Arama sonuçlarınız

1. A

Hayal et ve başar hayırlı olsun alırım

Teşekkür ederim Allah razı olsun. Allah sonumuzu hayır eylesin inşallah öncelikle çalışmadan etmeden alıp satmadan güven vermeden kazanılır mı hocam ?
  2. A

Teşekkür ederim hocam Allah razı olsun
  3. A

Teşekkür ederim hocam umarım siz de daha iyilerini alabilecek zamana gelirsiniz inşallah 1611770152 Max 2bin tl civarı hocam ama apple mac air için uyumu iyi olması lazım önerilerinizi bekliyorum seve seve ?
  4. A

İphone 11 alırken kazıklanıyorumuyuz ??

Hocam bundan 3 ay önce apple da aparatlı yani şarjlı ve kulaklıklı 7300 lira idi ve son üretimde içine şarj ve kulaklık koymadılar ve onları 7300 yaptılar aparatlı olanları 8bin tl ikinci el alın derim ve ayrıyetten apple iyidir hocam asla ama asla şaşmayın.
  5. A

@Görkem Say teşekkür ederim apple iyidir ya hocam 1611768205 Çok teşekkür ederim hocam Kim kendisine ait iyi bir laptobunun olmasını istemez ki ben bunu bir hayal olarak gördüm ve gerçekleştirmek için çalıştım çabaladım ve kademe kademe yükseliyorum ayrıyetten fiyatlar çok fahiş haklısınız...
  6. A

Teşekkür ederim hocam herkese başarılar
  7. A

Çok teşekkür ederim hocam hiç pişman olmadım aldığıma monitör önerilerinizi de beklerim ?
  8. A

Çok teşekkür ederim herkese Rabbim herkese gönlünce versin
  9. A

@gorkemsay teşekkür ederim hocam
  10. A

İyi forumlar değerli arkadaşlar bugün sevincimi size nasıl anlatacağımı bilmiyorum hep istediğim macbook laptopu aldım sonunda tabi hayalim ve hayallerimi durmadan çalışarak gerçekleştirmem ile aldım bu laptobu anladım ki gerçekten birşeylere sahip olmak istiyorsan dürüst olacaksın bıkmayacaksın...
  11. A

Apple mac mouse ve klavye hakkında

Tamamdır teşekkür ederim hocam araştırıyorum tek tek.
  12. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Seve seve ne demek :) ıyi forumlar.
  13. A

Yorumunuz icin teşekkür ederim mouse daha uygun benim için hocam 1611508009 Tesekkur ederim linkler için kontrol ediyorum hemen 1611508032 Tesekkur ederim linkler için kontrol ediyorum hemen
  14. A

Teşekkür ederim yorumunuz için dediğiniz dönüştürücü için ilgili linki atabilir mısınız hocam 1611507632 Uygundur hocam ışıklı o bu olmasına gerek yok sade şeyler tercihimdir :)
  15. A

Ikisi 300 olursa uygun olur 350 375 civarı da çıkabilirim
  16. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Teşekkür ederim hocam ilgilendiğiniz için ıyi forumlar dilerim.
  17. A

Iyi forumlar arkadaşlar @gorkemsay hocamızın önerisi ile apple macbook air m1 işlemcili laptop sipariş ettim fakat mouse ve laptop fiyatları aşırı fahiş diğer marka mouseler ve klavyeler destekler mi? Destekler ise max 300 tl olacak şekilde klavye mouse önerilerinizi bekliyorum:) ıyi forumlar.
  18. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Hadi hayırlı olsun alayım güvendim size sipariş ettim mediamarktan biraz önce teşekkür ederim önerileriniz için :)
  19. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Teşekkür ederim fakat e ticaret sitelerinde 10100 civarı iken applenin kendi sitesinde 11000 tl neden böyle kendi sitesinde daha ucuz olması gerekmez miydi? M1 işlemcili macbook air 256gb ssd ürün için en uygun fiyatlı linki atabilirseniz çok sevinirim.
  20. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Baktım hocam fakat fiyatlar fahiş geldi 8gb ram ve 256gb ssd 10100 tl civarı yada ben mi yanlış bakıyorum maxsimum 11bin tl yi geçmeyecek şekilde air model öneriniz var mıdır?
  21. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Monster alma düşüncesi içerisinde değilim çok sorunlu çıkıyorlar dendi sadece müşteri hizmetleri ilgili diye duydum :) dediğiniz özelliklerde laptop öneriniz varsa seve seve kontrol ederim
  22. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Teşekkür ederim ahahah şimdi msi den bir vazgeçtim m1 işlemcili airleri kontrol ediyorum
  23. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Öncelikle yorum için teşekkür ederim. M1 işlemci apple modeller çok iyi fakat macbook airin macbook pro kadar olamıyor bunu sizde biliyorsunuz gücüm de proya yetmiyor mahalesef ve sanki msi macbook airi baya baya geçer diye düşünüyorum sizin düşünceniz nedir?
  24. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Teşekkür ederim öneriniz için
  25. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Hocam sadece kodlama ve geliştirme üzerine ben gf65 diliyorum da bilemedim
  26. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Oyun vesaire oynamıyorum sadece kodlama ve geliştirme üzerine çalışıyorum hangisini tercih edersiniz buna bakılarak hocam
  27. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

Teşekkür ederim öneriniz için hocam :)
  28. A

Sizce Hangi MSİ Laptop?

İyi forumlar arkadaşlar msi laptop satın alacağım fakat 3 laptop arasında kaldım linkleri bırakayım şöyle; https://www.hepsiburada.com/msi-bravo-15-a4ddr-243xtr-amd-ryzen-7-4800h-8gb-512gb-ssd-rx-5500m-freedos-156-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000ZK55N?magaza=ZORSAM+E-Ticaret...