan oldu 1616998622
  244. Yavuz sama

anime önerisi

anime önerin bana aot, saiki k , nanatsu no taizai , one punch man , bnha izledim
  245. Yavuz sama

Bu sisteme bu fiyat değermi

oha gerçekten 19 k olmuş 2-3 ay önce 13k mıydı neydi
  246. Yavuz sama

Bu sisteme bu fiyat değermi

değmez. foruma 19 bin tllik bilgisayar toplama diye yazarsan, arkadaşlar sana onun 3 katını daha ucuza toplar
  247. Yavuz sama

star warsın bütün filim/dizileri

ben heryere baktım bulamadım bilenler çıkış tarihi sıralamasıyla dizi ve filimleri yazabilirmi?
  248. Yavuz sama

disk %100 sorunu

ben normalde yüksek grafiklerde +160 fpsin üzerine çıkıyodu valorantta
  249. Yavuz sama

disk %100 sorunu

bana bilgisayar sıcaklığını gösteren ve gpu falan filan onları gösteren uygulama önerebilirmisinz?
  250. Yavuz sama

disk %100 sorunu

ben hiçbişe kullanmasam olurmu
  251. Yavuz sama

disk %100 sorunu

evet 1616835178 aslında ona ihtiyhacım yok 1616835193 onu silsem ve hiçbişe indirmesem olurmu?
  252. Yavuz sama

disk %100 sorunu

asc ne
  253. Yavuz sama

disk %100 sorunu

acaba uygulamamı hatalı
  254. Yavuz sama

disk %100 sorunu

bilgisayarım yavaşlamaya başladı çok korkuyorum 1616834689 şuanda bilgisayar 81 derecede valorantta menüde olmama ramen
  255. Yavuz sama

200-250 tl orjinal xbox kolu

https://m.n11.com/xbox-one-s-x-ve-pc-uyumlu-kablolu-joystick-kol-gamepad-P441795774 bunu almaya karar verdim. umarım adam gibi bişeydir.
  256. Yavuz sama

257. Yavuz sama

bu 1616751326 .
  258. Yavuz sama

battlefront 2 yi battlefield 1 gibi düşünebilirsiniz 1616750790 bu pc için değil bu arada 1616751073 başka öneri varmı acaba
  259. Yavuz sama

orjinalmi? 1616750696 ve artı eksileri nelerdir?
  260. Yavuz sama

merhaba battlefront 2 için sorun çıkartmıcak bana 7-8 ay gidecek bir orjinal xbox kolu arıyorum önerebilirmisiniz heryerde var ancak orjinalmi bilmiyorum 1616750382 kablolu/kablosuz fark etmez NOT: pc için
  261. Yavuz sama

yeni bloğumda ne eksik?

logo tasarım yapabilirim ama ben öyle sayfaların nasıl açılacağını falan hiç bilmiyorum bilgisayarımda adobe premiere pro var 1616610376 ilk logomu 5 tl den satmak istiyorum ama bunu yaparken hiç para harcamak istemiyorum
  262. Yavuz sama

yeni bloğumda ne eksik?

bana haftalık 50 - 60 tl yeterli öyle çok gözüm yok 1616609539 küçüklüğümden beri teknolojinin içindeyim neredeyse bütün teknolojiden anlarım. kodlamayı gerekirse öğrenirim zaten lehim yapmayı vesaire bilirim kodlarla aram iyidir yani teknoloji ile aram iyidir kısaca
  263. Yavuz sama

yeni bloğumda ne eksik?

peki internetten para kazanmak için en iyi yöntem nedir? lütfen bana alım satkm vesayre söylemeyin ve döviz vesayre işlerinden anlamam
  264. Yavuz sama

yeni bloğumda ne eksik?

selamun aleykum yeni bir blog açtım para kazanmak amaçlı herşeyden önce reklam yapmıyorum sadece bloğumla ilgili öneriler istiyorum kendimi geliştirmek için. söyleyebilirmisiniz? blog için ilk ne yapmalıyım? neler eklemeliyim? konseptim şu indirime veya bedava olan oyunları insanlara bildirmek...
  265. Yavuz sama

nasıl sınav çalışmalıyım?

hepsinden 75 üstü alsam yeterli bana ben çok iyi bir öğrenci veya iyi bir öğrenci olmak istemiyorum. ama kötü öğrenci olmakta istemiyorum ortalama bir öğrenci olmam lazım
  266. Yavuz sama

