Arama sonuçlarınız

1. 4

Pugb Mobile Uc Hilesi

İçinde virüs olmadığını nerden bilelim ve ayrıca milletin hakkına girmek, insanlardan hakaret ve küfür yemek hoşuna mı gidiyor kardeşim? Eğer pubg mobile de uc hilesi olsa millet niye para yatırıp alsın? Tek zeki sen değilsin.
  2. 4

CS:GO 21 Level'de Prime olunca telefon numarası girmek zorunlu mu?

Bilgi için teşekkürler. Konu kilitlenebilir.
  3. 4

CS:GO 21 Level'de Prime olunca telefon numarası girmek zorunlu mu?

Arkadaşlar benim kendi şahsi telefonum yok. Başkasının numarasınıda girmek istemiyorum. Şu anki hesabımda telefon numarası yok. Ben CS:GO'da 21 Level olunca Prime verilince telefon numaram isteniyor mu? Eğer isteniyorsa telefon numarası girmek zorunlu mu? Başka forum yerlerine de yazdım ama...
  4. 4

Steam'da başka hesaba oyun hediye edince kısıtlama kalkar mı?

Arkadaşlar benim FPS oyunlarını oynadığım başka bir kısıtlı hesabım var. Daha hiç para yüklemedim. Mesela ben kısıtlı hesaba 5 dolar sınırını kaldırmak için 40 TL yüklesem ardından main (ana) hesabıma 40 TL'lik oyun hediye etsem, kısıtlı hesabın sınırı kalkar mı? Yoksa illa kısıtlı hesabın...
  5. 4

ETS 2 çevrimiçi hizmetten yanlış veri geldi hatası

Arkadaşlar sabah çok rahat bir şekilde ETS 2 girebiliyordum. Şimdi would of trucks hesabımı girerken çevrimiçi hizmetten yanlış veri geldi hatası var. Bunu nasıl düzeltebilirim? Not: İnternet bağlantımda herhangi bir sorun yok. Telefondan hatanın fotoğrafını çekmiştim ama buraya yükleyemedim...
  6. 4

ETS 2 ne zaman indirime girer?

Hocam foruma daha yeni girdim ve teşekkürler mesajınız için. Bende hergün akşam 9 dan sonra indirime girmişmi diye bakıyordum. 2 gün önce akşam indirime girdiğini gördüm. Dün öğlen steama parayı yükledim ve oyunun Save 76% on Euro Truck Simulator 2 Essentials on Steam bu paketini ve + olarakta...
  7. 4

Tek başıma oynamak için ETS 2 mi tercih edeyim R6 mı?

Tek başıma oynamak için ETS 2 mi tercih edeyim R6 mı? R6'yı sabah indirdim ve girdim. Oyunu ekip ile oynamak daha iyi gibi duruyor çünkü benim olduğum takımda kimsenin aimi iyi değil ve sesli sohbeti kullanan yok. Takımdaki herkes kafasına göre ve infosuz oynuyor. ETS 2 de multiplayerde çok...
  8. 4

Steam remote play together indiriminde neler indirime girer?

Arkadaşlar bu sitede Steam Sale Dates · When is the Next Steam Sale? · Countdown and History 25 Mart'ta remote play together adında indirim olacağı yazıyor. Bu remote play together indiriminde sadece remote play özelliği olan oyunlar mı indirime girer? Yoksa rastgele 3-5 oyun için mi indirim...
  9. 4

Hocam bende bi ara Euro Truck Simulator 2 Essentials on Steam bu paketi almayı düşünüyordum. içinde kabin aksesuarı gibi şeylerde var çok hoşuma gitmişti. Umarım almak nasip olur.
  10. 4

Benimde 1 aydır istek listemde ATS ve ETS 2 var ama 1 aydır indirime girmiyor. Umarım bu ay indirime girerde almak nasip olur. Çok istediğim bir oyundur o.
  11. 4

Arkadaşlar ETS 2 oynamak istiyorum da oyun şu an 39 TL. İndirimlerde 9.75 TL'ye düşüyormuş. Bu sitede Euro Truck Simulator 2 · AppID: 227300 en son 11 Şubat'ta indirime girdiği yazıyor. Yaz indirimine kadar beklemek istemiyorum. Sizce bu ay içinde ya da nisan ayında yeni DLC geldiği zaman...
  12. 4

Borderlands 2'ye Türkçe yama kurarsam yasaklanma alır mıyım?

