Arama sonuçlarınız

1. Klyder

Telefonda İnternet Hızlı Pc de çok yavaş

Telefonlarda internetim normal iken bilgisayarda ethernet ile bağlantı sağlıyorum daha düne kadar yoktu böyle birşey sabah hiçbir site PC den açılmıyor bağlantı var gözüküyor.Varmıdır bilgisi olan? Hız 1mbbs bile değil
  2. Klyder

Bilgisayar Kendi Kendine Kapanıyor

Ne gibi virüslerdi bunlar? Virüsün boyutuna göre de değişebilir biraz açabilir misiniz?
  3. Klyder

eski model Iphone bile alamıyoruz

Emin ol adamların şirketinden daha fazla kazanıyor ülkemiz.
  4. Klyder

Win 10 Sıfırlama

Hayır. Verileriniz silinir sadece
  5. Klyder

Karşınızdaaa: Oppo Band !!

Tatlı rekabetler bakalım güzel cihaz
  6. Klyder

iphone 11 alcam ama kararsızım

Yani hocam iphone tabii ki
  7. Klyder

Kendi amatör Forum sitemi açtım :P

Hayırlı olsun tatlı rekabet bence sorun olcağını düşünmüyorum sizin gibilere ihtiyacımız var.
  8. Klyder

Samsung alınır mı

Tabi olur ama düşük modellerden uzak durmanızda fayda var gerçekten f/P ürünleri hala oldukça yaygın
  9. Klyder

F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor

Faydalı.
  10. Klyder

Ne Dediğini Anlayamadığım Arkadaş

Çok iyi ya :D
  11. Klyder

GTA Online İçin Çok İyi Bir Gelişme!!!

Gayet iyi
  12. Klyder

Bilgisayarımı güncellemek istiyorum bakabilir misiniz?

1050ti biraz toparlayabilir ama işlemci de kötü görünüyor.
  13. Klyder

Hardiskim düştü ama bad sector ve kasada hasar yok sorun olurmu?

Dediğiniz olaylar olmadığı sürece sorun çıkmaz diye düşünüyorum ama dikkatli olmakta fayda var.
  14. Klyder

İninal kart aktif değil sorunu

Bencede uğraşma boşver aynı hatayı verip durucaktır.
  15. Klyder

Ethernet kablosu

Kesilmez wifi'den gene bağlanılır.
  16. Klyder

İninal kart aktif değil sorunu

Valla çıkmaza girmişsin gibi duruyor bence müşteri hizmetlerini ara konuş onlar böyle konular için var. İzah et gereğini yaparlar hertürlü
  17. Klyder

60 Hz ile 59.790 Hz Aynımı oluyor

Evet gözle görünecek hiçbir fark yok
  18. Klyder

5000 tl bütcem var yardım ederseniz sevinirim

Aynen öyle
  19. Klyder

Geceye Bırak Şarkını..

Sizdeyiz dostlar buyrun bekliyorum..
  20. Klyder

Clubhouse davetiyesi dağıtım merkezi!

Allahına Kurban reis
  21. Klyder

Format atarken flashı ne zaman çıkarmalıyım?

Sanırım format usb'nin dosyalarını eksik veya hatalı indirmişsin. Donanımsal olduğunu bende düşünmüyorum bence tekrardan dilediğin Windows'u resmi sitelerden indir ve tekrar dene.
  22. Klyder

Format atarken flashı ne zaman çıkarmalıyım?

Dostum güncelleştirmelerde yüklendikten sonra 10 saniyelik bir süre verir sana eğer o sürede flashı çıkarmazsan boot tekrardan kurulum başına atar seni dediğim gibi 10 saniyelik sürede flashı çıkar kurulum kaldığı yerden devam eder ve işlemler biter.
  23. Klyder

F/P Açısından Toplama Pc'mi Hazır Sistem mi?

Evet ama aynı donanımlara bağlı olamayabiliyoruz bazen biraz şans işi diyebiliriz. Sizin dediğinizde çok mantıklı
  24. Klyder

Çok doğru bazen göz boyayıp ayrı ayrı toplayınca daha ucuz olabiliyor. Dikkat etmek lazım.
  25. Klyder

Oem nedir? OEM hazır sistemler neden daha ucuz olur?

Bu konu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorum Vatan bilgisayar vs. Oem Hazır sistemler piyasa fiyatlarından ucuz oluyor herhangi olumsuz bir dönüşü olurmu ileride bizim için?
  26. Klyder

Günümüz şartlarında herkes bu konuda kararsız burada açıklık getirelim. Sizce fiyat performans açısından Toplama sistemlere mi yoksa Hazır Sistemlere mi yönelmeliyiz?
  27. Klyder

bu sistem cs go kaldırırmı kaldırırsa kaç fbs alır

Biraz zor gibi görünüyor açsa bile tatmin olmazsınız
  28. Klyder

#PingsizBirTürkiye tagı gündemde

Gerçekten can sıkıcı bir durum bu konuya el atarlarsa kendileri içinde yararlı olacağını düşünüyorum gencin yüzü gülürmü :(
  29. Klyder

Telefonuma Virüs Girdi Sanırım

Hocam varmı böyle sana kıl olan numaranı bilen bazı arkadaşlar komik olduğunu zannediyor numaraları böyle sitelere uygulamalara vs. Verebiliyor
  30. Klyder

iPhone SE Plus, bu yıl karşımıza çıkabilir!

