Arama sonuçlarınız

1. BatuhanDN

Soru Zaur'a ne oldu?

Önceden forumda _Zaur_ diye birisi vardı. Tahtadan bilgisayar kasası falan vardı hatta. Şimdi profiline girmeye çalıştığımda açılmıyor. Zaur'a ne oldu? Banladı mı? Banlandıysa neden banlandı?
  2. BatuhanDN

Yardım Poco X3 Pro açılmıyor

Meraba, Poco X3 Pro telefonum aniden kapandı sonra bir kaç defa açılıp kapandıktan sonra şimdi açmaya çalıştığım zaman hiç bir tepki vermiyor ne yapmalıyım?
  3. BatuhanDN

Yardım 25.000 TL sistem önerisi

Merhabalar, Genellikle oyun için kullanacağım bir sistem alacağım. Bütçem 25.000 tl. Ekran Kartının Nvidia Rtx olmasını istiyorum. Bu sistemi uzun süre en az 4 sene kullanırım. Sistem önerilerinizi bekliyorum. @niyazi5859
  4. BatuhanDN

Soru Lenovo Livepods 2 alınır mı?

Merhaba, Bilgisayarda ve telefonda oyun ve müzik için alınır mı? Şarjı iyi gider mi? Teknik sorunu var mı?
  5. BatuhanDN

Soru Counter Strike:Source'ta indirilen eklentilere ne oluyor?

Merhaba, Counter Strike: Source'ta sunculara girerken ses ve diğer türde eklentiler indiriyor ve bunlar alan kaplıyor. Bu eklentiler sunucudan çıkınca siliniyor mu? Veya bu eklentiler nereye iniyor?
  6. BatuhanDN

Yardım Bilgisayarım Açılırken Kapanıyor

Merhaba, Bilgisayarımı bir kaç haftadır kullanmamıştım açmaya çalıştığımda her şey normal bir şekilde işliyor Windows logosu geliyor sonra hesaba girerken gücü kesildiği zaman olduğu gibi bilgisayar kapanıyor. Bilgisayar herhangi bir ısınma sorunu yok. Bazen hesaba giriyor ama dediğim gibi PC...
  7. BatuhanDN

Soru MIUI'daki ayarlardaki bu özellik nedir ?

Merhaba, MIUI kullananlar bilir , Ayarlar>Telefon Hakkında>Tüm özellikler de bazı özellikleri oradaki gözüken özelliklerin üstüne tıklayarak değiştirebiliyoruz. Benim sorum şu; O kısımdaki Android Sürümü butonuna basınca gelen bu ekran ne işe yarar? O ekran;
  8. BatuhanDN

Yardım GTA 4 Açılmıyor

Merhaba, Uzun zamandır GTA 4 oynamamıştım . Oyunu indirip açmaya çalıştım ama Rockstar Games Launcher'ın giriş ekranında takılı kalıyor. Steam'den Bütünlüğünü doğruladı olmadı , commandline dosyasını oyunun içine attım olmadı. (Önceden aynı bilgisayarda oynardım.) Oyunu nasıl açarım ?
  9. BatuhanDN

Soru Bu sistem alınır mı?

Merhaba, Böyle bir sistem var: Neron 6600XT [Webtekno] | R5 5600G RX 6600 XT 8GB DDR4 16GB 500GB M.2 SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com Sizce bu sistem bu fiyata iyi mi yorumlarınızı bekliyorum ve 2 ay sonra ort. fiyatları ne kadar değişir ?
  10. BatuhanDN

Soru GTA Online oyun arkadaşı arıyorum

Merhabalar GTA online için arkadaş arıyorum. Oyuna yeni başladım. 15 levelim . DC : Batuhandn#1903
  11. BatuhanDN

Yardım Tanımadığım insanlar beni takip ediyor / Instagram

Merhaba , Instagram'a girdikten sonra birisinin beni takip ettiğini gördüm. Geçen bir defa olmuştu. Ve ben paylaşım vs. hiç atmadım . Yani kısacası beni takip etmesi için bir neden YOK . Bunun nedeni nedir ,neden yapıyor ve ne yapmalıyım? İyi Günler
  12. BatuhanDN

Yardım CS:GO VAC Banı yedim! (hesabım çalındı!)

