Arama sonuçlarınız

1. Klyder

Telefonda İnternet Hızlı Pc de çok yavaş

Telefonlarda internetim normal iken bilgisayarda ethernet ile bağlantı sağlıyorum daha düne kadar yoktu böyle birşey sabah hiçbir site PC den açılmıyor bağlantı var gözüküyor.Varmıdır bilgisi olan? Hız 1mbbs bile değil
  2. Klyder

Geceye Bırak Şarkını..

Sizdeyiz dostlar buyrun bekliyorum..
  3. Klyder

Oem nedir? OEM hazır sistemler neden daha ucuz olur?

Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum Vatan bilgisayar vs. Oem Hazır sistemler piyasa fiyatlarından ucuz oluyor herhangi olumsuz bir dönüşü olurmu ileride bizim için?
  4. Klyder

F/P Açısından Toplama Pc'mi Hazır Sistem mi?

Günümüz şartlarında herkes bu konuda kararsız burada açıklık getirelim. Sizce fiyat performans açısından Toplama sistemlere mi yoksa Hazır Sistemlere mi yönelmeliyiz?
  5. Klyder

Bilgisayar mühendisi olmak istiyorum

Merhabalar Lise 2 öğrencisiyim bilgisayar sistemleri donanım yazılım vs. Bu tip konulara hep ilgim olmuştur bu alanda okuyan veya çalışan kişiler bana tavsiye verebilirler mi? Kendimi nasıl geliştirip öne atabilirim teşekkür ediyorum temelden başlamak önemli.
  6. Klyder

Wifi görmeme sorunu

Merhabalar casper laptopumda wifileri görmeme sorunu var harici bir usb wireless adaptör alıp laptopa taktığımda bilgisayarım wifi lere bağlanabilirmi? Ürünlerin amacını pek anlayamadım mazur görün teşekkürler.
  7. Klyder

Wifi Ağı bulunamadı Wireless Hiçbir Ağı Görmüyor

Öncelikle merhabalar herkese Casper Pegatron H36FF modelinde bir laptop'um var. Wifi birden kesildi.Tekrar açtığımda wifi ağı bulunamadı gibi bir sorun çıktı. Çok araştırdım ağ aygıtımın son sürücülerini indirdim format bile attım fakat hiçbir değişiklik olmadı fikirlerinizi belirtirseniz mutlu...
  8. Klyder

Wifi ağı bulunamadı Sorunu

Öncelikle merhabalar herkese Casper Pegatron H36FF modelinde bir laptop'um var. Wifi birden kesildi.Tekrar açtığımda wifi ağı bulunamadı gibi bir sorun çıktı. Çok araştırdım ağ aygıtımın son sürücülerini indirdim format bile attım fakat hiçbir değişiklik olmadı fikirlerinizi belirtirseniz mutlu...