Gerçekten Apple için ses getirebilecek nesiller bakalım.
  31. Klyder

Bilgisayar mühendisi olmak istiyorum

Merhabalar Lise 2 öğrencisiyim bilgisayar sistemleri donanım yazılım vs. Bu tip konulara hep ilgim olmuştur bu alanda okuyan veya çalışan kişiler bana tavsiye verebilirler mi? Kendimi nasıl geliştirip öne atabilirim teşekkür ediyorum temelden başlamak önemli.
  32. Klyder

Kol saatlerimizi paylaşıyoruz

Mi band 3 seviyorum işimi görüyor gayet rahat ve keyifli :) iyi haftasonları herkese.
  33. Klyder

iPhone 7 vs Samsung M51

Bilemem ama iphone 7 nin günümüzde biraz yerini kaybedeceğini düşünüyorum benim düşüncem samsung m51 hem pil hem yeni nesil bir cihaz olduğundan m51 derdim. İyi haftasonları diliyorum :)
  34. Klyder

Bu PC valorant acar mı?

Açar tabiki fakat grafik ayarlarını düşürmelisin İyi haftasonları diliyorum :)
  35. Klyder

Hız Sorunu

Acaba kablolarının sağlamlığı hakkında bilgin var mı? Eğer olmadığını düşünüyorsan kesinlikle sağlayıcını arayıp durumu izah et yardımcı olacaktır kolay gelsin :)
  36. Klyder

Çok Kötü Durumdayım

Zararın neresinden dönsen senin için faydalı olur şimdi forumdan çık ve nerede eksiğin olduğunu düşünüyorsan genel tekrar ve yeni nesil soru çözümlerini izle bahaneye yer yok..
  37. Klyder

İşlemci Ghz'si sürekli artıp azalıyor.

Dostum sanırım bi uyuşmazlık var Ghz değerini sabitleyen bir uygulama olduğunu biliyorum. İnternetten videoları izleyip bakabilirsin
  38. Klyder

Windows 10 mu windows 8.1 mi

W8.1 kesinlikle rahatlatıcaktır sistemini :) Kolay gelsin.
  39. Klyder

Ne dinliyorsunuz?

Cem Karaca çok yorgunum.
  40. Klyder

Wireless Adaptör Önerisi

Modem hiç olmayacak bir bölgede girdiğim çıkmazın sonu yok sanırım :/ baya can sıkıcı bir durum
  41. Klyder

Wireless Adaptör Önerisi

Ağ aygıtımın son sürücüsünü indirdim formatta atmıştım ne yazık ki hiçbir değişiklik olmadı
  42. Klyder

Wireless Adaptör Önerisi

Dostum birşey sormak istiyorum benim pc nin wifisi ağları görmüyor bu adaptör lerden kullansam bağlanır mı
  43. Klyder

Wifi görmeme sorunu

1611351008 Ağ aygıtımın son sürümünü güncelledim formatta attım değişiklik olmadı
  44. Klyder

Wifi görmeme sorunu

Merhabalar casper laptopumda wifileri görmeme sorunu var harici bir usb wireless adaptör alıp laptopa taktığımda bilgisayarım wifi lere bağlanabilirmi? Ürünlerin amacını pek anlayamadım mazur görün teşekkürler.
  45. Klyder

Wifi Ağı bulunamadı Wireless Hiçbir Ağı Görmüyor

Öncelikle merhabalar herkese Casper Pegatron H36FF modelinde bir laptop'um var. Wifi birden kesildi.Tekrar açtığımda wifi ağı bulunamadı gibi bir sorun çıktı. Çok araştırdım ağ aygıtımın son sürücülerini indirdim format bile attım fakat hiçbir değişiklik olmadı fikirlerinizi belirtirseniz mutlu...
  46. Klyder

Usb wifi yani wireless adaptör aldım ünlem işareti var

Ünlem işareti varsa aygıt yöneticisinden adaptörünün model adını öğrenip gerekli son sürücüleri indirip kurmalısın sonra sorununun çözüleceğini düşünüyorum
  47. Klyder

HP 15-DW2011NT Laptop Wi-Fi Ağı Bulunamadı Hatası

Aynı sorun bende var şuan çözebildinmi 1611326737 Bıktım tüm sürücüler güncel format bile attım
  48. Klyder

30 Dk. İçinde isteyen Herkese Ücretli Logoları Ücretsiz Tasarlıyorum (Png. formatında) İçimden Geldi :)

Logo başlığım Klyder Slogana gerek yok Renk koyu tonlar uyumlu renkler olabilir Teşekkür ederim pp olarak kullanacağım yaparsanız.
  49. Klyder

En Sevdiğiniz Rock Grubu

Tab
  50. Klyder

Wifi ağı bulunamadı Sorunu

Öncelikle merhabalar herkese Casper Pegatron H36FF modelinde bir laptop'um var. Wifi birden kesildi.Tekrar açtığımda wifi ağı bulunamadı gibi bir sorun çıktı. Çok araştırdım ağ aygıtımın son sürücülerini indirdim format bile attım fakat hiçbir değişiklik olmadı fikirlerinizi belirtirseniz mutlu...