Arama sonuçlarınız

1. B

Monster t7 v19.7 ile yaşadığım acı tecrübeler (iade için yolladım)

Monster bilgisayardan t7 v19.7 modelinde bilgisayarı 06.02.2021 tarihinde sipariş verdim. 10.02.2021 tarihinde elime ulaştı. Siparişten önce kontrol edilip yollanmasını, derslerim ve projelerim için bilgisayara ihtiyacım olduğunu belirtmeme rağmen daha boot ekranında fark ettiğim 2 ölü pixel...
  2. B

En fazla 13.000 TL'ye Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Sağolasın dostum. Stoklara uygun bir fiyata gelirse tıklarım o zaman. 1611507584 Asus tuf serisinin kronik ısınma sorunu varmış dostum.
  3. B

Teşekkürler ilgin için. Çok iyi bir fiyata almışsın. 1 ay içinde almayı düşünüyorum. Şu an stoklarda bile yok. Sence bu fiyata stoklara gelir mi ? Sen çok bekledin mi almak için ?
  4. B

Ekranın renkleri nasıl ? Soğutma konusunda başarılı mı ? Hangi siteden satın aldınız ? Genel olarak izlenimlerinizden bahsedebilirseniz çok makbule geçer :)
  5. B

Bu ay içerisinde almayı düşünüyorum. Alpha 17 hakkında hiç bir yorum bulamadım ve stoklarda yok. Stoklara gelirse düşünebilirim. Teşekkürler ilgi ve yorumlarınız için.
  6. B

Çok iyi bir servise gerek yok. Monsterin teknik servisi iyi çünkü olmak zorunda çünkü sürekli problem çıkıyor laptoplarında. Müşteri hizmetleri iyi olmasa satamaz bu kadar. Ben laptopu aldıktan sonra 2 3 yıl problem yaşamadan kullanmak istiyorum. Sonrasında zaten kendime iş için bir macbook...
  7. B

Şu an kullandığım laptop monster abra serisi. 4 5 defa servise yolladım menteşe ısınma mavi ekran bir sürü sıkıntı yaşadım. 1611502168 işlemcisi çok zayıf. i7 10uncu nesil bir laptop ya da ryzen 7 serisi bir laptop düşünüyorum. 1611502283 Az bir miktar para vermiyorum. Param ile rezil olmamak...
  8. B

Fiyatına göre başarılı gözüküyor. Dediğim gibi Asusun müşteri hizmetleri ve Tuf serisinin ısınma sorunu yüzünden tercih etmeyeceğim. 1611498032 MSI "yerli şirketleri dahil etmezsek" en iyi müşteri hizmetlerine sahip diye biliyorum. O yüzden ilk tercihim MSI'dan yana fakat %45 NTCS kafamı...
  9. B

Oyun oynuyorum dostum. Teşekkürler fikirleriniz için.
  10. B

ASUS'un TUF serisinin kronik ısınma sorunu yüzünden kimse tavsiye etmiyor. ROG serilerinin fiyatları da 14 15k civarında olduğu için bütçemi aşıyor.
  11. B

13.000 TL bütçem bulunmaktadır. Mühendislik okuduğum için dizüstü istiyorum. Oyun ve mühendislik işlerimi halledilecek düzeyde olması gerekiyor. İstediğim özellikler şunlardır: 144hz - IPS panel - Renkleri kaliteli Tercihen 17.3 inç, zorunlu değil. Müşteri hizmetleri ve teknik destek konusunda...