Merhaba, Önceden Steam hesabım çalınmıştı , sonra Steam Destek ile iletişime geçip geri almıştım sonrada çalan kişiyle konuşulanları çevirdiğimde hile açmış benim hesabımı çalan kişi sonrada bana hesap elime geçtikten bir kaç hafta sonra bu önüme çıktı :( Ben hiç hile kullanmadım , hesabı...
  13. BatuhanDN

Soru Poco X3 Pro hangi cam gorilla glass 6?

Merhaba, Ben Poco X3 pro kullanıyorum ve gorilla glass 6 koruyucu camı var . Benim sorum şu: Su telefonda 2 adet cam var , hangisi gorilla glass 6? (Üstteki mi alttaki mi? 2 cam:
  14. BatuhanDN

Soru Bu bilgisayarın modeli nedir?

Merhaba, Laptopun sadece özelliklerini ve markasını biliyordum. Laptop marka : Lenovo IdeaPad Özellikleri: Ram : 12 GB İşlemci: i5 veya i7 Ekran Kartı: Nvidia 940mx
  15. BatuhanDN

Soru Boş port sıkıntısı yaşarmıyım?

Merhaba, Turkcell kullanıyorum ve Türk.net'e geçmek istiyorum . Sitede oturuyorum ve her odada internet için kablo çıkışları mevcut. Sorum şu : VDSL boş port sıkıntısı çeker miyim? 1629206188 Konu güncel
  16. BatuhanDN

Yardım Turkcell'de kendi internetimi bulamıyorum

Merhaba, Turkcell Superonline kullanıyorum. Kota: sınırsız Hız : 25mbps download - 5/10 mbps upload. Sorun şu : ben kendi internetimle başka bir interneti kıyaslamak istiyorum. Ama ben kendi internetimi sitesin den bulamadım.
  17. BatuhanDN

Yardım Hangi altyapıyı kullandığımı nereden öğrenebilirim?

Merhaba, Hangi altyapıyı kullandığımı nereden/nasıl öğrenebilirim?
  18. BatuhanDN

Soru İşyeri için mouse önerisi

Merhaba , İşyeri için kablosuz (USB) , ışıksız mouse gerekli . Bütçe : 150 TL (Media Markt olursa iyi olur )
  19. BatuhanDN

Soru İşyeri için klavye önerisi

Merhaba , İşyeri için klavye alacağım , klavye q klavye , olabilirse kablosuz , ve ışıksız olacak . Bütçe 200-275 ₺
  20. BatuhanDN

Yardım Oto. Ekran Parlaklığı sorunu

Merhaba , Poco X3 Pro cihazım var , ama otomatik parlaklığı kapatınca parlaklık sabit kalmıyor , çözümü nedir ?
  21. BatuhanDN

Soru Yeni Moderatörler neden denemeden geçmiyorlar?

Selam, Önceden moderatörler denenerek moderatör tagı alırdı ama , yönetim tümüyle* değiştikten sonra moderatörler denemeden neden geçmiyor?
  22. BatuhanDN

İpucu Met35’in Moderatör olması Hakkındaki Düşünceleriniz

Met35’in Moderatör olması Hakkındaki Düşünceleriniz @met 35
  23. BatuhanDN

Soru Jarvisit'in Admin Olması Hakkındaki Düşünceleriniz Neler?

Jarvisit'in Admin olması Hakkındaki Düşünceleriniz Neler? @Jarvisit
  24. BatuhanDN

Moderatörler Neden Gidiyor(Lar)?

Moderatörler neden gidiyor(lar)? @Laufeyson , @atkaksoy501 , @wittroc neden moderatörlükten çıkarıldı? (Crea'nın neden admin tagı gitti?)
  25. BatuhanDN

Soru 2500-3000 Arası Telefon Önerin!

Merhaba, 2500-3000₺ arası telefon almayı düşünüyorum , önerilerinizi bekliyorum.
  26. BatuhanDN

Yardım Steam Disk Okuma Hatasını Nasıl Çözebilirim?

Merhaba, Ben Disk Yazma Hatası yerine disk yazma hatası alıyorum. Bilen Yok Galiba :(
  27. BatuhanDN

Soru Yaz İndiriminde Ne Aldınız?

Steam Yaz indirimi 5 dakika önce bitti , indirimde ne(ler) aldınız?
  28. BatuhanDN

İpucu Windows 11'De Gelecek Yenilikler!

