Arama sonuçlarınız

1. A

Öneri Oyun Tafsiyesi

10gb alti diyorum hocam
  2. A

Öneri Oyun Tafsiyesi

İ5-11300h rtx 3060 laptop Bilgisayarı çok zorlamayacak 10gb altı saran oyun tafsiyesi istiyorum hayatımda zuladan başka bir pc oyunu oynamadım)
  3. A

Öneri 15.6 inc mi 17.3 inc mi

Merhaba, "17.3 inch i5-11400h rtx 3050 ti" ve "15.6 inch i5-11300h rtx 3060" lattoplar arasında kaldım ilk lattop Azerbaycanda 2100 manat, ikincisi 2200 manat hangisini almalıyım? (oyun,montaj ve uni de kullanacağım)
  4. A

Yardım Hangi ipadi almalıyım

Tr fiyatları tam bilmiyorum amma mini 5 veya 8th ala bilirsiniz mini 5 daha eski olduğundan kötü sanmayın aralarındaki fark fark edilecek kadar değil boyut farki zevk meselesi
  5. A

Yardım DNS kullanmalımıyım ?

Merhaba ben Azerbaycanda yaşıyorum. PUBG MOBİLE oynarken maç sunucusu zaman aşımına uğradı hatasını alıyorum, problem telefonda veya modemde değil. Azerbaycandaki ptovider'lerin sıkıntısı, vpn le güzel oynayılıyor ancak, vpn ban sebebi olduğundan gerçek hesabımdan kullanmaya korkuyorum. Vpn in...
  6. A

Gpu kullanimini arttirma (telefon)

Yok
  7. A

Gpu kullanimi arttirma

Merhaba ben 90 fps configle pubgbmobile oynuyorum ancak lag oluyor amma diger bu configi kullananlar lagsiz oynuyor bunu nedeninin neden kaynaklandigini buldum onlarda cpu ve gpu kullanimi yuksek bende ise cpu normal amma gpu az kullaniyor ben cpu ve gpudan kullanmasini ancak iyi oerformans...
  8. A

Mobil oyun arıyorum

Standoff 2 tam bir csgo mobile ?
  9. A

Gpu kullanimini arttirma (telefon)

Merhaba ben Poco x3 kullaniyorum pubgde config ile oynayinca %40 cpu %2-10 arasida gpu kullaniyor telefon bu degerlere game turbodan bakiyorum ve az kullanfigi icin az fps veriyor bazi kisilerin bu telefonu kullandiginda ise bu degerler %40-60 cpu %40-60 arasi gpu oluyor ve iyi fps veriyor bende...
  10. A

Poco x3 pubg'de kasma

Hyr knk 90 fps file'i oyun dosyalariyla degistirererek yapmistim ama duzeltdim sikinti yok
  11. A

Poco x3 pubg'de kasma

Rami bosaltiyorum ve gfx kullanmiyorum 90 fps config var onu kullaniyorum
  12. A

Poco x3 pubg'de kasma

Merhaba 1 hafta once Poco x3 aldim (64gb) pubgde insan cok olan yerlerde kasiyor 90 fps file ile 60 fps ye koydum amma kasiyor youtubede kullananlar 90 fps bootcamp giriyor kasma cok az ben 60 giriyorum ama kasiyor pubg oyun surucusunde ve kisitlama yok da kasmayi nadil azalta bilirim ...
  13. A

Hangi oyun surucusunu secmeliyim ?

Merhaba bende Poco x3 oyunlarda en yuksek performans almak icin hangi oyun surucusunu secmeliyim ? Bazi yerlerde heosinin ayni oldugu yaziliyordu (oyun pubg mobile)
  14. A

90 fps jiroskop sorunu

Diyorumki yapiyorum ama olmuyor jiroskop jiroskopu acmayi biliyorum
  15. A

90 fps jiroskop sorunu

Merhaba bu gun Poco x3 nfc aldim cihaz cok iyi 90 fps config ile oynuyorum ama jiroskop'u kullanamiyorum jiroskopu nasil acarim ?
  16. A

Hangisi daha iyi.?

Note 9T Mediatek dimensity 800u (7nm 2.4Ghz) 5000 mAh 48mp 4gb ram 60Hz Poco x3 Snapdragon 732G (8nm 2.3Ghz) 5160 mAh 64mp 6gb ram 120Hz Ozellik farki cok diye Poco x3 mu alayim yoksa yonga seti herseydir diyip Note 9T mi alayim kendi fikrinizi ve sebeini yazsaniz...
  17. A

Note 9T vs Poco x3

Hic biri yok Note 9T de 4gb ram var yetermi 3 yil ?
  18. A

Note 9T vs Poco x3

128gb lisi 560 manata (2800tl) falan Poco x3 un 128gblisi 550 manat (2750tl)
  19. A

Note 9T vs Poco x3

Azerbaycanda var Note 9T
  20. A

Note 9T vs Poco x3

Hayir Azerbaycanda onlar yok bu ikisi var f/p olarak
  21. A

Note 9T vs Poco x3

Note 9T mi Poco x3 mu Poco biraz iyi gibi gorukuyor ama Note 9T de 7nm islemci var performans bakimindan hangisi daha iyi ?
  22. A

6gb ram iyi mi ?

Poco x3
  23. A

6gb ram iyi mi ?

6gb ram xiaomi bir telefon icin iyimi yoksa 8gb in verdigi hazzi vermezmi.?
  24. A

3,5k telefon tavsiyesi

6 pro burada 640 manat Poco x3 490 manat aralarinda baya fiyat farki var bide Realme yazilimi nekadar iyi olu olsun sn712 miy di Poco da ise sn732g bence almaga deymez Oppo reno 4 de malesef Azerbaycanda yok 1611525362 Oppo reno 4 yok birde 2 ay bekleyemem belki 2 aya bile gelmiyecek 1611525437...
  25. A

3,5k telefon tavsiyesi

Oyun, uzun sure kullanim, akicilik
  26. A

3,5k telefon tavsiyesi

Merhaba ben Azerbaycanda kaliyorum sinizn piyasaya baksak benjm 3,5k param var f/p telefon almak istiyorum lakin M51 Azerbaycanda yok Realme 7 pro'da 2 aya gelir ve fiyati yuksek olur Burada Poco x3 vs Note 9T modeli var Poco almak istiyordum ama Note 9T de 7nm islemci var o yuzden biraz...
  27. A

Depolama'nin performansa etkisi varmi ?

Ben 1 haftaya falan Poco x3 almayi dusunuyorum 64gb lisine param yetiyor 128gb ile performans farki olurmu ?
  28. A

3000tl max telefon önerisi

Tr deki fiyatlari bilmiyorum ama bende o fiyat bandini arastirdim ve Poco x3 alacagim tafsiye ederim