Arama sonuçlarınız

1. RsAli

Bu siteye gelmicem bı daha

Bu siteye bı daha gelmicem hem yapılan ayıp hemde beni yalancı gibi gösteriyorsunuz sdn super moderatörü gerçekten süpersin şuan Türkiye'de olduğum için Türkiye gozukmuyorum ve Rusya'da şuan oturmuyorum başlık ben Rusya'da iken yaptım kopyala yapıştır başlık koydum bu siteye bı daha gelmicem...
  2. RsAli

Rusyadan selam muhabbeti açalım dostlar

Muhhabet edelim az çayları kahveleri alın başlıyoruz (:
  3. RsAli

Laptop tavsiyesi

Laptop önerirmisiniz en az 6 GB ram olmalı ve oyun acabilmeli gündelik okul vs gibi işler içinde yardımcı olmalı böyle bi laptop biluyormusunuz ama çokta pahalı önermeyin (:
  4. RsAli

Mutsuzum lütfen

Mutsuzum size anlatım neden klâsik aile baskısı tek kelime ile bu sizce neler yapabilirim hem muhabbet de olur keyfim yerine gelir en azından
  5. RsAli

Yardım edin lütfen

Merhaba size dertlerimi yazıyorum lütfen yardım edin ablam ile sürekli kavga ediyoruz ve onu görmekten bile nefret duyuyorum ama bunu söyleyemem tabiki hep içimde birikiyorum kavgayı o çıkarsa bile erkek çocuğu olarak ben suçlanıyorum ablam derslerde pek iyi değil ama ben derslerim güzel olduğu...
  6. RsAli

Samsung alınır mı

merhabalar cihazım xiamoi redmi note 9 pro ve cihaz bı süre sonra degistircem sonuçta hep kalmicak değiştireceğim zamanı gelince Samsung alsam mı diyorum ki Samsung iyi bir marka bana göre ilk cihazım Samsung tabletti ve memlunfum sonra iPad geçmiştim sizce Samsung hala tercihlerde olurmu...
  7. RsAli

Ps3 de ses gelmiyor

Normalde ps3umde oyun oynarken ses geliyordu WWE 2K17 oynarken hiç arıza yapmadı oyundami sorun var cihazdami
  8. RsAli

Sizce Raw ne oldu

Merhaba biliyorsunuz bı ara 2019 ortalarında herkesin beklediği Raw isimli oyun doldirici diye söylendi ve benim araştırmam da 1,5 yılda net bilgi yok sizce oyun dolandırdı mı yoksa haber varmı insanlar 2020 de beklerken oyundan ses gelmemeye başladı bu yüzden unutuldu bende bu konuda sdnye...
  9. RsAli

Dead space mı borderlands mi

Merhaba dostlar dead space daha öncelerden indircem deyip indiremedim borderlands konsola alcaktim alamadım sizce indirirsem hangi oyunu almalıyım
  10. RsAli

Sizinle dertleşelim mi

Merhaba ben dünyadaki en hüzünlü insan olabilirim daha anaokulundayken sevdiğim kız kıvırcık kafa biri ile oldular o kıvırcık kimse gelsin karşıma neyse konu bu değil yani dertleşelim biraz
  11. RsAli

Gta6 sizce ne zaman çıkacak ve nasıl sistem lazım

Gta6 sizce çıkacakmı çıkacaksa ne zaman ve sistem sizce ne kadar gerekecek
  12. RsAli

iPhone yaşıyormu

Merhaba ben Ali 10,5 yaşındayım Xiaomi benim ilk tel diyebilirim sizce iPhone hala iyimi kısa bı konu olcak muhhabet içindir
  13. RsAli

PC toplicam neler yapmaliyim nasıl toplarim

merhaba arkadaşlar PC toplamak için neler yapmalıyım ve nasıl toplarim hem ders hem oyun için 3bin 4bin TL civarı nasıl toplarim yani bu bin TL falanda olabilir parça önerirseniz sevincem
  14. RsAli

10TL 15Tl Steam oyunları

10Tl 15Tl Steam oyunları önerirmisiniz böyle FPS veya papers please gibi bilemedin bı savaş oyunu vs ucuz keyifli uzun süre oynuyacağım oyunlar önerirmisiniz lütfen farklı olsun hadi bi yardımcı olun
  15. RsAli

10 TL 15 TL Steam oyunları

10Tl 15Tl Steam oyunları önerirmisiniz böyle FPS veya papers please gibi bilemedin bı savaş oyunu vs ucuz keyifli uzun süre oynuyacağım oyunlar önerirmisiniz lütfen farklı olsun hadi bi yardımcı olun
  16. RsAli

Oyunlar pahalı napabilirim cevaplarmisiniz

Beyler pc toplama konum var dedimki topladım oyun fiyatları çok pahalı ne yapabilirim hadi bı yardımcı olun 1611229526 Daha toplamadim orayada önerin