Arama sonuçlarınız

1. A

Soru Mi 11 Lite Vs Redmi Note 10 Pro Vs Galaxy A52

Hocam siz bir a 52 savunuyorsunuz bir 11 lite hangisi bir kara verin artık :)
  2. A

Görüntünün akışkan ve canlı olması aynı zamanda pil ömrünün uzun olması ve tasarım önceliğim.
  3. A

3500-4000 bandında bu 3 telefon arasında kaldım hangisinin daha iyi olacağı konusunda hiçbir fikrim yok. Xiaomi'nin yazılımsal sorunları olabiliyormuş ara ara o yüzden samsung'a mı yönelmeliyim yoksa xiaomi özellik bakımından daha mı tatmin edici ? Yardımcı olabilecek biri varsa çok iyi olur
  4. A

Soru Xiaomi Mi Note 10 Lite Vs İkinci El İphone 8 ?

Aile ferdim kullanıyordu zaten tamamen sağlam. Şuan kararsızlılğım devam ediyor mi 10 lite mi iphone 8 diye mi
  5. A

note 10 lite ile note 11 lite arasındaki fark çok mu ? çünkü 10 lite tasarımı daha iyi gözüküyor
  6. A

İphone 8 hakkında birşey düşünüyor musunuz zira ben apple çok daha temiz ve sorunsuz ilerlediği için daha sıcak bakıyorum
  7. A

Merhabalar , bu sene üniversiteye başlayacağım halihazırda bozuk bir iphone 6 s kullanıyorum yeni telefon için seçeneklerim ya temiz kullanılmış bir Iphone 8 ya da Satın alacağım bir Xiaomi mi Note 10 lite. Batarya , Ekran görüntü kalitesi ve Arayüzde telefonun hızlı bir şekilde çalışması...
  8. A

Bilgisayar kafayı yedi ?

Hocam virüs çıktığı nasıl belli oluyor
  9. A

Bilgisayar kafayı yedi ?

Öyle görünüyor hocam bende format son çare diye düşündüm 1614362004 Bunu mu istediniz ?
  10. A

Bilgisayar kafayı yedi ?

açılmıyor ki çoğu şey sistem fonksiyonları bozuldu resmen
  11. A

Bilgisayar kafayı yedi ?

Düne kadar bilgisayarda bir sorunum yokken bugün tabiri caiz ise kafayı yedi. birşeye sol tıkladığımda yüklenme simgesi çıkıyor sonsuza kadar. Birşeyleri silmeye çalışınca uzun süre bekliyor ve ilerlemiyor. ara sıra ekran bozuk bir oyun gibi çalışmayı durduruyor (monitörlük bir sorun değil...
  12. A

144 Hz monitör nasıl 120 Hz yapılır ?

İşte düşüremiyorum bunun için bir program vardı fakat ismini unuttum
  13. A

Ee güzel kardeşim ben zaten başta sana derdimi anlatmadım mı oradan değiştiremiyorum diye öyle olsa yapmaz mıyım :) 1614025826 Hocam rica ediyorum direkt çözümle gelin :D
  14. A

Merhabalar , internette hiçbirşey bulamadım bunun hakkında. Benim monitör 144 hz fakat görüntü bağdaştırıcı seçeneklerinden değiştiremiyorum. Bir kere bir program aracılığı ile 60 hz seçeneğini ekledim fakat programı hatırlamıyorum. Monitörümün Hz sini nasıl düşürebilirim acaba ?
  15. A

4000 Tl HomeTech alınır mı

İş için kullanılacak arayüzde hızlı olması önemli sadece sistem gerektiren bir işimiz yok sosyal medya üzerinde çalışıyoruz.
  16. A

4000 Tl HomeTech alınır mı

https://www.hepsiburada.com/hometech-alfa-590s-intel-core-i5-5257u-8gb-256-gb-ssd-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00001779GH Linkteki laptop hızlı mıdır ? alınır mı bu marka ?
  17. A

3000-3500 TL aralığında iş bilgisayarı arıyorum.

Merhabalar, iş için 2 adet dizüstü bilgisayara ihtiyacım var. Yapacağım şey facebook tan reklam verip excel falan kullanmak yani ciddi bir işlem yok. Önceliğim bilgisayarın hızlı çalışması tavsiyelerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  18. A

Hangisini almalıyım ? Note 10 vs Note 20 Ultra

Performansı detaylı kullanmadığım için bilemem fakat kamera konusunda ben bahsettiğim tüm modelleri daha iyi buluyorum.
  19. A

Para durumları çok karışık fakat şunu söyleyebilirim ki o 2000 tl ekstra benim için çok mesele değil yani eğer cidden note 20 ultra bariz kaliteli ise onu alayım diyorumda arada kaldım 1611257617 5 senedir İphone kullanıcısıyım yeni birşeyler almış gibi hissetmek istiyorum o yüzden iphone pas...
  20. A

11 derken hocam ? 1611257453
  21. A

Ekran büyüklüğü benim için + değil Plus modeline ekstra 1000 tl vermenin lüzmu yok diye düşünüyorum 1611257174 Teşekkürler. Note 20 Ultra önermemenizin sebebi nedir acaba ?
  22. A

8500 Bütçemin sınırı. Önceliğim fotoğraf kalitesi , şık tasarım ve binlerce lira para verdiğimi hissettirecek kaliteli bir ekran (çözünürlük , arayüz hızı vs.) 1611252740 Tasarımını beğenmedim maalesef. Benim için önemli bir öncelik olduğu için direkt eledim
  23. A

Merhabalar, Note 10 6000 Lira Note 20 Ultra ise 8300(Tanıdık vasıtası ile yurtdışından geldiği için). Sizce bu durumda hangisini tercih etmeliyim ? Note 20 Ultra 2300 lira farka değer mi diye merak ediyorum. Farklı telefon tavsiyeleriniz varsa onları da yazabilirsiniz. Lütfen yorum yaparken...