Windows 11 şuan tanıtılıyor , ve yeni gelen özellikleri yazıyoruz! Windows 11 Tanıtımı: Windows 11 Canlı Yayın Tanıtımı! (Türkçe)
  29. BatuhanDN

İpucu Windows 11 Canlı Yayın Tanıtımı! (Türkçe)

Windows 11 Canlı Yayın Tanıtımı! Hakkındaki düşüncelerinizi bekliyorum , sizce nasıl olmuş?
  30. BatuhanDN

Haber Plasytation 3 Yasaklanıyor! ; İşte Nedeni

PlayStation 3 konsolları tek tek yasaklanıyor: İşte nedeni Dünya genelinde milyonlarca PlayStation 3 konsolu Sony tarafından yasaklanıyor. Nedeni ise oldukça şaşırtıcı. Sony, geçtiğimiz yılın Kasım ayında piyasaya sürdüğü PS5 konsolu ile ciddi satış rakamlarına ulaşmayı başardı. Ancak, şirketin...
  31. BatuhanDN

Soru Windows’a Geçmiyorum ,Çünkü... (Cümleyi Devam Ettir)

Windows’a geçmeme geçmeme/geçememe sebebinizi atıyoruz. 1624048928 Galiba herkes geçebiliyor :D
  32. BatuhanDN

Soru Macos’a Geçemiyorum , Çünkü... (Cümleyi Devam Ettir)

Bu konu macOS’a niye geçmeme/geçememe sorunlarımızı yazdığımız konu.
  33. BatuhanDN

Soru Linux’a Geçemiyorum, Çünkü... (Cümleyi Devam Ettir)

Merhaba, Bu konuda linux’a geçmeme/geçememe sebeplerimizi yazacağız. 1624046404 Ofis programları yok.
  34. BatuhanDN

Öneri Bu Laptop'u Kaçırma!

Selam, Ekran Kartlarının fiyatları uçmuşken rtx 3060'lı AMD Ryzen 9 5900HS'li bu laptop 18.000 lira . (rtx 3060 10K) Laptopumuzun adı: Asus ROG Zephyrus GA401QM-HZ210T İşletim Sistemi:Windows 10 Home İşlemci Amd Ryzen 5900HS Ram (Sistem Belleği)16 GB Harddisk Kapasitesi Yok Ekran Kartı Hafızası...
  35. BatuhanDN

Soru Bilgisayarım Windows 11'I Destekler Mi?

Meraba, Sistem Özelliklerim: İşlemci: İntel i3 2330m 2.20Ghz Çift Çekirdek Ekran Kartı: Amd Radeon 6470m Ram: 4gb ddr3 1333 mhz Anakart: Sony VPCSBL3E9LE Bios Uefi Değil , Windows 11 kullabilme imkanım var mıdır? Varsa nasıl?
  36. BatuhanDN

Yardım Sanal Makineye Windows Xp Nasıl Kurulur?

VMware Workstation kullanıyorum , ve xp kurmak istiyorum , ama kuramadım , yardımcı olur musunuz. İnternettekileri denedim , çalışmadı. 1623838645 Galiba bilen yok :(
  37. BatuhanDN

Haber Rtx 3070Ti Oyun Performansı!

RTX 3070ti Oyun Performansı= Yorumlarınızı Bekliyorum :)
  38. BatuhanDN

Haber Cs:go Dereceli Maçlar Ücretli Oluyor!

Ücretli olarak çıkıp uzun süredir ücretsiz bir şekilde oynanabilen popüler FPS oyunu CS:GO, bazı özelliklere erişim sağlamak için ücretli üyelik sistemi getirdi. Artık Prime üyeliği olmayan oyuncular, rütbeli maçlara erişim sağlayamayacak. Ücreti ödemeyen oyuncuların XP ve rütbeleri, iki hafta...
  39. BatuhanDN

Yardım Hdd'm Çok Yavaş

Meraba, Windows'un kurulu olduğu yer ssd oyunların vs. olduğu yer hdd. Ben hdd'ye hız testi yapıyorum , 4 mb/s çıkıyor , sorun nedir? NOT: Çok sık şekilde elektrikler kesiliyor ve hdd cd bölmesine takılı. Ve etkinlik yüzdesi %100 hep hdd'nin.
  40. BatuhanDN

Haber Okullar Açılıyor!

Okullar Açılıyor! Diye Duyurdu
  41. BatuhanDN

Soru İlk Telefonunuz Ne?

