Arama sonuçlarınız

1. drool

Among Us oynayacak arkadaşlar gelebilir mi?

Arkadaşlar merhaba, kafa dağıtma amacıyla Among Us oynayacağım ama normal oyunun çoğu kişi trollediği ve oyundan çıktığı için tadı çıkmıyor. Birlikte Among Us oynamak isteyen varsa yazarsa oda açacağım. Hile yasaktır tespit ettiğimde direkt sunucudan yasaklarım.
  2. drool

Göbeklitepe yakınlarında toprağa saplı bulunan gizemli (!) monolit

Geçtiğimiz günlerde Şanlıurfa'da Göbeklitepe yakınlarındaki kent merkezine yaklaşık 20 kilometre uzaklıkta, Göbeklitepe Ören Yeri yakınlarında yer alan Örencik Mahallesi'ndeki tarlada yaklaşık 3 metre yüksekliğinde 1 metre genişliğinde toprağa saplı metal blok (monolit) bulunmuştu. Konu gizemini...
  3. drool

HDP sizce kapatılmalı mı?

Son günlerde bu yine tartışılmaya başlandı. Benim tavrım en başından beri net HDP benim kanımca PKK'nın siyasî koludur bu nedenle kesinlikle kapatılmalı ayrıca son yaşanılan HDP Esenyurt ilçe teşkilatının binasındaki olaylar da buna bir kanıt niteliğinde. Anketi oylayıp nedenlerinizi yorumlara...
  4. drool

Üniversite Sınav Süreci

Üniversite sınav sürecinde nasıl bir yol izlemeliyiz 10'a giden birine tavsiyeleriniz neler olur? Şu an bende TYT konuları eksik ama şu an başlasam nasıl bir yol izlemeliyim? Hedefim Hacettepe İngilizce Tıp.
  5. drool

LGBT+ Belası & Boğaziçi Üniversitesindeki Rezillik

Müslüman arkadaşlarıma sesleniyorum bu olayı kimse meşru görmesin. Aşağıdaki videoları izleyin bilinçlenmemiz lazım. Gelelim Boğaziçi olayına. Aşağıya atacağım videolar bu olayın ne kadar çirkin bir provakasyonla sonuçalanabileceğini gösteriyor. Allah bunu yapanların belasını versin. Söz...
  6. drool

Dershaneler Kapatılsın

Daha önce bu konuda birkaç adım atılmıştı hatta MEB bununla birlikte okullarda destekleme ve yetiştirme kursları açmıştı. Peki neden dershaneler hâlâ açık? Bence kapatılması lazım yoksa 1 Şubat'ta okula başlıyorum.
  7. drool

Deneme Sınavı Kötü Geçenlerin Şarkısı

Selamün aleyküm arkadaşlar. Herkese hayırlı cumalar dilerim! Deneme sınavı kötü geçenler için bir kolaj tarzı video hazırladım. Videomu izleyip like veya dislike tarsanız çok mutlu olurum. Şimdiden videomu izleyen, yorum yapan like atan, dislike atan herkese teşekkürler.
  8. drool

10. Sınıf Birine Üniversite Sınavı Tavsiyesi

Merhabalar, ben bir 10. sınıf öğrencisiyim ve üniversite olarak Hacettepe Üniversitesi İngilizce tıp fakültesine gitmek istiyorum. Ancak bir sorun var neredeyse 9'un başından bu zamana kadar hiç çalışmadım. Fakat artık kendimi zorlayarak çalışmayı düşünüyorum üniversite sınavı için tavsiye ve...
  9. drool

[Rehber] Intel Driver & Support Assistant ile Sürücü Güncelleme

Merhabalar değerli forum ziyaretçileri ve sevgili forum üyeleri. Bu ilk konum -ve rehberim- olacak bu nedenle hatalarımı mazur görün. Konuma yapacağınız iyi veya kötü her yorum benim için çok değerlidir bu nedenle yorumlarınızı aşağıya bekliyorum. Neyse uzatmadan hemen konuya geçeyim. Arkadaşlar...