Hocam coop ya da online oynasam bile yasaklanmam değilmi? Çok tereddütte kaldım.
  13. 4

Borderlands 2'ye Türkçe yama kurarsam yasaklanma alır mıyım?

Arkadaşlar az önce Borderlands 2 Game of the year aldım. Oyun Full İngilizce olduğu için zevk alamıyorum. Türkçe yama kursam herhangi bir yasaklanma alır mıyım? Ve Borderlands 2 GOTY'de Türkçe yama kullananlar varsa hangi siteden kullanıyor? Yasak değilse Türkçe yama olan site linki verebilir...
  14. 4

Tomb Raider 2013'te ara sahneler var mı?

Arkadaşlar Tomb Raider almak istiyorum da oyunda ara sahneler var mı? Yoksa şuraya git buraya git gibi görevler mi var?
  15. 4

Steam en hızlı nasıl 10 level olunur?

Arkadaşlar şuan 4 levelim ve 5 level olmama 30 xp kaldı. Sadece 10 level yapıp sonra level kasma gibi bi iş yapmamayı düşünüyorum. 10 Level yapma sebebimde hem çizim vitrini özelliği geliyor hem de oyun anahtarı aldığım bazı sitelerde 10 level-5 level üstü olmak gerekiyor. Şuan 4 levelim ve en...
  16. 4

Stardew Vallley alınır mı?

Arkadaşlar ben ve arkadaşım Şubatta olacak olan indirimde Stardew Valley almak istiyoruz ama biraz sorum var: 1) Stardew Valley hikaye oyunu mu yani eğer hikaye oyunu ise hikayeyi bitirince oyunda bitiyor mu? 2) Oyunun bir süresi var mı yani şu kadar geliştikten sonra oyun bitiyor mu? Oyun bana...
  17. 4

Steam başkasına oyun hediye edince rozet ya da XP gelir mi?

Steam'de arkadaşıma oyun hediye edince rozet ya da XP gelir mi? Eğer XP geliyorsa her 1 hediye göndermeye ne kadar XP gelir?
  18. 4

İnstagram bu hesabı spamlar mısınız?

Kara mizah diyorsunuzda Allah'a Peygambere sövmek nasıl mizah olarak kabul edilebilir?
  19. 4

İnstagram bu hesabı spamlar mısınız?

Arkadaşlar bu Login • Instagram isimli hesapta Allah'a, Peygamberlere, Şehitlerimize, Askerlerimize, Atatürk'e, Recep Tayyip Erdoğan'a, Meral Akşener'e, Kemal Kılıçtaroğlu'a, Süleyman Soylu'ya ve birkaç siyasetçimize küfür, hakaret ediliyor. Bu hesabı ben Ayyıldız Tim'in instagram hesabındaki...
  20. 4

Call of Duty oyunları neden indirime girmiyor?

Arkadaşlar kaç indirimdir Call of Duty oyunları indirime girmiyor. Ben Black Ops 2 ve Modern Warfare 2 almak istiyorum ama indirime girmediğinden dolayı da alamıyorum. YouTube'da izlediğim bir videoda adam kış indirimlerinde oyun öneriyor ve Call of Duty oyunlarına geldiğinde "bu oyun serisi...
  21. 4

Ride 3 vs MotoGP 19

Arkadaşlar önceki Steam hesabımda MotoGP 17'yi 10 saat oynamıştım. Yeni hesabıma yine motor oyunu almak istiyorum ama kararsız kaldım. Sizce MotoGP 19 mu daha iyi Ride 3 mü? Hangisini önerirsiniz?
  22. 4

Steam kısıtlı hesapta kart düşüyor mu?