Soru Başlıktaki Gibi , ilk Telefonunuz ne?
  42. BatuhanDN

Haber (Tahmini) Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri

Far Cry 6 Sistem Gereksinimleri (Tahmini) Minimum İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 bit İşlemci: Intel Core i5-4460 3.2GHz / AMD FX-8350 Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 / NVIDIA GeForce GTX 970 4GB Depolama: 50 GB Önerilen İşletim Sistemi: Windows 10 – 64 bit İşlemci: Intel...
  43. BatuhanDN

Haber Euro 10,5 ₺ Oldu!

1€= 1₺ durum böyle: yorumlarınızı bekliyorum
  44. BatuhanDN

Haber Dolar Kendi Rekorunu Kırdı!

Selam, Ekonomi ile alakalı birkaç konum var , bu konu doların kendi Rekorunu kırmasıyla ilgili. Durum böyle:( şuan 8,59 8,60 oldu şimdi... Yorumlarınızı bekliyorum.
  45. BatuhanDN

Haber Geforce Now Premium Satışını Kapattı!

selam, Geforce Now Türkiye Serverlarını açtı. Bu serverlar Turkcell'in içinde olduğu GFN (Gameplus) ile yapılıyor. GFN'de Premium Satışını Kapattı... "TÜKENDİ" Olarak yazıyor, sanırım Haziranda yenilenecek
  46. BatuhanDN

Rehber Ekran Kartı Modelini Öğrenme

1 Yöntem (önerilmez) 1. Çalıştır'ı açınız (kısayol win+R) 2. "dxdiag" Yazınız. (Tırnak işareti hariç) 3. Tamam'a Basınız. 4. Ekran Kısmına geliniz. Özellikler Gözükecektir. 2. Yöntem (önerilir) 1. Bu Siteye gidip "En son versiyonu indir" e tıklayınız. 2. İndikten sonra...
  47. BatuhanDN

Dünyanın En Zengin İnsanı Artık Bernard Arnault

Dünyanın En Zengin İnsanı Unvanı Olan Jeff Bezos Yeni Bernard Arnault'a Kaptırdı Covid-19 pandemisi küçük işletmelerde ciddi sorunlar yaşatırken, devasa şirketler için oldukça yararlı oldu. Tesla ve Apple gibi şirketler bu dönemde inanılmaz büyüyerek değerlerini adeta katladı. Ancak büyüyen...
  48. BatuhanDN

Destek Ekibi Ne Yapacak?

Selam, Deste Ekibi diye bir yer gelmiş ne yapacak?
  49. BatuhanDN

Muratizmirli Kim?

Selam, Yönetim Kadrosu'na Grince Karşıma Çıkıyor ve Hiç Mesajı Yok, Kim bu Murat?
  50. BatuhanDN

Windows Sürümünü Öğrenme [Kısa]

Windows Sürümünü Öğrenme 1. Çalıştır'ı Açınız.(Kısayol Win+R) 2."Winver" Yazın (Tırnak İşaretsiz) Bu Kadar:D
  51. BatuhanDN

Twitch Aboneliğinin Fiyatında Güncelleme!

Twitch Aboneliği 20 Mayıstan Sonra 9,90 TL .(detaylar Birazdan)
  52. BatuhanDN

Bu İşlemci Ile Bu Ekran Kartı Darboğaz Yapar Mı?

Meraba, İntel i7 4720HQ İle Nvidia Geforce Gtx 950M Ram 8gb Darboğaz eder mi? (laptop)
  53. BatuhanDN

Hangisinin Dahili Grafik Birimi Daha İyi? | Amd Vs Intel

Soru Başlıktaki gibi; Hangisinin Dahili Grafik Birimi Daha İyi? | Amd vs İntel (Benim Oyum Amd'ye)
  54. BatuhanDN

Beşiktaş Şampiyon Oldu!

Beşiktaş Şamiyon Oldu , bir Beşiktaşlı olarak çok mutluyum:D (500. mesaj)
  55. BatuhanDN

Moderatörlerin Gözünden Forum?

Meraba, Moderatörlar için Forumun Arayüzü Nasıl Gözüküyor?
  56. BatuhanDN

Yeni Gelen Özellik Olan Çözümü Kullanamıyorum

Meraba, Konu Oluşturacaktım , Çözüm Olarak Oluşturamıyorum Sorunu Nasıl Düzeltebilirim?
  57. BatuhanDN

Sanallaştırma Ile Hyper-V Arasındaki Fark Nedir?

