Arama sonuçlarınız

1. Y

Öneri 25.000 TL Monster laptop önerisi

Monster laptop alacagim butcem tam 25K daha arttıramam.
  2. Y

Soru Oyuncu bilgisayar tavsiyesi

kanka ekran kartı 10k olmus ;-;
  3. Y

Soru Oyuncu bilgisayar tavsiyesi

bütcem 15-17.000 arasında tavsiye ettiginiz bir sistem veya toplama varsa güzel olur (rgb zorunlu olsun) bu kadar simdiden saolun
  4. Y

Soru Windows 10 Enterprise Etkinleşmiyor

hallettim gerek kalmadı
  5. Y

Soru Windows 10 Enterprise Etkinleşmiyor

ürün anahtarı bulunamadı diyor+ onun hemen altındada "Şu anda bu cihaz Windows'u etkinleştiremiyoruz.Etkinleştirmeyi daha sonra tekrar deneyebilir veya orjinal windows satın almak için store'a gidebilirsiniz.Hata kodu: 0x80004005" yardım edermisiniz 2 gundur cozemedim sunu 1625666036 bi allahın...
  6. Y

3Bin Tl Pc Toplama

Stokta yok diyor
  7. Y

3Bin Tl Pc Toplama

3 bin tl ye alabilecegim bir pc onerirmisiniz Valorant cs kaldirsin en iyisu ne kadr oluyorsa artik Ekran karti rx 550 olablr
  8. Y

Oyunlarda fps ve kasma sorunu

denerim saolun 1612184073 eğer darboğazdansa undervolt yapabilrmiyim? volt ve clock ne kdr düşürebilirim en cok?
  9. Y

yakında işlemcimi yukselte bilirim r3 3100 olurmu sizce? anakart bide sıkıntı yaparmı
  10. Y

ddu dan kaldırdım en güncelini kurdum manuel olarak tabiki 1603 error aliyordum rx 5500 xt için rx 470 ile hicbir sıkıntım olmadı
  11. Y

oyunum 240 gb lik ssd dedir hdd de 500 gb im var ondada r6 gibi oyunlar oynuorum
  12. Y

anakartım için ne işlemci onerirsiniz peki?
  13. Y

yeni birşey yapmadım sadece ekran kartını değiştirdim
  14. Y

max 64 min 62 civari 1612182767 dediğim gibi arkadakılerin hepsini kapatıyorum ilk sonra oyuna giriyorum herkez donuyor bir tek ben donmuyorm 4 saniye arayla oluyor bu
  15. Y

işlemci sıcaklıgını açıkcası bilmiyorum ama ekran kartının max 40 falan işlemci sicaklıgını msı dan acamıyorum nedense cunku oyle bir ayar vs yok bakabilcegim bir uygulama biliyorsanız soylermisiniz saolun
  16. Y

hepsine baktım hepsi ortalam %50 en yuksege cıkarsa oda 70 falan ram 2x8
  17. Y

cevapladıgınız için saolun arkada calisan ne uygulaması varsa kapattım taramayı yaptım değişen sonuc yok ;-;
  18. Y

Herkes bende anlık donuyor ben haric bu oyun tf2 de gerceklesti.Ekran kartı kendini %40 en fazla kullanıyor işlemci de %50 gibi 80 fps falan alıyorum 144 hz monutorum oldugundan dolayı tam verim almak istiyorum ancak %40 civarincan cıkmıyor. neyden kaynaklı oldugunu anlayamadım sistem: rx 5500...
  19. Y

RX 5500 XT Fan Hızı Değişmiyor.

msi afterburner dan fan hızını değiştirecektım ancak ne yapsam değişmiyor sonra amd software dan deniyim dedim oda olmadi.makine kendi bildiğini yapıyor ve en az 1600 rpm civari calisiyor bi zmandan snra baş ağrısı yapıyor tabikide yardımcı olursanız sevinirm
  20. Y

PC toplicam öneri?

ekran kartında bir sorun suana kadar yasamadim driver haric onuda cözdüm wattman derken?
  21. Y

PC toplicam öneri?

teşekkür ederim
  22. Y

PC toplicam öneri?

işlemci bütcem 1200 civarı ancak anakart kötü sanırsam bu konuyu acmamın nedeni işlemci deiştirmek istiyorum anakart engel oluyor sanırsam engel oldugu icin satmak istiyorum. apu bir işlemcim oldugumdan dolayı pc yi satıp para eklicektim.
  23. Y

PC toplicam öneri?

iyimi peki? pek bilgim yokta
  24. Y

PC toplicam öneri?

beyler bir sorum daha var A320M-HDV R5 1600 ile uyumlumu?
  25. Y

PC toplicam öneri?

ekran kartım msi rx 5500 xt monutor 1080p 144 hz 1ms cbox 23,6 inc
  26. Y

PC toplicam öneri?

2400tl civari bir butcem var ekran kartı ve monitör dahil değil. teşekkürler
  27. Y

Amd Rx 5500 xt 1603 hata kodu sorunu

beyler güncellemek için DDU ile sildim yazılımı geri indirirken bu hata ortaya cikti Lutfen bilen varsa yardımcı olurmu? böyle bir foto var rx 5500 xt yerine microsoft adapter yazıyor driver i silmeden önce rx 5500 xt yazıyordu 1611672513
  28. Y

HHD 500gb gözükmüyor

HHD Gözükmüyor videolarını vs izledim ancak disk yönetim kısmını açtıgımda bile gözükmüyor bide bundan önce format attım programı ismi Hard Disk low level format dır yardımcı olursanız sevinirim.
  29. Y

144 hz monitör tam 144 hz kullanmaması

'I paid for the whole monitor I'll use the whole monitor'
  30. Y

144 HZ monutör önerisi

arkadaslar 2 nedenimvar bunu acmak icin hem monutor önermenizi hemde şu monutore zahmet olmadan bakarmısınız fiyatı ile beni biraz şaşırttı doğru olabilirmi sadece 1 kişinin ölü piksel şikayeti var o kadr...
  31. Y

Yeni kart alıcam tavsiyeniz varmı?

işlemci r3 3200g 1610896145 birde şu ekran katina bakarmısınız dicektim Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 1650 Super Windforce OC GV-N165SWF2OC-4GD 4 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri teşekkürler
  32. Y

Yeni kart alıcam tavsiyeniz varmı?

Simdi 2000tl lik bi butcem var bu butcede alabilcegim en iyi ekran karti vs. bana soyleyip atarmısınız teşekkür ederim simdiden.