Arama sonuçlarınız

1. I

Yardım İnternet Hızımdan Fazla Download Alıyorum

Herkese merhabalar ben yeni bir eve taşındım ve yeni evde turkcell süperonline fiber altyapısı varmış benim eski internet sözleşmem bitti ve turkcell süperonline internet başvurusu yaptım ve sonraki gün gelip evime bağlandı. İnternetim 35Mbps ama ben daha yüksek bir download değeri alıyorum...
  2. I

Soru Forza Horizon 4 Festival Çalma Listesi

Merhaba Forza Horizon 4 oyununu alalı 1 hafta oluyor 1 haftadır oynuyorum fakat festival çalma listesi denen şey kilitli ve ordaki görevleri yapamıyorum ona tikladığımda ise çalma listesi kilitli çalma listesini açabilmek için festivalde 1.yılınızı kutlamalısınız diyor bunu nasıl yapabilirim...
  3. I

Forza Horizon 4 ü kaldırır mı ?

Steamde forza horizon 4 indirime girmiş ve almayı düşünüyorum ama sistemim kaldırır mı bilmiyorum yardımcı olursanız sevinirim.Şimdiden yazan olursa yazanlara çok teşekkür ederim. Ekran Kartı: RX550 2GB İşlemci:AMD A8 7600 APU Series Ram:8GB Yazan herkese çok teşekkür ederim iyi günler dilerim...
  4. I

anakartım işlemcimi ve ekran kartını destekliyormu ?

Merhabalar RX 550 2GB ekran kartına sahibim fakat amd a8-7600 eski bir apu işlemciye sahibim ve de sistemimi yükseltmek istiyorum ve almak istediğim parçalar ise Gigabyte GA-A320M-S2H anakartı ve Ryzen 3 3100 işlemci aldığım anakart bu işlemcim ve ekran kartını destekliyormu bilmiyorum...
  5. I

Sistemim Orta Derece Bir Sistem Ama Oyunlarım Fazla Şekilde Kasıyor

Hepinize Selamlar Size bir sorunumu paylaşmak istiyorum umarım cevap verirsiniz yanıtlarınıza ihtiyacım var Ben sistemimi 3 4 yıl gibi bir süre önce almış bulunmaktayım sistemimin özelliklerini tam olarak aşağıya yazıyorum Anakart:Asus A68 HM-K Ekran Kartı:Msi Rx550 2GB Ram:8 GB İşlemci:AMD...