Selam, Soru Başlıktaki gibi Sanallaştırma ile Hyper-V Arasında ki Fark nedir? (Performans Kaybı vs olur mu?)
  58. BatuhanDN

Sanallaştırmayı Açtım, Sıkıntı Çıkar Mı?

Selam, Bilgisayarım eskiden Windows 7 idi, Sanal Makine Kullanıyordum. Şimdi Windows 10 Sanal Makine Kullanmak İstedim, Sanallaştırmayı açtım. Sanallaştırmayı açtığım için Bilgisayarım da Performans Kaybı vb. olur mu? PC Hakkında: İntel Core i3 2330m 2.20 Ghz 4 gb ddr3 ram Windows 10
  59. BatuhanDN

Steam'ı Başlangıçta Kapatma [Adımlı]

1. Steam Ayarlarına Gidiniz. 2. Arayüz'e Geliniz. 3. "Bilgisayarım Başlatıldığında Steam'i Çalıştır" Seçeneğindeki Tiki Kaldırınız. Bu kadar.
  60. BatuhanDN

Samsung Vs Sandisk

Meraba, Bu İki Markanın Artıları ve Eksileri , Gibi Karşılaştırırsak Hangisi Alınır?
  61. BatuhanDN

Valorant Hata Kodu 0 Sorunu Çözümü

1. Vanguard'ı Yeniden Yükleme Soruna yönelik en basit çözümlerden biri, Vanguard'ı sisteminizden silip Valorant'ın resmi web sitesi üzerinden yeniden yüklemektir. Ancak, oyun istemcisinden çıkmadıkça bunu yapmanıza izin verilmeyeceğinden, onu kaldırmaya çalışırken Valorant istemcisinin içinde...
  62. BatuhanDN

Java Edition Vs Windows 10 Edition | Minecraft

Meraba, Bu gün Size 2 Soru soracağım Soru: 1. Minecraft Java Edtion mu Alınmalı ? [Hangisi Daha İyi (Fiyat Fark etmez)] 2. Sistem Özellikleri Olarak En Düşük Olanı Hangisi?
  63. BatuhanDN

Minecraft Pocket Edition Nedir?

Meraba, Pocket Edition Nedir , Java Edition' dan Ne Farkı Vardır?
  64. BatuhanDN

Minecraft Dungeons Nedir?| Minecraft

Meraba, Minecraft Dungeons Nedir?
  65. BatuhanDN

Neden Böyle Bir Yasak Var? | Minecraft

Meraba, Minecraft'ın Fiyatına Falan Bakıyordum Sonra Aynı Şöyle Bir şey Yazıyordu: "Güney Kore'deki oyuncular, Minecraft'ın Java sürümünü satın almak ve oynamak için 19 yaşında veya daha büyük olmalıdır." Bunun Nedeni Nedir , Bakın Kuzey Kore Değil Güney Kore Özgür Bir Ülkede 19 ve 19+ Olması...
  66. BatuhanDN

20-21 Mart Çarpıtılıyor Mu ?

Merhaba, Önceden "20-21 Mart'ta Ne oldu?" Diye Bir konu Açmıştım, Orda Olanların Özeti Şöyleydi ; Doların ve Euro'nun 1 Günde 1 Lira artmasıydı. Ve Şimdi bakınca 1 Günde 90 Kuruş Arttığı Gözüküyor ama 1 TL'den Fazla Artmıştı Peki Bu Neden Değiştirildi ?
  67. BatuhanDN

İngiltere Prensi Philip Öldü

Meraba, 99 Yaşında 9 Nisanda Edinburgh Dükü Prens Philip Hayatını Kaybetti, Detaylar Birazdan...
  68. BatuhanDN

20-21 Mart'ta Ne oldu?