Unity üzerinde almış olduğum hata

tamam deniyorum 1616485798 aynı yine
  267. Yavuz sama

nasıl internete erişen uygulamaları kapatabilirim
  268. Yavuz sama

bu bilgisayarımda herhangi bir problem oluştururmu? 1616485078 ve bunu nasıl yapıcam
  269. Yavuz sama

kaç kere denedim, bu sabah kalktığımda unity'i silip yeniden yükledim yine aynı
  270. Yavuz sama

bilen biri varsa cevap verebilirmi? yabancı forumlardan baktım onlarda pek iyi anlatamamış veya ben anlamadım
  271. Yavuz sama

deniyorum hemen.. 1616404667 yok yine aynı 1616404923 diagnose seçeğenine bastım böyle
  272. Yavuz sama

vermiyor
  273. Yavuz sama

şu hatayı alıyorum: çıldırmak üzereyim silip yükledim, farklı versiyon denedim olmuyo ne yapmam gerek lütfen yardım
  274. Yavuz sama

kapalı/açık oda nedir

kapalı/açık oda nedir valorantta her yere baktım bulamadım rekabetçi modundakini diyorum
  275. Yavuz sama

koyu mod forumu yavaşlatıyor (sanırım)

koyu mod (sanırım) forumu yavaşlatıyor çünkü ben foruma katılalı bir kaç ay oldu hep açık mod kullandım belki internetten dolayı olabilir. 3 gün boyunca kullandım koyu modu gözü hiç yormuyor ona diyecek birşey yok ancak forum yavaşlıyor bazen sinir krizi falan geçiriyorum sayfa yüklenmiyor...
  276. Yavuz sama

Otel Öneriniz Var Mı?

https://www.touristica.com.tr/alize-hotel buna bakabilirsiniz.
  277. Yavuz sama

tamam teşekkür ederim denicem ?
  278. Yavuz sama

ben ders videoları izleyip ardından konu tekrarı yapmayı düşünüyorum
  279. Yavuz sama

5 nisanda sınavlarım olacak 7. sınıf öğrencisiyim derslerimde ortlama biriyim kötü değilim ama iyide değilim yani... yarından (21 marttan) 5 nisana kadar nasıl çalışmalıyım? notlarımı yikseltmek istiyorum günde derslere 3 saat ayırabilirim bu süreçte sıkılmadan çalışmak istiyorum babaannemlere...
  280. Yavuz sama

GTA V Sistem

aslında tahmini olarak söyledim fps'i eve gidince bakarım tam olarak kaç diye
  281. Yavuz sama

GTA V Sistem

2.90hz en yüksek ayarlarda oynuyorum
  282. Yavuz sama

GTA V Sistem

i5 9400f 9.nesil
  283. Yavuz sama

GTA V Sistem

ben rx550 4gb ile 50 fps oynuyorum :D
  284. Yavuz sama

yeni kulaklık aldım ne yapmalıyım

rampage kulaklık aldım driver yükle dediler nerden yükliyeceğimi bilmiyorum markası rampage miracle x4 valorantta denedim çok basslı geldi ses bana başka ne yapmalıyım?
  285. Yavuz sama

rainbow six siege bedavamı oluyor?

uplayde gördüğüm üzere bedava olucak diyor bu doğrumu yoksa demo flnmı?
  286. Yavuz sama

apandismiyim acil konuyu kilitlemeyin ölüm kalım meselesi

çok korkuyorum ve annem yarın sabah gideriz diyor
  287. Yavuz sama

buram arıyo
  288. Yavuz sama

pijamayla duruyorum
  289. Yavuz sama

çok korkuyorum ameliyattan forumda doktor falan varsa cevap yazarsa ona dua etcem
  290. Yavuz sama

öncelikle panikten büyük ihtimalle konuyu yanlış yere açtım lütfen kapatmayın çok önemli benim için 13 yaşındayım sağım biraz arıyo ama acıma yok sadece arıyo ve beni rahatsız ediyo çok korkuyorum apandistir diye 2 haftadır fln böyle bastırınca acıyo hastaneye gitmeye korkuyorum genelde...
  291. Yavuz sama

13 yaşında part time çalışabilirmiyim?

ne gibi mesela?
  292. Yavuz sama

logo yapabilriim deniyeceğim teşekkürler
  293. Yavuz sama

7. sınıftayım ve ingilizce hazırlık sınıfına gidiyorum 10. sınıf konularını öğreniuoruz ingilizcem iyidir fierr dediğin şey ne biraz daha anlatırmısın?
  294. Yavuz sama

teşekkür ederim yaz tatilinde babamın yanında çalışacağım