Arkadaşlar geçen gün yeni hesap açmıştım. İnternette bir sitede görevleri yaparak paralı oyunları bedavaya alabiliyorum. Dün 4 tane kart düşüren oyun aldım. Hesabım 0 Level kısıtlı. Akşam oyunların hepsini başlattım ama 5 saat olmasına rağmen hiçbirinden kart düşmüyor ama hepsinde "3 kart kaldı"...
  23. 4

Steam 10 oyun sahibi olmama rağmen rozet vermiyor

Evet oyunlar kısmında 10 yazıyor. Oyunlar ücretsiz değil. Kod ile etkinleştirdiğim Oyunların steamdaki fiyatı 2-3 TL. Profilimde bu: Steam Community :: ☾✩ İbrahim Urhan (NEW)
  24. 4

Steam 10 oyun sahibi olmama rağmen rozet vermiyor

Arkadaşlar geçen gün yeni hesap açtım. Hesabım kısıtlı. İnternette oyun kodları dağıtan bir site var. Yeni hesabıma o siteden gelen oyun kodlarını girdim ve 10 oyun sahibi olarak gözüküyorum profilimde. Ama Steam bana 10 oyun sahibi rozetini vermiyor. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz gibi satın...
  25. 4

Bazı YouTuber'lerin VAC ban yemesi

Ekran fotoğraflarını yeniden atmayı denedim. Gene gözükmemiş. Fotoğraf yerine profil linklerini konuya ekledim.
  26. 4

Bazı YouTuber'lerin VAC ban yemesi

Arkadaşlar uzun süredir takip ettiğim bazı YouTube kanallarının Steam hesabını merak ettim. Baktığım kişiler YouTube'da video çeken bir ekip. Adamların bazısı CS:GO'da ban yemiş. Ama ban yemiş derken yeni değil 1500 gün önce. Örneğin bu YouTuber 1406 gün önce VAC ban yemiş. Profiline yeni açtığı...
  27. 4

Steam pazarı kullanmak için Steam Guard zorunlu mu?

Hocam yani bende guardı aktif etmeyip pazardan bir arka plan alsam. Aldıktan sonra 15 gün ban yiyeceğim. Çok saçma bir sistemmiş ya. :(
  28. 4

Steam pazarı kullanmak için Steam Guard zorunlu mu?

Arkadaşlar benim eski hesabımda telefon numarası var da yeni hesabımda telefon numarası eklemek istemiyorum. Bugün 20 TL yükledim. Kısıtlamanın kalkması için 17 TL daha yüklemem gerekiyor. Mesela ben 20 TL daha yükleyip kısıtlamayı kaldırınca ve 1 Level olunca direkt pazarı kullanabilecek miyim...
  29. 4

Steam puanı başka hesaba gönderebilir miyim?

Arkadaşlar bende 1200 puan var da ben bunu diğer hesabımdaki profilime ödül olarak göndersem diğer hesabıma puan gidermi? Profildeki ödül verme kısmından göndersem diğer hesapta kullanabilir miyim?
  30. 4

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indiriminde ne almayı düşünüyorsunuz?

Red dead online yi GeForce now da varsa kesinlikle alın. Efsane bir oyun.
  31. 4

Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indiriminde ne almayı düşünüyorsunuz?

Steam Steam Ay Takvimi Yeni Yıl indirimi tarihi geçen gün sızdırıldı. İndirim 11-15 Şubat arasında olacağı söyleniliyor. Siz ne alacaksınız? ya da oyun alacak mısınız? Benim almak istediklerim: Borderlands 2, Max Payne 3, Batman Arkham City ve Speedrunners.