Meraba, 20-21 Mart Arasında Ekonomi deki Euro'daki 1,07 'lik ve Dolardaki 1,17 TL'lik Yükseliş eden Oldu?
  69. BatuhanDN

400.000 Üye kutlu Olsun

Meraba, Bu Gün (12.04.2021) 'te SDN Forum 400.000 Üyeye Ulaştı.
  70. BatuhanDN

Unutulan Ünlüler

Meraba, Bu gün (Bu gün Yazdığıma bakmayın her Dakika Konu Oluşturuyorum :D) Önceden Ünlü Olup Çok Konuşulan ,Günümüzde Adını Dahi Duymadığınız Ünlüleri Yazmanızı İstiyorum.
  71. BatuhanDN

Unutulan Youtuberlar

Meraba, Bu gün Unutulan Youtuberları Yazmanızı İstiyorum. Sıralama halinde (1,2,3,) Halinde Giderse Daha İyi olur.
  72. BatuhanDN

Euro 1 Günde 1 TL Arttı

Meraba, 20 Mart-21 Mart Arasındaki Euro'daki 1,07'lik Artış Hakkında: Euro Gün Geçtikçe Yükseliyor ve Bu Her şeye Etki Ediyor ve 1 Günde 1,07 'lik Yükseliş Türk Lirasındaki İstiksarsızlığı Gösteriyor. Önceden Bu Konunun Dolarını Yapmıştım Bu Sefer Aynı şey Euro 'da Geçerli Oldu , İşte Kanıtlar...
  73. BatuhanDN

SDN'de Moderatör azlığı

Meraba, Dora ve Witrocc Forumdan Çıktığı için olabilir(mod azlığı) ve yada bir (ddos) saldırısı olmuş olabilir? "Herkese Açık olarak onay bekleniyor."yazıyor ne oluyor?
  74. BatuhanDN

Neden mi Zula'dan Nefret Ediyorum! ?

Öncelikle Merhaba, Bu Gün Zula'yı Eleştireceğim Eksilerini Konuşacağız İşte Detaylar: -Eksiler: 1. Optimizasyon Sorunu 2. Parayı Veren Düdüğü Çalar Mantığı (p2w) 3. Cs:go'dan Haritaların ÇALINMIŞ Olması )Örnek : CS:GO 'daki Dust II Haritasının Aynısını Zula'da Bize Yutturmaya Çalışıyorlar.) 4...
  75. BatuhanDN

Unutulan Üyeler

Meraba, Önceden Binlerce Mesaj Yazıp , Günümüzde Bakınca Ortalıkta Olmayan üyelerden örnek verir misiniz?
  76. BatuhanDN

İlk Üye Webmaster

Meraba, Bu gün ilk Üye olan (kurucu/geliştirici) Olan webmaster ile ilgili Sorular Soracağım, 1. Kim? 2. Neden Forumu Kullanmayı 2019 'un Sonunda Bırakmış? 3. Neden Son Mesajı 2010'da Yazmış?
  77. BatuhanDN

Facebook Marketplace Çakma mı?

Öncelikle Merhaba, Facebook 'ta Market Place Denilen Bir yer Var ,Koltuk 0,5 tl İphone 12 Pro Max 10 TL Şipariş Verince Birşey Gelir mi? Yoksa Gelirse İçinden HIYAR mı çıkar?
  78. BatuhanDN

İOS 14.5 Beta 6 yayınlandı!

iOS 14.5 Beta 6 çıktı: Siri artık daha yetenekli Apple’ın merakla beklenen iOS 14.5 sürümü için sona geliniyor. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan Beta 5 sürümünün son olacağı yani final sürümüne geçileceği düşünülürken, iOS 14.5 Beta 6 geliştiricilere sunuldu. Apple yeni bir sürpriz yapmazsa...
  79. BatuhanDN

Beam NG.drive d3d11 Error #887a0005 Sorunu

Beam NG.drive Oyununu Önceden Oynuyordum Sıkıntı Yoktu, Sonra Ekran Kartı Driver'ında Sorun Çıkmış Sonrada Ben Yeni Sürücü Yükledim Sonra Kasmalar Falan Gitti , Sonra Beam NG.drive d3d11 Error #887a0005'adlı Hatayı Aldım Bunun Bir Çözümü Var mıdır?
  80. BatuhanDN

2.4 Ghz vs 5Ghz

Tekrardan merhaba, Sizce ,Modemlerde 2.4 Ghz 'mi 5Ghz 'mi tercih Edilmeli?
  81. BatuhanDN

APU Sistem Nedir , APU Olduğu Nereden Anlaşılır?

Tekrardan Merhaba, Her Yerde APU Sistem APU Sistem... Sorularım: 1. Apu Sistem Nedir? 2. Bir Sistemin APU Olduğu Nereden Anlaşılır? 3. Neden APU Sistem Alınır? 4. Apu Sistem Alınmalı mı? 5. Apu Sisteme gerek Var mı?
  82. BatuhanDN

Data Servis Güvenli mi?

