Arama sonuçlarınız

1. E

Soru Zombi adi olmayan oyun

merhaba bir oyunun ismi aklima gelmiyor defter üzerinde zombi öldürme oyunuydu mermi yedikce kafalari sisip patliyodu karakterler elle çizilmiş gibi tarayici oyunuydu kafama takildi bilrn varsa yazsşn lutfen
  2. E

Öneri monitör önerisi

https://www.trendyol.com/samsung/lc24rg50fqrxuf-24-1920x1080-fhd-4ms-144hz-curved-freesync-p-119462888 merhaba bu urunu almayi planliyorum f/p olarak iyi midir
  3. E

Soru Ram yükseltmesi

merhaba 8gb ram almayi dusunuyorum ne onerirsniz
  4. E

Soru Oyunun adi

selam arkadaslar bir oyunun adini bulamiyoryn kac gundur kafayi yedim boyle hill racing tarziydi arabayi guclendiriyorduk roketler atiyordu benzerlerini buldum ama oyunu asla bulamiyorum earn to die degil
  5. E

Soru Windows Dil Değiştirme

Merhaba. Windows dilini değiştirmek istiyorum. İngilizce yüklü de ancak görüntüleme dilinde sadece Türkçe çıkıyor. Yardımcı olursaniz teşekkür ederim.
  6. E

1000tl'ye kadar oyuncu koltuğu önerisi

selamlar oyuncu koltugu almak istiyorum 1000i gecmeyen birsey ariyorum yardimci olursaniz sevinirim boy 190 95 kilo
  7. E

org onerisi

selamlar giris seviyesinde org almak istiyorum butcem 500 lira gibi ikinci el farketmez oneride bulunursaniz sevinirim
  8. E

anlık siyah ekran sorunu

selamlar yaklaşık 2-3 gündür anlık siyah ekran sorunuyla karşılaşıyorum gidip 1-2 sn kalıp gidiyor yeni ekran kartı almıştım 1 ay önce monitörümde eski o yüzden de olabilir mi
  9. E

laptop ve ram

merhabalar yeni laptop aldim pek bir bilgim yok laptoplar konusunda ram ekleyebilir miyim? laptopum ps://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjSq57i_7PuAhWRBnsKHfB6BP4YABAGGgJsZQ&sig=AOD64_1nIvpmahZOt0nUE27CtUvWCfQ-tQ&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwiHupni_7PuAhWIuIsKHR6_C-cQ2CkIjgQ&adurl=
  10. E

ekran kartım

Selamlar ekran kartim eski oldugu için yeni bir tane aldim ama almadan once konu acmayi sadece yetkililerin yapabildigini saniyordum sizce urun aldigima deger mi cevaplarsaniz sevinirim. İslemci: Intel Core i5 6500. Ekran karti: NVIDIA 730 8 GB RAM var. Sistem modeli Casper Nirvana. Siparis...