Öncelikle Merhaba, Ben PC'me Batarya alcaktım Sadece dataservis.net 'te vardı , alırsam Güvenli midir? Ve Sadece Kredi Kartı Bilgisi de Değil T.C. 'de İstiyor Sizce Data Servis Güvenli mi? (Eğer Bu Yazıya Daha Uygun Bir Konu Varsa Lütfen Değiştiriniz. :D
  83. BatuhanDN

SDN'e Önerilerimiz [Detaylı]

Aşağıda Yazdıklarım SDN' yi Kötülemek Amacıyla Değildir , Geliştirmek Amacındadır. Lütfen Sonuna Kadar Okuyunuz. Düzeltilmesini İstediğim şeyler: 1. Koyu Modda Linkli Sözcüklerin Normal Sözcüklerle Farkının Olmaması. 2. Arama Kutucuğunun Gelişmesi 3. Özel Konuşmaların Arkadaş Sistemi ile Olması...
  84. BatuhanDN

Photoshop Buton Gözükmeme Sorunu

Bir Kaç Aydır Bilgisayarımda Photoshop 'u Açtığım Zaman Butonlar Gözükmüyor. Windows 10 Kullanıyorum Deneme Sürümünde Butonlar vs. Gözüküyordu 1 ay Sonra Windows 10 'nun deneme Süresi Bittikten 1 Ay Sonra Buton'lar Gözükmüyor , Photoshop'u Güncelledim, Silip Tekrar Yükledim ; Eski Sürümlerini...
  85. BatuhanDN

Ddr 5 Ram Duyuruldu!

3 Gün Önce Samsung DDR5 Belleklerini Duyurdu. Haber kaynağı : 1616934025 Yorumlarınızı Bekliyorum
  86. BatuhanDN

Dolar 1 Günde 1Tl'den Fazla Artıp 4 Günde Anca 45 Kuruş Artıyor Bu Nasıl Ekonomi?!?!

Dolar 20 Mart-21 Mart Tarihleri Arasında 1.17 Kuruş Artmış olup 4 Günde Sadece 45 kuruş Düşüyor Bu Nasıl Ekonomi ? İşte Kaynaklar: https://forum.shiftdelete.net/konular/dolar-1-gunde-1-tl-artti.739414/ 44 kuruş Düşmüş, TL İle Yorumlarını Bekliyorum.
  87. BatuhanDN

5-6-7. Sınıfların 2. Sınavları Ertelendi

5-6-7. Sınflar 'ın Sınavları 3 Mayıs'ta Başlıyacak Meb Göndermişti Dün.
  88. BatuhanDN

Fatal Error Sorunu

altf4 Diye bir oyun aldım ve indirdim. ama açtığım zaman fatal error yazıp kapanıyordu. Aynı Sorun PS5 Simulator ve Streamer Life Simulator'de de vardı. Sorunun Çözümü Var mıdır Acaba?
  89. BatuhanDN

NFT Kripto Para Devri

NFT Kripto Para Devri Başladı. Artık İnsanlar Bir Pixel Art Resime 2 milyon TL Vermeye Başladı .Sadece Eşi Benzeri Olmadığı NFT Olduğu İçin . O Pixel Art Resimi 80 Dolara Yükleyip Sonra 2 Milyon TL Kazanmayı Anlamıyorum. Detaylı Anlatım: Sadece Tekbir Soru Sormak İstiyorum : Neden Satın...
  90. BatuhanDN

Everbook EB-15R İndirimde

Everbook EB-15R Adlı Bilgisayarın İndirim Çekine **Link silindi. -atkaksoy501** Basarak Ulaşabilirsiniz. Teknik Özellikler: 15.6" 1080P IPS Intel i5 1135G7 4.2GHz Dahili Intel Iris Xe GT2 Crucial 8GB 2666MHz CL19 Crucial 500GB M2 SSD Türkçe RGB Klavye Ortalama 7 Saat Pil Süresi Orijinal Win10...
  91. BatuhanDN

Önceden Popüler olup Sonra Unutulan Puhu TV

Önceden Popüler Olup Sonra Unutulan/Pek Kullanılmayan PUHU TV . Neden Puhu TV Popülerliğini Yitirdi?
  92. BatuhanDN

3ds max vs Blender

3ds max mi yoksa Blender mı, Daha Kullanışlı/daha iyi? Hangisini Kullanıyorsunuz? 1616410909 Hangisini Tavsiye Edersiniz? (Ben 3ds max' ı Öneriyorum.)
  93. BatuhanDN

Dolar 1 günde 1 TL arttı

Dolar 1tl arttı
  94. BatuhanDN

Everest Laptop Yaptı

Evet Yanlış Duymadınız Everest Laptop Yaptı , Genellikle Oyunucu ekipmanları Yapan Everest Bu sefer Laptop Yaptı. Laptop'un Adı:Everbook EB-15R Teknik Özellikler: 15.6" 1080P IPS Intel i5 1135G7 4.2GHz Dahili Intel Iris Xe GT2 Crucial 8GB 2666MHz CL19 Crucial 500GB M2 SSD Türkçe RGB Klavye...
  95. BatuhanDN

Şarkı Öneriniz [Yabancı olursa iyi olur]

Şarkı Öneriniz [Yabancı olursa iyi olur]
  96. BatuhanDN

TeamViewer Güvenli mi?

Merhaba, Bir Uzaktan Erişim Programı olan TeamViewer Ne Kadar Güvenli?
  97. BatuhanDN

Windows Bilgisayar Başlangıcı Hızlandırma 2021

Merhaba, Başlangıç Sürelerini Düşürecek Taktikleri Göstereceğim. (Windows için) 1. Görev Yöneticisini Açınız. 2. Başlangıç Sekmesine Geçiniz. 3. Bilgisayarınız Açıldığı zaman açılmasını istemediğiniz Uygulamalarını kaldırınız. NOT: Kısa Oldu Biraz (Konu Kısa Olduğu için)
  98. BatuhanDN

Bitcoin Güvenilir mi?

Merhaba, Güvenilir olmadığını bende biliyorum (Anket Amaçlı)
  99. BatuhanDN

Nvidia Rtx 3060'da mining yapılabiliyor!

Evet Duyduğunuz gibi Artık Rtx 3060 470.05 sürücüsü ile mining yapılabiliyor. Sizce Bu iyi oldu mu? Buraya tıklayarak Detaylı anlatımı izleybilirsiniz
  100. BatuhanDN

Bu Ekran Kartının fiyatı Neden Bu kadar Pahalı?

İnternette Nvidia Geforce 1080ti'nin Fiyatlarına bakarken böyle bi'şey gördüm. Normal bu Ekran Kartı Normalde 10000 TL civarı Neden bu Ekran Kartı Bu Kadar Pahalı?
  101. BatuhanDN

Facebook Hesabım Kapatıldı

Bir Facebook Hesabı kurdum , sonra HESABIN KAPATILDI uyarısı geldi. Ama Topluluk Kurallarını ihlal edemem çünkü Hesabı Daha YENİ kurmuştum . Sonra internette şöyle bir çözüm buldum Buraya TC kimliğimin fotosunu atacakmışım ,atmaktan başka çözüm yolu var mıdır? ilginiz için teşekkürler...
  102. BatuhanDN

Metro 2033 Açılmıyor

Metro 2033'ü Aldım Steam'den ve indirdim,ve sonra oyunu açtığımda Ekranda bunlar vardı: YARDIM EDİN LÜTFEN
  103. BatuhanDN

4K Kamera alınır mı?

4K Kamera Alınır mı?
  104. BatuhanDN

Sony Vaio

Sony Vaio su 'olan Kaldı mı?
  105. BatuhanDN

Turk.net Alınır mı?

Türknet Alınır mı?
  106. BatuhanDN

Turk.net Alınır mı?

Türknet Alınır mı?
  107. BatuhanDN

Geforce Now

Geforce Now ile Düşündükleriniz
  108. BatuhanDN

GEFORCE NOW

GEFORCE NOW İLE DÜŞÜNDÜKLERİNİZ
  109. BatuhanDN

AMD Ekran Kartı Hızlandırma 2021

AMD Ekran Kartı Hızlandırma: 1. Ekran Kartınız AMD ise 2'den Devam Ediniz. 2. Radeon Ayarlarını Açınız. 3.Tercihleri Açıp Radeon Ek ayarlarını Açınız. 4. Aşağıdaki Ayarları Uygulayınız. 5.Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Güç Seçenekleri Açınız, Yüksek Performansı şeçip , Plan...